Волю Юлі.

 

Волю Юлі.

судобезчинство майдани лжепророки Лисичка вже вискочила з клітки

 

От і закінчився для Ю.В. Тимошенко перший етап судових митарств.

Нажаль я майже не орієнтуюсь в кримінальному спектрі законодавства, але щойно пройшовши на місцевому рівні, чергове коло подібних митарств в його цивільному спектрі можу з впевненістю сказати, що деградація нашого судочинства прогресує. 

 

То чого ж, запитаєте ви, ніхто не бачив мене в лавах протестантів біля печерського суду? Невже нині мене не загнано, як і на початку двотисячних, у глухий кут? Невже я, вважаючи В. Януковича страшнішим від Л. Кучми, злякався і через те «не кажу носа»? Невже я не розумію, що тільки в єдності сила? А тут такий сприятливий момент. Адже загартована в політичних боях потужна політична сила, з харизматичним лідером «волєю судеб» пішла з відкритим забралом проти дійсно антинародної влади.

Ну що ж. Якщо не для вас то хоча б для себе спробую пояснити.

Так. Нині надімною і моєю сім’єю нависла реальна загроза щонайменше, виселення з квартири.

Так. Виходячи з того, що особи міняються, а загальний напрям системи на винищення народу ні, а система постійно самовдосконалюється то теперішній режим і його очільник «покручє» своїх попередників.

Так. Я свідомий, що наша сила в єдності.

Так. Я свідомий того, що при теперішній мотивації Ю.В. Тимошенко здатна побороти нинішнього керманича. І тут виникає просте запитання, а що ми отримаємо в результаті коли таке станеться. Тобто. Не ВАНА і її КАМАНДА, а саме ми.

Смію вас запевнити, що нічого з того на що сподіваємось крім посилення людиноненависницької політики.

Не погоджуєтесь? Ваше право. Однак моє переконання визріло із довготривалого протистояння з цією самою системою. Так бігаючи по майданах під час акцій «Повстань Україно», «Україна без Кучми», ПОМАРАНЧЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ тощо. Беручи активну участь в національно демократичному русі. Проводячи активну громадську роботу. Доживши до приходу до влади, як здавалось, побратимів. Тобто. Отих самих національно демократичних сил, що ж отримав? Якщо сказати, що теж саме то це нічого не сказати. Адже все було класно лише до того часу, поки я не почав звертатись до побратимів з вимогами виконувати бодай невеличку частинку обіцяного. Отут вони вже почали «приводити мене до тями» пресуючи «похлєщє» їхніх попередників. Тобто. Ще з більшим завзяттям ґвалтуючи по судах, на роботі, вдома тощо. Потім, аби не плутався під ногами, випровадили зі своїх рядів, звільнили з роботи. До слова. Опинившись навесні 2009р. випадково на пікеті білоцерківців біля КМУ я передав Ю.В. Тимошенко (дивись фото) свій архів розміщений на електронному носії в котрому, крім іншого, були і матеріали судових справ з технічним фіксуванням судових засідань включно.

Серед тих справ була і справа про розправу надімною членів її КАМАНДИ (дивись нарис «НУ НаС і БЮТь»). Ще раніше я звертався до міжнародної спільноти (дивись нарис «ООН ІІ» тощо). І що? Думаєте ВАНА приструнила своїх, чи бодай надала хоч яку-небудь відповідь? Як би не так. Недалеко відбігла і міжнародна спільнота котра відбулась відпискою на обґрунтовану заяву про найстрашніший злочин проти людства – геноцид. Відтак, шановне панство перепрошую, але підтримувати своїх катів я більше не хочу і не буду. І вам не раджу.

На разі вважаю блюзнірством теперішній лемент «цивілізованих» з приводу фактичної відсутності в Україні судової гілки влади. Прозріли панове, чи як? Це що, до цього часу вона була, а потім прийшли «погані дяді» і знищивши її заходились переслідувати тендітну жінку, лідера усенької опозиції?

Між тим для тих, хто мене знає як людину послідовну і сталу у своїх поглядах така метаморфоза можливо подивовує. Аякже. То стояв разом з тими хто скандував під акомпанемент С. Хмари «В О Л Ю Ю Л І», хто на помаранчевому майдані вважав її народним прем’єром, а тепер отакої. Конфуз? Ні. Просто мою довіру і сподівання було випалено «кальоним жєлєзом». І пояснюється це доволі просто. ВАНА є представником диявольської сили основною метою котрої є винищення народу України, в числі якого є і моя сім’я. Отже. З огляду на свої невеликі розумові здібності мені знадобились роки аби зрозуміти вагу її слів та дійсні наміри і дії. І от нарешті і мені «дійшло». Осягнувши таке я і зробив висновок, що в Україні всі партії і громадські організації створила і управляє ними єдина сила. Нам же, час від часу, підкидають лжепророків котрі поводивши нас по манівцях нещадно ґвалтують. То що, знову й знову наступати на ті самі граблі?Обновлен 27 фев 2014. Создан 22 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником