ЧОНОБИЛЬСЬКІ. ГПУ. Може годі уже тату Вам соплі жувати.

 
 

ЧОНОБИЛЬСЬКІ. ГПУ. Може годі уже тату Вам соплі жувати.

Доплати постраждалим. Генеральному Прокуророві України

01011, м.Київ-11, вул. Різницька, 13/15 факс: 280-26-03

Діхтяра                Петровича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

Заява

Від початку аварії на ЧАЕС я народився, постійно проживав, проходив строкову військову службу, а тепер працюю в зоні посиленого радіологічного контролю тож згідно, спочатку посвідчення дитини, а потім посвідчення серії                        виданого                    р. є особою віднесеною до 4 категорії, потерпілих внаслідок катастрофи на ЧАЕС.

Згідно даних запису трудової книжки                     від                   р. На підставі трудового договору №         . зареєстрованого                    р. починаючи з                    р. працюю у                            в м. Біла Церква Київської області.

З огляду на таке, мені згідно положень Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ (далі – Закон): ст. 37Громадянам, які проживають на територіях радіоактивного забруднення, виплачується щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства в таких розмірах: у зоні посиленого радіоекологічного контролю - 30 процентів від мінімальної заробітної плати; ст. 39Громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, провадиться доплата в таких розмірах: у зоні посиленого радіоекологічного контролю - одна мінімальна заробітна плата, що в сумі складає 130 процентів мінімальної заробітної плати.

На разі з недавнього часу містом пішов поголос стосовно появи реальної можливості отримання даних доплат. Ще більший вплив на моє рішення спробувати поновити своє порушене право справила теза виголошена новообраним президентом, що ЕРУ ДИКОГО КАПІТАЛІЗМУ В УКРАЇНІ ЗАВЕРШЕНО і тепер розпочинається робота з розбудови громадянського суспільства. Першими проявами такого процесу вважаю, що є цілий ряд кримінальних справ нещодавно порушених проти найвищих, у недалекому минулому, посадовців.

За таких підстав 01.06.2011р. я звернувся до свого роботодавця,                           (далі – СПД) з проханням про наступне: 1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно того чи надсилалась до Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради в період з 01 квітня 2008 року інформація встановленого зразка стосовно Діхтяра              Петровича, як особи постраждалої від аварії на ЧАЕС віднесеної до 4 категорії; 2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно того чи здійснювались в період з 01 квітня 2008 року відповідні допомоги, компенсації, доплати тощо Діхтяру              Петровичу визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах і за який час це вчинялось; 3. У разі, якщо до Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради в період з 01 квітня 2008 року інформація встановленого зразка стосовно Діхтяра              Петровича, як особи постраждалої від аварії на ЧАЕС віднесеної до 4 категорії не надсилалась то прошу зробити це невідкладно.

11.07.2011р. я отримав відповідь СПД з котрої вбачається, що лише після мого звернення, СПД звернувся до Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради (далі – Управління) і заплативши 100 грн відкрив спеціальний рахунок в АТ «Райфайзен Банк Аваль» від                    р. №              . Також ним сплачено 45 грн абонплати, яку до речі тепер він має сплачувати щомісяця. Разом з тим запевнив, що дану доплату я вже почну отримувати за червень 2011р., але з огляду на положення пп. 9 п. 28 розділу II Закону України від 28.12.2007 р. N 107-VI та Постанови КМ України від 26.07.96 р. № 836 (далі – П №836)її розмір не перевищуватиме 520 копійок. От тобі бабо й Юр’їв день. Тобто. СПД для того, щоб забезпечити мені поновлення мого права, потратив; у червні – у 28 разів більше коштів ніж я маю отримати; у наступні місяці – майже у 5 разів більше коштів ніж я отримуватиму. Я ж розраховував зовсім на протилежне. Адже. Згідно ст. 9 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб» від 14.12.2006р. № 466-V (далі – ОП № 466-V) Розмір мінімальної заробітної плати визначається з урахуванням потреб працівників та їх сімей, вартісної величини достатнього для забезпечення нормального функціонування організму працездатної людини, збереження її здоров'я набору продуктів харчування, мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості, а також загального рівня середньої заробітної плати, продуктивності праці та рівня зайнятості. Мінімальна заробітна плата встановлюється у розмірі не нижчому від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб». Згідно ж ст. ст. 21, 22 Закону України «Про Державний Бюджет України на 2011 рік» від 23.12.2010р. N 2857-VI (далі – Б N 2857-VI) норматив мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму працездатної особи у червні 2011р. встановлено у розмірі 960 грн. Однак фактичний розмір прожиткового мінімуму працездатної особи визначений згідно ст. 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» від 15.07.1999р. N 966-XIV (далі – ПМ N 966-XIV) у червні 2011р. склав 1235 грн. Відтак, у червні 2011р. мені належало отримати доплату у розмірі: 1235 х 1.3 = 1605.50 грн. По факту ж я отримав лише 0.3% від належної суми. Таке не вкладається в голові. Я був шокований.

Дещо оговтавшись, я вирішив спробувати з’ясувати дану обставину і використовуючи нормативи фактичного розміру прожиткового мінімуму працездатної особи, який склався у травні, звернувся до місцевого розпорядника цими коштами – Управління, з проханням: 1. Надати обґрунтовану відповідь на моє звернення; 2. Повідомити про розмір коштів переведених Управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на спеціальний рахунок відкритий                    р.                в АТ «Райфайзен Банк Аваль» ; 3. Повідомити, якими сумами, з розрахунку на одну особу, віднесену до 4 категорії потерпілих внаслідок катастрофи на ЧАЕС і працюючу в зоні посиленого радіологічного контролю та на виконання яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ послуговується Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради; 4. Повідомити, якими нормативними актами та на виконання яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ послуговується Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради для реалізації прав осіб, віднесених до 4 категорії потерпілих внаслідок катастрофи на ЧАЕС і працюючих в зоні посиленого радіологічного контролю; 5. Повідомити, яку функцію в забезпеченні прав осіб, віднесених до 4 категорії потерпілих внаслідок катастрофи на ЧАЕС і працюючих в зоні посиленого радіологічного контролю визначених Законом Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ виконує Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради; 6. Віднайти можливість та посприяти в отриманні Діхтярем               Петровичем, як особою, віднесеною до 4 категорії потерпілих внаслідок катастрофи на ЧАЕС і працюючій в зоні посиленого радіологічного контролю бодай доплати визначеної ст. ст. 37, 39 Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ за червень 2011 року у розмірі 361.8 грн і 1206 грн.; 7. На майбутнє, віднайти можливість та посприяти в отриманні Діхтярем               Петровичем, як особою, віднесеною до 4 категорії потерпілих внаслідок катастрофи на ЧАЕС і працюючій в зоні посиленого радіологічного контролю бодай доплати визначеної ст. ст. 37, 39 Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ у розмірі 30% та 100% мінімальної заробітної плати визначеної з одного з двох нормативів, який буде вищим, - мінімальної заробітної плати чи фактичного розміру прожиткового мінімуму працездатної особи.

29.07.2011р. я отримав відповідь від 22.07.2011р. № 5932 (далі – в. № 5932)в котрій виконуючий обов’язки начальника задекларував позицію Управління, як от.

Оскільки Кабінет Міністрів України (далі – КМУ), згідно п.7 своєї Постанови від 23 липня 1991 року №106 (далі – П. №106) та додатку № 2, місто Білу Церкву не було включено до затвердженого переліку населених пунктів, жителям, яких з 1 квітня 1991 року виплачується щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистих підсобних господарств то відповідно і дія ст. 37 Закону на мешканців міста Біла Церква не розповсюджується.

На разі таке подивовує, адже згідно : п.4 додатку № 1 П. №106 Білу Церкву, як місто обласного підпорядкування, занесено до переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок чорнобильської катастрофи, як таке котре знаходиться в зоні посиленого радіологічного контролю; п.5 додатку № 3 П. №106 Білу Церкву, як місто обласного підпорядкування, занесено до переліку населених пунктів, в яких оплата праці громадян, що працюють на територіях радіоактивного забруднення, провадиться за підвищеними тарифними ставками (відрядними розцінками) і посадовими окладами; додатку № 8 П. №106 Білу Церкву, як місто обласного підпорядкування, занесено до переліку населених пунктів, в яких діти одержали дозу опромінення щитовидної залози внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перевищує рівні, встановлені МОЗ. Між тим таку вибірковість пояснити технічною помилкою не випадає. Адже ця норма діє на протязі 20-ти років. З огляду на кількість постраждалих яким за минулі 240 місяців не доплачено по: 1235 х 0,3 х 240 = 88920 грн. кожному, то такі дії владоможців стосовно постраждалих перебувають у сфері дії кримінального кодексу.

Управління приймає розрахунки для відшкодування доплати за роботу на радіоактивно забрудненій території, відповідно ст. 39 Закону у розмірах визначених П №836 (для міста Біла Церква - 5,20 грн.).

На разі таке подивовує, адже П №836 належало прийняти відповідно до Програми діяльності КМУ, яку Верховна Рада України (далі – ВРУ) схвалила своєю постановою від 11 жовтня 1995р. № 373/95-ВР (далі – П. № 373) та керуватись при цьому, чинним на той час законодавством. Нажаль відповідними у цій постанові є лише: назва; реквізити нормативних актів; схожі, як у Законі, деякі слова і речення; посади і прізвища посадовців котрі її завізували. Все інше повністю суперечить чинному законодавству та нормативним актам на підставі котрих її було видано. Для прикладу.

п. 2. П №836 – Громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, установити доплату в таких розмірах: у зоні посиленого радіоекологічного контролю - 520 тис. карбованців.

Одразу ж виникає питання, а це якої власне норми Закону стосується? Якщо ст. 39 Закону то перепрошую, на той час мінімальна заробітна плата згідно Постанови ВРУ від 20.02.1996р. № 49/96-ВР складала 1 500 000 крб. Тоді звідки взято оту цифру в 520 000 крб, або якій нормі закону вона відповідає тощо? Таке потребує пояснень. Адже, якщо пригадати «дєла давно мінувшіх днєй» тобто, обставини проведення грошової реформи то на підставі Указу Президента України від 25.08.96 № 762/96 тоді, при переведенні карбованців у гривні було застосовано коефіцієнт 100 000 то ми зіткнемось з до болю знайомою цифрою у 5.2 грн. Так це, що? Вона в незмінному вигляді так і дійшла до нашого часу? Чи як? Оце так стабільність. Гай, гай і а-я-яй. Оце так «хофму учудили » Вася Дурдинець з Валериком Пустовойтенком. Ну, а що ж ми маємо «в сухом остатке». Якщо це правда то це означає, що: виконання владоможцями своїх обов’язків перед владоносцями знизилось з 35% до 0.3%. Тобто. Владоможці повністю унезалежнились від владоносців. Одним словом ми й не зогляділись, як у нас відібрали владу разом з нашими невід’ємними правами «впрідачу.». Однак «пєрєйдйом к нашім баранам». Оскільки ця норма діє на протязі 15-ти років та з огляду на кількість постраждалих яким за минулі 180 місяців не доплачено по: 1235 х 180 = 222300 грн. кожному, звичайно ж за винятком вже виплачених сум тощо, але все одно такі дії владоможців стосовно постраждалих перебувають у сфері дії кримінального кодексу. А тепер дещо ширше стосовно обставин пов’язаних з прийняттям П №836. Отже ж. ВРУ схваливши своєю П. № 373 Програму діяльності КМУ одночасно зобов’язала його врахувати висловлені під час обговорення народними депутатами на сесії ВРУ зауваження та пропозиції при реалізації Програми, визначивши одночасно з бюджетом конкретний план дій на 1996 рік.

Виконуючи дану вказівку КМУ прийняв Постанову «Про першочергові заходи щодо реалізації Програми діяльності 
Кабінету Міністрів України на 1995 – 1996 роки» від 15.11.1995р. № 911 (далі – П. № 911) де, крім іншого, вирішив
затвердити перелік проектів законодавчих та інших нормативних актів, щодо виконання Програми, а також організаційних
заходів, які здійснюватимуться Урядом. А міністерствам і відомствам, іншим центральним органам державної виконавчої
влади необхідно було забезпечити розробку та подання в установлені терміни до КМ У проектів зазначених законодавчих та
інших нормативних актів, а також проектів рішень Уряду необхідних для здійснення організаційних заходів згідно з
додатками № 1 і 2. Таким чином, згідно припису п.35 додатку № 1 до переліку проектів законодавчих та інших нормативних
актів, необхідних для виконання Програми – 35. Про внесення змін  і доповнень до Закону. Відповідальні: Дурдинець В.В.,
Мінчорнобиль, МОЗ, Мінсоцзахист, Мінпраці, Відділ з питань техногенної безпеки та цивільного захисту населення
розробили й подали відповідний законопроект до ВР У 08.06.1995 р.

Як результат, ВРУ спочатку прийняла Закон України «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»» від 06.06.1996 № 230/96-ВР (далі - Зміни), а потім і Постанову «Про введення в дію Закону України «Про внесення змін і доповнень до Закону»» від 06.06.1996р. №242/96-ВР (далі – П. №242).

Згідно п.25 Змін статтю 39 Закону викладено в такому вигляді: Доплата громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення: Громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, провадиться доплата в таких розмірах: - у зоні посиленого радіоекологічного контролю - одна мінімальна заробітна плата.

Згідно п.1, 2 П. №242 зазначено, що Зміни вводяться в дію з дня опублікування, а до приведення законодавства України у відповідність із ними законодавчі та інші нормативні акти застосовуються в частині, що не суперечать їм. А згідно п.6 і 7 Змін визначено, що при внесенні змін та доповнень до Закону України "Про Державний бюджет України на 1996 рік" встановити, що фінансування Чорнобильської програми здійснюється в повному обсязі за рахунок Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення, інших надходжень до Державного бюджету України. Одночасно, КМ У було зобов’язано: у двомісячний строк підготувати і подати на розгляд ВР У пропозиції про приведення законодавчих актів України у відповідність із Змінами; у двомісячний строк привести рішення Уряду України у відповідність із Змінами; у тримісячний строк забезпечити розробку і затвердження нормативних актів відповідно до компетенції Уряду України, визначеної цим Законом; у двомісячний строк забезпечити перегляд і скасування міністерствами і відомствами України їх нормативних актів, що суперечать цьому Закону тощо.

Згідно положень Конституції України (далі – Конституції), яка діяла на той час: ст. 113КМУ є вищим органом у системі органів виконавчої влади. КМУ відповідальний перед Президентом України та підконтрольний і підзвітний ВРУ у межах, передбачених у статтях 85, 87 Конституції. ст. 102 – Президент України є главою держави і виступає від її імені. Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина. ст. 75 – Єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент - ВРУ. ст. 85 – До повноважень ВРУ належить: 3) прийняття законів; 4) затвердження Державного бюджету України та внесення змін до нього; контроль за виконанням Державного бюджету України, прийняття рішення щодо звіту про його виконання; 11) розгляд і прийняття рішення щодо схвалення Програми діяльності КМУ; 13) здійснення контролю за діяльністю КМУ відповідно до цієї Конституції; ст. 87ВРУ за пропозицією не менш як однієї третини народних депутатів України від її конституційного складу може розглянути питання про відповідальність КМУ та прийняти резолюцію недовіри КМУ більшістю від конституційного складу ВРУ. Питання про відповідальність КМУ не може розглядатися ВРУ більше одного разу протягом однієї чергової сесії, а також протягом року після схвалення Програми діяльності КМУ. ст. 114 – Прем'єр-міністр України керує роботою КМУ, спрямовує її на виконання Програми діяльності КМУ, схваленої ВРУ. ст. 116КМУ: 1) забезпечує державний суверенітет і економічну самостійність України, здійснення внутрішньої і зовнішньої політики держави, виконання Конституції і законів України, актів Президента України; 2) вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод  людини і громадянина; 3) забезпечує проведення фінансової, цінової, інвестиційної та податкової політики; політики у сферах праці й зайнятості населення, соціального захисту, освіти, науки і культури, охорони природи, екологічної безпеки і природокористування; ст. 117КМУ в межах своєї компетенції видає постанови і розпорядження, які є обов'язковими до виконання. Акти КМУ підписує Прем'єр-міністр України. Нормативно-правові акти КМУ, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади підлягають реєстрації в порядку, встановленому законом.

Відтак, викликає подив, як на такому законодавчому підґрунті змогла появитись і стільки довго використовуватись П. № 836. 
Та й з огляду її прийняття на підставі програми діяльності давно відставленого Уряду, та відсутності індексаційних перерахунків
(на час прийняття зазначений в ній норматив складав 30% від мінімальної заробітної плати) вона є щонайменше юридичним
нонсенсом. А за наслідками, має всі ознаки злочину з нанесеною шкодою у особливо великих розмірах. На разі, посадовці,
які перевищивши свої повноваження, завізували даний правочин, фактично вчинивши дію яка має ознаки дії по видачі
злочинного наказу досі за це не понесли покарання. Згідно ж положень ст. 60 КонституціїНіхто не зобов'язаний
виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного
розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність
, виходить, що як колишні так і нинішні
владоможці в їх числі і працівники Управління, є співучасниками даного злочину. Понад те. Зі змісту в. № 5932 вбачається,
що працівники Управління є цілком свідомими у своїх діях, а посилаючись на чинне законодавство ще
й перекручують його зміст намагаючись ввести мене в оману. На разі для спростування їхньої
позиції зацитую витяг одного з рішень Конституційного Суду України
(далі – КСУ) від 09.07.2007
№ 6-рп/2007 (далі – Р.№ 6-рп/2007): абз.12 п.1 Конституційний Суд України вирішив: 1. Визнати такими, що не
відповідають Конституції (є неконституційними), такі положення Закону України «Про Державний бюджет України
на 2007 рік»
вiд 19.12.2006р. № 489-V: Положення пункту 30 статті 71 Б. № 489-V стосовно наміру
зупинити дію
: абзаців другого, третього, четвертого частини першої та частини другої статті 39 тощо Закону.

Згідно п. 18. Закону України «Про внесення змін до Закону» від 05.10.2006 № 231-V – Доповнити статтею 71 такого змісту: «Стаття 71. Особливості внесення змін до цього Закону. Дія положень Закону не може призупинятися іншими законами, крім законів про внесення змін до цього Закону».

Отже. Вимоги Закону зазначені в статті 39 діють з часу набрання ними чинності і мають наступний вигляд:

Ст.39 – згідно Закону України «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»» вiд 06.06.1996р. З. № 230/96-ВР (далі – З. № 230/96-ВР) – Стаття 39. Доплата громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення

Громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, провадиться доплата в таких розмірах:

- у зоні безумовного (обов'язкового) відселення - три мінімальні заробітні плати;

- у зоні гарантованого добровільного відселення - дві мінімальні заробітні плати;

- у зоні посиленого радіоекологічного контролю - одна мінімальна заробітна плата.

Пенсії непрацюючим пенсіонерам, які проживають на цих територіях, і стипендії студентам, які там навчаються, підвищуються у розмірах, встановлених частиною першою цієї статті. Пенсіонерам, які працюють у зонах радіоактивного забруднення, оплата праці додатково підвищується на 25 процентів від розміру мінімальної заробітної плати.

Громадянам, які працюють у зоні відчуження, а також у зоні безумовного (обов'язкового) відселення після повного відселення жителів, за рішенням Адміністрації зони відчуження, встановлюється доплата згідно з положенням, затвердженим Кабінетом Міністрів України".

Так само і ст. 37. Компенсації громадянам, які проживають на територіях радіоактивного забруднення

Громадянам, які проживають на територіях радіоактивного забруднення, виплачується щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства в таких розмірах:

- у зоні посиленого радіоекологічного контролю - 30 процентів від мінімальної заробітної плати;

- у зоні гарантованого добровільного відселення - 40 процентів від мінімальної заробітної плати;

- у зоні безумовного (обов'язкового) відселення - 50 процентів від мінімальної заробітної плати.

Перелік населених пунктів, жителям яких виплачується щомісячна грошова допомога, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Ця допомога виплачується щомісячно за місцем роботи, пенсіонерам - органами, які виплачують пенсію, непрацюючим громадянам - місцевими органами державної адміністрації або виконавчими комітетами міських Рад народних депутатів за місцем проживання. Виплата за два і більше місяців забороняється.

Тобто. В законі, який має вищу юридичну силу від усіляких там постанов, чітко зазначено моє право на отримання цих доплат. Обов’язок же владоможців полягає лише в одному – забезпечити мені можливість реалізації цього права. В іншому випадку, вони мають бути переслідувані в кримінальному порядку. Звичайно ж мені шкода ставити таким чином питання, але всьому є межа. Моєму терпінню також. Це ж за все моє життя я вперше звернувся з проханням поновити моє порушене право. Закликав і пояснював. Для прикладу. Наведу фрагмент звернення до Управління: «Між тим маю зазначити декілька обставин стосовно визначення розміру самої мінімальної заробітної плати.

Для полегшення сприйняття нижче викладеного наведу образне порівняння. Уявімо, що держава Україна це корабель. Команда корабля це владоможці котрі мають за обов’язок утримувати корабель на плаву, підтримувати його в належному технічному стані, дбати про життя і здоров’я пасажирів та забезпечувати їм комфортне перебування. Пасажири це працездатні громадяни держави Україна. Мінімальна заробітна плата це відстань корабля до дна моря. Фактичний розмір прожиткового мінімуму працездатної особи це глибина моря. Прожитковий мінімум працездатної особи встановлений Законом України «Про Державний Бюджет України» це встановлена відстань корабля відносно дна моря.

Згідно чинного законодавства розмір мінімальної заробітної плати не може бути нижчим від розміру прожиткового мінімуму працездатної особи. А от прожитковий мінімум працездатної особи визначається двома способами. Перший, за прогнозними розрахунками при прийнятті державного бюджету. Другий, визначається по вартості споживчого кошика, яка складається у попередньому місяці і оприлюднюється після 20-го числа поточного місяця на сайті міністерства соціальної політики та праці. З логіки чинного законодавства випливає, що бюджетний норматив має бути суттєво вищим від його фактичного значення. Відтак бюджетний норматив є обов’язковим до виконання, а фактичний, контрольним нормативом для спостереження за динамікою рівня життя в Україні на основі статистичних даних про рівень споживчих цін. А тепер поглянемо на те, що було у травні 2011р. Згідно: ст. ст. 21, 22 Закону України «Про Державний Бюджет України на 2011 рік» від 23.12.2010р. N 2857-VI (далі – Б N 2857-VI) норматив мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму працездатної особи встановлено у розмірі 960 грн; ст. 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» від 15.07.1999р. N 966-XIV (далі – ПМ N 966-XIV) фактичний розмір прожиткового мінімуму працездатної особи склав 1206 грн. Отже. У травні 2011р. мінімальна заробітна плата була нижчою від прожиткового мінімуму працездатної особи на 246 грн. Якщо тепер повернутись до образного порівняння то це матиме такий вигляд. Глибина моря складає 1206 м. Корабель знаходиться на глибині 960 м. Тобто. Його занурили під воду на глибину 246 м. Відтак аби не допустити катастрофи, корабель необхідно утримувати на відстані 1206 м. від дна моря. В противному разі дії членів команди мають ознаки злочину, і відтак такими, за котрі настає кримінальна відповідальність. Відмовки ж членів команди, на кшталт «я виконував наказ капітана» тут не мають істотного значення. Згідно:

Конституції України – ч.4 ст. 43 Кожен має право на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. ч.3 ст. 46 Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом;

Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб» від 14.12.2006р. № 466-V (далі – ОП № 466-V) «Стаття 9. Умови визначення розміру мінімальної заробітної плати. Розмір мінімальної заробітної плати визначається з урахуванням потреб працівників та їх сімей, вартісної величини достатнього для забезпечення нормального функціонування організму працездатної людини, збереження її здоров'я набору продуктів харчування, мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості, а також загального рівня середньої заробітної плати, продуктивності праці та рівня зайнятості. Мінімальна заробітна плата встановлюється у розмірі не нижчому від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб».;

ч.1 ст.1, ст. 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» від 15 липня 1999 року N 966-XIV - «Прожитковий мінімум - вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини, збереження його здоров'я набору продуктів харчування, а також мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості» і ч.1, 2 ст. 5 Для спостереження за динамікою рівня життя в Україні на основі статистичних даних про рівень споживчих цін спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади в галузі праці та соціальної політики розраховує щомісяця фактичний розмір прожиткового мінімуму на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення. Розрахунки щомісячного фактичного розміру прожиткового мінімуму на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, оприлюднюються до 20 числа наступного місяця спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі праці та соціальної політики на його офіційному веб-сайті у мережі Інтернет, а також публікуються в офіційних виданнях загальнодержавної сфери розповсюдження. І нарешті. Наведу ще деякі норми Конституції України:

ст. 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

ст. 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України.

ст. 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

ст. 16. Забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи - катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду Українського народу є обов'язком держави.

ст. 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. { Офіційне тлумачення положення частини другої статті 19 див. в Рішенні Конституційного Суду України N 7-рп/2009 ( v007p710-09 ) від 16.04.2009 }.

ст. 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

ст.22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

ст. 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

ст. 40. Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

ст. 46. (…) Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

ст. 48. Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.

ст. 50. Кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

ст. 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.

ст. 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

ст. 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції. { Офіційне тлумачення статті 64 див. в Рішенні Конституційного Суду N 9-зп ( v009p710-97 ) від 25.12.97 }

ст. 85. До повноважень Верховної Ради України належить: 4) затвердження Державного бюджету України та внесення змін до нього; контроль за виконанням Державного бюджету України, прийняття рішення щодо звіту про його виконання;

ст. 94. Закон підписує Голова Верховної Ради України і невідкладно направляє його Президентові України. Президент України протягом п'ятнадцяти днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду.

ст. 102. Президент України є главою держави і виступає від її імені. Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

ст. 113. Кабінет Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених у статтях 85, 87 Конституції України. Кабінет Міністрів України у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України.

На разі зазначу, що зупинення законом про Бюджет дії інших законів України щодо надання пільг, компенсацій і гарантій, внесення змін до інших законів України, встановлення іншого (додаткового) правового регулювання відносин, ніж передбачено законами України, не відповідає ст. 1,  ст. 3, ч.2 ст. 6, ч.2 ст. 8, ч.2 ст. 19, ст. 21, ст. 22, п. 1 ч.2 ст. 92, ч.1, 2, 3 ст. 95 Конституції. Відтак послуговуватись такими рішеннями, а понад те наскрізь криміналізованою Постановою КМ У «Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 26.07.1996р. № 836 означає не що інше, як виконання злочинного наказу». І що ж я отримав – шок і приниження. Тобто. Наш уявний корабель при глибині моря в 1235 м розмістили на відстані 5.2 м від дна моря і відповідно на відстані 1229.8 м від поверхні. Оскільки я не іхтіандр то природньо, що мені життєво необхідно вибратись на поверхню. Для цього я і звертаюсь тепер до Вас по допомогу, потім до суду, а далі побачимо. Та врешті решт. Що ж це діється. Це нещасний Закон уже так спаплюжено, що його вже не можна прочитати не те що зрозуміти. Для прикладу. Ця ж сама стаття 39. у теперішньому викладі: Доплата громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення. Громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, провадиться доплата в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України. (частини перша та друга статті 39 із змінами, внесеними згідно із Законом України від 19.12.2006 р. N 489-V, Рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2007 р. N 6-рп/2007, замінено однією частиною згідно із  Законом України від 28.12.2007 р. N 107-VI, у зв'язку з цим частину третю вважати частиною другою) (зміни, внесені підпунктом 9 пункту 28 розділу II Закону України від 28.12.2007 р. N 107-VI, визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 22.05.2008 р. N 10-рп/2008) Громадянам, які працюють у зоні відчуження, а також у зоні безумовного (обов'язкового) відселення після повного відселення жителів, за рішенням Адміністрації зони відчуження, встановлюється доплата згідно з положенням, затвердженим Кабінетом Міністрів України. (стаття 39 із змінами, внесеними згідно із Законом України від 01.07.92 р. N 2532-XII, у редакції Закону України від 06.06.96 р. N 230/96-ВР).

І нарешті. Дозволю собі зацитувати п.3 – п.5 констатуючої частини Р.№ 6-рп/2007 «3. Конституційний Суд України, вирішуючи питання щодо конституційності оспорюваних норм Закону ( 489-16 ), виходить з такого.

3.1. У Конституції України ( 254к/96-ВР ) Україну проголошено демократичною, соціальною, правовою державою (стаття 1), визнано, що найвищою соціальною цінністю в Україні є людина, її права і свободи та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, а їх утвердження і забезпечення є головним обов'язком держави (стаття 3), права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними (стаття 21), їх зміст і обсяг при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не може бути звужений (стаття 22).

Аналіз законодавчої діяльності Верховної Ради України свідчить про те, що при прийнятті законів про Державний бюджет України систематично зупиняється дія інших законів України щодо надання пільг, компенсацій і гарантій, які є складовою конституційного права громадян на соціальний захист і достатній рівень життя кожного (статті 46, 48 Конституції України) ( 254к/96-ВР ).

Зупинення дії законів є способом тимчасового припинення їх дії в часі та/або за колом осіб і має здійснюватися відповідно до вимог Конституції України ( 254к/96-ВР ). Ця юридична процедура знаходиться в органічному зв'язку із скасуванням законів, внесенням до них змін та доповнень. Отже, у такому випадку законом про Державний бюджет України припиняється на певний строк правове регулювання відносин у сфері соціального захисту, зупиняється дія механізму реалізації конституційних соціально-економічних прав громадян, що призводить до обмеження права на соціальний захист. Систематичне зупинення законами про Державний бюджет України дії чинних законів України щодо надання пільг, компенсацій і гарантій фактично скасовує їх дію.

Зупинення дії положень законів, якими визначено права і свободи громадян, їх зміст та обсяг, є обмеженням прав і свобод і може мати місце лише у випадках, передбачених Основним Законом України ( 254к/96-ВР ). У статті 64 Конституції України ( 254к/96-ВР ) вичерпно визначено такі випадки, а саме передбачено, що в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод людини із зазначенням строку дії цих обмежень, та визначено ряд прав і свобод, які не можуть бути обмежені за жодних обставин.

Внаслідок зупинення на певний час дії чинних законів України, якими встановлено пільги, компенсації чи інші форми соціальних гарантій, відбувається фактичне зниження життєвого рівня громадян, який не може бути нижчим від встановленого законом прожиткового мінімуму (частина третя статті 46 Конституції України) ( 254к/96-ВР ), та порушується гарантоване у статті 48 Конституції України ( 254к/96-ВР ) право кожного на достатній життєвий рівень.

Отже, відповідно до частини третьої статті 22, статті 64 Конституції України ( 254к/96-ВР ) право громадян на соціальний захист, інші соціально-економічні права можуть бути обмежені, у тому числі зупиненням дії законів (їх окремих положень), лише в умовах воєнного або надзвичайного стану на певний строк.

Таку правову позицію Конституційний Суд України висловив у Рішенні від 20 березня 2002 року N 5-рп/2002 ( v005p710-02 ) (справа щодо пільг, компенсацій і гарантій) (пункт 6 мотивувальної частини).

3.2. Утверджуючи і забезпечуючи права і свободи громадян, держава окремими законами України встановила певні соціальні пільги, компенсації і гарантії, що є складовою конституційного права на соціальний захист і юридичними засобами здійснення цього права, а тому відповідно до частини другої статті 6, частини другої статті 19, частини першої статті 68 Конституції України ( 254к/96-ВР ) вони є загальнообов'язковими, однаковою мірою мають додержуватися органами державної влади, місцевого самоврядування, їх посадовими особами. Невиконання державою своїх соціальних зобов'язань щодо окремих осіб ставить громадян у нерівні умови, підриває принцип довіри особи до держави, що закономірно призводить до порушення принципів соціальної, правової держави. Принципи соціальної держави втілено також у ратифікованих Україною міжнародних актах: Міжнародному пакті про економічні, соціальні і культурні права ( 995_042 ) 1966 року, Європейській соціальній хартії (переглянутій) ( 994_062 ) 1996 року, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод ( 995_004 ) 1950 року, та рішеннях Європейського суду з прав людини. Зокрема, згідно зі статтею 12 Європейської соціальної хартії (переглянутої) ( 994_062 ) 1996 року держава зобов'язана підтримувати функціонування системи соціального забезпечення, її задовільний рівень, докладати зусиль для її поступового посилення тощо.

Конституційний Суд України неодноразово розглядав за зверненнями суб'єктів права на конституційне подання справи і приймав рішення, у яких визнавав окремі положення законів про Державний бюджет України щодо зупинення або обмеження пільг, компенсацій і гарантій такими, що не відповідають Конституції України ( 254к/96-ВР ) (рішення Конституційного Суду України від 20 березня 2002 року N 5-рп/2002 ( v005p710-02 ) (справа щодо пільг, компенсацій і гарантій), від 17 березня 2004 року N 7-рп/2004 ( v007p710-04 ) (справа про соціальний захист військовослужбовців та працівників правоохоронних органів), від 1 грудня 2004 року N 20-рп/2004 ( v020p710-04 ) (справа про зупинення дії або обмеження пільг, компенсацій і гарантій), від 11 жовтня 2005 року N 8-рп/2005 ( v008p710-05 ) (справа про рівень пенсії і щомісячного довічного грошового утримання). Проте, незважаючи на зазначені рішення Конституційного Суду України, ревізія законами про Державний бюджет України пільг, компенсацій і гарантій, яку започатковано у 1995 році, набула системного характеру.

4. У частині другій статті 8 Конституції України ( 254к/96-ВР ) встановлено вимогу щодо законів України - усі вони приймаються виключно на основі Конституції України ( 254к/96-ВР ) і повинні відповідати їй.

До повноважень Верховної Ради України як єдиного органу законодавчої влади в Україні належить прийняття законів (пункт 3 частини першої статті 85, стаття 91 Конституції України) ( 254к/96-ВР ). Виключно законами України встановлюються, зокрема, Державний бюджет України і бюджетна система України (пункт 1 частини другої статті 92 Конституції України) ( 254к/96-ВР ). Державний бюджет України затверджується щорічно Верховною Радою України на період з 1 січня по 31 грудня, а за особливих обставин - на інший період (частина перша статті 96 Конституції України) (254к/96-ВР), шляхом прийняття відповідного закону.

Питання складення, розгляду, затвердження, звіту та контролю за використанням коштів Державного бюджету України регламентовані положеннями статей 95, 96, 97, 98 Конституції України (254к/96-ВР) та Бюджетним кодексом України ( 2542-14 ) (далі - Кодекс).

Вимоги щодо змісту закону про Державний бюджет України містяться в частині другій статті 95 Конституції України ( 254к/96-ВР ), положення якої конкретизовано у статті 38 Кодексу ( 2542-14 ).

Встановлений частиною другою статті 95 Конституції України (254к/96-ВР), частиною другою статті 38 Кодексу (2542-14 ) перелік правовідносин, які регулюються законом про Державний бюджет України, є вичерпним.

Зі змісту наведених положень Конституції України ( 254к/96-ВР ) та Кодексу ( 2542-14 ) вбачається, що закон про Державний бюджет України як правовий акт, чітко зумовлений поняттям бюджету як плану формування та використання фінансових ресурсів, має особливий предмет регулювання, відмінний від інших законів України - він стосується виключно встановлення доходів та видатків держави на загальносуспільні потреби, зокрема і видатків на соціальний захист і соціальне забезпечення, тому цим законом не можуть вноситися зміни, зупинятися дія чинних законів України, а також встановлюватися інше (додаткове) правове регулювання відносин, що є предметом інших законів України. Таке положення закріплено і в частині третій статті 27 Кодексу ( 2542-14 ).

Метою і особливістю закону про Державний бюджет України є забезпечення належних умов для реалізації положень інших законів України, які передбачають фінансові зобов'язання держави перед громадянами, спрямовані на їх соціальний захист, у тому числі й надання пільг, компенсацій і гарантій. Отже, при прийнятті закону про Державний бюджет України мають бути дотримані принципи соціальної, правової держави, верховенства права, забезпечена соціальна стабільність, а також збережені пільги, компенсації і гарантії, заробітна плата та пенсії для забезпечення права кожного на достатній життєвий рівень (стаття 48 Конституції України) ( 254к/96-ВР ).

Оскільки предмет закону про Державний бюджет України чітко визначений у Конституції України ( 254к/96-ВР ), Кодексі ( 2542-14 ), то цей закон не може скасовувати чи змінювати обсяг прав і обов'язків, пільг, компенсацій і гарантій, передбачених іншими законами України.

5. Проаналізувавши зазначені положення Конституції України ( 254к/96-ВР ), Кодексу ( 2542-14 ), практику зупинення законом про Державний бюджет України дії інших законів України, Конституційний Суд України дійшов висновку, що зупинення законом про Державний бюджет України дії інших законів України щодо надання пільг, компенсацій і гарантій, внесення змін до інших законів України, встановлення іншого (додаткового) правового регулювання відносин, ніж передбачено законами України, не відповідає статтям 1, 3, частині другій статті 6, частині другій статті 8, частині другій статті 19, статтям 21, 22, пункту 1 частини другої статті 92, частинам першій, другій, третій статті 95 Конституції України (254к/96-ВР).

Таким чином, Верховна Рада України не повноважна при прийнятті закону про Державний бюджет України включати до нього положення про внесення змін до чинних законів України, зупиняти дію окремих законів України та/або будь-яким чином змінювати визначене іншими законами України правове регулювання суспільних відносин.» І що? Це я маю вірити, що владоможці «нє вєдают что творят»? Як би не так. Все це є наслідком безвідповідальності, безкарності, вседозволеності. На разі вважаю, що треба вже цьому якусь раду давати. Бо тут проглядаються всі ознаки рецидиву. Тож пора уже і «закон употрєбіть». Відтак зізнаюсь відверто, я дуже великі надії покладаю на очолювану Вами структуру. Адже насамперед їй під силу встановити коло осіб котрі приймали злочинні рішення, видавали злочинні накази та тих хто ці рішення і накази виконував. Встановити розмір нанесеної такими діями шкоди і притягнути винних до відповідальності. Як вбачається, причетними до цього є колишні і теперішні народні депутати котрі затверджували бюджет з настільки невідповідними розмірами фінансувань даних програм. Урядовці котрі приймали настільки невідповідні законодавству постанови. Працівники відповідних структурних підрозділів органів місцевої влади тощо котрі виконували настільки невідповідні законодавству рішення.

Виходячи з викладеного вище та керуючись главою 8 Кримінально-процесуального кодексу України,

Прошу:

1. Встановити коло осіб, розмір нанесеної шкоди і порушити кримінальну справу по факту неналежного виконання вимог ст. ст. 37, 39 Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ стосовно постраждалих проживаючих і працюючих в зоні посиленого радіологічного контролю.

Додатки:

1. Копія посвідчення Серія В-П № 706413 від 23.09.2004р.

2. Копія витягів з трудової книжки АВ № 283328 від 17.09.2007р.

3. Копія відповіді від 22.07.2011р. № 5932

4. Копія відповіді від 11.07.2011р.

02 серпня 2011 року                                                                          .П. Діхтяр

 

Прокуратура України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

01011, Київ - 11, вул. Різницька, 13/15

16.08.201107/1/1-р-11 

Міністерство соціальної політики України

Діхтяра    .П.

вул. Таращанська, 163а, кв. 130 м. Біла Церква Київської області

Надсилаю для розгляду звернення Діхтяра     .П. з порушених ним питань. Про результати повідомте заявника у встановлений законом строк.

Додаток: на 5 арк. першому адресату.

Заступник начальника управління - начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Р. Романчук

 

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

01601, м.Київ-601, вул. Еспланадна, 8/10 тел.: (044) 226-24-45, факс:(044)289-00-98 E-mail: info@mlsp.gov.ua

14.09.2011 № 1223/20/132-11     Діхтяру     .П.

на №        від              .                                вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква, Київська область, 09106

Про результати розгляду звернення

Шановний                   !

Департаментом соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Міністерства соціальної політики України розглянуто Ваше звернення, яке надійшло з Генеральної прокуратури України, щодо доплати за роботу на території радіоактивного забруднення та повідомляється.

Дійсно, окремими статтями Закону України , «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі - Закон) компенсаційні виплати, доплати та допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, встановлено в розмірах обчислених виходячи з мінімальної заробітної плати встановленої законом (ст. 30, 36, 37, 39, 48).

Реалізація зазначеного Закону, який спрямований на захист прав постраждалих громадян, суттєво обмежена реаліями економічного життя країни.

За статтею 95 Конституції України, виключно законом про Державний бюджет України визначаються будь-які видатки держави на загальносуспільні потреби, розмір і цільове спрямування цих видатків. При цьому держава прагне до збалансованості бюджету України.

На реалізацію у повному обсязі положень Закону, за прогнозною оцінкою, потрібно більше 70,0 мільярдів гривень, що значно перевищує можливості державного бюджету.

Норми, які вводяться Законом України про Державний бюджет України, є безумовними та пріоритетними відносно інших Законів України. До стабілізації економічного становища в Україні, усі суспільні потреби, які тягнуть за собою видатки з Державного бюджету України, у тому числі і розміри доплат та компенсацій, мають бути задоволені, виходячи з реальних фінансових можливостей його видаткової частини.

Відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік" (стаття 101), Закону України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (стаття 73), Закону України „Про Державний бюджет України на 2009 рік" (стаття 71) та Закону України „Про Державний бюджет України на 2010 рік" (стаття 70) Кабінету Міністрів України було надано право встановлювати розміри соціальних виплат громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, які відповідно до законодавства визначаються залежно від розміру мінімальної заробітної плати, в абсолютних сумах у межах асигнувань, передбачених за відповідними бюджетними програмами.

Паспортами бюджетних програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, як і у попередні роки, затверджені видатки із розрахунку розміру виплат відповідно до постанов Кабінету Міністрів України.

Виходячи з існуючих фінансових можливостей, держава гарантує виплату окремих видів компенсацій і допомог у розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 р. № 836 "Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", якою передбачено доплату працівникам, які працюють на території зони посиленого радіоекологічного контролю (ст. 39 Закону) - 5 грн. 20 копійок.

Підвищення розмірів компенсаційних виплат і допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, можливе лише за умови суттєвого збільшення обсягу фінансування з Державного бюджету України, який приймається Верховною Радою України.

З повагою, Директор Департаменту        О. Кравченко

 

Генеральному Прокуророві України

01011, м.Київ-11, вул. Різницька, 13/15 факс: 280-26-03

Представника за довіреністю:      Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106, д.т.: 0456330584

Скарга

щодо порушення права Діхтяра               Петровича на отримання обґрунтованої відповіді на звернення

Згідно довіреності від 07.09.2011р. (дод.1) мій син, Діхтяр               Петрович (далі – довіритель) , крім іншого, уповноважує мене відстоювати його інтереси в правоохоронних органах.

Підставою мого звернення до Вас стало неналежне реагування на попередньо підготовлене мною та завізоване і подане довірителем звернення до Вас від 02.08.2011р. (далі – звернення)  з проханням: 1. Встановити коло осіб, розмір нанесеної шкоди і порушити кримінальну справу по факту неналежного виконання вимог ст. ст. 37, 39 Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ стосовно постраждалих проживаючих і працюючих в зоні посиленого радіологічного контролю.

Для підтвердження статусу довірителя було надано копії: посвідчення постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи серія                            від              р.; витягів з трудової книжки                             від              р.; відповіді Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради (далі – Управління) від 22.07.2011р. № 5932; відповіді роботодавця, (далі – СПД) від 11.07.2011р.

Згідно поштового повідомлення від 02.08.2011р. (дод.2) дане звернення надійшло до Генеральної Прокуратури України 05.08.2011р. Звідти 19.08.2011р. надійшло повідомлення від 16.08.2011 № 07/1/1-р-11 (дод.3) про те, що заступником начальника управління - начальником відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Р. Романчуком звернення із додатками, ним надіслано до міністерства соціальної політики України (далі – Мінпраці).

На разі таке подивовує. Адже. Згідно з п.1, 2 Постанови Кабінету Міністрів України (далі – КМ У) від 20.09.2005р. N 936 «Порядок використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі – П. № 936): п.1 - головним розпорядником коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи є Мінпраці. п.2. - розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня за програмами визначаються (…) управління (відділи) праці та соціального захисту населення районних (міських) держадміністрацій, виконкомів міських, районних у містах рад, (). Тобто. Ваші підлеглі передали звернення на розгляд тим, чиї дії не тільки оскаржуються, а й чиї дії мають ознаки злочину з нанесеною шкодою в особливо великих розмірах. Це з одного боку. З іншого боку. Невже Мінпраці має повноваження виконати прохальну частину звернення ? То для чого це зроблено? І чим Ваші підлеглі при цьому керувались? Законом? Тоді яким? На разі це недолугість чи чванство ?

За таких обставин сподіватись на належний результат не пристало, що й було незабаром підтверджено. Так з отриманої 21.09.2011р. відповіді Мінпраці від 14.09.2011 № 1223/20/132-11 дод.4 надісланої директором департаменту соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи О. Кравченко випливало, що «Реалізація зазначеного Закону, який спрямований на захист прав постраждалих громадян, суттєво обмежена реаліями економічного життя країни.» І далі йшло обґрунтування механізму реалізації отих самих «реалій» котре суперечить насамперед ст.71 Закону Дія положень цього Закону не може призупинятися іншими законами, крім законів про внесення змін до цього Закону" та рішень Конституційного Суду України і безлічі рішень судів загальної юрисдикції.

Відтак мене і насамперед мого довірителя, такі «реалії» зовсім не влаштовують. Ба більше. Я буду добиватись усіма доступними мені засобами аби реалізаторів отих «реалій» було притягнуто до відповідальності і належним чином покарано. І в цьому я покладаюсь передовсім на Вас і очолювану Вами структуру.

Для початку сподіваюсь, що Ви доручите своїм підлеглим аби вони витребували у Мінпраці звернення та при його виконанні вчинили визначені законом дії. З метою скорочення часу на розгляд та збільшення обсягу інформації рекомендую завітати на мою Інтернет-сторінку http://komunal-social.io.ua/story до розділу Нариси «Соціальні стандарти». Там же незабаром я започаткую ще один нарис «ГПУ» де розміщатиму тексти пов’язані з даним зверненням. Також надаю номер свого мобільного телефону: 0681201982.

Оскільки суть проблеми викладено у зверненні то я обмежусь коротким викладом.

Згідно п.4 додатку 1 Постанови КМ У «Про організацію виконання постанов Верховної Ради Української РСР про порядок введення в дію законів Української РСР "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" та "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи" від 23 липня 1991 року №106 (далі – П. №106), місто обласного підпорядкування Біла Церква Київської області (далі – м. БЦ) віднесено до зони радіоактивного забруднення внаслідок чорнобильської катастрофи, як таке, що знаходиться в зоні посиленого радіологічного контролю.

Згідно спочатку ч.1 ст.34, а потім ч.1 ст.37. Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ (далі – Закон) Громадянам, які проживають на територіях радіоактивного забруднення, виплачується щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва і особистого підсобного господарства в таких розмірах: - у зоні посиленого радіоекологічного контролю - 30 процентів від мінімальної заробітної плати у республіці. В майже незмінному вигляді дана норма існує дотепер. Однак завдяки протиправним діям Прем'єр-міністра України В. Фокіна і державного секретаря КМ У В. Пєхоти м. БЦ до додатку 1 П. №106 не включили. Через таке, мешканцям м. БЦ на протязі минулих 20 років дану грошову допомогу не надавали. Таким чином місто з двохсоттисячним населенням обікрадене на: 200000 х 1235 х 0.3 х 20 х 12 = 17 млрд. 784 млн. грн. або на 88920 грн. кожного.

Згідно ч.1 ст. 39 Закону: Громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, провадиться доплата в таких розмірах: (…) - у зоні посиленого радіоекологічного контролю - одна мінімальна заробітна плата. Однак завдяки протиправним діям Першого віце-прем'єр-міністра України В. Дурдинця та міністра КМ У В. Пустовойтенка у п.2 Постанови КМ У від 26.07.1996р. № 836 "Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (далі – П. № 836) замість розміру мінімальної заробітної плати у 1,5 млн. крб. було встановлено 520 тис. крб. Надалі у цифрі 520 тис. кому перенесли на 5 знаків вліво і те, що вийшло назвали гривнею. Відтак зігнорувавши отим мізером, що виплачувався то кожного працюючого в м. БЦ за минулих 15 років «нагріли» на: 1235 х 15 х 12 = 222300 грн. тощо. І таких «кидків» здійснено безліч. Тому постає питання до якого часу все це триватиме і коли за таке призвідців почнуть переслідувати.

Звичайно ж таке масштабне пограбування вчинюване на протязі стільки довгого часу мені самотужки відпрацювати в особах і в документах, не під силу. І мені прикро, що Ваші підлеглі, замість засукати рукави та заходитись до надолужування не вчинених свого часу дій, продовжують лінію по фактичному покриванню вчинюваного злочину.

Насамкінець зазначу. Прикро коли посадовці виправдовуючи свої ганебні дії посилаються на не відповідні норми чинного законодавства розраховуючи на низьку правосвідомість людей. Тобто. Займаються шахрайством. Зовсім неприпустимими є дії посадовців коли вони виправдовуючи свої ганебні дії посилаються на не відповідні норми чинного законодавства, керуючись ними ж створеними нікчемними нормативними актами нав’язують суспільству протизаконний спосіб життя, обкрадають людей «до нитки».

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Витребувати у Міністерства соціальної політики України: 01601, м.Київ-601, вул. Еспланадна, 8/10 тел.: (044) 226-24-45, факс:(044)289-00-98 E-mail: info@mlsp.gov.ua звернення Діхтяра               Петровича до Генерального Прокурора України від 02.08.2011р.

2. Виконати звернення Діхтяра               Петровича до Генерального Прокурора України від 02.08.2011р.

3. З’ясувати і повідомити обставини і підстави направлення звернення Діхтяра               Петровича до Генерального Прокурора України від 02.08.2011р. заступником начальника управління - начальником відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Генеральної Прокуратури України Р. Романчуком на розгляд до Міністерства соціальної політики України.

Додатки:

1. Копія довіреності від 07.09.2011р.

2. Копія поштового повідомлення від 02.08.2011р.

3. Копія повідомлення від 16.08.2011 № 07/1/1-р-11

4. Копія відповіді від 14.09.2011 № 1223/20/132-11.

23 вересня 2011 року                                  Представник за довіреністю  П.С. Діхтяр

 

 

Прокуратура України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

01011, Київ - 11, вул. Різницька, 13/15

051011 № 07/1/1-р-11                                        

Міністерство соціальної політики України

вул. Еспланадна, 8/10 м. Київ, 01023

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська,163А,кв.130 м. Біла ЦеркваКиївська область, 09106

Направляю для розгляду в межах компетенції скаргу Діхтяра П.С. в інтересах Діхтяра С.П. з порушених ним питань.

Про результати прошу повідомити автора скарги у встановлений законом строк.

Заявнику роз'яснюю, що відповідно до ст.16 Закону України "Про звернення громадян" скарга на дії чи рішення органу державної влади, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням - безпосередньо до суду.

Додаток : на 2 арк., першому адресату.

Заступник начальника управління - начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Р. Романчук

 

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

01601, м.Київ-601, вул. Еспланадна, 8/10 теж: (044) 226-24-45, факс:(044)289-00-98 E-mail: info@mlsp.gov.ua

10.11.20111445/20/132-11                                    Діхтяру С.П.

вул. Таращанська, 163-а, кв. 130, м. Біла Церква, Київська область, 09106

Про результати розгляду звернення

Шановний Сергію Петровичу!

У Департаменті соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Міністерства соціальної політики України розглянуто Ваше чергове звернення, яке надійшло з Генеральної прокуратури України, щодо розміру виплат, передбачених Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (далі - Закон), та повідомляється.

Відповідно до статті 39 Закону громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, провадиться доплата у розмірах, кратних розмірам мінімальної заробітної плати.

Частиною другою статті 95 Конституції України визначено, що виключно Законом України про Державний бюджет визначаються будь-які видатки держави на загальносуспільні потреби, розмір і цільове спрямування цих видатків, а стаття 63 Закону закріплює норму, якою стверджується, що фінансування витрат, пов'язаних з реалізацією цього Закону, здійснюється за рахунок держбюджету.

Діяльність Мінпраці у частині забезпечення функцій Головного розпорядника бюджетних коштів за програмами соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, регламентується Бюджетним кодексом України.

Згідно зі статтею 87 Бюджетного кодексу України видатки на державні програми з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюються у встановленому порядку за рахунок наявних надходжень до загального фонду державного бюджету в межах обсягів призначень, передбачених у державному бюджеті.

Відповідно статті 51 Бюджетного кодексу України, розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та провадять видатки тільки в межах бюджетних призначень.

Будь-які зобов'язання, взяті фізичними та юридичними особами за коштами Державного бюджету України без відповідних бюджетних асигнувань або ж з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та законом про Державний бюджет України, не вважаються бюджетними зобов'язаннями. Витрати державного бюджету на покриття таких зобов'язань не можуть здійснюватися.

Паспортами бюджетних програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджені видатки із розрахунку розміру виплат відповідно до постанов Кабінету Міністрів України.

Отже, доплата працівникам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, провадиться у розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 № 836 „Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та становить для громадян, які проживають на території зони посиленого радіоекологічного - 5,20 гривень.

Поділяючи Вашу стурбованість стосовно розміру компенсаційних виплат, зазначаємо, що Міністерство постійно ініціює питання щодо збільшення обсягів бюджетних призначень, але, зважаючи на складну економічну ситуацію у державі, рівень фінансування за „чорнобильськими" програмами суттєво не збільшується.

Збільшення розмірів виплат і допомог, передбачених Законом, можливе лише за умови значного збільшення фінансування з державного бюджету.

З повагою, Заступник директора Департаменту - начальник відділу                        С. Кучеренко

Паламарчук Т.І. 289-73-04

 

Генеральному Прокуророві України

01011, м.Київ-11, вул. Різницька, 13/15 факс: 280-26-03

Представника за довіреністю:      Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

Заява

щодо прийняття на особистому прийомі

Згідно довіреності від 07.09.2011р. мій син, Діхтяр … Петрович (далі – довіритель) , крім іншого, уповноважує мене відстоювати його інтереси в правоохоронних органах.

02.08.2011р. довіритель завізував і подав підготовлене мною звернення до Вас від 02.08.2011р. з проханням: 1. Встановити коло осіб, розмір нанесеної шкоди і порушити кримінальну справу по факту неналежного виконання вимог ст. ст. 37, 39 Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ стосовно постраждалих проживаючих і працюючих в зоні посиленого радіологічного контролю (далі – Закон).

Для підтвердження статусу довірителя було надано копії: посвідчення постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи серія … від ...; витягів з трудової книжки … від ...; відповіді Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради від 22.07.2011р. № 5932; відповіді роботодавця, … від 11.07.2011р.

Згідно поштового повідомлення від 02.08.2011р. дане звернення надійшло до Генеральної Прокуратури України (далі – ГПУ) 05.08.2011р. Звідти 19.08.2011р. надійшло повідомлення від 16.08.2011 № 07/1/1-р-11 про те, що заступник начальника управління - начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Р. Романчук виконання даного звернення доручив міністерству соціальної політики України (далі – Мінпраці). Для цього він уже направив його, разом з усіма додатками, до Мінпраці.

21.09.2011р. директор департаменту соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи О. Кравченко надіслав відповідь від 14.09.2011 № 1223/20/132-11 з котрої випливало, що «Реалізація зазначеного Закону, який спрямований на захист прав постраждалих громадян, суттєво обмежена реаліями економічного життя країни.» І далі йшло обґрунтування механізму реалізації отих самих «реалій» котре суперечить насамперед ст.71 Закону Дія положень цього Закону не може призупинятися іншими законами, крім законів про внесення змін до цього Закону" та рішень Конституційного Суду України і безлічі рішень судів загальної юрисдикції.

Оскільки такі дії Вашого підлеглого суперечать чинному законодавству та мають ознаки дій з приховування злочину з нанесеною шкодою в особливо великих розмірах то я їх оскаржив направивши 23.09.2011р. звернення до Вас з проханням: 1. Витребувати у Мінпраці: 01601, м.Київ-601, вул. Еспланадна, 8/10 тел.: (044) 226-24-45, факс:(044)289-00-98 E-mail: info@mlsp.gov.ua звернення Діхтяра … Петровича до Генерального Прокурора України від 02.08.2011р. 2. Виконати звернення Діхтяра … Петровича до Генерального Прокурора України від 02.08.2011р.3. З’ясувати і повідомити обставини і підстави направлення звернення Діхтяра … Петровича до Генерального Прокурора України від 02.08.2011р. заступником начальника управління - начальником відділу захисту конституційних прав і свобод громадян ГПУ Р. Романчуком на розгляд до Мінпраці.

Для підтвердження свого статусу та підтвердження викладених обставин я надав декілька копій документів, як от: 1. Копія довіреності від 07.09.2011р. 2. Копія поштового повідомлення від 02.08.2011р. 3. Копія повідомлення від 16.08.2011 № 07/1/1-р-11 4. Копія відповіді від 14.09.2011 № 1223/20/132-11.

13.10.2011р. я отримав копію супровідного листа дод.1 від 051011 № 07/1/1-р-11про те, що заступник начальника управління - начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Р. Романчук виконання даного звернення знову доручив Мінпраці. Для цього він уже направив його, разом з усіма додатками, до Мінпраці. Тобто. Виконання заяви про злочин доручено одному з фігурантів підозрюваних у його скоєнні.

14.11.2011р. директор департаменту соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи О. Кравченко надіслав мені відповідь від 10.11.2011 № 1445/20/132-11 дод.2 з котрої випливає, що ще одні з фігурантів, а саме, народні депутати України, приймаючи Закон України «Про Державний бюджет України» всупереч чинному законодавству не тільки не виділяють належні кошти для реалізації вимог Закону, а й протиправно і систематично зупиняють його дію. Іншими словами, народні депутати України перевищуючи свої повноваження, видають злочинний наказ, а Мінпраці цей злочинний наказ виконує. Відтак, не мені Вам пояснювати, що згідно ст. 60 Конституції України Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність обидва фігуранти за такі дії мають нести відповідальність. З огляду ж на фігурантів даного злочину та на розмір нанесеної ними шкоди то притягнення їх до відповідальності знаходиться в сфері повноважень ГПУ. Оскільки ГПУ на протязі стільки довгого часу сама не ініціює порушення кримінальної справи по даному злочину та фактично вчиняє дії по його приховуванню то таке потребує пояснень. Нажаль з’ясувати дану обставину шляхом письмових звернень не вдається. Через таке змушений проситись на особистий прийом, якщо не до Вас то до одного з Ваших заступників. Адже, як відомо, безкарність породжує все нові і нові злочини. Дійшло вже до того, що влада не тільки продукує протизаконні нормативні акти, а й не виконує судові рішення як судів загальної юрисдикції, так і рішень Конституційного Суду України.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Прийняти Діхтяра Петра Семеновича на особистому прийомі та завчасно повідомити про час і дату прийому.

Додатки:

1. Копія відповіді від 10.11.2011 № 1445/20/132-11.

2. Копія супровідного листа від 051011 № 07/1/1-р-11.

3. Копія довіреності від 07.09.2011р.

Примітка: тексти документів з цього питання розміщено на моїй Інтернет-сторінці: http://komunal-social.io.ua/story - нарис «ГПУ». Додаткову інформацію можна отримати в нарисах «Сам собі адвокат», «ООН ІІ», «Соціальні стандарти» тощо. На форумі я розмістив підбірку нормативних актів з цієї тематики.

23 листопада 2011 року                                                           Представник за довіреністю  П.С. Діхтяр

Скидається на те, що вже відреагували, підкинули під двері документ. Очевидно через поспіх, не завізували.

 

Прокуратура України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

01011, Київ-11, вул. Різницька 13/15 факс: 280-26-03

 

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163А, кв. 130 м. Біла Церква Київська область, 09106

Вашу скаргу щодо незгоди з результатами вирішення Генеральною прокуратурою України попередніх звернень, розглянуто.

Відповідно до статті 6 Конституції України органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених Конституцією межах і відповідно до законів України. Згідно з вимогами ст. 19 Конституції України прокуратура зобов'язана діяти в межах наданих їй повноважень.

Ваші попередні звернення Генеральною прокуратурою України розглянуто в межах компетенції.

Крім того інформую, що кримінальна справа може бути порушена в тих випадках, коли є достатні дані, які вказують на наявність ознак злочину (ст. 94, 98 КПК України). Разом з тим у зверненні не наведено фактів кримінально-карних порушень посадовими особами Міністерства соціальної політики України, а тому підстав для прийняття рішення в порядку ст.97 КПК України немає.

Роз'яснюю, що згідно ч.3 ст.16 Закону України "Про звернення громадян" скарги на рішення вищих державних органів вирішуються у судовому порядку.

Відповідно до ст.12 Закону України "Про прокуратуру" прокурор розглядає заяви і скарги громадян і юридичних осіб, крім скарг, розгляд яких віднесено до компетенції суду.

Начальник управління захисту прав і свобод громадян В. Миколенко

 

Шановне товариство.

Оскільки за час опублікування документів «чорнобильської» тематики (ГПУ, Сам собі адвокат та на Форумі) жодної реакції користувачів не спостерігається вважаю таке не стільки їх байдужістю, скільки острахом породженим позицією зайнятою так званим Генеральним Прокурором України та так званої Генеральної Прокуратури України. Чому «так звані»? Та тому, що державний орган та його посадові особи маючи за обов’язок виконувати специфічну функцію нагляду за дотриманням іншими органами законодавства, самі є порушниками цього самого законодавства. Відтак вчиняючи дії з покривання злочинів, згідно чинного законодавства, самі є співучасниками цих злочинів. За таких обставин виникає питання – якщо найефективніший державний інститут настільки прогнив то на кого в цій державі можна сподіватись. На малоосвіченого пенсіонера-доходягу? Перепрошую. На двічі прем’єр-міністра, а тепер Президента України??? … і я такої ж думки.

На разі не будучи здатним на силові дії, а все ж не бажаючи миритись з таким свавіллям, я вирішив пройти ще один законний, а відтак апріорі безперспективний, напрям боротьби – представництво інтересів громадян без їх довіреності на підставі принципів самозахисту.

 

Начальникові районного підрозділу електричних мереж м. Біла Церква та Білоцерківського району

Грабовському Олександрові Андрійовичу

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163 а, кв.130, м. Біла Церква Київської області

Запит на інформацію

стосовно виконання керівниками теперішнього районного підрозділу електричних мереж м. Біла Церква та Білоцерківського району вимог Закону УРСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

Шановний Олександре Андрійовичу.

На підставі положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI,

Прошу:

1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно правонаступництва теперішнього районного підрозділу електричних мереж м. Біла Церква та Білоцерківського району в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно керівників котрі керували теперішнім районним підрозділом електричних мереж м. Біла Церква та Білоцерківського району в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

3. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в теперішньому районному підрозділі електричних мереж м. Біла Церква та Білоцерківського району в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

4. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на теперішньому районному підрозділі електричних мереж м. Біла Церква та Білоцерківського району у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

5. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами послуговувались керівники теперішнього районного підрозділу електричних мереж м. Біла Церква та Білоцерківського району в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

13 грудня 2011 року                                                          П.С. Діхтяр

 

Прокуратура Київської області

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Діхтяр Петро Семенович

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

д.т.: 0456330584, моб. тел.: 0681201982, E-mail: pravo4@bigmir.net

1. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно того хто і на яких підставах очолював прокуратуру Київської області та прокуратури міст і районів Київської області в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в прокуратурі Київської області та прокуратурах міст і районів Київської області в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

3. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників прокуратури Київської області та прокуратур міст і районів Київської області котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

4. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами послуговувались керівники прокуратури Київської області та прокуратур міст і районів Київської області в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

Інформацію на запит прошу надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

25 грудня 2011 року           П.С. Діхтяр

 

ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01133 м. Київ, б-р Лесі Українки, 27/2

№ 23-23 вих. 12 від 02.02.12

Діхтяру П. С.

вул. Таращанська 163-а кв. 130 м. Біла Церква Київська область

Повідомляю, що прокуратурою Київської області Ваш запит щодо надання інформації про те, хто і на яких підставах очолював прокуратуру Київської області та прокуратури міст і районів Київської області, починаючи з 01 квітня 1991 року до 01 грудня 2011 року, та з інших питань розглянуто.

На підставі Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію органами прокуратури України, затвердженого розпорядженням заступника Генерального прокурора України від 03.10.2011 № 127, прокуратурою області визначено витрати на друк запитуваної інформації, що міститься в документах прокуратури області обсягом 18 сторінок, які становлять 3,75 гривень.

Відповідно до інформації відділу фінансування та бухгалтерського обліку прокуратури області зазначені кошти 31.01.12 надійшли на рахунок прокуратури області.

З огляду на викладене, надсилаю Вам запитувану інформацію.

Проте, зі змісту Вашого четвертого питання не зрозуміло, яку саме інформацію, що має статус публічної, Ви запитуєте. Згідно з вимогами ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту, якщо не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених ч. 5 ст. 19 Закону. Зокрема, письмовий запит повинен містити загальний опис інформації, щодо якої зроблено запит.

Роз'яснюю, що відповідно до вимог ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Додаток: списки прокурорів Київської області та підпорядкованих прокурорів, які перебували на посадах у період з 01.04.91 по 01.12.11 та таблиці щодо постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 18 аркушах.

Старший помічник прокурора області з питань забезпечення доступу до публічної інформації О. Гордієнко

Список прокурорів області, які у період з 01.04.91 по 01.12.11 очолювали прокуратуру Київської області.

Прокуратуру Київської області за період з 01.04.91 до 01.12.11 на підставі наказів Генерального прокурора України очолювали наступні прокурорсько-слідчі працівники:

Калюжний В.С. перебував на посаді прокурора Київської області з 01.04.91 по (6-7) березень 1996 року.

Потебенько М.О. перебував на посаді прокурора Київської області з (6-7) березень 1996 року по 26.10.97.

Христенко О.А. перебував на посаді прокурора Київської області з 26.10.97 по 13.06.99 та з 05.01.2000 по серпень 2000.

Середа Г.П. перебував на посаді прокурора Київської області з 14.06.99 по 04.01.2000.

Бабенко В.І. перебував на посаді прокурора Київської області з 12.09.2000 по 20.09.01.

Міщенко С.Г. перебував на посаді прокурора області з 24.09.01 по 12.07.02.

Маркін М.О. перебував на посаді прокурора Київської області з 01.10.04 по 04.12.04.

Стеценко В.А. перебував на посаді прокурора Київської області з 14.12.04 по 06.07.05.

Гайсинський Ю.О. перебував на посаді прокурора Київської області з 12.07.02 по 18.08.04. Поновлено на посаді з 05.05.05 по 12.07.07.

Бойко В.П. обіймав посаду прокурора області з 31.07.07 по 09.02.08.

Гардецький О.С. на посаді прокурора Київської області перебував з 09.02.08 по 08.12.10.

Витязь М.І. перебував на посаді прокурора Київської області перебуває з 09.12.11 по даний час.

Список міжміськрайпрокурорів та прирівняних до них прокурорів, які у період з 01.04.91 по 01.12.11 очолювали вказані нижче прокуратури.

Баришівська міжрайонна прокуратура

Безверхий Б.М. перебував на посаді прокурора Баришівського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 13.06.95 (у зв'язку з реорганізацією - на посаді Баришівського міжрайонного прокурора Київської області з 14.06.95 по 04.06.96).

Калініченко М.П. перебував на посаді Баришівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 13.06.96 по 19.09.99.

Шевченко О.П. перебував на посаді Баришівського міжрайонного прокурора з 20.09.99 по 21.02.01.

Капишін С.М. перебував на посаді Баришівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.02.01 по 23.02.06.

Табалюк С.К. перебував на посаді Баришівського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 27.02.06 по 28.02.11.

Богомаз С.А. перебуває на посаді Баришівського міжрайонного прокурора з 11.04.11 по теперішній час.

Прокуратура міста Біла Церква

Ліщук П.О. перебував на посаді прокурора м. Біла Церква з 01.04.91 по 02.02.92;

Барчан І.О. перебував на посаді прокурора м. Біла Церква з 30.03.92 по 10.09.96;

Гриценко А.А. перший заступник прокурора м. Біла Церква виконував обов'язки прокурора м. Біла Церква з 11.09.96 по 17.09.96;

Гурін М.І. перебував на посаді прокурора м. Біла Церква з 18.09.96 по 20.03.97;

Коваль В.М. перебував на посаді прокурора м. Біла Церква з 21.03.97 по 19.04.01;

Гриценко А.А. перший заступник прокурора м. Біла Церква виконував обов'язки прокурора м. Біла Церква з 20.04.01 по 26.04.01;

Лупейко О.В. перебував на посаді прокурора м. Біла Церква з 27.04.01 по 28.04.04. Наказом Генерального прокурора України від 05.07.05 поновлений на посаді прокурора м. Біла Церква з 28.04.04 по 27.04.06;

Вдовиченко В.І. перебував на посаді прокурора м. Біла Церква з 24.05.05 по 05.07.05;

Дідик М.В. перебував на посаді прокурора м. Біла Церква з 22.06.04 по 11.05.05;

Мельник Г.І. перебуває на посаді прокурора м. Біла Церква з 31.05.06 і по теперішній час.

Прокуратура Білоцерківського району

Коваль В.М. перебував на посаді прокурора Білоцерківського району Київської області з 01.04.91 по 20.03.97;

Корнєв В.К. перебував на посаді прокурора Білоцерківського району Київської області з 21.03.97 по 18.11.98;

Лупейко О.В. перебував на посаді прокурора Білоцерківського району з 14.01.99 по 27.04.01;

Журавська Л.А. перебувала на посаді прокурора Білоцерківського району Київської області з 23.05.01 по 30.06.09;

Римар М.О. перебуває на посаді прокурора Білоцерківського району з 24.07.09 і по теперішній час.

Прокуратура Богуславського району

Зубенко В.І. перебував на посаді прокурора Богуславського району з 01.04.91 по 02.10.97.

Ящук Л.А. перебував на посаді прокурора Богуславського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.10.97 по 22.06.06.

Ступак Д.В. перебував на посаді прокурора Богуславського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.06.06 по 23.06.11.

Бакай А.В. перебуває на посаді прокурора Богуславського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.11.11 по теперішній час.

Бориспільська міжрайонна прокуратура

Денисюк Б.І. перебував на посаді Бориспільського міжрайонного прокурора з 01.04.91 по 15.05.96.

Мірошніченко С.С. перебував на посаді Бориспільського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 15.05.96 по 20.03.97.

Гурін М.І. перебував на посаді Бориспільського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.03.97 по 06.06.01.

Тихонов О.В. перебував на посаді Бориспільського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.06.01 по 25.10.02.

Кузовкін О.В. перебував на посаді Бориспільського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 14.11.02 по 24.10.07.

Бутович О.І. перебуває на посаді Бориспільського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 25.10.07 по теперішній час.

Прокуратура Бородянського району

Василенко С.О. перебував на посаді прокурора Бородянського району з 01.04.91 по 11.01.93.

Осадчук П.М. перебував на посаді прокурора Бородянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 15.03.93 по 16.03.98.

Балійчук І.П. перебував на посаді Бородянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 15.04.98 по 20.09.99.

Зелінський О.П. перебував на посаді Бородянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 20.09.99 по 22.04.02. Поновлений на посаді 22.04.09 по 16.06.04.

Ткаченко В.М. перебував на посаді Бородянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.07.04 по 11.12.06.

Ластовка В.В. перебував на посаді Бородянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 22.12.06 по 30.08.07.

Забарчук Р.В. перебував на посаді Бородянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.10.07 по 18.09.11.

Пацкан М.В. перебуває на посаді прокурора Бородянського району з 11.11.11 і по теперішній час.

Прокуратура міста Бровари Броварська міжрайонна прокуратура

Прокуратура Броварського району

Наказ ГПУ № 161ш від 06.11.98 про ліквідацію прокуратури м. Бровари та Броварського району та утворено Броварську міжрайонну прокуратуру.

Гавриленко В.Т. перебував на посаді прокурора Броварського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 27.09.95.

Грицаєнко Р.Л. перебував на посаді прокурора Броварського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 10.10.95 по 08.12.97.

Полуляхов В.М. перебував на посаді прокурора Броварського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 09.12.97 по 28.10.98.

Прядко В.О. перебував на посаді прокурора Броварського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 24.12.01 по 06.04.05.

Сільченко І.В. перебував на посаді прокурора Броварського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.04.05 по 30.10.08.

Прокуратура міста Бровари

Гарник М.В. перебувала на посаді прокурора м. Бровари з 01.04.91 по 13.06,96.

Чернобай А.М. перебувала на посаді прокурора м. Бровари Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 13.06.96 по 30.01.97.

Отрода М.М. перебував на посаді прокурора м. Бровари Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 04.02.97 по 18.11.98 та з 24.12.01. по 19.04.05.

Наджафов О.Г. перебував на посаді прокурора м. Бровари Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 20.05.05 по жовтень 2008 року.

Броварська міжрайонна прокуратура

Гулицький С.П. перебував на посаді Броварського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 18.11.98 по 05.04.99.

Бурбан А.С. перебував на посаді Броварського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.04.99 по 02.10.01.

Василенко О.А. перебував на посаді Броварського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 03.10.01 по 25.12.01.

Щербина С.А. перебував на посаді Броварського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 15.09.08 по 21.02.11.

Гарник М.В. перебуває на посаді Броварського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 16.02.11 по теперішній час.

Прокуратура Вишгородського району

Голуб Ю.В. перебував на посада прокурора Вишгородського району з 01.04.91 по 26.12.97.

Хадарін В.М. перебував на посаді прокурора Вишгородського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.01.98 по 01.12.11.

Прокуратура Володарського району

Іващенко А.С. перебував на посаді прокурора Володарського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 02.12.97.

Лисак М.Ф. перебував на посаді прокурора Володарського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 09.12.97 по 18.06.04.

Ференець О.Б. перебував на посаді прокурора Володарського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.07.04 по 23.04.08.

Матюшко О.А. перебуває на посаді прокурора Володарського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.04.08 і по теперішній час.

Васильківська міжрайонна прокуратура

Івахно В.Ф. перебував на посаді Васильківського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 08.08.96.

Баранюк Г.Г. перебував на посаді Васильківського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.08.96 по 21.03.97.

Степаненко В.В. перебував на посаді Васильківського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.03.97 по 08.10.01.

Боян П.В. перебував на посаді Васильківського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.10.01 по 02.06.08.

Морозюк С.М. перебував на посаду Васильківського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 06.06.08 по 04.11.10.

Потоцький Д.Г. перебував на посаду Васильківського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 09.02.11 по 28.09.11.

Стрелюк Я.В. перебуває на посаді Васильківського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.11.11 по теперішній час.

Прокуратура Згурівського району

Піголенко А.А. перебуває на посаді прокурора Згурівського району з 01.04.91 по 18.11.91 таз 12.12.91 по 15.05.96.

Заморський В.П. перебуває на посаді прокурора Згурівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.05.96 по 22.05.01.

Кунденко М.В. перебував на посаді прокурора Згірівського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.06.01 по 24.02.04.

Фомченков В.М. перебуває на посаді прокурора Згурівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 13.04.04 по теперішній час.

Прокуратура міста Ірпеня

Замков П.І. перебував на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 11.03.93.

Бишук В.І. перебував на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 06.04.93 по 10.04.96. 

Ничипоренко В.І. перебував на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.04.96 по 19.09.99.

Федоренко В.В. перебував на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 20.09.99 по 25.02.2000.

Ничипоренко В.І. перебував на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 25.02.2000 по 05.11.01.

Онищенко П.В. перебував на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 07.12.01 по 02.06.04. Поновлений на посаді 27.12.04 за рішенням суду з 02.06.04 по 07.09.11.

Сільченко І.В. перебував на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.07.04 по 28.12.04.

Шило А.І. перебуває на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.09.11 по теперішній час.

Іванківська міжрайонна прокуратура

Грисюк С.П. перебував на посаді прокурора Поліського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 11.11.93.

Іванченко П.І. перебував на посаді прокурора Іванківського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 28.01.92.

Морозов П.Д. перебував на посаді прокурора Іванівського району з 30.03.92 по 10.06.93.

Наказом Генерального прокурора України №109ш від 17.07.93 ліквідована прокуратура Поліського району з 25.09.1993 та утворена Іванківська міжрайонна прокуратура.

Грисюк С.П. перебував на посаді Іванківського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 12.11.93 по 20.06.97.

Бойко І.О. перебував на посаді Іванківського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.06.97 по 21.08.2000.

Хайновський О.О. перебував на посаді Іванківського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 31.08.2000 по 14.11.01.

Журбенко І.А. перебував на посаді Іванківського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.11.01 по 25.06.03.

Логвінов Д.В. перебував на посаді Іванківського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 25.09.03 по 08.11.04. Поновлений на посаді 27.12.04 та перебував з 08.11.04 по 24.11.10.

Омельченко О.М. перебуває на посаді Іванківського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 09.12.10 по теперішній час.

Кагарлицька міжрайонна прокуратура

Шинальський О.І перебував на посаді Кагарлицького міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України за 01.04.91 по 13.06.96.

Соловей М.Т. перебував на посаді Кагарлицького міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 13.06.96 по 10.11.98.

Кочин В.Т. перебував на посаді Кагарлицького міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.11.98 по 11.10.99.

Сільченко І.В. перебував на посаді Кагарлицького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.10.99 по 07.09.11.

Римар М.О. перебував на посаді Кагарлицького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.07.04 по 23.07.09.

Бєляєв Д.П. перебуває на посаді Кагарлицького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 19.08.09 по теперішній час.

Прокуратура Києво-Святошинського району

Федоренко В.В. перебував на посаді прокурора Києво-Святошинського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 19.09.99.

Колісник А.І. перебував на посаді прокурора Києво-Святошинського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 20.09.99 по 21.03.2000.

Мартиненко Ю.В. перебував на посаді прокурора Києво-Святошинського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 22.03.2000 по 01.06.2000.

Шевельов М.М. перебував на посаді прокурора Києво-Святошинського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 02.06.2000 по 20.11.2000.

Лісний С.М. перебував на посаді прокурора Києво-Святошинського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 07.12.2000 по 05.12.01.

Федоренко В.В. перебував на посаді прокурора Києво-Святошинського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 18.12.01 по теперішній час.

Прокуратура Макарівського району

Пономарьова Н.В. перебувала на посаді прокурора Макарівського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 23.03.93.

Морозов Ю.В. перебувала на посаді прокурора Макарівського району на підставі наказу Генерального прокурора України з березня 1993 по 25.11.96.

Домбровська Л.М. перебувала на посаді прокурора Макарівського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 26.11.96 по 22.12.97.

Непотрібний В.Л. перебував на посаді прокурора Макарівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.01.98 по 16.01.08.

Бондаренко Р.М. перебував на посаді прокурора Макарівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 31.01.08 по 23.02.11.

Шило А.І. перебував на посаді прокурора Макарівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.04.11 по 27.09.11.

Козак Т.І. перебуває на посаді прокурора Макарівського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.09.11 по теперішній час.

Прокуратура Миронівського району

Смоляр В.Г. перебував на посаді прокурора Миронівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 20.04.98.

Дубогрій В.П. перебував на посаді прокурора Миронівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 09.06.98 по 13.09.01.

Микитюк О.О. перебував на посаді прокурора Миронівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.11.01 по 25.12.03.

Мельник Г.І.  перебував  на посаді  прокурора Миронівського району. Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 06.07.04 по 30.05.06.

Ящук Л.А. перебував на посаді прокурора Миронівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.06.06 по 23.06.11.

Чуніхін П.М. перебував на посаді прокурора Миронівського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.09.11 по 22.12.11.

Прокуратура Обухівського району

Кисіль М.Н. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 02.02.92.

Негода А.І. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 30.03.92 по 01.06.94.

Педченко С.П. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 14.09.94 по 13.06.96.

Шинальський О.І. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 13.06.96 по 29.12.97.

Сєдін О.І перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.01.98 по 11.09.2000.

Дерев'янко І.М. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 05.10.2000 по 20.06.01.

Колос Л.В. перебувала на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 22.06.01 по 23.04.02.

Довгань А.С. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 25.04.02 по 24.11.03.

Хрущ В.І. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 13.05.04 по 13.07.06.

Астапов В.С. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.09.06 по 2008 рік.

Бучинський О.Й. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.04.08 по21.10.10.

Стрелюк Я.В. перебував на посаді прокурора Обухівського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.10.10 по 10.11.11.

Пасіка К.Г. перебуває на посаді прокурора Обухівського району з 21.11.11 по теперішній час.

Переяслав-Хмельницька міжрайонна прокуратура

Дзюба О.З. перебував на посаді Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 18.01.94 таз по 11.11.96.

Бабенко В.І. перебував на посаді Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 26.11.96 по 14.09.98.

Полуляхов В.М. перебував на посаді Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.10.98 проте дату звільнення неможливо зазначити у зв'язку з відсутністю особової справи та даних у номенклатурній справі.

Кушнір І.П. перебував на посаді Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України проте дату призначення неможливо зазначити у зв'язку з відсутністю особової справи та даних у номенклатурній справі пропрацював до 24.12.02.

Ластовка В.В. перебував на посаді Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 16.01.03 по 06.06.05.

Сухий Ю.В. перебував на посаді Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.08.05 по 22.10.07.

Кузовкін О.В. перебував на посаді Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 25.10.07 по 28.02.11.

Кардаш О.М. перебуває на посаді Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.04.11 по теперішній час.

Прокуратура Рокитнянського району

Нечепоренко Л.М. перебував на посаді прокурора Рокитнянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 21.04.97.

Шебетун В.В. перебував на посаді прокурора Рокитнянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 12.05.97 по 20.05.99.

Секрет В.П. перебував на посаді прокурора Рокитнянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.06.99 по 11.06.04.

Михайленко О.М. перебуває на посаді прокурора Рокитнянського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 15.06.04 по теперішній час.

Прокуратура м. Славутича

Гурін М.І. перебував на посаді прокурора м. Славутича Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 14.08.92 та з 24.09.92 по 29.06.94.

Заморський В.П. перебував на посаді прокурора м. Славутича Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 30.09.94 по 10.05.95.

Гурін М.І. перебував на посаді прокурора м. Славутича Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.05.95 по 18.09.96.

Балика М.А. перебував на посаді прокурора м. Славутича Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 18.09.96 по 02.02.06.

Василенко С.В. перебував на посаді прокурора м. Славутича Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 27.02.06 по 21.12.10.

Котяш А.І. перебуває на посаді прокурора м. Славутича Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.04.11 по теперішній час.

Прокуратура Сквирського району

Корнєв В.К. перебував на посаді прокурора Сквирського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 20.03.97.

Ліщук П.О. перебував на посаді прокурора Сквирського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 03.04.97 по 21.01.98.

Іващенко А.С. перебував на посаді прокурора Сквирського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.01.98 по 03.10.03.

Брень М.В. перебував на посаді прокурора Сквирського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 10.02.04 по 24.11.04.

Вдовиченко В.І. перебував на посаді прокурора Сквирського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 06.01.05 по 24.05.05 та з 05.07.05 по 08.07.08.

Шахрай Ю.І. перебуває на посаді прокурора Сквирського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 24.07.08 по теперішній час.

Прокуратура Ставищенського району

Ольховець О.М. перебував на посаді прокурора Ставищенського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 19.03.97.

Бондаренко О.М. перебував на посаді прокурора Ставищенського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 21.03.97 по 21.03.02.

Ілюха Р.М. перебував на посаді прокурора Ставищенського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.04.02 по 28.04.04.

Дубчак С.В. перебував на посаді прокурора Ставищенського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 15.06.04 по 11.02.05.

Подолянець Б.П. перебував на посаді прокурора Ставищенського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 22.06.05 по 26.04.10.

Чугаєв В.Ю. перебуває на посаді на посаді прокурора Ставищенського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 12.05.10 по теперішній час.

Прокуратура Таращанського району

Чернобай А.М. перебувала на посаді прокурора Таращанського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 13.06.96.

Бурбан А.С. перебував на посаді прокурора Таращанського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 13.06.96 по 05.10.98.

Обозовий С.П. перебував на посаді прокурора Таращанського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 06.10.98 по 30.08.02 поновлений на посаді наказом Генерального прокурора України 14.07.06 з 30.08.02 по 16.01.07.

Мрук С.П. перебував на посаді прокурора Таращанського району на підставі наказу в.о.Генерального прокурора України з 31.10.02 по 25.07.06 та з 30.01.07 по 27.09.09.

Вишнівський І.А. перебував на посаді прокурора Таращанського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 27.11.09 по 09.11.11.

Кривонос І.О. перебуває на посаді прокурора Таращанського району Київської області з 11.11.11 і по теперішній час.

Прокуратура Тетіївського району

Бондаренко О.М. перебував на посаді прокурора Тетіївського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 21.03.97.

Черніков В.Ю. перебував на посаді прокурора Тетіївського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 12.05.97 по 18.02.98.

Журавська Л.А. перебувала на посаді прокурора Тетіївського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 24.03.98 по 22.05.01.

Заморський В.П. перебував на посаді прокурора Тетіївського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України 23.05.01 по 15.03.05.

Крижановський О.А. перебував на посаді прокурора Тетіївського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.03.05 по 10.05.07.

Замков П.І. перебував на посаді прокурора Тетіївського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 10.05.07 по 24.01.08.

Крижановський О.А. перебував на посаді прокурора Тетіївського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 31.01.08 по 26.05.09.

Ємець І.І. перебуває на посаді прокурора Тетіївського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 24.06.10 по теперішній час.

Фастівська міжрайонна прокуратура

Петрук В.М. перебував на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 31.12.92.

Баранюк Г.Г. перебував на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 15.01.93 по 07.08.96.

Івахно В.Ф. перебував на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.08.96 по 05.05.99.

Маліцький О.Б. перебував на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 07.05.99 по 20.07.2000.

Безнос О.П. перебував на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.09.2000 по 06.11.01.

Суботін А.В. перебував на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.11.01 по 11.04.08.

Ференець О.Б. перебував на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.04.08 по 03.12.08.

Стрелюк Я.В. перебував на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 18.12.08 по 27.10.10.

Гущесов С.В. перебуває на посаді Фастівського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 30.12.10 по теперішній час.

Прокуратура Яготинського району

Неділько В.Г. перебував на посаді прокурора Яготинського району на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 29.12.97.

Сонько Микола Миколайович перебував на посаді прокурора Яготинського району на підставі наказу в.о.Генерального прокурора України з 21.01.98 по 16.01.08.

Жарий Олександр Костянтинович перебував на посаді прокурора Яготинського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України та з 31.01.08 по 22.12.09.

Русецький О.В. перебував на посаді прокурора Яготинського району Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.01.10 по теперішній час.

Прип'ятська спеціальна прокуратура

Шелудько О.Ф. перебував на посаді Прип'ятського спеціального прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 12.12.91 по 01.12.94.

Дубогрій В.П. перебував на посаді Прип'ятського спеціального прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.01.95 по 08.06.98.

Білаш О.С. перебував на посаді Прип'ятського спеціального прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 08.06.98 по 03.05.99.

Дубчак С.В. перебував на посаді Прип'ятського спеціального прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 07.05.99 по 07.05.04.

Лукашевич С.М. перебуває на посаді Прип'ятського спеціального прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 03.06.04 по теперішній час.

Прокуратура з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті

Ключников С.О. перебував на посаді Фастівського транспортного прокурора з 13.11.98 по 28.02.02.

Наказом Генерального прокурора України № 173ш від 17.12.98 перейменовано Фастівську транспорту прокуратуру Київської області у прокуратуру Київської області з питань нагляду за додержанням законів на транспорті Київської області.

 

Пасіка К.Г. перебував на посаді прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.03.03 по 10.11.03.

Матвієць А.А. перебував на посаді прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 27.01.04 по 29.09.04.

Іванов І.І. перебував на посаді прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 13.04.05 по 29.02.08.

Бєляєв Д.П. перебував на посаді прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 23.04.08 по 18.08.09.

Стужук В.Г. перебував на посаді прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 19.08.09 по 13.04.10.

Крижановський О.А. перебував на посаді прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 27.05.10 по 14.04.11.

Стригунов О.М. перебуває на посаді прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.09.11.

Київська прокуратура з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах

Дітківський П.Є. перебував на посаді Київського прокурора з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 25.11.96.

Полуляхов В.М. перебував на посаді Київського прокурора з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах на підставі наказу Генерального прокурора України з 26.11.96 по 08.12.97.

Грицаєнко Л.Р. перебував на посаді Київського прокурора з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах на підставі наказу Генерального прокурора України з 09.12.97 по 28.09.2000.

З 24.07.2000 - прокуратуру було ліквідовано.

Стойка М.П. перебував на посаді Київського прокурора з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.03.05 по 08.08.05.

Осадчий В.М. перебував на посаді Київського прокурора з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах на підставі наказу Генерального прокурора України з 22.11.05 по 08.08.05.

Мартян О.В. перебував на посаді Київського прокурора з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.03.08 по 05.11.09.

Гринів О.В. перебуває на посаді Київського прокурора з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах на підставі наказу Генерального прокурора України з 27.11.09 по теперішній час.

Київська природоохоронна прокуратура Чорнобильська міжрайонна прокуратура

Мітін В.К. перебував на посаді Чорнобильського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 01.04.91 по 20.11.98.

Мойсеєнко В.М. перебував на посаді Чорнобильського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 20.11.98 по 01.09.2000.

Веселовський В.В. перебував на посаді Чорнобильського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 29.09.2000 по 23.03.03.

Амплєєв О.В на посаді Чорнобильського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 14.05.03 по 23.04.04.

Бондарь А.М. на посаді Чорнобильського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 2004 року по 13.12.05.

Федоренко В.В. перебував на посаді Чорнобильського міжрайонного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.09.01 по 17.12.01.

Гаврюшенко Д.В. перебував на посаді Чорнобильського міжрайонного прокурора Київської області на підставі наказу Генерального прокурора України з 20.01.06 по 26.02.08.

Олефіренко Ю.В. перебувала на посаді міжрайонного природоохоронного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 28.02.08 по 07.06.11.

Грегуль Ю.В. перебуває на посаді міжрайонного природоохоронного прокурора на підставі наказу Генерального прокурора України з 11.11.11 по теперішній час.

 

Кількість працівників, котрі працювали в прокуратурі Київської області та прокуратурах міст і районів Київської області в період 01.01.2011-31.12.2011р. та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) (табл. № 1).

Таблиця № 1 (осіб)

Місяць

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1 категорія

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2 категорія

14

14

14

14

14

14

14

14

14

14

14

14

3 категорія

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

4 категорія

78

78

78

78

79

80

81

81

83

83

84

86

Загальна к-ть працюючих

181

179

178

180

173

179

178

167

173

185

180

190

Кількість працівників, котрі працювали в прокуратурі Київської області та прокуратурах міст і районів Київської області в період 01.01.2011-31.12.2011р. у зонах радіоактивно забруднених територіях (по зонах) (табл. № 2).

Таблиця № 2 (осіб)

Місяць

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Зона гарантованого (добровільного) відселення

11

11

12

12

12

11

11

11

11

10

11

11

Зона посиленого радіоекологічного конторою

160

160

159

156

153

161

159

154

159

165

161

171

Зона відчуження (обов'язкового) відселення після повного відселення жителів

6

6

6

6

5

5

6

6

6

6

6

6

Головний бухгалтер                О. Мельник

 

 

Прокуратура України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

01011, Київ-11, вул. Різницька 13/15 факс: 280-26-03

02.01.12 № 23-9 вих-12

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, буд. 163-а, кв.130 м. Біла Церква, Київська область, 09106

Ваш запит на інформацію про керівників Генеральної прокуратури України, прокурорів обласного рівня та інших керівників; працівників прокуратури, які мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у період з 01.04.1991 по 01.12.2011, та з інших питань розглянуто.

Повідомляємо, що згідно зі ст.ст.2, 15 Закону України «Про прокуратуру» від 01.12.1991 року, Генеральний прокурор України призначається на посаду за згодою Верховної Ради України та звільняється з посади указами Президента України, а прокурори Автономної Республіки Крим, областей, міст і районів призначаються наказами Генерального прокурора України (прокурор АРК - за погодженням з Верховною Радою Автономної Республіки Крим).

Наказом Генерального прокурора СРСР від 27.02.1990 № 77-л М.О. Потебенька було призначено прокурором Української РСР і звільнено із цієї посади також наказом Генерального прокурора СРСР від 03.09.1991 №285-л.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

З урахуванням викладеного, надаємо інформацію про осіб, що очолювали органи прокуратури УРСР та України, а також прокуратури обласного рівня у зазначений у запиті період.

Запитувана Вами інформація щодо виконувачів обов'язків прокурорів обласного рівня та керівників прокуратур міст і районів за вказаний період, а також кількості працівників органів прокуратури, які працювали у зонах радіоактивно забруднених територій та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на окремому накопичувальному списку не відображена, ведення такого списку чинними нормативними документами не передбачено.

Разом з тим, інформацію стосовно керівників прокуратур, які працюють на даний час, оприлюднено на сайтах Генеральної прокуратури України та прокуратур обласного рівня.

Також повідомляємо, що відповідно до вимог чинного законодавства, термін архівної давності фінансових та бухгалтерських документів становить 3 роки.

Упродовж 2009-2011 років органи прокуратури України здійснювали виплати відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та частин 5-13 Постанови Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 № 936 «Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а саме:

- доплата особам за роботу (службу) на території зон радіоактивного забруднення відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996р. № 836. Розмір зазначеної доплати складає у зоні посиленого радіоекологічного контролю - 5,20 грн., у зоні гарантованого добровільного відселення - 10,50 грн. (з 1996р. ці розміри не змінювалися);

- виплата допомоги у трикратному розмірі середньомісячної заробітної плати у разі вивільнення працівників у зв'язку з ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників, а також збереження за їх бажанням посадового окладу, тарифної ставки (окладу) на новому місці роботи відповідно до пункту 7 частини першої статті 20, пункту 1 частини першої статті 21, пункту 1 частини першої статті 22 Закону;

- виплата при переведенні громадянина у зв'язку із станом здоров'я на нижчеоплачувану роботу різниці між попереднім заробітком і заробітком на новій роботі на період до встановлення інвалідності або одужання, але не більш як на один рік, відповідно до пункту 7 частини першої статті 20, пункту 1 частини першої статті 21, пункту 1 частини першої статті 22 Закону;

- збереження середньої заробітної плати під час переїзду на нове місце проживання, але не більше ніж за 14 робочих днів, виходячи із середньомісячної заробітної плати за попереднім місцем роботи громадянам, які відселяються або переселяються з території зони радіоактивного забруднення. У разі неможливості працевлаштування на новому місці - збереження заробітної плати за період навчання нових професій (спеціальностей), але не більше одного року, відповідно до пунктів 3, 6 частини першої статті 36 Закону;

- оплата додаткової відпустки громадянам строком 14 робочих днів (16 календарних днів) відповідно до пункту 22 частини першої статті 20, пункту 1 частини першої статті 21, пункту 3 частини третьої статті 30 Закону; (Підпункт 9 пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №211 від 14.02.2007);

- оплата різниці між тривалістю щорічної відпустки, яка надається відповідно до статті 47 Закону, та тривалістю щорічної відпустки, яка надається відповідно до Закону України "Про відпустки" або інших законів громадянам, які працюють (перебувають у відрядженні) на території зон радіоактивного забруднення; (Підпункт 10 пункту 4 в редакції Постанови КМУ №211 від 14.02.2007);

- доплата особам, які працюють у зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення після повного відселення жителів відповідно до статті 39 Закону та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

- збереження за працівниками за попереднім місцем роботи на період працевлаштування, але не більш як на три місяці, середньої заробітної плати з урахуванням місячної вихідної допомоги у разі звільнення у зв'язку з відселенням або самостійним переселенням з території зони радіоактивного забруднення відповідно до статті 45 Закону;

- виплата середньої заробітної плати за час вимушеного простою громадянам, які повинні бути відселені із зон радіоактивного забруднення відповідно до статті 46 Закону.

Інші виплати постраждалим на ЧАЕС здійснюються Головним управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

Додаток: списки на 10 арк.

Начальник відділу забезпечення доступу до публічної інформації Л. Мілевич

 

Список прокурорів Української РСР та Генеральних прокурорів України за період з 01.04.1991 до 01.12.2011

№. Прізвище, ім'я та по батькові. Періоди.

1. Потебенько Михайло Олексійович - 27.02.90-04.09.91; 17.07.98-30.04.02

2. Шишкін Віктор Іванович - 05.09.91-26.12.93

3. Дацюк Владислав Володимирович - 27.12.93-29.10.95

4. Ворсінов Григорій Трохимович - 30.10.95-22.07.97

5. Литвак Олег Михайлович (в.о.) - 23.07.97-23.04.98

6. Ференц Богдан Васильович (в.о.) - 24.04.98-17.07.98

7. Гарник Микола Васильович (в.о.) - 30.04.02 - 06.07.02

8. Піскун Святослав Михайлович - 06.07.02-29.10.03; 10.12.04-14.10.05- 26.04.07-24.05.07

9. Васильєв Геннадій Андрійович - 18.11.03 - 09.12.04

10. Медведько Олександр Іванович - 04.11.05-04.05.07- 01.06.07-03.11.10

11. Пшонка Віктор Павлович - 04.11.10 - по т.ч.

 

Список  прокурорів областей України, міст Києва і Севастополя за період з 01.04.1991 до 01.01.2012

№ п/п. Прізвище, ім'я та по батькові. Період перебування на посаді прокурора.

Автономна Республіка Крим

1. Тесак Зиновій Дмитрович 12.10.84 - 17.02.92

2. Скворцов Геннадій Олександрович 17.02.92 - 09.07.92

3. Ізосимов Леонід Федорович 09.07.92-26.03.93

4. Купцов Валентин Михайлович 26.05.93-08.04.96

5. Шуба Володимир Васильович 15.05.96 - 02.08.00

6. Доброрез Олександр Олексійович 02.08.00-25.12.03

7. Гальцов Володимир Іванович 26.12.03-23.03.05; 26.05.07 - 26.09.07

8. Шемчук Віктор Вікторович 17.02.05 - 26.11.07

9. Угрюмов Олексій Михайлович 26.11.07 - 08.02.08

10. Бойко Володимир Никифорович 08.02.08-16.03.10

11. Моліцький Степан Володимирович 17.03.10 - 08.12.11

12. Павлов Вячеслав Володимирович 09.12.11 - по т.ч.

Вінницька область

1. Темченко Іван Данилович 23.07.81-29.07.91

2. Борденюк Анатолій Васильович 29.07.91-22.04.96

3. Бондар Юрій Єфремович 01.05.96-10.04.01

4. Клюге Геннадій Олександрович 10.04.01-27.01.03

5. Жученко Дем'ян Павлович 30.01.03 - 05.11.03

6. Гонтарук Віктор Миколайович 23.12.03-06.04.06

7. Шморгун Олександр Семенович 11.04.06 - 07.04.11

8. Мрихин Олександр Михайлович 08.04.11 - по т.ч.

Волинська область

1. Заплотинський Іван Дмитрович 02.02.90-14.02.92

2. Косюта Михайло Васильович 25.02.92 - 03.09.98

3. Губик Василь Теодорович 03.09.98 - 10.07.02

4. Баганець Олексій Васильович 10.07.02-24.04.03

5. Гіль Андрій Іванович 24.04.03 - 23.07.05; 10.01.07-05.12.11

6. Гузир Володимир Павлович 23.07.05-26.07.05

7. Франтовський Микола Михайлович 26.07.05-10.01.07

8. Парака Андрій Андрійович 07.12.11 - по т.ч.

Дніпропетровська область

1. Ворсінов Григорій Трохимович 02.04.91-19.10.95

2. Баганець Олексій Васильович 18.08.97-17.04.98

3. Щур Василь Федорович 20.04.98-02.08.00

4. Шуба Володимир Васильович 02.08.00 - 26.12.03; 15.12.04-22.10.08

5. Сорокін Сергій Миколайович 30.12.03-14.12.04

6. Косюта Михайло Васильович 30.10.08-09.12.10

7. Марчук Наталія Василівна 10.12.10 - по т.ч.

Донецька область

1. Демиденко Микола Кузьмич 23.04.90 - 03.10.91

2. Васильєв Геннадій Андрійович 02.12.91-16.07.96; 09.07.97-11.05.98

3. Мичко Микола Іванович (в.о.) 16.07.96-23.09.96

4. Кривобок Володимир Васильович 23.09.96 - 02.07.97

5. Пшонка Віктор Павлович 20.05.98 - 25.11.03

6. Мурза Віталій Вікторович 23.12.03-30.05.05; 20.10.06-23.12.08

7. Баганець Олексій Васильович 04.02.05 - 20.10.06

8. Ударцов Юрій Володимирович 24.12.08 - 01.03.10

9. Гальцов Володимир Іванович 12.03.10 - 14.06.11

10. Андрєєв Роман Геннадійович 16.06.11-31.08.11

11. Вишинський Володимир Степанович 01.09.11 - по т.ч.

Житомирська область

1. Дзюба Анатолій Григорович 10.12.82 - 20.02.92

2. Мартинюк Орест Васильович 20.02.92 - 04.12.98

3. Гардецький Олександр Степанович 18.12.98-03.12.99

4. Черненко Микола Андрійович 03.12.99 - 29.11.04

5. Кондратюк Анатолій Володимирович 14.12.04-14.07.05

6. Гузир Володимир Павлович 18.07.05-23.07.05

7. Гіль Андрій Іванович 23.07.05 - 10.01.07

8. Франтовський Микола Михайлович 10.01.07 - 05.12.11

9. Проценко Ігор Олексійович 06.12.11 - по т.ч.

Закарпатська область

1. Бондаренко Олександр Юрійович 14.05.87-08.05.97

2. Середа Григорій Порфирович 08.05.97 - 09.09.97

3. Лемак Володимир Якубович 17.09.97-18.02.99; 24.12.03- 14.12.04

4. Кудрявцев Віктор Вікторович 18.02.99-12.01.00

5. Орос Йожеф Францович 21.01.00 - 10.09.01

6. Кузьменко Андрій Дмитрович 13.09.01-29.07.02

7. Гошовський Микола Іванович 29.07.02 - 22.12.03; 14.12.04-14.02.05

8. Бенца Юрій Юрійович 16.03.05 - 16.03.10

9. Петруня Анатолій Леонідович 02.04.10 - по т.ч.

Запорізька область

1. Щур Василь Федорович 28.08.86-20.04.98

2. Зубков Петро Петрович 06.05.98-03.09.01

3. Присяжнюк Василь Степанович 31.08.01 - 12.07.02

4. Середа Григорій Порфирович 12.08.02 - 28.01.04

5. Кулаков Валерій Вікторович 29.01.04-14.02.05; 01.09.06-05.05.10

6. Шацький Олександр Леонідович     28.02.05 - 12.07.05

7. Стеценко Володимир Андрійович    12.07.05-02.08.06

7. Павлов Вячеслав Володимирович    01.06.10 - 08.12.11

8. Кирилюк Олександр Володимирович 09.12.11 - по т.ч.

Івано-Франківська область

1. Мартинюк Орест Васильович 17.07.90-10.12.91

2. Шевченко Володимир Іванович 10.12.91-26.06.96

3. Ринажевський Богдан Миколайович 02.07.96-27.10.97

4. Юрченко Юрій Васильович 27.10.97-28.07.05

5. Гошовський Микола Іванович 28.07.05-28.09.11

6. Каліфіцький Олександр Анатолійович 29.09.11 - по т.ч.

Київська область

1. Калюжний Володимир Сергійович 06.02.91-04.03.96

2. Потебенько Михайло Олексійович 05.03.96 - 27.10.97

3. Христенко Олександр Андрійович 27.10.97-14.06.99; 05.01.00- 11.09.00

4. Середа Григорій Порфирович 14.06.99 - 04.01.00

5. Бабенко Володимир Іванович 12.09.00-21.09.01

6. Міщенко Сергій Григорович 24.09.01-12.07.02

7. Гайсинський Юрій Олександрович 12.07.02 - 07.05.04; 05.07.05 - 12.07.07

8. Бондар Юрій Єфремович 20.05.04 - 01.10.04

9. Маркін Микола Олександрович 01.10.04-14.12.04

10. Стеценко Володимир Андрійович 14.12.04 - 05.07.05

11. Бойко Володимир Никифорович 31.07.07 - 08.02.08

12. Гардецький Олександр Степанович 09.02.08 - 07.12.10

13. Витязь Михайло Іванович 09.12.10 - по т.ч.

місто Київ

1. Шевченко Володимир Іванович 23.05.88-25.04.91

2. Лотюк Степан Васильович 25.04.91 - 17.10.97

3. Потебенько Михайло Олексійович 27.10.97-17.07.98

4. Гарник Микола Васильович 24.07.98 - 14.06.99

5. Христенко Олександр Андрійович 14.06.99 - 05.01.00

6. Гайсинський Юрій Олександрович 05.01.00 - 12.07.02

7. Присяжнюк Василь Степанович 12.07.02 - 25.11.03; 14.12.04-26.06.06

8. Кузьмін Ренат Савелійович 25.11.03 - 14.12.04

9. Блажівський Євген Миколайович 27.06.06 - 01.03.10

10. Ударцов Юрій Володимирович 02.03.10 - 08.02.11

11. Мельник Анатолій Степанович 09.12.11 - по т.ч.

Кіровоградська область

1. Кипень Анатолій Іванович 05.09.90-12.02.92

2. Осипов Яков Михайлович 13.02.92 - 20.12.96

3. Жилка Іван Павлович 20.12.96 - 05.07.99

4. Цвігун Валерій Миколайович 05.07.99-15.05.01

5. Гардецький Олександр Степанович 15.05.01 - 20.11.01; 12.12.05-09.02.08

6. Данильченко Юрій Броніславович 20.11.01-19.02.04

7. Пасіка Костянтин Григорович 16.05.05-19.08.05

8. Тюрін Геннадій Євгенович 15.02.08 - 07.07.10

9. Левицький Олег Петрович 19.02.04-16.05.05; 12.07.10-пот.ч.

Луганська область

1. Беседа Дмитро Степанович 12.02.87 - 25.06.92

2. Курочка Микола Йосипович 25.06.92 - 30.07.97

3. Середа Григорій Порфирович 09.09.97 - 05.08.98

4. Солодкий Володимир Іванович 16.09.98-23.10.03

5. Стось Сергій Петрович 23.12.03-14.01.05

6. Шморгун Олександр Семенович 15.07.05-10.04.06

7. Ударцов Юрій Володимирович 11.04.06-23.12.08

8. Трубніков Євген Микитович 24.12.08-09.12.10

9. Бескишкий Микола Григорович 10.12.10-по т.ч.

Львівська область

1. Ізосимов Леонід Федорович 01.02.83-10.12.91

2. Котик Зенон Дмитрович 11.12.91 - 10.10.94

3. Миронович Віктор Миколайович 01.11.94 - 02.07.96

4. Баганець Олексій Васильович 02.07.96 - 18.08.97; 10.01.08- 13.07.10

5. Паламар Степан Іванович 09.09.97 - 04.08.98

6. Ференц Богдан Васильович 04.08.98 - 21.04.99

7. Ринажевський Богдан Миколайович 01.04.99 - 26.06.03

8. Блажівський Євген Миколайович 14.07.03 - 27.06.06

9. Пришко Анатолій Григорович 25.07.06-19.04.07; 06.06.07- 10.01.08; 14.07.10- 11.11.10

10. Голомша Микола Ярославович 19.04.07 - 27.04.07

11. Ковбасюк Віталій Васильович 16.11.10 - по т.ч.

Миколаївська область

1. Бондар Юрій Єфремович 26.08.87 - 22.04.96; 10.04.01 -15.01.03

2. Клюге Геннадій Олександрович 12.05.96-10.04.01

3. Стоянов Микола Степанович 23.01.03-12.01.04; 17.06.05- 14.06.11

4. Данильченко Юрій Броніславович 22.01.04-17.06.05

5. Гальцов Володимир Іванович 15.06.11 - по т.ч.

Одеська область

1. Дацюк Владислав Володимирович 05.03.88-06.02.92

2. Іванов Василь Савелійович 21.02.92-17.10.94; 28.02.96 - 03.09.98

3. Косик Віктор Прокопович 20.10.94 - 19.02.96

4. Косюта Михайло Васильович 03.09.98 - 11.12.03

5. Гаврилюк Михайло Іванович 21.01.04-16.02.05

6. Шахов Віктор Федорович 17.02.05 - 06.04.06

7. Галкін Олександр Борисович 18.07.05 - 24.05.07; 12.12.05-04.12.07

8. Присяжнюк Василь Степанович 24.05.07-18.01.08; 19.01.08-18.07.10

9. Проценко Ігор Олексійович  7.08.10-05.12.11 

10. Моліцький Степан Володимирович 07.12.11 - по т.ч.  |

Полтавська область

1. Мусіяка Володимир Григорович 05.12.90-14.02.92

2. Конарчук Олег Володимирович 14.02.92-24.02.92

3. Лось Василь Васильович 24.02.92 - 18.07.95

4. Даценко Микола Іванович 18.07.95 - 03.12.99

5. Гардецький Олександр Степанович 03.12.99 - 15.05.01

6. Цвігун Валерій Миколайович 15.05.01 - 18.12.01

7. Гаврилюк Михайло Іванович 19.12.01 - 21.01.04

8. Середа Григорій Порфирович 28.01.04 - 01.04.05

9. Галкін Олександр Борисович 28.04.05-18.07.05

10. Войцишен Віктор Дмитрович 15.07.05-08.11.10

11. Мельник Анатолій Степанович 09.11.10 - 08.02.11

12. Андрєєв Роман Геннадійович 09.02.11-15.06.11

13. Миронов Андрій Миколайович 16.06.11 - по т.ч.

Рівненська область

1. Польовий Василь Степанович 13.02.87 - 26.02.92

2. Гузик Йосип Михайлович       25.02.92-10.10.94

3. Висоцький Володимир Болеславович 24.10.94-14.12.95

4. Мандрикін Віктор Георгійович 12.03.96-15.02.00

5. Данилюк Степан Іванович (в.о.) 31.08.01 - 11.09.01

6. Лісовий Микола Леонідович (в.о.) 11.09.01 - 13.09.01

7. Голомша Микола Ярославович 13.09.01 - 25.11.03

8. Коморний Ігор Олександрович 23.12.03 - 17.05.05

9. Ореховський Леонід Анатолійович 21.06.05 - 14.01.07

10. Баганець Олексій Васильович 17.01.07 - 10.01.08

11. Пришко Анатолій Григорович 10.01.08 - 13.07.10

12. Присяжнюк Василь Степанович 22.02.00 - 31.08.01; 19.07.10-по т.ч.

Прокуратура міста Севастополя

1. Зелянін Юрій Павлович 06.07.82-17.07.92

2. Вернідубов Іван Васильович 03.02.93-29.10.97

3. Твердохліб Григорій Мусійович 01.11.97- 19.10.99

4. Карпєєв Андрій Михайлович 19.10.99 - 24.04.02

5. Дереза Володимир Павлович 25.04.02 - 12.07.04; 14.02.05-17.03.10

6. Петруня Анатолій Леонідович 01.09.04-14.02.05

7. Вишинський Володимир Степанович 17.03.10-31.08.11

8. Білоус Віталій Владиславович 01.09.11 - по т.ч.

Сумська область

1. Кравченко Микола Григорович 21.01.85 - 21.02.92

2. Сухонос Віктор Володимирович 09.03.92-10.07.98

3. Мудров Анатолій Миколайович 03.08.98-08.07.99

4. Доброрез Олександр Олексійович 15.07.99 - 02.07.00

5. Воронов Олександр Якович 30.08.00 - 08.01.03

6. Ударцов Юрій Володимирович 16.01.03-29.07.04; 18.12.04-07.06.05

7. Моліцький Степан Володимирович 30.07.04-17.12.04

8. Горбань Олександр Павлович 08.06.05-08.06.10

9. Ленський Сергій Володимирович 16.06.10-06.12.11

10. Василенко Олег Андрійович 07.12.11 - по т.ч.

Тернопільська область

1. Іванов Василь Савелійович 13.02.87-13.02.92

2. Ференц Богдан Васильович 21.02.92 - 17.10.97; 21.04.99-16.12.99 

3. Ринажевський Богдан Миколайович 27.10.97-21.04.99 

4. Гаврилюк Михайло Іванович 20.12.99 - 19.12.01

5. Улінець Олег Євстахійович 19.12.01-31.01.03 |

6. Гіль Андрій Іванович 07.02.03 - 22.04.03

7. Голуб Юрій Володимирович 14.07.03 - 27.06.08

8. Мельничук Іван Іванович 27.06.08 - по т.ч.

Харківська область

1. Кожевніков Геннадій Костянтинович 25.04.86 - 21.05.92

2. Бесєда Дмитро Степанович 25.06.92 - 16.02.96

3. Каркач Павло Михайлович 16.02.96 - 09.07.97

4. Кривобок Володимир Васильович 09.07.97 -30.12.03

5. Синчук Василь Людвигович 23.01.04-30.06.10

6. Тюрін Геннадій Євгенович 08.07.10 - по т.ч.

Херсонська область

1. Семенов Анатолій Миколайович 21.07.83 - 28.02.92

2. Христенко Олександр Андрійович 26.02.92-14.12.95

3. Кафтанов Леонід Миколайович 14.12.95-22.09.98

4. Банчук Микола Васильович 12.01.00-05.02.04

5. Кузьменко Андрій Дмитрович 09.09.04-15.07.05

6. Черніков Василь Юрійович 15.07.05 - 15.07.10

7. Свіденко Костянтин Борисович 16.07.10 - по т.ч.

Хмельницька область

1. Харченко Олексій Гнатович 14.05.87 - 14.02.92

2. Вільканець Ростислав Миколайович 25.02.92-15.05.98

3. Сибіга Іван Васильович 20.05.98-09.06.04

4. Мельничук Іван Іванович 25.06.04 - 27.06.08

5. Голуб Юрій Володимирович 27.06.08- по т.ч.

Черкаська область

1. Коцюрба Анатолій Антонович 12.02.87-14.12.95

2. Кушнір Павло Григорович 21.12.95-05.10.01

3. Литвин Олександр Миколайович 06.10.01-27.02.05

4. Лісовий Микола Леонідович 28.02.05 - по т.ч.

Чернівецька область

1. Купцов Валентин Михайлович 28.08.86 - 01.06.93

2. Ніндипова Валентина Іванівна 09.06.93 - 01.03.00

3. Улінець Олег Євстахійович 20.03.00 - 19.12.01

4. Поцілуйко Віталій Михайлович 28.01.02 - 29.01.03

5. Галкін Олександр Борисович 03.02.03 - 28.04.05

6. Гошовський Микола Іванович 11.05.05 - 28.07.05

7. Мойсеєнко Володимир Семенович 28.07.05-10.11.05

8. Косюта Михайло Васильович 25.11.05 - 30.10.08

9. Орос Йожеф Францевич 30.10.08-15.07.10

10. Коваль Петро Андрійович 17.08.10 - по т.ч.

Чернігівська область

1. Даценко Микола Іванович 05.03.88 - 18.07.95

2. Лось Василь Васильович 18.07.95-12.11.96

3. Шадура Микола Прокопович 17.12.96 - 26.11.98

4. Богатиренко Володимир Костянтинович 11.12.98 - 13.07.01

5. Блажівський Євген Миколайович 13.07.01-14.07.03

6. Лісовий Микола Леонідович 14.07.03 - 28.02.05

7. Василевський Анатолій Григорович 16.03.05-15.05.09

8. Мірошниченко Сергій Сергійович 20.05.09 - по т.ч.

 

Прокуратура міста Біла Церква Київської області

Діхтяр Петро Семенович

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

д.т.: 0456330584, моб. тел.: 0681201982, E-mail: pravo4@bigmir.net, сайт: http://komunal-social.io.ua

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

1. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно того хто і на яких підставах очолював прокуратуру міста Біла Церква Київської області та виконував ці обов’язки в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в прокуратурі міста Біла Церква Київської області в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

3. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників прокуратури міста Біла Церква Київської області котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

4. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи документами послуговувались керівники прокуратури міста Біла Церква Київської області чи особи котрі їх заміщали, в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

5. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам прокуратури міста Біла Церква Київської області пов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно).

Примітка. Інформацію на запит прошу надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

 26 грудня 2011 року                                                                            П.С. Діхтяр

 

Директорові комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал»

Мазуренку Володимиру Миколайовичу

09109, вул. Сухоярська,14 м. Біла Церква Київської області, тел., факс. 045-63-6-82-12,

код ЄДРПОУ 35615226, рах. № 2600101032049 в ВАТ «БМ Банк». МФО 380913

 Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163 а, кв.130, м. Біла Церква Київської області, E-mail: pravo4@bigmir.net

Запит на інформацію

стосовно виконання керівниками теперішнього комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» вимог Закону УРСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

На підставі положень Законів України: «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI; «Про 
інформацію» від 02 жовтня 1992 року N 2657-XII,

Прошу:

1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно правонаступництва теперішнього комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно керівників та осіб, які їх заміщали, котрі керували теперішнім комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

3. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в теперішньому комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

4. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на теперішньому комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

5. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи іншими документами послуговувались керівники та особи, які їх заміщали, теперішнього комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

6. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам теперішнього комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» пов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно).

Примітка. Інформацію на запит надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

26 грудня 2011 року                                                                            П.С. Діхтяр

 

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «БІЛОЦЕРКІВВОДОКАНАЛ»

код ЄДРПОУ 35615226, рах. № 2600101032049 в ВАТ «БМ Банк». МФО 380913 юр. адреса тел., факс. 045-63-6-82-12 Україна, 09109, м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 14

від 23.01.12р.1-07/13-98

На № 57 від 28.12.2011р.

Діхтяр П.С.,

м. Біла Церква, вул. Таращанська, 163 а кв. 130

Шановний Петро Семенович!

КП БМР «Білоцерківводоканал» розглянуло Ваш запит на інформацію від 26.12.2011 р. та повідомляє наступне.

Відповідно до положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі-Закон) публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом. Статтею 13 для цілей цього Закону визначені розпорядники інформації. Так, КП БМР «Білоцерківводоканал», маючи статус підприємства питного водопостачання, здійснює господарську діяльність, спрямовану на забезпечення споживачів послугами з водопостачання та водовідведення вчасно та відповідної якості, що згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» є одним із різновидів комунальних послуг. Тому вимоги Закону «Про доступ до публічної інформації» на наше підприємство поширюються лише стосовно інформації щодо умов постачання послуг та цін на них.

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про інформацію», під інформаційним запитом щодо доступу до офіційних документів розуміється звернення з вимогою про надання можливості ознайомлення з офіційною інформацією. Офіційна інформація - це інформація, що виходить від державних органів, громадських організацій і оформлена за встановленими правилами. Громадянин має право звернутися до державних органів і вимагати надання будь-якого офіційного документа, незалежно вій того, стосується цей документ його особисто чи ні. крім випадків обмеження доступу, передбачених цим Законом. Зобов'язання надавати в обов'язковому порядку інформацію, що стосується їх діяльності покладено лише на органи законодавчої, виконавчої та судової влади України.

Запитувана Вами інформація стосується внутрішньогосподарської діяльності комунального підприємства, яку можуть перевірити лише уповноважені контролюючі органи, та відповідно до ст. 30 Закону України «Про інформацію» є інформацією виробничого характеру, а тому відноситься до інформації з обмеженим доступом.

Виходячи з вищенаведеного Ваша заява від 26.12.2011 р. не підлягає задоволенню.

Директор КП БМР «Білоцерківводоканал» В.М. Мазуренко

Вик. Лучинська І.М. (тел. 5-45-59)

 

 

Міському голові м. Біла Церква Савчуку Василеві Петровичу

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456353232

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163 а, кв.130, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330584, E-mail: pravo4@bigmir.net

 

Запит на інформацію

стосовно виконання керівниками теперішнього комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» вимог Закону УРСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII в період з 01.04.1991р. і до 31.03.2012р.

На підставі положень Законів України: «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI; «Про 
інформацію» від 02 жовтня 1992 року N 2657-XII,
Прошу:
1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно правонаступництва теперішнього комунального підприємства Білоцерків-
ської міської ради «Білоцерківводоканал» в період з 01.04.1991р. і до 31.03.2012р.
Наприклад. Надсилаємо копії правовстановлюючих документів.

Комунальне підприємство Київської обласної ради «Білоцерківводоканал»:

рішення Київської обласної ради від 02.10.2007р. №179-13-V;

наказ Київського обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Київоблводоканал" від 29.12.2007р. № 387;

свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Серія А01 № 241619 від 29.12.2007р.;

статут комунального підприємства Київської обласної ради «Білоцерківводоканал» від 29.12.2007р. № 13531350000003148;

довідка ЄДРПОУ тощо.

2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно керівників та осіб, які їх заміщали, котрі керували теперішнім комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в період з 01.04.1991р. і до 31.03.2012р.

Наприклад. Надсилаємо копії рішень, розпоряджень та наказів:

розпорядження Київської обласної ради від 27.12.2007р. №741;

наказ Київського обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Київоблводоканал" від 02.01.2008р. №1-к § 1

рішення Білоцерківської міської ради «Про погодження кандидатури на зайняття посади директора Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал»» від 25.03.2010р. № 1339 тощо.

3. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в теперішньому комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в період з 01.04.1991р. і до 31.03.2012р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) і працювали у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

Наприклад. Надсилаємо копії документів направлених підприємством до уповноваженого органу:

паспорт даних по підприємству, робітники якого отримують компенсаційні виплати та допомоги, пов'язані з заробітною платою або стипендією, згідно з Законом України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" визначений Додатком 1 до пункту 6 Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи від 02.07.2004р. № 147 направлених підприємством до уповноваженого органу;

розрахунки видатків для виплати компенсацій та допомог, надання пільг особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи визначених Додатком 2 до пункту 6 Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи від 02.07.2004р. № 147 тощо.

4. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи іншими документами послуговувались керівники та особи, які їх заміщали, теперішнього комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в період з 01.04.1991р. і до 31.03.2012р. (помісячно) на його виконання.

Наприклад. На виконання вимог Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ:

З 1 квітня 1991 року:

п.18 ч.1 ст. 20, п.1 ч.1 ст. 23 працівників звільнено від сплати податків і мита всіх видів. Доплати:

- ст.34. 30% від мінімальної заробітної плати у республіці;

- ст.36 рівень – тариф: від 1 до 5 Кі/км2 - на 20 – 30%; від 5 до 10 Кі/км2 - на 30 - 40%; від 10 до 15 Кі/км2 - на 40 - 60%; від 15 до 30 Кі/км2 - на 60 - 80%; понад 30 Кі/км2 - на 80 - 100% щомісячно.

- ст.39 тариф: від 1 до 3 років – 0,8; від 3 до 5 років – 1,0; від 5 до 10 років – 1,2; від 10 до 15 років – 1,5; понад 15 років – 2,0 щороку.

З 19 грудня 1991 року:

п.18 ч.1 ст. 20, п.1 ч.1 ст. 23 працівників звільнено від сплати податків і мита всіх видів. Доплати: 

ст.26 загальний стаж – не менше тарифу, який склався на кінець року: від 1 до 3 років – 0,8; від 3 до 5 років – 1,0; від 5 до 10 років – 1,2; від 10 до 15 років – 1,5; понад 15 років – 2,0 щороку починаючи з 1991 року.

ст.37 – щомісячно 30% від мінімальної заробітної плати

ст.39 рівень – тариф:

- від 1 до 5 Кі/км2 - на 20 – 30%, але не більше 1,0 мінімальної заробітної плати;

- від 5 до 10 Кі/км 2 - на 30 - 40 процентів, але не більше 1,5 мінімальної заробітної плати;

- від 10 до 15 Кі/кв. км - на 40 - 60 процентів, але не більше 2,0 мінімальних заробітних плат;

- від 15 до 30 Кі/кв. км - на 60 - 80 процентів, але не більше 2,5 мінімальної заробітної плати;

- понад 30 Кі/кв. км - на 80 - 100 процентів, але не більше 3,0 мінімальних заробітних плат щомісячно.

З 01 липня 1992 року:

ч.2 ст. 23 працівників звільнено від сплати податків і мита всіх видів. Доплати:

ст.26 загальний стаж –тариф, який склався на кінець року: від 1 до 3 років – 0,8; від 3 до 5 років – 1,0; від 5 до 10 років – 1,2; від 10 до 15 років – 1,5; понад 15 років – 2,0 в кінці кожного року.

ст.37 – щомісячно 30% від мінімальної заробітної плати

ст.39 рівень – тариф: від 1 до 5 Кі/км2 - на 20 – 30%; від 5 до 10 Кі/км2 - на 30 - 40%; від 10 до 15 Кі/км2 - на 40 - 60%; від 15 до 30 Кі/км2 - на 60 - 80%; понад 30 Кі/км2 - на 80 - 100% щомісячно.

З 06 червня 1996 року:

ч.2 ст. 23 працівників звільнено від сплати податків і мита всіх видів. Доплати:

ст.37 – щомісячно 30% від мінімальної заробітної плати

ст.39 - у зоні безумовного (обов'язкового) відселення - три мінімальні заробітні плати;

- у зоні гарантованого добровільного відселення - дві мінімальні заробітні плати;

 - у зоні посиленого радіоекологічного контролю - одна мінімальна заробітна плата тощо.

Нарахування коштів працівникам у зв'язку з їх роботою на радіоактивно забруднених територіях здійснювались у розмірах, визначених:

постановою Кабінету Міністрів України № 836 від 26.07.1996 року або, за рішеннями судів № … :

- на підставі нормативів мінімальної заробітної плати визначених законодавством України:

Закон УРСР від 03.07. 1991р. N 1280-XII: з 1.07. 1991р. до 30.11. 1991р. – 185 крб.

Указ Президента України від 09.01.1992р. N 34/92: з 1.12. 1991 до 30.04. 1992 р. – 400 крб.

Постанова ВРУ від 29.04. 1992 р. N 2301-XII: з 1.05. 1992 р. до 31.10. 1992 р. – 900 крб.

Постанова ВРУ від 16.11. 1992 р. N 2779-XII: з 1.11. 1992 р. до 31.12. 1992 р. – 2 300 крб.

Декрет КМУ від 29.12. 1992 р. N 19-92: з 1.01. 1993 р. до 31.05. 1993 р. – 4 600 крб.

Постанова ВРУ від 01.06. 1993 р. N 3243-XII: з 1.06. 1993 р. до 31.08. 1993 р. – 6 900 крб.

Постанова ВРУ від 27.08. 1993 р. N 3415-XII: з 1.09. 1993 р. до 30.11. 1993 р. – 20 000 крб.

Постанова ВРУ від 25.11. 1993 р. N 3653-XII: з 1.12. 1993 р. до 29.02. 1996 р. – 60 000 крб.

Постанова ВРУ від 20.02. 1996 р. N 49/96-ВР: з 1.03. 1996 р. до 01.09. 1996 р. – 1 500 000 крб.

Указ Президента України від 25.08. 1996 р. N 762/96: з 2.09. 1996 р. до 31.12. 1997 р. – 15 грн.

Закон України від 24.12. 1997 р. N 780/97-ВР: з 1.01. 1998 р. до 30.06. 1998 р. – 45 грн.

Указ Президента України від 23.06. 1998р. N 669/98: з 1.07. 1998 р. до 31.12. 1998 р. – 55 грн.

Закон України від 25.12. 1998 р. N 366-XIV: з 1.01. 1999 р. до 31.03.2000 р. – 74 грн.

Закон України від 01.06.2000 р. N 1766-III: з 1.04.2000 р. до 30.06.2000 р. – 90 грн.

Закон України від 01.06.2000 р. N 1766-III: з 1.07.2000 р. до 31.12.2001 р. – 118 грн.

Закон України від 13.12.2001 р. N 2896-III: з 1.01.2002 р. до 30.06.2002 р. – 140 грн.

Закон України від 13.12.2001 р. N 2896-III: з 1.07.2002 р. до 31.12.2002 р. – 165 грн.

Закон України від 26.12.2002 р. N 372-IV: з 1.01.2003 р. до 30.11.2003 р. – 185 грн.

Закон України від 26.12.2002 р. N 380-IV: з 1.12.2003 р. до 31.08.2004 р. – 205 грн.

Закон України від 27.11.2003 р. N 1344-IV: з 1.09.2004 р. до 31.12.2004 р. – 237 грн.

Закон України від 23.12.2004р. N 2285-IV ст.83: з 1.01.2005р. до 31.03.2005р. – 262 грн.; з 1.04.2005р. до 30.06.2005р. – 290 грн. ; з 1.07.2005р. до 31.08.2005р. – 310 грн. ; з 1.09.2005р. до 31.12.2005р. – 332 грн.

Закон N 3235-IV від 20.12.2005р. ст. 82: з 1.01.2006 до 30.06.2006р. – 350 грн. ; з 1.07.2006р. до 30.11.2006р. – 375 грн.; з 1. 12.2006 до 31.12.2006р. – 400 грн.

Закон № 489 – V від 19.12.2006р. ст. 76: з 1.01.2007 до 31.03.2007 р. – 400 грн. ; з 1.04.2007р. до 30.06.2007 р. – 420 грн. ; з 1.07.2007 до 30.09.2007 р. – 440 грн. ; з 1.10.2007р. до 31.12.2007 р. – 460 грн.

Закон № 107 – VI від 28.12.2007р. ст.59: з 1.01.2008р. до 31.03.2008 р. – 515 грн. ; з 1.04.2008р. до 30.09.2008 р. – 525 грн. ; з 1.10.2008 до 30.11.2008 р. – 545 грн. ; з 1.12.2008р. до 31.12.2008 р. – 605 грн.

Закон № 835 – VI від 26.12.2008р. ст.55: з 1.01.2009р. до 31.03.2009 р. – 605 грн. ; з 1.04.2009р. до 30.06.2009 р. – 625 грн. ; з 1.07.2009 до 30.09.2009 р. – 630 грн.; з 1.10.2009р. до 31.10.2009 р. – 650 грн. ; з 1.12.2009р. до 31.12.2009 р. – 669 грн.

Закон № 1646 – VI від 20.10.2009р. ст.2: з 1.11.2009р. до 31.12.2009 р. – 744 грн.

на 2009, 2010 рік (Закон № 1646 – VI від 20.10.2009р. ст.1; Закон № 2154-VI від 27.04.2010р. ст.52, 53):

з 01.11.2009р. до 31.12.2009р. – 744 грн. ; з 01.01.2010р. до 31.03. 2010р. – 869 грн. ; з 01.04.2010р. до 30.06. 2010р. – 884 грн. ; з 01.07.2010р. до 30.09. 2010р. – 888 грн. ; з 01.10.2010р. до 30.11. 2010р. – 907 грн. ; з 01.12.2010р. до 31.12. 2010р. – 922 грн.

на 2011 рік (Б 23.12.2010р. N 2857-VI ст. 21, 22): з 01.01.2011р. до 31.03. 2011р. – 941 грн. ; з 01.04.2011р. до 30.09. 2011р. – 960 грн. ; з 01.10.2011р. до 30.11. 2011р. – 985 грн. ; з 01.12.2011р. до 31.12.2011 р. – 1004 грн.

на 2012 рік (Б. 22.12.2011р. № 4282-VI ст. 12, 13): з 01.01.2012 до 31.03. 2012р. – 1073 грн. ; з 01.04.2012 до 30.09. 2012р. – 1094 грн. ; з 01.07.2012 до 30.11. 2012р. – 1102 грн. ; з 01.10.2012 до 30.11. 2012р. – 1118 грн. ; з 01.12.2012р. до …  – 1134 грн. або,

- на підставі нормативів мінімальної заробітної плати визначених законодавством України:

Закон УРСР від 03.07. 1991р. N 1280-XII: з 1.07. 1991р. до 30.11. 1991р. – 185 крб.

Указ Президента України від 09.01.1992р. N 34/92: з 1.12. 1991 до 30.04. 1992 р. – 400 крб.

Постанова ВРУ від 29.04. 1992 р. N 2301-XII: з 1.05. 1992 р. до 31.10. 1992 р. – 900 крб.

Постанова ВРУ від 16.11. 1992 р. N 2779-XII: з 1.11. 1992 р. до 31.12. 1992 р. – 2 300 крб.

Декрет КМУ від 29.12. 1992 р. N 19-92: з 1.01. 1993 р. до 31.05. 1993 р. – 4 600 крб.

Постанова ВРУ від 01.06. 1993 р. N 3243-XII: з 1.06. 1993 р. до 31.08. 1993 р. – 6 900 крб.

Постанова ВРУ від 27.08. 1993 р. N 3415-XII: з 1.09. 1993 р. до 30.11. 1993 р. – 20 000 крб.

Постанова ВРУ від 25.11. 1993 р. N 3653-XII: з 1.12. 1993 р. до 29.02. 1996 р. – 60 000 крб.

Постанова ВРУ від 20.02. 1996 р. N 49/96-ВР: з 1.03. 1996 р. до 01.09. 1996 р. – 1 500 000 крб.

Указ Президента України від 25.08. 1996 р. N 762/96: з 2.09. 1996 р. до 31.12. 1997 р. – 15 грн.

Закон України від 24.12. 1997 р. N 780/97-ВР: з 1.01. 1998 р. до 30.06. 1998 р. – 45 грн.

Указ Президента України від 23.06. 1998р. N 669/98: з 1.07. 1998 р. до 31.12. 1998 р. – 55 грн.

Закон України від 25.12. 1998 р. N 366-XIV: з 1.01. 1999 р. до 31.03.2000 р. – 74 грн.

Закон України від 01.06.2000 р. N 1766-III: з 1.04.2000 р. до 30.06.2000 р. – 90 грн.

Закон України від 01.06.2000 р. N 1766-III: з 1.07.2000 р. до 31.12.2001 р. – 118 грн.

Закон України від 13.12.2001 р. N 2896-III: з 1.01.2002 р. до 30.06.2002 р. – 140 грн.

Закон України від 13.12.2001 р. N 2896-III: з 1.07.2002 р. до 31.12.2002 р. – 165 грн.

Закон України від 26.12.2002 р. N 372-IV: з 1.01.2003 р. до 30.11.2003 р. – 185 грн.

Закон України від 26.12.2002 р. N 380-IV: з 1.12.2003 р. до 31.08.2004 р. – 205 грн.

Закон України від 27.11.2003 р. N 1344-IV: з 1.09.2004 р. до 31.12.2004 р. – 237 грн.

Закон України від 23.12.2004р. N 2285-IV ст.83: з 1.01.2005р. до 31.03.2005р. – 262 грн.; з 1.04.2005р. до 30.06.2005р. – 290 грн. ; з 1.07.2005р. до 31.08.2005р. – 310 грн. ; з 1.09.2005р. до 31.12.2005р. – 332 грн.

Закон N 3235-IV від 20.12.2005р. ст. 82: з 1.01.2006 до 30.06.2006р. – 350 грн. ; з 1.07.2006р. до 30.11.2006р. – 375 грн.; з 1. 12.2006 до 31.12.2006р. – 400 грн.

2007 рік. Закон № 489 – V від 19.12.2006р. ст. 76: з 1.01.2007 р. до 31.03.2007 р. – 400 грн. ; з 1.04.2007р. до 30.06.2007 р. – 420 грн. ; з 1.07.2007 до 30.08.2007 р. – 440 грн. ; Закон від 15.07.1999 р. № 966-XIV ст.5: у 09.2007р. – 588 грн.; у 10.2007р. – 600 грн.; у 11.2007р. – 624 грн.; у 12.2007 р. – 632 грн.

2008 рік. Закон від 15.07.1999 р. № 966-XIV ст.5: у 01.2008р. – 661; у 02.2008р. – 686 грн.; у 03.2008р. – 711 грн.; у 04.2008р. – 747грн.; у 05.2008р. – 767 грн.; з 1.06.2008р. до 30.11.2008 р. – 789 грн. ; у 03.2008р. – 794 грн.;

2009 рік. Закон від 15.07.1999 р. № 966-XIV ст.5: у 01.2009р. – 823 грн.; у 02.2009р. – 831 грн.; у 03.2009р. – 841 грн.; у 04.2009р. – 851 грн.; у 05.2009р. – 867 грн.; у 06.2009р. – 887 грн.; з 1.07.2009р. до 31.10.2009 р. – 896 грн. ; у 11.2009р. – 900 грн.; у 12.2009р. – 913 грн.

2010 рік. Закон від 15.07.1999 р. № 966-XIV ст.5: у 01.2010р. – 937 грн.; у 02.2010р. – 968 грн.; з 1.03.2010р. до 30.04.2010 р. – 977 грн.; у 05.2010р. – 981 грн.; з 01.06.2010р. до 31.08. 2010р. – 1003 грн. ; у 09.2010р. – 1013 грн.; у 10.2010р. – 1038 грн.; з 01.11.2010р. до 31.12. 2010р. – 1062 грн.

2011 рік. Закон від 15.07.1999 р. № 966-XIV ст.5: у 01.2011р. – 1104 грн.; у 02.2011р. – 1121 грн.; у 03.2011р. – 1151 грн.; у 04.2011р. – 1177 грн.; у 05.2011р. – 1206 грн.; з 01.06.2011р. до 31.12. 2011р. – 1235 грн.

2012 рік. Закон від 15.07.1999 р. № 966-XIV ст.5: з 01.01.2012 до … – 1235 грн. тощо.

6. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам теперішнього комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» пов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 31.03.2012р. (помісячно).

Наприклад. Надсилаємо довідку про стан радіологічного забруднення (Кі/км2) в період з 01.04.1991р. і до 31.06.1996р. на територіях де працювали працівники підприємства.

З 1 квітня 1991 року:

п.18 ч.1 ст. 20, п.1 ч.1 ст. 23 працівників звільнено від сплати податків і мита всіх видів. Доплати:

- ст.34. 30% від мінімальної заробітної плати у республіці;

- ст.36 рівень – тариф: від 1 до 5 Кі/км2 - на 20 – 30%; від 5 до 10 Кі/км2 - на 30 - 40%; від 10 до 15 Кі/км2 - на 40 - 60%; від 15 до 30 Кі/км2 - на 60 - 80%; понад 30 Кі/км2 - на 80 - 100% щомісячно.

- ст.39 тариф: від 1 до 3 років – 0,8; від 3 до 5 років – 1,0; від 5 до 10 років – 1,2; від 10 до 15 років – 1,5; понад 15 років – 2,0 щороку.

З 19 грудня 1991 року:

п.18 ч.1 ст. 20, п.1 ч.1 ст. 23 працівників звільнено від сплати податків і мита всіх видів. Доплати: 

ст.26 загальний стаж – не менше тарифу, який склався на кінець року: від 1 до 3 років – 0,8; від 3 до 5 років – 1,0; від 5 до 10 років – 1,2; від 10 до 15 років – 1,5; понад 15 років – 2,0 щороку починаючи з 1991 року.

ст.37 – щомісячно 30% від мінімальної заробітної плати

ст.39 рівень – тариф:

- від 1 до 5 Кі/км2 - на 20 – 30%, але не більше 1,0 мінімальної заробітної плати;

- від 5 до 10 Кі/км 2 - на 30 - 40 процентів, але не більше 1,5 мінімальної заробітної плати;

- від 10 до 15 Кі/кв. км - на 40 - 60 процентів, але не більше 2,0 мінімальних заробітних плат;

- від 15 до 30 Кі/кв. км - на 60 - 80 процентів, але не більше 2,5 мінімальної заробітної плати;

- понад 30 Кі/кв. км - на 80 - 100 процентів, але не більше 3,0 мінімальних заробітних плат щомісячно.

З 01 липня 1992 року:

ч.2 ст. 23 працівників звільнено від сплати податків і мита всіх видів. Доплати:

ст.26 загальний стаж –тариф, який склався на кінець року: від 1 до 3 років – 0,8; від 3 до 5 років – 1,0; від 5 до 10 років – 1,2; від 10 до 15 років – 1,5; понад 15 років – 2,0 в кінці кожного року.

ст.37 – щомісячно 30% від мінімальної заробітної плати

ст.39 рівень – тариф: від 1 до 5 Кі/км2 - на 20 – 30%; від 5 до 10 Кі/км2 - на 30 - 40%; від 10 до 15 Кі/км2 - на 40 - 60%; від 15 до 30 Кі/км2 - на 60 - 80%; понад 30 Кі/км2 - на 80 - 100% щомісячно.

З 06 червня 1996 року:

ч.2 ст. 23 працівників звільнено від сплати податків і мита всіх видів. Доплати:

ст.37 – щомісячно 30% від мінімальної заробітної плати

ст.39 - у зоні безумовного (обов'язкового) відселення - три мінімальні заробітні плати;

- у зоні гарантованого добровільного відселення - дві мінімальні заробітні плати;

 - у зоні посиленого радіоекологічного контролю - одна мінімальна заробітна плата тощо.

Примітка. Інформацію на запит надати на електронну адресу - pravo4@bigmir.net. У разі наявності у витребовуваному документі конфіденційної інформації, при копіюванні, дана інформація перекривається папірцем з написом «конфіденційно». У разі відсутності витребовуваного документа надається копія акта про його знищення.

20 червня 2012 року                                           П.С. Діхтяр

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Я.Мудрого. 15. м. Біла Церква. Київська область. 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел. (04563)5-40-82, E-mail: bc_mvk@bel.com.ua Код ЕДРПОУ 04055009

03.07.12р. № Д-1531

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163 а, кв.130 м. Біла Церква, Київська обл., 09100

Про надання інформації

На Ваш запит від 20 червня 2012 року (вх..№ Д-1531 від 20 червня 2012 року), стосовно виконання керівниками комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» вимог Закону УРСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» повідомляємо:

У відповідності до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 22 від 02.02.2010 року, яким затверджено акт приймання передачі комунального підприємства Київської обласної ради «Білоцерківводоканал» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до комунальної власності міста Біла Церква, право власності на Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» перейшло до територіальної громади міста Біла Церква в особі Білоцерківської міської ради.

Рішенням міської ради № 1338 від 25.03.2010 року найменування комунального підприємства Київської обласної ради «Білоцерківводоканал» було змінене на комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» та затверджено Статут комунального підприємства білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал».

25 березня 2010 року рішенням Білоцерківської міської ради № 1399, було погоджено кандидатуру керівника підприємства, а 19 квітня 2010 року розпорядженням міського голови №59-К призначено на посаду директора КП БМР «Білоцерківводоканал» - Мазуренка Володимира Миколайовича.

Водночас, стосовно надання інформації про кількість працівників підприємства (у тому числі тих, які мають статус постраждалих внаслідок катастрофи на чорнобильській АЕС) та інформації про те, якими нормами законодавства України керувалися керівники підприємства виконуючи вимоги Закону УРСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» роз'яснюємо, що даний вид інформації не є публічною.

У розумінні Закону України N 2939-УІ від 13 січня 2011 року - «Публічна інформація -це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом».

Крім того, у відповідності до ст.. 13 зазначеного Закону юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів, бюджету Автономної Республіки Крим, є розпорядниками - стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів, а суб'єкти господарювання, які займають домінуюче становище на ринку або наділені спеціальними чи виключними правами, або є природними монополіями, - стосовно інформації щодо умов постачання товарів, послуг та цін на них.

Враховуючи зазначене вище, керуючись положенням ст. 22 Закону України    «Про доступ до публічної інформації» у задоволенні запиту на інформацію, який міститься у п. п. 3 і 4 Вашого звернення відмовлено.

Додатки:

Копія рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 22 від 02.02.2010 р.; Копія рішення міської ради №1338 від 25.03.2010 р.;

Копія рішення міської ради №1339 від 25.03.2010 р.;

Копія розпорядження міського голови № 59-к від 19.04.2010п.;

Копія Статуту КП БМР «Білоцерківводоканал».

Заступник міського голови                         В.В. Гнатюк

  

Міністерство внутрішніх справ України

вул. Богомольця, 10, м. Київ, п.і. 01601, телефакс: 256 10 34,

тел.: (044) 254 76 43, vidkrytist@mvs.gov.ua

Діхтяр Петро Семенович

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

д.т.: 0456330584, моб. тел.: 0681201982, E-mail: pravo4@bigmir.net, сайт: http://komunal-social.io.ua

Запит на отримання публічної інформації

На підставі положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI,

Прошу:

1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно тих хто і на яких підставах очолював міські відділи ГУМВС України та виконував ці обов’язки в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в міських відділах ГУМВС України в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

3. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників міських відділів ГУМВС України котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

4. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи документами послуговувались керівники міських відділів ГУМВС України чи особи котрі їх заміщали, в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

5. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам міських відділів ГУМВС України пUKов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно).

Запитувану інформацію на запит прошу надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

27 грудня 2011 року                                                                            П.С. Діхтяр

 

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ДЕПАРТАМЕНТ  КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 

вул. Богомольця, 10,  м. Київ,  01024,  тел. 256-0333,  www.centrmia.gov.ua

        січня 2012 року  № 6/2-               .

Діхтяр П.С. 

вул. Таращанська, 163-А, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, 09106

Шановний Петре Семеновичу!

Ваш запит розглянуто у Департаменті кадрового забезпечення МВС.

По першому питанню повідомляємо, що нормативно-правовими актами МВС накопичення інформації стосовно керівників міських відділів ГУМВС України та осіб, які виконували їх обов’язки, не передбачено, у зв’язку з чим надати таку інформацію не можливо. Також ст. 31 Закону України „Про інформацію” визначено доступ громадян до інформації про них. Забороняється доступ сторонніх осіб до відомостей про іншу особу, зібраних відповідно до чинного законодавства державними органами, органiзацiями i посадовими особами.

По другому та третьому питанню повідомляємо, що інформація про кількість працівників міліції, які працювали в ГУМВС України, у зазначений Вами період, та мали статус постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи зберігається в архіві ГУМВС України в Київській області та Київській обласній державній адміністрації.   

По четвертому та п’ятому питанню повідомляємо, що особовий склад органів внутрішніх справ, який брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в період з 01.04.1991 до 01.12.2011 при несенні служби в зоні відповідно до ст. 14 Закону України від 27 лютого 1991 року № 791а-ХІІ „Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” підпорядкований Київському обласному гарнізону міліції. Призначення та утримання особового складу в даних підрозділах здійснюється ГУМВС України в Київській області.

Стосовно додаткової оплати праці в зоні радіоактивного забруднення, то Кабінетом Міністрів України видавалися окремі постанови (один раз у три роки) за поданням МНС України.

З повагою заступник начальника Департаменту                        В.Р. Слівінський

 

 

Начальникові Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

Грибенникову Олександру Анатолійовичу

вул. Привокзальна 3, м. Біла Церква Київської області, п.і.09107,

тел./факс (04563) 5-23-88, Ідент. № 08672986

Діхтяр Петро Семенович

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

д.т.: 0456330584, моб. тел.: 0681201982, E-mail: pravo4@bigmir.net, сайт: http://komunal-social.io.ua

Запит на отримання публічної інформації

стосовно виконання керівниками Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області чи особами котрі їх заміщали вимог Закону УРСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

Шановний Олександре Анатолійовичу.

На підставі положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI,

Прошу:

1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно того хто і на яких підставах очолював Білоцерківський МВ ГУМВС України в Київській області та виконував ці обов’язки в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в Білоцерківському МВ ГУМВС України в Київській області в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

3. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

4. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи документами послуговувались керівники Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області чи особи котрі їх заміщали, в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

5. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області пов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно).

Запитувану інформацію на запит прошу надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

27 грудня 2011 року                                                          П.С. Діхтяр

 

                           МВС                     м. Біла Церква, 09106

       ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ В          Київська область

           КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ             вул. Таращанські, 163А кв. 130

 Білоцерківський міський відділ     Діхтярю П.С.

          09100, Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 3

«30 12 2011 № Д-2025 

Шановний Петро Семеновичу!

На Ваш запит від 27 грудня 2011 року (наш вх. № Д 2025 від 28.12.2011), про отримання публічної інформації, повідомляю про продовження строку розгляду Вашого запиту терміном до 20 робочих днів, відповідно до п.4 ст. 20 Закону України « Про доступ до публічної інформації», оскільки запитувана Вами інформація потребує пошуку відомостей серед значної кількості даних .

З повагою заст./Начальника полковник міліції              Ю.О. Христенко

 

                     МВС УКРАЇНИ

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ    Діхтярю П.С.

                   ГУМВС УКРАЇНИ         м. Біла Церква, 09106

            В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ      Київська область

вул. Привокзальна, 3, м. Біла Церква,     вул. Таращанська, 163-а, кв. 130

Київська область, 09107

Тел./факс (04463) 5-32-06

Ідентифікаційний номер 08672986

Д-2025 від 13.01.12р.

Шановний Петре Семеновичу!

На Ваш запит від 27 грудня 2011 року (наш вх. № Д-2025 від 28.12.2011), про отримання публічної інформації, повідомляю наступне.

В період часу з 01.04.1991 по 01.12. 2011 Білоцерківський МВ на підставі наказів МВС України очолювали наступні керівники :

З 21.12.1984-по 16.05.1991- Куцевол Іван Іванович;

З 16.05.1991-по 31.05.1997- Бондар Віктор Михайлович;

З 19.06.1997 по 12.12.2001 - Стефанишин Василь Андрійович;

З 20.01.2003 по 31.12.2003 - Мубієнко Петро Федорович;

З 02.02.2004 по 25.02.2005 - Погорілий Олександр Миколайович;

З 17.03.2005 по 16.12.2005 - Наборний Володимир Вікторович;

З 16.12.2005 по 15.01.2008 - Квятківський Юрій Вікторович;

З 30.01.2008 по 28.03.2010 - Орлюк Микола Васильович;

З 29.03.2010 по теперішній час - Грибенников Олександр Анатолійович.

По другому і третьому питанню повідомляю, що повна інформація про кількість працівників, які працювали в зазначений Вами період та мали статус постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, а також, які працювали у зонах радіоактивно забруднених територій в Білоцерківському МВ відсутня.

По четвертому та п'ятому питанню повідомляю, що дана інформація в підрозділі відсутня, тому рекомендуємо Вам звернутися до Відділу військової мобілізаційної роботи ГУМВС України в Київській області для отримання потрібної Вам інформації.

Особовий склад органів внутрішніх справ, який брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в період з 01.04.1991 до 01.12.2011 при несенні служби в зоні відповідно до ст. 14 Закону України «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 27.02.1991 №791а-ХІІ підпорядкований Київському обласному гарнізону міліції. Призначення та утримання особового складу в даних підрозділах здійснюється ГУМВС України в Київській області.

заст./Начальника              Ю.О. Христенко

 

Прокуратура Білоцерківського району Київської області

Діхтяр Петро Семенович

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

д.т.: 0456330584, моб. тел.: 0681201982, E-mail: pravo4@bigmir.net, сайт: http://komunal-social.io.ua

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

1. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно того хто і на яких підставах очолював прокуратуру Білоцерківського району Київської області та виконував ці обов’язки в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в прокуратурі Білоцерківського району Київської області в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

3. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників прокуратури Білоцерківського району Київської області котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

4. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи документами послуговувались керівники прокуратури Білоцерківського району Київської області чи особи котрі їх заміщали, в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

5. Прошу надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам прокуратури Білоцерківського району Київської області пов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно).

Примітка. Інформацію на запит прошу надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

27 грудня 2011 року                                                                            П.С. Діхтяр

 

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

09100, м. Біла Церква, вул. Привокзальна 3-А, факс: (04563) 5-23-52

27.12.11 № 249 вих – 11                                                                              Прокуратура Київської області

01113, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 27/2

Копія: Діхтяру П.С.

м. Біла Церква, вул. Таращанська, 163-а, кв. 130

На підставі ч. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» направляю інформаційний запит Діхтяр П.С.

Про результати розгляду запиту прошу повідомити запитувача інформації.

Додаток: інформаційний запит на 1 аркуші (першому адресату).

Прокурор Білоцерківського району радник юстиції                    М.Римар

 

ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01601 м. Київ, б-р Лесі Українки, 27/2

24.01.1223-11 вих 12

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська 163-а кв. 130  

м. Біла Церква Київська область

Ваш запит, який надійшов за належністю до прокуратури Київської області з прокуратури Білоцерківського району, щодо надання інформації про те, хто і на яких підставах очолював прокуратуру Білоцерківського району та з інших питань розглянуто.

Повідомляю, що у період з 01.04.91 по 01.12.11 на підставі наказів Генерального прокурора України прокуратуру Білоцерківського району очолювали наступні працівники: Коваль В.М. - з 01.04.91 по 20.03.97; Корнєв В.К. - з 21.03.97 по 18.11.98; Лупейко О.В. - з 14.01.99 по 27.04.01; Журавська Л.А. - з 23.05.01 по 30.06.09; Римар М.О. - з 24.07.09 і до цього часу. Упродовж 01.07.09 - 23.07.09 виконував обов'язки прокурора Білоцерківського району Червінчик Е.Є.

Інформацію щодо кількості працівників, котрі працювали в прокуратурі Білоцерківського району у 2011 році та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, по категоріях надаю у вигляді таблиці:

Місяць               1    2    3   4    5     6    7   8   9   10  11  12  

1 категорія                                                                                

2 категорія             1     1    1    1     1     1    1    1    1    1      1    1  

3 категорія                                                                                

4 категорія             6     6    6    6     6     6    6    6    6     6     7    7  

Загальна к-ть  13  13  13  13  13  13  13  13  13  13  13  13 

працюючих                                                                             

Вищевказані відомості за період 1991-2010 роки відсутні.

Нарахування коштів працівникам прокуратури Білоцерківського району у зв'язку з їх роботою на радіоактивно забруднених територіях здійснюються у розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України № 836 від 26.07.1996 року.

Відповідно до вимог п. 2 ч. 5 ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» письмовий запит повинен містити загальний опис інформації, щодо якої зроблено запит. Однак зі змісту Вашого четвертого питання не зрозуміло, яку саме інформацію, що має статус публічної, Ви запитуєте. Згідно з вимогами ст. 22 цього ж Закону розпорядник інформації має

право відмовити в задоволенні запиту, якщо не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених ч. 5 ст. 19 Закону.

Дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути, відповідно до вимог ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Вами оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

В.о старшого помічника прокурора області з питань забезпечення доступу до публічної інформації            О. Шарапанюк

 

 

Білоцерківський РВМ ГУМВС України в Київській області

Діхтяр Петро Семенович

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

д.т.: 0456330584, моб. тел.: 0681201982, E-mail: pravo4@bigmir.net, сайт: http://komunal-social.io.ua

Запит на отримання публічної інформації

На підставі положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI,

Прошу:

1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно того хто і на яких підставах очолював Білоцерківський РВМ ГУМВС України в Київській області та виконував ці обов’язки в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в Білоцерківському РВМ ГУМВС України в Київській області в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

3. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників Білоцерківського РВМ ГУМВС України в Київській області котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

4. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи документами послуговувались керівники Білоцерківського РВМ ГУМВС України в Київській області чи особи котрі їх заміщали, в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

5. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам Білоцерківського РВМ ГУМВС України в Київській області пов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно).

Запитувану інформацію на запит прошу надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

27 грудня 2011 року                                                          П.С. Діхтяр

 

                           МВС                   м. Біла Церква, 09106

         ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ         Київська область

           КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ            вул. Таращанські, 163А кв. 130

Білоцерківський районний відділ       Діхтярю П.С.

          09100, Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 3а

"30 12 2011 № Д-114 о/п

Шановний Петро Семеновичу!

На Ваш запит від 27 грудня 2011 року (наш вх. № Д 1140 від 28.12.2011), про отримання публічної інформації, повідомляю про продовження строку розгляду Вашого запиту терміном до 20 робочих днів, відповідно до п.4 ст. 20 Закону України « Про доступ до публічної інформації», оскільки запитувана Вами інформація потребує пошуку відомостей серед значної кількості даних.

З повагою, Начальник полковник міліції            О.В. Кирильчук

 

                           МВС                       м. Біла Церква, 09106

         ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ             Київська область

           КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ                вул. Таращанські, 163А кв. 130

Білоцерківський районний відділ           Діхтярю П.С.

          09100, Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 3а

"19 01 2012 № Д-114 о/п

Шановний Петро Семеновичу!

На Ваш запит від 27 грудня 2011 року (наш вх. № Д 1140 від 28.12.2011), про отримання публічної інформації, повідомляю, що Білоцерківський РВ ГУМВС України в Київській області очолювали на підставі наказів МВС України наступні керівники:

1. Устименко Микола Юхимович 1985=1994

2. Невгад Віталій Петрович 1994-1999

3. Яременко Григорій Васильович 1999-2000

4. Гриша Василь Васильович 2000-2002

5. Соколовський Микола Васильович 2002-2005

6. Маніта Михайло Станіславович 2005=2006

7. Рудюк Сергій Володимирович 2006-2008

8. Одрина Іван Васильович 2008-2010

9. Кирильчук Олексій Васильович 2010- по т/час.

Інформація про тих хто виконував обов'язки начальника Білоцерківського РВ ГУМВС України в Київській області у вказаний Вами період відсутня.

Що стосується запитуваної інформації в пунктах 2, 3, 4, 5 Вашого запиту про отримання публічної інформації, повідомляю, що дана інформація в Білоцерківському РВ ГУМВС України відсутня.

Рекомендую Вам для отримання інформації звернутись до відділу військово мобілізаційної роботи ГУМВС України в Київській області

З повагою, Начальник полковник міліції         О.В. Кирильчук

 

Генеральна Прокуратура України

01011, вул. Різницька, 13/15, м. Київ, тел/факс: 280-08-84, E-mail: public@gp.gov.ua

 Діхтяра Петра Семеновича

вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

д.т.: 0456330584, моб. тел.: 0681201982, E-mail: pravo4@bigmir.net, сайт: http://komunal-social.io.ua 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

На підставі положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI,

Прошу:

1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно того хто і на яких підставах очолював Генеральну Прокуратуру України, прокуратуру автономної республіки Крим, прокуратури областей, міст і районів та виконував ці обов’язки в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в Генеральній Прокуратурі України, прокуратурі автономної республіки Крим, прокуратурах областей, міст і районів в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

3. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників Генеральної Прокуратури України, прокуратури автономної республіки Крим, прокуратур областей, міст і районів котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

4. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи документами послуговувались керівники Генеральної Прокуратури України, прокуратури автономної республіки Крим, прокуратур областей, міст і районів чи особи котрі їх заміщали, в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

5. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам Генеральної Прокуратури України, прокуратури автономної республіки Крим, прокуратур областей, міст і районів пов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно).

Запитувану інформацію на запит прошу надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

27 грудня 2011 року                                                                            П.С. Діхтяр

 

 

Публічне акціонерне товариство "АЕС Київобленерго"

04136, м. Київ-136, вул. Стеценка, 1- а, факс: 443-03-04, тел.: 494-43-20, E-mail: KANC@koe.com.ua, Р/рахунок: 26000002744000, ПАТ «КІБ Креді Агріколь», м. Київ, МФО: 300379, код ЄДРПОУ: 23243188

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163 а, кв.130, м. Біла Церква Київської області, моб.: 0681201982, E-mail: pravo4@bigmir.net

Інформаційний запит

На підставі положень Законів України: «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI; «Про 
інформацію» від 02 жовтня 1992 року N 2657-XII тощо,

Прошу:

1. Надати офіційну письмову інформацію стосовно правонаступництва теперішнього Публічного акціонерного товариства "АЕС Київобленерго" та його структурних підрозділів в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

2. Надати офіційну письмову інформацію стосовно керівників та осіб, які їх заміщали, котрі керували теперішнім Публічним акціонерним товариством "АЕС Київобленерго" та його структурними підрозділами в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р.

3. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в теперішньому Публічному акціонерному товаристві "АЕС Київобленерго" та в його структурних підрозділах в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях).

4. Надати офіційну письмову інформацію стосовно кількості працівників котрі працювали в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на теперішньому Публічному акціонерному товаристві "АЕС Київобленерго" та в його структурних підрозділах у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах).

5. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та якими нормативними актами чи іншими документами послуговувались керівники та особи, які їх заміщали, теперішнього Публічного акціонерного товариства "АЕС Київобленерго" та його структурних підрозділів в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно) на його виконання.

6. Надати офіційну письмову інформацію стосовно яких норм Закону Української РСР «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ та в яких розмірах здійснювались нарахування працівникам теперішнього Публічного акціонерного товариства "АЕС Київобленерго" та його структурних підрозділів пов’язане з їх роботою у зонах радіоактивно забруднених територій (по зонах) та як постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (по категоріях) в період з 01.04.1991р. і до 01.12.2011р. (помісячно).

Примітка. Інформацію на запит надати: на електронну адресу - pravo4@bigmir.net; поштою на адресу - вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106

29 грудня 2011 року                                                                            П.С. Діхтяр

 

АЕС Київобленерго

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

"АЕС Київобленерго"

04136 м. Київ-136, вул. Стеценка, 1- а                        Р/рахунок 26000002744000

факс 443-03-04 , тел. 494-43-20                                    ПАТ «КІБ Креді Агріколь»

E-mail KANC@koe.com.ua                             м. Київ МФО 300379 код ЄДРПОУ 23243188

«03» 01 2012р. № 07/230/9

Діхтяру П. С.

вул. Таращанська, 163-а, кв. 130, м. Біла Церква, Київська обл., 09106

Шановний Петре Семеновичу!

ПАТ «АЕС Київобленерго» (надалі Товариство) отримало Ваш Інформаційний запит (вх. №3962 від 29.12.2011) щодо надання інформації про Товариство та його працівників, в зв'язку із чим вважаємо за необхідне повідомити наступне.

Відповідно до п. ст. 13 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», розпорядниками інформації для цілей цього закону визнаються, зокрема, суб'єкти господарювання, які займають домінуюче становище на ринку або наділені спеціальними чи виключними правами, або є природними монополіями. Такі суб'єкти господарювання зобов'язані надавати інформацію виключно стосовно умов постачання товарів, послуг та цін на них згідно видів їх господарської діяльності.

ПАТ «АЕС Київобленерго» є енергопостачальною та енергопередавальною організацією, що здійснює свою ліцензійну діяльність на території Київської області. Таким чином, у відповідності до вимог ЗУ «Про доступ до публічної інформації», ПАТ «АЕС Київобленерго» зобов'язано надавати інформацію стосовно умов передачі та постачання електроенергії споживачам - юридичним та фізичним особам на території здійснення ліцензійної діяльності, а також стосовно цін, тарифів, та переліку супутніх послуг, що надаються ПАТ «АЕС Київобленерго» для забезпечення споживачів належним рівнем послуг.

1. Щодо інформації про Товариство (історична довідка).

В 1995 році Державна акціонерна енергопостачальна компанія «Київобленерго» у формі відкритого акціонерного товариства створена внаслідок перетворення Державного підприємства «Київобленерго», заснованого відповідно до Указу Президента України від 04.04.1995 № 282/95 «Про структурну перебудову в електроенергетичному комплексі України» та наказу Міністерства енергетики та електрифікації України від 02.08.19958 № 141; засновником товариства виступила держава в особі Міністерства палива та енергетики України. В грудні 1999 року Державну акціонерну енергопостачальну компанію перейменовано у ВАТ «Київобленерго».

В травні 2001 року внаслідок укладання договору куплі-продажу акцій № КИП-314 від  04.05.2001, Фонд державного майна України продав, а компанія «AES Washington Holding B.V.» придбала акції ВАТ «Київобленерго» у кількості, що складає 75%+1 акція у статутному капіталі товариства, тим самим виключивши державу Україна зі складу акціонерів ВАТ «Київобленерго».

В листопада 2001 року ВАТ «Київобленерго» перейменовано у ВАТ «А. Е. С. Київобленерго».

В лютому 2004 року ВАТ «А. Е. С. Київобленерго» реорганізовано у ЗАТ «А. Е. С. Київобленерго».

В квітні 2011 у звязку з необхідністю приведення діяльності Товариства у відповідність до вимого Закону України «про акціонерні товариства» ЗАТ «А. Е. С. Київобленерго» було реорганізовано у ПАТ «А Е С Київобленерго». Головою правління ПАТ «А Е С Київобленерго» - є Бондаренко А. В.

2. Щодо кількості працівників.

Інформація щодо працівників, їх кількості, нарахувань за працю у шкідливих умовах належить до інформації з обмеженим доступом відповідно до частини 2 статті 6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації». В зв'язку із чим та керуючись статтею 22 згадуваного Закону, ПАТ «АЕС Київобленерго» відмовляє в задоволенні Вашого запиту.

Відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право оскаржити рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації до керівника розпорядника, вищого органу або суду в порядку передбаченому чинним законодавством.

Проте, звертаємо Вашу увагу, на те, що наше Товариство завжди готове до співпраці із Вами в обсязі та на умовах, визначених чинним законодавством України.

З повагою, Комерційний директор                          Д. Ю. Демський

Підготували: Васильєва О., Семенець Л., тел. 494-43-20

 

 

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА М. БІЛА ЦЕРКВА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

09117, м. Біла Церква, вул. Шолом Алейхема, 38-а, факс: 8-263-5-31-50

26.12.1113714

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01113, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 27/2

Копія: V ДІХТЯР П.С.

м. Біла Церква, вул. Таращанська, 163-а, кв. 130

На підставі ч. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» направляю інформаційний запит Діхтяр П.С.

Про результати розгляду запиту прошу повідомити запитувача інформації.

Додаток: інформаційний запит на 1 аркуші (першому адресату).

Прокурор м. Біла Церква старший радник юстиції                  Г.І.Мельник

 

ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

прокуратура київської області

№01133 м. Київ, б-р Лесі Українки, 27/2

23-43 вих 11 від 30.12.11                                                                                                                                            Діхтяру П.С.

вул. Таращанська 163-а кв. 130 м. Біла Церква Київська область

Повідомляю, що у прокуратурі Київської області на розгляді перебувають Ваші запити, що надійшли електронною поштою та за належністю з прокуратури міста Біла Церква, щодо надання інформації про те, хто і на яких підставах очолював прокуратуру Київської області та прокуратури міст і районів Київської області, починаючи з 01 квітня 1991 року до 01 грудня 2011 року, та з інших питань.

Оскільки зазначені запити стосуються надання інформації, яка потребує пошуку серед значної кількості даних, строк розгляду Ваших запитів прокуратурою області, на підставі вимог ч. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», продовжено до 20 робочих днів, тобто до 24.01.12.

Старший помічник прокурора області з питань забезпечення доступу до публічної інформації                  О. Гордієнко

 

 

ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01601 м. Київ, б-р Лесі Українки, 27/2

24.01.1223-12 вих 12

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська 163-а кв. 130

м. Біла Церква Київська область

Ваш запит, який надійшов за належністю до прокуратури Київської області з прокуратури міста Біла Церква, щодо надання інформації про те, хто і на яких підставах очолював прокуратуру міста Біла Церква та з інших питань розглянуто.

Повідомляю, що у період з 01.04.91 по 01.12.11 на підставі наказів Генерального прокурора України прокуратуру м. Біла Церква очолювали: Ліщук П.О. - з 01.04.91 по 02.02.92; Барчан І.О. - з 30.03.92 по 10.09.96; Гурін М.І. - з 18.09.96 по 20.03.97; Коваль В.М. - з 21.03.97 по 19.04.01; Лупейко О.В. - з 27.04.01 по 28.04.04, наказом Генерального прокурора України від 05.07.05 його також поновлено на посаді з 28.04.04 по 27.04.06; Вдовиченко В.І. з 24.05.05 по 05.07.05; Дідик М.В. - з 22.06.04 по 11.05.05; Мельник Г.І. з 31.05.06 і до цього часу.

Крім того, обов'язки прокурора міста Біла Церква виконували: Ліщук П.О. - з 03.02.92 по 29.03.92; Гриценко А.А. - з 11.09.96 по 17.09.96 та з 20.04.01 по 26.04.01; Русецький О.В. - з 12.05.05 по 05.07.05 та з 28.04.06 по 30.05.06.

Інформацію щодо кількості працівників, котрі працювали в прокуратурі міста Біла Церква Київської області у 2011 році та мали статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, по категоріях надаю у вигляді таблиці:

Місяць              1    2    3    4    5    6    7    8    9   10  11  12  

1 категорія                                                                                 

2 категорія                                                                                

3 категорія             1     1    1     1    1     1    1    1     1     1    1     1  

4 категорія            21   21   22    22   22   22   22   22    22   22   22    22  

Загальна к-ть  32  32  32  32  32  32  32  32  32  32  32  32 

працюючих                                                                             

Вищевказані відомості за період 1991-2010 роки відсутні.

Нарахування коштів працівникам прокуратури міста у зв'язку з їх роботою на радіоактивно забруднених територіях здійснюються у розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України № 836 від 26.07.1996 року.

Відповідно до вимог п. 2 ч. 5 ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» письмовий запит повинен містити загальний опис інформації, щодо якої зроблено запит. Однак зі змісту Вашого четвертого питання не зрозуміло, яку саме інформацію, що має статус публічної, Ви запитуєте. Згідно з вимогами ст. 22 цього ж Закону розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту, якщо не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених ч. 5 ст. 19 Закону.

Дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути, відповідно до вимог ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Вами оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

В.о старшого помічника прокурора області з питань забезпечення доступу до публічної інформації            О. Шарапанюк

 

ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01601 м. Київ, б-р Лесі Українки, 27/2

№ 23-10 вих 12 від 23.01.12

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська 163-а кв. 130 м. Біла Церква Київська область

Ваш запит щодо надання інформації про те, хто і на яких підставах очолював прокуратуру Київської області та прокуратури міст і районів Київської області за період з 01 квітня 1991 року до 01 грудня 2011 року та з інших питань прокуратурою області розглянуто.

Запитувана Вами інформація міститься в документах прокуратури області обсягом 18 сторінок.

Згідно з вимогами ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат визначається розпорядником в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740, розпорядженням заступника Генерального прокурора України від 03.10.2011 № 127 затверджено Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію органами прокуратури України.

На підставі вказаного Порядку прокуратурою області визначено витрати на друк запитуваної інформації, які становлять 3,75 гривень.

Враховуючи викладене, з метою отримання запитуваної інформації Вам необхідно у будь-якій фінансово - банківській установі здійснити оплату зазначених витрат, згідно з доданим рахунком.

Одночасно роз'яснюю, що відповідно до вимог п. 3 ч. 1 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту у випадку, якщо особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 цього Закону фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком.

Додаток: рахунок на 1 аркуші.

В.о. старшого помічника прокурора області з питань забезпечення доступу до публічної інформації В. Осадець

 

Додаток 3 до Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію органами прокуратури України

Отримувач: Прокуратура Київської області

                 (назва органу прокуратури)

Код ЄДРПОУ:      02909996

Рахунок:               35218009000314

Банк отримувача: ГУ ДКСУ у Київській області

Код банку:            821018

Платник  Діхтяр П.С.

(прізвище та ініціали - для фізичної особи, найменування та код ЄДРПОУ для юридичної особи)

Рахунок № 1 від «26» січня 2012 р.

Найменування послуг, що надаються

Кількість сторінок

Вартість за 1 сторінку (грн.)

Разом (грн.):

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

18

0,207

3,73

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

X

X

X

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо  (в тому  числі двосторонній друк)

X

X

X

Всього:

18

X

3,73

Всього до сплати: Три грн. 73 коп.

                       (сума прописом)

Головний бухгалтер       Мельник О. І.

 

 

 Обновлен 14 апр 2013. Создан 14 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником