Право вибору і його наслідки

 
 

Право вибору і його наслідки

Якщо чоловік хоче мати дах над головою для себе і своєї родини то він або будує будинок, або збирає гроші та купує квартиру чи придбаває її у кредит. Коли ж він свідомо розпродує будматеріали чи пропиває гроші то він так і залишиться на вулиці. 

 

ROSAVA

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «РОСАВА»

НАКАЗ

20.02.2013 м. Біла Церква                                                                                           № 83

Про зміни в організації виробництва і праці

У зв'язку із змінами в організації праці в частині оплати праці та матеріального стимулювання, з метою запобігання погіршення економічних показників діяльності підприємства, банкрутства, зупинки виробництва на невизначений термін, керуючись ст.32, 97, 103 КЗпП України, ст.14, 15 Закону України «Про оплату праці», п.2.16 Колективного договору на 2012-2013 роки

НАКАЗУЮ:

1. Припинити нарахування та виплати з 01.05.2013 року до 01.01.2014 року згідно основних показників, які затверджені додатками 1, 2, 3 до «Положення про підвищуючий коефіцієнт і трудової діяльності за конкретні якісні та кількісні показники для працівників ПрАТ «РОСАВА».

2. Призупинити дію з 01.05.2013 року до 01.01.2014 року та переглянути:

- «Положення про відрядну систему оплати праці працівників експериментальної дільниці ПрАТ «РОСАВА»;

- «Положення про відрядну систему оплати праці працівників дільниці спецробіт ПрАТ «РОСАВА»;

- «Положення про відрядну систему оплати праці працівників дільниці з ремонтно-будівельних робіт ПрАТ «РОСАВА».

3. Всім керівникам структурних підрозділів:

3.1. Переглянути діючі у підрозділі доплати робітникам, керівникам, спеціалістам та службовцям за розширення зони обслуговування, робітникам за суміщення професії та інтенсивність праці з урахуванням обсягів виконуваних робіт, доцільність та ефективність їх використання.

3.2. Зробити ревізію документів, які характеризують дану доплату, переглянути та підготувати, в разі відсутності, відповідні обґрунтування, щодо їх застосування (пояснення, листки спостереження фотографії робочого часу).

Строк-01.04.2013

4. Відмінити з 01.05.2013 року:

- раніше встановлені персональні надбавки для керівників та спеціалістів згідно «Положення про встановлення персональної надбавки до посадового окладу за високі досягнення праці та виконання особливо важливих і відповідальних робіт працівниками»;

- дію «Положення про встановлення персональної надбавки до посадового окладу за високі досягнення праці та виконання особливо важливих і відповідальних робіт працівниками» затверджене від 27.03.2012 року.

5. Начальнику ВОП та 3 Калашніковій Г.О.:

5.1. Затвердити та ввести в дію з 01.05.2013року до 01.01.2014 року:

- «Тимчасове положення про відрядну систему оплати праці працівників експериментальної дільниці ПрАТ «РОСАВА»;

- «Тимчасове положення про відрядну систему оплати праці працівників дільниці спецробіт ПрАТ «РОСАВА»;

- «Тимчасове положення про відрядну систему оплати праці працівників дільниці з ремонтно-будівельних робіт ПрАТ «РОСАВА».

5.2. Переглянути, затвердити та ввести в дію з 01.05.2013р.:

- «Положення про встановлення персональної надбавки до посадового окладу за високі досягнення в праці та виконання особливо важливих і відповідальних робіт працівниками».

5.3. Систематизувати результати проведеної роботи згідно п.3.1, 3.2 цього наказу, доплати за розширенні зони обслуговування, суміщення професії, інтенсивність праці, що мають аргументоване підтвердження, затвердити в абсолютних сумах та ввести в дію з 01.05.2013р., на підставі відповідних документів.

6. Нарахування та виплати згідно п.1 цього наказу проводити при умові виконання фінансових показників згідно бізнес-плану за місяць на підставі наказу по підприємству.

7. Керівникам структурних підрозділів:

7.1. Ознайомити з даним наказом працівників про зміни істотних умов праці під особистий підпис.

7.2. Працівників, які не згодні на продовження роботи в нових умовах праці звільнити згідно п.6 ст.36 КЗпП України після закінчення двохмісячного строку.

8. Начальнику канцелярії Мацупі С.В. п.3.1, 3.2 цього наказу поставити на контроль ЄОМ.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова правління - генеральний директор В.В.Татусь

 

Останню сторінку з узгоджуючими підписами умисно або приховують, або не вбачають за потрібне узгоджувати, що однаково апріорі є додатковим свідченням нікчемності даного правочину та злочинного умислу в діях його укладача.

 

 

Думка з приводу.

 Чому ми мерзнемо ? 1. Соціальна апатія . 2. Невміння відстоювати свої права . 3. Небажання вникнути в суть і тонкощі питання .

1. Холодно нам не день, не місяць і навіть не один рік.. За цей час пройшли не одні вибори різних рівнів . Тобто, була можливість сформувати команду, з самого низу і до самого верху, з людей здатних, хоч частково, жити і нашими інтересами .

2. Не тільки збори жителів міста чи мікрорайону, а й будинку мають проводитись свідомими і обізнаними людьми . Для цього попередньо мають розповсюджуватись листівки з різними поглядами, думками спеціалістів, проекти рішень, визначені виступаючі. Рішення направляються депутатам, радам відповідних рівнів, відповідним організаціям і посадовим особам . В такому ж ключі проводяться і пікетування, маніфестації, акції громадянської непокори . Найнявши досвідченого адвоката питання можна вирішити через суд (міський, обласний, Верховний чи Європейський). Свідомо прийняті рішення підсилюють їхню вагу і полегшують шляхи їхнього впровадження в життя .

3. З поміж нас, зневажених і скривджених, є фахівці з різних галузей знань . В тому числі і інженери-теплотехніки, економісти, бухгалтери . От якраз їх необхідно виявити і попросити розібратись самим й пояснити нам суть даного питання . А вже потім визначати шляхи і методи вирішення даної проблеми .

1.Особиста версія . Газ, котрий мав би направлятись на опалення спрямовують в країни, в яких і залишається оплата за нього на рахунках спритників . Теплогенеруючі компанії в даній ситуації продукують теплоносії в кількості, достатній убезпечити інфраструктуру від розмерзання і виходу з ладу. Питання про тепло в квартирах і гаряче водопостачання здебільшого не стоїть. Рахунки ж споживачам, тобто нам, виставляються, як правило, стовідсоткові . Легалізація крадіжок відбувається з використанням деяких тонкощів в роботі приладів обліку, а саме: діапазон вимірювання приладу знаходиться в межах від 30% до 100% . Відхилення показів приладів від зазначеного, дає право постачальнику вважати покази не дійсними і виставляти рахунки на свій розсуд . Широко впроваджувані нині будинкові лічильники тепла не отримали спротиву через наступне: - спекулятивні ціни, тобто, можливість додатково нагріти руки; недосконалість методу обліку – коли враховується різниця температур між прямою і зворотньою подачею теплоносія, а не їх величина. Наприклад : 80оС – 50оС = 40оС – 10оС . Тобто, і в першому, і в другому випадку кількість гігакалорій зареєстрованих приладом буде однаковою . Неоднаковою буде  тільки температура в квартирах . Перед початком нинішнього опалювального сезону було: безпідставно піднято ціни на 40%; підкинуто ідею з теплолічильниками; інфраструктура будинків з лічильниками налагоджена на створення максимального перепаду температур (використовуючи пристрій „елеватор”). Таким чином тепла вода проганяється по системі, доводиться до мінімально-можливої величини, а в результаті, навіть при наявності лічильника всерівно приходиться платити по максимуму і всеодно мерзнути. Вважаю, що встановлення лічильників тепла є недоцільним ще й з огляду на те, що холодно в усіх будинках масиву, а облік спожитого ведеться високоточними приладами встановленими на теплопостачальних підприємствах. Потрібно лише контролювати їх покази. Головне – не треба дати себе обдурити. А для цього треба лише залучити фахівців. І саме головне – пора перестати бути сторонніми спостерігачами, коли в Вас вивертають кишені. Пора проснутись і вдарити нахабам, якщо не по пиці то хоч по руках і ситуація почне виправлятись на краще. Твердо в це вірю

Спонукання до дії .

1. Разом з зацікавленими сторонами розробити і виконати заходи по теплозбереженню – теплотраса, будинок, під’їзд квартира ;

2. Вимагати нормального теплопостачання – згідно існуючих норм і стандартів ;

3. Змусити теплопостачальника коригувати подачу теплоносія згідно температури навколишнього середовища;

4. Добитись переведення на помісячну оплату фактично спожитого тепла. Для цього потрібно зобов’язати теплопостачальника в кінці кожного місяця обраховувати тариф за м2 .

5. Скласти договори де, між іншим, передбачити: невідповідність параметру теплоносія до навколишнього середовища споживачем не оплачується;

6. З фахівців і активістів створити групу реагування і контролю забезпечивши їх активною підтримкою.

Впевнений, що згуртувавшись, нам вже стане тепліше, а прийнявши і реалізувавши задумане ми набудемо впевненості у власних силах і перестанемо бути рабами.

З повагою і надією П. Діхтяр. 2000р.    

Нажаль ніхто не дослухався .

 

Робота. В зв’язку з започаткуванням реформ на селі котрі задумувались ще в перші роки незалежності, зупинка, а не перепрофілювання „Сільмашу” на виготовлення міні техніки для майбутніх фермерських господарств – причіпного знаряддя, мініпереробних комплексів, млинів, крупорушок, олійниць, пекарень, деревообробних верстатів, тощо може означати не що інше як напрям на відсторонення селян від землі, пограбування села, фактичного запровадження кріпацтва. Бо з вилами і заступом пай не обробиш. Чи були якісь перепони для виготовлення огорож, кліток для утримання домашніх тварин, розбірних теплиць і парників, міні інкубаторів, сепараторів, тощо. Вже тоді можна було спрогнозувати великий попит на міні котельні і індивідуальні котли опалення (законодавчі обмеження нині активно усуваються) тож слідом за п’ятиповерхівками такі ж можливості отримають і дев’ятиповерхівки, їх мешканці. Для всього цього та багато іншого на підприємстві було все – і обладнання, і фахівці. Достатньо згадати тодішній час. Пусті крамниці і оті, більше сотні мільярдів потом і кров’ю зароблених карбованців, заощаджень. Який був попит! Який інвестор! Та достобіса нам потрібен був той МВФ? Але не сталось ... . Комуністи всіх мастей за розлучення зі своєю антилюдською ідеологією бажали контрибуції. І вони її з нас стягнули прихватизувавши, за малим винятком, все надбане попередніми поколіннями. Як відбувалось відсторонення працівників підприємств від власності? Для прикладу візьмемо підприємство міста „Білоцерківшина”. Всіх акцій виданих на акціонування було 25 %. Решта залишалась в ФДМ.

Тобто якийсь київський прищик за хабар приймав рішення, а акціонери були лише статистами. Розрахунок на нашу ментальність себе виправдав. Бо ми ніяк не хочемо зрозуміти, що тепер впливати на цю ситуацію можна тільки на виборах. І від того яку команду приведемо до влади то так і будемо жити. Про діяльність „нинішніх” думка вже повинна повинна була б зформуватись. Хоча б з огляду на таке: в статуті, котрий розроблявся на основі типового, тобто загальнодержавного, є такі, чисто колоніальні положення як от наприклад „імпорт, експорт капіталів та робочої сили”. змінити ж чи підправити щось практично неможливо. На тих хто намагається цьому протистояти чиниться шалений тиск . В хід іде все – шантаж, залякування, депреміювання, переведення на іншу роботу, замахи на життя, недопущення на збори акціонерів, блокування рацпропозицій, обмеження в заробітку. Дійшло до того, що відмовляються впроваджувати високоефективну рацпропозицію (з економічним ефектом до 40 000 DM). Була навіть спроба плагіату і не тільки. Навіть не сприймається рацпропозиція, без претензій на авторство, спрямована на усунення загрози життю людей. Під гаслами про пошуки стратегічного інвестора з метою відійти від бартеру і провести реконструкцію було створено ЗАТ „СП „РОСАВА”. Та невдовзі виявилось, що то була чисто лізингова оборудка. Про виплату дивідентів немає й мови з моменту створення Товариства. Ввійшло в практику проводити збори за 40 км від міста. Подалі від людського ока. Вважаю, що в цьому їм треба піти назустріч і відправити. Місця в нас є. Про рівень оплати праці можна судити з наступного прикладу. Фахівцям німецької фірми „GOFMANN” котрі запускали в роботу обладнання інспекції якості, закуплене в фірми заводом – власник виплачував по 5 000 DM (~2500S) щомісячно. Від того часу і донині реальна зарплата наших фахівців не те, що не піднялась, а навіть знизилась і знаходиться в межах (90S). І це при тому, що за 16 років безперервної роботи обладнання зносилось, з запчастинами велика проблема , відсутня значна частина документації. Та такі проблеми „фірмачам” навіть і не снились. А ми працюємо. Миримось з затримкою навіть такої мізерної зарплати. І з впертістю вартою іншого застосування тупо не помічаємо інших команд здатних переломити цю ситуацію та повернути її на краще. От якраз зараз такими командами є: блок В. Ющенка „Наша Україна”; БЮТ; Єдність. З огляду на нашу ментальність це є єдиним для нас виходом. Прийти на вибори і в кабіні для голосування визначити свою подальшу долю.

Член ПРП П. Діхтяр .         лютий 2002р. до УПБ (Українська правиця Білоцерківщини)

 

Програма кандидата в депутати міськради, чл. ПРП Діхтяра Петра Семеновича (округ №46. 2002р.)

1. Домагатимусь теле-, і радіотрансляції засідань міської ради. Роз’яснюватиму виборцям суть прийнятих міськрадою рішень.

2. Обов’язково буду займатись впорядкуванням норм споживання в комунальній сфері, їх розміром і вартістю.

3. Наполягатиму на виплаті субсидій готівкою на руки, а визначати її розміри згідно діючих норм споживання, без огляду на наявність лічильників.

4. Домагатимусь створення комісії міськради з розгляду всіх аспектів ситуації з тепло-, забезпеченням в минулі роки.

5. Сприятиму впровадженню передових тепло,-і енергозберігаючих технологій в комунальній сфері.

6. Використаю всі можливості для викорінення такого ганебного явища як несплата заробленого.

7. Як і донині, боротимусь проти запровадження рабства на виробництві.

8. Підтримуватиму всі пропозиції спрямовані на покращення ситуації в царині культури і спорту.

9. Посприяю в спорудженні бюветів і у впорядкуванні території округу.

10. Добиватимусь безумовного надання оплачених послуг.

Впевненість у реалізації задуманого маю з огляду на свій характер і з надії на допомогу структур блоку партій «Наша Україна», на здоровий глузд і порядність новообраних депутатів міськради і най вагомішою  складовою стане ваша підтримка.     21 02 2002р.

За надуманої причини, в реєстрації мені було відмовлено.

 

Звіт. Вважаю, що на сьогодні повністю виконаними є:

-п.9 – за моєї ініціативи у дворі будинку по вул. Таращанській 163-а працює колонка.

-п.6 – в 2003 році, зробивши нестандартний хід, вдалось відучити власника «Росави» затримувати виплату заробленого.

-п.8 – виконано на побутовому рівні – один син майстер спорту, другий – першорозрядник.

В стадії виконання є:

-п.2,4,10 – за наявною в мене інформацією,  останні 8 – 10 років комунальна сфера міста працює поза  межами закону. Тобто, договори комунальних підприємств є нікчемними. Тарифи на комунальні  послуги є не чинними. Комунальні підприємства є не легітимними. З юридичного боку, всі комунальні платежі весь цей час стягувались зі споживачів незаконно. Таке, має всі ознаки злочину з нанесенням шкоди в особливо великих розмірах. Отже, формована вами  влада використала вашу довіру для власного казкового збагачення за ваш же рахунок. Наразі відзначу, що без вашої допомоги дане питання самотужки вирішувати надзвичайно важко та й небезпечно. Та попри все я не відступлю, хоча й свідомий того, що відчувши реальність небезпеки, опоненти мене просто знищать. Тому вам необхідно самим визначитись в цій ситуації – з ким, за що і проти кого. Позиція ж «моя хата скраю» то шлях в нікуди. З тими, кого, як і мене, не влаштовують існуючі в місті розклади я готовий співпрацювати. І чим більше таких людей виявиться, тим швидше вдасться вимести сміття з нашого спільного дому. Тим легше буде дихати нам і нашим дітям.

Припинив виконання:

-п.7 – восени 2005р. я попрохав у працівників підприємства повноважень голови цехкому та голови профкому. І задекларував, що на протязі 3 місяців – на рівні цеху та на протязі 6 місяців – на рівні заводу, мною буде здійснено цілий ряд заходів. Наприклад. Буде сформовано і навчено команду. Налагоджено її роботу. Піднято з підлоги й передано їм в руки їхні  права. І на завершення, я підберу собі набагато сильнішу заміну і передам повноваження. Надалі я гарантував, що колдоговори будуть прийматись в поточному році на наступний. Галузеві угоди будуть вводитись в колдоговір без будь-яких відтермінувань і в повному обсязі. Існуючі доплати і премії й робочі місця буде збережено. Готовий був відсудити різницю між отриманим заробітком за минулі роки та тим, який мав бути тощо. Разом з тим наголосив, що їх визначення стосовно моєї кандидатури для мене буде їхньою оцінкою всієї моєї попередньої діяльності. Тому в разі негативного результату я її припиню. В результаті, мою кандидатуру навіть не поставили на розгляд. (Подібною була підтримка і на минулих виборах до облради)

Не виконаними є:

-п.3 – всі мої звернення по партійній лінії, виступи на акціях протесту не мали успіху.

-п.1,5,8, –  через відсутність повноважень. Мене навіть на сесійні засідання не допускали

Додатково, на достатньо високому рівні займався вирішенням проблеми розміру мінімальних заробітних плат. Вважаю, що на рівні підприємства та в хімічній і нафтохімічній галузі проблему вирішено. На рівні держави – прийнято відповідний закон, але введення в дію задекларували на 2009р.

Нещодавно припинив членство в партії. Займаюсь правозахисною діяльністю. Протидію здійснюваному владою, політичними партіями (презентованими з 1997р. в парламенті) та профспілками і об’єднаннями роботодавців акту геноциду.  З гіркотою маю відзначити, що таку владу сформовано не кимось, а саме нами. «діхтярів» ви до влади не допускаєте. А й справді, та  цур їм і пек.     27.07.2007р.

 

ЛІФТ. Проживаючи на десятому поверсі дане питання і для мене є вельми важливим . Особливого загострення воно набуло з введенням електронного обліку в результаті чого дану послугу було виведено з комунальних платежів , а отже з-під субсидії і переведено на рівень вищий від рівня приватного громадського транспорту з одночасним підняттям ціни як самої послуги так і власне оцінки вартості чіпкарти котру прирівняли до вартості мікрокалькулятора чи годинника . Таким чином пенсіонери , сім’ї з низькими доходами , в тому числі й тих хто потерпає від хронічних невиплат заробітку , одно-моментно були позбавлені можливості користуватись даною послугою . Крім того ще й установку електронних блоків  було проведено по-злодійськи без попередження , роз’яснення , мова вже не йде про те щоб з кимось порадитись . Такий підхід породив вандалізм відносно обладнання котрий може бути перенесений і на нівчому не винуватий обслуговуючий персонал чого допускати аж ніяк не можна .Таким чином значно збільшились простої обладнання через ускладнення схеми керування і навмисним виведенням з ладу ліфтового обладнання роздратованими мешканцями . Ото ж в програші залишились і платоспроможні користувачі .Постало питання про охорону обладнання , покарання зловмисників , на черзі – лікування потерпілих .Не покращилось надходження коштів на адресу ліфтового господарства міста , навіть навпаки . Постає питання – чи можна було передбачити такі наслідки , чому і в чиїх інтересах діяла міська влада приймаючи таке рішення ? Особливо з огляду на близькі вибори такі дії скидаються , на перший погляд , на дії політичних самогубців . Та скринька відкривається просто . Всі наші проблеми заховані в нас самих , точніше  в нашій ментальності .Завдяки чому демократія , котра є запорукою високого рівня розвитку цивілізованого суспільства  , у нас не приживається . Від того так і живемо – в злиднях і рабстві . Але життя іде і ось ми вже вкотре маємо можливість формування влади шляхом обрання депутатів до рад усіх рівнів . Тож маю надію що викладена ситуація позначиться на нинішніх обранцях котрі запретендували на чергове обрання . Особиста думка . При прийнятті подібних рішень необхідно вивчити реальний стан справ . Тобто : реальний стан обладнання ; вартість його обслуговування (запчастини , зарплата) ; кількість споживання електроенергії (в середньому за місяць); визначити коло користувачів і проаналізувати їх матеріальний стан, причини не сплат – перебування за межею бідності, хронічне неотримування заробітку чи інше.

За участі громадськості виробити спільне рішення , довести його до користувачів і вже потім , коли не буде вагомих аргументів проти , впроваджувати. Переконаний , що пішовши таким шляхом загально прийнятне рішення буде знайдено .

З повагою член ПРП , тобто член партії котра є співзасновником блоку „Наша Україна”

П. Діхтяр.                                          21лютого 2002р.

 

P. S. Попередня система оплати мала наступний вигляд : 7 з 39 коп за метр кв. загальної площі квартири визначалась як плата за ліфт і підпадала під субсидію .

Нинішня система має такий вигляд : вартість однієї поїздки складає 7 коп , чіп карта коштує 4 грн , послуга не субсидується .

Ситуація виникла внаслідок неперерахування жеками належної частки від наявних проплат на рахунок служби ліфтового господарства міста , відсутність субсидованих коштів, хронічні неплатежі .

Дану проблему вдалось вирішити .

 

Субсидія і норми споживання . Субсидія – грошова  або натуральна допомога . В нашому випадку це грошова допомога держави сім’ям 15 – 20 %  сукупного доходу котрих не перекриває загальної суми комунальних платежів , виділяється з державного бюджету і призначається строком на 6 , 12 місяців .

Норма – величина і вартість послуги .

Споживання – використання даної послуги для задоволення своїх потреб .

Економія – свідоме обмеження споживання .

В результаті наполегливої роботи нинішньої влади , в тому числі і влади міста Добряка (пропоную так перейменувати наше місто на час панування Шуліпи Г. В.) мало не кожна сім’я підпадає під субсидію . Яку ж ідеологію закладено в субсидію і норми споживання ? По-перше , норми споживання розраховані за формулами професора Стеллі (взяты с потолка) з поправкою на непомірний апетит  можновладців . По-друге , різні способи визначення розміру субсидії – при наявності лічильників розрахунок ведеться по фактично спожитому , а при їх відсутності , згідно норм споживання . В результаті цього субсидований абсолютно не зацікавлений в економії енергоресурсів (електроенергії , тепла , води , газу) . Розібратись в цій ситуації легше на спрощеному прикладі . Загальна сума комунальних платежів сім’ї , нарахованих згідно існуючих норм складає 100 грн . Сукупний доход сім’ї складає 100 грн . В цьому випадку розмір субсидії складає 85 грн , а обов’язкова плата складає 15 грн .

Потративши гроші на придбання і установку лічильників , економлячи – зaгальну суму комунальних платежів було зменшено до 20 грн . При незмінному сукупному доході , субсидія і обов’язкова плата сім’ї склала 5 і 15 грн відповідно . Питання , хто в цій ситуації залишився в програші влада чи споживач вважаю є риторичним .

Але чи є шлях , пішовши котрим можна змінити цю ситуацію ? Є , і не один . Найпростішим з них є наступний . Розмір субсидії визначати згідно існуючих норм споживання , без огляду на наявність лічильників . Субсидію видавати готівкою . В вище наведеному прикладі сім’я повністю розрахувавшись за спожите щомісячно матиме додатковий прибуток у розмірі 65 грн . Всі витрати на придбання і установку лічильників окупляться на протязі 6 – 10 місяців , а в подальшому з’явиться результат економії , для сім’ї додаткові кошти , для влади – зменшення обсягів закупівлі енергоносіїв , подовження строків експлуатації обладнання.

Важчим , але цивілізованішим є шлях котрий має два напрямки .

1. Встановлення реальних норм споживання . Впровадження енергозберігаючих технологій у комунальній сфері .

2. Підняття рівня життя людей для виведення їх з-під принизливого субсидування .  Всесвітнім соромом для держави є працюючі старці , в нашому випадку це основна маса працюючих . Принагідно відзначу ще одну недоречність , а саме – прив’язка субсидії до санітарних норм .Тобто субсидія надається з розрахунку 21 м кв на особу , плюс 10 м кв на сім’ю . А що робити батькам діти котрих навчаються в інших містах ? Мало того , що значно зростають витрати (на навчання , харчування , проживання , проїзд тощо) то ще й зменшується розмір субсидії. Отож безперечно , що для розрахунків розміру субсидій має братись загальна величина комунальних платежів. Подібних недоречностей можна наводити тисячі . І всі вони породжені нинішньою командою можновладців. Тож прошу задуматись і віддати свій голос на користь команди Віктора Ющенка , тобто людей котрі знають, можуть і бажають дати лад в нашій з вами  державі . Член ПРП, тобто партії , співзасновниці блоку Віктора Ющенка  „Наша Україна”            П. Діхтяр. 21 02 02р.

До цього часу ніхто даною ідеєю не зацікавився .

 

Шановне товариство ! Дозвольте висловитись стосовно нинішнього плачевного стану справ на найбільшому підприємстві міста, ЗАТ „СП „РОСАВА”, адже обладнання на ньому не обновлюється уже більше 20-ти років. Фінанси, як то кажуть , співають романси. До цього часу ще не виплачено зароблене за листопад 2002року. За останні роки підприємство перетворювалось спочатку у ВАТ, а потім у ЗАТ . У відносинах між адміністрацією і працівниками фактично запроваджено рабство . То хто ж винен і що робити ? Винна влада котра була зобов’язана недопустити такої ситуації на кращому підприємстві в цій галузі на теренах колишнього союзу. Винна опозиція яка кинула, в цей час, людей напризволяще. Але найбільшими винуватцями є всі ми. Бо скільки ж за новітні часи пройшло виборів ? ! Який же чорт водив нашою рукою у кабіні для голосування, що на повірку – переможцями ставала одна і та ж темна сила ? А працівники підприємства ? Хто за безцінь віддавав свої акції ? А хто, з тих у кого вони залишилися, відмовлявся від свого права голосу на користь начальства ? А хто перед минулими виборами президента, запопадливо, на вимогу начальства, приносив на завод свої запрошення на вибори і розписувався, що обов’язково прийде голосувати ? Ми самі собі наділи на шию ярмо, але при цьому забули, що раба можна тільки зневажати. Що ж робити ? Опозиційним силам варто повернутись накінець в цей бік і постаратись вплинути на виправлення цієї ситуації задіявши для цього навіть депутатів Верховної Ради. А на місці, своїми силами надавати фахову допомогу для налагодження цивілізованих відносин на підприємстві бодай навіть підмінивши, на деякий час, профспілку. Працівники ж підприємства, мають повністю змінити свою поведінку. Тобто, усвідомити, що порятунок потопаючого у великій мірі залежить від нього самого. Від того , наскільки велике в нього бажання врятуватись. Ото ж самогубців прошу відійти. Так от. Єдиним реальним і законним захисником і виразником наших інтересів на підприємстві є профспілка. А найбільш дієвим інструментом впливу є колдоговір і наша активність. Отже ж необхідно проаналізувати діяльність профспілки на підприємстві і при потребі переобрати профактивістів котрі не зрозуміли для чого були обрані. Потім попрацювати над виробленням пропозицій до колдоговору і під ці пропозиції обрати делегатів на колдоговірну конференцію. Для убезпечення себе й обраних запровадити механізм таємного голосування. Як протистояти затримкам з виплатою заробленого ? Насамперед у колдоговорі передбачити такий пункт „в разі затримки з виплатою заробленого, адміністрація зобов’язується збільшувати заборговану суму щодня на один відсоток. Для цього в список на видачу зарплати вводиться додаткова графа – дата отримання ”. Висловлювати протест у формі визначеній законодавством, як от: звернення в різні інстанції і навіть страйк. Поза як невиплата заробленого означає не що інше як оголошення колективу підприємства голодування то відповідно потрібно себе й поводити. А як саме ? Довівши себе до відповідного стану повідомляти керівництво про неможливість виконання своїх обов’язків через знесилення організму в результаті відсутності засобів для існування так як зарплата для нас є єдиним джерелом для існування. Таким чином банальна затримка з виплатою заробленого автоматично переросте в геноцид. Сподіваюсь, що опозиційні політичні сили допоможуть надати цій ситуації щонайширшого розголосу. Думаю, що спільними зусиллями нам вдасться покінчити з цим ганебним явищем раз і назавжди. Слава Україні ! Член ПРП  П. Діхтяр .                01 03 03р.        (виступ на акції протесту. 

Таким чином було поставлено крапку у затримках з виплатою заробленого)

 

Рейтинг. Заможні підтримають ту структуру котра має вагу . Ото ж нашим завданням є набуття популярності .Для цього необхідно проаналізувати  соціальний стан електорату і визначитись відносно кожного прошарку. Від бомжів до магнатів. Розробити план заходів спрямованих на завоювання популярності в кожному з них. Наприклад :

- бомжів, старців можна спробувати залучити до суспільно-корисної праці – прибирання території міста, збирання втор сировини і пляшок, прополювання буряків, збору врожаю, розклеювання агітаційних матеріалів тощо ;

- реалізувавши раніше подану мною пропозицію про вдосконалення механізму надання субсидій ми підтримаємо пенсіонерів і знедолених;

- взаємовідносини з робітним людом будувати у двох напрямках. Знаходячись при владі – за принципом соціального партнерства. Тобто, домовлятись і беззастереж-но виконувати домовленості. Знаходячись в опозиції – ретельно аналізувати стан справ з умовами праці, з розміром і термінами виплати заробленого, критикуючи виробляти свої пропозиції пропонувати їх для впровадження. Підтримка має бути насамперед фахова – юридична, і політична;

- взаємовідносини з торговим людом і підприємцями розбудовувати маючи на думці, що той хто хоче мати все, не матиме нічого. Тобто, приціл тримати на максимальне сприяння при мінімальних податках ;

- звернути увагу на комунальну сферу. Проаналізувати, виробити виробити пропозиції і добиватись їх реалізації .

Тільки живучи інтересами людей, допомагаючи їм ми зможемо стати світлом в кінці тунелю з усіма позитивними для нас наслідками. Як то – утвердження демократії, відмирання лівого спектру в нинішньому його антидержавному вигляді. Утвердженні України як цивілізованої, багатої, сильної європейської держави. Визначившись подібним чином потрібно рішуче відкинути все , що заважає. Особливо переконання у своїй винятковості, самодостатності і засукавши рукави братись до справи. Необхідно виявляти і залучати людей знаючих і вміючих працювати в цьому напрямку. Справою честі для нас має бути максимальне сприяння і захист таких людей. Це завдання найперше стосується правиці котра повинна стати мізковим центром, координатором і об’єднавчим інструментом всіх здорових сил у місті .Для цього необхідно розробити положення чи статут правиці. Тобто, розробити чіткі правила гри. З чітким визначенням умов вступу, виходу, виключення,прав і обов’язків членів правиці. Порядок подачі і сприйняття пропозицій, думок та ідей. Терміни і шляхи їх реалізації. Правиця своєчасно організовує навчання партійних кадрів, депутатів, кандидатів, претендентів, голів і членів виборчих комісій спостерігачів, агітаторів. Розробляє програмні засади обов’язкові для включення в програми кандидатів . Організовує мітинги , акції громадянської непокори , марші протесту, випуск  листівок . найголовнішим питанням котре необхідно чітко відпрацювати це є взаємовідносини між партіями і громадськими організаціями при вирішенні ними своїх статутних питань які не співпадають або протирічать інтересам інших суб’єктів правиці. На мою думку для цього правицю мають взнати суб’єктів правиці на тій підставі, що на місцях видніше проглядається перспектива і розклад регіональних політичних сил. В виборчій кампанії правиця є координатором і організатором. Вона має бути постійно діючим органом. По закінченні виборів робиться глибокий аналіз і розробляється перспективний план роботи на період до наступних виборів. Доцільність створення правиці продиктована слабкістю партійних осередків національно-демократичного спрямування, нерозбудованістю їхніх структур, відсутністю кваліфікованих кадрів. Для впорядкування обліку і відображення діяльності пропоную скласти таблиці приблизно з такою інформацією: №П/П; назва партії чи громадської організації (з запасними рядками для можливих кандидатів); офіс – адреса, телефон; лідер – П. І. Б., телефон; претендент на обрання, кандидат, депутат – № округу чи назва посади, П. І. Б., телефон, адреса, дата реєстрації чи відмови, дата обрання ; голови і члени комісій, спостерігачі, агітатори – П. І. Б., телефон адреса ; організатори акцій, викладачі курсів – П. І. Б., телефон, адреса, зазначаються теми; пропозиції – П. І. Б., телефон, адреса автора, назва, суть, запропоновані, підтримані, реалізовані . Інформація до цього пункту записується внизу таблиці або в спеціальному журналі і нумерується, а в разі сприйняття відмічається відповідальний за реалізацію і термін впровадження. Подаються теми листівок, звернень, заяв, акцій. Їх загальна кількість та кількість учасників.

03 04 02р.       член ПРП   П. Діхтяр. до УПБ

 

Аналізуючи власний досвід участі в минулій виборчій кампанії і підтримуючи думки висловлені на засіданнях” правиці” пропоную наступне: 1.Підготовку до наступних виборів необхідно розпочинати одразу після закінчення поточних. 2. В місцеві ради готується по два претенденти на одне місце. На міського голову – 3 . В обласну раду – по два на одне місце. В верховну Раду – 3, і не менше 2 до партійного списку . На кожну дільницю готуються по три члени комісії і по три офіційні спостерігачі. 4. Нині обраним депутатам надається всебічна підтримка . Широко висвітлюється позитив в їхній діяльності. 5. Розкрутка претендентів починається з вузьких місць – ціни , якість і вар-тість комунальних послуг , розміру заробітних плат і пенсій та терміни їх виплат , субсидії , недосконалість законодавства , прорахунки діючої влади. Обрані напрями глибоко, з залученням фахівців, вивчаються і в залежності від обраної тактики або розповсюджуються листівки, або організовуються мітинги. З обов’язковими виступами претендентів на обрання, котрі мають балотуватись по округу де проводиться мітинг. З майбутніми членами комісій і офіційними спостерігачами проводяться заняття з вивчення закону про вибори та підзаконних актів з цього питання. Проводяться практикуми з обігруванням можливих ситуацій. 6.До початку терміну реєстрації претендентам надаються методичні вказівки по оформленню реєстраційних документів . Кандидатам надається широка підтримка . Необхідно розробити критерії оцінки популярності, фаховості, вмінню неординарно мислити, генерувати ідеї для підсумкового визначення кандидата, котрий має зійти з дистанції , а також розробити для них гарантовані шляхи відступу. 7. З претендентами проводяться заняття з законодавства, економіки, політології . Вони тісно співпрацюють з діючими депутатами над вирішенням питань винесених на розгляд в радах відповідного рівня. 8.В штабі має реєструватись і зберігатись для ознайомлення кожна пропозиція. Для цього заводиться спеціальний журнал і папка. В журналі реєструється подана пропозиція, вказується автор, оцінка, хід реалізації. В папці зберігається або сама пропозиція, або її копія для ознайомлення бажаючих.

Пропозиції: 1. Субсидії. Розмір комунальних платежів, для нарахування субсидії , визначаються згідно (без огляду на наявність лічильників). Субсидується весь розмір комунальних платежів , за винятком  15% чи 20% сукупного доходу сім’ї і субсидія видається на руки . Розрахунок за комунальні послуги проводиться за фактично спожите . Ефект : держава – економію енергоресурсів ; знедолені – реальну грошову допомогу; заможні – стримуючий фактор зростання цін на комунальні послуги. 2. Відмінити карткову систему користування ліфтом. Ефект: повернення до попередньої системи оплати даної послуги , тобто значного її зниження ; повернення в законне русло, тобто ця послуга підлягатиме субсидуванню; підвищення технічної надійності. 3.Квартплата нараховується не взагалі, а згідно вартості якісно наданих послуг. Ефект: зниження квартплати. 4. Проаналізувати ситуацію з теплопостачанням в минулі роки і нинішнім ціноутворенням. Ефект: стягнути з винуватців кошти, забрані у населення за ненадану послугу або списати такої ж природи борги та ще й стягнути з них кошти за моральний збиток і фізичні страждання , призведені недотриманням даної послуги. 5. Поставити в провину міському голові : нероз’яснення виборцям суті утвореної за його сприяння фінансової піраміди„ Пінгвін”; непроведення запобіжних заходів при знеціненні заощаджень громадян , зупинці підприємств , замороженні житлового будівництва; розбазарюванні комунальної власності міста ( прихватизації ) ; сприяння в необґрунтованому піднятті цін на комунальні послуги; в відстороненості під час„ холодних зим”.09 04 02

 

Вперше беручи участь у засіданні „правиці” я , в розвиток піднятого питання по тепло-забезпеченню в комунальній сфері , виклав свою думку з цього питання і мав надію на те , що висловлене буде глибоко , з залученням фахівців проаналізовано , виробиться виважена думка котру можна було б відстоювати , за допомогою наших депутатів , у міській раді , а також на мітингах при розкрутці своїх кандидатів . Та не сталось . Даючи , свого часу , згоду балотуватись до міської ради я казав , що без підтримки „правиці” мені там робити нічого . Але ні відмови , ні підтримки я не отримав . Більше того . Після моїх критичних зауважень , під час засідань , відносно нерозбірливості при висуненні деяких кандидатів у місцеві депутати мені натякнули , що моя присутність є небажаною . З боку ж осередку підтримка була , але невчасною і некваліфікованою .Не було навіть надано пункти обов’язкові для включення в програму , не кажучи вже про концепцію . Отож моє балотування так на рівні реєстрації і закінчилося . Почалася епопея спостерігача . Посвідчення , без інструктажу , я отримав в осередку . Пам’ятки , копії протоколів і актів , інструктаж я отримав в штабі . Там же проінформували про наших членів комісії і спостерігачів з моєї дільниці . Познайомившись в переддень виборів зі спостерігачами , я відправив одного з них в штаб для з’ясування , адже його попередньо направляли на іншу дільницю . В день голосування виявилось , що на одну дільницю штаб направив лишнього спостерігача .Мене відкликали в штаб і направили в Томилівку (д.№96) . Тобто , нач. штабу умисно перенаправив лишню людину аби усунути мене з міста , що потребує пояснень . Під час роботи всі виникаючі проблеми вдавалось узгоджувати наприклад : голосування без пред’явлення посвідчення особи – звернувся до голови комісії , а вона до членів комісії , владнали ; мало кабін для голосування – домовились з головою комісії про відкриття пустих класів , запускали так само як і в кабіни ; агітація під час обходу з малою скринькою – пригрозив скласти акт , подіяло ; спробували підпоїти – відмовився ; наполіг на дотриманні процедури підрахунку голосів , згодились; не маючи транспорту знайшов можливість супроводу бюлетенів до територіальної комісії і доставки протоколів з „мокрими печатками” в штаб . Жінок , членів комісії , можу охарактеризувати одним словом - трудяги . Вважаю , що з прицілом на майбутнє , таких людей потрібно вже зараз заохочувати матеріально . Через відсутість транспорту не зміг повноцінно проконтролювати голосування з малою скринькою. Вважаю, що результати голосування були б вдвічі кращими якби в селі було проведено, з нашого боку, нормальну агітацію. Як агітатор відзначу, що до людей, за великим рахунком, не було з чим іти. Не було елементарної інформації – програми блоку, партійного списку, списку мажоритарників, обмаль агітаційних матеріалів. Заважало несприйняття висловлених думок та ідей. Дуже пізно було визначено кандидата до Верховної Ради та на мера. Та найбільша біда, котра нас спіткала це незгуртованість партій. Особливо боляче мені це відзначати відносно ПРП. Адже наш блок це об’єднання національно-демократичних сил навколо авторитетного лідера. І люди нас такими сприйняли, таким довірились. Страшно собі уявити, що могло б бути якби цього не сталось. Минулі президентські вибори показали чого ми варті розбігшись по хуторах. Переконаний, що необхідно проаналізувати недоліки і щонайрішучіше взятись за їх викорінення. Тільки самоочистившись, а значить самовдосконалившись ми зможемо піти в перед.

24 04 02р.     Член ПРП П. Діхтяр .

 

Шановне товариство! Горбачовська перебудова стала початком кінця радянської імперії, хоча задумувалась і здійснювалась з метою її реанімації. І основною причиною, на мою думку, було не протистояння Схід – Захід і як результат знекровлення економіки через гонку озброєнь, і не непослідовність в реалізації програми радикальної управління економікою чи відсутність політичної волі, а скоріш за все , це була антилюдська сутність такого продукту витвореного імперією як „радянський народ” – з одного боку безмежно працелюбного і терплячого, а з іншого безвільного, безідейного, безініціативного, заляканого, національно несвідомого, без почуття власної гідності – коротше кажучи, наділеного рабською психологією. Слід відзначити , що система була влаштована таким чином , що кожна , нормально мисляча людина , виявлялась та піддавалась тиску з метою зламати або знищити . Затіявши перебудову, компартійна верхівка , доволі швидко зрозуміла, що раб добрий виконавець , але він не здатен творити тож дива не буде і розпад імперії є невідворотним. Тоді було розроблено і покладено початок впровадження плану відмови від комунітичної ідеології взамін на привласнення народного добра з трудовими заощадженнями населення включно. Така ж доля чекала й іноземні запозичення. Ортодоксальні комуністи , за значної переваги , розпочали політичну боротьбу на альтернативних виборах. Згодом з в’язниць почали звільняти дисидентів . Гласність сягнула небувалих, до того часу , висот . Виявилось, що партія далеко не ум, честь і совість нашої епохи та й секс в Радянському Союзі є, а от товарів народного споживання малувато. Зародились дезинтеграційні процеси і першими цим скористались країни соціалістичного табору , а потім це питання встало і перед республіками Радянського Союзу. На той час було: виведено війська з Афганістану; розпочато вивід військ з країн соціалістичного табору; закінчено „холодну війну”; послаблено тиск на релігію; започатковано демократичні процеси в результаті чого в країні зародились паростки багатопартійності; започатковано розкріпачення економічної ініціативи і підприємливості. В УРСР тих часів, домінували такі проблеми: економічна – 60 % становила важка промисловість, 2/3 науково-технічного потенціалу поглинала оборонна галузь , 95 % продукції вироблялось на підприємствах союзного підпорядкування; екологічна – насамперед це аварія на ЧАЕС ; духовна – безбожність і русифікація ; відсутність змін, на відміну від союзного, в складі вищого керівництва республіки. Визначальну роль у захисті української мови , культури , навколишнього середовища , ліквідації „білих плям” в історії відіграла Спілка письменників України та її центральний орган „Літературна Україна”. Поступово стала відкриватись правда про такі сторінки історії 20-го століття як: Центральна Рада; голодомор 32 – 33р.р.; сталінські репресії; ОУН – УПА; розгорнулась дискусія про національну символіку. 07 07 87р. було створено УГС і оприлюднено „декларацію принципів”: влада – демократично обраним радам ; державність української мови; створення республіканських військових формувань ; звільнення всіх політичних в’язнів ; легалізація УКЦ та УАПЦ. Восени 1988р. в Спілці письменників України зародилась ідея створення НРУ за Перебудову підтримана ІПТ „Меморіал” та ТУМ ім. Шевченка. 16 02 89р. в „Літературній Україні” було надруковано проект програми РУХу, а 8 – 10 вересня в Києві відбувся установчий з’їзд на котрому обстоювалась ідея перетворення СРСР в конфедерацію. Почались зміни і в ЦК КПУ – замість В. Щербицького першим секретарем обрано В. Івашка. В той же час ВР приймається „Закон про мови” згідно котрого українську мову визнано державною і було прийнято „Закон про вибори”. На виборах у березні 1990р. Демократичний блок (в основному РУХ) завоював ј мандатів. Таким чином було створено парламентську опозицію – Народну Раду. Тим часом І. Драч і Д. Павличко вийшли з КПРС з наміром створити Дем ПУ і наприкінці травня вже було надруковано розроблений Ю. Бадзьо маніфест. Одночасно, після створення „Демократичної платформи у КПРС”, відбулась конференція їх прихильників у КПУ. А от на з’їзді українських соціал-демократів стався розкол і утворилось дві партії СДПУ і ОДПУ. Ще раніше, а саме: 29 – 30 06 89р. з’їзд УГС ухвалив рішення про саморозпуск і створив на базі спілки УРП. 1 липня 1990р. в Києві відбулась перша сесія Української Міжпартійної Асамблеї (УМА). На початку липня відбувся з’їзд селянських депутатів  (УСДП). Слід відзначити, що партії переважно були мало чисельні, в них відбувалась боротьба за лідерство, що вело до розколів; соціальна база, ідеологія лишалися невизначеними. То ж нові партії були слабкі організаційно та матеріально й не могли конкурувати з КПРС, що контролювала реальні важелі влади і котру ще, як інструмент, для досягнення поставленої мети, використовувала компартійна еліта. В червні 1990р. першим секретарем ЦК КПУ, після обрання В. Івашка Головою ВРУ став „ортодокс” С. Гуренко. Так під тиском обставин, що склались напередодні, а саме: ухвалення Декларації про державний суверенітет Росії; легкість з якою В. Івашко залишив посаду Голови ВРУ, прийнявши пропозицію М. Горбачова стати заступником генерального секретаря ЦК КПРС внесла сум’яття в ряди комуністів тож при голосуванні у ВР за Декларацію про державний суверенітет України проголусувала не тільки Народна Рада, а й прокомуністична більшість – насамперед майже вся фракція „ Демократична платформа в КПУ”. Попри все, значення того, що сталося в стінах ВРУ 16 07 90р. важко переоцінити, адже тоді було закладено правову базу під здобуття незалежності та покладено початок конституційному процесу, розбудові державності України .

16 07 02р.         П. Діхтяр .              (виступ на мітингу)

 

Голові Білоцерківського міського

осередку політичної партії „Реформи і порядок” Пренделасу А. В.

члена партії Діхтяра Петра Семеновича

Заява

Прошу розглянути питання , котре стосується інтересів працівників багатотисячного колективу ВАТ та ЗАТ „СП „Росава”. Справа в тому , що оплата праці працівників підприємства здійснюється згідно тарифних угод укладених між міністерством промислової політики України , Союзом хіміків України та Центральною Радою профспілки хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України і така угода є , з терміном дії на 2002 – 2003 роки і є чинною з моменту її підписання (останній підписант завізував 22 11 01р.) , та вона не діє . Виявилось , що узгодженим рішенням адміністрації і профкому термін її введення подовжено на шість місяців . Таким чином, оплата праці , наприклад робітників, незважаючи на кваліфікацію , опинилась поза межами оплати праці робітника першого , найнижчого , розряду . Тобто одним розчерком пера , всіх робітників переведено в положення учнів . Чи введено Угоду в дію з 01 07 02р. і в якому вигляді , достовірної інформації , на даний час , я не маю . Додатково повідомляю , що колектив звертався до УПБ по допомогу звідки направлено лист до Верховної Ради в фракцію „Наша Україна” Для аналізу подаю : колдоговір ЗАТ „СП „Росава” на 2002 – 2003р. ; неповний текст Галузевої Угоди на 2002 – 2003р. ; газету „Робітнича слава” № 14 за 12 04 02р. В результаті розгляду хотів би отримати відповіді на деякі питання, наприклад :

- чи мають місце порушення закону ;

- чи є можливість отримати різницю в з/п з огляду невведення в дію Галузевої Угоди ;

- на яку підтримку можна розраховувати від партії та блоку „Наша Україна” в разі виникнення конфлікту, з цього питання , між колективом і адміністрацією .

18 липня 2002р.           П. Діхтяр .

Працівники задовольнились введенням в дію Галузевої Угоди з липня тому й ми до кінця не вирішували поставлених питань .

 

Опалення і гаряче водопостачання. Для ґрунтовного аналізу з метою вироблення виваженого рішення з даного питання необхідно визначитись:

1. З часом про котрий необхідно зробити цей аналіз;

2. з джерелами інформації ;

3. фахівців яких напрямків необхідно залучити;

4. в який момент підняти це питання;

5. з напрямами реалізації виробленого рішення.

1.Опалення:

- „холодні зими” на масиві Таращанський були – з 15 10 98р. до 18 12 98р., з 15 10 99р. до 15 04 00р., з 15 10 00р. до 15 04 01р.Відсутність г в п – з моменту заселення і дотепер, в між опалювальний період, але до розгляду береться 2000 – 2002р. та частково в опалювальний сезон за цей же час;

2. На метеостанції взяти довідку з відзначенням навколишньої температури під час х з – денної, нічної, середньодобової.

Від тепло генеруючої організації взяти довідку з відзначенням наступного:

- типи приладів використовуваних т г о для обліку кількості енерго- і теплоносіїв та методику обрахунку по них;

- яку кількість енергоносіїв помісячно спожито в цей час – по приладах і яку частину з неї склала ситуація коли Q = менш. 30%;

- яку кількість теплоносія, помісячно подавалось і які з параметрів (to, Q, P) і до якого рівня було занижено;

- за яку кількість т н і г в п було виставлено рахунки;

- яка сума погашена субсидіями;

- яку суму компенсацій сплачено населенню за моральні збитки і фізичні страждання викликані низькою температурою в квартирах і відсутністю г в п;

- на протязі якого часу, щорічно, починаючи з 1992р. на масиві було відсутнє г в п і чи мало місце відключення циркуляції;

- яку кількість гарячої води було подано з пониженими параметрами (to, P);

- яку кількість гарячої води помісячно по приладах, було спожито за цей час;

- за яку кількість гарячої води виставлено рахунки;

- яку суму погашено субсидіями;

- як і коли змінювались тарифи на опалення і г в п .

Від газ контори і водоканалу взяти довідку про наступне:

- на скільки більше споживалось по приладах холодної води і газу при відсутності г в п;

- за яку додаткову кількість холодної води і газу було виставлено рахунки;

- з якої температурою подавалась холодна вода

3. Юрист, інженер-теплотехнік, економіст, бухгалтер.

4. Під час проведення виборчих компаній. Під час масових позовів т г о до неплатників.

5. Суд, мітинги, звернення в різні інстанції (міськрада, міськвиконком, УПБ, ПРП, Наша Україна).   

25 08 02р.       член ПРП П. Діхтяр.

P. S. На скільки більше спожито води і газу «по приладах»під час відсутності г в п? За яку додаткову кількість х в і газу було виставлено рахунки? З якою температурою подавалась х в?

член ПРП П. Діхтяр.

 

Беручись за розробку концепції та складання плану діяльності осередку необхідно мати на увазі, що досягти своєї мети, а саме – виборовши переважну кількість мандатів у міськраду та провівши «свого» кандидата на міського голову і в обласну раду ми зіткнемось з шаленим тиском «колишніх» і з недостачею кваліфікованих кадрів здатних реалізувати нашу програму. Ото ж план повинен містити два напрями. Здобуття влади і розробку програми. Для реалізації цього потрібно :

вести активну, продуману роботу по залученню нових членів ;

фахово проаналізувати правила гри і діяльність нинішньої команди. Виявляти в них вузькі місця й недоречності для аргументованої критики і використання з агітаційною метою ;

готувати агітаторів, спостерігачів, членів та голів виборчих комісій, кандидатів у депутати дорад усіх рівнів та на міського голову ;

виробляти пропозиції по розміщенню і облаштуванню виборчих дільниць ;

налагоджувати взаємовідносини з ідеологічно близькими партіями та блоками;

налагодити зв’язок з вищими партійними структурами та блоком «наша україна» ;

відслідковувати хід роботи міськради. Визначатись відносно питань винесених її розгляд. Розробляти і пропонувати до розгляду свої пропозиції ;

організовувати мітинги, пікетування, показові суди, розповсюджувати листівки ;

добирати і готувати кадри для роботи у виконавчих структурах міста ;

в програмі має бути чітко визначено наше відношення до всіх верств населення міста – від пенсіонерів до підприємців.

12 09 02р.     П. Діхтяр.

 

 Пренделасу А. В.

Члена ПРП Діхтяра П. С.

Звіт

В зв’язку з виключенням нашого осередку зі складу УПБ, а отже закінчення моїх повноважень як представника, доповідаю, що за час виконання своїх обов’язків я відвідував усі засідання УПБ і регулярно звітував про зміст проблем піднятих на них та про питання варті нашої уваги.

З жалем маю відзначити ряд питань на котрі, з нашого боку не було належного реагування :

- розробка положення про УПБ (крім моїх пропозицій) ;

- підготовка і участь у відзначенні Дня Незалежності України ;

- визначення стосовно питань винесених на розгляд сесії міськради та вироблення пропозицій ;

- поновлення членства в УПБ.

12 09 02р.                                                                 П. Діхтяр .

 

Шановне товариство ! Дотримуючись думки, що про море варто розпитувати у моряка, я не будучи фахівцем з даного питання доповім тільки думки, котрі не були спростовані фахівцями тепломережі. Маю на увазі ситуацію, що склалася під час, так званих, «холодних зим» коли тепло генеруючі організації поставляли теплоносій з параметрами, котрих було достатньо для убезпечення опалювальної системи від розмерзання. Про опалення і гаряче водопостачання мови не було. А от до сплати виставлялись стовідсоткові рахунки. Ця ситуація породила хронічні неплатежі, котрі нині завершуються масовими судовими позовами. Ні, не квартиронаймачів до «тепломережі» за моральні й фізичні страждання отримані від відсутньої послуги, а навпаки, а «тепломережі» до квартиронаймачів за не оплату нібито наданої послуги. Отже, моя версія. Облік газу спожитого теплогенеруючою організацією здійснюється приладами, характерною особливістю котрих є те, що зона вимірювання в них, знаходиться в межах – від 30% до 100% діапазону вимірювання. Відхилення в будь-який бік надає право постачальнику виставляти стовідсоткові рахунки. Отож споживання газу менше 30% прирівнюється до стовідсоткового. Звідси й визначається собівартість. В результаті такої оборудки з’явилась величезна кількість не облікованого газу, який перегнано на захід, а оплата осіла на рахунках спритників. Забране в платників і вибите в боржників прямує в той же бік. Широко впроваджувані нині будинкові лічильники ситуацію не спасають тому, що собівартість визначається не ними. Наразі пропоную. Вимагати створення комісії міської ради з розгляду викладеної проблеми за доданим планом. Тепер про квартирну плату. Неодноразово пройшовши ланцюжок – ЖЕК, міське УЖКГ, приймальня міського голови, облдержадміністрація, я так і не зміг вивести з тіні кошторис послуг включених до квартирної плати. Окрім, хіба що, оплати за користування ліфтом, котра складає 7 коп/м2 загальної площі квартири. Для вияснення цього питання необхідно – звернутись до міського голови з вимогою надати повну інформацію з цього питання.  30 11 02р.  Член ПРП    П. Діхтяр.

 

Шановне товариство ! Хочу висловити свою думку стосовно проблем пов’язаних з обліком холодної й гарячої води. Придбання, встановлення і обслуговування лічильників має здійснювати виконавець послуги, а витрати він закладає в тариф. Відповідно, при самостійному придбанні і встановленні лічильників, споживач має платити за пониженим тарифом і не зобов’язаний здавати їх на повірку. Причиною запровадження поквартирного обліку стало:

з одного боку – непорядність влади (коли змушують оплачувати ненадані послуги);

з іншого – наш менталітет (коли з радістю скористались підказкою як зменшувати кількість фактично спожитого).

В реальному житті це виглядало так. При необґрунтовано високих нормах споживання і стовідсоткових рахунках, послуга нерідко не надавалась або надавалась з заниженими параметрами. Галопуючими темпами зростали тарифи. Разом з тим зарплати і пенсії скоріше зменшувались ніж зростали та й ті затримувались . Появилось приховане і явне безробіття. Люди втратили можливість для сплати комунальних платежів. Запроваджена владою система субсидій є жорстким, принижуючим людську гідність, утворенням. Воно жодним чином не спрямоване на зацікавлення споживача до економії. Та в найжахливішому становищі опинились ті, хто з якихось причин, при мізерних доходах, не підпадав під субсидію. От насамперед на таких людей розраховувала влада започатковуючи епопею з впровадженням квартирних лічильників води. Люди дуже швидко зрозуміли, що лічильники краще купувати вітчизняні (хоч вони й не відрізняють холодної чи теплої від гарячої води). І на базарі – бо там дешевше та й продавець доукомплектує пристосуванням котре дозволяє зменшувати фактично спожите. Влада ж завбачливо поставила будинкові лічильники води і коли кількість квартирних лічильників й відповідно розмір, так званої, „економії” зросли настільки, що значно перевищили космічної величини норми споживання субсидованих – влада переклала різницю на останніх назвавши це перевитратами з їх боку. Перевитрати, як відомо оплачуються стовідсотково. Суми виявлялись настільки значними, що і для них в цій ситуації, придбання і встановлення лічильників стало життєвою необхідністю. Нинішню аморальну владу не цікавить де у знедолених на це кошти. Вона діє чітко: є борг – заключи договір на погашення; не погасив – не отримаєш субсидії і притягнемо до суду; далі конфіскація майна; і насамкінець – виселення.

Останнім етапом примушування знедолених встановлювати лічильники буде – зменшення норм споживання , що остаточно знищить субсидування . Тоді вже влада візьметься за , так званих „економістів ”. Спочатку, виходячи з собівартості складеної на базі будинкових і квартирних лічильників буде значно піднято тарифи. Потім нинішні лічильники замінять на досконаліші. Отже ж питання кого ми дуримо із ким маємо справу вважаю є риторичним. Дуримо самі себе, а справу маємо з аморальною владою. Член ПРП     П. Діхтяр  23 12 02р.     (виступ на акції протесту)

PS : не ввійшло за браком виділеного часу – ГВП :

1. tо в точці розбору має бути в межах від 50о до 75оС . Для цього потрібно, щоб вода постійно циркулювала (як опалення) ;

2. Подача холодної і гарячої води коштує – 30 коп м/куб , а стоки – 42 коп /м3 ;

3. Підігрів води коштує – 4 грн 15 коп .

Перспектива : поквартирний підігрів газом .

 

Текст невиголошеної промови на 9 з’їзді партії «Реформи і Порядок».

Деякі з раніше пропонованих пропозицій та наслідки їх несприйняття.

Субсидія – видавати готівкою. Розмір визначати за нормами споживання (без огляду на наявність лічильників).

Ефект – повний і вчасний розрахунок за комунальні послуги. Матеріальна підтримка і зацікавлення до економії, цієї категорії людей.

Несприйняття – дану послугу перетворено в систему приниження, а, так званими перевитратами, її повністю знівельовано.

Здійснення моніторингу діяльності місцевої влади. Розробляти і декларувати своє бачення шляхів вирішення існуючих у місті проблем.

Ефект – підготовка кадрів, авторитет, нарощування м’язів, протидія безпросвітньому знущанню над людьми.

Несприйняття – масові зловживання влади у всіх сферах життя міста. В результаті лише одної з оборудок,  афера „борги за опалення та гаряче водопостачання” з людей незаконно стягнуто та перекачано до власних кишень від 70 до 90 млн. грн.

На президентські вибори осередок об’єднавшись чи самостійно:

виходячи з наявних можливостей визначається з кількістю дільниць на котрих зможе організувати повномасштабну роботу;

між дружніми осередками розігруються номери узгодженої кількості дільниць;

проводиться робота з поетапними звітами перед обласним штабом.

Ефект – члени партії набувають досвіду, мають можливість впливу на зміну ситуації в державі на краще.

Несприйняття – припинення діяльності осередку, різке зменшення кількісного складу.

Широке запровадження  ВК (верми культури) в сільському господарстві з агітаційною метою.

Ефект – значний приріст прихильників нашого кандидата і його перемога ще в першому турі.

Несприйняття – ... .

Протидія безправ’ю на виробництві .

Ефект – приріст прихильників . Покращення життя людей .

Несприйняття – Галузеві Угоди котрими визначаються мінімальні соціальні гарантії працівників виробництва хоч і базуються на нижчих ніж визначено Законом нормативах, але і в такому вигляді на місцях роками не вводяться в дію.

Притягнення до кримінальної відповідальності міського голови та голови місцевого суду котрі  на виборах 2002р. шляхом учинення злочину відібрали перемогу у нашого представника .

Ефект – реалізація програми, ріст чисельності, збільшення можливостей для самореалізації членам партії.

Несприйняття – пригнічення розвитку бізнесу . Різке посилення криміналізації всіх сфер життя міста .

Відсутність контролю і можливостей використання вертикальних зв’язків унеможливлювала для рядових членів партії вирішення виникаючих проблем котрі стосувались широкого загалу. Робили їх беззахисними перед владоможцями. Промовчу за себе, лише скажу, що мені надали адміністративну відпустку для поїздки в Донецьк лише після того, як зрозуміли,  що вона для мене пов’язана з ризиком для життя. Найприкріше те, що через мою активність уже потерпіли члени моєї родини – брат, мати, донька, дружина, старший син. Нажаль маю відзначити, що і донині ситуація не змінилась. Навіть погіршилась.

09.07.05р.      П. Діхтяр.             м. Біла Церква .

 

Підготовлено депутатом Черкаської обласної ради Любов"ю Майбородою Е-mаіІ    тел.:

Засади формування партійних списків по виборах депутатів  місцевих рад.

Головна мета розробки засад - забезпечення розвитку внутрішньопартійної демократії в політичних партіях, можливість кожного рядового члена партії та прихильника балотуватись на будь-яку виборну посаду від партії, забезпечення права кожному члену партії приймати участь у голосуванні на первинних партійних виборах (ППВ).

Первинні партійні вибори проводяться за два місяці до офіційного початку виборчої кампанії за участю всіх членів партії.

План підготовки до первинних партійних виборів:

№. Заходи. Дата проведення.

1. Створення при районних, міських, обласних партійних організаціях комісій по розробці положення про первинні партійні вибори до місцевих рад.. 15.07.2005 р.

2. Складання та оприлюднення для членів партії списку членів районних, міських, обласних партійних організацій. Станом на 10.07.2005 р.

3. Перереєстрація членів партії, складання списку прихильників при районних, міських, обласних партійних організаціях.. До 1.08.2005 р.

4. Направлення пропозицій по розробці положення про первинні партійні вибори в районні, міські, обласні партійні комісії. До 1.08.2005 р.

5. Затвердження Положення про первинні партійні вибори. До 15.08.2005 р.

6. Утворення виборчих комісій по проведенню первинних партійних виборів при районних, міських, обласних партійних організаціях. До 20.08.2005 р.

7. Висування та реєстрація претендентів на виборні посади: самовисування для членів партії; -  -один прихильник або член партії від 10 членів партії (збір підписів); рішення про висунення претендента на кандидата керівного органу районної, міської, обласної партійної організації. 20.08.2005 -20.09.2005 р.

8. Агітація претендентів на кандидати серед членів партії. 21.09.2005-19.10.2005 р.

9. Уточнення та оприлюднення серед членів партії списку членів районних, міських, обласних партійних організацій. Станом на 15.10.2005 р.

10. Проведення первинних партійних виборів. 20.10.2005 р.

11. Формування списку кандидатів на виборні посади від політичної - партії до рад усіх рівнів. До 01.11.2005р.

 

ДІАЛОГ.

В. Пліткар – я тебе вижену з роботи

П. Діхтяр – я не худоба і смію нагадати , що на набагато крутішого представника з такими ж замашками знайшлась управа .

В. Пліткар – ти шизофренік .

П. Діхтяр – згідно ПТБ : ти повинен мене негайно відсторонити від роботи ; я ж регулярно проходжу медкомісію і в МСЧ відносно цього є відповідний сертифікат . А радянська доба при котрій широко застосовувались подібні методи боротьби з „инакомыслящими” безповоротно минула . Тож колишньому активному будівникові комунізму скажу використовуючи народну мудрість – „здурієш ти від святого хліба”

В. Пліткар – твої ідеї то маячня .

П. Діхтяр – підготовлений мною аналітичний матеріал витримав експертизу фахівців ВП і З та був надрукований в „Робітничій Славі” . Підготовлені мною „Вимоги ...” базуються на трудовому законодавстві та інших нормативних актах , а тому є неспростовними . Обгрунтованість моєї позиції підтверджена реакцією самих високих інстанцій і навіть суду .

В. Пліткар – за весь час своєї боротьби ти ще нічого не добився . Тебе ніхто не підтримує .

П. Діхтяр – низька результативність моєї боротьби пояснюється не рівнем моїх моральних та інтулектуальних якостей , а сподіваюсь , тимчасовою перевагою Закону СИЛИ над СИЛОЮ Закону . Низькою свідомістю людей . Моїм важким матеріальним становищем .

В. Пліткар – не корч з себе героя .

П. Діхтяр – я не герой . Лиш мрію розбудить героїв .

В. Пліткар – то вийшов , то зайшов . Портфель маячить ?

П. Діхтяр – виходив з профспілки в 1990 році в знак протесту проти закостенілості профспілкових структур і байдужості людей . Вступаю в профспілку і претендую на обрання не для того щоб меди пити . Скоріше навпаки – з огляду на стан справ з нашими правами . Вважаю , що право так вчинити я перед людьми заслужив . А боротьба ради боротьби це є вивих . І майбутнє голосування за мене буде оцінкою всього що я робив і за що боровся . Ці дії є моєю лебединою піснею .

В. Пліткар – який з тебе лідер ?

П. Діхтяр – я потягнувся за булавою бо впевнений , що за досить короткий час зумію виявити лідера і одразу ж передам йому булаву .

В. Пліткар – ти нічого не зможеш зробити бо в тебе не буде підтримки ні в начальства ні у керівників профспілки .

П. Діхтяр – з начальством потрібно будувати відносини на принципах соціального партнерства  Якщо ж профбоси і далі не збираються відпрацьовувати людські гроші то залишаться босими . Підняти ж з підлоги наші права подобаючись усім то є ілюзія .

В. Пліткар – хто з тобою піде ? На кого ти збираєшся обіпертися ?

П. Діхтяр – на профактив і на небайдужих . Я знаю куди , з ким і як іти . Кого і як сподвигнути на дію .

Шановні друзі ! Ви спостерегли як сполошились наші опоненти після повідомлення про мої претензії на булаву . Бо вони дуже добре усвідомлюють , що в такому разі про кишеньковість профспілки потрібно буде забути . Але то їх інтерес і їхні дії . А наш ? А наші дії ? Під моєю орудою кожен працюватиме на себе , на свій авторитет , а всі загалом на інтерес усіх . Кожен небайдужий матиме змогу зреалізувати себе . Запевняю амбітних , здібних , порядних і вправних , що ротація профактиву буде не пустим звуком , а стосуватиметься всіх без винятку . Буде організовано  навчання профактивістів і небайдужих в царині захисту наших прав . Засідання будуть проводитись з обов’язковим запрошенням небайдужих  та ініціаторів пропозицій . Критерієм роботи обраних буде результат , робота на перспективу . Приймати рішення і відповідати за їх наслідки будемо разом . Одним словом , хочете бути щасливими – то будьте ними . Щиро Ваш П. Діхтяр . 19 серпня 2005р.

 

Голові політичної партії „Реформи і порядок”  Пинзенику Вікторові Михайловичу.

Пояснення

Вельмишановний Вікторе Михайловичу. В доповнення до нашої недавньої розмови маю пояснити наступне. Галузеві Угоди, якими визначаються мінімальні соціальні гарантії для працівників промислових підприємств, приймаються з параметрами набагато нижчими ніж визначено законом. Більше того і в такому вигляді вони не вводяться в дію. В результаті, наприклад, тільки на підприємстві де я працюю за період з 01 01 02р. і до 01 06 05р. до фонду оплати праці недодано, за моїми підрахунками, 181.8 млн. грн. Таким чином зменшено відповідну кількість надходжень до бюджету, люди недоотримали  значну частину заробітку і кінця цьому не видно. А скільки таких підприємств в Україні?

Стосовно ж іншої тези, про зміну механізму видачі субсидій то ідея полягає в залишенні результатів економії споживачеві. Комунальні послуги будуть вчасно і в повному обсязі оплачуватись. Споживач матиме можливість навіть отримувати додаткові кошти.

Коротко суть пропозиції. Розмір комунальних платежів визначати згідно існуючих норм споживання, без огляду на лічильники. Розрахунки проводити по фактично спожитому. Субсидію видавати готівкою на руки. Це спонукатиме споживача встановлювати лічильники, а отже до економії.

Вважаю, що запропоноване якраз співпадає з задекларованим курсом нашої політичної сили на боротьбу з бідністю.   З повагою                 П. Діхтяр 9 вересня 2005р.

Дане звернення проігноровано.

 

Голові політичної партії „Реформи і порядок”  Пинзенику Вікторові Михайловичу.

Репліка

Висловлюю протест стосовно дій виконавчих структур організації, котрі проявились в наступному.

На рівні обласної організації – на обласній партконференції мене було обрано делегатом IX з’їзду, а оформлено, як запрошеного.

На рівні виконкому Центральної Ради партії – домовився і надав текст своєї невиголошеної на з’їзді промови, з додатками, для долучення до матеріалів з’їзду, а вони зникли.

Оскільки ці дії відбуваються послідовно і в короткий строк, то вони потребують пояснень. Членом партії я є з 2001 року і за цей час не можу віднайти причини, котра могла б спровокувати  таке до мене відношення.

З повагою            П. Діхтяр 30 серпня 2005р.

Запевнили, що текст промови буде долучено до матеріалів з’їзду, але на поставлені питання ніякої реакції не було.

Народному депутатові України Соболєву Сергію Владиславовичу

ЗАЯВА

Вельмишановний п. Сергію. Довгий час займаючись нижчевикладеним питанням повідомляю Вам наступне. Галузевими Угодами та Змінами ( далі Угода ) до них визначаються мінімальні соціальні гарантії працівників промислових підприємств. Відповідальними за їх прийняття і виконання, в нашому випадку, є :

-міністерство промислової політики України ;

-Союз хіміків України ;

-Центральна Рада профспілок хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України ;

а також : профком підприємства на котрому я працюю (ЗАТ „Росава”) ; власник (Укрсиббанк – 75% акцій).   Далі Сторони.

Проблема виникла тому, що Сторони закладають в Угоду нормативи набагато нижчі ніж це визначено законом. Тобто, в 2002р. – 55%, 2003 – 60%, 2004 – 67,5%, 2005 – 80% від прожиткового мінімуму працездатної особи. До того ж, не тільки не здійснювали контроль і відповідно не усували порушення, а й ніяк не реагували на повідомлення про таке. В результаті цього в фонд заробітної плати підприємства за період з 01 01 02р. і до 01 05 05р., за моїми підрахунками, було недовкладено 181.8 млн. грн. Працівники недоотримали значну частину зарплати, а бюджет відповідну кількість надходжень.

Такі дії є порушенням не тільки Законів України та нормативних актів, а й Конституції України, а саме :

Конституція України – ч.4 ст.43 ;

Кодекс Законів про Працю – ст.9 ; ст.96 ; ст.97;

Закон України „ Про оплату праці ” - ст.5 ; ст.6 ; ст.9 ; ст.14 ; ст.21 ; ст.22 ; ст.35; ст.36;

Закон України „ Про колективні договори і угоди ” – ст.5 ; ст.8 ; ст.9 ; ст.14 ; ст.15 ; ст.18 ; ст.20 ;

Угода – п.1.4. ; п.1.5. ; п.2.1. ; п.2.3. ; п.2.4. ; п.2.5. ; п.3.2.1. ; п.3.2.2. ; п.3.2.10. ; п.4.2. ; п.4.21. ; п.5.4. ; п.5.7. ; п.6.1. ; п.6.2. ; п.6.3 ; п.6.4. ; п.7.1. ; п.7.2.

Виходячи з вище викладеного прошу :

1.Звернутись до відповідних органів для здійснення ними перевірки і в разі виявлення порушень їх усунути, а винних покарати. З повагою  Член ПРП  П. Діхтяр 9 вересня 2005р. і 27 жовтня 2005р.(повторно).

Дане звернення проігноровано.

 

Анатолію Семенюку, Остапу Семераку,  Сергію Соболєву, Віктору Пинзенику 

Лист(факс)

Я, Діхтяр Петро Семенович, звертався до вас по проблемі введення в дію галузевих угод на підприємстві, де я працюю – ЗАТ «Росава». Як наслідок, з боку керівництва до мене були вчинені наступні дії :

- безпідставно перенесено мою відпустку з липня на серпень 2005 року ;

- винесено догану за звіт про підсумкову зустріч членів ініціативної групи з директором – Науменком Р. П. по розгляду ним «Вимог …» - порушення трудового розпорядку на ЗАТ «Росава»;

- винесено догану за присутність на зборах профгруп цеху – за порушення пропускного режиму

- 19 вересня 2005року моральний тиск та фізичні дії на робочому місці, в результаті чого я отримав серцевий напад.

В даний час, в результаті останніх подій, я знаходжусь в інфарктному відділенні Білоцерківської міської лікарні №1.

Прошу вас прискорити розгляд поданого задекларованого питання і відреагувати на факт останньої події.

21.09.2005р.    П. Діхтяр.

Крик про допомогу залишився поза увагою.

 

До Правління політичної партії «Реформи і порядок» 

Заява

Звертаюсь до вас з метою з’ясування причини цілого ряду послідовних кроків керівних, центральних та місцевих, органів партії здійснюваних з недавнього часу і спрямованих на спонукання мене до виходу з партії. Назву лише деякі з них. Наприклад.

Небажання налагодити співпрацю з надзвичайно цінною для нашої справи людиною – місцевим правозахисником, діяльності котрого я сприяю вже не один рік.

Не сприйняття (без будь-яких аргументів) жодних, висловлених мною пропозицій, як політичного так і економічного й соціального характеру.

Мають місце відписки і навіть повне ігнорування офіційно поданих звернень, попри особисті запевнення відреагувати належним чином.

Такою ж  ієзуїтською була й реакція на повідомлення про скрутну ситуацію в котру я нещодавно потрапив, тощо.

Таке відношення побратимів, з огляду на рівень своєї діяльності та наслідки дій опонентів, вважаю зрадою.

Насамкінець зазначу. Мені не соромно, було і є, дивитись у вічі мешканцям свого міста, працівникам підприємства на котрому працюю, учасникам майдану з якими свого часу стояв поряд, мешканцям м. Донецька з якими познайомився під час роботи в ДВК № 25 на минулих президентських виборах. Мене ніхто, ніколи, нікуди за руку не водив. Мені є, що сказати людям. Соромно мені тільки перед рідними, котрі через мою громадську й політичну діяльність уже всі є потерпілими. Діти, дружина, мати, брат. Я нікому, крім покидьків і негідників, не давав підстав думати про себе погано.

Попередньо, письмово й усно, звертався, до – Пинзеника В. М., Соболєва С. В., Семерака О. М., Бондаренко О. Ф., Семенюка А. Д., Пренделаса А. В. З цих питань виступав – на обласних партконференціях та зборах міського осередку (за часів його функціонування). Неоголошений мною  на дев’ятому партз’їзді виступ долучено до матеріалів з’їзду.

Виходячи з вище викладеного, прошу :

1. З’ясувати і повідомити мені причини такого стану речей.

2. Розгляд цього звернення зробити в моїй присутності.

Примітка : готовий надати для аналізу, на першу ж вимогу, пояснення з будь-якого з задекларованих питань.

18 січня 2006 року                               П. Діхтяр.

Дане звернення проігноровано

 

Міністрові Внутрішніх Справ Луценку Юрію Віталійовичу

Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-А , кв. 130 м. Біла Церква ,  Київська обл., д.т. № 04463 3 05 84. ін. 09106

Заява

Вельмишановний Юрію Віталійовичу. Справа, з котрою я до Вас звертаюсь, є, з одного боку занадто простою. А з іншого – безнадійною в сенсі розслідування. Тобто, жертва злочину, після замаху на життя, залишилась живою і одразу повідомила як про сам факт злочину так і вказала на особу, котра це зробила. Але Жашківські мусоряки ось уже майже п’ять років розслідують цей злочин і кінця цьому не видно.

Ненабагато складнішу, але з тим же ефектом розслідують справу їх Білоцерківські, такого ж покрою, хватхівці.

В першому випадку мова йде про побиття моєї матері, (   ), в 2001 році, а в другому – про побиття мого сина, (   ), в 2004 році.

Виходячи з вищевикладеного прошу :

1. Віднайти професійно придатних і високоморальних працівників та доручити їм завершити розслідування даних злочинів, а також покарати винних.

Додатки :

1. Копія звернення до міністра МВС від 25 04 05р.

2. Копія виписного епікризу № 9164.

3. Копія запиту до начальника Жашківського РВ від 10 12 01р.

4. Копія відповіді начальника Жашківського РВ від 12 10 01р.

5. Копія звернення народного депутата України від 25 06 03р.

6. Копія повідомлення з  Генеральної Прокуратури від 03 07 03р. .

7. Копія відповіді з УМВД в Черкаській області від 13 06 03р.

8. Копія відповіді з УМВД в Черкаській області від 23 05 05р.

9. Хронологія і хід документів (до суду).

З повагою                                                                       П. Діхтяр.

20 березня 2006 року

Дане звернення вручив особисто під час мітингу біля БК «БілоцерківМАЗ». Результат відсутній. Міністри, політичні сили, лідери міняються, переважно за нашим бажанням, а от ситуація – ні.

 

І  С Л О В О М,  І  Д І Л О М                   (агітка)

Шановні виборці ! Використовуючи шанс отриманий в зв’язку з включенням моєї кандидатури в виборчий список партії РЕФОРМИ і ПОРЯДОК для обрання депутатом Київської обласної ради звертаюсь до Вас з поясненням  напрацьованого по одному з аспектів своєї багатолітньої правозахисної діяльності. Мова піде про заробітні плати – їх розміри, терміни виплат, тощо. Отже.  Відповідно до ч.4 ст.43 Конституції України : «… кожен має право на заробітну плату не нижче встановленого законом мінімуму». Конкретизовано дане положення ч.2 ст. 9 Закону України «Про оплату праці» : «Мінімальна заробітна плата встановлюється  у розмірі не нижчому за вартісну величину межі малозабезпеченості в розрахунку на працездатну особу».

Механізм реалізації задекларованого має такий вигляд. Приймаючи бюджет, Верховна Рада за поданням Кабінету Міністрів затверджує і, так званий, прожитковий мінімум працездатної особи. Він якраз і є отою найнижчою планкою при визначенні мінімальної заробітної плати для працівників як бюджетної, так і виробничої сфер життя нашої держави. Розмір перевищення зазначеного нормативу залежить : в першому випадку – від розміру бюджету та доброї волі народних депутатів й членів уряду ; в другому випадку – від вміння і наполегливості профспілок та доброї волі членів уряду і представників об’єднань роботодавців, які укладають спочатку Генеральну, а потім Галузеві Угоди. На підприємствах ці домовленості є базовими при розробці колективних договорів. Профспілки проводять підготовку до проведення колдоговірних конференцій. По підрозділах проходять збори по підбиттю підсумків виконання попереднього і висуненню пропозицій до наступного колдоговорів. Обираються делегати. Пропозиції узагальнюються. Разом з власником складається проект колдоговору. Узгоджуються спірні моменти і проект виноситься на розгляд делегатів конференції де і затверджується. Але, як мовиться «гладко было на бумаге». Для прикладу наведу дані, що було та що повинно було бути, згідно закону на підприємстві де я працюю, а це ЗАТ СП «Росава».

Базові показники для нарахування заробітних плат (без врахування міжпосадових та міжкваліфікаційних коефіцієнтів та різного виду доплат) у грн.

Рік

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

 По закону

287.63

331.05

365

365

386.73

453

483 ; 496 ; 505

По

 

факту

місяць

1

100

100

113

210

210

249

387

5

113

6

257

 

7

210

310

 

8

234

 

9

342

 

10

361

 

12

249

387

 

 З наведеного виходить, що як мовиться «далеко куцому до вовка». Ще жахливіший стан справ у бюджетній сфері. Взяти хоч би нинішній рік : 350грн., 375грн., 400грн. От тобі бабо й Юр’їв  день. То чому ж наше право захищене Конституцією і Законами України так брутально розтоптується ? Та дуже просто. З одного боку –  розраховували на нашу необізнаність та пасивність, з іншого – показилися від всевладдя та вседозволеності.  І мали з того непоганий зиск. В результаті цього тільки на «Росаві» в фонд заробітної плати, за період з 01 01 02р. і до 01 06 05р., за моїми підрахунками, було недовкладено 181.8млн. грн. При цьому, за наданою мені довідкою, фактичні нарахування склали 145.9млн. грн. Тобто, працівників підприємства об’єгорили на заробітній платі й відповідно на розмірах майбутніх пенсій, а державу на бюджеті. А скільки таких росав по Україні ?! Який механізм використано для спонукання людей вчиняти такі злочини ? Думаю, що без хабарів тут не обійшлося. Але, як мовиться «скільки мотузочку не витися, а кінчик знайдеться». Поворотним моментом у цій ситуації став майдан. Це він виявився отим мокрим рядном для пихатих політиків та скоробагатьків. Там ми були народом і дали зрозуміти владоможцям, що не все в їхній діяльності нам подобається. Однак «вернемся к нашим баранам». І ось Верховна Рада, з подачі Кабінету Міністрів, приймаючи бюджет затверджувала розмір мінімальної заробітної плати значно нижчим  від нею ж затвердженої межі малозабезпеченості працездатної особи. Кабінет Міністрів, об’єднання роботодавців та профспілки підхоплювали ініціативу (ніхто не заперечував проти хліба та ще й з маслом) і приймаючи Генеральну, а потім Галузеві Угоди – закладали в них нормативи значно нижчі ніж це визначено Законом. Більше того. На місцях і це не діяло. Або не включали в колдоговори, або не виконували. Звичайно ж, ніхто нікого не контролював і не реагував на зауваження. У них «все схвачено и за все заплачено». А як же Закон ? Він є. Його ніхто не відміняв. Ним визначено : положення колдоговорів та угод, які не відповідають Закону є нікчемними ; коло осіб та межі їх відповідальності, аж до ув’язнення на довготривалий термін. І не біда, що ще в нашій державі він не діє. Запустим. Оскільки ці злочини є системними і в них вбачаються ознаки геноциду то я готую матеріали для відповідного звернення по допомогу до міжнародної спільноти бо тут уже пройдено всі кола пекла, (тільки до Ющенка, з цього питання, я звертався 4 рази) а зрушення є, але незначні. Ви їх спостерегли у наведеній таблиці(розділ – по факту). Кращому успіхові завадила майже повна відсутність підтримки, а нерідко і прямий спротив, працівників підприємства. Між тим наші гроші ще можна відбити, адже в трудовому законодавстві не передбачено терміну позовної давності. Тож готуйте судові позови до власників, правонаступників, держави тощо. Ваша активність підвищить як державний, так і Ваш сімейний бюджети. А загалом буде підвищено якість нашого життя.

Тепер стосовно термінів виплати заробітної плати. В кінці 2002р. на початку 2003р. на нашому підприємстві також було започатковано широко розповсюджену, на той час, у державі затримку з виплатою заробленого. Мушу відзначити, що працівники не були сторонніми спостерігачами. Страйкували, здійснили акцію громадянської непокори – перекрили трасу Одеса – Київ. Зі свого боку я зробив і доводив до відома працівників короткий виклад (коментар) Закону України  «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Також активно виступав перед працівниками з викладом своєї позиції та пропонував цілий ряд пропозицій стосовно реанімування профспілки, включення в колдоговір пунктів, які б виключали мотивацію для власника затримувати виплату заробленого. Наприклад. Створити в кожному підрозділі підприємства ініціативні групи з залученням якомога більшої кількості людей. Визначитись з напрямами діяльності. Розділитись на групи по напрямах, і розпочати роботу, котра якраз і покаже хто, чого вартий. Таким чином виявляться лідери, тож при потребі буде з кого обирати. В колдоговір пропонувалось включити приблизно таке. Кожен день затримки збільшує заборговану суму на один відсоток. Для цього у відомості на видачу зарплати заводиться додаткова графа «дата отримання». Крім цього вважаю, що мені вдалось переконати опонентів в тому, що банальну затримку з виплатою заробітку я виставлю перед усім світом як об’явлення власником,  працівникам голодування. Як результат, за короткий час заборгованість було погашено і власник більше в такі ігри не гуляє.

Насамкінець зазначу. Є закони в яких закріплені наші інтереси. Є люди, котрі дбають про Ваші інтереси. Та й Ви не ликом шиті. Закінчити своє звернення хочу твердженням – той хто хоче бути щасливим той буде ним. Миру і добра Вам, добрі люди. Не помиліться у виборі. Слава Україні!  

З повагою. Щиро Ваш. Кандидат у депутати Київської обласної ради за списком партії Реформи і Порядок № 46     Петро Діхтяр           м. Біла Церква.  Березень 2006р.

Обласним штабом друк даної листівки було заблоковано. Міським штабом надруковано, але не зареєстровано, за два дні до кінця виборчої кампанії накладом у 2000 тис. прим. Попередньо, знівелювавши політичну складову, методом самвидаву розповсюджував дану інформацію під заголовком «Це важливо»

 

Список зареєстрованих кандидатів у депутати до Білоцерківської міської ради від Білоцерківської міської організації партії «Реформи і Порядок» 2006р.

1. Шаравара Ігор Вікторович  - 07 07 81р.н., директор П П «Біла вежа», м. Біла Церква, вул. Вернадського 10 кв. 187.

2. Пелехатий Дмитро Олександрович – 29 06 83р.н., студент УДУ ЕФ, м. Біла Церква, вул. Інтернаціональна 62 а, кв. 13. - виведено зі списку.

3. Ліченко Володимир Максимович – 14 11 48р.н., тимчасово не працює, м. Біла Церква, вул. Гординського 28 кв. 6.

4. Корецький В’ячеслав Вікторович – 06 04 85р.н., студентський ректор БЦ «ВУРЛ У», м. Біла Церква, вул. Ставищанська 85.

5. Погребний Роман Олексійович – 14 03 83р.н., провідний фахівець КОЦСССДМ УСМ КОДА, м. Біла Церква, вул. Леваневського 68, кв. 109.

6. Діхтяр Антон Петрович – студент ВНТУ.

7. Волков Станіслав Сергійович.

8. Строганов Максим Васильович.    

На конференції по формуванню списків у міськраду, наразившись на зраду побратимів котрих я поважав і з котрими довгий час працював, я взяв самовідвід.

 

Додаток 2 до постанови Центральної виборчої комісії від “26”грудня 2005  року №268 Обласна територіальна виборча комісія Київської області

ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Київської обласної ради від Київської обласної організації партії „Реформи і Порядок”, висунутих на конференції Київської обласної організації партії „Реформи і Порядок” 11 лютого 2006 року:

№ з/п. Прізвище, ім’я, по батькові. Число, місяць, рік народження. Громадянство. Партійність. Міськорганізація політичної партії, від якої  безпартійного включено до списку. Посада (заняття). Місце роботи. Адреса місця проживання.

1. Семенюк Анатолій Дмитрович. 22 березня 1966 р. України. „Реформи і порядок”. ( - ). 1 заст. гол. Київ облдержадміністрації. Київ облдержадміністрація. с. Гнідин Бориспільського р-ну КО вул. Механізаторів, 63

2. Запатріна Ірина Вікторівна. 04 травня 1957 р. України. Позапартійна. „Реформи і порядок” КО. Заступник директора. НДФІ при Мінфіні. м. Київ вул. Драгомирова, 4 кв. 64.

3. Кравець Юрій Григорович. 01 жовтня 1978 р. України. „Реформи і порядок”. ().Тимчасово не працює. ().м. Бровари КО Київської обл., вул. Постишева буд. 5, кв. 99.

4. Матвієнко Ігор Володимирович. 10 березня 1965 р. України. Позапартійний. Київська обласна організація партії „Реформи і порядок”. Заступник директора. ТОВ „Україна Капітал Інвест”. м. Київ вул. Лисківська 2/71, кв. 365.

5. Забокрицький Ігор Романович. 09 травня 1972 р. України. Позапартійний. Київська обласна організація партії „Реформи і порядок”. Помічник заступника голови правління НАК „Нафтогаз України”. НАК „Нафтогаз України”. м. Київ вул. Дружби Народів, 28, кв.57.

6. Марченко Юрій Олександрович. 04 травня 1957 р. України. позапартійний. Київська обласна організація партії „Реформи і порядок”. Тимчасово не працює. (-).м. Київ вул. Володимирська д.49-а кв.63.

7. Петрушко Сергій Анатолійович. 26 вересня 1977 р. України. „Реформи і порядок”. Консультант заступника голови Київської облдержадміністрації. Київська облдержадміністрація. м. Вишневе Києво-Святошинського р-ну Київської обл., вул. Святошинська, 46.

8. Плетень Ніна Василівна. 11 березня 1947 р.. України. „Реформи і порядок. Начальник. Згурівське відділення Яготинського філіалу АППБ „Аваль”. смт. Згурівка Згурівського р-ну Київської обл., вул. Жовтнева, 36.

9. Марченко Лариса Миколаївна. 14 грудня 1961 р. України. „Реформи і порядок. Вчитель-логопед, керівник гуртка. Навчальновиробничий центр творчості молоді Рокитнянського р-ну. селище Рокитне Рокитнянський р-н Київської обл., вул. Заводська, 34.

10. Вишняков Дмитро Юрійович. 24 лютого 1973 р. України. „Реформи і порядок”. Приватний підприємець. м. Вишневе Києво-Святошинського р-ну  Київської обл., вул. Вітянська, 4а кв. 72.

11. Гайдук Володимир Миколайович. 16 вересня 1964 р. України. „Реформи і порядок”. Державний інспектор. Державне управління екології Київської обл. с. Лебедин Бориспільський р-н Київської обл., вул. Леніна, 56 кв. 16.

13. Мерзлов Сергій  Віталійович. 03 серпня 1977 р. України. „Реформи і порядок”. Доцент. Білоцерківський державний аграрний унівеситет. м. Біла Церква Київської обл., вул. Героїв Чорнобиля, 5 кв.155.

14. Гогуля Тарас Іванович. 06 січня 1947 р. України. „Реформи і порядок”. Головний лікар. Рокитнянська районна санепідемстанція. селище Рокитне Рокитнянський р-н Київської обл., вул. Ентузіастів 17-а, кв.13.

15. Діхтяр Петро Семенович. 15 липня 1956 р. України. „Реформи і порядок”. робітник. ЗАТ СП „Росава”. м. Біла Церква Київської обл., вул. Таращанська 163а, кв.130.

18. Кармацьких Олексій Олексійович. 07 січня 1942 р. України. „Реформи і порядок”. пенсіонер. с. Стайки Кагарлицький р-н Київської обл., вул. Роща Воровського, 2а.

21. Кузів Олександр Іванович. 12 червня 1974 р. України. „Реформи і порядок”. Тимчасово не працює. Смт. Глеваха Васильківський р-н Київської обл., вул. Ботанічна ,16.

23. Кравченко Олександр Олександрович. 01 січня 1950 р. України. „Реформи і порядок”. Тимчасово не працює. с. Стайки Кагарлицький р-н Київської обл., вул. Дніпровський узвіз, 13.

26. Бруквенко Ігор Петрович. 19 липня 1967 р. України. „Реформи і порядок”. Старший зміни. ТОВ „Лента Плюс”. смт. Макарів Київської обл., вул.Гагаріна 9, кв.14.

28. Холоденко Дмитро Петрович. України. „Реформи і порядок”. Приватний підприємець. смт. Бородянка Київської обл., вул. Франка, 6.

33. Білик Юрій Володимирович. 18 жовтня 1979 р. України. „Реформи і порядок”. Приватний підприємець. м. Бориспіль Київської обл., вул.Шевченка , 4 кв.26.

38. Чайка Любов Дмитрівна. 06 вересня 1951р. України. „Реформи і порядок”. Пенсіонер. с. Блощинці Білоцерківського р-ну Київської обл., вул. Жовтнева. 17.

40. Мазур Григорій Олексійович. 18 березня 1960 р. України. „Реформи і порядок”. Заступник директора. ТОВ НВП „РомСат”. с. Кожухівка Васильківський р-н Київської обл., вул. Садова, 13.

44. Кухарчук Віктор Тарасович. 09 серпня 1962 р. України. „Реформи і порядок”. Приватний підприємець. м. Вишгород Київської обл., вул. Набережна 22 кв.22.

48. Штепа Петро Миколайович. 09 липня 1960 р. України. „Реформи і порядок”. Приватний підприємець. с. Старі Безрадичі Обухівський р-н Київської обл., вул. Київська, 92.

В даний список потрапив випадково. Просто попередньо сформований список, про формування і затвердження котрого я навіть не здогадувався, ЦВК забракувала і його необхідно було перезатверджувати. У переддень здачі документів було призначено проведення обласної партконференції. Тепер уже туди запросили і мене. Там я запропонував свою кандидатуру і її включили до списку та проголосували. За один вихідний день, що залишився до здачі документів мені вдалось їх зібрати і ЦВК наш список зареєструвала. Так я став кандидатом у депутати обласної ради.

 

Текст листівки розповсюдженої під час проведення Дня скорботи за жертвами

голодомору1932 -1933р.р. та політичних репресій           Самвидав.

Займаючись нижче викладеною проблемою прийшлось звертатись до різних посадових осіб та інстанцій, як  от, до : керівництва та профкому підприємства, Центральної ради профспілок хімічних та нафтохімічних галузей, союзу хіміків України, керівництва і відповідних структур Уряду України, керівництва і фракцій Верховної Ради України, і навіть до Президента України, Генерального прокурора України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, міжнародного комітету з прав людини, представництва ООН в Україні, в секретаріат ООН з прав людини, відділу ООН з інформації«секція розвитку та прав людини», Верховного комісара ООН з прав людини, послів США, Англії, Німеччини, Канади, Польщі, Словаччини, Індії в Україні, тощо –  добитись введення ситуації з оплатою праці в правове, Конституційне русло мені так і не вдалося. Або надсилають відписки, або йдуть безкінечні переадресування від вищої інстанції до нижчої. Виходячи з міжнародного та вітчизняного законодавства суть самої проблеми полягає в наступному :

-Загальна декларація Прав Людини – п.1 ст. 25 «Кожна людина має право на такий життєвий рівень, включаючи їжу, одяг, житло, медичний догляд та необхідне соціальне обслуговування, який є необхідним для підтримання здоров’я і добробуту її самої та її сім’ї, …» ; п.3 ст.23 «Кожний працюючий має право на справедливу і задовільну винагороду, яка забезпечує гідне людини існування, її самої  та її сім’ї,»;

- Міжнародний пакт про громадянські і політичні права – ч. II ст. 2  п.1. Кожна  держава, яка бере участь у   цьому Пакті, зобов'язується  поважати і забезпечувати всім перебуваючим у межах її території та під її юрисдикцією особам права,  визнані в  цьому Пакті,

-Конституція України – ч2  ст.3 «…Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.» ; ч.4 ст.43 …«кожен має право на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом».;

-Закон України «Про оплату  праці» - ч.1 ст.3 «Мінімальна заробітна  плата – це  законодавчо  встановлений розмір заробітної плати за просту,  некваліфіковану  працю,  нижче якого  не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт)». ч.1 ст.5 «Організація оплати праці здійснюється на підставі : законодавчих та інших нормативних актів; генеральної угоди на державному рівні; галузевих, регіональних угод; колективних договорів; трудових договорів». ч.1 ст.6 «Тарифна сітка (схема посадових окладів) формується на основі:  тарифної ставки робітника першого розряду, яка встановлюється у   розмірі,   що   перевищує   законодавчо   встановлений  розмір мінімальної  заробітної  плати...» ч.2 ст.9 (діє з 01 04 1997р.) – «Мінімальна заробітна  плата  встановлюється  у   розмірі не нижчому за вартісну величину межі малозабезпеченості в розрахунку на працездатну особу.»;

-Закон України «Про межу малозабезпеченості» –ст. 4 «Величина вартості     межі малозабезпеченості щорічно затверджується Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України при затвердженні Державного  бюджету  України...».

-Закон України «Про оплату  праці» - ч.1 ст.5 «Організація оплати праці здійснюється на підставі : законодавчих та інших нормативних актів; генеральної угоди на державному рівні; галузевих, регіональних угод; колективних договорів; трудових договорів.»

Попередньо, влада разом з відповідними громадськими організаціями ,при відстороненості політичних партій, оминали дану норму законодавства. Більше того. Навіть такі, обскубані, нормативи на місцях не вводились в дію. Широкого розповсюдження набуло таке ганебне явище, як затримка з виплатами заробленого. Отже, в бюджетній сфері, в промисловості (для прикладу наведу дані по «Росаві» де основну скрипку грає команда власника і відзначу наразі, далекими від цивілізованих, методами):

Базові показники без врахування міжпосадових та міжкваліфікаційних коефіцієнтів.

Рік

1997

1998

1999

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

ММЗ

71

74

91;118

287

331

365

365

387

453

483-505

МЗП бюджет

15

45; 55

74

74;90;

118.

118.

140;

165.

185;

205.

205-237.

262

350-400

У % до нормат.

21

60     74

81         62

26;31 41.

36

38; 45

51; 56

53 –  61

58

72;76  79

Кол-договір

100

100

100

100.

100;

113.

113;

210.

210.

210-

249.

249-387

387-  505

У % до нормат.

141

135

110; 85

35

30

31;58

58

54 -   64

55 -    85

80 -  100 

Галуз. Угода

---

---

---

---

---

210

229.

.

258

 

362.

483-505.

У % до нормат.

 

 

 

 

 

58

63

67

80

100

                               

 

- ММЗ – межа малозабезпеченості працездатної особи. Встановлюється Верховною Радою України для основних соціальних і демографічних груп населення;

- МЗП – мінімальна заробітна плата. Встановлюється Верховною Радою України. Прямий норматив для оплати праці працівників бюджетної сфери ;

- Колдоговір– мінімальна заробітна плата на підприємстві де я працюю – ЗАТ «Росава». Відноситься до хімічних та нафтохімічних галузей промисловості. Спеціалізується на випуску шин для автомобілів, сільськогосподарської техніки, тощо. З 2003р. власником підприємства є народний депутат від фракції БЮТ – Жеваго Констянтин Валентинович, головою правління-генеральним директором є член фракції БЮТ в Київській обласній раді – Науменко Роман Петрович;

- Галузева Угода –  мінімальна заробітна плата визначена для хімічних та нафтохімічних галузей в результаті домовленостей між – міністерством промислової політики України, союзом хіміків України, центральною радою профспілок хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України.

-У % до нормат. – у порівнянні з мінімальним нормативом.

З наведеного випливає, що за ці роки мінімальна заробітна плата, в порівнянні з межею малозабезпеченості, складала – від 21% до 79% в бюджетній сфері і від 140% до 30% – на підприємстві де я працюю. Між тим, за неперевіреними даними, Галузеву Угоду на цей рік вдалось відстояти в межах вимог законодавства. Важче дається введення в законодавче русло розміру мінімальної заробітної плати на загально державному рівні. І хоча Верховна Рада й прийняла в першому читанні Закон про розмір мінімальної заробітної плати на рівні вартісної величини межі малозабезпеченості працездатної особи та не факт, що вона затвердить його як Закон. Таким чином працездатних і залежних від них громадян поставлено по за  межею виживання, адже :

-Закон України «Про межу малозабезпеченості» –ст.1 «Межа малозабезпеченості   -   це   величина  середньодушового сукупного доходу,  який забезпечує  непрацездатному  громадянинові споживання  товарів і послуг на мінімальному рівні,  встановленому законодавством.» , що є справедливим і стосовно працездатних громадян.

Таке. А ще – жахлива екологія, викрадення заощаджень та належної кожному частки державної власності, «бєспрєдєл» в комунальній сфері, безправ’я, безробіття позбавили людей засобів до існування посіяли зневіру , невпевненість в завтрашньому дні. Як наслідок зупинився ріст чисельності населення та почався зворотній процес. Нині нас уже, з донедавна52 млн. чоловік, стало – менше 47 млн. чоловік. Втрати вже є співставними з втратами під час голодомору 1932-1933р.р. З огляду ж на призвідців, такі дії мають всі ознаки геноциду. Так в Україні реалізується диявольська політика винищення нації. Тож, як аргумент для відстоювання свого права, є правомірним застосування навіть зброї. Адже, згідно : 

-Загальної декларації Прав Людини – ст.3 «кожна людина має право на життя, свободу і на особисту недоторканність.» ;

- Міжнародний пакт про громадянські і політичні права –ч. III  ст. 6 п.1. Право на життя є невід'ємне право кожної людини.  Це право охороняється  законом. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. ; п. 3. Коли  позбавлення  життя  становить злочин геноциду,  слід мати на увазі,  що ніщо в цій  статті  не  дає  державам учасницям цього  Пакту  права  яким  би  то  не  було  шляхом відступати від будь-яких зобов'язань,  прийнятих згідно з  постановами  Конвенції про запобігання злочинові геноциду і покарання за нього.;

- Конвенція  про запобігання  злочину геноциду  та покарання за нього – ст. II «В цій   Конвенції під геноцидом потрібно розуміти наступні дії, здійснювані з наміром знищити, повністю або частково, яку-небудь національну, етнічну,  расову чи релігійну групу як таку:

c) попередньо задумане створення для якої небудь групи таких життєвих умов,  котрі розраховані на  повне чи часткове фізичне її знищення;

d) заходи, розраховані на запобігання народженню дітей в середовищі такої групи.

 -Конституції України – ст.3 «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.» ,  ст.27 – «Кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави – захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань.» 

Насамкінець дозволю собі цитату з :

- Преамбули Загальної Декларації Прав Людини – «Беручи до уваги, що визнання гідності, яка властива всім членам людської сім’ї, і рівних та невід’ємних їх прав є основою свободи, справедливості та загального миру : і беручи до уваги, що зневажання і нехтування правами людини призвели до варварських актів, які обурюють совість людства, …».

Вважаю, що з огляду на низьку правову та політичну культуру населення ми знаходимось за крок до бурхливого розквіту отих самих «варварських актів», чого допустити аж ніяк не можна.

Ця ситуація стала черговим підтвердженням тези – «хто забуває історію, той приречений її повторити». Мудрості й талану Вам дорогі мої співвітчизники.     25 листопада 2006р. Петро Діхтяр.  Розповсюджено накладом в 15 примірників.

 

Звернення до делегатів  партконференції обласної партійної організації Київської області.

Висновок. На мою думку політична партія це колектив однодумців, прихильників певної ідеї, які створивши статут і виробивши програму вчиняють дії для приходу до влади з метою реалізації цієї програми. Всі члени партії є рівними, працюють на загальний результат і самореалізуються займаючи відповідні пости в залежності від своїх здібностей та виникаючих можливостей. На практиці в нашій організації є члени партії, а є «многочлени». Для останніх не тільки статут не писаний, але й Закон. В результаті такого підходу і стало можливим нехтування керівництвом, правами та інтересами рядових членів партії. Навіть коли я, в результаті своєї правозахисної діяльності, потрапив у скрутне становище єдиним, хто відреагував, був Влад Полінкевич. Це потребує пояснень. Також  потребує пояснень організація і провал на всіх рівнях минулої виборчої кампанії. То хто ж і яким чином за це відповів? А чи відповіли ті, які не зуміли домовитися з БЮТ чи іншими політичними партнерами крім Пори ? А хто і  якими критеріями він керувався складаючи партійні списки на минулих виборах ? А чи цікавилось керівництво про те, хто, як і на кого працював на виборах ? Найприкріше мені є те, що роками напрацьоване мною, мої можливості виявились ніким не затребуваними, а тому майже ніякої користі на виборах від мене не було. Тому сподівання на розширення можливостей для вирішення соціально значимих проблем, котрими я займаюсь вкотре не справдились. Тож, як і раніше змушений діяти в правозахисному режимі. Тобто, своїм розумом, своїм коштом і під свою та своїх близьких відповідальність. Не менше питань викликає й нинішнє рішення про входження партії в БЮТ і прийняття таким чином на себе того, здебільшого, негативу. При цьому без ніяких реальних важелів впливу на створену ними ситуацію. Оскільки вибори на всіх рівнях виграно лідером блоку, тобто, люди не зважали на осіб. Їм  достатньо було наявності прізвища лідера. А в зв’язку з тим, що формування їхніх списків відбувалось поза межами ідеологічних принципів, логіки, політичної відповідальності та здорового глузду то обраними виявились такІ особи і вони приймають такІ рішення після яких я їх інакше як «бовдуренками» назвати не можу. Адже комунальні підприємства міста так і працюють поза межами закону, а заявлені ними драконівські тарифи на комунальні послуги були затверджені практично беззастережно. Цією ж командою практично збережено порядки запроваджені минулою владою. То як же при цьому працювати на спільний інтерес не маючи ніяких реальних важелів впливу та при відсутності відповідних механізмів? Не можу оминути такої проблеми як «заслуги» уряду Ющенко – Тимошенко та недавні події під час Юліного прем’єрства. Це пов’язано з моєю правозахисною діяльністю. Під час діяльності так званого найуспішнішого уряду мінімальна заробітна плата опускалась до 26% від межі виживання, а в нашому місті нам було влаштовано блокаду Ленінграда, тобто два з половиною опалювальних сезони опалення подавалось з параметрами достатніми аби убезпечити інфраструктуру від розмерзання. А під час перебування Юлі на посаді прем’єра вона дуже своєрідно відреагувала на моє звернення, тобто мої кривдники опинились у неї в списку. Один, Жеваго К.В. (власник підприємства) – до Верховної Ради, інший Науменко Р.П.(генеральний директор підприємства) – до Київської обласної ради. Насамкінець відзначу, що стосовно порушених мною питань я ще не визначився, але смію повідомити небайдужим, я не дуже переймаюсь своїм політичним майбутнім. Я не порушував статут і чесно, як міг працював на авторитет партії. І не моя вина, що на сьогоднішній день я не можу віднайти причину за  якої маю бути вдячним партії. Єдиний кому я вдячний це Олександру Жиру за його, свого часу, дуже вчасну і дієву пораду. Миру і добра всім вам.       П. Діхтяр.         м. Біла Церква.         28 січня 2007р.

Не зважаючи на те, що  мене було обрано делегатом і навіть на те, що більшість делегатів з  «уточненого» списку не їздили, мене делегатом не визнали і я був там на правах запрошеного.

 

Витяг зі звернення до верховного комісара ООН з прав людини

Премьер-министры Ю. Тимошенко и В. Янукович поступили аналогично – поручили ответить подчинённым, тем же структурам к которым я и без них неоднократно обращался. Более того. Спустя некоторое время выяснилось, что под флагом БЮТ в Верховный Совет идёт собственник предприятия, а в Киевский областной совет идёт руководитель предприятия. (Приложение – 38).

Как член политической парии «Реформы и Порядок» неоднократно обращался за помощью к руководству партии. На тот момент члены нашей партии были широко представлены во власти, а именно: В.Пинзенык  – министр финансов; С.Терёхин – министр экономики; Полищук – министр здравоохранения; Н.Томенко – первый вице премьер по гуманитарным вопросам; С. Соболев – представитель президента в Верховном Совете, а позже руководитель нашей фракции в Верховном Совете; А. Семенюк – первый заместитель председателя государственной администрации в Киевской области. Подымал эти вопросы на партийных конференциях и на IX cъезде партии, но тщетно. Никто не отреагировал. За все время пришел только один ответ. За поручением А. Семенюка его составил исполняющий обязанности городского головы  г. Белая Церковь Л. Якимчук. Не поддержали меня и избиратели, когда я просил у них полномочий как член партийного списка кандидатов в областной совет на выборах 2006г. Кстати, на этих выборах наша партия потерпела фиаско на всех уровнях. (Приложения – 22, 24, 29 – 31, 39).

 

ЗАЯВА

про неналежне виконання депутатських обов'язків та ознаки порушення спеціальних обмежень, встановлених для осіб, уповноважених на виконання функцій держави

Мною отримано лист на бланку Білоцерківської міської ради від 03.03.2007 № Д- 0001/2, даний лист підписаний міським головою Савчуком В.П., дані про виконавця листа відсутні.

Згідно норм ДСТУ, зазначення виконавця даного документа обов'язкове й першочергова відповідальність за зміст документа лежить саме на виконавцеві.

Зміст зазначеного листа є доказом неналежного виконання депутатських обов'язків членами постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку Білоцерківської міської ради містить ознаки порушення спеціальних обмежень, встановлених для осіб, уповноважених на виконання функцій держави ( п. "г" ч. 1 ст. 5 Закону України "Про боротьбу з корупцією") та ознаки приховування особливо тяжкого злочину.

Викладене вище твердження обґрунтоване наступними обставинами та нормами законодавства України.

У скарзі від 05.02.2007 міститься звинувачення щодо порушення ст. 7 Закону України "Про звернення громадян" - обґрунтована інформація щодо даного звинувачення у відповіді відсутня.

Головним сенсом скарги від 09.01.2007 є діяльність ЖЕКу № 6, яка суперечить установчим документам даної юридичної особи - обґрунтована інформація щодо даного звинувачення у відповіді відсутня.

Докази твердження відповіді про відсутність заявлених ознак правопорушень не надані, копії протоколу засідання Комісії не надані, висновок за результатами розгляду не наданий, посилання на дії, які мали бути вчинені у порядку перевірки відсутні, тобто ознак чинних дій Комісії у змісті отриманого листа не спостерігається.

З моїх пояснень та пояснень мого представника на засіданні Комісії голова та члени Комісії виявили розуміння сенсу моїх звернень, а саме: суперечливість між установчими документами (статистична довідка) та господарською діяльністю ЖЕКу № 6.

Зазначена суперечливість викликає явну підозру про рух коштів, які мають поповнювати міський бюджет, у неналежному напрямку.

Орієнтовно, відносно перевірки чого і мала спрацювати Комісія, є підстави вважати, що 80% отримуваних Білоцерківськими ЖЕКами коштів зникають у невизначеному напрямі на протязі, щонайменше, десяти років.

Конфліктний  лист містить посилання на рішення Білоцерківської міської ради за період другого злочинного пришестя Шуліпи Г.В.

Заняття посади міського голови Шуліпою Г.В. восени 2005 року відбулося за сприяння голови Білоцерківського міськрайонного суду Саніна В.М., голови апеляційного суду Київської області Нечипоренка Ю.А., голови Васильківського міськрайонного суду Степаненка .

Зазначені судді перевищили посадові повноваження (ознаки порушення ст. 365 КК України ) при прийнятті до розгляду скарги Шуліпи Г.В., оскільки предмет скарги останнього не підлягає судовому розгляду, згідно ст. 248-3 ЦПК України, чинного на той час.

Зміст рішень Білоцерківської міської ради № 388 від 23.12.2005, № 470 від 06.03.2006 суперечить дійсним обставинам та ст.11 ЦК України, Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Правилам надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005.

Маю доказові підстави стверджувати, що зазначені рішення Білоцерківської міської ради створені не на користь міської громади, а на користь сприяння протиправній, з метою наживи, діяльності УЖКГ, КП "Білоцерківтепломережа", КП"Київоблводоканал".

Виходячи з наведених обставин, убачається, що мої звернення, направлені на захист інтересів міської громади, а депутати міської ради, також і від БЮТ, виконавець відповіді діють та проявляють бездіяльність на користь здирників.

У порядку партійної відповідальності прошу здійснити передбачені законом дії на користь утвердження законності, а відтак і підвищення рейтингу демократичної опозиції.

ДОДА Т О К:

1. Копія скарги від 09.01.2007.

2. Копія скарги від 05,02.2007,

3. Копія листа за результатами бездіяльності Комісії.

4. Копія запиту до Білоцерківської ОДПІ.

5. Копія відповіді на запит.         12 03 07     П. Діхтяр.

Підготовлено В.М. Ліченком. Відбулись відпискою.

 

Заява до усіх фракцій міськради

В зв’язку з, на мою думку, системними порушеннями в комунальній сфері міста в результаті чого впродовж багатьох років – комунальні підприємства працюють поза межами закону, Рішення міськвиконкому про зміну тарифів та договори комунальних підприємств зі споживачами про надання комунальних послуг є не чинними, значна частина коштів перебуває в тіні. Відповідно потерпає міський бюджет та інтереси міської громади.

Виходячи з вищевикладеного, Прошу :

1. Проаналізувати стан справ, що склався у комунальній сфері міста та, при підтвердженні висловленого мною, підготувати і розглянути дане питання на наступній сесії міської Ради.

Додаток:

1. Витяг з протоколу судового засідання від 23 05 07р. по справі за позовом ЖЕК – 6 до Діхтяра Петра Семеновича про стягнення боргу.

Примітка : при потребі готовий надати особисті пояснення та взяти участь у підготовці до розгляду на сесії даного питання.            П. Діхтяр. 28 травня 2007 року.

Відповіді жодна з фракцій не надала.

 

Листівка. Самвидав.

Кінець другого – початок третього тисячоліття. Черговий геноцид в Україні.

Рік  1997 1998   1999     2000     2001   2002      2003      2004   2005    2006             2007

ПМ   71     74   91;118     287       331    365        365        387     453  483;496;505 505;525;532

МЗП  15  45;55  74      74;90;118  118  140;165 185;205 205;237 262  350;375;400 400;420;440;460

%    21   60;74 81; 62 26; 31; 41   36    38; 45   51;56      53; 61  58     72; 75; 79       79;84;86

ПМ – межа малозабезпеченості працездатної особи. Межа виживання. МЗП – мінімальна заробітна плата. Базовий норматив для оплати праці, який згідно з законодавством затверджуються Верховною Радою з подачі Кабінету Міністрів і має бути  більшим 100%  від ПМ. Безпосередніми ж учасниками цього процесу були – політичні партії презентовані в ці часи в Верховній  Раді, профспілки, об’єднання роботодавців. А також: гаранти Конституції України – Кучма Л.Д., Ющенко В.А.; керівники уряду – Лазаренко П.І., Пустовойтенко В.П., Ющенко В.А., Кінах А.К., Янукович В.Ф., Тимошенко Ю.В., Єхануров Ю.І., Янукович В.Ф.; голови Верховної Ради – Мороз О.О., Ткаченко О.М., Плющ І.С., Литвин В.М., Мороз О.О. Але ж Неупередженій людині навіть побіжного погляду на нижній рядок таблиці достатньо аби переконатись, що за останні  десять років розмір мінімальної заробітної плати ще ніразу не дотягувався до межі виживання. Нічого не змінилось і в цьому році. Також цілком є зрозумілим, що жебрацький заробіток сьогодні передбачає отримання жебрацької пенсії завтра.

Починаючи з 1998 року комунальну сферу міста було заведено в тінь. Тобто. Спочатку ЖЕКи, як виконавці житлово-комунальних послуг, при реєстрації, не задекларували основного виду діяльності та не набули статусу балансоутримувача  в зв’язку з чим позбавились права бути стороною в договорі. Інші комунальні підприємства такого права не набули. Підготовлені договори були нікчемними оскільки не містили істотних умов та й нав’язувались на умовах ультиматуму.

Рішення міськвиконкому про зміни тарифів були не чинними оскільки не тільки належно не оприлюднювались, а й приховувався від споживачів їх зміст. Більшість послуг не надавалась взагалі, а ті, які й  надавались, то надавались не в повному обсязі. Було здійснено «блокаду Ленінграда». Тобто, 2,5 опалювальних сезони централізоване опалення подавалось з параметрами достатніми аби лише убезпечити інфраструктуру від розмерзання. Оплату ж за все це здирали, як за стовідсотково надані послуги. Проти тих, хто протестуючи не платив, організували судилища. Тобто, комунальні підприємства перебирали на себе повноваження суду – оформляли документи, розносили повістки, інколи самі ж, замість секретаря і судді все це й підписували. Для половини відповідачів розгляд призначався на один і той же час до обіду, для інших – на один і той же час після обіду. Сам процес проходив у кабінеті судді і тривав до п’яти хвилин. Були непоодинокими випадки винесення судом рішень навіть без повідомлення відповідача про судовий розгляд. Такий «конвеєр» дозволив зґвалтувати тисячі сімей білоцерківців. Нажаль, незважаючи навіть на те, що нині при владі вже колишня опозиція, змін в цій сфері не відбулося. Міський голова, міська рада, міськвиконком, суд – гнуть ту ж саму лінію. Прокуратура, податкова – вважають, що все Ok. Опозиційні партії та громадські організації цією проблемою не опікуються.  Таке, а ще – одномоментне, позбавлення всіх трудових заощаджень та належної кожному частки державної власності. Безробіття. Безправ’я. чорнобильська біда тощо. Все це призвело до різкого скорочення чисельності населення і початку зворотнього процесу. Тобто, нас просто зживають зі світу. З огляду ж на призвідців, яким (крім об’єднань роботодавців) саме ми надавали повноваження і підтримку, цілком правомірним постає питання – за що ж це вони з нами так? І який же то чорт штурхає кожен раз нас під лікоть аби ми надавали повноваження отим людиноненависникам? Був би я віруючим, то звернувся б до Бога «Господе. Поверни нам розум і позбав нас од лукавого». Можливо б мої слова дійшли до Бога і він допоміг би нам позбутися своїх катів. Хоча б тих, що нині  пруться у Верховну Раду.     З повагою, правозахисник –  П. Діхтяр.      4 липня 2007 рік

Листівки  аналогічного змісту розповсюджував на недавніх протестних акціях проведених у Києві.

 

Заява. До Правління політичної партії «Реформи і порядок».

Членом партії я є з 2001 року. Весь цей час займався політичною, громадською, а з недавнього часу і правозахисною та просвітницькою діяльністю. Брав активну участь в протестних акціях організованих в місті та в столиці. В 2004 році працював в ДВК м. Донецька, від кандидата в президенти України В. Ющенка тощо. Всі свої дії підпорядковував підйому авторитету партії.

Проблеми, котрі привели мене до нинішнього рішення, розпочались близько двох років тому. Саме тоді я розгорнув активну діяльність з вирішення соціально значимих питань. І для цього прийшлось ставити перед партійним керівництвом максимально виважені пропозиції і прохання про допомогу. У відповідь на мої письмові та особисті звернення - мовчання. Навіть на провокацію організовану, тепер уже «побратимом» (Р. Науменком), в результаті котрої я замалим не відправився на зустріч з предками.

Фракція БЮТ у міськраді на мої звернення про грубі порушення у комунальній сфері міста спочатку відбувалась відписками, а потім і взагалі відмовилась давати будь-яку відповідь.

Наразі мені об’явлено обструкцію.

Разом з тим, займаючись правозахисною діяльністю, я маю всі підстави стверджувати, що ПРП і БЮТ є причетними до здійснюваного в Україні, останніми роками, акту геноциду.

Така ситуація довго тривати не могла і от, починаючи з недавніх протестних акцій у Києві, я самостійно виготовляю і розповсюджую листівки з об’єктивним висвітленням своєї позиції.

Виходячи з вище викладеного і не маючи жодної можливості впливу на виправлення ситуації, прошу:

1. Не вважати мене членом політичної партії Реформи і Порядок з моменту написання даної заяви.

Додаток: тексти і витяги деяких документів на 6 сторінках ф.А-4.

20 07 07р.     П. Діхтяр.

 

 

Українці мої. Побратими, земляки. Стражденні ваші душі і тіла, нерозумні голови. Однією з проблем котрою я вже довгий час займаюся є наші заробітки. Відтак з впевненістю можу стверджувати, що владою, вкупі з презентованими в ній політичними партіями, урядом, президентом і їхніми посіпаками (прокуратурою, судами, міліцією, військом, службою безпеки тощо) та за активного сприяння профспілок і об’єднань роботодавців дана сфера набула ознак однієї зі складових організованого і вчинюваного в кінці другого, на початку третього тисячоліття в Україні, чергового акту злочину ГЕНОЦИДУ. Завдяки цьому було зупинено ріст чисельності населення і почався зворотний процес. На сьогодні нас, навіть не враховуючи градацію приросту, вже стало на більш як 6 мільйонів менше. І це при тому, що ми самі маємо можливість абсолютно безпечно (шляхом таємного голосування) формувати цю ж саму владу. Дещо менш безпечно, але можливо формувати керівну структуру профспілок. І не тільки формувати. Ми навіть маємо можливість, дехто з нас користається такою можливістю, входити як до влади, так і в керівні органи профспілок адже кожен має право обирати і бути обраним. То в чому ж проблема? Ми що – неуки, бездарі, волоцюги, боягузи? Ні? То як пояснити те, що відбувається?

                                                                      Для прикладу. 

Хто і по якому праву конфіскував наші заощадження, надбану нами і нашими попередниками власність?

Хто і по якому праву отруїв навколишнє середовище та звів нанівець усі компенсаційні заходи?

Хто і по якому праву виморожував нас під час «холодних зим», а потім всю комунальну сферу міста вивів поза межі закону?

Хто і по якому праву влаштовував над нами судилища переступаючи одразу через усе законодавство, навіть через ті норми, котрі є недоторканими під час надзвичайного чи воєнного стану?

Хто і по якому праву опустив наші заробітки часами в рази (в 1997р. у 5 разів), нижче межі виживання та ще й затримував їх виплату на місяці, а подекуди й роки?

То чим же ми керувались у своєму виборі: папірцями, бґмордами, прапорцями, пухирцями, казочками, пісеньками? Ото ж воно і є.

Притча. Зайшов до ґазди хатопал. Попрохав сірників. Той, щира душа, дав. Хатопал тут же заходився палити все , що потрапляло на очі поки не стало сірників. Ґазда наробив крику. Збіглись люди. Щось загасили, щось згоріло. Не встиг ґазда перевести дух, як до нього знову, з тим же, завітав хатопал. Ґазда, як і першого разу, знову дав йому сірники, а той, так само почав усе, що ще залишилось палити аж поки не стало сірників. Знову на лемент ґазди збіглись люди. Знову щось загасили, щось згоріло. Дозвольте шановні ґазди запитати – то до якого часу повторюватиметься ця історія? Допоки все не згорить, чи Ви не почадієте?

Про що це я? Ага. Про вибори. Отже.

За час, що залишився спробуйте віднайти серед майбутніх політичних партій таку, в якій:

програма, статут та ідеологія сповідувана цією партією для вас є найприйнятнішою споміж інших;

оприлюднено весь список кандидатів з зазначенням їх автобіографій та висвітлено попередню діяльність партії та презентованих у ній, насамперед кандидатів і партійців тощо.

Аналізуючи дану інформацію керуйтесь здоровим глуздом, своїм інтересом, інтересом, своїх рідних та близьких. Не забувайте прорахувати, в міру своїх інтелектуальних можливостей, наслідки свого вибору. Тобто. Надаючи повноваження тій чи іншій політичній силі чи політикам, в якій мірі вони вам віддячать опинившись при владі тощо. Для прикладу. Ми, це молода, а вони, це молодик. Вибори ж, це як сватання. От кому молода віддасть свою руку і серце, так і складеться її подальша доля та доля її дітей. Молодому ж в цьому сенсі простіше хоч би з тої підстави, що він фізично сильніший. І не йому в муках виношувати та народжувати. На разі непоодинокими є випадки коли чоловік стає справжнім катом для дружини. Тому радьтеся з розумом, шановні.

На разі я є прихильником пропорційної системи. Тому радив би орієнтуватись не на одинаків, хоч би вони були «сємі пьядєй во лбу», а на політичні партії та підтримуваних ними кандидатів. Якщо просто пояснити свою позицію то нагадаю приказку – гуртом, діти і батька можуть побити. Дещо ширше.

Політична партія за своєю природою є колективом однодумців об’єднаних спільною ідеологією, які на основі статуту та розробленої ними програми намагаються вибороти на виборах владу для реалізації цієї програми. Оскільки ж носієм влади є народ то вони вчиняють всі, визначені законом дії, для отримання від нас цієї самої влади. Для цього вони залучають у свої ряди людей, які знають вміють і хочуть працювати над досягненням задуманого. Навчаються самі та навчають побратимів та спільно працюють на інтереси людей аби завоювати в них довіру. Перед виборами обирають межи собою найдостойніших та сприяють їм у досягненні повноважень а потім всією командою працюють на найкраще виконання уповноважених покладених на них обов’язків. Сприяють іншим членам у влаштуванні в інші керівні структури влади. Понад те. Оскільки партія є структурованою та розгалуженою по всій державі організацією то можливості вирішення нагальних та перспективних питань зростає в рази.

А тепер спустимось з небес на нашу грішну землю. Чому ж у нас партії є настільки неприродними утвореннями, що більше нагадують бандформування. І саме ними зорганізовано та реалізується план винищення обідраного до нитки власного народу. Нагадаю ЄДИНОГО НОСІЯ ВЛАДИ. Як же так сталось, що ми так низько себе опустили? Чим ми при цьому керувались? Своїм інтересом? Будь ласка. Для прикладу наведу свій заробіток на попередньому місці роботи, а це ЗАТ «Росава», у двох вимірах – згідно мінімальних соціальних стандартів і по фактично нарахованих. Власником підприємства є один із фінансистів та член команди, він же народний депутат від БЮТ – Костянтин Жеваго. Гадаю, не потребує пояснень його зацікавлення в досягненні максимального результату на майбутніх виборах президента, лідера даної політичної сили. Слід додати, що основні «голосувальники» міста тісно пов’язані з цим підприємством. Так ось. Аби завоювати прихильність білоцерківців він, за трохи більше ніж за два роки, опустив заробітну плату працівників підприємства з 58% від мінімально допустимого, до 35%. Завдяки такому було отримано вражаючий результат: 1. Тимошенко Юлія Володимирівна – 58547; 42,64%. От тобі бабо й Юрїв день. Тобто. Чим більше лиха наробиш, тим успішнішим будеш. Ото ж вони й стараються. І нарешті. Авантюра Радянського Союзу в Афганістані за більше, як десять років мала наслідком втрату 13.5 тисяч чоловік. І то була війна. Згідно ж статистичних даних за листопад 2009 року (напередодні президентських виборів) пішло в небуття – на 17 тисяч українців більше від тих, що народились. З такого вбачається, що ми є нацією з відсутнім почуттям самозбереження, а відтак, приреченою на зникнення. З чим всіх нас і вітаю.

Методика і розрахунок розміру нарахувань заробітної плати робітника

Професія, кваліфікація, робота: налагоджувальник автоматичних ліній та агрегатних верстатів шостого розряду, енерго-механічної служби (ЕМС) в цеху вулканізації №1.

Потерпілий внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Графік роботи до вивільнення: код – 2.40; безперервний; двозмінний, зміна «А»; чотирибригадний; дванадцятигодинний; чотириденний цикл – I зміна, II зміна, відсипний, вихідний.

I зміна : 7:00 – 19:00, обід: 12:00 – 12:45, робочих годин (t1) – 11.25, вечірні години ( t3): 18:00 – 19:00, 1 година.

II зміна : 19:00 – 7:00, обід: 1:00 – 1:45, робочих годин (t1) – 11.25, вечірні години ( t3): 19:00 – 22:00, 3 години, нічні години ( t2): 22:00 – 6:00, 7,25 годин.

Коди нарахувань заробітної плати:

107 – тарифна плата за відпрацьований час.

109 – доплата за роботу в нічний час: додатково 40% від тарифу за фактично відпрацьований час.

135 – доплата за роботу в вечірній час: додатково 20% від тарифу за фактично відпрацьований час.

160 – Чорнобильські – мінімальна зарплата (фактичний розмір прожиткового мінімуму).

161 – доплата за інтенсивність праці – 12 % від тарифу (107).

167 – доплата за роботу в особливо шкідливих умовах – 24 % від тарифу (107).

296 – КТУ –  (100 грн/міс)

2.1.3 У відповідності до ст. 14 Закону України «Про оплату праці» та ст. 97 КЗ п П враховуючи фінансово-економічний стан підприємства, провести підвищення тарифів та окладів працівників за наступним графіком:

з 01.02.2008 року - провести підвищення тарифів та окладів усіх працівників, крім робітників ЕМС, на 4%;

робітників ЕМС на 7%;

з 01.05.2008 року - провести підвищення тарифів та окладів робітників

допоміжних професій на 4%;

основних технологічних робітників на 14%;

робітників ЕМС на 8%;

керівників, спеціалістів та службовців на 8% +100 грн.;

з 01.07.2008 року - провести підвищення тарифів та окладів усіх працівників, крім робітників ЕМС, на 5,9%; - робітників ЕМС на 9%;

з 01.10.2008 року - провести підвищення тарифів та окладів усіх працівників на 3%. Відповідальні: заступник директора з персоналу та адміністрування - начальник ВОП та 3, директор з економіки та фінансів.

2.1.4 При зміні законодавчо визначеного прожиткового мінімуму, підприємство проводить зміни тарифних ставок і посадових окладів працівників із збереженням міжрозрядних, міжкваліфікаційних, міжпосадових співвідношень та забезпечує своєчасне внесення відповідних змін до колективного договору. Відповідальні: директор з персоналу та адміністрування, директор з економіки та фінансів, голова профкому.

2.2.Фонд оплати праці підприємства формується, виходячи з тарифних умов (діючих ставок, розцінок, окладів), розмірів доплат, надбавок, премій та інших заохочувальних та компенсаційних виплат.

Відповідальні: директор з економіки та фінансів, директор з персоналу та адміністрування.

Додаток № 3. ПЕРЕЛІК доплат і надбавок та їх мінімальних розмірів, які можуть надаватись працівникам:

4. За роботу у важких і шкідливих, особливо важких і особливо шкідливих умовах праці:

- за роботу у важких і шкідливих умовах праці – до 12 %;

- за роботу в особливо важких і особливо шкідливих умовах праці – до 24% тарифної ставки (посадового окладу)

5. За інтенсивність праці:

- до 12% тарифної ставки.

6. За роботу в нічний час (з 22.00 до 6.00):

- 40% годинної ставки (посадового окладу) за кожну годину роботи в цей час.

7. За роботу у вечірній час з 18.00 до 22.00 при багатозмінному режимі:

- 20% годинної ставки (посадового окладу) за кожну годину роботи в цей час

Додаток №1 до УГОДИ на 2008-2010 роки. Мінімальні тарифні ставки для робітників об'єднань і підприємств хімічної та нафтохімічної промисловості:

№ сітки 4. Робітники у виробничих цехах і підрозділах, безпосередньо зайняті ремонтом і налагодженням основного технологічного, електроенергетичного, експериментального і наукового устаткування, машин, механізмів, суден, автомобілів та іншого рухомого складу, електронно-обчислювальної техніки, контрольно-вимірювальних приладів і автоматики:

- Коефіцієнти співвідношень мінімальних місячних тарифних ставок робітників І розряду до законодавчо встановленої величини прожитковоготмінімуму працездатної особи – 1.23.

Міжкваліфікаційні (міжрозрядні) співвідношення для встановлення тарифних ставок робітникам:

1 – 1,0; 2 – 1.1; 3 – 1,22; 4 – 1,36; 5 – 1,56; 6 – 1.82.

Примітки:

- розрахункова середньомісячна норма тривалості робочого часу при 40-годинному робочому тижні щорічно визначається Міністерством праці та соціальної політики України (на 2008 рік вона складає - 167,6 годин);

- при встановленні тарифної ставки робітнику І розряду основного виробництва з нормальними умовами праці більш високого рівня, зберігається співвідношення між тарифними сітками.

2008 рік

Середньомісячна кількість годин – 167.6.

Розрахунок коефіцієнтів на 2008 рік. І – 1.23 х 1.82 = 2.2386; ІІ – ІV – 1.23 х 1.82 х 1.07 (7%) = 2.3953; VVІ – 2.3953 х 1.15 (15%) = 2.7546; VІІ – ІХ – 2.7546 х 1.24 (24%) = 3.4157; Х – ХІІ – 3.4157 х 1.03 (3%) = 3.5182.

Мінімальна заробітна плата і доплата за роботу і проживання в зоні посиленого екологічного контролю (код оплати – 160):

І – 661; ІІ – 686; ІІІ – 711; ІV747; V767; VІ – 789; VІІ – 759; VІІІ – 736; ІХ – 739; Х – 762; ХІ – 777; ХІІ – 794.

Відпрацьований час, нічні, вечірні:

І – 175, 56, 29; ІІ – 168.75, 58, 31; ІІІ – 173.75, 52.75, 32; ІV163.75, 56, 28; V180, 58, 32; VІ – 168.75, 50.75, 29; VІІ – 168.75, 58, 31; VІІІ – 180, 58, 32; ІХ – 168.75, 50.75, 29; Х – 168.75, 58, 31; ХІ – 173.75, 52.75, 32; ХІІ – 175, 56, 29.

Тариф за місяць, за годину у 2008р.:

І – 661 х 2.2386 = 1479.71, 1479.71 : 167,6 = 8.83;                    6.93

ІІ – 686 х 2.3953 = 1643.18, 1643.18 : 167,6 = 9.80;                  7.41

ІІІ – 711 х 2.3953 = 1703.06, 1703.06 : 167,6 = 10.16;               7.41

ІV – 747 х 2.3953 = 1789.29, 1789.29 : 167,6 = 10.68;               7.41

V – 767 х 2.7546 = 2112.78, 2112.78 : 167,6 = 12.61;                8.00

VІ – 789 х 2.7546 = 2173.38, 2173.38 : 167,6 = 12.97;               8.00

VІІ – 759 х 3.4157 = 2592.52, 2592.52 : 167,6 = 15.47;             8.73

VІІІ – 736 х 3.4157 = 2513.96, 2513.96 : 167,6 = 15.00;            8.73

ІХ – 739 х 3.4157 = 2524.20, 2524.20 : 167,6 = 15.06;              8.73

Х – 762 х 3.5182 = 2680.87, 2680.87 : 167,6 = 16.00;               8.99

ХІ – 777 х 3.5182 = 2733.64, 2733.64 : 167,6 = 16.31;              8.99

ХІІ – 794 х 3.5182 = 2793.45, 2793.45 : 167,6 = 16.67.             8.99

Помісячні нарахування в 2008 році:

Січень. 58%

107. 175.56 х 8.83 = 1550.19;                    107. 175.56 х 6.93 = 1216.63

109. 56 х 8.83 х 0.4 = 197.79;                    109. 56 х 6.93 х 0.4 = 155.23

135. 29 х 8.83 х 0.2 = 51.21;                      135. 29 х 6.93 х 0.2 = 40.19

160.                             661.00;                    160.                             5.20

161. 1550.19 х 0.12 = 186.02;                    161. 1216.63 х 0.12 = 146.00

167. 1550.19 х 0.24 = 372.04;                    167. 1216.63 х 0.12 = 146.00

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 1550.19 + 197.79 + 51.21 +           Разом: 1216.63 + 155.23 + 40.19 + 5.20 + 146.00 + 661 + 186.02 + 372.04 + 100 = 3118.25.                   146.00 + 100.00 = 1809.25

Лютий. 56%

107. 168.75 х 9.80 = 1653.75;                    107. 168.75 х 7.41 = 1250.44

109. 58 х 9.80 х 0.4 = 227.36;                    109. 58 х 7.41 х 0.4 = 171.91

135. 31 х 9.80 х 0.2 = 60.76;                      135. 31 х 7.41 х 0.2 = 45.94

160.                             686.00;                    160.                             5.20

161. 1653.75 х 0.12 = 198.45;                    161. 1250.44 х 0.12 = 150.05

167. 1653.75 х 0.24 = 396.90;                    167. 1250.44 х 0.12 = 150.05

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 1653.75 + 227.36 + 60.76 +           Разом: 1250.44 + 171.91 + 45.94 + 5.20 + 150.05 +      686 + 198.45 + 396.90 + 100 = 3323.22.                  150.05 + 100.00 = 1873.59 

Березень. 54%

107. 173.75 х 10.16 = 1765.30;                  107. 173.75 х 7.41 = 1287.49

109. 52.75 х 10.16 х 0.4 = 214.38;             109. 52.75 х 7.41 х 0.4 = 156.35

135. 32 х 10.16 х 0.2 = 65.02;                    135. 32 х 7.41 х 0.2 = 47.42

160.                             711.00;                    160.                             5.20

161. 1653.75 х 0.12 = 211.84;                    161. 1287.49 х 0.12 = 154.50

167. 1653.75 х 0.24 = 423.68;                    167. 1287.49 х 0.12 = 154.50

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 1765.30 + 211.33 + 65.02 +           Разом: 1287.49 + 156.35 + 47.42 + 5.20 + 154.50 + 711 + 214.38 + 423.68 + 100 = 3490.71.                   154.50 + 100.00 = 1905.46

Квітень. 52%

107. 163.75 х 10. 68 = 1748.85;                 107. 163.75 х 7.41 = 1213.39

109. 56 х 10. 68 х 0.4 = 239.23;                 109. 56 х 7.41 х 0.4 = 165.98

135. 28 х 10. 68 х 0.2 = 59.81;                   135. 28 х 7.41 х 0.2 = 41.50

160.                              747.00;                   160.                             5.20

161. 1748.85 х 0.12 = 209.86;                    161. 1213.39 х 0.12 = 145.61

167. 1748.85 х 0.24 = 419.72;                    167. 1213.39 х 0.12 = 145.61

296.                             100.00;         &nnbsp;bsp;          296.                             100.00

Разом: 1748.85 + 239.23 + 59.81 +           Разом: 1213.39 + 165.98 + 41.50 + 5.20 + 145.61 +     747 + 209.86 + 419.72 + 100 = 3524.47.                   145.61 + 100.00 = 1817.29

Травень. 49%

107. 180 х 12.61 = 2269.80;                       107. 180 х 8.00 = 1440.00

109. 58 х 12.61 х 0.4 = 292.55;                  109. 58 х 8.00 х 0.4 = 185.60

135. 32 х 12.61 х 0.2 = 80.70;                    135. 32 х 8.00 х 0.2 = 51.20

160.                             767.00;                    160.                             5.20

161. 2269.80 х 0.12 = 272.38;                    161. 1440.00 х 0.12 = 172.80

167. 2269.80 х 0.24 = 544.76;                    167. 1440.00 х 0.12 = 172.80

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2269.80 + 292.55 + 80.70 +           Разом: 1440.00 + 185.60 + 51.20 + 5.20 + 172.80 + 767 + 272.38 + 544.76 + 100 = 4327.19.                   172.80 + 100.00 = 2127.60

Червень. 47%

107. 168.75 х 12.97 = 2188.69;                  107. 168.75 х 8.00 = 1350.00

109. 50.75 х 12.97 х 0.4 = 263.29;             109. 50.75 х 8.00 х 0.4 = 162.40

135. 29 х 12.97 х 0.2 = 75.23;                    135. 29 х 8.00 х 0.2 = 46.40

160.                             789.00;                    160.                             5.20

161. 2188.69 х 0.12 = 262.64;                    161. 1350.00 х 0.12 = 162.00

167. 2188.69 х 0.24 = 525.28;                    167. 1350.00 х 0.12 = 162.00

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2188.69 + 263.29 + 75.23 +           Разом: 1350.00 + 162.40 + 46.40 + 5.20 + 162.00 + 789 + 262.64 + 525.28 + 100 = 4204.13.                   162.00 + 100.00 = 1988.00

 Липень. 46%

107. 168.75 х 15.47 = 2610.56;                  107. 168.75 х 8.73 = 1473.19

109. 58 х 15.47 х 0.4 = 358.90;                  109. 58 х 8.73 х 0.4 = 202.54

135. 31 х 15.47 х 0.2 = 95.91;                    135. 31 х 8.73 х 0.2 = 54.13

160.                             759.00;                    160.                             5.20

161. 2610.56 х 0.12 = 313.27;                    161. 1473.19 х 0.12 = 176.78

167. 2610.56 х 0.24 = 626.54;                    167. 1473.19 х 0.12 = 176.78

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2610.56 + 358.90 + 95.91 +           Разом: 1473.19 + 202.54 + 54.13 + 5.20 + 176.78 +  759 + 313.27 + 626.54 + 100 = 4879.65.                  176.78 + 100.00 = 2188.62

Серпень. 47%

107. 180 х 15.00 = 2700.00;                       107. 180 х 8.73 = 1571.40

109. 58 х 15.00 х 0.4 = 348.00;                  109. 58 х 8.73 х 0.4 = 202.54

135. 32 х 15.00 х 0.2 = 96.00;                    135. 32 х 8.73 х 0.2 = 55.87

160.                             736.00;                    160.                             5.20

161. 2700.00 х 0.12 = 324.00;                    161. 1571.40 х 0.12 = 188.57

167. 2700.00 х 0.24 = 648;                         167. 1571.40 х 0.12 = 188.57

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2700.00 + 348.00 + 96.00 +           Разом: 1571.40 + 202.54 + 55.87 + 5.20 + 188.57 + 736 + 324.00 + 648 + 100 = 4952.00.                        188.57 + 100.00 = 2312.15

 Вересень. 46%

107. 168.75 х 15.06 = 2541.38;                  107. 168.75 х 8.73 = 1473.19

109. 50.75 х 15.06 х 0.4 = 305.72;             109. 50.75 х 8.73 х 0.4 = 177.22

135. 29 х 15.06 х 0.2 = 87.35;                    135. 29 х 8.73 х 0.2 = 50.63

160.                             739.00;                    160.                             5.20

161. 2541.38 х 0.12 = 304.97;                    161. 1473.19 х 0.12 = 176.78

167. 2541.38 х 0.24 = 609.94;                    167. 1473.19 х 0.12 = 176.78

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2541.38 + 305.72 + 87.35 +           Разом: 1473.19 + 177.22 + 50.63 + 5.20 + 176.78 + 739 + 304.97 + 609.94 + 100 = 4688.36.                   176.78 + 100.00 = 2159.80

 Жовтень. 45%

107. 168.75 х 16.00 = 2700.00;                  107. 168.75 х 8.99 = 1517.06

109. 58 х 16.00 х 0.4 = 371.20;                  109. 58 х 8.99 х 0.4 = 208.57

135. 31 х 16.00 х 0.2 = 99.20;                    135. 31 х 8.99 х 0.2 = 55.74

160.                             762.00;                    160.                             5.20

161. 2700.00  х 0.12 = 324.00;                   161. 1517.06 х 0.12 = 182.05

167. 2700.00  х 0.24 = 648.00;                   167. 1517.06 х 0.12 = 182.05

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2700.00 + 371.20 + 99.20 +           Разом: 1517.06 + 208.57 + 55.74 + 5.20 + 182.05 +  762.00 + 324.00 + 648.00 + 100 = 5004.40.             182.05 + 100.00 = 2250.67

Листопад. 44%

107. 173.75 х 16.31 = 2833.86;                  107. 173.75 х 8.99 = 1562.01

109. 52.75 х 16.31 х 0.4 = 344.14;             109. 52.75 х 8.99 х 0.4 = 189.69

135. 32 х 16.31 х 0.2 = 104.38;                  135. 32 х 8.99 х 0.2 = 57.54

160.                             777.00;                    160.                             5.20

161. 2833.86 х 0.12 = 340.06;                    161. 1562.01 х 0.12 = 187.44

167. 2833.86 х 0.24 = 680.13;                    167. 1562.01 х 0.12 = 187.44

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2833.86 + 344.14 + 104.38 +         Разом: 1562.01 + 189.69 + 57.54 + 5.20 + 187.44 + 777 + 340.06 + 680.13 + 100 = 5179.57.                   187.44 + 100.00 = 2289.32

Грудень. 43%

107. 175 х 16.67 = 2917.25;                       107. 175 х 8.99 = 1573.25

109. 56 х 16.67 х 0.4 = 373.41;                  109. 56 х 8.99 х 0.4 = 201.38

135. 29 х 16.67 х 0.2 = 96.69;                    135. 29 х 8.99 х 0.2 = 52.14

160.                             794.00;                    160.                             5.20

161. 2917.25 х 0.12 = 350.07;                    161. 1573.25 х 0.12 = 188.79

167. 2917.25 х 0.24 = 700.14;                    167. 1573.25 х 0.12 = 188.79

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2917.25 + 373.41 + 96.69 +           Разом: 1573.25 + 201.38 + 52.14 + 5.20 + 188.79 + 794 + 350.07 + 700.14 + 100 = 5331.56.                   188.79 + 100.00 = 2309.55

2009 рік

Середньомісячна кількість годин – 167, коефіцієнт – 3.5182

Фактичний розмір прожиткового мінімуму, мінімальна заробітна плата, код – 160:

І – 823; ІІ – 831; ІІІ – 841; ІV851; V867; VІ –  887; VІІ – 896; VІІІ – 869; ІX858; X872; XІ – 900; XІІ – 913.

Відпрацьований час, нічні, вечірні:

І – 173.75, 60, 24; ІІ – 157.5, 50, 28; ІІІ – 180, 58, 32; ІV168.75, 50.75, 32; V185, 67.25, 37; VІ – 175, 58, 32; VІІ – 175, 58, 29; VІІІ – 180, 58, 32; ІХ – 173.75, 52.75, 32; Х – 175, 56, 29; ХІ – 168.75, 58, 31; ХІІ – 173.75, 56, 32.

Тариф за місяць, за годину у 2009р.:

І – 823 х 3.5182 = 2895.48, 2895.48 : 167 = 17.34;                    8.99

ІІ – 831 х 3.5182 = 2923.62, 2923.62 : 167 = 17.51;                   8.99

ІІІ – 841 х 3.5182 = 2958.81, 2958.81 : 167 = 17.72;                  8.99

ІV – 851 х 3.5182 = 2993.99, 2993.99 : 167 = 17.93;                  8.99

V – 867 х 3.5182 = 3050.28, 3050.28 : 167 = 18.27;                   8.99

VІ – 887 х 3.5182 = 3120.64, 3120.64 : 167 = 18.69;                  8.99

VІІ – 896 х 3.5182 = 3141.75, 3141.75 : 167 = 18.88;                8.99

VІІІ – 869 х 3.5182 = 3057.32, 3057.32 : 167 = 18.31;               8.99

ІХ – 858 х 3.5182 = 3018.62, 3018.62 : 167 = 18.08;                 8.99

Х – 872 х 3.5182 = 3067.87, 3067.87 : 167 = 18.37;                  8.99

ХІ – 900 х 3.5182 = 3166.38, 3166.38 : 167 = 18.96;                 8.99

ХІІ – 913 х 3.5182 = 3212.12, 3212.12 : 167 = 19.23.                8.99

 

Помісячні нарахування у 2009 році:

Січень. 42%

107. 173.75 х 17.34 = 3012.83;                  107. 173.75 х 8.99 = 1562.01

109. 60 х 17.34 х 0.4 = 416.16;                  109. 60 х 8.99 х 0.4 = 215.76

135. 24 х 17.34 х 0.2 = 83.23;                    135. 24 х 8.99 х 0.2 = 43.15

160.                             823.00;                    160.                             5.20

161. 3012.83 х 0.12 = 361.54;                    161. 1562.01 х 0.12 = 187.44

167. 3012.83 х 0.24 = 723.08;                    167. 1562.01 х 0.12 = 187.44

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3012.83 + 416.16 + 83.23 +           Разом: 1562.01 + 215.76 + 43.15 + 5.20 + 187.44 + 823.00 + 361.54 + 723.08 + 100 = 5519.84.              187.44 + 100 = 2301.00

Лютий. 41%

107. 157.5 х 17.51 = 2757.83;                    107. 157.5 х 8.99 = 1415.93

109. 50 х 17.51 х 0.4 = 350.20;                  109. 50 х 8.99 х 0.4 = 179.80

135. 28 х 17.51 х 0.2 = 98.06;                    135. 28 х 8.99 х 0.2 = 50.34

160.                             831.00;                    160.                             5.20

161. 2757.83 х 0.12 = 330.94;                    161. 1415.93 х 0.12 = 169.91

167. 2757.83 х 0.24 = 661.88;                    167. 1415.93 х 0.12 = 169.91

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 2757.83 + 350.20 + 98.06 +           Разом: 1415.93 + 179.80 + 50.34 + 5.20 + 169.91 + 831.00 + 330.94 + 661.88 + 100 = 5129.91.              169.91 + 100.00 = 2091.09

Березень. 41%

107. 180 х 17.72 = 3189.60;                       107. 180 х 8.99 = 1618.20

109. 58 х 17.72 х 0.4 = 411.10;                  109. 58 х 8.99 х 0.4 = 208.57

135. 32 х 17.72 х 0.2 = 113.41;                  135. 32 х 8.99 х 0.2 = 57.54

160.                             841.00;                    160.                             5.20

161. 3189.60 х 0.12 = 382.75;                    161. 1618.20 х 0.12 = 194.18

167. 3189.60 х 0.24 = 765.50;                    167. 1618.20 х 0.12 = 194.18

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3189.60 + 411.10 + 113.41 +         Разом: 1618.20 + 208.57 + 57.54 + 5.20 + 194.18 + 841.00 + 382.75 + 765.50 + 100 = 5803.36.              194.18 + 100.00 = 2377.87

Квітень. 40%

107. 168.75 х 17.93 = 3025.69;                  107. 168.75 х 8.99 = 1517.06

109. 50.75 х 17.93 х 0.4 = 363.98;             109. 50.75 х 8.99 х 0.4 = 182.50

135. 32 х 17.93 х 0.2 = 114.75;                  135. 32 х 8.99 х 0.2 = 57.54

160.                              851.00;                   160.                             5.20

161. 3025.69 х 0.12 = 363.08;                    161. 1517.06 х 0.12 = 182.05

167. 3025.69 х 0.24 = 726.17;                    167. 1517.06 х 0.12 = 182.05

296.                    &n831.00bsp;        100.00EN-US;                    296.                             100.00

Разом: 3025.69 + 363.98 + 114.75 +         Разом: 1517.06 + 182.50 + 57.54 + 5.20 + 182.05 + 851.00 + 363.08 + 726.17 + 100 = 5544.67.              182.05 + 100.00 = 2226.40

Травень. 40%

107. 185 х 18.27 = 3379.95;                       107. 185 х 8.99 = 1663.15

109. 67.25 х 18.27 х 0.4 = 491.46;             109. 67.25 х 8.99 х 0.4 = 241.83

135. 37 х 18.27 х 0.2 = 135.20;                  135. 37 х 8.99 х 0.2 = 66.53

160.                             867.00;                    160.                             5.20

161. 3379.95 х 0.12 = 405.59;                    161. 1663.15 х 0.12 = 199.58

167. 3379.95 х 0.24 = 811.19;                    167. 1663.15 х 0.12 = 199.58

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3379.95 + 491.46 + 135.20 +         Разом: 1663.15 + 241.83 + 66.53 + 5.20 + 199.58 + 867.00 + 405.59 + 811.19 + 100 = 6190.39.              199.58 + 100.00 = 2475.87

Червень. 39%

107. 168.75 х 18.69 = 3153.94;                  107. 168.75 х 8.99 = 1517.06

109. 58 х 18.69 х 0.4 = 433.61;                  109. 58 х 8.99 х 0.4 = 208.57

135. 32 х 18.69 х 0.2 = 119.62;                  135. 32 х 8.99 х 0.2 = 57.54

160.                             887.00;                    160.                             5.20

161. 3153.94 х 0.12 = 378.47;                    161. 1517.06 х 0.12 = 182.05

167. 3153.94 х 0.24 = 756.95;                    167. 1517.06 х 0.12 = 182.05

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3153.94 + 433.61 + 119.62 +         Разом: 1517.06 + 208.57 + 57.54 + 5.20 + 182.05 + 887.00 + 378.47 + 756.95 + 100 = 5829.59.              182.05 + 100.00 = 2252.47

Липень. 38%

107. 175 х 18.88 = 3304.00;                       107. 175 х 8.99 = 1573.25

109. 58 х 18.88 х 0.4 = 438.02;                  109. 58 х 8.99 х 0.4 = 208.57

135. 29 х 18.88 х 0.2 = 109.50;                  135. 29 х 8.99 х 0.2 = 52.14

160.                             896.00;                    160.                             5.20

161. 3304.00 х 0.12 = 396.48;                    161. 1573.25 х 0.12 = 188.79

167. 3304.00 х 0.24 = 792.96;                    167. 1573.25 х 0.12 = 188.79

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3304.00 + 438.02 + 109.50 +        Разом: 1573.25 + 208.57 + 52.14 + 5.20 + 188.79 + 896.00 + 396.48 + 792.96 + 100 = 6036.96.             188.79 + 100.00 = 2316.74

Серпень. 40%

107. 180 х 18.31 = 3295.80;                       107. 180 х 8.99 = 1618.20

109. 58 х 18.31 х 0.4 = 424.79;                  109. 58 х 8.99 х 0.4 = 208.57

135. 32 х 18.31 х 0.2 = 117.18;                  135. 32 х 8.99 х 0.2 = 57.54

160.                             869.00;                    160.                             5.20

161. 3295.80 х 0.12 = 395.50;                    161. 1618.20 х 0.12 = 194.18

167. 3295.80 х 0.24 = 791;                         167. 1618.20 х 0.12 = 194.18

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3295.80 + 424.79 + 117.18 +         Разом: 1618.20 + 208 57+ 57.54 + 5.20 + 194.18 + 869.00 + 395.50 + 791 + 100 = 5993.27.                   194.18 + 100.00 = 2377.87

Вересень. 40%

107. 173.75 х 18.08 = 3141.40;                  107. 173.75 х 8.99 = 1562.01

109. 52.75 х 18.08 х 0.4 = 381.49;             109. 52.75 х 8.99 х 0.4 = 189.69

135. 32 х 18.08 х 0.2 = 115.71;                  135. 32 х 8.99 х 0.2 = 57.54

160.                             858.00;                    160.                             5.20

161. 3141.40 х 0.12 = 376.97;                    161. 1562.01 х 0.12 = 187.44

167. 3141.40 х 0.24 = 753.94;                    167. 1562.01 х 0.12 = 187.44

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3141.40 + 381.49 + 115.71 +    Разом: 1562.01 + 189.69 + 57.54 + 5.20 + 187.44 + 858.00 + 376.97 + 753.94 + 100 = 5727.51.         187.44 + 100.00 = 2289.32

Жовтень. 39%

107. 175 х 18.37 = 3214.75;                       107. 175 х 8.99 = 1573.25

109. 56 х 18.37 х 0.4 = 411.49;                  109. 56 х 8.99 х 0.4 = 201.38

135. 29 х 18.37 х 0.2 = 106.55;                  135. 29 х 8.99 х 0.2 = 52.14

160.                             872.00;                    160.                             5.20

161. 3214.75 х 0.12 = 385.77;                    161. 1573.25 х 0.12 = 188.79

167. 3214.75 х 0.24 = 771.54;                    167. 1573.25 х 0.12 = 188.79

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3214.75 + 411.49 + 106.55 +         Разом: 1573.25 + 201.38 + 52.14 + 5.20 + 188.79 + 872.00 + 385.77 + 771.54 + 100 = 5862.10.              188.79 + 100.00 = 2309.55

Листопад. 38%

107. 168.75 х 18.96 = 3199.50;                  107. 168.75 х 8.99 = 1517.06

109. 58 х 18.96 х 0.4 = 429.87;                  109. 58 х 8.99 х 0.4 = 208.57

135. 31 х 18.96 х 0.2 = 117.55;                  135. 31 х 8.99 х 0.2 = 55.74

160.                             900.00;                    160.                             5.20

161. 3199.50 х 0.12 = 383.94;                    161. 1517.06 х 0.12 = 182.05

167. 3199.50 х 0.24 = 767.88;                    167. 1517.06 х 0.12 = 182.05

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3199.50 + 429.87 + 117.55 +         Разом: 1517.06 + 208.57 + 55.74 + 5.20 + 182.05 + 900.00 + 383.94 + 767.88 + 100 = 5898.74.              182.05 + 100.00 = 2250.67

Грудень. 38%

107. 173.75 х 19.23 = 3341.21;                  107. 173.75 х 8.99 = 1562.01

109. 56 х 19.23 х 0.4 = 430.75;                  109. 56 х 8.99 х 0.4 = 201.38

135. 32 х 19.23 х 0.2 = 123.07;                  135. 32 х 8.99 х 0.2 = 57.54

160.                             913.00;                    160.                             5.20

161. 3341.21 х 0.12 = 400.95;                    161. 1562.01 х 0.12 = 187.44

167. 3341.21 х 0.24 = 801.89;                    167. 1562.01 х 0.12 = 187.44

296.                             100.00;                    296.                             100.00

Разом: 3341.21 + 430.75 + 123.07 +         Разом: 1562.01 + 201.38 + 57.54 + 5.20 + 187.44 + 913.00 + 400.95 + 801.89 + 100 = 6110.87.              187.44 + 100.00 = 2301.01

 

2010 рік

Середньомісячна кількість годин – 167, коефіцієнт – 3.5182

Фактичний розмір прожиткового мінімуму, мінімальна заробітна плата, код – 160:

І – 937; ІІ – 968; ІІІ – 977; ІV974; V0; VІ –  0; VІІ – 0; VІІІ – 0; ІX0; X0; XІ –0; XІІ – 0.

Відпрацьований час, нічні, вечірні:

І – 192.5, 63.25, 30; ІІ – 157.5, 50.75, 28; ІІІ – 180, 58, 32; ІV173.75, 52.75, 32; V192.5, 63.25, 30; VІ – 180, 58, 32; VІІ – 173.75, 52.75, 32; VІІІ – 180, 58, 32; ІХ – 168.75, 58, 31; Х – 173.75, 52.75, 32; ХІ – 162.5, 56, 28; ХІІ – 180, 58, 32.

Тариф за місяць, за годину у 2010р.:

І – 937 х 3.5182 = 3296.55, 3296.55 : 167 = 19.74;                    8.99

ІІ – 968 х 3.5182 = 3405.62, 3405.62 : 167 = 20.39;                   8.99

ІІІ – 977 х 3.5182 = 3437.28, 3437.28 : 167 = 20.58;                 8.99

ІV – 974 х 3.5182 = 3426.73, 3426.73 : 167 = 20.52;                 11.47

V – 981 х 3.5182 = 3451.35, 3451.35 : 167 = 20.67;                  11.47

VІ – 0 х 3.5182 = 0, 0 : 167 = 0;

VІІ – 0 х 3.5182 = 0, 0 : 167 = 0;

VІІІ – 0 х 3.5182 = 0, 0 : 167 = 0;

ІХ – 0 х 3.5182 = 0, 0 : 167 = 0;

Х – 0 х 3.5182 = 0, 0 : 167 = 0;

ХІ – 0 х 3.5182 = 0, 0 : 167 = 0;

ХІІ – 0 х 3.5182 = 0, 0 : 167 = 0.

Помісячні нарахування у 2010 році:

Січень. 37%

107. 192.5 х 19.74 = 3799.95;               107. 192.5 х 8.99 = 1730.58

109. 63.25 х 19.74 х 0.4 = 499.42;        109. 63.25 х 8.99 х 0.4 = 227.45

135. 30 х 19.74 х 0.2 = 118.44;             135. 30 х 8.99 х 0.2 = 53.94

160.                    strong style=;         937.00;               160.                             5.20

161. 3799.95 х 0.12 = 455.99;               161. 1730.58 х 0.12 = 207.67

167. 3799.95 х 0.24 = 911.99;               167. 1730.58 х 0.12 = 207.67

296.                             100.00;               296.                             100.00

Разом: 3799.95 + 499.42 + 118.44 +    Разом: 1730.58 + 227.45 + 53.94 + 5.20 + 207.67 + 937.00 + 455.99 + 911.99 + 100 = 6822.79.         207.67 + 100.00 = 2532.51

Лютий. 35%

107. 157.5 х 20.39 = 3211.43;               107. 157.5 х 8.99 = 1415.93

109. 50.75 х 20.39 х 0.4 = 413.92;        109. 50.75 х 8.99 х 0.4 = 182.50

135. 28 х 20.39 х 0.2 = 114.18;             135. 28 х 8.99 х 0.2 = 50.34

160.                             968.00;               160.                             5.20

161. 3211.43 х 0.12 = 385.37;               161. 1415.93 х 0.12 = 169.91

167. 3211.43 х 0.24 = 770.74;               167. 1415.93 х 0.12 = 169.91

296.                             100.00;               296.                             100.00

Разом: 3211.43 + 413.92 + 114.18 +    Разом: 1415.93 + 182.50 + 50.34 + 5.20 + 169.91 + 968.00 + 385.37 + 770.74 + 100 = 5963.64.         169.91 + 100.00 = 2093.79

Березень. 35%

107. 180 х 20.58 = 3704.4;                    107. 180 х 8.99 = 1618.20

109. 58 х 20.58 х 0.4 = 477.46;             109. 58 х 8.99 х 0.4 = 208.57

135. 32 х 20.58 х 0.2 = 131.71;             135. 32 х 8.99 х 0.2 = 57.54

160.                             977.00;               160.                             5.20

161. 3704.4 х 0.12 = 444.53;                 161. 1618.20 х 0.12 = 194.18

167. 3704.4 х 0.24 = 889.06;                 167. 1618.20 х 0.12 = 194.18

296.                             100.00;               296.                             100.00

Разом: 3704.4 + 477.46 + 131.71 +      Разом: 1618.20 + 208.57 + 57.54 + 5.20 + 194.18 + 977.00 + 444.53 + 889.06 + 100 = 6724.16.         194.18 + 100.00 = 2377.87

Квітень. 44%

107. 173.75 х 20.52 = 3565.35;             107. 173.75 х 11.47 = 1992.91

109. 52.75 х 20.52 х 0.4 = 432.97;        109. 52.75 х 11.47 х 0.4 = 242.02

135. 32 х 10. 20.52 = 131.33;                135. 32 х 11.47 х 0.2 = 73.41

160.                              974.00;              160.                             5.20

161. 3565.35 х 0.12 = 427.84;               161. 1992.91 х 0.12 = 239.15

167. 3565.35 х 0.24 = 855.68;               167. 1992.91 х 0.12 = 239.15

Разом: 3565.35 + 432.97 + 131.33 +    Разом: 1992.91 + 242.02 + 73.41 + 5.20 + 239.15 + 974.00 + 427.84 + 855.68 = 6387.17.                    239.15 = 2791.84

Травень. 44%

107. 180 х 20.67 = 3720.60;                107. 180 х 11.47 = 2064.60

109. 58 х 20.67 х 0.4 = 479.54;           109. 58 х 11.47 х 0.4 = 266.10

135. 32 х 20.67 х 0.2 = 132.29;           135. 32 х 11.47 х 0.2 = 73.41

160.                             981.00;             160.                             5.20

161. 3720.60 х 0.12 = 446.47;             161. 2064.60 х 0.12 = 247.75

167. 3720.60 х 0.24 = 892.94;             167. 2064.60 х 0.12 = 247.75

Разом: 3720.60 + 479.54 + 132.29 +  Разом: 2064.60 + 266.10 + 73.41 + 5.20 + 247.75 + 981 + 446.47 + 892.94 = 6652.84.                                 247.75 = 2904.81

Червень.

107. 168.75 х 12.97 = 2188.69;                107. 168,75 х 11.47 = 1935.56

109. 50.75 х 12.97 х 0.4 = 263.29;           109. 50.75 х 11.47 х 0.4 = 232.84

135. 29 х 12.97 х 0.2 = 75.23;                  135. 29 х 11.47 х 0.2 = 66.53

160.                             789.00;                  160.                             5.20

161. 2188.69 х 0.12 = 262.64;                  161. 1935.56 х 0.12 = 232.27

167. 2188.69 х 0.24 = 525.28;                  167. 1935.56 х 0.12 = 232.27

Разом: 2188.69 + 263.29 + 75.23 +  Разом: 1935.56 + 232.84 + 66.53 + 5.20 + 232.27 + 232.27 789 + 262.64 + 525.28 = 4204.13.                     = 2704.67

  Додаткова інформація

Мінімальна заробітна плата.

Закон УРСР N 1280-XII  від 03.07.91                         1.07.91 – 30.11.91                   185 крб. 

Указ Президента України N 34/92 від 09.01.92         1.12.91 – 30.04.92                  400 крб. 

Постанова ВРУ N 2301-XII від 29.04.92                    1.05.92 – 31.10.92                   900 крб. 

Постанова ВРУ N 2779-XII від 16.11.92                    1.11.92 – 31.12.92                2 300 крб. 

Декрет КМУ N 19-92 від 29.12.92                              1.01.93 – 31.05.93                4 600 крб. 

Постанова ВРУ N 3243-XII від 01.06.93                    1.06.93 – 31.08.93                6 900 крб. 

Постанова ВРУ N 3415-XII від 27.08.93                    1.09.93 – 30.11.93              20 000 крб. 

Постанова ВРУ N 3653-XII від 25.11.93                    1.12.93 – 29.02.96              60 000 крб. 

Постанова ВРУ N 49/96-ВР від 20.02.96                   1.03.96 – 01.09.96          1 500 000 крб. 

Указ Президента України N 762/96 від 25.08.96      2.09.96 – 31.12.97                      15 грн. 

Закон України N 780/97-ВР від 24.12.97                   1.01.98 – 30.06.98                      45 грн. 

Указ Президента України N 669/98 від 23.06.98       1.07.98 – 31.12.98                     55 грн. 

Закон України N 366-XIV від 25.12.98                      1.01.99 – 31.03.2000                  74 грн. 

Закон України N 1766-III від 01.06.2000                   1.04.2000 –  30.06.2000             90 грн. 

Закон України N 1766-III від 01.06.2000                   1.07.2000 – 31.12.2001            118 грн. 

Закон України N 2896-III від 13.12.2001                   1.01.2002 – 30.06.2002            140 грн. 

Закон України N 2896-III від 13.12.2001                   1.07.2002 – 31.12.2002            165 грн. 

Закон України N 372-IV від 26.12.2002                    1.01.2003 – 30.11.2003             185 грн. 

Закон України N 380-IV від 26.12.2002                    1.12.2003 – 31.08.2004             205 грн. 

Закон України N 1344-IV від 27.11.2003                  1.09.2004 – 31.12.2004             237 грн. 

Закон України N 2285-IV від 23.12.2004р. ст.83

з 1.01.2005 до 31.03.2005р.   262 грн.                      Закон N 3235-IV від 20.12.2005р. ст. 82

з 1.04.2005 до 30.06.2005р.       290 грн.                  з 1.01.2006 до 30.06.2006р.      350 грн.

з 1.07.2005 до 31.08.2005р.       310 грн.                  з 1.07.2006 до 30.11.2006р.      375 грн.

з 1.09.2005 до 31.12.2005р.       332 грн.                  з 1. 12.2006 до 31.12.2006р.     400 грн.

Закон № 489 – V від 19.12.2006р. ст. 76                 Закон № 107 – VI від 28.12.2007 ст.59

з 1.01.2007 до 31.03.2007 р.     400 грн.                  з 1.01.2008 до 31.03.2008 р.     515 грн

з 1.04.2007 до 30.06.2007 р.     420 грн.                  з 1.04.2008 до 30.09.2008 р.     525 грн.

з 1.07.2007 до 30.09.2007 р.     440 грн.                  з 1.10.2008 до 30.11.2008 р.     545 грн.

з 1.10.2007 до 31.12.2007 р.     460 грн.                        з 1.12.2008 до 31.12.2008 р.     605 грн.

Закон № 835 – VI від 26.12.2008 ст.55, Закон № 1646 – VI від 20.10.2009 ст.2

з 1.01.2009 до 31.03.2009 р.     605 грн.                  з 1.04.2009 до 30.06.2009 р.     625 грн.

з 1.07.2009 до 30.09.2009 р.     630 грн                  з 1.10.2009 до 31.10.2009 р.     650 грн.

з 1.11.2009 до 31.12.2009 р.     744 грн.

Закон № 1646 – VI від 20.10.2009 ст.2; Закон № 2154-VI від 27.04.2010 ст. 53)

з 01.01.2010 до 31.03. 2010      869 грн.                  з 01.04. 2010 до 30.06. 2010     884 грн.

з 01.07. 2010 до 30.09. 2010     888 грн.                  з 01.10. 2010 до 30.11. 2010     907 грн.

з 01.12. 2010 до                         922 грн.

Прожитковий мінімум.

Постанова ВРУ N 421/96-ВР від 16.10.1996 р. Про розмір вартісної величини межі малозабезпеченості ст.1

з 1.01.1997 до 31.12.1997 р.   70,9 грн.

Закон N 780/97-ВР від 24.12.1997 р. Про встановлення величини вартості межі малозабезпеченості та розміру мінімальної
заробітної плати на 1998 рік ст. 1

з 1.01.1998 до 31.12.1998 р.   73,7 грн.

Постанова ВРУ N 365-XIV від 25.12.1998р. Про проект Закону України про встановлення величини вартості межі
малозабезпеченості та розміру мінімальної заробітної плати на 1999 рік ст. 1

Закон N 366-XIV від 25.12.1998р. Про встановлення величини вартості межі малозабезпеченості та розміру мінімальної
 заробітної плати на 1999 рік ст. 1

Закон N 1047-XIV від 15.09.1999р. Про внесення зміни до Закону України "Про встановлення величини вартості межі малозабезпеченості та розміру мінімальної заробітної плати на 1999 рік" ст. 1

з 1.01.1999 до 30.06.1999 р.     90,7 грн.

з 1.07.1999 до 31.12.1999 р.   118,3 грн.

Розмір прожиткового мінімуму, установлений на; Закон; Соціальні і демографічні групи населення: 1. Діти у віці до 6 років;

2. Діти у віці від 6 до 18 років; 3. Працездатні особи; 4. Непрацездатні особи; 5. Загальний показник

на 2000 рік (Закон N 2025-III від 05.10. 2000) 240,71 грн.  297,29 грн.  287,63 грн.  216,56 грн.  270,10 грн.

на 2001 рік (Закон N 2330-III від 22.03.2001) 276,48 грн.  345,66 грн.   331,05 грн.  248,77 грн.  311,30 грн.

на 2002, 2003 роки (Закон N 2780-III від 15.112001)307 грн. 384 грн.   365 грн.       268 грн.       342 грн.

на 2004 рік (Закон N  1704-IV від 11.05. 2004) 324,49 грн. 404,79 грн.  386,73 грн.  284,69 грн.  362,23 грн.

на 2005 рік (Закон N  2285-IV від 23.12.2004) 376 грн.      468 грн.        453 грн.       332 грн.       423 грн.

на 2006 рік (Закон N 3235-IV від 20.12.2005) ст. 65

з 01.01.2006 до 31.03.2006            400 грн.                514 грн.                483 грн.                350 грн.                453грн.

з 01.04.2006 до 30.09.2006            410 грн.                527 грн.                496 грн.                359 грн.                465грн.

з 01.10.2006 до 31.12.2006            418 грн.                536 грн.                505 грн.                366 грн.                472грн.

на 2007 рік (Закон № 489 – V від 19.12.2006) ст. 62

з 01.01.2007 до 31.03.2007            434 грн.                558 грн.                525 грн.                380 грн.                492грн.

з 01.04.2007 до 30.09.2007            463 грн.                595 грн.                561 грн.                406 грн.                525грн.

з 01.10.2007 до 31.12.2007            470 грн.                604 грн.                568 грн.                411 грн.                532грн.

на 2008 рік (Закон № 107 – VI від 28.12.2007 ст.58)

з 01.01.2008 до 31.03.2008            526 грн.                663 грн.                633 грн.                470 грн.                592грн.

з 01.04.2008 до 30.06.2008            538 грн.                678 грн.                647 грн.                481 грн.                605грн.

з 01.07.2008 до 30.09.2008            540 грн.                680 грн.                649 грн.                482 грн.                607грн.

з 01.10.2008 до 31.12.2009            557 грн.                701 грн.                669 грн.                498 грн.                626грн.

на 2009 рік (Закон № 835 – VI від 26.12.2008 ст.54) з 01.01.2009 до 31.12.2009 669 грн.

на 2009, 2010 рік (Закон № 1646 – VI від 20.10.2009 ст.1)

з 01.11.2009 до 31.12.2009            632 грн.                776 грн.                744 грн.                573 грн.                701грн.

з 01.01.2010 до 31.03. 2010           755 грн.                915 грн.                     869 грн.                      695 грн.                    825 грн.

з 01.04. 2010 до 30.06. 2010          767 грн.                917 грн.                884 грн.                706 грн.                839 грн.

з 01.07. 2010 до 30.09. 2010          771 грн.                921 грн.                888 грн.                709 грн.                843 грн.

з 01.10. 2010 до 30.11. 2010          787 грн.                941 грн.                907 грн.                723 грн.                861 грн.

з 01.12. 2010 до                        799 грн.                957 грн.                922 грн.                734 грн.                875 грн.

 

Інформація щодо фактичного і бюджетного розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

1 – рік. 2 – місяць. Фактичний розмір прожиткового мінімуму: 3 – на одну особу, 4 – для дітей віком до 6 років, 5 – для дітей віком від 6 до 18 років, 6 – для працездатних осіб, 7 – для осіб, які втратили працездатність. 8 – бюджет (для працездатних осіб), 9 – мінімальна заробітна плата. 10, 11 – зігнорований урядом Юлії Тимошенко норматив прожиткового мінімуму працездатних осіб і мінімальної заробітної плати визначеної законом. Розмір прожиткового мінімуму: 3а – на одну особу, 4а – для дітей віком до 6 років, 5а – для дітей віком від 6 до 18 років, 6а – для працездатних осіб, 7а – для осіб, які втратили працездатність.

1 –            2007                                                      2008                                                                     2009

2 –  IX     X    XI   XII    I      II     III    IV    V    VI    VII  VIII  IX     X    XI   XII     I      II     III    IV    V    VI   VII  

3 – 550  563  587  596  623  646  668  701  720  738  708  687  692  714  728  746  773  781  791  799  814  830  835

4 – 489  507  533  543  566  583  600  625  642  655  629  607  612  636  650  670  696  705  713  719  731  740  737

5 – 616  639  671  686  716  740  764  799  819  834  801  777  783  815  832  856  890  900  911  919  932  941  937

6 – 588  600  624  632  661  686  711  747  767  789  759  736  739  762  777  794  823  831  841  851  867  887  896

7 – 437  446  463  470  492  509  526  555  573  586  559  544  550  569  577  593  614  620  628  635  647  659  662

8 – 561  568  568  568  633  633  633  647  647  647  649  649  649  669  669  669  649  649  649  669  669  669  669

9 – 440  460  460  460  515  515  515  525  525  525  525  525  525  545  545  605  605  605  605  625  625  625  630

 

1 –               2009                                                           2010    

2 – VIII  IX     X    XI   XII     I       II       III        IV      V    VI   VII  VIII  IX     X    XI   XII

3 – 811  802  816  844  859  881    911    919     916    923    936                       

4 – 717  712  725  759  779  800    827    834     830    836    843                        

5 – 914  908  924  966  992  1019  1053  1063  1059  1059  1063                         

6 – 869  858  872  900  913  937    968    977     974    981   1003               

7 – 643  637  648  670  683  698    723    729     727    735    743                   

8 – 669  669  669  669  669  669     669   869     884    884  884  888  888  888  907  907  922

9 – 630  630  650  650  669  669     669   869     884    884  884  888  888  888  907  907  922

10 –                       744  744  869     869

11 –                       744  744  869     869

 

 

Р.S. На щастя не все втрачено. Адже лише 44.46% виборців пішли на вибори та й з них 3.47 не підтримало жодного політика чи політичну силу. А відсоток тих, хто «потрапив у десятку і того менший – мера підтримали 12.8%, мажоритарників – 7.16%

Біла Церква. Місцеві вибори 2010р.

Всього виборців – 156727 – 100%.

Голосували         – 69994   – 44.66%

 

Результати голосування на міського голову

Кандидат. Підтримали. Відсоток.

Савчук Василь Петрович                        20253      12.8%

Олійник Олександр Анатолійович            14490       9.2%

Дригало Людмила Борисівна                     14272       9.1%

Ліневич Олександр Станіславович            4696         3%

Марченко Олександр Олександрович       3899         2.5%

Савчук Анатолій Іванович                          2059         1.3%

Щериця іван Володимирович                     429           0.27%

Павловський Владислав Андрійович         347           0.22%

Гітченко Павло Борисович                          309           0.2%

Цвіров Вадим Миколайович                       255           0.16%

Коча Ігор Юрійович                                     219           0.14%

Хайлов Анатолій Іванович                          193           0.12%

Мотузко Наталія Василівна                         186           0.12%

Поліщук Станіслав Станіславович             183           0.12%

Лисиця Тамара Вікторівна                           173           0.11%

Журавель Микола Федорович                     166           0.11%

Міщенко Валерій Леонідович                     112           0.07%

Скоропадський Володимир Кононович     70             0.04%

С П И С О К депутатів-мажоритарників Білоцерківської міської ради VI скликання

Округ. Депутат. Виборців на окрузі. Підтримали. Відсоток.

1. Олійник Костянтин Анатолійович               5229        721       13.6%

4. Дрофа Андрій Григорович                             5310        620        11.7

30. Шаравара Віктор Петрович                         5196       593        11.4%

29. Сербин Тетяна Сергіївна                             5051       520        10.3%

3. Король Андрій Петрович                               5204        523        10%

17. Бараннік Володимир Григорович              5329        510        9.6%

19. Бугайчук Костянтин Васильович              5271        475        9%

8. Кушнір Вадим Борисович                              5109        457        9%

11. Івченко Вадим Євгенович                            5196        460        8.9%

26. Маршалок Вадим Анатолійович                5107        435        8.5%

      Поляруш Олександр Олексійович

27. Кучер Ольга Василівна                                5073        430       8.5%

22. Підопригора Віталій Володимирович       5427        418        7.7%

25. Дикий Анатолій Павлович                          4865        359        7.4%

6. Хмельницький В’ячеслав Вікторович        5129        356        6.9%

28. Дудник Олександр Кирилович                   5253       359        6.8%

18. Швець Микола Іванович                             5194        342       6.6%

15. Масюк Сергій Миколайович                       5231        340       6.5%

14. Істомін Сергій Вікторович                           5047        317        6.3%

20. Мицюк Ярослав Назарович                         5306        317        6%

12. Тищенко Андрій Сергійович                       5253        305       5.8%

23. Рабенок Валерій Борисович                        5833        327        5.6%

7. Бондаренко Микола Васильович                 5297        297       5.6%

13. Шуліпа В’ячеслав Геннадійович                5105        269       5.3%

21. Кривий Сергій Андрійович                         5341        278        5.2%

5. Бухановський Володимир Станіславович  5363        266       5%

24. Дикий Геннадій Анатолійович                   4828        225        4.7%

10. Мороз Тарас Степанович                             5105        219       4.3%

2. Ореховський Олександр Петрович              5173        206        4%

16. Сержук Володимир Миколайович             5386        193        3.6%

9. Коцел Ігор Анатолійович                               5156        158        3.1%

Підтримали обраниmso-spacerun: yes;х                                                              11295    7.16%

 

С П И С О К депутатів Білоцерківської міської ради VI скликання за партійним розмежуванням.

1 Бараннік Володимир Григорович 17 Партія регіонів

2 Бугайчук Костянтин Васильович 19 Партія регіонів

3 Бухановський Володимир Станіславович 5 Партія регіонів

4 Грищенко Андрій Миколайович Партія регіонів

5 Дрофа Андрій Григорович 4 Партія регіонів

6 Капінус Людмила Олександрівна Партія регіонів

7 Король Андрій Петрович 3 Партія регіонів

8 Кривий Сергій Андрійович 21 Партія регіонів

9 Кропивницький Вадим Васильович Партія регіонів

10 Мазуренко Володимир Миколайович Партія регіонів

11 Масюк Сергій Миколайович 15 Партія регіонів

12 Мегедь Петро Сергійович Партія регіонів

13 Мицюк Ярослав Назарович 20 Партія регіонів

14 Мороз Тарас Степанович 10 Партія регіонів

15 Музиченко Галина Миколаївна Партія регіонів

16 Олійник Костянтин  Анатолійович 1 Партія регіонів

17 Олійник Олександр Анатолійович Партія регіонів

18 Олійник Олександр Борисович Партія регіонів

19 Шаравара Віктор Петрович 30 Партія регіонів

20 Шуліпа В'ячеслав Геннадійович 13 Партія регіонів

21 Чоловський Микола Володимирович Партія регіонів

1 Беркут Сергій Григорович Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

2 Бондаренко Микола Васильович 7 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

3 Колосенко Микола Павлович Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

4 Коцел Ігор Анатолійович 9 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

5 Кошель Іван Степанович Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

6 Кучер Ольга Василівна 27 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

7 Малюк Володимир Васильович Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

8 Ореховський Олександр Петрович 2 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

9 Петрик Юрій Федорович Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

10 Підопригора Віталій Володимирович 22 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

11 Тищенко Андрій Сергійович 12 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1 Гамов Володимир Володимирович Політична партія "Сильна Україна"

2 Істомін Сергій Вікторович 14 Політична партія "Сильна Україна"

3 Кушнір Вадим Борисович 8 Політична партія "Сильна Україна"

4 Маршалок Вадим Анатолійович 26 Політична партія "Сильна Україна"

5 Шалабай Леонід Петрович Політична партія "Сильна Україна"

6 Швець Микола Іванович 18 Політична партія "Сильна Україна"

1 Дригало Людмила Борисівна Народна Партія

2 Макушин Сергій Валерійович Народна Партія

3 Сержук Володимир Миколайович 16 Народна Партія

4 Титаренко Віталій Анатолійович Народна Партія

5 Ямковий Валерій Петрович Народна Партія

1 Маринкевич Лідія Іванівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

2 Марченко Олександр Олександрович Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

3 Панасов Володимир Олексійович Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

4 Хмельницький В'ячеслав Вікторович 6 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

1 Борзак Володимир Михайлович Політична партія "Фронт Змін"

2 Залізняк Юрій Олександрович Політична партія "Фронт Змін"

3 Поліщук Дмитро Андрійович Політична партія "Фронт Змін"

1 Коверда Вадим Миколайович Політична партія "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

2 Яременко Ярослав Вікторович Політична партія "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

1 Ліневич Олександр Станіславович Політична партія "Рідне місто"

2 Підпалий Сергій Миколайович Політична партія "Рідне місто"

1 Дикий Геннадій Анатолійович 24 Українська республіканська партія

1 Дикий Анатолій Павлович 25 Партія "Віче"

1 Дудник Олександр Кирилович 28 Єдиний Центр

1 Івченко Вадим Євгенович 11 Політична партія "Нова політика"

1 Рабенок Валерій Борисович 23 Партія Зелених України

1 Сербин Тетяна Сергіївна 29 Партія "Демократичний Союз"

 

 

 Обновлен 02 июн 2015. Создан 17 авг 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником