Комуналка-криміналка

 

Комуналка-криміналка

Звернення до депутатів Білоцерківської міськради. 13.05.2011р. надано відповідь. Надалі тут розміщуються документи про чергову спробу виправити ситуацію. 

                                                                   До депутатів Білоцерківської міської ради

Секретарю міської ради Олійнику О.Б. №-0932 04.04.2011р. тел. 53664

                                                                              вул. Ярослава Мудрого19

                                                                       м. Біла Церква Київської області

                                                                           п. і.: 09117, тел.: 0456353232

             

                                                                          Діхтяра Петра Семеновича

                                                                        вул. Таращанська 163-а, кв. 130

                                                                       м. Біла Церква Київської області

                                                                          п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

 

ЗАЯВА

Шановні депутати Білоцерківської міської ради. Звертаюсь до вас з надією на сприйняття висловленого нижче та сподіваюсь, що ви, не будучи причетними до скоєного вашими попередниками не перебиратимете їхню відповідальність на себе, а понад те, не продовжуватимете їхню лінію. Більше того. Переконаний, що вивчивши дану проблему вчините всі, визначені законом дії для повернення комунальної сфери міста в межі закону.

Для кращого сприйняття викладеного наведу декілька образних порівнянь.

За усталеним порядком за хліб ми розраховуємось з продавцем. Про таке нам нагадує наявна в нього інструкція. Однак, в один прекрасний день продавець, відпускаючи хліб почав претендувати на оплату лише за виконану ним роботу і пояснив, що за вирощення, переробку, транспортування тощо тепер прийдеться платити хліборобам, мельникам, пекарям, водіям тощо окремо кожному. При цьому категорично відкинув посилання на усталений порядок, інструкцію та, зрештою і на здоровий глузд. Вважаєте, що це маячня і такого не може бути?

А як вам таке. Приходите ви в магазин де на чільному місці висить закон про захист споживачів і там вам дають закритий ящик з чимось і вимагають за нього заплатити встановлену ними ціну. На ваше зауваження стосовно того, що це фактично кіт у мішку, що таке є порушенням того ж самого закону, продавці не реагують та погрожують викликом міліції, яка на раз-два зробить масаж, гумовим кийком по ребрах. І це маячня?

Ну. Оскільки БОГ любить трійцю то вже на завершення. Приходите ви в магазин, а там вам безкоштовно дають велосипед з дарчим посвідченням. Не встигли ви зрадіти, як вони його одразу ж забрали і почали на ньому кататись. Ви навздогін їм розмахуєте посвідченням, а вони від того тільки регочуть. Знову маячня?

Ну що ж, в принципі я також вважаю, що такого не може бути. Принаймні люди на такі умови бодай не повинні би були приставати і як мінімум ініціаторів таких ідей мали би не те, що до влади не допускати, а невідкладно викликати до них швидку для відправки їх у «жовтий дім». Але, як-то кажуть – ґладко било на бумаґе, да забилі про овраґі. Отже ж.

Проаналізувавши наявні у мене матеріали, співставивши їх з діючим законодавством та з отриманим останніми роками досвідом, я лише утвердився в думці стосовно того, що однією зі складових здійснюваного в Україні акту злочину геноциду є "беспредел" в комунальній сфері. В протидії цьому варварству безперспективними для мене виявилось використання як інституту судів загальної юрисдикції, цивільного і адміністративного так і звернення в різні інстанції. Підґрунтям такому є тотальне зрощення політичних сил, окремих політиків з криміналом. Відтак криміналізувавшись, провладний, привладний та опозиційний політикум підм'яв під себе суди, прокуратуру, службу безпеки, військо тощо.

Фабула ж цієї проблеми мені вбачається наступною.

19.06.1992р. було прийнято Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду".

Звідтоді, мешканці, приватизовуючи квартиру отримували: свідоцтво на право власності на житло; технічний паспорт на квартиру; домову книжку. Згідно цього ж закону вони автоматично набували права власності на відповідну частину будинку та допоміжних приміщень.

Через таке, залишилось невнормованим цілий ряд питань, які в подальшому спричинили до дуже багатьох проблем.

Назву лише деякі з них. Будинок є цілісним майновим комплексом. Тобто. Це і: квартири; допоміжні приміщення (сходові клітини, міжквартирні коридори, ліфтові шахти, підвали, горища, дах тощо); внутрішньобудинкові мережі електро-, газо-, водо-, теплопостачання та водовідведення; підбудинкова територія; прибудинкова територія тощо.

Відтак мешканці, приватизовуючи квартиру мали би, крім вище зазначеного, отримати: копію державного акта на земельну ділянку розташовану під будинком; копію державного акта на земельну ділянку розташовану біля будинку; копію технічного паспорта будинку; копію схеми внутрішньобудинкових мереж електро-, газо-, водо-, теплопостачання та водовідведення будинку тощо.

Завдяки такому мешканці з наймачів, переформатувались би у повноправних власників займаних ними квартир та у співвласників будинків, допоміжних приміщень, під і прибудинкових територій тощо.

З огляду на таке, ЖЕКи, втративши статус власника, мали би переформатуватись на житло-обслуговуючі підприємства та набувати статусу балансоутримувачів житлового фонду, а відповідно і виконавців житлово-комунальних послуг. Для цього вони мали би укласти відповідні договори чи угоди з новими власниками про передачу ними на баланс житло обслуговуючих підприємств цілісних майнових комплексів будинків для їх обслуговування. Орган місцевого самоврядування мав би затвердити ці підприємства в такому статусі та передати їм оригінали державних актів на під та при будинкові території, технічні паспорти будинків, схеми внутрішньобудинкових мереж електро-, газо-, водо-, теплопостачання та водовідведення будинків тощо.

Потім, житло обслуговуючі підприємства повинні би були укласти відповідні законодавству договори. Спочатку з постачальниками комунальних послуг, а тоді зі споживачами.

Однак за оті 18 попередніх років з вище перерахованого, зроблено менше половини. Підставою для такого стало не необізнаність чи низький інтелект владоможців, а їх низькі моральні якості. Це з одного боку. З іншого боку, низька правосвідомість споживачів та ще нижча їх соціальна активність.

Для ілюстрації того, що ми отримали наведу декілька прикладів.

Незважаючи на те, що: по будинку має бути визначено лише одного виконавця житлово-комунальних послуг; договори про надання житлово-комунальних послуг мають розроблятись виконавцем на підставі типових; споживач є рівноправною стороною договору; пропозиції споживача при укладенні договору мають істотне значення; відсутність договору є свідченням відсутності між виконавцем та споживачем цивільноправових відносин, а відтак і права у виконавця претендувати на оплату надаваних послуг; споживач не має обов'язку оплачувати неякісні чи ненадавані послуги; до укладення договору, виконавець має надати повну інформацію про послугу та наслідки укладення договору і тільки впевнившись, що споживач робить свідомий вибір, укладати з ним договір;на укладення договору надається строк – один місяць; у разі незгоди сторін з окремими пунктами договору складається протокол розбіжностей і питання вирішується в суді; у разі відмови споживача укладати договір, він укладається судом у той же строк; тарифи на послуги та їх зміни мають бути невідкладно доведені виконавцем до відома споживача тощо, ми отримали:

- до 2000-го року комунальна сфера міста функціонувала за попередньою (радянською) системою;

- з 15.10.1998р. до 18.12.0998р.; з 15.10.1999р. до 15.04.2000р.; з 15.10.2000р. до 15.04.2001р. – "холодні зими", це коли опалення та гаряче водопостачання на масиви "Таращанський" і "Леваневського" подавалось з параметрами достатніми аби не порозмерзались труби;  - з 30.05.2000р. всю комунальну сферу міста виведено поза межі закону;

- утаємничено дотепер рішення міськвиконкому від 30.05.2000р. №163 про зміну тарифу на обслуговування житлового фонду міста. За цим тарифом з мешканців багатоповерхівок стягали плату за роботи по обслуговуванню усього житлового фонду міста аж до 01.09.2005р;

- з 2001-го року виробники та постачальники почали самостійно стягати плату за комунальні послуги зі споживачів не маючи на таке права;

- з 2002-го року почався судовий "бєспрєдєл" по вибиванню з постраждалих, нібито, боргів. Створено корупційну організацію "Масивтепломережа" по вибиванню, нібито боргів, з постраждалих мешканців масиву "Леваневського" за вчинену над ними ж, наругу. Таку ж функцію виконувала і "Білоцерківтепломережа" стосовно постраждалих від її ж варварства, мешканців масиву "Таращанський";

- в кінці 2005-го року на початку 2006-го року виробників та постачальників комунальних послуг і ЖЕКи міськрадою, було затверджено виконавцями. При цьому внутрішньобудинкові системи формально перебували на балансі ЖЕКів. Вони ж їх, нібито, й обслуговували. А у "Білоцерківтепломережі" навіть не було на балансі систем постачання гарячої води;

- договори, цими "виконавцями" розроблялись на підставі вихолощених типових. Укладення таких ерзац-договорів здійснювалось на умовах ультиматумів. Наразі вони не надто переймались і відсутністю й таких "договорів", суди і без них здирали зі споживачів усе заявлене комунальниками;

- міськрада звільняла комунальників від сплати судового збору;

- суди: запровадили конвеєр – кожен суддя призначав на один і той же час, до і після обіду, розгляд двох десятків справ за позовами комунальників. Весь розгляд, як правило, проходив у кабінеті судді і тривав не більше 3-5 хвилин; досудові документи, а нерідко і рішення, дозволяли готувати комунальникам; "невигідні" документи або не долучали до справи, або підмінювали, або викрадали; допускали навіть підміну справ; практикували розгляд справ без виклику відповідача; дозволяли собі відмовляти відповідачу у наданні часу для пошуку захисника тощо;

- у виконавчій службі, виконавчим листам комунальників, було створено "зелену вулицю";

- комунальники не визнавали споживачів не те, що власниками квартир, співвласниками усього майнового комплексу будинку, а й навіть власне – споживачем. Тобто. Підприємства, які надають комунальні послуги поводяться зі споживачами, як з абонентами, а "Білоцерківтепломережі" міськрада навіть дозволила стягати зі споживачів абонплату. Але ж абонент це власник, наймач або орендар приватного будинку чи його частини, а аж ніяк не мешканець багатоповерхівки.

- міськрада дотепер: розпоряджається власністю співвласників будинків, як своєю; не зорганізувала та не затвердила жодного державного акта на під-, чи прибудинкову територію; не визначила, належним чином, жодного виконавця житлово-комунальних послуг; не забезпечила повноправного набуття права власності мешканцям багатоповерхівок при приватизації ними квартир державного житлового фонду; зорганізувала, сприяла, покривала, прикривала афери – виконкому, комунальників тощо.

Прокуратура, служба безпеки звичайно ж усього цього свавілля не тільки "не бачать", а й не хочуть слухати про таке. Перші, ловлять кишенькових злодюжок. Другі, "шпійонів". Тим і обмежують свою "бурхливу діяльність".

За ці роки хто тільки не гетьманував у місті. І сердешні і безсердешні. І червоні, і помаранчеві, і біло голубі. І ніякі і всякі. А ситуація лишень погіршується. На разі діло йде до масового брутального викидання людей з квартир.

А тепер коротеньке обґрунтування.

Земельний Кодекс України від 18.12.1990р. № 561-XII: ст. 17. Передача земельних ділянок у колективну та приватну власність провадиться Радами народних депутатів, на території яких розташовані земельні ділянки.; ст. 23. Право власності або право постійного користування землею посвідчується державними актами, які видаються і реєструються міськими Радами народних депутатів.; 30. При переході права власності на будівлю і споруду разом з цими об'єктами переходить у розмірах, передбачених статтею 67 цього Кодексу, і право власності або право користування земельною ділянкою без зміни її цільового призначення і, якщо інше не передбачено у договорі відчуження - будівлі та споруди. При переході права власності громадян на жилий будинок і господарські будівлі та споруди до кількох власників, а також при переході права власності на частину будинку в разі неможливості поділу земельної ділянки між власниками без шкоди для її раціонального використання земельна ділянка переходить у спільне користування власників цих об'єктів. Право власності або право користування земельною ділянкою у перелічених випадках посвідчується Радами народних депутатів відповідно до вимог статті 23 цього Кодексу.; ст. 42. Громадяни, яким жилий будинок, господарські будівлі та споруди і земельна ділянка належать на праві спільної сумісної власності, використовують і розпоряджаються земельною ділянкою спільно. Угода про порядок використання і розпорядження земельною ділянкою є обов'язковою для особи, яка згодом придбала відповідну частку в спільній власності на жилий будинок і господарські будівлі. Якщо згоди на використання та розпорядження спільною земельною ділянкою не досягнуто, спір вирішується судом.; ст. 63. До земель міста належать усі землі в межах міста. Землі міста перебувають у віданні міської Ради народних депутатів. Використання земель міста здійснюється відповідно до проектів планіровки та забудови міста і планів земельно-господарського устрою.; 67. Розмір ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) повинен бути не більше: у містах - 0,1 гектара.

Земельний Кодекс України від 25.10.2001р. № 768-III: ст. 19. 1. Землі України за основним цільовим призначенням поділяються на такі категорії: б) землі житлової та громадської забудови; ст. 20. 1. Віднесення земель до тієї чи іншої категорії здійснюється на підставі рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень.; ст. 42. 1. Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками. 2. У разі приватизації громадянами багатоквартирного жилого будинку відповідна земельна ділянка може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування об'єднанню власників. 3. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначається співвласниками. 4. Розміри та конфігурація земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначаються на підставі проектів розподілу території кварталу, мікрорайону та відповідної землевпорядної документації.; ст. 79. 1. Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.; ст. 81. 1. Громадяни України набувають права власності на земельні ділянки на підставі: б) безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності.

Житловий Кодекс Української РСР від 30.06.1983р. №5464-X (далі – ЖК У): ч.3 ст. 24 Жилий будинок може експлуатуватися тільки однією житлово-експлуатаційною організацією. ст. 61 Користування жилим приміщенням у будинках державного і громадського житлового фонду здійснюється відповідно до договору найму жилого приміщення. Договір найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду укладається в письмовій формі на підставі ордера на жиле приміщення між наймодавцем — житлово-експлуатаційною організацією (а в разі її відсутності — відповідним підприємством, установою, організацією) і наймачем — громадянином, на ім’я якого видано ордер. Типовий договір найму жилого приміщення, правила користування жилими приміщеннями, утримання жилого будинку і придомової території затверджуються Радою Міністрів Української РСР. Умови договору найму жилого приміщення, що обмежують права наймача та членів його сім’ї порівняно з умовами, передбаченими законодавством Союзу РСР, цим Кодексом, Типовим договором найму жилого приміщення та іншими актами законодавства Української РСР, є недійсними.

Постанова КМ У від 30.12.1997р. № 1497 «Про затвердження Правил надання населенню  послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення» (далі – П. №1497): Ці Правила регулюють відносини між споживачами і виконавцями у наданні послуг з централізованого холодного та гарячого водопостачання, теплопостачання (центральне опалення) та водовідведення (далі - послуги). Правила обов'язкові для виконання усіма споживачами і виконавцями послуг незалежно від форм власності і підпорядкованості.; Терміни: споживач - власник квартири, якому надаються послуги з централізованого холодного та гарячого водопостачання, теплопостачання та водовідведення у житловому фонді та підсобних приміщеннях; виконавець - житлово-експлуатаційні та водо-, теплопостачальні, каналізаційні або інші підприємства і організації, які безпосередньо надають споживачеві комунальні послуги. Виконавця послуг у комунальному житловому фонді визначають місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування, в інших випадках - власник житлового будинку, об'єднання співвласників будинків тощо. При цьому в одному будинку може бути визначений лише один виконавець окремої послуги; виробник послуг - підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, комунальної енергетики та інші, що виробляють послуги з водо-, теплопостачання; постачальник послуг - підприємство, що одержує послуги від виробника та постачає їх виконавцеві або споживачеві; централізоване холодне (гаряче) водопостачання - подача холодної (гарячої) води споживачам спеціальними мережами; водовідведення - послуга, яка передбачає відведення стічних вод з кожної квартири за допомогою санітарно-технічних приладів та каналізаційної мережі; внутрішньобудинкові системи водо-, теплопостачання та водовідведення - санітарно-технічні трубопроводи, арматура на них, засоби обліку та регулювання витрати води та теплової енергії і санітарно-технічні прилади, які знаходяться в межах будинку; п. 8. Послуги надаються споживачеві згідно з договором надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення (далі - договір), який розробляється виконавцем згідно з типовим договором (додаток N 1 до цих Правил) і укладається за його ініціативою.; п.27. Форма оплати послуг (готівкова або безготівкова) визначається у договорі між споживачем і виконавцем.; пп.1 п.33. Споживач зобов'язаний: своєчасно, в установлений договором термін, оплачувати надані послуги…; пп.1, 2, 3, 5 п.36. Виконавець зобов'язаний: своєчасно укладати договори про надання послуг; надавати послуги відповідно до вимог актів законодавства, нормативних документів та умов договору; ознайомити споживача з Правилами користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, цими Правилами та витягами з Правил користування системами комунального водопостачання і водовідведення в містах і селищах України, Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України, Правил користування системами теплопостачання, Правил обліку відпуску теплової енергії, Правил технічної експлуатації тепловикористовуючих установок і теплових мереж та інших нормативних актів і документів, які регламентують надання послуг; здійснювати у терміни, передбачені договором, технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових (квартирних) систем водо-, теплопостачання та водовідведення, вживати своєчасних заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень якості послуг, які надаються споживачеві, та вести облік вимог (претензій), які пред'являє споживач у зв'язку з порушенням встановленої якості послуг і терміну усунення недоліків. Форму ведення журналу реєстрації вимог (претензій) споживачів наведено у додатку N 4 до цих Правил.

Типовий договір про надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення: п.1. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язується надавати СПОЖИВАЧЕВІ - власнику квартири та членам його сім'ї, а також іншим особам, які фактично проживають у квартирі, послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення, а СПОЖИВАЧ зобов'язується своєчасно здійснювати оплату за споживання і користування послугами на умовах цього Договору.; п.8. ВИКОНАВЕЦЬ терміново після подання заявки усуває витікання води із санітарно-технічних трубопроводів,  ліквідує  причини,  що привели до витікання води, протягом _______. п.9. ВИКОНАВЕЦЬ усуває несправності і витікання води із запірної та водорозбірної арматури, приладів опалення  протягом _____ з моменту подання заявки.; п.10  Розмір щомісячної плати за надані послуги на момент укладення цього Договору становить:…; п.27. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язаний: 1) ознайомити СПОЖИВАЧА з Правилами користування приміщеннями житлових  будинків і прибудинковими територіями,  цими Правилами і витягами з: Правил користування системами комунального водопостачання і водовідведення в містах і селищах України; Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України; Правил користування системами теплопостачання; Правил обліку відпуску теплової енергії; Правил технічної експлуатації тепловикористовуючих установок і теплових мереж; інших нормативних актів і документів, які регламентують надання послуг; 2) забезпечувати надання СПОЖИВАЧЕВІ послуг згідно з пунктами 7, 8 і 9 цього Договору та виконувати з додержанням положень, правил і норм роботи з технічного обслуговування і ремонту санітарно-технічних систем житлового будинку, в тому числі технічне обслуговування та ремонт внутрішньо квартирного санітарно-технічного обладнання: проведення періодичного огляду санітарно-технічного обладнання, засобів обліку і регулювання споживання води і теплової енергії (один раз на ___ місяців); ремонт водопровідних кранів, вентилів, засобів обліку і регулювання споживання води і теплової енергії, змішувачів тощо; укріплення та прочищення раковин, унітазів, умивальників; регулювання та ремонт змивних бачків; усунення витікання води із з'єднань санітарно-технічних приладів з трубопроводами; ремонт і регулювання систем центрального опалення; випускання повітря та промивання системи центрального опалення; ремонт окремих секцій опалювальних приладів та ділянок труб з усуненням витікань; п. 28. СПОЖИВАЧ має право на: одержання послуг, що повинні відповідати вимогам актів законодавства, нормативних документів та цього Договору; п. 29. СПОЖИВАЧ зобов'язаний: своєчасно, в установлений Договором термін, оплачувати надані послуги; п. 41. Спори, що виникають з цього договору, розв'язуються в порядку, встановленому законодавством.

Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004р. №1875-IV (далі ЖКП №1875-IV): ч.1 ст. 1 У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні: житлово-комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил; балансоутримувач будинку, споруди,  житлового комплексу  або комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) – власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом; виконавець - суб'єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору; виробник - суб'єкт господарювання, який виробляє або створює житлово-комунальні послуги; власник приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - власник) - фізична або юридична особа, якій належить право володіння, користування та розпоряджання приміщенням, будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом  будинків і споруд,  зареєстроване у встановленому законом порядку; внутрішньобудинкові системи - мережі, арматура на них, прилади та обладнання, засоби обліку та регулювання споживання житлово-комунальних послуг, які знаходяться в  межах  будинку, споруди; комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи у забезпеченні холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, встановленому законодавством; споживач - фізична чи юридична особа, яка отримує або має намір отримати житлово-комунальну послугу; точка розподілу - місце передачі послуги від однієї особи до іншої, облаштоване засобами обліку та регулювання; управитель - особа, яка за договором з власником чи балансоутримувачем здійснює управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд (далі - управління будинком) і забезпечує його належну експлуатацію відповідно до закону та умов договору; утримання будинків і прибудинкових територій - господарська діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чиюридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством; ст. 3 Предметом регулювання цього Закону є правовідносини, що виникають між виробниками, виконавцями, споживачами у процесі створення, надання та споживання житлово-комунальних послуг. 2. Суб'єктами цього Закону є органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, власники, виробники, виконавці та споживачі житлово-комунальних послуг. ст. 4 Законодавство України у сфері житлово-комунальних послуг базується на Конституції України і складається з нормативно-правових актів у галузі цивільного, житлового законодавства, цього Закону та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг. 2. Якщо міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені законами України, то застосовуються правила міжнародних договорів. п.6 ч.1 ст. 5 До повноважень центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства належить: розробка типових договорів; п.4 ч.1 ст. 7 До повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг належить: визначення виконавця житлово-комунальних послуг відповідно до цього Закону в порядку,  затвердженому центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства; ч.1 ст. 13. Залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на: 1) комунальні послуги (централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо); 2) послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо); 3) послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання, укладання договорів на виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо); ч. 1. ст. 16 Порядок надання житлово-комунальних послуг,  їх якісні та кількісні показники мають відповідати умовам договору та вимогам законодавства. ст. 19. 1. Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах. 2. Учасниками  відносин у сфері житлово-комунальних послуг є: власник, споживач, виконавець, виробник. 3. Виробник послуг може бути їх виконавцем. 4. Особливими учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є балансоутримувач та управитель, які залежно від цивільно-правових угод можуть бути споживачем, виконавцем або виробником. ст. 20 Споживач має право: 1) одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг; ч. 2. Споживач має право на укладення договору з виконавцем відповідних послуг на профілактику, повірку, а також заміну  або ремонт  санітарно-технічних приладів, пристроїв, обладнання та засобів обліку, що вийшли з ладу. 3. Споживач зобов'язаний: 1) укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору; ч. 1 ст. 21 Виконавець має право: 4) вимагати від споживача дотримання вимог правил експлуатації жилих приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних і протипожежних правил та інших нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг; ч.2. Виконавець зобов'язаний: 3) підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором; 7) утримувати в належному технічному стані, здійснювати технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових мереж, вживати заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень якості послуг у терміни, встановлені договором  та/або законодавством; п.4 ч.1 п.1 ч.2 ст. 22. 1. Виробник має право: 4) вимагати своєчасної і в повному обсязі оплати наданих послуг від виконавців; 2. Виробник зобов'язаний: 1) укласти договір з виконавцем (споживачем) про умови надання житлово-комунальних послуг; ч.3 ст. 23. Права власника 3. У разі спільної власності кількох співвласників рішення щодо утримання на балансі та/або управління майном приймається відповідно до закону. п.1, 3, 6 ч.1, п.1, 2, 4 ст. 24. 1. Балансоутримувач має право: 1) здійснювати функції утримання на балансі переданого йому за договором з власником майна та управляти їм чи передавати за договором повністю або частково функції управління управителю; 3) укладати договори на надання житлово-комунальних послуг; 6) звертатися до суду про звернення стягнення на майно осіб, які відмовляються оплачувати рахунки за споживання житлово-комунальних послуг або відшкодовувати завдані збитки майну, що перебуває в нього на балансі. 2. Балансоутримувач зобов'язаний: 1) укладати договір з власником (співвласниками) на утримання на балансі відповідного майна; 2) утримувати на балансі майно, визначене договором з власником (співвласниками); 4) забезпечувати управління майном власними силами або укладати договір з юридичною особою на управління майном; п.1, 2 ч.1, п.1-4 ст. 25. 1. Управитель має право: 1) здійснювати управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд  та  забезпечувати  їх належну експлуатацію; 2) укладати договори з виробниками, виконавцями, споживачами в порядку, встановленому законом; 2. Управитель зобов'язаний: 1) забезпечувати  експлуатацію будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд та об'єктів благоустрою, розташованих на прибудинкових територіях, згідно з умовами укладених договорів, стандартами, нормативами, нормами і правилами; 2) дотримуватись умов договорів з учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг; 3) вимагати беззастережного виконання умов договору, стандартів, нормативів, норм і правил від виконавців послуг; 4) вимагати своєчасної і в повному обсязі оплати наданих житлово-комунальних послуг від споживачів; ст. 26. Істотні умови договору між виконавцем/виробником та споживачем 1. Істотними умовами договору на надання  житлово-комунальних послуг є: 1) найменування сторін; 2) предмет договору; 3) вичерпний перелік житлово-комунальних послуг, тарифи та їх складові на кожну з цих послуг, загальна вартість послуг; 4) порядок оплати за спожиті житлово-комунальні послуги; 5) порядок  перерахунків  розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання  або  надання  не  в  повному  обсязі, зниження їх якості; 6) права та обов'язки сторін; 7) порядок контролю та звіту сторін; 8) порядок  вимірювання  обсягів та визначення якості наданих послуг; 9) визначення точок розподілу,  в яких відбувається  передача послуг від виконавця/виробника споживачу; 10) порядок обслуговування мереж та розподіл повноважень щодо їх експлуатації та відновлення (ремонту); 11) умови  доступу  в  квартиру,  будинок,   приміщення,   на земельну  ділянку  для усунення аварій,  неполадок,  огляду мереж, зняття контрольних показників засобів обліку; 12) порядок здійснення ремонту; 13) відповідальність сторін та штрафні санкції за невиконання умов договору; 14) порядок вирішення спорів; 15) перелік форс-мажорних обставин; 16) строк дії договору; 17) умови зміни, пролонгації, припинення дії договору; 18) дата і місце укладення договору. 2. Крім  істотних  договір  може містити інші умови за згодою сторін. 3. Договір  на  надання  житлово-комунальних  послуг  набирає чинності з моменту його укладення. 4. У разі якщо виконавець не є виробником, відносини між ним та виробником регулюються окремим договором, який укладається відповідно до вимог цієї статті. 5. Процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін. ст. 29. 1. Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. 2. У разі якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг з іншим виконавцем. 3. Процедура погодження умов договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін. ст. 32. 1. Плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно відповідно до умов договору. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім частин четвертої, п'ятої, сьомої і восьмої статті 31 цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2005 року. Договори про надання житлово-комунальних послуг, укладені до набрання чинності цим Законом, мають бути приведені у відповідність із ним до 1 січня 2006 року. Договори, що не приведені у відповідність із цим Законом у зазначений строк, втрачають чинність.

Постанова КМ У «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» від 25.07.2005р.: п.1. Ці Правила регулюють відносини між суб'єктом господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальних послуг (далі - виконавець), і фізичною та юридичною особою (далі - споживач), яка отримує або має намір отримувати послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - послуги). п.2. У цих Правилах терміни вживаються у такому значенні: точка розбору - місце розташування водорозбірних кранів або змішувачів холодної та гарячої води у квартирі (будинку  садибного типу); централізоване водовідведення - послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у відведенні стічних вод, яка надається виконавцем з використанням внутрішньо будинкових централізованих систем водовідведення; централізоване постачання холодної та гарячої води - послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у холодній та гарячій воді, яка надається виконавцем з  використанням внутрішньобудинкових систем холодного та гарячого водопостачання; Інші терміни  вживаються  у  значенні,  наведеному  у  Законі України "Про житлово-комунальні послуги"; п.8. Послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - договір). п.30. Споживач зобов'язаний: 1) оплачувати послуги в установлені договором строки; п. 32. Виконавець зобов'язаний: 6) проводити два рази на рік перевірку стану внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку із складенням відповідного акта. ТИПОВИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення: п. 1. Виконавець зобов'язується надавати споживачеві вчасно та відповідної якості послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а споживач зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених договором.; п.17. Споживач зобов'язаний: 1) оплачувати послуги в установлені договором строки; п.19. Виконавець зобов'язаний: 1) забезпечувати вчасне та відповідної якості надання послуг згідно із законодавством та умовами договору; 11) утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень кількісних і якісних показників надання послуг у строки, встановлені згідно із законодавством; п.20. Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за: 4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством.; п.21. Виконавець несе відповідальність у разі: 3) порушення прав споживачів згідно із законодавством; 4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством. п.22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є: у багатоквартирному будинку: - з централізованого опалення - стояки в межах квартири; - з постачання холодної та гарячої води - водорозбірні крани (душова сітка); - з водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів; у будинку садибного типу - місце підключення мереж будинку до мереж виконавця.

Згідно свідоцтва на право власності від 26.05.1998р. № 23181 моя сімя отримала в приватну власність квартиру № 130 в багатоквартирному будинку з ліфтом по вул. Таращанська 163-а у м. Біла Церква Київської області. Однак порадіти зміною статусу, з наймача у власника, довго не довелось. З огляду на викладене вище, наді мною та моєю сім’єю збиткування розпочались вже восени, з початком опалювального сезону. Весь жах полягав у тому, що ми з дружиною працювали по змінах. Відтак, нерідко траплялось, що троє наших неповнолітніх дітей залишались на цілу ніч самі в неопалюваній квартирі. На разі як там нам працювалось і про що думалось це, як то кажуть, одному БОГу відомо. Звичайно ж за таке, призвідцям потрібно би було вже давно постинати голови однак я, не будучи здатним на таке розпочав діяльність, яка й вивела мене на правозахисний (читай – безперспективний) шлях. За цей час я на певному рівні вивчив законодавство. З допомогою і самостійно, пройшов багато судових процесів тож набув досвіду. Відтак, вже довгий час протидію навязуваним в ультимативній формі договорам, а коли опоненти почали спекулювати на факті оплати – взагалі перестав її здійснювати.

Отже. На сьогодні, я не маю жодного укладеного договору на надання житлово-комунальних послуг та довгий не здійснюю оплату послуг водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і при будинкової території. За цей час комунальники через кишеньковий суд проводять необхідні їм рішення та вчиняють проти мене та членів моєї родини моральний тиск.

Для розблокування проблеми платежів, я нещодавно запропонував комунальним підприємствам укласти тимчасову угоду строком на 6 місяців та одночасно звернутись до вас з пропозицією переведення комунальної сфери міста у межі закону в цей же строк. Однак і такі пропозиції не сприймаються. Ніхто, нічого змінювати не збирається.

Звичайно ж я свідомий тієї небезпеки, яка нині нависла наді мною та моєю родиною, але ж це не моя вина, а ваш обов’язок вирішувати дані питання. Це не я, а ви маєте владу. Це не мені, а вам люди доручили внормовувати життєдіяльність міста. Зі свого боку та при наявності потреби з вашого боку, я готовий дещо ширше довести свою позицію та надати наявні у мене матеріали деякі з яких я вже розмістив у Інтернеті: http://narodna.pravda.com.ua/authors/49c28dc35c630/; http://komunal-social.io.ua/story; http://gro-za.io.ua/story тощо.

З огляду на викладене вище,

Прошу:

1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.

2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

З повагою П.С. Діхтяр 4 квітня 2011р.

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА Київської області. ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82 E-mail: bc_mvk@bel.com.ua Код ЕДРПОУ 04055009

04.05.11Д-0932

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163а кв. 130

Шановний Петро Семеновичу!

Розглянувши Вашу заяву, повідомляю наступне.

Метою створення та предметом діяльності нашого підприємства КП БМР ЖЕК № 6 є забезпечення нормального функціонування жилих будівель та прибудинкової території протягом усього періоду їх використання за призначенням, надання послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій для задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством.

Рішенням Білоцерківської міської ради від 23.12.2005 року № 388, визначено КП БМР ЖЕК № 6 виконавцем послуг з утримання, управління будинків і споруд та прибудинкових територій. В свою чергу ЖЕК № 6 проводить нарахування за послуги споживачам відповідно до затвердженого (погодженого) рішення органу місцевого самоврядування тарифу, його структури та періодичності та строків надання послуг.

В своїй заяві Ви зазначаєте про відсутність правових підстав оплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території через не укладання з споживачем відповідного договору. Проте такі міркування є хибними, а посилання на відсутність договірних правовідносин, не відповідають дійсності, оскільки ст. 11 Цивільного кодексу України передбачені підстави виникнення цивільних прав та обов'язків: цивільні права та обов'язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки.

Зі взаємного листування між КП БМР ЖЕК № 6 та Вами, Петро Семеновичу, яке триває декілька років, вбачається ухилення останнього від формального укладення договору, який неодноразово був направлений Вам для ознайомлення та підписання, та згідно діючого законодавства під поняттям договір розуміють самі цивільні правовідносини.

Низкою чинних нормативно-правових актів, які регулюють взаємовідносини у житлово-комунальній галузі, передбачено Ваш обов'язок, як споживача, отримуючи та використовуючи послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Проте, постійно користуючись послугами ЖЕК № 6, приймаючи їх та не відмовляючись від них, починаючи з 2002 р. по даний час за відсутності будь-яких підстав взагалі Ви, як споживач, припинили оплату за них. Через таке ігнорування споживачем виконання своїх зобов'язань по сплаті наданих послуг, по особовому рахунку, відкритому на Ваше ім'я за адресою: м. Біла Церква, вул. Таращанська, 163-а, кв. 130, станом на 01.04.2011р. утворилась заборгованість в сумі 11020 грн. 16 коп., яка рахується за Вами.

Відреагувавши на неодноразові Ваші питання, з приводу «узгодження часу проведення переговорів щодо укладення договору на житлово-комунальні послуги», адміністрацією КП БМР ЖЕК № 6 запропоновано Вам звернутися в приймальні години (понеділок, п'ятниця - з 09.00 год. до 13.00 год., середа - з 14.00 год. до 19.00 год.) до бухгалтерії ЖЕК № 6 для ознайомлення та підписання договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.

З огляду викладених в Вашій заяві норм законодавчих актів України та враховуючи постійну тривалість надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території виконавцем послуг Комунальним підприємством БМР ЖЕК № 6, укладення тимчасової угоди на надання означених послуг строком на 6 місяців нормативно-правовими актами не передбачено.

З приводу питання про «вчинення всіх, визначених законом дій для введення комунальної сфери міста в межі закону» Вам було запропоновано звернутися до законодавчої влади України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства, центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства та органу місцевого самоврядування для викладення своїх бачень, ідей, побажань, зауважень, шляхів вирішення проблем для покращення умов життя кожного споживача та мешканця нашого міста.

З повагою. Міський голова В.П. Савчук

Юзюк 5-30-82

 

 

Начальникові комунального підприємства

Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» (за посадою)

Споживача: Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

Заява

У відповідь на моє звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради я отримав лист від 04.05.2011р. № Д-0932 з рекомендацією звернутись в приймальні години до бухгалтерії ЖЕК № 6 для ознайомлення та підписання договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.

Оскільки проекту даного договору та невід’ємних додатків до нього з відповіддю мені не надіслано, а сама відповідь є необґрунтованою то виникає цілий ряд питань, які хотілось би з’ясувати, як от:

чи складено даний проект договору на підставі типового;

чи зазначено в ньому особливості надання житлово-комунальних послуг саме для мого будинку й квартири з допоміжними приміщеннями та під і прибудинковою територією;

чи є невід’ємними додатками договору чи його складовою, договори на надання житлово-комунальних послуг; чи є невід’ємними додатками до договору – бодай копії документу, яким співвласники передали на баланс та в управління ЖЕК-6 належне їм майно, а міськрада визначила на цій підставі ЖЕК-6 балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг мого будинку;

чи є невід’ємними додатками до договору – бодай копія технічного паспорта будинку зі схемами внутрішньобудинкових мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення;

чи є невід’ємними додатками до договору – бодай копії державного акту на під і прибудинкову територію;

чи є невід’ємними додатками до договору – бодай копії рішень органу місцевого самоврядування та інших компетентних органів щодо встановлення тарифів на пропоновані до надання житлово-комунальні послуги;

чи має право ЖЕК-6, згідно КВЕД та статуту підприємства, надавати житлово-комунальні послуги тощо.

З огляду на те, що дана інформація є визначальною та повсякденною у діяльності підприємства то сподіваюсь на швидку, обґрунтовану і об’єктивну відповідь, яку не обов’язково надсилати поштою – достатньо буде запросити мене по телефону для особистого вручення. У разі її отримання в повному і належному вигляді я готовий укласти належний договір на надання житлово-комунальних послуг. В такому випадку я вважатиму початком строку дії договору з 01.04.2011р.

У разі виникнення потреби звернення у вищі інстанції для дотепер неузгоджених питань пропоную об’єднати наші зусилля.

Виходячи з викладеного вище прошу:

1. Надати зразок договору з усіма невід’ємними до нього додатками.

16 травня 2011 року                                                                            П.С. Діхтяр

  

УКРАЇНА

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

ЖИТЛОВО - ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА № 6

09106, Київська обл.. м. Біла Церква, вул. Вернадського, 10, тел.(04463) 330851, р/р 26001725186035

в К Р Д "Райффайзенбанк Аваль" м. Київ, МФО 322904, код 19420911.

«14» 06 2011 р. № 273

Діхтяр П.С.

09100, Київська область

м. Біла Церква

вул. Таращанська, буд. 163-а, кв. 130

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 розглянуло Вашу заяву під вхід. № 56 від 16.05.2011 року та повідомляємо.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» -споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. З огляду п. 1 Рішення Білоцерківської міської ради Київської області № 388 від 23.12.2005 року виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено балансоутримувача житлового фонду м-ву Таращанський та м-ву Піщаний - підприємство житлово - експлуатаційну контору № 6, метою створення Підприємства є забезпечення нормального функціонування жилих будівель та прибудинкових територій потягом усього періоду їх використання за призначенням, надання послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій для задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством. Тобто, Комунальне підприємство БМР ЖЕК № 6 здійснює свою діяльність відповідно до Статуту підприємства. Керуючись п. 3 ч. 2 ст. 21 ЗУ «Про житлово - комунальні послуги»: виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором, виконавець послуг ЖЕК № 6 надає для розгляду та укладення Договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, підготовлений згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.2009 року № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій». Відповідно до п. 2 Розділу І «Предмет договору» єдиним додатком до Договору є затверджене рішення органу місцевого самоврядування про тариф, його структури, періодичності та строків надання послуг.

Всі інші копії документів, які перелічені в Вашій заяві не вимагаються при укладанні такого Договору на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а також не передбаченні іншими чинними нормативно-правовими актами України для здійснення такого правочину.

На підставі вищевикладеного, Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 направляє на Вашу адресу для ознайомлення та укладення два підписаних примірника Договору на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з відповідним Додатком - копія рішення Білоцерківської міської ради від 26.04.1011 року № 178 «Про тарифи на житлово-комунальні послуги» на 6 аркушах та просимо протягом 10 календарних днів з дати отримання цього листа-пропозиції щодо укладення Договору, самого Договору та копії рішення БМР повернути на нашу адресу підписаний Вами один примірник договору (листом з повідомленням на адресу ЖЕК № 6 або особисто віддати працівникам бухгалтерії ЖЕК № 6 під час тривалості робочого часу) або в разі відмови від укладення Договору на надання послуг надати відповідь з вмотивованою відмовою.

Начальник КП БМР ЖЕК№6                                   Ю.М. Кошляк

 

 Начальникові комунального підприємства

Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6»

Кошляку Юрію Миколайовичу

 

Споживача:           Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

 

Сьогодні мною підписано Договір від 01.06.2011р. на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Таким чином, в результаті спільних дій і компромісів, нарешті завершено довготривале протистояння, започатковано цивільно-правові відносини, розблоковано проблему платежів.

Як наслідок, у дев’яти сформульованих виконавцем пунктах Договору, з ініціативи споживача внесено лише одну правку (у пп.9.1. – між цифрами «1» і «0» поставлено кому) та виписано пункт 10 у котрому попередньо задекларовані й обґрунтовані пропозиції споживача, враховано лише частково.

Отже. Тепер, словами пп.9.1. слід читати «Цей договір укладається на строк, одна ціла нуль десятих років і набирає чинності з дня його укладання.» Дана правка відповідає змісту речення та кореспондується з логікою наступного пункту.

Укладаючи даний Договір я погоджуюсь на набрання ним чинності з 01 червня 2011 року.

Наразі сподіваюсь побороти в собі реваншистські настрої стосовно неповноти вирішення проблем, які накопичувались роками та очікую такого ж від Вас.

З надією, що сторінку протистояння перегорнуто, повертаю Вам один примірник Договору.

З повагою                                                                                                                П.С. Діхтяр

20 червня 2011 року

 

ДОГОВІР

про надання послуг з утримання будинків

і споруд та прибудинкових територій

м. Біла Церква                                                                                                         «01» червня 2011р.

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово - експлуатаційна контора № 6 в особі начальника Кошляка Юрія Миколайовича, що діє на підставі Статуту, (далі-виконавець), з однієї сторони, і  Діхтяра Петра Семеновича                                                                                       .

(прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи або найменуванні юридичної особи)

який (яка) є власником (наймачем, орендарем) квартири (далі-споживач), з другої сторони, уклали цей договір про нижченаведене:

1. Предмет договору

1.1. Предметом цього договору є забезпечення виконавцем надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території; санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо) (далі-послуги) у житловому будинку № 163-а по вул. Таращанська у м. Біла Церква, а споживачем своєчасної оплати таких послуг за встановленим тарифом у строк та на умовах, що передбачені цим договором.

1.2. Виконавець надає послуги відповідно до затвердженого (погодженого) рішення органу місцевого самоврядування тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг, копія якого додається до цього Договору.

Розмір щомісячної плати за надані послуги на дату укладення цього договору становить 301,97 гривень.

1.4. Наявність пільг з оплати послуг                                                                                                 .

                                             (назва законодавчого акта, що передбачає пільгу) (відсотків прописом)

2. Оплата споживчих послуг

2.1. Розрахунковим періодом є календарний місяць. Платежі за надані послуги вносяться не пізніше 10-го числа місяця, що настає за розрахунковим.

2.2. Послуги оплачуються готівкою або в безготівковій формі.

2.3. Плата вноситься на розрахунковий рахунок № 26001725186035 в КРД "Раяффайзен Банк Аваль" м. Київ, код 19420911 МФО 322904 через банківські установи, які здійснюють прийом платежів від населення на користь виконавця.

2.4. За несвоєчасне внесення плати із споживача стягується пеня у розмірі      відсотків від суми простроченого платежу за кожний день прострочення.

2.5. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних виконавець здійснює перерахунок розміру плати.

3. Права та обов'язки сторін

3.1. Споживач має право на:

3.1.1. отримання вчасно та відповідної якості послуг згідно із чинник законодавством України;

3.1.2. усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг у встановлені з чиншш законодавством України строки;

3.1.3. зменшення розміру плати за надані послуги у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному законодавством;

3.1.4. відшкодування збитків, заподіяних його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок ненадання послуг або надання послуг неналежної якості;

3.1.5. своєчасне отримання інформації від виконавця про перелік складових послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;

3.1.6. проводити перевірки кількісних та якісних показників надання послуг у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України;

3.1.7. зменшення розміру плати за перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт та отримання компенсації за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудованих робіт у розмірі, встановленому законодавством;

3.1.8. внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги.

3.2. Споживач зобов'язаний:

3.2.1. оплачувати послуги в установлений цим договором строк;

3.2.2. своєчасно інформувати виконавця про виявлення несправностей в інженерних мережах, конструктивних елементах належного йому приміщенні;

3.2.3. дотримуватися санітарно-гігієнічних і протипожежних правил;

3.3.забезпечувати безперешкодний доступ до мережі, арматури, розподільних систем представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення:

- для ліквідації аварій - цілодобово;

- для встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення профілактичного огляду-згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

3.4. у разі несвоєчасного внесення платежів за послуги сплачувати пеню у розмірі, встановленому законом і договором;

3.5. проводити за власні кошти ремонт квартири;

3.6. своєчасно вживати заходів до усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з власної вини;

3.7. дотримуватися вимог житлового та містобудівного законодавства щодо здійснення ремонту чи реконструкції приміщень або їх частин, не допускати порушення законних прав та інтересів інших відносин у сфері житлово-комунальних послуг;

3.8. своєчасно проводити підготовку квартири та технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;

3.9. після втрати права на пільги повідомити про це виконавця у десятиденний строк.

4. Виконавець має право:

4.1. вимагати від споживача дотримання вимог правил експлуатації житлових приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних і протипожежних правил та інших нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг,

4.2. доступу, у тому числі несанкціонованого, в квартиру споживача для ліквідації аварії відповідно до встановленого законом порядку, усунення неполадок  санітарно-технічного та інженерного обладнання,  його  встановлення і заміни,  проведення технічного і профілактичного огляду;

4.3. нараховувати у разі несвоєчасного внесення споживачем плати за надані послуги пеню у розмірі, встановленому законом і договором;

4.4. вимагати від споживача своєчасного проведення робіт щодо усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості цих робіт.

4.5. вносити за погодженням із споживачем зміни у договір, що впливають на розмір плати за послуги.

5. Виконавець зобов'язаний:

5.1. забезпечувати вчасно та відповідної якості надання послуг згідно із чинним законодавством України;

5.2. надавати споживчу в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік складових послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;

5.3. утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати своєчасних заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень у наданні послуг у строки, встановлені чинним законодавством України;

5.4. розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги споживача і проводити відповідний перерахунок розміру плати за послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження кількісних і якісних показників;

5.5. сплачувати споживчу компенсацію за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт відповідно до методики, затвердженої центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства;

5.6. своєчасно ознайомлювати споживача з нормативно - правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг,

5.7. своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

5.8. відшкодовувати споживачеві збитки заподіяні його майну та/або приміщенню, шкоду, заподіяну життю чи здоров'ю споживача внаслідок незадовільного утримання території або надання послуги неналежної якості;

5.9. здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень;

5.10. своєчасно проводити підготовку житлового будинку і його технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період.

6. Відповідальність сторін

6.1. Споживач несе відповідальність згідно із чинним законодавством України і цим договором за:

6.1.1.недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

6.1.2. несвоєчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені;

6.1.3.порушення зобов'язань, встановлених договором і чинним законодавством України.

6.2. Виконавець несе відповідальність за:

6.2.1. неналежне надання або ненадання послуги, що призвело до заподіяння збитків майну та/або приміщенню споживача, шкоди його життю чи здоров'ю - шляхом відшкодування збитків;

6.2.1. зниження кількісних і якісних показників послуг або перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт - шляхом зменшення розміру плати. Якість надання послуг визначається відповідно до затвердженої органом місцевого самоврядування структури тарифу, періодичності та строків надання послуг,

6.2.3. перевищення встановлених строків аварійно-відбудованих робіт - шляхом виплати споживачеві компенсації в розмірі відсотків місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;

6.2.4. порушення зобов'язань, встановлених договором і чинним законодавством У країни.

7. Порядок розв'язання спорів

7.1. У разі порушення виконавцем умов договору споживачем та представником виконавця складається акт-претензія із зазначенням  у ньому строків, виду порушення, кількісних і якісних показників послуг тощо.

7.2. Представник виконавця повинен з'явитися на виклик споживача для підписання акта-претензії не пізніше ніж протягом двох робочих днів. У разі неприбуття представника виконавця у визначений договором строк або необгрунтованої відмови від підписання акт-претензія споживачеві обгрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.

7.3. Спори між сторонами розв'язуються шляхом переговорів або у судовому порядку.

8. Форс-мажорні обставини

8.1. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру  яка унеможливлює надання відповідної послуги відповідно до умов договору.

9. Строк дії договору

9.1. Цей договір укладається на 1,0 років і набирає чинності з дня його укладання.

                                        (строк)

9.2. Договір вважається щороку продовженим, якщо за місяць до закінчення його строку однією з сторін не буде письмово заявлено про розірвання або необхідність перегляду Договору.

9.3. Договір може бути розірваний достроково у разі:

- переходу права власності (користування) на квартиру до іншої особи;

- невиконання умов договору сторонами договору;

- за згодою сторін або в судовому порядку.

10. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця.

10. Інші умови

10.1. На момент укладення договору, виконавець не має фінансових претензій до споживача.

10.2. На протязі шести місяців, виконавець підготує і укладе зі споживачем договори на надання комунальних послуг.

10.3. На протязі шести місяців, виконавець підготує і надасть споживачеві: копії державного акта на землю підбудинкової і прибудинкової території; схеми внутрішньобудинкових мереж з зазначенням точок розподілу.

Довідкові відомості

Телефони виконавця:

Диспетчерська, приймальня 33-08-51

Бухгалтерія                            33-08-66

Начальник                              33-07-34

Адреси і підписи сторін

Виконавець:                                                                          Споживач:

Комунальне підприємство БМР ЖЕК № 6                      Діхтяр Петро

Адреса вул. Вернадського, 10                                               Семенович

                                                                                                 (прізвище, ім'я та по батькові)

Телефон: 33-08-51                                                                 Телефон                                    .

                                                                                                 Паспорт                                     .

Начальник КП БМР ЖЕК № 6  Ю.М.Кошляк                     .             .                                    .

 

УКРАЇНА

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

ЖИТЛОВО - ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА № 6

09106, Київська обл.. м. Біла Церква, вул.Вернадсмюго,10, тел.(04463) 330851, р/р 26001725186035 в К Р Д "Райффайзенбанк Аваль" м. Киш, МФО 322904, код 19420911.

" 21 " ,06 2011 р. № 283

Діхтяр П.С.

09100, Київська область

м. Біла Церква

вул. Таращанська, буд. 163-а , кв. 130

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 розглянуло Ваш лист під вхід. № 79 від 20.06.2011 року з підписаним примірником Договору «про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території» (надалі Договір про надання послуг) від 01.06.2011 року з внесеними Вами правками та повідомляємо.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець послуг зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з зазначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором, а відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 20 того ж Закону споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. Ст. 29 Закону встановлює особливості укладання договорів у багатоквартирному будинку, а саме, договір укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. У разі, якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг з іншим виконавцем.

З огляду п. 1 Рішення Білоцерківської міської ради Київської області № 388 від 23.12.2005 року виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено балансоутримувача житлового фонду м-ву Таращанський та м-ву Піщаний — підприємство житлово - експлуатаційну контору № 6, тому наше підприємство, керуючись статтею 641 Цивільного кодексу України, підготувало на основі Типового договору, форма якого затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.2009 року № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та направило на Вашу адресу два примірники Договору про надання послуг з копією рішення органу місцевого самоврядування щодо затвердженого розміру тарифу.

Доводимо до Вашого відома що з огляду «Роз'яснення Міністерства Юстиції України Договори у сфері житлово-комунальних послуг» від 28.12.2010 року: - «Процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін. Поряд з цим зазначаємо, що Типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 529. До того ж слід зазначити, що при укладанні договорів на надання житлово-комунальних послуг сторони не можуть відступати від змісту типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України. Зміст договору про надання житлово-комунальних послуг не може суттєво відрізнятись від змісту Типового договору. При укладанні договорів слід звернути увагу на те, що договір, який має бути підписаний із споживачем, не може передбачати менший обсяг прав, обов'язків сторін та якості житлово-комунальних послуг, аніж той, що передбачений Типовим договором. У договорі слід обов'язково визначати права, обов'язки та відповідальність сторін».

Також слід зауважити, що у визначенні змісту договорів, важливу роль відіграють типові, або взірцеві, договори. Типові, або взірцеві, договори є уніфікованим засобом (взірцем), що забезпечує однакове оформлення конкретних договірних відносин, вироблених практикою й опублікованих у пресі.

Оскільки договір є видом правочину (ч. 4 ст. 202 ЦК України), для його укладення та чинності сторонам необхідно дотримуватись усіх тих вимог, які визначені у ст. 203 ЦК України. Для того, щоб договір вважався укладеним, сторони у належній формі повинні досягнути згоди з усіх істотних його умов. Істотні умови договору, визначені у ч. 1 ст. 638 ЦК України, можна поділити на 4 групи:

умови про предмет договору;

умови, що визначені законом, як істотні;

умови, щодо яких за заявою хоча б однією із сторін має бути досягнуто згоди.

Вами, як споживачем було порушено порядок укладення Договору про надання послуг, шляхом внесення самовільно, без внесення на наш розгляд Ваших умов, без надання пропозицій внести зміни до договору, без досягнення згоди зі нашої сторони на пункти, які Ви протиправно впечатали в Договір про надання послуг, тим самим грубо порушили наші права, як, сторони публічного договору, як юридичної особи, як виконавця послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкової території, оскільки в односторонньому порядку вирішили, що

1 - Ви, як споживач послуги вже доволі тривалий відрізок часу, не маєте заборгованості перед ЖЕК №6;

2- ЖЕК № 6, повинен укласти договори на житлово-комунальні послуги, хоча не має жодної юридичної підстави укладати інші договори, окрім на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкової території, оскільки є виконавцем вищеозначеної послуги;

3 - надати споживачеві копії документів, які непередбачені для надання споживачеві, жодним нормативно-правовим актом.

На підставі вищевикладеного, Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6, в зв'язку з грубим порушенням з Вашої сторони порядку укладення Договору про надання послуги та внесення Вами самовільно без нашої згоди умов до Договору, вважаємо, що Договір про надання послуг з утримання будників і споруд та прибудинкової території від 01.06.2011 року між КП БМР ЖЕК № 6 та Діхтярем П.С. не укладеним.

Начальник КП БМР ЖЕК №6    Ю.М Кошляк

Вик.: Федоренко А.І. Тел.: 33-08-51 

  

 

Начальникові комунального підприємства

Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6»

Кошляку Юрію Миколайовичу

 

Споживача:           Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

 

Заява

04.04.2011р. спираючись на чинне законодавство я звернувся з обґрунтованою заявою до депутатів міськради через секретаря міськради, з проханням про наступне: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців. 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

13.05.2011р. за невстановлених дотепер підстав, відповідь-відписка від 04.05.2011р. №Д-0932 на дане звернення надійшла лише від міського голови котрому вона якраз і не адресувалась. Попри її необґрунтованість, у ній містилась порада звернутись до ЖЕК-6 для укладення договору.

16.05.2011р. я скористався даною порадою і направив Вам звернення з проханням про наступне: 1. Надати зразок договору з усіма невід’ємними до нього додатками.

16.06.2011р., мені надійшов рекомендований з повідомленням лист котрий містив завірений Вами Договір від 01.06.2011р. з супровідним листом від 14.06.2011р. № 273.

Переглянувши Договір я наступного ж дня домовився і мав розмову з юристом ЖЕК-6 А.І. Федоренко під час якої було уточнено позиції сторін. Тоді ж я вказав на некоректні позиції Договору, починаючи з заголовку і закінчуючи п.9 однак запевнив, що з огляду на небезпеку котра нависла надімною та над моєю сімєю, Договір я підпишу.

20.06.2011р. я повернув до ЖЕК-6 підписаний мною Договір разом з супровідним листом від 20.06.2011р. №79 в котрому зокрема зазначено, що Договір є компромісом спрямованим на розблокування проблеми платежів та започаткування між Сторонами цивільно-правових відносин. Фактично він мав ознаки здійснення початкового кроку з повернення комунальної сфери міста в межі закону.

24.06.2011р. мені надійшов рекомендований з повідомленням лист від 21.06.2011р. № 283 котрий містив Ваше повідомлення про розірвання в односторонньому порядку, за Вашою ініціативою, щойно укладеного Договору та погано приховане бажання стягнути попередньо нараховане.

При цьому, зміст листа має ознаки емоційно складеного. Наведені аргументи суперечать один одному. Зроблені на їх підставі висновки є суперечливими тощо. Відтак спростовувати їх я не вважаю за потрібне. Натомість попрошу відповісти на декілька прямих питань:

- чи вважаєте Ви, що договір це є домовленість двох або більше сторін з рівними правами;

- що таке ультиматум і чим відрізняється Ваше відношення до споживачів при укладенні з ними договорів, від пред’явлення їм ультиматуму;

- чи ототожнюєте Ви Типовий Договір з бланком який потрібно лише заповнити;

- чи є в пропонованих Вами пунктах Договору претензія фінансового характеру до споживача;

- чому Ви позбавляєте споживача права знати про послугу все, в тому числі і мати схему внутрішньобудинкових мереж з точками розподілу, межі прибудинкової території, підстави включення до оплати тих, чи інших робіт тощо;

- чи маєте Ви державний акт на землю під будинкової та прибудинкової території будинку по вул. Таращанська 163-а і на кого його видано;

- кому і на підставі якого документу, на Вашу думку, належить підбудинкова та прибудинкова територія будинку по вул. Таращанська 163-а;

- чи маєте Ви план будинку та прибудинкової території розташованого по вул. Таращанська 163-а;

- чи маєте Ви схеми внутрішньобудинкових мереж будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а з зазначеними там точками розподілу;

- чи маєте Ви підтверджуючі документи про передачу співвласниками будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а на баланс ЖЕК-6;

- чи може споживач, за створюваних Вами умов, здійснювати дієвий контроль виконуваних ЖЕК-6 робіт;

- чи можуть, на Вашу думку, постачальники комунальних послуг бути виконавцями, не маючи на своєму балансі внутрішньобудинкових мереж і якими нормативними актами таке внормовано тощо.

На разі, з огляду на мої попередні звернення в різні інстанції аж до Президента України, з якими Ви можете ознайомитись на моїй Інтернет-сторінці, виникає цілком природнє питання, Ваша позиція це і є позиція насамперед влади та провладного і привладного політикуму, чи як. То це з їхньої подачі Ви продовжуєте попередню практику нав’язування споживачам протиправного способу взаємовідносин у комунальній сфері? То це і є початок курсу Президента України з розвитку «цивілізованого» капіталізму? Тоді чому, маючи таку підтримку, та світоглядну позицію ігнорування прав людей, Ви не знімете маску і не заявите відкрито про свій намір викинути мене і мою родину на, вулицю? Припускаю, що «Єщьо нє вєчєр». І нарешті. Ви впевнені в тому, що отримаєте саме те, що запланували?

Виходячи з викладеного вище, прошу повідомити:

1. чи вважаєте Ви, що договір це є домовленість двох або більше сторін з рівними правами;

2. що таке ультиматум і чим відрізняється Ваше відношення до споживачів при укладенні з ними договорів, від пред’явлення їм ультиматуму;

3. чи ототожнюєте Ви Типовий Договір з бланком який потрібно лише заповнити;

4. чи є в пропонованих Вами пунктах Договору претензія фінансового характеру до споживача;

5. чому Ви позбавляєте споживача права знати про послугу все, в тому числі і мати схему внутрішньобудинкових мереж з точками розподілу, межі прибудинкової території, підстави включення до оплати тих, чи інших робіт тощо;

6. чи маєте Ви державний акт на землю під будинкової та прибудинкової території будинку по вул. Таращанська 163-а і на кого його видано;

7. кому і на підставі якого документу, на Вашу думку, належить підбудинкова та прибудинкова територія будинку по вул. Таращанська 163-а;

8. чи маєте Ви план будинку та прибудинкової території розташованого по вул. Таращанська 163-а;

9. чи маєте Ви схеми внутрішньобудинкових мереж будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а з зазначеними там точками розподілу;

10. чи маєте Ви підтверджуючі документи про передачу співвласниками будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а на баланс ЖЕК-6;

11. чи може споживач, за створюваних Вами умов, здійснювати дієвий контроль виконуваних ЖЕК-6 робіт;

12. чи можуть, на Вашу думку, постачальники комунальних послуг бути виконавцями, не маючи на своєму балансі внутрішньобудинкових мереж і якими нормативними актами таке внормовано

13. чи є суголосними Ваші дії з позицією влади та провладного і привладного політикуму тощо.

Примітка: сподіваюсь на обґрунтовану, окремішньо на кожне питання, відповідь.

 

29 червня 2011 року                                                                                         П.С. Діхтяр

 

 

УКРАЇНА

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

ЖИТЛОВО - ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА № 6

09106, Київська обл.. м. Біла Церква, вул.Вернадсмюго,10, тел.(04463) 330851, р/р 26001725186035

в К Р Д "Райффайзенбанк Аваль" м. Київ, МФО 322904, код 19420911.

" 15 " ,07 2011 р. № 329

Діхтяру Петру Семеновичу

09100, Київська область м. Біла Церква вул. Таращанська, буд. 163-а , кв. 130

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 розглянула Вашу заяву за вх. № 89 від 29.06.2011 року та повідомляє.

У Вашому листі Ви акцентуєте увагу «на розірвання з нашої сторони договору в односторонньому порядку», але з огляду на норми чинного цивільного законодавства Ви порушили порядок укладення договору, який Вам направив виконавець послуг - ЖЕК № 6, яке підготувало вищеозначений договір на основі Топового договору, тому мова не йде про одностороннє розірвання договору, так як він вважається не укладеним.

З приводу надання інформації на Ваші питання перелічені в заяві повідомляємо, що відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач має право: одержувати в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни/тарифу, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості. З огляду даної норми Закону вбачається вичерпний перелік інформації, на яку споживач має право отримати, законодавець не закріпив в чинних нормах права надання роз'яснення, трактування, юридичні консультацій, обмін міркуваннями щодо господарсько-фінансової діяльності юридичної особи – виконавця послуг, з приводу такого роду питань, перелічених в Вашій заяві. А особливу увагу необхідно звернути на Ваші питання «чи є суголосними Ваші дії з позицією влади та проти владного політикуму тощо», оскільки воно має політичний характер, а нашій державі за Конституцією України діє принцип свободи політичних міркувань.

На підставі вищевикладеного адміністрація ЖЕК № 6 звертає Вашу увагу на вид та порядок отримання інформації споживачами, та рекомендуємо проводити оплату за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в установлені законодавством строки та розмірі, в разі подальшого безпідставного ухиляння Вами від оплати за спожиті послуги ЖЕК № 6 буде звертатися до судових органів для стягнення заборгованості в судовому та примусовому порядку.

Начальник КП БМР ЖЕК №6                                                    Ю.М Кошляк

Вик.: юрисконсульт Федоренко А.І.

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15 Факс (04463) 39-21-59, тел. 5-36-64

22.07.20111-13-3578

ДіхтярП.С.

вул..Таращанська,163а, кв.130

Повідомляємо Вас, що Ваша заява від 04.04.2011 р. з приводу неналежного реагування депутатів Білоцерківської міської ради направлена на розгляд голові постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Міський голова                                                                                                 В.П.Савчук

Савченко О.І.       5-86-92

 

 

Голові постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

Білоцерківської міської ради Київської області

Баранніку Володимиру Григоровичу

вул. Ярослава Мудрого19, м. Біла Церква Київської області п. і.: 09117, тел.: 0456353232

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

ЗАЯВА

Шановний Володимире Григоровичу.

Життєві обставини склались таким чином, що я, не маючи відповідної освіти змушений був «засісти за книжки» і зайнятись правозахистом. Одним з напрямів моєї діяльності є комунальна сфера міста. Вивчивши її функціонування я дійшов обґрунтованої думки, що принаймні, з 2000-ного року її штучно виведено поза межі закону. Через таке, в місті створено ситуацію, коли жодне підприємство працююче в комунальній сфері, не має юридичного права звертатись до споживачів за оплатою.

На разі, поневіряючись довгими роками по вітчизняних і міжнародних інстанціях, в їх числі і в судах цивільної та адміністративної юрисдикції, добитись бодай проявів виправлення цієї ситуації мені дотепер не вдалось. Тобто. Або відбуваються відписками. Або не реагують взагалі. Або, переступаючи одразу через усе законодавство, гнуть свою лінію. В хід іде все – погрози шантаж тощо. З 04.09.2008р. протиправною установкою в під’їзді домофону, обмежено мені можливість пересування. До слова. Через низьку правосвідомість сусідів, проти мене вже почали застосовувати методи фізичного впливу по недопущенню мене в під’їзд. Міліція ж, при цьому, традиційно відбувається відписками. Але, то таке. Як кажуть – пєрєжілі ґолод, пєрєжівйом і ізобіліє.

В зв’язку з тим, що свого часу, опоненти почали спекулювати наявністю здійснених мною проплат за комунальні послуги, як підтвердженням визнання мною законності функціонування комунальної сфери міста, я змушений був припинити це робити. Однак їх таке не спинило. Вони й надалі нараховують мені оплату та час, від часу, через кишенькові суди протягують потрібні їм рішення.

Через таке їхні нарахування постійно зростають і попереду все чіткіше проглядається перспектива для мене і моєї сімї опинитись на вулиці. Тобто. Готується завершення плану по перекладенню відповідальності, як то кажуть – з хворої голови на здорову.

У пошуках розв’язання проблеми поточних платежів та закликом до об’єднання зусиль з повернення діяльності комунальної сфери міста у межі закону, я неодноразово звертався до керівництва комунальних підприємств і місцевої влади з різними пропозиціями. Так нещодавно, запропонував укласти тимчасову угоду строком на 6 місяців з метою розблокування проблеми платежів та отримання часу на те, щоб спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін внормувати цю проблему. На разі, частково цю ідею було зреалізовано в укладеному 01.06.2011р. договорі з ЖЕК-6. Однак, не встигло ще, як то кажуть, чорнило висохнути, як ЖЕК-6 в односторонньому порядку тут же його розірвав. Відтак все повернулось «на круґі своя». До слова. Даний договір став наслідком мого звернення від 04.04.2011р. № 0932 до депутатів Білоцерківської міської ради направленого через секретаря міської ради. А тепер дещо ширше стосовно розгляду цього та пов’язаних з ним інших звернень.

13.05.2011р. мені надійшла незграбно складена відповідь-відписка від 04.05.11р. №Д-0932 за підписом міського голови. Не зважаючи на таке, я скористався наявною в ній вказівкою звернутись до ЖЕК-6 з питання укладення договору.

16.05.2011р. я звернувся до ЖЕК-6 зі зверненням від 16.05.11р. №56 в котрому попрохав: 1. Надати зразок договору з усіма невід’ємними до нього додатками.

16.06.2011р. ЖЕК-6 надіслав мені 2 примірники договору і супровідний лист від 14.06.11р. №273 в котрому містилась вимога в десятиденний термін визначитись стосовно надісланого і повідомити про своє рішення.

20.06.2011р. я підписав обидва договори і один примірник, разом з супровідним листом від 20.06.2011р. № 79, повернув до ЖЕК-6. У супровідному листі, крім іншого, я зазначив, що укладаючи даний Договір я погоджуюсь на набрання ним чинності з 01.06.2011р. і сподіваюсь побороти в собі реваншистські настрої стосовно неповноти вирішення проблем, які накопичувались роками та очікую такого ж від ЖЕК-6.

24.06.2011р. я отримав лист ЖЕК-6 від 21.06.2011р. № 283 з надто емоційним змістом в котрому вповні проявились оті реваншистські настрої і як результат, ЖЕК-6 звинувативши мене мало не у всіх смертних гріхах, договір, в односторонньому порядку, розірвав.

29.06.2011р. я звернувся до ЖЕК-6 зі зверненням від 29.06.2011р. № 89 в котрому попрохав: 1. чи вважаєте Ви, що договір це є домовленість двох або більше сторін з рівними правами; 2. що таке ультиматум і чим відрізняється Ваше відношення до споживачів при укладенні з ними договорів, від пред’явлення їм ультиматуму; 3. чи ототожнюєте Ви Типовий Договір з бланком який потрібно лише заповнити; 4. чи є в пропонованих Вами пунктах Договору претензія фінансового характеру до споживача; 5. чому Ви позбавляєте споживача права знати про послугу все, в тому числі і мати схему внутрішньобудинкових мереж з точками розподілу, межі прибудинкової території, підстави включення до оплати тих, чи інших робіт тощо; 6. чи маєте Ви державний акт на землю під будинкової та прибудинкової території будинку по вул. Таращанська 163-а і на кого його видано; 7. кому і на підставі якого документу, на Вашу думку, належить підбудинкова та прибудинкова територія будинку по вул. Таращанська 163-а; 8. чи маєте Ви план будинку та прибудинкової території розташованого по вул. Таращанська 163-а; 9. чи маєте Ви схеми внутрішньобудинкових мереж будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а з зазначеними там точками розподілу; 10. чи маєте Ви підтверджуючі документи про передачу співвласниками будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а на баланс ЖЕК-6; 11. чи може споживач, за створюваних Вами умов, здійснювати дієвий контроль виконуваних ЖЕК-6 робіт; 12. чи можуть, на Вашу думку, постачальники комунальних послуг бути виконавцями, не маючи на своєму балансі внутрішньобудинкових мереж і якими нормативними актами таке внормовано 13. чи є суголосними Ваші дії з позицією влади та провладного і привладного політикуму тощо та висловив сподівання на отримання обґрунтованої, окремішньо на кожне питання, відповіді.

21.07.2011р. я отримав лист-відписку ЖЕК-6 від 15 .07.2011р. №329 з твердженням про те, що згідно чинного законодавства я, на відміну від ЖЕК-6, є повністю безправним.

З огляду на те, що ані жоден депутат, ані жодна фракція жодним чином не відреагували у визначений законом час, таке потребувало пояснень. Оскільки при особистому спілкуванні з деякими депутатами та з головою фракції партії регіонів, яка є визначальною в міській раді, Бугайчуком Костянтином Васильовичем з’ясувалось, що моє звернення від 04.04.2011р. № 0932 до депутатів міськради ніхто в очі не бачив то я почав звертатись особисто з проханням про наступне: 1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради. 2. З’ясувати і повідомити обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради. Відтак я звертався:

07.06.2011р. до депутата міськради Олександра Анатолійовича Олійника – відповіді дотепер не отримав;

10.06.2011 я звернувся до Президента України з проханням: ознайомитись, з викладеним та в разі згоди зі змістом викладеного, використати свої повноваження для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі закону. Для обґрунтування викладеного, я додав ще й своє звернення від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

18.06.2011р. отримав повідомлення Управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента України від 13.06.11 № 22/070804-10 П про надіслання мого звернення за належністю до Київської обласної державної адміністрації.

09.07.2011р. отримав відповідь-відписку від 07.07.11. № Д-1601 заступника міського голови В.І. Сокола.

14.06.2011р. до голови фракції народної партії зі зверненням від 14.06.2011р. № 05 – відповіді дотепер не отримав;

14.06.2011р. до голови фракції партії ВО Свобода Олександра Олександровича Марченка – відповіді дотепер не отримав;

15.06.2011р. до голови фракції партії «Батьківщина» В.В. Малюка – одразу ж отримав відповідь-відписку;

15.06.2011р. до голови фракції партії «Фронт змін» Борзака Володимира Михайловича – відповіді дотепер не отримав.

15.06.2011р. до голови фракції партії регіонів від 15.06.2011р. № Д-89 Бугайчука Костянтина Васильовича – відповіді дотепер не отримав.

22.06.11р. до Начальника БЦ МРВ УСБ У КО підполковника Стасюка Михайла Анатолійович зі зверненням від 22.06.11р. №Д-11 з проханням: 1. Відреагувати належним чином на проблему задекларовану у зверненні Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради Київської області.

27.06.2011р. я отримав відповідь-відписку від 23.06.11р. № 21/Д-11/7 з роз'ясненням, що порушені у заяві питання не відносяться до їх компетенції відтак мою заяву за № 21/2163 від 23.06.2011 направлено до прокуратури м. Біла Церква для вжиття заходів прокурорського реагування.

27.07.2011р. отримав повідомлення міського голови від 22.07.2011 № 1-13-3578 про те, що моє звернення від 04.04.2011р. направлено на розгляд голові постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, тобто Вам. До слова. Тексти цитованих вище документів я розмістив на своїй Інтернет-сторінці: http://komunal-social.io.ua у розділі нариси під заголовком «Комуналка-криміналка. Звернення до депутатів Білоцерківської міської ради»

Виходячи з такого маю повідомити наступне.

Як автор звернення я хотів би скористатись своїм правом бути присутнім при розгляді мого звернення.

З метою повного і об’єктивного розгляду вважав би за доцільне просити Вас витребувати деякі документи з архіву міськради, як от:

Розпорядження міськвиконкому від 23.09.96 № 1-3-593 «Зміни в розрахунках за спожиту теплову енергію»;

Рішення міськвиконкому від 30.05.2000р. №163 «Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в м. Біла Церква» з усіма додатками;

Рішення виконавчого комітету міської ради від 04.07.2000 р. № 221 "Про виділення з тарифу квартирної плати, плати за вивезення та знешкодження твердих побутових відходів".

Рішення міськвиконкому від 28.07.2000 №228 «Про порядок розрахунків населення за надані послуги з гарячого водопостачання і теплопостачання»;

Рішення міськвиконкому від 29.02.2000р. №67 «Про повне відшкодування населенням вартості комунальних послуг»

Рішення виконавчого комітету міської ради від 27.12.2000р. № 469 "Про внесення змін до рішення міськвиконкому № 221 від 04.07.2000 р. "Про виділення з тарифу квартирної плати, плати за вивезення та знешкодження твердих побутових відходів".

Рішення міськвиконкому від 22.02.2001р. № 64 «Про виділення з тарифу квартирної плати плату за технічне обслуговування ліфтів»;

Розпорядження міськвиконкому від 03.05.2001р. № 336-Р «Про порядок розрахунків з населенням за надані послуги з водопостачання та водовідведення»;

Рішення виконавчого комітету міської ради від 26.06.2001 р. № 200 "Про виділення з тарифу квартирної плати, плати за вивезення та знешкодження твердих побутових відходів ".

Рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08 2001 р. № 287 "Про заходи по впровадженні в місті двоставкових тарифів на послуги теплопостачання"

Розпорядження міського голови від 31.07.2003р. № 510 Р "Про погодження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для споживачів 1 групи".

Розпорядження міського голови від 26.01.2005р. № 37 Р "Про погодження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для споживачів 2-ї групи м. Біла Церква".

Рішення міськвиконкому від 24.06.2005р. №264 Про тарифи на житлово-комунальні послуги;

Рішення міської ради від 05.08.05р №328 "Про рішення виконавчого комітету Білоцерківської, міської ради № 264 від 24.06.05р. "Про тарифи на житлово-комунальні послуги "Рішення міської ради від 30.08.2005р. № 329 «Про рішення виконавчого комітету від 24.06.05 № 264 "Про тарифи на житлово - комунальні послуги"»

Рішення міськвиконкому від 09.12.2005р. №558 «Про структуру тарифу та норми споживання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»;

Рішення міської ради від 23 грудня 2005р. №388 «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» та Рішення міської ради від 06.03.2006 р. № 470 «Про внесення змін до рішення 31-ї сесії міської ради четвертого скликання від 23.12.2005 року №388 "Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд а також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква"» з документами наданими комунальними підприємствами на підставі яких приймалось дане рішення. Тобто. З договорами чи угодами на підставі яких співвласники багатоквартирних будинків передавали для обслуговування/утримання цілісних майнових комплексів будинків, а за наявності виданих їм у спільне сумісне володіння державних актів на землі під будинкової і прибудинкової території то і їх, на баланс того чи іншого підприємства;

Рішення міської ради від 29.08.06р. № 116 «Про тарифи на житлово-комунальні послуги»;

Рішення міськвиконкому від 26.09.2006р. №479 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Біла Церква»;

Рішення міськвиконкому від 23.02.2007р. № 65 "Про тарифи на житлово-комунальні послуги";

Рішення міської ради від 24.02.2007р. №236 «Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 5 скликання від 29.08.2006р. № 116 "Про тарифи на житлово-комунальні послуги"»;

Рішення міської ради від 24.02.2007р. №237 «Про внесення змін до рішення четвертої сесії міської ради п’ятого скликання від 29.08.2006р.№ 116 "Про тарифи на житлово-комунальні послуги"»;

Лист Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 09.01.2007р. №02-06/26 про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Рішення міськвиконкому від 13.03.2007р. № 93 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 26.09.2006р. №479 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Біла Церква»;

Рішення міськвиконкому від 10.04.2007р. № 145 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 26.09.2006р. №479 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Біла Церква»;

Рішення міськвиконкому від 13.11.2007р. № 505 "Про тарифи на житлово-комунальні послуги" тощо. Окрім того слід долучити і відповідні рішення, розпорядження котрі ще не здано до архіву. Природньо, що ці документи мають бути з усіма наявними в них додатками. Витребувані документи необхідні для встановлення правових підстав їх прийняття, обставини набрання ними чинності та строку їх дії. Результатом розгляду цих документів має бути визнання нечинними з моменту їх прийняття тих документів або їх частини які суперечили чинному, на той час, законодавству.

Також необхідно долучити рішення Київської обласної ради від 17.02.2000р. № 165-10 XXIII «Про приведення тарифів на житлово-комунальні послуги в області до рівня, що забезпечить повне відшкодування їх собівартості» і розпорядження  голови Київської обласної державної адміністрацієї від 19.04.2000р. №195 «Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в Київській області».

Для встановлення факту організації «холодних зим» потрібно щонайменше витребувати у КП БМР «Білоцерківтепломережа» дані стосовно фактично спожитого енергоносія та виробленого теплоносія, помісячно, у період опалювальних сезонів 1998р. – 2001р.

І ще. Оскільки в означений період взаємовідносини в комунальній сфері здійснювались виключно на договірній основі. Відтак для оцінки даної обставини доцільно би було витребувати в УЖКГ зразки договорів, з усіма додатками, підготовлених підприємствами комунальної сфери міста для укладення з виробниками, постачальниками, балансоутримувачами житлового фонду/виконавцями житлово-комунальних послуг, споживачами – по одному примірнику кожного за період з 2000р. і дотепер. Витребувані договори необхідні для встановлення: відповідності чинному, на час їх дії, законодавству; обставин укладення та врахування пропозицій споживачів тощо. Результатом розгляду цих документів має бути визнання нечинними договорів або їх частин, які суперечили чинному, на той час, законодавству з моменту їх створення/укладення.

Оскільки мешканцям багатоповерхівок регулярно виставляються до сплати тарифи за роботи пов’язані з обслуговуванням підвалів, прибудинкових територій то необхідно з’ясувати обставину відсутності державних актів на землю під будинкових та прибудинкових територій виданих їм у спільне сумісне володіння та правомірність вимог оплат таких робіт до споживачів, мешканців багатоповерхових будинків.

І нарешті. Для повноцінного розгляду даної проблеми вважаю варто би було керуватись, крім Конституції, кодексів, законів, ще й постановами КМУ, як от:

від 22 червня 1998 р. N 939 «Про вдосконалення системи державного регулювання розміру квартирної плати та плати за утримання будинків і прибудинкових територій»

від 30.12.1997 р. N 1497 «ПРАВИЛА надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення»;

Постанова НКРЕ від 10.03.99 N 309;

від 09.12.1999 р. N 2246 м. «Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання»;

від 12.07.2005 р. N 560 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»;

від 05.07.2006 р. N 938 «Про затвердження Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 р. N 2246»;

від 20.05.2009 р. N 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»;

від 30.12.1997 р. N 1497 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення»;

закон України «Про електроенергетику» від 16.10.1997р. N 575/97-ВР;

постанова НКРЕ 10.03.99 N 309;

наказ Держжитлокомунгоспу від 03.09.1999р. № 214 «Порядок визначення нормативних витрат житлово-експлуатаційних організацій, пов’язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій» тощо.

Зважаючи на складність і обсяг піднятого питання вважаю, що було би доцільно його розгляд провести за таким планом. Спочатку накопичуються необхідні документи. Потім робляться їх копії і роздаються всім зацікавленим особам. Потім члени комісії виносять ці матеріали на розгляд активу своїх політичних сил. Через певний час комісія збирається для аналізу даної проблеми. Визначається з колом питань необхідних для з’ясування позиції автора звернення. Надсилає йому перелік уточнюючих питань. Призначає спільний розгляд. Готує необхідні проекти документів для винесення на сесію міськради.

Виходячи з викладеного прошу:

1. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. № 0932 до депутатів Білоцерківської міської ради у його присутності.

2. Витребувати необхідні для забезпечення об’єктивного і повного розгляду документи і відповідну інформацію.

3. Надати Діхтяру Петру Семеновичу належно завірені копії зібраних для розгляду його звернення документів.

4. Наперед окреслити Діхтяру Петру Семеновичу коло питань для уточнення його позиції.

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр              

29 липня 2011р.

 

 

 

 

 

Депутату Білоцерківської міської ради VI скликання

Олійнику Олександру Анатолійовичу

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

ЗАЯВА

З огляду на тезу висловлену новообраним президентом стосовно того, що його обрання на посаду підтверджує факт закінчення в Україні ери «дикий капіталізму» і тепер розпочинається якісно новий етап розбудови громадянського суспільства одною з основних ознак котрого є утвердження законності та підняття правосвідомості громадян.

З огляду на таке, я крім іншого, надіслав звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

З цього ж питання, нещодавно мав розмову і з Вашим побратимом Бугайчуком Костянтином Васильовичем.

На жаль за час, що минув, письмової відповіді від жодного депутата чи фракції я так і не отримав. Наразі таке подивовує, адже мова в моєму зверненні йде про надзвичайно серйозне питання – перебування на протязі над тривалого часу, комунальної сфері міста поза межами закону. Тому відсутність реагування на такі звернення потребує пояснень. Та й не слід забувати про обов’язок взагалі, щодо реагування на будь-яке і будь-кого, звернення.

З огляду на те, що ті депутати з якими мені вдалось поспілкуватись, лише від мене вперше дізнались щодо існування мого звернення можна припустити, що секретар ради з якихось підстав надав його лише міському голові. Останній же і надіслав мені відповідь, яка скоріше нагадує відписку ніж відповідь.

На разі такий стан речей мене аж ніяк не влаштовує тому аби визначитись з подальшими діями я маю гостру потребу в з’ясуванні Вашої особистої позиції і позиції очолюваної Вами фракції стосовно проблеми задекларованої у моєму зверненні від 04.04.2011р.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. З’ясувати і повідомити обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

Додаток:

1. Звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

Примітка: зі зверненням можна також ознайомитись і в Інтернеті: http://komunal-social.io.ua/story

 

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

07 червня 2011 року.

 

 

Президентові України

Віктору Федоровичу Януковичу

вул. Банкова 11, м. Київ, тел.: 2557333, п. ін.: 01220, a-mail: press@stpu.gov.ua

 

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

ЗАЯВА

Життєві обставини склались таким чином, що я, не маючи відповідної освіти змушений був «засісти за книжки» і зайнятись правозахистом. Одним з напрямів моєї діяльності є комунальна сфера міста. Вивчивши її функціонування я дійшов обґрунтованої думки, що принаймні, з 2000-ного року її штучно виведено поза межі закону. Через таке, в місті створено ситуацію, коли жодне підприємство працююче в комунальній сфері, не має юридичного права звертатись до споживачів за оплатою.

На разі, поневіряючись довгими роками по вітчизняних і міжнародних інстанціях, в їх числі і в судах цивільної та адміністративної юрисдикції, добитись бодай проявів виправлення цієї ситуації мені дотепер не вдалось. Тобто. Або відбуваються відписками. Або не реагують взагалі. Або, переступаючи одразу через усе законодавство, гнуть свою лінію. В хід іде все – погрози шантаж тощо. З 04.09.2008р. протиправною установкою в під’їзді домофону, обмежено мені можливість пересування. До слова. Через низьку правосвідомість сусідів, проти мене вже почали застосовувати методи фізичного впливу по недопущенню мене в під’їзд. Міліція ж, при цьому, традиційно відбувається відписками. Але, то таке. Як кажуть – пєрєжілі ґолод, пєрєжівйом і ізобіліє.

В зв’язку з тим, що свого часу, опоненти почали спекулювати наявністю здійснених мною проплат за комунальні послуги, як підтвердженням визнання мною законності функціонування комунальної сфери міста, я змушений був припинити це робити. Однак їх таке не спинило. Вони й надалі нараховують мені оплату та час, від часу, через кишенькові суди протягують потрібні їм рішення.

Через таке їхні нарахування постійно зростають і попереду все чіткіше проглядається перспектива для мене і моєї сім’ї опинитись на вулиці. Тобто. Готується завершення плану по перекладенню відповідальності, як то кажуть – з хворої голови на здорову.

У пошуках розв’язання проблеми поточних платежів та закликом до об’єднання зусиль з повернення діяльності комунальної сфери міста у межі закону, я неодноразово звертався до керівництва комунальних підприємств і про укладення на цей час тимчасової угоди строком на 6 місяців. Нажаль така ініціатива не сприйнялась. Знову мовчання. Знову відписки. Знову силовий тиск.

З огляду на таке, я крім іншого, надіслав звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

З цього ж питання, нещодавно мав розмову з депутатом міськради від партії регіонів, яка є визначальною в міській раді, Бугайчуком Костянтином Васильовичем.

На жаль за час, що минув, письмової відповіді від жодного депутата чи фракції я так і не отримав.

07.06.2011р. через помічника-консультанта Ю.В. Присяжнюка, я направив це ж звернення депутату міськради О.А. Олійнику. Там, попередньо, зацікавились однак час не стоїть на місці.

З огляду на висловлену Вами тезу стосовно того, що з обранням Вас на посаду, ера «дикого капіталізму» в Україні закінчується і розпочинається якісно новий етап, етап розбудови громадянського суспільства одною з основних ознак котрого є утвердження законності та підняття правосвідомості громадян. До того ж початок здійснення реальних кроків по розчищенню правових завалів котрі накопичувались роками та очищенню влади. Ото все це і спонукало мене привернути Вашу увагу до цієї проблеми.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Ознайомитись, з викладеним та в разі згоди зі змістом викладеного використати свої повноваження для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі закону.

Додаток:

1. Звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

 

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

10 червня 2011 року.

 

Адміністрація Президента України

Управління з питань звернень громадян

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, тел. (044) 255-70-42, факс (044) 255-70-51

13.06.11 № 22/070804-10 П                       Київська обласна державна адміністрація

На підставі ст. 7 ч.3 Закону України "Про звернення громадян" надсилаємо за належністю на розгляд звернення Діхтяра П.С. від 10.06.2011, що надійшло до Адміністрації Президента України.

Про результати розгляду просимо повідомити заявника.

Додаток на 4 арк. на першу адресу.

Заступник Керівника Управління -

завідувач відділу – Приймальні                                      друга адреса

Президента України        С.Нікітіна

Кому:   Діхтяру П.С.,

Куди:   вул. Таращанська, 163а, кв.130, м.

             Біла Церква, Київська обл.

Пошт, індекс:    09106

Вик. Мельник С.В.

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua Код ЕДРПОУ 04055009

07.07.11.Д-1601

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163а кв. 130

Київській обласній державній адміністрації на № Д 27.2593.2 від 17.06.2011р.

Шановний Петро Семеновичу!

Розглянувши Вашу чергову заяву до Президента України, повідомляю наступне.

При наданні житлово-комунальних послуг в місті Біла Церква та розрахунки споживачів за них виконуються на підставі Законів України, які діють на всій території держави.

Вам необхідно виконувати, а саме:

ст. 68 Житлового кодексу Української РСР «строки внесення квартирної плати та плати за комунальні послуги».

ст. 179 Житлового кодексу Української РСР (в редакції Закону України від 06.05.1993р. № 3187-ХІІ) «Додержання вимог правил користування приміщеннями жилих будинків і при будинковими територіями».

п. 7 Правил користування приміщеннями житлових будинків, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2006р. № 45 передбачено, що власник квартири зобов'язаний:

також укладати договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем відповідно до житлового договору;

оплачувати надані житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом;

дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг, пожежної і газової безпеки, санітарних норм і правил.

Виходячи з вище викладеного, пропонуємо Вам негайно укласти угоду з надавачами житлово-комунальних послуг та своєчасно сплачувати за отримані послуги Вашою сім'єю.

Ігнорування виконання обов'язків по розрахунках за надані житлово-комунальні послуги є порушенням чинного законодавства в Україні.

З повагою. Заступник міського голови                                                              В.І. Сокол

Юзюк 5-30-82

 

 

Президентові України Віктору Федоровичу Януковичу

вул. Банкова 11, м. Київ, тел.: 0442557333, п. ін.: 01220, a-mail: press@stpu.gov.ua

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

ЗАЯВА

Життєві обставини склались таким чином, що я, не маючи відповідної освіти змушений був «засісти за книжки» і зайнятись правозахистом. Одним з напрямів моєї діяльності є комунальна сфера міста. Вивчивши її функціонування я дійшов обґрунтованої думки, що принаймні, з 2000-ного року її штучно виведено поза межі закону. Через таке, в місті створено ситуацію, коли жодне підприємство працююче в комунальній сфері, не має юридичного права звертатись до споживачів за оплатою.

На разі, поневіряючись довгими роками по вітчизняних і міжнародних інстанціях, в їх числі і в судах цивільної та адміністративної юрисдикції, добитись бодай проявів виправлення цієї ситуації мені дотепер не вдалось. Тобто. Або відбуваються відписками. Або не реагують взагалі. Або, переступаючи одразу через усе законодавство, гнуть свою лінію. В хід іде все – погрози шантаж тощо. З 04.09.2008р. протиправною установкою в під’їзді домофону, обмежено мені можливість пересування. До слова. Через низьку правосвідомість сусідів, проти мене вже почали застосовувати методи фізичного впливу по недопущенню мене в під’їзд. Міліція ж, при цьому, традиційно відбувається відписками. Але, то таке. Як кажуть – пєрєжілі ґолод, пєрєжівйом і ізобіліє.

В зв’язку з тим, що свого часу, опоненти почали спекулювати наявністю здійснених мною проплат за комунальні послуги, як підтвердженням визнання мною законності функціонування комунальної сфери міста, я змушений був припинити це робити. Однак їх таке не спинило. Вони й надалі нараховують мені оплату та час, від часу, через кишенькові суди протягують потрібні їм рішення.

Через таке їхні нарахування постійно зростають і попереду все чіткіше проглядається перспектива для мене і моєї сім’ї опинитись на вулиці. Тобто. Готується завершення плану по перекладенню відповідальності, як то кажуть – з хворої голови на здорову.

У пошуках розв’язання проблеми поточних платежів та закликом до об’єднання зусиль з повернення діяльності комунальної сфери міста у межі закону, я неодноразово звертався до керівництва комунальних підприємств і місцевої влади з різними пропозиціями. Так нещодавно, запропонував укласти тимчасову угоду строком на 6 місяців з метою розблокування проблеми платежів та отримання часу на те, щоб спільними зусиллями внормувати цю проблему. На разі, частково цю ідею було зреалізовано в укладеному 01.06.2011р. договорі з ЖЕК-6. Однак, не встигло ще, як то кажуть, чорнило висохнути, як ЖЕК-6 в односторонньому порядку тут же його розірвав. Відтак все повернулось «на круґі своя».

На сьогодні, ситуація пов’язана з моїм зверненням від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради має наступний вигляд.

04.05.2011р. мені надійшла незграбно складена відписка за підписом міського голови. Не зважаючи на таке, я скористався наявною в ній вказівкою звернутись до ЖЕК-6 з питанням укладення договору.

16.05.2011р. я звернувся до ЖЕК-6 зі зверненням в котрому попрохав: 1. Надати зразок договору з усіма невід’ємними до нього додатками.

16.06.2011р. ЖЕК-6 надіслав мені 2 примірники договору і супровідний лист від 14.06.11р. №273 в котрому містилась вимога в десятиденний термін визначитись стосовно надісланого і повідомити про своє рішення.

20.06.2011р. я підписав обидва договори і один примірник, разом з супровідним листом від 20.06.2011р. № 79, повернув до ЖЕК-6. У супровідному листі, крім іншого, я зазначив, що укладаючи даний Договір я погоджуюсь на набрання ним чинності з 01.06.2011р. і сподіваюсь побороти в собі реваншистські настрої стосовно неповноти вирішення проблем, які накопичувались роками та очікую такого ж від ЖЕК-6.

24.06.2011р. я отримав листа від ЖЕК-6 підготовленого 21.06.2011р. № 283 з надто емоційним змістом в котрому вповні проявились оті реваншистські настрої і як результат, ЖЕК-6 звинувативши мене мало не у всіх смертних гріхах, договір, в односторонньому порядку, розірвав.

29.06.2011р. я звернувся до ЖЕК-6 зі зверненням від 29.06.2011р. № 89 в котрому попрохав:

1. чи вважаєте Ви, що договір це є домовленість двох або більше сторін з рівними правами;

2. що таке ультиматум і чим відрізняється Ваше відношення до споживачів при укладенні з ними договорів, від пред’явлення їм ультиматуму;

3. чи ототожнюєте Ви Типовий Договір з бланком який потрібно лише заповнити;

4. чи є в пропонованих Вами пунктах Договору претензія фінансового характеру до споживача;

5. чому Ви позбавляєте споживача права знати про послугу все, в тому числі і мати схему внутрішньобудинкових мереж з точками розподілу, межі прибудинкової території, підстави включення до оплати тих, чи інших робіт тощо;

6. чи маєте Ви державний акт на землю під будинкової та прибудинкової території будинку по вул. Таращанська 163-а і на кого його видано;

7. кому і на підставі якого документу, на Вашу думку, належить підбудинкова та прибудинкова територія будинку по вул. Таращанська 163-а;

8. чи маєте Ви план будинку та прибудинкової території розташованого по вул. Таращанська 163-а;

9. чи маєте Ви схеми внутрішньобудинкових мереж будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а з зазначеними там точками розподілу;

10. чи маєте Ви підтверджуючі документи про передачу співвласниками будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а на баланс ЖЕК-6;

11. чи може споживач, за створюваних Вами умов, здійснювати дієвий контроль виконуваних ЖЕК-6 робіт;

12. чи можуть, на Вашу думку, постачальники комунальних послуг бути виконавцями, не маючи на своєму балансі внутрішньобудинкових мереж і якими нормативними актами таке внормовано

13. чи є суголосними Ваші дії з позицією влади та провладного і привладного політикуму тощо та висловив сподівання на отримання обґрунтованої, окремішньо на кожне питання, відповіді.

21.07.2011р. я отримав лист-відписку ЖЕК-6 від 15 .07.2011р. №329 з твердженням про те, що згідно чинного законодавства я, на відміну від ЖЕК-6, є повністю безправним.

З огляду на те, що ані жоден депутат, ані жодна фракція жодним чином не відреагували у визначений законом час, таке потребувало пояснень. Оскільки при особистому спілкуванні з деякими депутатами та з головою фракції партії регіонів, яка є визначальною в міській раді, Бугайчуком Костянтином Васильовичем з’ясувалось, що моє звернення від 04.04.2011р. № 0932 до депутатів міськради ніхто в очі не бачив то я почав звертатись особисто з проханням про наступне:

1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. З’ясувати і повідомити обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

Відтак я звертався:

07.06.2011р. до колишнього дворазового кандидата на посаду міського голови, колишнього голову фракції партії регіонів нинішнього скликання, а тепер депутату міськради Олександра Анатолійовича Олійника – відповіді дотепер не отримав;

14.06.2011р. до голови фракції народної партії зі зверненням від 14.06.2011р. № 05 – відповіді дотепер не отримав;

14.06.2011р. до голови фракції партії ВО Свобода колишнього кандидата на посаду міського голови Олександра Олександровича Марченка – відповіді дотепер не отримав;

15.06.2011р. до голови фракції партії «Батьківщина» В.В. Малюка – одразу ж отримав відписку;

15.06.2011р. до голови фракції партії «Фронт змін» Борзака Володимира Михайловича –відповідь виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за підписом міського голови В.П. Савчука № Д-0932 від 04.05.2011 року «фронтовики» завважили обґрунтованою;

15.06.2011р. до голови фракції партії регіонів від 15.06.2011р. № Д-89 Бугайчука Костянтина Васильовича – відповіді дотепер не отримав.

22.06.2011р. № Д-11 до начальника Білоцерківського МРВ УСБ України в Київській області підполковнику Стасюку Михайлові Анатолійовичу зпроханням:

1. Відреагувати належним чином на проблему задекларовану у зверненні Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради Київської області.

23.06.2011р. № 21 Д-11 7 надійшла відповідь в котрій зокрема йшлося: З огляду на викладене, на підставі частини 3 статті 7 Закону України "Про звернення громадян", Ваша заява за № 21/2163 від 23.06.2011 направлена до прокуратури м. Біла Церква для вжиття заходів прокурорського реагування;

26.07.2011р. я отримав повідомлення міського голови В.П. Савчука від 22.07.2011 № 1-13-3578 про те, що моє звернення дод.1 направлено на розгляд голові постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

29.07.2011р. я звернувся до Голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради Київської області Баранніка Володимира Григоровича з проханням:

1. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. № 0932 до депутатів Білоцерківської міської ради у його присутності.

2. Витребувати необхідні для забезпечення об’єктивного і повного розгляду документи і відповідну інформацію.

3. Надати Діхтяру Петру Семеновичу належно завірені копії зібраних для розгляду його звернення документів.

4. Наперед окреслити Діхтяру Петру Семеновичу коло питань для уточнення його позиції.

10.06.2011 я звернувся до Вас з проханням:

1. ознайомитись, з викладеним та в разі згоди зі змістом викладеного, використати свої повноваження для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі закону. Для обґрунтування викладеного, я додав ще й своє звернення від 04.04.2011р. №0932 (дод.1) до депутатів Білоцерківської міської ради.

18.06.2011р. отримав повідомлення Управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента України від 13.06.11 № 22/070804-10 П про надіслання мого звернення за належністю до Київської обласної державної адміністрації.

09.07.2011р. отримав відповідь-відписку від 07.07.2011р. № Д-1601 (дод.2) заступника міського голови В.І. Сокола.

З огляду на викладені вище обставини вважаю таке порушенням свого права. Відтак, маю гостру потребу в з’ясуванні декількох питань. В їх числі. Чи можу я вважати (дод.2) відображенням Вашої позиції і позицією очолюваної Вами політичної сили стосовно порушеної мною проблеми? Чи вважаєте Ви, що комунальна сфера міста Біла Церква функціонувала і функціонує в межах законодавства України? Чи можу я розраховувати на об’єктивний, неупереджений розгляд цього та попереднього звернення і на отримання ґрунтовної відповіді на них. І нарешті. Чи можу я розраховувати на вчинення Вами, у разі належного сприйняття викладених мною аргументів, дій для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі законодавства України тощо?

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Пояснити чи є відповідь від 07.07.2011р. № Д-1601 заступника міського голови В.І. Сокола відображенням Вашої позиції і позицією очолюваної Вами політичної сили стосовно звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. №0932 до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. Пояснити чи вважаєте Ви, що комунальна сфера міста Біла Церква функціонувала і функціонує в межах законодавства України.

3. Повідомити чи можу я розраховувати на об’єктивний, неупереджений розгляд цього та попереднього звернення і на отримання обґрунтованої відповіді на них.

4. Повідомити чи можу я розраховувати на вчинення Вами, у разі належного сприйняття викладених мною аргументів, дій для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі законодавства України.

5. Повідомити чи можу я розраховувати на вчинення Вами дій для забезпечення мені можливості безперешкодного доступу до мого помешкання.

Додатки:

1. Звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. №0932 до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. Відповідь від 07.07.2011р. № Д-1601 заступника міського голови м. Біла Церква В.І. Сокола.

Примітка: Детальніше з текстами моїх звернень та відповідей на них тощо можна ознайомитись на моїй Інтернет-сторінці – http://komunal-social.io.ua/story у нарисі Комуналка-криміналка Звернення до депутатів Білоцерківської міськради.

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

12 вересня 2011 року.

 

 

Адміністрація Президента України

Управління з питань звернень громадян

14.09.11    22/106643-10 П                                      Діхтяру П.С.,

                                                                                       вул. Таращанська, 163а, кв.130,

На №                                                                             м. Біла Церква,

                                                                                      Київська обл., 09106

На Ваше звернення від 12.09.2011, що надійшло до Адміністрації Президента України, повідомляємо.

Відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громадян" звернення адресується

органам державної влади або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади або посадовою особою зверненні, не входять до їх повноважень, воно відповідно до вимог частини третьої статті 7 цього Закону повинно пересилатися за належністю відповідному органу чи посадовій oco6i, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.

Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх керівники та iншi посадові особи у paзi визнання заяви чи скарги необґрунтованою, на виконання вимог частини четвертої статті 15 та абзацу восьмого статті 19 Закону України "Про звернення громадян" зобов'язані роз'яснити громадянину порядок оскарження прийнятого за нею рішення.

Оскільки частина друга статті 19 Конституції України покладає на органи державної влади, їх посадових oci6 обов'язок діяти лише на підставі, в межах повноважень та у cnoci6, що передбачені Конституцією та законами України, а Ви зверталися з питань, вирішення яких не належить до повноважень Президента України, визначених статтею 106 Конституції України, i які мають розглядатися відповідними органами, Ваше попереднє звернення згідно з вимогами частини першої статті 7 Закону України "Про звернення громадян" надіслано для розгляду за належністю до Київської обласної державної адміністрації з проханням повідомити автора про прийняте рішення, про що Вас письмово поінформовано.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури захищають у межах своєї компетенції права i свободи громадян на засадах їх piвностi перед законом, незалежно від національного чи соціального походження, мови, освіти, ставлення до релігії, політичних переконань, службового чи майнового стану та інших ознак; вживають заходів до усунення порушень закону, від кого б вони не виходили, поновлення порушених прав i притягнення у встановленому законом порядку до відповідальності oci6, які допустили ці порушення.

Враховуючи викладене, Ваше звернення від 12.09.2011 на підставі вимог частини третьої статті 7 Закону України "Про звернення громадян" надіслано для розгляду за належністю до Київської обласної державної адміністрації та прокуратури Київської області із супровідними листами від 14.09.11 № 22/106643-10 П з проханням повідомити Вас про прийняті рішення.

Заступник Керівника Управління – завідувач відділу –

Приймальні Президента України                 С. Нікітіна

Вик. Мальований О.В.

 

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, тел. (044) 255-70-42, факс (044) 255-70-51 

 

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01133, Київ-133, бул. Л. Українки, 27/2          факс: 286-16-48

27.05.1119-2891 в

Прокуратура м. Біла Церква

ДіхтяруП.С.

V     вул. Таращанська, 163а, кв. 130, м. Біла Церква, Київська обл.

Надсилаю за належністю для розгляду та прийняття рішення відповідно до вимог чинного законодавства звернення Діхтяра П.С.

Про результати розгляду звернення необхідно інформувати заявника у встановлений законом строк.

Додаток: на 9 арк. тільки першому адресату.

Начальник відділу з питань розгляду листів та прийому громадян         В. Осадець

  

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА м. БІЛА ЦЕРКВА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

09117, м. Біла Церква, вул. Шолом Алейхема, 38-а факс: 8-263-5-31-50

24.10.11.11399

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163 а, кв. 130 м. Біла Церква, Київська обл.

Повідомляю, що Ваше звернення з приводу правомірності дій службових осіб Білоцерківської міської ради, а також КП БМР "ЖЕК № 6", неналежного розгляду Ваших попередніх звернень, а також законності рішень Білоцерківської міської ради щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, прокуратурою м. Біла Церква розглянуто.

В ході проведення перевірки; порушень законодавства про звернення громадян в діяльності Білоцерківської міської ради, а також КП БМР "ЖЕК №6" не встановлено, в зв'язку з чим підстави для прокурорського реагування відсутні.

З приводу доводів звернення щодо законності тарифів на житлово-комунальні послуги в м. Біла Церква, повідомляю наступне.

Тарифи на житлово-комунальні послуги в м. Біла Церква, які надаються комунальними підприємствами міста встановлені згідно рішень Білоцерківської міської ради, зокрема: вартість обслуговування ліфтів – рішення міської ради № 505 від 13.11.07; послуги з опалення та підігріву холодної води для бюджетних організацій – рішення міської ради № 67 від 24.02.09; послуги з опалення та підігріву холодної води для населення – рішення міської ради № 627 від 28.12.10; послуги з централізованого водопостачання та водовідведення – рішення міської ради № 381 від 25.08.07; норми накопичення ТПВ – рішення міської ради № 554 від 11.12.07.

Згідно висновків Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області встановлені тарифи є економічно обґрунтованими. Поряд з цим роз'яснюю, що згідно вимог ч.ч. 1, 2 ст. 6 Кодексу адміністративного судочинства України, кожному гарантується право на захист його прав, свобод та інтересів незалежним і неупередженим судом та ніхто не може бути позбавлений права на розгляд його справи в адміністративному суді, до підсудності якого вона віднесена цим Кодексом.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно - правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

Згідно ст. 104 КАС України, до адміністративного суду має право звернутися з адміністративним позовом особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно – правових відносин.

Відповідно до ч. 1 ст. 20 КАС України, місцеві адміністративні суди (місцеві загальні суди як адміністративні суди та окружні адміністративні суди), а також Вищий адміністративний суд України, у випадках встановлених цим кодексом, вирішують адміністративні справи як суди першої інстанції.

Адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової заяви особисто позивачем або його представником. Позовна заява може бути надіслана до адміністративного суду поштою (ч. 1 ст. 105 КАС України).

З огляду на викладене, з приводу оскарження рішень Білоцерківської міської ради щодо встановлення тарифів на житлово – комунальні послуги в місті, Ви вправі звернутися з адміністративним позовом до Білоцерківського міськрайонного суду в порядку адміністративного судочинства.

Заступник прокурора м. Біла Церква молодший радник юстиції О.О. Агудалічев

Оцю відписку отримав 26.11.2011р.

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел, (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЄДРПОУ 04055009

14.10.11Д-2393                                                                                                                                       Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163-А, кв. 130, м. Біла Церква, 09100

Київській обласній державній адміністрації на № Д 27.3952.2 від 16.09.2011 р.

Шановний Петро Семеновичу!

Розглянувши Ваш лист щодо вирішення питання припинення обмеження доступу до помешкання та законності діяльності органів місцевого самоврядування у сфері надання житлово-комунальних послуг від 12 вересня 2011 року, повідомляю наступне.

Підстави для визнання діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що функціонують у сфері житлово-комунального господарства міста Біла Церква Київської області, незаконною чи протиправною відсутні.

У разі виявлення Вами конкретних фактів правопорушень з боку органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що функціонують у сфері житлово-комунального господарства міста Біла Церква Київської області, чи їх посадових осіб просимо Вас повідомити про це компетентні правоохоронні органи.

Щодо забезпечення Вам можливості безперешкодного доступу до Вашого помешкання (квартири), то жодних доказів чи фактів, які б свідчили про фактичні дії по перешкоджанню Вам у доступі до Вашого приміщення відсутні. У разі виявлення таких фактів просимо Вас повідомити про це компетентні правоохоронні органи.

Через необхідність забезпечення благоустрою у під'їзді будинку, в якому знаходиться Ваша квартира, та вжиття заходів по боротьбі з вандалізмом з ініціативи та за замовленням співвласників квартир Вашого під'їзду у ньому встановлено домофон. У зв'язку із тим що Ви відмовились від встановлення у Вашій квартирі комутуючого модуля домофону для забезпечення можливості безперешкодного входу в під'їзд будинку Вам необхідно безоплатно отримати замовлені для Вас електронні магнітні ключі від вхідних дверей під'їзду. Для отримання ключів Вам необхідно звернутися до начальника Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Житлово-експлуатаційна контора №6» за адресою підприємства.

У разі, якщо Ви вважаєте, що встановленням вищезазначеного домофону порушено Ваші права, Ви маєте право звернутися за їх захистом до суду.

З повагою, Заступник міського голови                     В.В.Гнатюк

Ореховський 5-10-47

  

Президентові України

Віктору Федоровичу Януковичу

вул. Банкова 11, м. Київ, тел.: 0442557333, п. ін.: 01220, a-mail: press@stpu.gov.ua

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

ЗАЯВА

щодо прийняття на особистому прийомі

Життєві обставини склались таким чином, що я, не маючи відповідної освіти змушений був «засісти за книжки» і зайнятись правозахистом. Одним з напрямів моєї діяльності є комунальна сфера міста. Вивчивши її функціонування я дійшов обґрунтованої думки, що принаймні, з 2000-ного року її штучно виведено поза межі закону. Через таке, в місті створено ситуацію, коли жодне підприємство працююче в комунальній сфері, не має юридичного права звертатись до споживачів за оплатою.

10.06.2011 я звернувся до Вас з проханням: 1. Ознайомитись, з викладеним та в разі згоди зі змістом викладеного, використати свої повноваження для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі закону. Для обґрунтування викладеного, я додав ще й своє звернення від 04.04.2011р. №0932 до депутатів Білоцерківської міської ради.

18.06.2011р. мені надійшло повідомлення Управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента України від 13.06.11 № 22/070804-10 П про надіслання мого звернення за належністю до Київської обласної державної адміністрації.

09.07.2011р. мені надійшла відповідь-відписка від 07.07.2011р. № Д-1601 заступника міського голови В.І. Сокола.

12.09.2011р. я звернувся до Вас, звернення від 12.09.2011р. № 22/106643-10П з проханням: 1. Пояснити чи є відповідь від 07.07.2011р. № Д-1601 заступника міського голови В.І. Сокола відображенням Вашої позиції і позицією очолюваної Вами політичної сили стосовно звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. №0932 до депутатів Білоцерківської міської ради. 2. Пояснити чи вважаєте Ви, що комунальна сфера міста Біла Церква функціонувала і функціонує в межах законодавства України. 3. Повідомити чи можу я розраховувати на об’єктивний, неупереджений розгляд цього та попереднього звернення і на отримання обґрунтованої відповіді на них. 4. Повідомити чи можу я розраховувати на вчинення Вами, у разі належного сприйняття викладених мною аргументів, дій для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі законодавства України. 5. Повідомити чи можу я розраховувати на вчинення Вами дій для забезпечення мені можливості безперешкодного доступу до мого помешкання. Для обґрунтування викладеного, я знову додав своє звернення від 04.04.2011р. №0932 до депутатів Білоцерківської міської ради та відповідь від 07.07.2011р. № Д-1601 заступника міського голови м. Біла Церква В.І. Сокола.

17.09.2011р. мені надійшов лист від 14.09.2011р. № 22/106643-10 П дод. 1 заступника Керівника Управління – завідувача відділу – Приймальні Президента України С. Нікітіна з твердженням того, що я звернувся не за належністю, а відтак моє звернення було надіслано для розгляду за належністю до Київської обласної державної адміністрації та прокуратури Київської області із супровідними листами від 14.09.11 № 22/106643-10 П з проханням повідомити мене про прийняті рішення.

03.10.2011р. мені надійшло повідомлення від 27.09.11 № 19-2891 8 дод. 2 начальника відділу з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури Київської області В. Осадця про надіслання за належністю для розгляду та прийняття рішення відповідно до вимог чинного законодавства мого звернення до прокуратури м. Біла Церква з вказівкою поінформувати мене про результати розгляду звернення у встановлений законом строк.

Ото власне і все реагування. Між тим, з огляду на небезпеку котра нависла надімною і моєю сім’єю ці бюрократичні ігри мене зовсім не влаштовують. Мені потрібна ясність. Тобто. Якщо Ви вважаєте, що комунальна сфера в м. Білій Церкві повністю перебуває в межах чинного законодавства, а саме такої думки дотримуються представники належної до Вас, політсили, то це одне. Якщо ж ні, то хотілось би дізнатись чи використаєте Ви свої повноваження для повернення комунальної сфери м. Біла Церква в межі закону.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Прийняти Діхтяра Петра Семеновича на особистому прийомі та завчасно повідомити про час і дату прийому.

Додатки:

1. Копія листа від 14.09.2011р. № 22/106643-10 П.

2. Копія повідомлення від 27.09.11 № 19-2891 8.

Примітка: тексти документів з цього питання розміщено на моїй Інтернет-сторінці: http://komunal-social.io.ua/story - нариси: «комуналка-криміналка. Звернення до депутатів міськради»; «комуналка-криміналка. 2000 - 2005»; «водоканал»; «ООН ІІ» тощо.

23 листопада 2011 року                                                                                П.С. Діхтяр

Скидається на те, що вже відреагували, підкинули під двері документ. Очевидно через поспіх, не завізували.

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: be mvk@bel.com.ua. Код ЄДРПОУ 04055009

19.12.2011Д-2933

ДіхтяруП.С.

вул. Таращанська, 163-А, кв. 130, м. Біла Церква, Київська область, 09100

Київській обласній Державній адміністрації

на № Д 27.4888.2 від 28.11.2011 р.

На Вашу заяву щодо прийняття на особистому прийомі від 23 листопада 2011 року, повідомляю наступне.

Підстави для визнання діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що функціонують у сфері житлово-комунального господарства міста Біла Церква Київської області, незаконною чи протиправною, відсутні.

У разі виявлення Вами конкретних фактів правопорушень з боку органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що функціонують у сфері житлово-комунального господарства міста Біла Церква Київської області, чи їх посадових осіб, просимо Вас повідомити про це компетентні правоохоронні органи.

Із повагою міський голова      В.П. Савчук

Ореховський 5-10-47

 

 

Адміністрація Президента України

Управління з питань звернень громадян

25.11.11 № 22/132539-10 П                                  Діхтяру П.С.,

вул. Таращанська, 163а, кв. 130, м. Біла Церква, Київська обл., 09106

На Ваше повторне звернення від 23.11.2011, що надійшло до Адміністрації Президента України, повідомляємо.

Відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громадян" звернення адресується органам державної влади або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади або посадовою особою зверненні, не входять до їх повноважень, воно відповідно до вимог частини третьої статті 7 цього Закону повинно пересилатися за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.

Згідно зі статями 16 та 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за додержанням правил торгівлі, побутового, транспортного, комунального обслуговування, законодавства про захист прав споживачів; забезпечують організацію обслуговування населення підприємствами, установами та організаціями житлово-комунального господарства, побутового і транспортного обслуговування незалежно від форм власності.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури захищають у межах своєї компетенції права і свободи громадян на засадах їх рівності перед законом, незалежно від національного чи соціального походження, мови, освіти, ставлення до релігії, політичних переконань, службового чи майнового стану та інших ознак; вживають заходів до усунення порушень закону, від кого б вони не виходили, поновлення порушених прав і притягнення у встановленому законом порядку до відповідальності осіб, які допустили ці порушення.

Оскільки до повноважень Президента України, визначених статтею 106 Конституції України, не належить вирішення порушених Вами питань звернення відповідно до вимог частини третьої статті 7 Закону України "Про звернення громадян" надіслано за належністю до Київської обласної державної адміністрації та прокуратури Київської області із супровідними листами від 25.11.11 № 22/132539-10 П з проханням повідомити Вас про прийняті рішення.

Стосовно особистого прийому Президентом України, повідомляємо.

Президент України є вищою посадовою особою держави, статус якої визначено Конституцією України.

Відповідно до статті 23 Закону України "Про звернення громадян" вищі посадові особи держави -Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем'єр-міністр України - здійснюють прийом у встановленому ними порядку.

Розпорядженням Глави Адміністрації Президента України від 19.05.2010 № 45 затверджено графік особистого прийому громадян посадовими особами Адміністрації Президента України, попередній запис на який здійснюється по середах з 9.00 до 12.00 в Приймальні Президента України.

Згідно з пунктом 17 Розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 18.02.2011 № 17 особистий прийом громадян посадовими особами Адміністрації Президента України в інші дні, ніж передбачено графіком проведення особистого прийому громадян, проводиться працівниками Управління з понеділка по четвер з 8-ї до 18-ї години, у п'ятницю - з 8-ї до 17-ї години, у суботу - з 9-ї до 13-ї години, крім святкових та неробочих днів.

Заступник Керівника Управління – завідувач відділу – Приймальні Президента України С.Нікітіна

Вик. Мальований О.В.   01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, тел. (044) 255-70-42, факс (044) 255-70-51 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел, (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЄДРПОУ 04055009

30.12.11Д-3082                                                                     Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163-А, кв. 130, м. Біла Церква, Київська область, 09100

На Вашу заяву щодо прийняття на особистому прийомі від 23 листопада 2011 року повідомляємо наступне.

Підстави для визнання діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що функціонують у сфері житлово-комунального господарства міста Біла Церква Київської області, незаконною чи протиправною відсутні.

У разі виявлення Вами конкретних фактів правопорушень з боку органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що функціонують у сфері житлово-комунального господарства міста Біла Церква Київської області, чи їх посадових осіб просимо Вас повідомити про це компетентні правоохоронні органи.

Із повагою заступник міського голови                                               В.В.Гнатюк

Ореховський 5-10-47

 

 

вул. Банкова 11, м. Київ, тел.: 0442557333, п. ін.: 01220, a-mail: press@stpu.gov.ua

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

ЗАЯВА щодо прийняття на особистому прийомі

Життєві обставини склались таким чином, що я, не маючи відповідної освіти змушений був «засісти за книжки» і зайнятись правозахистом. Одним з напрямів моєї діяльності є комунальна сфера міста. Вивчивши її функціонування я дійшов обґрунтованої думки, що принаймні, з 2000-ного року її штучно виведено поза межі закону. Через таке, в місті створено ситуацію, коли жодне підприємство працююче в комунальній сфері, не має юридичного права звертатись до споживачів за оплатою.

10.06.2011 я звернувся до Вас з проханням: 1. Ознайомитись, з викладеним та в разі згоди зі змістом викладеного, використати свої повноваження для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі закону. Для обґрунтування викладеного, я додав ще й своє звернення від 04.04.2011р. №0932 до депутатів Білоцерківської міської ради.

18.06.2011р. мені надійшло повідомлення Управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента України від 13.06.11 № 22/070804-10 П про надіслання мого звернення за належністю до Київської обласної державної адміністрації.

09.07.2011р. мені надійшла відповідь-відписка від 07.07.2011р. № Д-1601 заступника міського голови В.І. Сокола.

12.09.2011р. я звернувся до Вас, звернення від 12.09.2011р. № 22/106643-10П з проханням: 1. Пояснити чи є відповідь від 07.07.2011р. № Д-1601 заступника міського голови В.І. Сокола відображенням Вашої позиції і позицією очолюваної Вами політичної сили стосовно звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. №0932 до депутатів Білоцерківської міської ради. 2. Пояснити чи вважаєте Ви, що комунальна сфера міста Біла Церква функціонувала і функціонує в межах законодавства України. 3. Повідомити чи можу я розраховувати на об’єктивний, неупереджений розгляд цього та попереднього звернення і на отримання обґрунтованої відповіді на них. 4. Повідомити чи можу я розраховувати на вчинення Вами, у разі належного сприйняття викладених мною аргументів, дій для повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі законодавства України. 5. Повідомити чи можу я розраховувати на вчинення Вами дій для забезпечення мені можливості безперешкодного доступу до мого помешкання. Для обґрунтування викладеного, я знову додав своє звернення від 04.04.2011р. №0932 до депутатів Білоцерківської міської ради та відповідь від 07.07.2011р. № Д-1601 заступника міського голови м. Біла Церква В.І. Сокола.

17.09.2011р. мені надійшов лист від 14.09.2011р. № 22/106643-10 П заступника Керівника Управління – завідувача відділу – Приймальні Президента України С. Нікітіна з твердженням того, що я звернувся не за належністю, а відтак моє звернення було надіслано для розгляду за належністю до Київської обласної державної адміністрації та прокуратури Київської області із супровідними листами від 14.09.11 № 22/106643-10 П з проханням повідомити мене про прийняті рішення.

03.10.2011р. мені надійшло повідомлення від 27.09.11 № 19-2891 8 начальника відділу з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури Київської області В. Осадця про надіслання за належністю для розгляду та прийняття рішення відповідно до вимог чинного законодавства мого звернення до прокуратури м. Біла Церква з вказівкою поінформувати мене про результати розгляду звернення у встановлений законом строк.

26.11.2011р. мені надійшла відповідь-відписка дод.1 від 24.10.2011р. № 11399 підготовлена заступником прокурора м. Біла Церква молодшим радником юстиції О.О. Агудалічевим.

24.11.2011р. я звернувся до Вас, звернення від 23.11.2011р. № 22/132539-10П з проханням: 1. Прийняти Діхтяра Петра Семеновича на особистому прийомі та завчасно повідомити про час і дату прийому. Одночасно надав додатки: 1. Копію листа від 14.09.2011р. № 22/106643-10 П; 2. Копію повідомлення від 27.09.11 № 19-2891 8.

29.11.2011р. мені надійшов лист від 25.11.2011р. № 22/132539-10П заступника Керівника Управління – завідувача відділу – Приймальні Президента України С. Нікітіна з твердженням того, що я звернувся не за належністю. Разом з тим повідомлено, що Президент України здійснює прийом у встановленому ним порядку. А згідно Розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 19.05.2010 № 45 затверджено графік особистого прийому громадян посадовими особами Адміністрації Президента України. Відтак аби не порушувати встановлений порядок та з огляду на небезпеку котра нависла надімною і моєю сім’єю я готовий пройти ще й цю інстанцію.

Мотивом же моїх звернень є необхідність з’ясування по суті двох питань. Чи вважає Президент України, що комунальна сфера в м. Білій Церкві повністю перебуває в межах чинного законодавства і якщо ні, то хотілось би дізнатись чи використає він свої повноваження для повернення комунальної сфери м. Біла Церква в межі закону. Чи вважає Президент України, що установка запірного пристрою на двері під’їзду багатоповерхового будинку без згоди без згоди всіх повнолітніх мешканців під’їзду суперечить чинному законодавству і якщо так, то хотілось би дізнатись чи використає він свої повноваження для забезпечення мені можливості безперешкодного доступу до мого помешкання.

Між тим, для підтвердження пройдених мною інстанцій надаю копії документів деяких судових справ з копіями технічного фіксування судових процесів розміщених на електронному носії дод.2.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Посадовою особою Адміністрації Президента України прийняти Діхтяра Петра Семеновича на особистому прийомі та завчасно повідомити про час і дату прийому.

Додатки:

1. Копія відповіді від 24.10.2011р. № 11399.

2. Копія документів на електронному носії.

30 листопада 2011 року                                                                                П.С. Діхтяр

P.S. Прошу направити дане звернення з усіма додатками Генеральному Прокуророві України для надання правової оцінки стану комунальної сфери міста Біла Церква. Розгляд даного звернення прошу здійснити у моїй присутності.

 

Адміністрація Президента України

Управління з питань звернень громадян

01-12.1122/135147-10 П                                                 Діхтяру П.С.,

вул. Таращанська, 163а, кв.130, м. Біла Церква, Київська обл., 09106

На Ваше звернення від 30.11.2011, що надійшло до Адміністрації Президента України, повідомляємо.

Відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громадян" звернення адресується органам державної влади або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади або посадовою особою зверненні, не входять до їх повноважень, воно відповідно до вимог частини третьої статті 7 цього Закону повинно пересилатися за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про звернення громадян" його дія не поширюється на порядок розгляду заяв і скарг громадян, встановлений кримінально-процесуальним, цивільно-процесуальним і трудовим законодавством.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури захищають у межах своєї компетенції права і свободи громадян на засадах їх рівності перед законом, незалежно від національного чи соціального походження, мови, освіти, ставлення до релігії, політичних переконань, службового чи майнового стану та інших ознак; вживають заходів до усунення порушень закону, від кого б вони не виходили, оновлення порушених прав і притягнення у встановленому законом порядку до відповідальності осіб, які допустили ці порушення.

Оскільки частина друга статті 19 Конституції України покладає на органи державної влади, їх посадових осіб обов'язок діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а Ви звернулися з питань, вирішення яких не належить до повноважень Президента України, визначених статтею 106 Конституції України, і які мають розглядатися відповідними правоохоронними органами, звернення згідно з вимогами частини третьої статті 7 Закону України "Про звернення громадян" надіслано для розгляду за належністю до Генеральної прокуратури України із супровідним листом від 01.12.11 № 22/135147-10 П з проханням повідомити Вас про прийняте рішення.

Заступник Керівника Управління - завідувач відділу – Приймальні Президента України С.Нікітіна

Вик. Мельник С.В.  01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, тел. (044) 255-70-42, факс (044) 255-70-51

  

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

вул. Різницька, 13/15, м. Київ, 01011

05.12.2011 г. № 19-р                                    ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Діхтяр П. С.

вул. Таращанська, 163-а, кв. 130, м. Біла Церква, Київська обл., 09106

Надсилаю за належністю звернення Діхтяра П.С. для організації перевірки та прийняття рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

Про результати розгляду прошу повідомити автора.

Додаток: на 2 арк. першому адресату, - диск

Прокурор управління розгляду звернень та прийому громадян І.Кулініч

19-17249-11-вих

 

 

 

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01133, Київ-133, бул. Л. Українки, 27/2     факс: 286-16-48

9,12.12.11  07/1-1068 вих-и

Прокурору міста Біла Церква старшому раднику юстиції Мельнику Г.І.

ДіхтярП.С.

09106, м. Біла Церква, вул. Таращанська, 163-а, кв. 130

Направляю звернення Діхтяр П.С. з приводу можливого порушення законодавства у сфері комунального господарства та з інших питань для розгляду в межах компетенції.

Про результати розгляду необхідно інформувати автора звернення у передбачений законом строк.

Одночасно автору звернення роз'яснюю, що відповідно до ст. 6, 17 Кодексу адміністративного судочинства України Ви маєте право оскаржити до суду рішення, дії чи бездіяльність суб'єкта владних повноважень.

Додаток: скарга на 1 арк. (першому адресату)

Начальник відділу старший радник юстиції                  &nquot;times new romanbsp; &n/spanbsp;                                 Гаврюшенко

вик: Валевич

 

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА МІСТА БІЛА ЦЕРКВА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

09117 місто Біла Церква, вулиця Шолом-Алєйхема, 38а    тел./ факс 5-31-50

21.12.11 № 13503/16.6.                                      Білоцерківському міському голові Савчуку В.П.

Копія: Діхтяр П.С.

м. Біла Церква, вул. Таращанська, 163-а, кв.130

На підставі ст. 7 Закону України "Про звернення громадян" направляю за належністю звернення Дітяр П.С. для перевірки фактів викладених у ньому.

Про наслідки перевірки та прийняте рішення повідомити заявника у встановлений чинним законодавством термін.

Додаток : звернення на 1 арк., диск  

Прокурор міста Біла Церква старший радник юстиції          Мельник Г.І.

МітлицькийВ.П. 5-92-22

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел, (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЄДРПОУ 04055009

30.12.11Д-3081                                                                             Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163-А, кв. 130, м. Біла Церква, Київська область, 09100

На Ваш лист щодо вирішення питання припинення обмеження доступу до помешкання та законності діяльності органів місцевого самоврядування у сфері надання житлово-комунальних послуг від 30 листопада 2011 року повідомляємо наступне.

Підстави для визнання діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що функціонують у сфері житлово-комунального господарства міста Біла Церква Київської області, незаконною чи протиправною відсутні.

У разі виявлення Вами конкретних фактів правопорушень з боку органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що функціонують у сфері житлово-комунального господарства міста Біла Церква Київської області, чи їх посадових осіб просимо Вас повідомити про це компетентні правоохоронні органи.

Щодо забезпечення Вам можливості безперешкодного доступу до Вашого помешкання (квартири), то жодних доказів чи фактів, які б свідчили про фактичні дії по перешкоджанню Вам у доступі до Вашого приміщення відсутні. У разі виявлення таких фактів просимо Вас повідомити про це компетентні правоохоронні органи.

Через необхідність забезпечення благоустрою у під'їзді будинку, в якому знаходиться Ваша квартира, та вжиття заходів по боротьбі з вандалізмом з ініціативи та за замовленням співвласників квартир Вашого під'їзду у ньому встановлено домофон. У зв'язку із тим що Ви відмовились від встановлення у Вашій квартирі комутуючого модуля домофону для забезпечення можливості безперешкодного входу в під'їзд будинку Вам необхідно безоплатно отримати замовлені для Вас електронні магнітні ключі від вхідних дверей під'їзду. Для отримання ключів Вам необхідно звернутися до начальника Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Житлово-експлуатаційна контора №6» за адресою підприємства.

У разі, якщо Ви вважаєте, що встановленням вищезазначеного домофону порушено Ваші права, Ви маєте право звернутися за їх/захистом до суду.

Із повагою заступник міського голови                                               В.В.Гнатюк

Ореховський 5-10-47

 

 До депутатів фракції народної партії у Білоцерківській міській раді

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

ЗАЯВА

З огляду на тезу висловлену новообраним президентом стосовно того, що його обрання на посаду підтверджує факт закінчення в Україні ери «дикого капіталізму» і тепер розпочинається якісно новий етап розбудови громадянського суспільства одною з основних ознак котрого є утвердження законності та підняття правосвідомості громадян, а також значним оновленням складу Білоцерківської міської ради, я крім іншого, надіслав звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

На жаль за час, що минув, письмової відповіді від жодного депутата чи фракції я так і не отримав. Наразі таке подивовує, адже мова в моєму зверненні йде про надзвичайно серйозне питання – перебування на протязі над тривалого часу, комунальної сфері міста поза межами закону. Тому відсутність реагування на такі звернення потребує пояснень. Та й не слід забувати про обов’язок взагалі, щодо реагування на будь-яке і будь-кого, звернення.

З огляду на те, що ті депутати з якими мені вдалось поспілкуватись, лише від мене вперше дізнались щодо існування мого звернення то можна припустити, що секретар ради з якихось підстав надав його лише міському голові. Останній же і надіслав мені відповідь, яка скоріше нагадує відписку ніж відповідь.

На разі такий стан речей мене аж ніяк не влаштовує тому аби визначитись з подальшими діями я маю гостру потребу в з’ясуванні позиції фракції стосовно проблеми задекларованої у моєму зверненні від 04.04.2011р. тим більше, що я попередньо неодноразово звертався до міського осередку народної партії з наданням більш розгорнутої інформації з даної проблеми. Відтак сподіваюсь на швидку і обґрунтовану відповідь.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. З’ясувати і повідомити мене про обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

Примітка: зі зверненням можна також ознайомитись і в Інтернеті: http://komunal-social.io.ua/story

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

14 червня 2011 року.

 

 Голові фракції ВО «Свобода» у Білоцерківській міській раді

Марченку Олександру Олександровичу

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

ЗАЯВА

З огляду на тезу висловлену новообраним президентом стосовно того, що його обрання на посаду підтверджує факт закінчення в Україні ери «дикого капіталізму» і тепер розпочинається якісно новий етап розбудови громадянського суспільства одною з основних ознак котрого є утвердження законності та підняття правосвідомості громадян, а також значним оновленням складу Білоцерківської міської ради, я крім іншого, надіслав звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

На жаль за час, що минув, письмової відповіді від жодного депутата чи фракції я так і не отримав. Наразі таке подивовує, адже мова в моєму зверненні йде про надзвичайно серйозне питання – перебування на протязі над тривалого часу, комунальної сфері міста поза межами закону. Тому відсутність реагування на такі звернення потребує пояснень. Та й не слід забувати про обов’язок взагалі, щодо реагування на будь-яке і будь-кого, звернення.

З огляду на те, що ті депутати з якими мені вдалось поспілкуватись, лише від мене вперше дізнались щодо існування мого звернення то можна припустити, що секретар ради з якихось підстав надав його лише міському голові. Останній же і надіслав мені відповідь, яка скоріше нагадує відписку ніж відповідь.

На разі такий стан речей мене аж ніяк не влаштовує тим більше, що я мав розмову, як з депутатом В.О. Панасовим так і з Вами. Тоді ж надав адресу моєї Інтернет сторінки (http://komunal-social.io.ua/story) на котрій в числі інших, пов’язаних

з цим зверненням документів, розміщено й цей. Тому аби визначитись з подальшими діями я маю гостру потребу в з’ясуванні Вашої особистої позиції і позиції очолюваної Вами фракції стосовно проблеми задекларованої у моєму зверненні від 04.04.2011р.

Принагідно зазначу, що непогано би було дізнатись про Вашу позицію та позицію Ваших побратимів стосовно моєї участі у судовому процесі ТОВ "Євро Фінанс ЛТД" проти Шкарівського Сергія Миколайовича, Маринкевич Лідії Іванівни, Марченко Олександра Олександровича, Хозєєва Олександра Анатолійовича, Бондаренко Миколи Васильовича, Кучер Ольги Василівни.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. З’ясувати і повідомити мене про обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

3. Надати оцінку участі Діхтяра Петра Семеновича у судовому процесі ТОВ "Євро Фінанс ЛТД" проти Шкарівського Сергія Миколайовича, Маринкевич Лідії Іванівни, Марченко Олександра Олександровича, Хозєєва Олександра Анатолійовича, Бондаренко Миколи Васильовича, Кучер Ольги Василівни.

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

14 червня 2011 року.

 

 

Голові Білоцерківського міського осередку політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»»

Хозєєву Олександру Анатолійовичу

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330584, Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

 Заява щодо

виконання звернень від: 14.06.2011р.; 02.03.2013р.; 11.03.2013р.; 07.12.2013р.

04.04.2011р. я звернувся до депутатів Білоцерківської міської ради з коротким обґрунтуванням своєї позиції стосовно стану комунальної сфери міста та пропозицією по започаткуванню введення її в межі закону.

Оскільки організатори корупційних схем перебуваючи й надалі при владі та не бажаючи руйнувати своє дітище, «ходу» зверненню не давали то я почав особисто звертатись до керівників фракцій міськради.

За таких обставин 14.06.2011р. я звернувся до голови фракції ВО «Свобода» у Білоцерківській міській раді Олександра Олександровича Марченка з проханням: 1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Петра Семеновича Діхтяра від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради; 2. З’ясувати і повідомити мене про обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Петра Семенович Діхтяра а від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради; 3. Надати оцінку участі Петра Семеновича Діхтяра у судовому процесі ТОВ "Євро Фінанс ЛТД" проти Сергія Миколайовича Шкарівського, Лідії Іванівни Маринкевич, Олександра Олександровича Марченко, Олександра Анатолійовича Хозєєва, Миколи Васильовича Бондаренко, Ольги Василівни Кучер.

Нажаль відповіді дотепер мені не надано.

02.03.2013р. я звернувся до голови Білоцерківського міського осередку політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»» Олександра Анатолійовича Хозєєва з проханням: 1. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від 02.03.2013р. на загальних зборах Білоцерківської міської організації політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»».; 2. Надати Діхтяру Петру Семеновичу кандидатський строк у шість місяців та посприяти, а то й забезпечити йому можливість донести до членів Білоцерківської міської організації політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»» та небайдужим прихильникам питань: - мінімальні заробітні плати та наслідки її не введення; - проблеми комунальної сфери міста Біла Церква та шляхи її вирішення; - пільги та доплати пов’язані з ліквідацією Чорнобильською катастрофою і шляхи їх повернення; - відновлення волі виборців на мажоритарному виборчому окрузі № 90 тощо; 3. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від 02.03.2013р. за його безпосередньої участі. В його розвиток 11.03.2013р. я звернувся до голови Білоцерківського міського осередку політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»» Олександра Анатолійовича Хозєєва з проханням: 1. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від 11.03.2013р. за його безпосередньої участі силами активу осередку.

Нажаль відповіді дотепер мені не надано, жодних дій не вчинено. Але нещодавно мені повідомили, що для повернення до розгляду моїх попередніх звернень мені необхідно письмово звернутись про таке. Що я й роблю.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Виконати звернення Діхтяра Петра Семеновича від: 14.06.2011р.; 02.03.2013р.; 11.03.2013р.

Додаток: копії текстів документів на CD-R пов’язаних з питаннями піднятими у зверненнях.

Примітка: додаткова інформація знаходиться на моєму сайті.

 З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

14 грудня 2014р.

 

Всеукраїнське об’єднання Свобода

Білоцерківська міська організація Київської області

09100, Київська область, м. Біла Церква вул. Курбаса, 3, кімн. 209 т. 096-054-15-85 e-mail: svoboda.bc@gmail.com

вих. № 324 від 27.12.2014р.

Діхтяру Петру Семеновичу

Голови БМО ВО «Свобода» Хозєєва О.А.

Шановний Петре Семеновичу!

Білоцерківська міська організація ВО «Свобода» уважно розглянула Ваші звернення та повідомляє наступне.

Питання підняті у Ваших зверненнях є надзвичайно важливими та актуальними.

Більшість із піднятих Вами питань належать до повноважень органів місцевого самоврядування. Повноваження даних органів, передбачені ЗУ «Про місцеве самоврядування».

Наразі депутатами Білоцерківської міської ради є в більшості представники Партії регіонів та партії «Батьківщина». Депутати цих партій ухвалюють рішення проти яких виступає громада міста Білої Церкви. Так, у листопаді 2014 року, більшістю депутатами БМР було прийнято рішення передати в концесію КП БМР «Білоцерківтепломережа». Громада міста та БМО ВО «Свобода» виступали проти такої передачі, але, нажаль, більшість депутатів, не зважаючи на думку громади, проголосували «за».

Голосували «ЗА» наступні депутати БМР:

ДЕПУТАТИ «ПАРТІЯ РЕГІОНІВ»

1. Савчук Василь Петрович - за

2. Бараннік Володимир Григорович - за

3. Бугайчук Костянтин Васильович - за

4. Дрофа Андрій Григорович - за

5. Капінус Людмила Олександрівна - за

6. Король Андрій Петрович - за

7. Кривий Сергій Андрійович - за

8. Кропивницький Вадим Васильович - за

9. Масюк Сергій Миколайович - за

10. Мицюк Ярослав Назарович - за

11. Мороз Тарас Степанович - за

12. Музиченко Галина Миколаївна - за

13. Олійник Костянтин Анатолійович - за

14. Олійник Олександр Анатолійович - за

15. Олійник Олександр Борисович - за

16. Рабенок Валерій Борисович - за

17. Шаравара Віктор Петрович - за

18. Чоловський Микола Володимирович - за

ДЕПУТАТИ «ПАРТІЯ БАТЬКІВЩИНА»

19. Бондаренко Микола Васильович - за

20. Беркут Сергій Григорович - за

21. Колосенко Микола Павлович - за

22. Кучер Ольга Василівна - за

23. Малюк Володимир Васильович - за

24. Ореховський Олександр Петрович - за

25. Тищенко Андрій Сергійович - за

ДЕПУТАТИ «ПАРТІЯ ФРОНТ ЗМІН»

26. Борзак Володимир Михайлович - за

27. Залізняк Юрій Олександрович - за

28. Макушин Сергій Валерійович - за

29. Поліщук Дмитро Андрійович - за

ІНШІ ПОЛІТИЧНІ СИЛИ

30. Сербин Тетяна Сергіївна - за

31. Істомін Сергій Вікторович - за

32. Ліневич Олександр Станіславович - за

33. Підпалий Сергій Миколайович - за

БМО ВО «Свобода» виступає за національні інтереси та інтереси жителів міста Біла Церква. Діяльність організації направлена на захищення інтересів громадян, покращення життя та зупинення незаконності в державі.

На разі БМР ВО «Свобода» має лише трьох депутатів у БМР, що не є більшістю, а усі рішення ухвалюються більшістю голосів. У випадку, коли у БМР буде більшість представників ВО «Свобода», рішення будуть прийматися із врахуванням громадських слухань.

Разом з тим, повідомляємо Вам, що у БМР діє постійна комісія з питань житлово-комунального господарства.

За більш фаховою, кваліфікаційною оцінкою питань піднятих у Ваших зверненнях рекомендуємо Вам звернутися до ГО Аналітично-дослідницького центру «Інститут міста».

Голова БМО ВО «Свобода» Хозєєв О.А.

 

Голові Білоцерківського міського осередку політичної партії

«Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»»

Олександру Анатолійовичу Хозєєву

09107, вул. Курбаса, 3, кімн. 209, м. Біла Церква, Київська область,

моб. тел.: 0960541585 e-mail: svoboda.bc@gmail.com

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584, Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

 Заява щодо

виконання звернень від: 14.06.2011р.; 02.03.2013р.; 11.03.2013р.; 07.12.2013р.

14.12.2014р. я звернувся до голови Білоцерківського міського осередку політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»» (далі - осередок) Олександра Анатолійовича Хозєєва з проханням виконати мої попередні звернення та додав копії текстів документів на CD-R пов’язаних з питаннями піднятими у зверненнях і повідомив, що додаткова інформація знаходиться на моєму сайті.

31.12.2014р. мені надійшов лист котрий містив відповідь від 27.12.2014р. вих. № 324 на моє звернення. Зі змісту відповіді вбачається наступне.

Після уважного розгляду осередком моїх звернень його члени повідомили мені таке.

Наразі визнаючи підняті у моїх зверненнях питання надзвичайно важливими та актуальними осередок зауважив, що вирішення більшості із них належать до повноважень органів місцевого самоврядування. Оскільки ж осередок у міськраді презентовано лише трьома депутатами котрі апріорі не впливають на прийняття рішень то мені рекомендовано звернутись до постійної комісії з питань житлово-комунального господарства і до ГО Аналітично-дослідницького центру «Інститут міста».

Для підтвердження тези «хто в домі хазяїн» було наведено приклад прийняття рішення про передачу в концесію КП БМР «Білоцерківтепломережа» проти чого виступав осередок і його представники та громада міста.

Насамкінець було задекларовано, що у випадку, коли представники осередку складатимуть більшість у міськраді то рішення нею будуть прийматися із врахуванням громадських слухань.

З аналізу факту отримання відповіді та її змісту в сенсі поставлених у зверненнях питань вбачається наступне.

Я втішений тим, що вперше за довгі роки спілкування мені надано письмову відповідь.

Нажаль маю зазначити, що «пєрвий блін получілся комом». Тобто. Попри мої неодноразові спроби донести свою позицію по задекларованих питаннях. Попри мої неодноразові спроби донести свої пропозиції щодо шляхів вирішення задекларованих питань тощо, нічого не спрацювало. Відтак навіть отримана відповідь має вигляд банальної відписки.

З огляду на таке змушений звертатись знову, тож

Прошу:

1. Виконати звернення Діхтяра Петра Семеновича від: 14.06.2011р.; 02.03.2013р.; 11.03.2013р.; 07.12.2013р.

2. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від: 14.06.2011р.; 02.03.2013р.; 11.03.2013р.; 07.12.2013р. за його безпосередньої участі.

 З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

06 січня 2015 року

 

Всеукраїнське об’єднання Свобода

Білоцерківська міська організація Київської області

вих. №11 від «28» січня 2015 р.

Діхтяру Петру Семеновичу

Голови БМО ВО «Свобода» Хозєєва О.А.

Шановний Петре Семеновичу!

Білоцерківська міська організація ВО «Свобода» уважно розглянула Ваше повторне звернення, що надійшло 6 січня 2015 року та повідомляє наступне.

Ви вже зверталися 14 грудня 2014 року з цими ж питаннями, та Вам була надана письмова відповідь 27 грудня 2014 року №324.

Повідомляємо повторно, що питаннями, які підняті у Ваших зверненнях належать до повноважень органів місцевого самоврядування. БМО ВО «Свобода» - це політична партія, що об'єднує на засадах добровільності громадян України, які поділяють цілі, проголошені в його програмних документах. До компетенції БМО ВО «Свобода» не входить прийняття рішень щодо процедури надання комунальних послуг та сплати комунальних платежів, а також видача н.п.а., які б регулювали дані питання. Відповідно до статті 91 Конституції України Верховна Рада України приймає закони, постанови та інші акти більшістю від її конституційного складу. Разом з тим, повідомляємо Вам, що у ВРУ діє Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Задля реального вирішення питань піднятих у Ваших зверненнях, повторно рекомендуємо Вам звернутися до компетентних органів.

Окрім того, повідомляємо Вам, що відповідно до частини другої статті 8 ЗУ «Про звернення громадян» не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Голова БМО ВО «Свобода» Хозєєв О.А.

 

Голові Білоцерківського міського осередку політичної партії

«Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»»

Олександру Анатолійовичу Хозєєву

09107, вул. Курбаса, 3, кімн. 209, м. Біла Церква, Київська область,

моб. тел.: 0960541585 e-mail: svoboda.bc@gmail.com

 

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584, Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

 

Заява щодо

відкликання звернення про набуття статусу кандидата на вступ до лав ВО «Свобода»

02.03.2013р. я звернувся з проханням про наступне:

1. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від 02.03.2013р. на загальних зборах Білоцерківської міської організації політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»».

2. Надати Діхтяру Петру Семеновичу кандидатський строк у шість місяців та посприяти, а то й забезпечити йому можливість донести до членів Білоцерківської міської організації політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»» та небайдужим прихильникам питань:

- мінімальні заробітні плати та наслідки її не введення;

- проблеми комунальної сфери міста Біла Церква та шляхи її вирішення;

- пільги та доплати пов’язані з ліквідацією Чорнобильською катастрофою і шляхи їх повернення;

- відновлення волі виборців на мажоритарному виборчому окрузі № 90 тощо.

3. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від 02.03.2013р. за його безпосередньої участі.

У зверненні від 11.03.2013р. я виклав свої пропозиції щодо підготовки до розгляду звернення від 02.03.2013р. і попрохав:

1. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від 11.03.2013р. за його безпосередньої участі силами активу осередку.

Справедливості ради маю зазначити, що мене запрошували на засідання активу де хоч і не оголошували моїх звернень, але слово надали. Потому з засідання мене видалили. Про прийняте активом рішення щодо моїх звернень мені нічого дотепер невідомо.

Нещодавно впевнившись в отриманні письмової відповіді на усі свої попередні звернення та з надією, що вдасться зрушити з мертвої точки задеклароване я, як і вимагали від мене, 14,15.12.2014р. вх. № 332 вкотре звернувся письмово з проханням про наступне:

1. Виконати звернення Діхтяра Петра Семеновича від: 14.06.2011р.; 02.03.2013р.; 11.03.2013р.

Нажаль отримана відповідь від 27.12.2014р. вих. № 324 мала ознаки банальної відписки.

Завваживши, що таке є «перевіркою на вошивість» та поборовши емоції, я повторно 06.01.2015р. вх. № 1/1 звернувся з проханням про наступне:

1. Виконати звернення Діхтяра Петра Семеновича від: 14.06.2011р.; 02.03.2013р.; 11.03.2013р.; 07.12.2013р.

2. Розглянути звернення Діхтяра Петра Семеновича від: 14.06.2011р.; 02.03.2013р.; 11.03.2013р.; 07.12.2013р. за його безпосередньої участі.

Нажаль на розгляд звернення мене не запросили. З отриманої відповіді від 28.01.2015р. вих. № 11 крім того, що вона має ознаки банальної відписки ще й вбачається унеможливлення подальшого спілкування з задекларованих питань.

Таким чином дана політ сила виявилась байдужою, як до моєї справи в сенсі спроб вирішення питань важливих для громади міста і не тільки, а й до моєї особи.

Зі свого боку зазначу, що на моє глибоке переконання політична партія є колективом ОДНОДУМЦІВ котрі об’єднались з метою прийти до влади для ефективного поширення своєї ідеології, реалізації програми та самореалізації. Доволі давно я зрозумів мудрість тверджень на кшталт – один у полі не воїн, силуваним конем далеко не заїдеш, ліпше з розумним втратити ніж з дурнем знайти тощо.

Відтак для реалізації своєї справи шукав і шукаю дотепер однодумців насамперед серед організованих груп, а саме, серед політичних партій та громадських організацій.

В певний час мене привабила і ВО «Свобода». Переважно наявною в неї програмою захисту українців. З’ясувавши, що члени осередку в меншій ніж я мірі орієнтуються в суті моєї справи я і вчиняв різні дії для усунення цієї невідповідності. Однак за минулі роки навіть натяку на співпрацю добитись не вдалось. Як з’ясувалось, бачення даною політ силою суті проблем українців та шляхів вирішення цих проблем є несумісними з моєю справою. А вже неспроможність на протязі стільки довгого часу висловити своє ставлення стосовно питання прийняття мене в члени ВО «Свобода» чи незнання та небажання знати механізм збиткування над людьми, а надто запобігання такому, то вже щось таке, зі сфери моралі.

За таких підстав та в зв’язку з минуванням надвеликого строку відсутності реагування, заявляю про відкликання звернення Діхтяра Петра Семеновича від 02.03.2013р. про набуття статусу кандидата на вступ до лав ВО «Свобода»

 

02 лютого 2015 року                                                                                     П.С. Діхтяр

 

 

 Голові фракції партії «Батьківщина» у Білоцерківській міській раді

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

ЗАЯВА

З огляду на тезу висловлену новообраним президентом стосовно того, що його обрання на посаду підтверджує факт закінчення в Україні ери «дикого капіталізму» і тепер розпочинається якісно новий етап розбудови громадянського суспільства одною з основних ознак котрого є утвердження законності та підняття правосвідомості громадян, а також значним оновленням складу Білоцерківської міської ради, я крім іншого, надіслав звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

На жаль за час, що минув, письмової відповіді від жодного депутата чи фракції я так і не отримав. Наразі таке подивовує, адже мова в моєму зверненні йде про надзвичайно серйозне питання – перебування на протязі над тривалого часу, комунальної сфері міста поза межами закону. Тому відсутність реагування на такі звернення потребує пояснень. Та й не слід забувати про обов’язок взагалі, щодо реагування на будь-яке і будь-кого, звернення.

З огляду на те, що ті депутати з якими мені вдалось поспілкуватись, лише від мене вперше дізнались щодо існування мого звернення то можна припустити, що секретар ради з якихось підстав надав його лише міському голові. Останній же і надіслав мені відповідь, яка скоріше нагадує відписку ніж відповідь.

На разі такий стан речей мене аж ніяк не влаштовує тому аби визначитись з подальшими діями я маю гостру потребу в з’ясуванні позиції фракції стосовно проблеми задекларованої у моєму зверненні від 04.04.2011р.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. З’ясувати і повідомити мене про обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

Примітка: зі зверненням можна також ознайомитись і в Інтернеті: http://komunal-social.io.ua/story

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

15 червня 2011 року.

 

Діхтяру Петро Семеновичу

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської обл.

Шановний Петро Семенович !

На Вашу заяву повідомляю, що депутати фракції «Батьківщина» у Білоцерківській міській раді не отримували Вашого звернення від 04.04.11р. і тому не можемо надати відповідь по суті так як незнаємо по що ідеться мова.

Що до друго пункту про вчинення всих, визначених законом дій для введення комунальної сфери міста в межі закону, нашою фракцією підготовлений проект рішення про відміну рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про підвищення тарифів»

Якщо Вам не надається відповідь у зазначений термін відповідно закону України «Про звернення громадян»потрібно звертатись до прокуратури, яка має повноваження визначені законом «Про прокуратуру»

Голова фракції Білоцерківської міської ради           В.В. Малюк

15.06.11р.

Відповідь надано на момент звернення. Від отримання звернення від 04.04.11р. та інших матеріалів через Інтернет, Голова фракції В.В. Малюк категорично відмовився, я відмовився надати E-mail.

 

Голові фракції партії регіонів у Білоцерківській міській раді

Бугайчуку Костянтину Васильовичу

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

ЗАЯВА

З огляду на тезу висловлену новообраним президентом стосовно того, що його обрання на посаду підтверджує факт закінчення в Україні ери «дикого капіталізму» і тепер розпочинається якісно новий етап розбудови громадянського суспільства одною з основних ознак котрого є утвердження законності та підняття правосвідомості громадян, а також значним оновленням складу Білоцерківської міської ради, я крім іншого, надіслав звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

З цього ж питання я, нещодавно мав розмову і з депутатом Костянтином Васильовичем Бугайчуком. З його слів та зі слів депутатів інших фракцій з якими мені вдалось поспілкуватись з’ясувалось, що вони лише від мене вперше дізнались щодо існування мого звернення. Відтак можна припустити, що секретар ради з якихось підстав надав дане звернення лише міському голові. Останній же і надіслав мені відповідь від 04.05.2011р. №Д-0932, яка скоріше нагадує відписку ніж відповідь.

Одночасно К.В. Бугайчук повідомив, що він особисто і фракція партії регіонів приділяють велику увагу даній

проблемі, а ним особисто готуються ще й матеріали щодо скасування рішення міськради від 23.12.2005р. №388 тощо.

На жаль за час, що минув, письмової відпо/spanвіді від жодного депутата чи фракції я так і не отримав. Наразі таке подивовує, адже мова в моєму зверненні йде про надзвичайно серйозне питання – перебування на протязі над тривалого часу, комунальної сфері міста поза межами закону. Тому відсутність реагування на такі звернення потребує пояснень. Та й не слід забувати про обов’язок взагалі, щодо реагування на будь-яке і будь-кого, звернення.

На разі такий стан речей мене аж ніяк не влаштовує тому аби визначитись з подальшими діями я маю гостру потребу в з’ясуванні позиції депутатів фракції партії регіонів стосовно проблеми задекларованої у моєму зверненні від 04.04.2011р.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. З’ясувати і повідомити обставини руху звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. в сенсі повідомлення його змісту депутатам Білоцерківської міської ради.

Примітка: зі зверненням можна також ознайомитись і в Інтернеті: http://komunal-social.io.ua/story

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

15 червня 2011 року.

 

 Голові депутатської фракції Політичної Партії «Фронт Змін» у

Білоцерківській міській раді Київської області

Володимирові Михайловичу Борзаку

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

ЗАЯВА

З огляду на тезу висловлену новообраним президентом стосовно того, що його обрання на посаду підтверджує факт закінчення в Україні ери «дикого капіталізму» і тепер розпочинається якісно новий етап розбудови громадянського суспільства однією з основних ознак котрого є утвердження законності та підняття правосвідомості громадян, а також значним оновленням складу Білоцерківської міської ради, я крім іншого, надіслав звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

На жаль за час, що минув, письмової відповіді від жодного депутата чи фракції я так і не отримав. Наразі таке подивовує, адже мова в моєму зверненні йде про надзвичайно серйозне питання – перебування на протязі над тривалого часу, комунальної сфері міста поза межами закону. Тому відсутність реагування на такі звернення потребує пояснень. Та й не слід забувати про обов’язок взагалі, щодо реагування на будь-яке і будь-кого, звернення.

З огляду на те, що ті депутати з якими мені вдалось поспілкуватись, лише від мене вперше дізнались щодо існування мого звернення то можна припустити, що секретар ради з якихось підстав надав його лише міському голові. Останній же і надіслав мені відповідь, яка скоріше нагадує відписку ніж відповідь.

На разі такий стан речей мене аж ніяк не влаштовує тому аби визначитись з подальшими діями я маю гостру потребу в з’ясуванні Вашої особистої позиції і позиції очолюваної Вами фракції стосовно проблеми задекларованої у моєму зверненні від 04.04.2011р.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. З’ясувати і повідомити мене про обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

Примітка: пов’язані з даним зверненням документи я вже надіслав на: yulia25051990@ukr.net. Також мною надані реквізити моєї Інтернет-сторінки: http://komunal-social.io.ua/story де я розпочав розміщення правозахисної інформації зі свого архіву.

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

16 червня 2011 року.

 

 

Спочатку "Фронтовики" обмежились нижче наведеною інтернет-перепискою.

Діхтяр П.С. 16 червня 2011 р. 15:21 Григоріанський календар. 1900 - 2025р.р..doc

Фронт Змін. 16 червня 2011 р. 09:44. Депутатська фракція Політичної Партії "Фронт Змін" у Білоцерківській міській раді у складі:

1. Борзак Володимир Михайлович

2. Залізняк Юрій Олександрович

3. Поліщук Дмитро Андрійович

09100, Україна, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 28   тел.: (0456)  333519.

Діхтяр П.С. 20 червня 2011 р. 09:13 Надсилаю текст щойно укладеного договору дог.1.06.11р. + супр.20.06.11р..doc

 

П.С. Діхтяр 2 липня 2011 р. 10:11 п. Вікторія. Надсилаю документи про котрі йшла мова під час особистого спілкування 01.07.2011р. (договори ЖЕК і ВК за 2002р., ухвала ВАС У )

А тепер порівняйте ці договори.

Потім в Інтернеті відкрийте Постанову КМУ від 30.12.1997р. В ній також є Типовий договір.

Порівняйте всі ці три договори і зробіть вибір на предмет застосування до мешканця багатоповерхового будинку.

Потім спробуйте самостійно скласти проект договору для мешканця багатоповерхового будинку з урахуванням чинного, на той час, законодавства і надайте мені для ознайомлення. Потім давайте об’єднаємо зусилля і узгодимо спільний варіант. Запевняю, спільно створений варіант договору буде суттєво відрізнятись від нав’язаного мені водоканалом.

Наперед маю запевнити, що я не маю наміру вивести вашу команду, на слизьке. Я маю інтерес в тому, щоб у міськраді нарешті з’явились порядні депутати-професіонали з достатньо професійними командами. На превеликий жаль так виходить, що люди довіряють впорядкування життя цілого міста або відвертим негідникам, або майже зовсім не підготовленим. Тому я й пропоную розпочати «ділові ігри». Запевняю Вас, що за короткий час стосовно комунальної сфери міста ви підніметесь до такого рівня, про який зараз навіть не підозрюєте. І ніхто більше не зможе вами крутити, як корова хвостом.

На разі, зовсім не є обов’язковим залучати мене до цього процесу самовдосконалення і командновдосконалення. Зовсім ні. Я окреслив проблему обґрунтовуючи посиланням на відповідні документи. Ви з моєю позицією незгодні бо вважаєте, що я намагаюсь вас використати у своїх шкурних інтересах. В такому випадку доведіть, що дана проблема обґрунтовує позицію заявника і жодним боком не стосується широкого загалу. Для прикладу. Що підприємства котрі надають житлово-комунальні послуги діють в межах законодавства. Що розроблені ними проекти договорів зі споживачами є відповідними законодавству. Що споживачі, мешканці багатоквартирних будинків є рівноправною стороною при їх укладенні. Що пропозиції споживачів враховано і ви маєте на це докази. Що рішення міськвиконкому від 30.05.2000р. № 163 дотепер не приховують. Що роботи зазначені в ньому для оплати споживачами, мешканцями багатоквартирних будинків є обґрунтованими. Що рішення міськради від 23.12.2005р. №388 та 06.03.2006р. № 470 є обґрунтованими тощо.

І нарешті. Надаю копію ухвали ВАС У яка вас зацікавила. До слова. Попри моє прохання і право, мене не те, що до розгляду не запросили, а й навіть не повідомили про таке. 

Між тим зазначу, що я подивований таким проханням. Адже незрозуміла мета. Якщо є бажання вивчити проблему яка складається з двох цивільних і однієї адміністративної справи котрі пройшли всі судові інстанції України то даного документу, м’яко кажучи, замало. Тоді для чого? Тим більше, що бажання допомогти, у вас не має. Не хочу відгадувати. Захочете, поясните. А ні, той ні. Я обіцяв, будь ласка.

  Діхтяр П.С. 7 липня 2011 р. 07:38 З метою виключення обставин, які можуть перешкоджати діалогу чи співпраці мушу заявити наступне. Нещодавно я отримав підтвердження свого переконання стосовно того, що молода, освічена, зацікавлена людина скориставшись наявними в мене документами та деякими порадами, здатна за короткий час досягти мого рівня і піти настільки далеко, що тепер уже я в неї матиму за честь консультуватись по вивченому нею питанню. Відтак підозри про те, що я позиціоную себе таким собі метром, а всіх інших вважаю дециметрами, сантиметрами, міліметрами тощо є необґрунтованими.

 

На разі я готовий сприйняти і думку стосовно моєї провини перед працівниками підприємств комунальної сфери міста. Тож заявляю, що я готовий, за вашої підтримки, взяти участь в підготовці документів та забезпеченні юридичного супроводу у судах, позовів цих працівників в питанні поновлення їх прав, як постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Фронт Змін. 7 липня 2011 р. 10:00. Дякуємо за інформацію!

Фронт Змін Белая Церковь. 11 липня 2011 р. 10:21. в чём Ваше неудовлетворение договором, предоставленым Вам водоканалом в 2003 году? согласно Постановления № 1497 КМУ на которое Вы ссылались, мною нарушений не найдено!!!!

Діхтяр П.С. 12 липня 2011 р. 11:22 Іншими словами Ви складати проект на підставі Постанови КМУ No.1497 не вбачаєте за доцільне. Тоді прошу з'ясувати:

- на підставі якого нормативного акту водоканал склав нав'язаний мені договір.

- чому він не послуговувався Типовим Договором наявним у Постанові КМУ No.1497 Потому я надішлю складений мною на підставі Постанови КМУ No.1497 проект і пораджу уважно ознайомитись з нарисом "комуналка-кримінілка 2000 - 2005".

Фронт Змін 12 липня 2011 р. 11:25. не нужно переиначивать мои слова!!!! я не вижу нарушений!!!! Вы уже начали погашение долгов по решению судов? жду Ваш вариант

Діхтяр П.С. 12 липня 2011 р. 11:31. Рішення судів вважаю видачею злочинного наказу. Перепрошую, це я Вас знову невірно зрозумів. На разі хотілось би ясності стосовно Вашого відношення до щойно запропонованого мною.

Фронт Змін 12 липня 2011 р. 11:41. Вы сказали, что пересмотрели своё отношение.. выходит - это ложь!!!! Ваше предложение на счет договора, каким он должен быть выходя из Постановления №1497

Діхтяр П.С. 12 липня 2011 р. 15:36 Перепрошую, поясніть будь-ласка дещо ширше свої твердження. Стосовно чого я з'їхав. Стосовно визнання рішень попередніх судових процесів чи визнання укладених заднім числом договорів? На разі підтверджую:

попередні судові рішення згідно котрих було видано виконавчі листи, вважаю такими, що мають ознаки видачі злочинного наказу;

при умові складення будь-яким комунальним підприємством відповідних законодавству договорів за попередній період я готовий їх визнати і здійснити визначені ними та підтверджені розміри нарахувань.

Фронт Змін 12 липня 2011 р. 15:46 Ваши действия выглядят следующим образом: ни под каким предлогом Вы не хотите платить!!! задним числом договор заключить невозможно!!!! ЗАКОНОДАТЕЛЬНО - НЕПРАВОМЕРНО так поступать!!!!! у Вас на руках решения судов согласно с которыми Вы обязаны погасить задолженность!!!! Что касается заключения последующих договоров на будущее мы готовы способствовать.

Діхтяр П.С. 12 липня 2011 р. 16:08 Ви вважаєте, що я повинен виконувати злочинні накази? Прошу переглянути ст.60 Конституції.

Виконання договорів укладених заднім числом реалізується достатньо просто. Для прикладу. Сторони узгоджують договір. Я оплачую виписану підприємством квитанцію з узгодженою сумою. Ви вважаєте таке протизаконним? Тоді хто, і на якій підставі зможе оскаржити таку дію? Сторони, навіть під час судового розгляду можуть, навіть не декларуючи підстави свого рішення (не декларуючи договори на підставі яких досягнуто між ними згоди) заявляють своє рішення. Можливо позивач змінить суму заявлених вимог. відповідач їх визнає. Також можна вирішити дане питання шляхом укладення мирової угоди тощо.

Фронт Змін 12 липня 2011 р. 17:27 я абсолютно не мешаю Вам поступить любым из перечисленных вариантов, если истец тоже станет на Вашу сторону. но в виду отсутствия каких либо соглашений со стороной которая выиграла суды... и с не имением опровержений решений судов за Вами неоплаченые долговые обязательства.

Діхтяр П.С. 12 липня 2011 р. 20:40 Ото в тому і вся проблема. Адже комунальники є співучасниками афери зорганізованої владою. В тому числі і судовою. Суд, постановляючи неправосудні, злочинні рішення вніс в це дійство досить вагомий внесок. Комунальники ж в жодному разі не відступляться добровільно від участі. Та й інші співучасники не дозволять. Тому сподіватись на сприйняття ними моїх пропозицій то марна справа. Таке станеться тоді, коли у цих субчиків почне горіти земля під ногами. А запалити її здатні політичні сили з новим мисленням та належною політикою і діями. Звичайно ж за підтримки такого напряму людьми.

Фронт Змін 13 липня 2011 р. 09:21 мы не можем принимать участие в Вашем акте расправы над всеми структурами, но можем поспособствовать, чтоб дальнейшие договора были составлены согласно действующему законодательству. на Вашем пути борьбы за справедливость есть еще Верховный суд..... к сожалению мы не суд.

Фронт Змін 13 липня 2011 р. 10:46 также хочу Вас предупредить, что с 9 марта 2011 года, если гражданин имеет задолженность более 9 тыс. грн., то можно направлять запрос в БТИ на изготовление документации о стоимости жилого помещения и выставлять его на аукцион о чем извещается должник

Діхтяр П.С. 13 липня 2011 р. 15:25 В якій мірі Вами вбачається таке сприяння? Всі мої справи, пройшли суди всіх інстанцій. Суди першої інстанції приймають неправосудні рішення а суди вищих інстанцій такі рішення освячують. Мої звернення в міжнародні структури не "пропускають". Підстави мого звернення до ВАС я в загальних рисах попередньо задекларував. Якщо коротко то, як казав В. Висоцький  - обідно мнє коґда нєвінних бют.

Діхтяр П.С. 13 липня 2011 р. 15:29 З одного боку це жах. З іншого це посилення виконання диявольського плану зі знищення владою та її посіпаками власного народу. На разі прошу надати реквізити цього рішення.

Фронт Змін 13 липня 2011 р. 15:34 воспользуйтесь гуглом

Діхтяр П.С. 25 липня 2011 р. 10:00 Факт критерій істини. Результат моїх намагань спонукати вас до дії, ба навіть отримати відповідь на звернення = 0.

 

Тоді, 06.07.2011р. надали відповідь

 УКРАЇНА

Київська область

Депутатська фракція Політичної Партії «Фронт Змін»

в Білоцерківській міській раді

« 26 » липня 2011р. № 001                                                     Діхтяру Петру Семеновичу

Шановний Петре Семеновичу!

Звертаємо Вашу увагу на те, що на звернення № 0932 від 04.04.2011 року Вам було надано обґрунтовану відповідь виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради за підписом міського голови В.П. Савчука № Д-0932 від 04.05.2011 року.

Оскільки Ваша справа № 2 - 1725/2011 вже розглядається в суді, то Депутатська фракція не може впливати на хід розгляду. Сторонами у суді виступають: позивач, відповідач та треті особи. Ми, не маючи відношення до даної справи, не можемо бути залучені до участі.

З приводу проблем, що виникли з тепломережею, Вами було отримано копії постанови Білоцерківського міськрайонного суду від 26.06.2009 року та ухвали Київського апеляційного суду від 09.11.2009 року. Наступною інстанцією врегулювання відносин з «Білоцерківтепломережею» є Касаційний суд.

Підсумовуючи викладене, рекомендуємо Вам переглянути своє відношення до обов'язків споживача по оплаті використаних послуг.

У подальшому можемо надати Вам допомогу в укладенні договорів на отримання комунальних послуг.

Голова Депутатської фракції                                 В.М. Борзак

 

І як фол останньої надії, знову Інтернет- переписка.  

П.С. Діхтяр 7 серпня 2011 р. 15:56 Лист отримав. Прошу конкретизувати, на яку саме допомогу з Вашого боку можна розраховувати?

Фронт Змін 9 серпня 2011 р. 12:18 заключение договор

П.С. Діхтяр 9 серпня 2011 р. 12:48  Укладення договору передбачає декілька стадій. Підготовка проекту. Узгодження пропозицій Сторін. Вирішення розбіжностей тощо. Прошу зазначити, на якій стадії, на яких умовах, з якими вимогами, на яких підставах і в якій мірі Ви готові надавати допомогу чи брати участь? 

Фронт Змін 9 серпня 2011 р. 15:07 в меру необходимости

П.С. Діхтяр 9 серпня 2011 р. 15:22  Маю потребу в допомозі на всіх стадіях укладення договору. Через таке і намагаюсь з'ясувати Ваші можливості, наміри і обсяг допомоги, які Ви готові надати 

Фронт Змін 9 серпня 2011 р. 15:59 извините за описку

П.С. Діхтяр 9 серпня 2011 р. 18:12 Як?

Фронт Змін 10 серпня 2011 р. 14:34  а Вам как нужно-то?

П.С. Діхтяр 10 серпня 2011 р. 17:19 В межах Ваших можливостей котрі Ви чомусь не декларуєте.

П.С. Діхтяр 10 серпня 2011 р. 19:24 PS Іншими словами, чим Ви готові поділитись - хлібом, сіллю чи зелепухами

Фронт Змін 11 серпня 2011 р. 12:09 Зеленые яблоки вредны для желудка, хлеб и соль приобретаются за деньги полученные за труд, а участие при заключении договоров ПО НЕОБХОДИМОСТИ гарантируем.

П.С. Діхтяр 11 серпня 2011 р. 12:25 Якби я не мав потреби то не звертався б. Однак конкретно в чому Ви вбачаєте свою допомогу, мені не відомо і Ви чомусь таку інформацію не надаєте. За таких обставин я, в сенсі Вашої допомоги, є повністю дезорієнтованим. Виходячи з такого вважаю, що така дискусія є безпредметною і такою, що відбирає час. Відтак Ви або припиніть це спілкування, або переводьте його в конкретне русло

Фронт Змін 11 серпня 2011 р. 12:59 Допомоги потребуєте Ви, а не ми. Якщо у Вас є конкретні прохання до нас, то ми готові Вам допомогти. Напишіть в яких саме питаннях Вам необхідна наша участь.

П.С. Діхтяр 11 серпня 2011 р. 13:59 Для того щоб щось просити потрібно знати, що у Вас є. Для прикладу. Ви зголосились допомогти в укладенні договорів з комунальниками. Я намагався уточнити Ваші можливості і бажання, Вашу позицію з того чи іншого питання для того аби зорієнтуватись в межах своїх до Вас прохань. І що? Багато з'ясував? Тому наперед прошу або давайте співпрацювати, або до побачення. Наразі переконаний, що робота в цьому напрямку, не є грою в одні ворота. Тут передбачалась користь для, щонайменше, обох сторін. Відповідно і відсутність порозуміння також нестиме негатив для багатьох сторін. І нарешті. Відстоювати свою точку зору одинаком, мені не звикати. Тому Вашу відмову від співпраці, я переживу. Понад те. В мене ще навіть і не було таких прецедентів, щоб якась політична сила заопікувалась такими проблемами та намагалась налагодити зі мною реальну співпрацю. Відтак за чимось жалкувати, крім потраченого часу, ніби то й не має. На все добре 

Фронт Змін 11 серпня 2011 р. 15:32 Ваша черезмерная эмоциональность аболютно неуместна!!! Вы сами не знаете чего хотите!! Вместо Вас никто ничего делать не будет!!! Но помочь Вам можно!!! Если Вы научитесь уважать людей, которые Вас окружают!!!!! Если Ваше мнение будет противоречить действующиму законодательству никто Вас не поддрежит и не будет помогать как бы Вам этого не хотелось!!! Вы проблемный человек и пытаетесь кого-то найти в качестве груши для битья!! Так не будет!! Определитесь что Вам нужно обращейтесь!!! Всего хорошого

П.С. Діхтяр 11 серпня 2011 р. 15:54 Моя емоційність тут нідочого. Свою позицію я обгрунтував посилаючись на чинне законодавство, а не керуючись своїми забаганками. Для її спростування необхідно би було надати відповідні законодавчі аргументи. У Вашій письмовій відповіді таких не має. Конкретних пропозицій Ви не надали. Свою позицію не задекларували

Фронт Змін 11 серпня 2011 р. 16:32 Предлагаю Вам сходить по инстациям, взять договора, прочитать их и если Вы с ними не согласны предложить свой вариант, а мы максимально поучаствуем в подписании коректного договора

П.С. Діхтяр 11 серпня 2011 р. 17:26 Так уже було. Пригадайте епопею з укладенням договору з ЖЕК-6, мої пропозиції стосовно початку процесу вироблення підходів стосовно майбутнього укладення договору з водоканалом. Чи можу я на сьогодні сказати, що розумію Вашу позицію в питанні взаємовідносин споживачів, мешканців багатоповерхівок з комунальниками? Ні. Чи можу я на сьогодні сказати, що розумію Вашу позицію в питанні легітимності підготовлених комунальниками проектів договорів для укладення зі споживачами, мешканцями багатоповерхівок? Ні. Чи можу я на сьогодні сказати, що схвалюю Вашу позицію стосовно мого звернення від 04.04.2011р.? Ні. Чи можу я на сьогодні сказати, що віднайшов точки дотику у наших взаємовідносинах? Ні. То це я сам в усьому і винен, що за стільки довгий час отримав такий плачевний результат? Нехай так. Але на цьому я й зупинюсь. Я такий, як я є. На разі, нехай Вам щастить. Всього найкращого. Борітеся, поборете, хай БОГ помагає

 

Начальникові Білоцерківського МРВ УСБ України в Київській області

підполковнику Стасюку Михайлові Анатолійовичу

Діхтяра Петра Семеновича

 

вул. Таращанська 163 а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

п. ін. 09106 д. тел.: 0456 33 05 84, pravo4@bigmir.net

 

Заява

З огляду на тезу висловлену новообраним президентом стосовно того, що його обрання на посаду підтверджує факт закінчення в Україні ери «дикого капіталізму» і тепер розпочинається якісно новий етап розбудови громадянського суспільства одною з основних ознак котрого є утвердження законності та підняття правосвідомості громадян, а також значним оновленням складу Білоцерківської міської ради, я крім іншого, надіслав звернення від 04.04.2011р. до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

На жаль за час, що минув, письмової відповіді від жодного депутата чи фракції я так і не отримав. Наразі таке подивовує, адже мова в моєму зверненні йде про надзвичайно серйозне питання – перебування на протязі над тривалого часу, комунальної сфері міста поза межами закону. Тому відсутність реагування на такі звернення потребує пояснень. З огляду на те, що ті депутати з якими мені вдалось поспілкуватись, лише від мене вперше дізнались щодо існування мого звернення то можна припустити, що секретар ради з якихось підстав надав його лише міському голові. Останній же і надіслав мені відповідь, яка скоріше нагадує відписку ніж відповідь. Однак я скориставшись наявною в ній порадою, уклав з ЖЕК-6 договір, у разі виконання якого комунальна сфера почне повертатись у межі закону.

Разом з тим, з метою з’ясування позиції очолюваного Вами органу я, на минулому тижні, через чергового надав Вам для ознайомлення дане звернення розміщене на електронному носії. Попередньо було домовлено, що наступного тижня мене буде прийнято Вами на особистому прийомі.

Вчора, той же працівник, в чині майора, повідомив, що потреби мені йти на прийом не має оскільки за змістом наданого мною документа не вбачається, що дана проблема перебуває в сфері діяльності СБУ.

На разі сказати, що я подивований такою позицією я не можу. Вона є такою ще з часів перебудови коли задумано і зреалізовано розвал держави, зміну політичного устрою, тотальне пограбування громадян та започатковано їх масове знищення переважно беззбройними методами. От про один з цих диявольських методів, які щораз вдосконалюються і йдеться у моєму зверненні. Звичайно ж я розумію, як роль СБУ у цьому безумстві, так і результативність опору такому, вчинюваного малоосвіченим доходягою. Не маю ілюзій я і стосовно Вашого реагування на моє чергове звернення. Думаю воно, м’яко кажучи, дещо розбігатиметься з цитованою тезою Президента України.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Відреагувати належним чином на проблему задекларовану у зверненні Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради Київської області.

Примітка: дане звернення та Вашу відповідь буде розміщено на моїй Інтернет сторінці в розділі «Нариси».

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

22 червня 2011 року.

 

 

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Управління Служби безпеки України в Київській області

Білоцерківський міжрайонний відділ

09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Ш. Алейхема, 38, телефон (04563) 5-19-69

№ 21/Д-11/7                                                                                        « 23 » червня 2011р.

Прим. № 1

Діхтяр П.С.

м. Біла Церква,

вул. Таращанська, 163а, кв. 130

Щодо розгляду заяви

У Білоцерківському МРВ Управління СБ України в Київській області розглянуто Вашу заяву з приводу неналежного реагування депутатів Білоцерківської міської ради на Ваше звернення від 04.04.2011.

Роз'яснюємо, що порушені у заяві питання не відносяться до компітенції органів Служби безпеки України, тому підстав для вжиття заходів реагування в межах повноважень СБ України не вбачається.

З огляду на викладене, на підставі частини 3 статті 7 Закону України "Про звернення громадян", Ваша заява за № 21/2163 від 23.06.2011 направлена до прокуратури м. Біла Церква для вжиття заходів прокурорського реагування.

Начальник відділу                                                 М. Стасюк

 

 Голові обласної партійної організації Україна вперед

Шаблієнко А.С.

Діхтяра Петра Семеновича

п. ін. 09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

д. т.: 0456330584, Інтернет-сторінка: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net 

ЗАЯВА

Віроломство міської влади котра спочатку, подаючи теплоносій з параметрами аби не розмерзлись труби, влаштувала «холодні зими», а потім заходилась «вибивати» з постраждалих плату за це варварство, спонукали мене до протидії такому. В свою чергу, відстоювання своєї позиції наштовхнулось на брак знань і досвіду. Прийшлось «засісти за книжки» Потім, з’ясувавши, що «один в полі не воїн», розпочав пошук однодумців та не байдужих. Розуміючи, що найефективнішим інструментом в такій справі є політична сила, «прибився» до національно-демократичного табору та вступив до однієї з політичних партій. Там, в межах Статуту, Програми та декларацій керівного органу і блоку Наша Україна, а потім БЮТ, намагався сподвигнути побратимів на вирішення проблем котрі найбільш негативно впливають на життя людей. Це такі, як: «бєспрєдєл» в комунальній сфері міста котру щонайменше з 2000 року виведено поза межі закону; мінімальні заробітні плати котрі є базовим нормативом для нарахування заробітку всім працюючим, регулярно встановлювані у розмірі значно нижчому від прожиткового мінімуму працездатної особи; повернення трудових заощаджень ощадбанку СРСР та належної кожному частки державної власності тощо. Однак не склалось і після того, як через мої виважені і обґрунтовані пропозиції мені влаштували обструкцію, я написав заяву про вихід з партії котру з радістю задоволили. Звідтоді я «зачепившись» ще й за «чорнобильську» проблему, дію в правозахисному режимі.

Наразі добре усвідомлюючи безперспективність дій одинака, я весь час шукаю політичну силу чи бодай громадську організацію котра б заопікувалась такими проблемами не на рівні декларацій чи пів-мір, а «по-дорослому».

З огляду на набутий досвід та впевнившись, що «силуваним конем далеко не заїдеш» і «насільно міл нє будєш», я виробив для себе такий алгоритм спілкування. Фізичним чи юридичним особам надаю інформацію про себе і про питання котрими займаюсь. Пропоную вивчити. За потреби надаю додаткові пояснення, документи, викладаю своє бачення вирішення задекларованих проблем. Зголошуюсь, при виникненні у зацікавленої особи потреби, на співпрацю у вирішенні задекларованого. Без будь-яких попередніх умов. В їх числі і фінансової чи політичної підтримки мене, за винятком однієї – не красти в мене час намагаючись обдурити. Одночасно повідомляю, що питання мого вступу до лав будь-якої з політичних партій буде усвідомленим і прийнятим на підставі результативної співпраці. Але співпраця зі мною чи використання напрацьованого мною вважаю, що є доречною оскільки я вже маю певний досвід і значні напрацювання по питаннях вирішення котрих значно б покращило життя людей.

Отже. Якщо політичній партії Україна вперед близькі проблеми над котрими я працюю і вона планує працювати над їх вирішенням то я зі свого боку пропоную: ознайомитись з інформацією викладеною на моїй Інтернет-сторінці: http://komunal-social.io.ua; з’ясувати обсяг і перелік наявних у мене додаткових документів та їх формат; визначитись з доцільністю та форматом моєї участі у спільній роботі.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Надати оцінку стану комунальної сфери міста Біла Церква.

2. Повідомити стратегію і тактику повернення комунальної сфери міста Біла Церква в межі закону.

3. Надати оцінку систематичним невиплатам постраждалим від Чорнобильської катастрофи та працюючим і проживаючим на радіологічно вражених територіях, громадянам.

4. Повідомити стратегію і тактику повернення постраждалим від Чорнобильської катастрофи та працюючим і проживаючим на радіологічно вражених територіях, громадянам недовиплачених за попередні роки та виплату поточних компенсаційних коштів.

Примітка: моя неучасть у спільній роботі жодним чином не вплине на надання мною необхідних документів чи надання пояснень своєї позиції; дане звернення та відповідь на нього буде оперативно розміщено на моїй Інтернет-сторінці.

 З повагою                                                                                                                    П.С. Діхтяр

27 липня 2012 року. 

 

 

Депутатам Білоцерківської міської ради VI скликання

Яременку Ярославу Вікторовичу,

Коверді Вадиму Миколайовичу (на момент звернення я ще не знав, що

цей депутат вже перейшов до фракції партії регіонів)

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області

ЗАЯВА

Панове. Ще до обрання вас до міськради, я надавав міському осередку вашої політсили цілий ряд документів розміщених на електронному носії стосовно стану комунальної сфери міста та задекларував свою готовність, у разі потреби, надати пояснення. Нажаль звідтоді жодного реагування на викладене я не спостеріг. Для себе я таке пояснив сприйняттям мого застереження стосовно того аби не віднімали в мене час якщо відсутнє бажання займатись означеною проблемою. Відтак я був навіть вдячний, що мене не відволікали. Адже, як відомо, силуваним конем далеко не заїдеш.

04.04.2011р. через секретаря ради я звернувся до депутатів міськради з проханням: 1. Зобов’язати КП БМР «Білоцерківводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа» та КП БМР ЖЕК № 6 укласти тимчасову угоду на надання послуги з водотеплопостачання і водовідведення та послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території строком на 6 місяців.; 2. Вчинити всі, визначені законом дії для введення комунальної сфери міста в межі закону.

З огляду на те, що чи то секретар ради з якихось підстав надав його лише міському голові, чи то був продуманий крок депутатського корпусу, відповідь-відписку мені було надано лише міським головою. Оскільки депутати з якими мені вдалось поспілкуватись запевняли, що лише від мене вперше дізнались щодо існування мого звернення то я почав письмово звертатись особисто до, насамперед, лідерів фракцій.

На разі перипетії пов’язані з тим зверненням, як власне і саме звернення, я виклав на своїй Інтернет-сторінці: http://komunal-social.io.ua/story публікація «Комуналка-криміналка – звернення до депутатів міськради»

Звернутись до вас, як представників Політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" у міськраді повторно вимушений з декількох підстав. Це і спроба спонукання вашої політсили, тепер уже презентованої в міськраді, до роботи по наведенню порядку у комунальній сфері міста. Адже дана проблема стосується усіх мешканців міста. І та небезпека яка нависла надімною та моєю родиною. Адже діло йде до виселення. І сподівання віднайти політичну силу котра готова взятись за наведення ладу як у місті так і в державі. Адже до якого часу лише одинаки протидіятимуть антилюдським порядкам запровадженим нелюдами в нашій державі тощо.

Звичайно ж я готовий, як і попередньо, не тільки надати пояснення своєї позиції та запропонувати шляхи для вирішення задекларованих проблем, а й відкритий до співпраці, якщо в такому виникне потреба.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Ознайомитись і надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

2. З’ясувати і повідомити обставини повідомлення секретарем Білоцерківської міської ради, депутатів про звернення Діхтяра Петра Семеновича від 04.04.2011р. до депутатів Білоцерківської міської ради.

3. Надати відповідь на звернення Діхтяра Петра Семеновича від 09.11.2011р.

 

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

09 листопада 2011 року.

 

 

Депутату Білоцерківської міської ради VI скликання

члену політичної партії Український Демократичний Альянс за Реформи

Яременку Ярославу Вікторовичу

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області

ЗАЯВА

Шановний Ярославе Вікторовичу.

З метою започаткування нашої співпраці та в розріз попередньої розмови пропоную спробувати витребувати в архіві міськради бодай один з задекларованих у моєму зверненні від 29.07.2011р. до голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства міськради документ, а саме: Рішення міськвиконкому від 30.05.2000р. №163 «Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в м. Біла Церква» з усіма додатками.

Одночасно було би доцільним з’ясувати обставини його прийняття, належного оприлюднення, застосування ЖЕКами його тексту та відповідних додатків до нього при укладенні ними договорів зі споживачами тощо.

Для з’ясування даної обставини варто би було направити депутатський запит до УЖКГ стосовно наявності чи відсутності цих додатків до укладуваних ЖЕКами в період 2000р. – 2005р. договорів, насамперед з мешканцями багатоповерхівок.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Витребувати в архіві Білоцерківської міської ради Київської області належно завірену та належної якості копію Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Київської області від 30.05.2000р. №163 «Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в м. Біла Церква» з усіма додатками.

2. Витребувати в управлінні житлово-комунального господарства зразки договорів з усіма додатками котрі житлово-експлуатаційні контори укладали зі споживачами, мешканцями багатоповерхових будинків, в період 2000р. – 2005р.

З повагою                                                                              П.С. Діхтяр

10 листопада 2011 року.

Відмовлено в прийнятті на особистому прийомі з підстави не виконання мною вимоги викреслити п.2 прохальної частини. Передав через секретаріат міськради без реєстрації.

 

УКРАЇНА

Київська область

Депутат Білоцерківської міської ради VI скликання

вул. Ярослава Мудрого,15, м. Біла Церква, Київська область, 09107,тел./факс (0456) 39-28-61

Діхтяру П.С,

м. Біла Церква, Київська обл., вул. Таращанська, б. 163а, кв.130

депутата Білоцерківської міської ради VI скликання Яременка Я.В.

Шановний Петро Семенович!

Розглянувши Вашу заяву та врахувавши вимоги, заслухані на особистому прийомі, повідомляю наступне.

Ви не прислухалися до моєї вимоги виключити з прохальної частини п.2 Витребувати в управлінні житлово-комунального господарства зразки договорів з усіма додатками котрі житлово-експлуатаційні контори укладали зі споживачами, мешканцями багатоповерхових будинків, в період 2000р. - 2005р.

Білоцерківська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не має підстав для визнання діяльності комунальних підприємств міста, які функціонують у сфері житлово-комунального господарства, незаконною.

Тарифи на житлово-комунальні послуги, які надаються комунальними підприємствами ЖЕК №6, «Білоцерківтепломережа» та «Білоцерківводоканал», встановлені згідно відповідних рішень Білоцерківської міської ради та є економічно обґрунтованими. Свідоме ігнорування виконання обов'язків споживача стосовно розрахунків за надані Вам житлово-комунальні послуги є грубим порушенням чинного Законодавства України. Хочу Вам нагадати, що з 9 березня 2011 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб)», даним Законом викладається в новій редакції Закон України «Про виконавче провадження», згідно якого, якщо громадянин має заборгованість у розмірі десяти мінімальних заробітних плат (понад 9 тисяч гривень), то після отримання відповідних документів про оцінку вартості майна, є право виставити квартиру на аукціон.

У підсумку вищесказаного, рекомендую Вам сплатити борги та у подальшому переглянути Ваше ставлення до обов'язків споживача житлово-комунальних послуг.

3.01.2012 року                  Яременко Я.В

 Обновлен 05 фев 2015. Создан 15 окт 2011  Комментарии       
Всего 10, последний 5 лет назад
п.Олена 22 авг 2011 ответить
Це все так схоже на жах. Взагалі лякає коли хворим людям надано можливість писати та говорити. Із-за таких неплатників ми маємо багато проблем. Чому ми, ті хто вправно виконують умови договорів повинні платити за оттаких, вибачте за порівняння, але кращого слова не знайти, паразитуючих сімей.
   
--- 17 июл 2012 ответить
Уважаемая Елена, на данный момент ПАРАЗИТИРУЮЩАЯ у нас, к сожалению, только ВЛАСТЬ!!! А мы, простой народ, только бедствуем и страдаем от этой власти, потому что они нам по нашим правам ничего не дают, а только неправомерным путём и обманными и противоречащими законами отбирают у нас вместе с Вами нами честно заработанное!!! А поддерживают такую власть только те, кто также как и власть имущие обворовывают законопослушный народ и то, что принадлежит народу - его УКРАИНУ!!!
   
Валентина 17 июл 2012 ответить
А чому для Вас, Оленко, не ЖАХ і НЕ ЛЯКАЄ, що надана можливість бандитам та "хворим на чужі кишені" керувати країною УКРАЇНА??? Саме керівники нашої держави і є ПАРАЗИТАМИ, які нас з Вами виїдають та не джають можливості процвітанню нашої держави та ним дітям!!!!!!!
komunal-social 19 янв 2012 ответить
п. Олено. Рекомендую Вам Уважно прочитати абз.3 звернення: За усталеним порядком за хліб ми розраховуємось з продавцем. Про таке нам нагадує наявна в нього інструкція. Однак, в один прекрасний день продавець, відпускаючи хліб почав претендувати на оплату лише за виконану ним роботу і пояснив, що за вирощення, переробку, транспортування тощо тепер прийдеться платити хліборобам, мельникам, пекарям, водіям тощо окремо кожному. При цьому категорично відкинув посилання на усталений порядок, інструкцію та, зрештою і на здоровий глузд. Те чим Ви пишаєтесь якраз і відповідає цьому прикладу.
Якщо не зрозуміли таких простих речей, то мені Вас шкода.
Як казав месія - нє вєдают, что творят.
Лариса 17 июл 2012 ответить
Ни в одной стране нет таких бешеных оплат по коммунальным услугам, которые противоречат нашим же законам в Украине и нам ещё и рот будут закрывать такие типа ОЛЕНКИ...
923 19 мар 2013 ответить
всім недовольним їдьте в село рийте землянку і ніякої комуналки. Розвели тут демагогію .
--- 17 апр 2013 ответить
З нашою владою і за землянку будуть здирать комуналку,А це все не демагогія,а проблема тисяч українців(((
--- 17 апр 2013 ответить
З нашою владою і за землянку будуть здирать комуналку.А це все не демагогія,а проблема тисяч українців
ppvappv 30 авг 2013 ответить
Вот уж, читал, не мог сдержать слезы... Слезы смеха... Это же надо быть таким человеком чтоб писать такую ахинею, так еще и Президенту достучался (хоть и не на индивидуальный прием, но все же) Да еще и СБУ и в Прокуратуру!
Ольга 22 ноя 2013 ответить
Всім, хто заглянув на цю сторінку, затримався на ній, мабуть, не байдужа ця тема і зачепила з одного або з іншого боку. Я сюди потрапила, бо в пошуковій системі набрала "ЖЕК вимагає готівкові кошти на ремонт". Хотіла знайти людей, які як і я потерпають від бездіяльності ЖЕКів, вимагання коштів у готівковій формі на матеріали та ремонтні роботи. Їм недостатньо брати платню за "надані" комунальні послуги по необгрунтованим тарифам. З Вас хтось бачив, аналізував ціноутворення? Я зупинилась тільки на вивезенні побутових відходів тому, що на роботі отримуємо ціж послуги по ціні близько 15,00 грн/ куб. м Підглянувши в квитанцію на оплату ком.послуг, з мене беруть 19,00 грн./міс. - а це 1,3 куб.м сміття. Представляєте скільки!? В кожній квитанції за воду дописують на 20 куб.м. води більше (різниця між фактичними показниками лічильника). І що в такому випадку мені робити?
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником