КОМУНАЛКА ВСЕ ЩЕ КРИМІНАЛКА. ТМ-5. Відключення від мережі ГВП. Договір.

 
 

КОМУНАЛКА ВСЕ ЩЕ КРИМІНАЛКА. ТМ-5. Відключення від мережі ГВП. Договір.

Чергова спроба встановлення цивільно-правових відносин. Теплова інспекція (для розпломбування), пров. Комсомольський, 42 , тел.38-75-74 

Повірочна лабораторія (для повірки), вул. Чуйкова, 23, тел. 38-13-65

КП БМР «БЦТМ»

ПОВІДОМЛЕННЯ

від 07.02.2013

Споживачу теплової енергії Діхтяр Петро Семенович

що проживає за адресою вул. Таращанська, буд. 163а, кв. 130

Згідно із державним реєстром засобів вимірювальної техніки, термін дії повірки квартирного лічильника ГВП, встановленого в Вашій квартирі, закінчився:

 

Тип лічильника

Заводський номер

 

Термін дії повірки квартирного лічильника ГВП

КВ-1.5

549407

1 квартал 2005 року

КВ-1.5

617019

1 квартал 2005 року

 

Пропонуємо Вам до 07.03.2013 провести повірку лічильника. Для розпломбування вузла обліку Вам необхідно викликати представника КП БМР "БЦТМ" за тел. 38-75-74. Державну повірку вузла обліку ГВП проводить КП БМР "БЦТМ" повірочна лабораторія за тел.38-13-65 або КП БМП "Білоцерківводоканал" за тел. 39-96-84.

У разі непроведення повірки лічильника протягом місяця з дня отримання повідомлення нарахування за гарячу воду, в разі її наявності, буде здійснюватись за встановленими нормами згідно з кількістю мешканців, зареєстрованих у квартирі.

Контролер КП БМР "БЦТМ" Представник абонента Родіонов(Кравченко),Родіонова

 

Начальникові комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

вул. Мережна.3, м. Біла Церква, Київська обл. 09109 тел. 8(04463) 6-31-55, тел/факс 8(04463) 6-42-15 е-mаіl bсtm@magnus.kiev.ua Р/р 26003011006902 в БЦ філії АКБ «Східно-Європейський банк» МФО 319014

ЗКПО 04654336 (ймовірний виробник комунальної послуги централізованого гарячого водопостачання)

 

споживача житлово-комунальних послуг:   Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584, Інтернет-сторінка: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява

12.02.2013р. я отримав повідомлення комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» (далі - ТМ) стосовно чергової повірки квартирних лічильників гарячої води.

Наперед маю вкотре задекларувати свою позицію на предмет наших взаємовідносин. Я обґрунтовано переконаний, що починаючи щонайменше з 15.10.1998р. ТМ, як (наслєднік всєх своїх родних) по великому рахунку діє поза межами цивільного законодавства. На разі такий стан триває й дотепер. Криміналізація ТМ, в матеріальному вигляді, розпочалась фактичним позбавленням на протязі двох з половиною опалювальних сезони, мешканців багатоквартирних будинків на масивах «Таращанський», «Леваневського» тощо, цього самого опалення. Потім на судилищах по вибиванню за це жахіття плати, спекулюючи здійсненими бодай частково мною проплатами, спонукали мене до демаршу. Я почав діяти згідно закону. Тобто. До налагодження цивільно-правових відносин – жодних проплат. Звичайно ж позбавлення ще й такого аргументу ТМ жодним чином не засмутило. Для чого будь-які докази коли такі дії повністю співпадають з курсом влади на винищення населення? Відтак законодавство, права людини, в їх числі і право на життя, та цур йому й пек. Тому-то не те, що жодної голови не стято, а й жодної волосини з голів цих варварів не впало. Але (нє будєм о ґрустном).

Оскільки послуги централізованого гарячого водопостачання (далі - ГВП) на масиві «Таращанський», а відтак в моєму будинку й у квартирі частіше не має, ніж є то я вже давно придбав і встановив пристрій для автономного підігріву води. Дану обставину легко перевірити проаналізувавши покази тих-таки лічильників котрі я нівідкого не приховую. Таким чином проблему з нормальним забезпеченням гарячою водою для моєї сім'ї було вирішено. На черзі стоїть питання зменшення вірогідності виникнення аварійних ситуацій. Маю на увазі, потребу в суттєвому спрощенні внутрішньо квартирної мережі шляхом установки заглушок на вводах подачі ГВП та вилучення зі схеми вузлів обліку ГВП квартири, з усією обв’язкою (лічильники, фільтри, зворотні клапани, перехідні пристрої тощо) (далі - лічильник).

Як вбачається, для цього необхідно розпломбувати і від’єднати лічильник. Потому здійснити заходи котрі б унеможливили несанкціонований доступ до ГВП. Звичайно ж в цьому дійстві крім мене мав брати участь ще, як мінімум, представник балансоутримувача. Оскільки такий мені невідомий, а ТМ, що називається «рвйотся в бой» то я готовий, у цій частині, «наступити на горло власній пісні» і, поки «суд да дєло», спільними зусиллями вирішити дану проблему.

В результаті такого ТМ убезпечиться від збитків пов’язаних з постачанням гарячої води, як вона вважає, злісному неплатнику та ще й позбудеться можливої відповідальності у разі аварійної ситуації пов’язаної з абсолютно необґрунтованим небажанням спростити внутрішньо квартирну мережу. За таких підстав я допущу відповідних фахівців і вони на протязі двадцяти хвилин закриють це питання.

Якщо ж все це затіяно з метою «побузіть» то тоді зовсім інша справа. Ото, як тільки Ви мені скажете, або я таке зрозумію отоді вже, через безвихідь, я вам «підіграю» та й почнемо разом «бузіть».

Все ж сподіваючись на краще

Прошу:

1. Доручити відповідним фахівцям розпломбувати і від’єднати два вузли обліку централізованого гарячого водопостачання моєї квартири, з усією обв’язкою (лічильники, фільтри, зворотні клапани, перехідні пристрої тощо) та здійснити заходи котрі унеможливлять несанкціонований доступ до централізованого гарячого водопостачання моєї квартири.

 14 лютого 2013 року                                                 П.С. Діхтяр

 

Україна

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради« Білоцерківтепломережа»

вул. Мережна,3, м. Біла Церква, Київська обл., 09109, тел. (04563) 6-31-55, тел/факс (04563) 6-42-15

е-mаіl bсtm@magnus.kiev.ua

№ 65                                       Діхтяру П.С.

14.03.2013 р.                                Вул. Таращанська, 163а кв.130

Шановний Петро Семенович!

На Вашу заяву № з/57Д від 15.02.2013 р. КП БМР «БЦТМ» повідомляє наступне.

Відповідно до п.15 ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 липня 2005 р. N 630 Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» - засоби обліку води і теплової енергії, встановлені у квартирі (будинку садибного типу) та на вводі у багатоквартирний будинок, підлягають періодичній повірці.

Відповідно до частини 2 статті 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці через міжповірочні інтервали, порядок встановлення яких визначається нормативно-правовим актом ЦОВМ.

Наказом ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ МІНІСТЕРСТВА ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА від 15.06.2005 р. N141/212/91 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2005 р. за N 687/10967 «Про врегулювання питання щодо збільшення міжповірочних інтервалів лічильників холодної та гарячої води» було встановлено міжповірочний інтервал лічильників холодної та гарячої води крильчастих номінальних діаметрів DN10-DN20, результати вимірювань яких використовуються під час розрахунків у сфері побутових і комунальних послуг, 3 роки.

Відповідно до п. 29 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 липня 2005 р. N 630 , Споживач має право на:

«3) несплату вартості послуг за період тимчасової відсутності споживача і членів його сім'ї (у разі відключення виконавцем холодної та гарячої води і опломбування запірних вентилів у квартирі (будинку садибного типу) та відновлення надання послуг шляхом зняття пломб за свій рахунок протягом доби згідно з письмовою заявою».

У зв'язку з тим, що Ви та члени Вашої родини проживаєте у квартирі, - опломбувати запірні вентелі КП БМР «БЦТМ» не має підстав.

У Вашому випадку, Вам слід звернутись до постійно діючої комісії з розгляду питань, пов»язаних з відключенням споживачів від мереж ЦО і ГВП , для надання дозволу на відключення від мережі ГВП, так як у відповідності до п.25 вищевказаних «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», «-відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється».

Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас повідомити зручний час та дату для того, щоб представник КП БМР «БЦТМ» міг зняти лічильники для проведення повірки.

Директор           В.В.Черненко

Вик. Юридичний відділ Тел.6-54-21

 

Начальникові комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

вул. Мережна.3, м. Біла Церква, Київська обл. 09109 тел. 8(04463) 6-31-55, тел/факс 8(04463) 6-42-15 е-mаіl bсtm@magnus.kiev.ua Р/р 26003011006902 в БЦ філії АКБ «Східно-Європейський банк» МФО 319014 ЗКПО 04654336

(ймовірний виробник комунальної послуги централізованого гарячого водопостачання)

споживача житлово-комунальних послуг:   Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584, Інтернет-сторінка: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява

12.02.2013р. я отримав повідомлення комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» (далі - ТМ) стосовно чергової повірки квартирних лічильників гарячої води.

Не зважаючи на те, що ТМ починаючи щонайменше з 15.10.1998р., як (наслєднік всєх своїх родних) по великому рахунку діє поза межами цивільного законодавства, я «наступивши на горло власній пісні» 15.02.2013р. звернувся зі зверненням від 14.02.2013р. вх. № з/57Д з черговим повідомленням про непотрібність для мене даної складової комунальної послуги та з декларацією дозволити ТМ вчинити відключення моєї квартири від централізованого гарячого водопостачання. Таким чином ТМ було надано шанс убезпечитися від збитків пов’язаних з постачанням гарячої води, як вона вважає, злісному неплатнику та ще й позбутися можливої відповідальності у разі аварійних ситуацій пов’язаних з абсолютно необґрунтованим небажанням шляхом вилучення вузлів обліку спростити внутрішньо квартирну мережу моєї квартири.

На моє звернення, 20.03.2013р. мені надійшла відповідь від 14.03.2013р. № 65 з котрої випливає, що ТМ, нібито потерпаючи від моїх довготривалих несплат скористатися наданим мною шансом не збирається. Отже ж всю цю метушню затіяно з метою «побузіть».

Вочевидь у розвиток цієї «бузи», пізно ввечері 28.03.2013р. до мого помешкання завітав середнього віку чоловік котрий вже довгий час позиціонуючи себе працівником ТМ час від часу перевіряє покази лічильників гарячої води. Він же, з недавнього часу, заопікувався і їх повіркою. Цього ж разу цей чоловік повів мову ще й про укладення договору. Зі спілкування з ним я зрозумів, що він щонайменшої уяви не має стосовно такого предмету. Звичайно ж для упокорених вандалами мешканців і так «сойдйот», але я себе таким досі не вважаю. Відтак мови ультиматумів, якою нав’язуються протизаконні взаємовідносини «комунальників» зі споживачами, я не сприймаю.

З огляду на таке, як рівноправна сторона, пропоную з’ясувати декілька обставин у взаємовідносинах ТМ зі споживачами, мешканцями багатоквартирних будинків (до даної категорії споживачів належать і співвласники моєї квартири (далі - споживач)) за період часу встановлення (читай – нав’язування) між ними прямих розрахунків.

Щодо підтвердження статусу ТМ.

Згідно з дотепер чинним Житловим Кодексом Української РСР від 30.06.1983р. №5464-X (далі – ЖК У) котрий є нормативним актом співставним за рівнем юридичної сили, в даному питанні, Цивільному Кодексу України: ч.3 ст. 24 Жилий будинок може експлуатуватися тільки однією житлово-експлуатаційною організацією. Співзвучною цій нормі є і зазначене у дотепер чинному Законі України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004р. №1875-IV (далі - ЖКП): ст. 29. 1. Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. В розвиток цього згідно постанови КМ У від 30.12.1997р. № 1497 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення» (далі – П. №1497). Терміни: споживач - власник квартири, якому надаються послуги з централізованого холодного та гарячого водопостачання, теплопостачання та водовідведення у житловому фонді та підсобних приміщеннях; виконавець - житлово-експлуатаційні та водо-, теплопостачальні, каналізаційні або інші підприємства і організації, які безпосередньо надають споживачеві комунальні послуги. І далі. Згідно п. 27 Типового договору про надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення (далі - П. №1497т.д.). ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язаний: 2) забезпечувати надання СПОЖИВАЧЕВІ послуг згідно з пунктами 7, 8 і 9 цього Договору та виконувати з додержанням положень, правил і норм роботи з технічного обслуговування і ремонту санітарно-технічних систем житлового будинку, в тому числі технічне обслуговування та ремонт внутрішньо квартирного санітарно-технічного обладнання. Про це ж йдеться і в Дотепер чинній Постанові КМ У «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» від 25.07.2005р. №630 (далі – П.№630): п.1. Ці Правила регулюють відносини між суб'єктом господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальних послуг (далі - виконавець), і фізичною та юридичною особою (далі - споживач), яка отримує або має намір отримувати послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - послуги). п.2. У цих Правилах терміни вживаються у такому значенні: точка розбору - місце розташування водорозбірних кранів або змішувачів холодної та гарячої води у квартирі; централізоване водовідведення - послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у відведенні стічних вод, яка надається виконавцем з використанням внутрішньо будинкових централізованих систем водовідведення; централізоване постачання холодної та гарячої води - послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у холодній та гарячій воді, яка надається виконавцем з використанням внутрішньобудинкових систем холодного та гарячого водопостачання; п. 32. Виконавець зобов'язаний: 6) проводити два рази на рік перевірку стану внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку із складенням відповідного акта. І нарешті. Згідно Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - П. №630т.д.): п.19. Виконавець зобов'язаний: 11) утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати заходів до ліквідації аварійних ситуацій,; п.22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є: у багатоквартирному будинку: - з централізованого опалення - стояки в межах квартири; - з постачання холодної та гарячої води - водорозбірні крани (душова сітка); - з водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів тощо.

З огляду на таке необхідно з’ясувати час та обґрунтування статусу ТМ у якості балансоутримувача та виконавця житлово-комунальних послуг, а відтак і житло-обслуговуючого підприємства мого будинку, як цілісного майнового комплексу. Отже. Для підтвердження такого ТМ має надати відповідні документи на підставі котрих можна встановити:

 період часу та обґрунтування виникнення претензій ТМ до споживачів;

 період часу та обґрунтування введення прямих розрахунків між споживачами і ТМ;

 чи до виникнення претензій ТМ до споживачів на його баланс, у законний спосіб, було передано цілісний майновий комплекс будинку на вул. Таращанська 163-а і внутрішньо будинкові мережі водо-, теплопостачання та водовідведення зокрема;

 час та обґрунтування затвердження ТМ, у законний спосіб, міськрадою, балансоутримувачем багатоквартирних будинків і будинку на вул. Таращанська 163-а зокрема;

 час та обґрунтування затвердження ТМ, у законний спосіб, міськрадою, виконавцем житлово-комунальних послуг і послуги водо-, теплопостачання та водовідведення і обслуговування внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення у житловому фонді міста і багатоквартирних будинків зокрема тощо.

Щодо підтвердження наявності цивільно-правових відносини між ТМ і споживачами.

Згідно положень ст. 61 ЖК У Користування жилим приміщенням у будинках державного і громадського житлового фонду здійснюється відповідно до договору найму жилого приміщення. Договір найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду укладається в письмовій формі на підставі ордера на жиле приміщення між наймодавцем — житлово-експлуатаційною організацією і наймачем – громадянином, на ім’я якого видано ордер. Типовий договір найму жилого приміщення, правила користування жилими приміщеннями, утримання жилого будинку і придомової території затверджуються Радою Міністрів Української РСР. Умови договору найму жилого приміщення, що обмежують права наймача та членів його сім’ї порівняно з умовами, передбаченими законодавством Союзу РСР, цим Кодексом, Типовим договором найму жилого приміщення та іншими актами законодавства Української РСР, є недійсними. Співзвучною цій нормі є і зазначене у ЖКП: ст. 29. 1. Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. 2. У разі якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг з іншим виконавцем. 3. Процедура погодження умов договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін.; ст. 19. 1. Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах. Прикінцеві положення. 1. Договори про надання житлово-комунальних послуг, укладені до набрання чинності цим Законом, мають бути приведені у відповідність із ним до 1 січня 2006 року. Договори, що не приведені у відповідність із цим Законом у зазначений строк, втрачають чинність. В розвиток цього згідно П. №1497 п. 8. Послуги надаються споживачеві згідно з договором надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення (далі - договір), який розробляється виконавцем згідно з типовим договором (додаток N 1 до цих Правил) і укладається за його ініціативою. І далі. Згідно п.8 П. №1497т.д.: п.8. Послуги надаються споживачеві згідно з договором надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення, який розробляється виконавцем згідно з типовим договором (додаток N 1 до цих Правил) і укладається за його ініціативою. Про це ж йдеться і в п.8. П.№630: п.8. Послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - договір). п.30. Споживач зобов'язаний: 1) оплачувати послуги в установлені договором строки. І нарешті. Згідно п.17 П. №630т.д.): п.17. Споживач зобов'язаний: 1) оплачувати послуги в установлені договором строки тощо.

З огляду на таке необхідно з’ясувати час, період та обґрунтування встановлення між ТМ і споживачами цивільно-правових відносин. Для підтвердження такого ТМ має надати відповідні документи на підставі котрих можна встановити:

 чи з часу виникнення претензій ТМ до споживачів і дотепер, воно укладало зі споживачами договори про надання житлово-комунальних послуг і комунальної послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення і обслуговування внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення на базі типових та адаптованих під споживачів, зокрема;

 з якого часу і в який період, які послуги надавала ТМ споживачам та які роботи вона виконувала (надання послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення і обслуговування внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення зокрема.) у період виникнення претензій до споживачів;

 чи у період виникнення претензій ТМ до споживачів воно укладало договір з балансоутримувачем мого будинку (якщо у місті легітимний балансоутримувач взагалі існує) на водо-, теплопостачання та водовідведення будинку споживачів;

 чи у період виникнення претензій ТМ до споживачів відбулись зміни в законодавстві котрі дозволили ТМ, оминувши балансоутримувача, встановлювати цивільно-правові відносини зі споживачами тощо.

Щодо встановлення факту вчинення Житлово-експлуатаційною конторою № 6 (далі – ЖЕК № 6) і ТМ дій з ознаками складової акту геноциду стосовно споживачів в період часу: з 15.10.1998р. і до 18.12.1998р.; з 15.10.1999р. і до 15.04.2000р.; з 15.10.2000р. і до 15.04.2001р.

Згідно «Конвенции о предупреждении преступления геноцида и наказании за него: ст. I « Договаривающиеся Стороны подтверждают, что геноцид независимо от того, совершается ли он в мирное или в военное время, является преступлением, которое нарушает нормы международного права и против которого они обязуются принимать меры предупреждения и карать за его совершение.»; ст. II «В настоящей Конвенции под геноцидом понимаются следующие действия, совершаемые с намерением уничтожить, полностью или частично, какую-либо национальную, этническую, расовую или религиозную группу как таковую: c) предумышленное создание для какой-либо группы таких жизненных условий, которые рассчитаны на полное или частичное физическое уничтожение её; d) меры, рассчитанные на предотвращение деторождения в среде такой группы»; ст. III «Наказуемы следующие деяния: а) геноцид; b) заговор с целью совершения геноцида; c) прямое и публичное подстрекательство к совершению геноцида; d) покушение на совершение геноцида; e) соучастие в геноциде.»; ст. IV «Лица, совершающие геноцид или какие-либо другие из перечисленных в ст. III деяний, подлежат наказанию, независимо от того, являются ли они ответственными по конституции правителями, должностными или частными лицами.»;ст. VI «Лица, обвиняемые в совершении геноцида или других перечисленных в статье III деяний, должны быть судимы компетентным судом того государства, на территории которого было совершено это деяние, или таким международным уголовным судом, который может иметь юрисдикцию в отношении Сторон настоящей Конвенции, признавших юрисдикцию такого суда.»».

Примітка: natio – від латинської, народ.

Згідно ч.3. ст.27 Конституції України 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Згідно положень ч.1 ст. 442. Кримінального кодексу України від 05.04.2001р. N 2341-III 1. Геноцид, тобто діяння, умисно вчинене з метою повного або часткового знищення будь-якої національної, етнічної, расової чи релігійної групи шляхом позбавлення життя членів такої групи чи заподіяння їм тяжких тілесних ушкоджень, створення для групи життєвих умов, розрахованих на повне чи часткове її фізичне знищення, скорочення дітонародження чи запобігання йому в такій групі або шляхом насильницької передачі дітей з однієї групи в іншу, - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

З огляду на таке необхідно з’ясувати обставину постачання ТМ теплоносія в період часу: з 15.10.1998р. і до 18.12.1998р.; з 15.10.1999р. і до 15.04.2000р.; з 15.10.2000р. і до 15.04.2001р. з нормативами достатніми аби вберегти інфраструктуру на масивах «Леваневського» і на масиві «Таращанський», зокрема. Для підтвердження такого ТМ має надати відповідні документи на підставі котрих можна встановити:

 підприємство(а) котре було виробником складової комунальної послуги централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання для масиву «Таращанський» і будинку споживачів зокрема (далі підприємство) в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 типи приладів обліку кількості спожитого підприємством енергоносія (газу, мазуту тощо) та діапазон їх вимірювання експлуатовані ним в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 типи приладів обліку кількості виробленого підприємством теплоносія та діапазон їх вимірювання експлуатовані ним в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 типи приладів обліку кількості поданого підприємством на масив «Таращанський» теплоносія та діапазон їх вимірювання експлуатовані ним в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 покази приладів обліку кількості спожитого підприємством енергоносія (газу, мазуту тощо) в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 покази приладів обліку кількості виробленого підприємством теплоносія в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 покази приладів обліку кількості поданого підприємством на масив «Таращанський» теплоносія спрямованого на забезпечення послуги централізованого опалення в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 покази приладів обліку кількості поданого підприємством на масив «Таращанський» теплоносія спрямованого на забезпечення послуги централізованого гарячого водопостачання в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 опалювальну площу споживачів масиву «Таращанський» на котру робились нарахування для відшкодування виробленого ТМ теплоносія спрямованого на забезпечення послуги централізованого опалення в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 кількість споживачів масиву «Таращанський» на котрих робились нарахування для відшкодування виробленого ТМ теплоносія спрямованого на забезпечення послуги централізованого гарячого водопостачання в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 кількість спожитого споживачами масиву «Таращанський» споживання котрих відшкодовувалось згідно показів наявних у них засобів обліку тепла і гарячої води в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 структуру тарифів на централізоване опалення та централізоване гаряче водопостачання і обслуговування мереж централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання застосовуваних ТМ для відшкодування спожитого споживачами та абонентами, мешканцями масиву «Таращанський» в період часу починаючи з 15.10.1998р. і дотепер тощо.

 кількість споживачів проживаючих у квартирі № 130 по вул. Таращанська 163-а щодо котрих ТМ робила розрахунки за централізоване гаряче водопостачання і обслуговування мереж централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання в період часу починаючи з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 кількість днів відсутності централізованого гарячого водопостачання на масиві «Таращанський» і в будинку на вул. Таращанська 163-а зокрема в період часу починаючи з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р. тощо.

Вважаю, що з’ясування даних обставин буде початком діалогу для цивілізованого вирішення довготривало накопичуваних проблем.

З огляду на викладене вище,

Прошу:

1. Надати відповідні документи на підставі котрих можна встановити:

період часу та обґрунтування виникнення претензій КП БМР «Білоцерківтепломережа» до мешканців квартири № 130 на вул. Таращанська 163-а;

 період часу та обґрунтування введення прямих розрахунків між мешканцями квартири № 130 на вул. Таращанська 163-а і КП БМР «Білоцерківтепломережа»;

 чи до виникнення претензій КП БМР «Білоцерківтепломережа» до мешканців квартири № 130 на вул. Таращанська 163-а на її баланс, у законний спосіб, було передано цілісний майновий комплекс будинку на вул. Таращанська 163-а і внутрішньо будинкові мережі водо-, теплопостачання та водовідведення зокрема;

 час та обґрунтування затвердження КП БМР «Білоцерківтепломережа», у законний спосіб, міськрадою, виконавцем житлово-комунальних послуг і послуги водо-, теплопостачання та водовідведення і обслуговування внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення у житловому фонді міста і багатоквартирних будинків зокрема тощо.

 час та обґрунтування затвердження КП БМР «Білоцерківтепломережа», у законний спосіб, міськрадою, балансоутримувачем багатоквартирних будинків і будинку на вул. Таращанська 163-а зокрема;

 чи з часу виникнення претензій КП БМР «Білоцерківтепломережа» до мешканців квартири № 130 на вул. Таращанська 163-а і дотепер, воно укладало з ними договори про надання житлово-комунальних послуг і комунальної послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення і обслуговування внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення на базі типових та адаптованих під споживачів будинку на вул. Таращанська 163-а, зокрема;

 з якого часу, в який період, на якій підставі і які послуги надавала КП БМР «Білоцерківтепломережа» мешканцям квартири № 130 на вул. Таращанська 163-а та які роботи вона виконувала (надання послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення і обслуговування внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення зокрема) у період виникнення претензій до них;

 чи у період виникнення претензій КП БМР «Білоцерківтепломережа» до мешканців квартири № 130 на вул. Таращанська 163-а вона укладала договір з балансоутримувачем будинку на вул. Таращанська 163-а (якщо у місті легітимний балансоутримувач взагалі існує) на водо-, теплопостачання та водовідведення цього будинку;

 чи у період виникнення претензій КП БМР «Білоцерківтепломережа» до мешканців квартири № 130 на вул. Таращанська 163-а відбулись зміни в законодавстві котрі дозволили КП БМР «Білоцерківтепломережа», оминувши ба-лансоутримувача, встановлювати цивільно-правові відносини з мешканцями квартири № 130 на вул. Таращанська 163-а;

 підприємство(а) котре було виробником складової комунальної послуги централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання для масиву «Таращанський» і нашого будинку зокрема (далі підприємство) в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 типи приладів обліку кількості спожитого підприємством енергоносія (газу, мазуту тощо) та діапазон їх вимірювання експлуатовані ним в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 типи приладів обліку кількості виробленого підприємством теплоносія та діапазон їх вимірювання експлуатовані ним в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 типи приладів обліку кількості поданого підприємством на масив «Таращанський» теплоносія та діапазон їх вимірювання експлуатовані ним в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 покази приладів обліку кількості спожитого підприємством енергоносія (газу, мазуту тощо) в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 покази приладів обліку кількості виробленого підприємством теплоносія в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 покази приладів обліку кількості поданого підприємством на масив «Таращанський» теплоносія спрямованого на забезпечення послуги централізованого опалення в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 покази приладів обліку кількості поданого підприємством на масив «Таращанський» теплоносія спрямованого на забезпечення послуги централізованого гарячого водопостачання в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 опалювальну площу споживачів масиву «Таращанський» на котру робились нарахування для відшкодування виробленого КП БМР «Білоцерківтепломережа» теплоносія спрямованого на забезпечення послуги централізованого опалення в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 кількість споживачів масиву «Таращанський» на котрих робились нарахування для відшкодування виробленого КП БМР «Білоцерківтепломережа» теплоносія спрямованого на забезпечення послуги централізованого гарячого водопостачання в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 кількість спожитого споживачами масиву «Таращанський» споживання котрих відшкодовувалось згідно показів наявних у них засобів обліку тепла і гарячої води в період часу: з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 структуру тарифів на централізоване опалення та централізоване гаряче водопостачання і обслуговування мереж централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання застосовуваних КП БМР «Білоцерківтепломережа» для відшкодування спожитого споживачами та абонентами, мешканцями масиву «Таращанський» в період часу починаючи з 15.10.1998р. і дотепер тощо.

 кількість споживачів проживаючих у квартирі № 130 по вул. Таращанська 163-а щодо котрих КП БМР «Білоцерківтепломережа» робила розрахунки за централізоване гаряче водопостачання і обслуговування мереж централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання в період часу починаючи з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р.;

 кількість днів відсутності централізованого гарячого водопостачання на масиві «Таращанський» і в будинку на вул. Таращанська 163-а зокрема в період часу починаючи з 15.10.1998р. і до 15.04.2001р. тощо.

09 квітня 2013 року                                      П.С. Діхтяр

 

Україна

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

вул. Мережна,3, м. Біла Церква, Київська обл., 09109,

тел. (04563) 6-31-55, тел/факс (04563) 6-42-15 е-mаіl bсtm@magnus.kiev.ua

№ 94                                       Діхтяру П.С.

10.04.2013 р.                                м. Біла Церква, Вул. Таращанська, 163а кв.130

Шановний Петро Семенович!

На Вашу заяву № з/124-Д від 09.04.2013 р. повідомляємо, що підприємство вже неодноразово листувалося з Вами з приводу порушених в Вашій заяві питань,зокрема питання повірки лічильника та укладення типового договору на послуги.

Повторно доводимо до Вашого відому, що згідно Рішення Білоцерківської міської ради №388 від 25.12.2005року про визначення виконавця послуг ( на підставі Закону України «Про житлово-комунальні послуги» , «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМ України від 21 липня 2005 р. N 630, Наказу Держжитлокомунгоспу України №60 від 25.04.2005р. «Про затвердження порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді») Виконавцем послуги з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання було визначено КП БМР «Білоцерківтепломережа». Тобто, звертаємо Вашу увагу, що КП БМР «Білоцерківтепломережа», як виробник послуг згідно з п. 4.1. Наказу Держжитлокомунгоспу України № 60 від 25.04.2005р. «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді» може бути виконавцем даної послуги, незалежно від того чи є він балансоутримувачем внутрішньобудинкових систем будинку.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 затверджено Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Відповідно, КП БМР «БЦТМ» укладає такі договори з споживачами міста саме про надання послуг як Виконавець цих послуг. Договір було розроблено підприємством у відповідності до вимог Типового договору , що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 р. із змінами та доповненнями, а істотні умови не суперечать Типовому договору.

Щодо претензій до Вас з приводу заборгованості, то слід зазначити , що станом на 01.04.2013 року за Вами рахується заборгованість в розмірі 21536,77 грн.! яку Ви постійно не сплачуєте починаючи з 2006 року, незважаючи на вжиті підприємством заходи щодо примусового стягнення заборгованості з Вас в судовому порядку,оскільки підприємство тричі зверталося до суду з позовними заявами. Фактично заборгованість за послуги по Вашому особовому рахунку існувала постійно, тобто з 01.09.2000 року - моменту передачі особових рахунків мешканців міста на баланс КП БМР «БЦТМ» згідно Рішення виконавчого комітету БМР №299 від 28.07.2000 р. « Про порядок розрахунків населення за надані послуги з гарячого водопостачання і теплопостачанн».

Враховуючи ситуацію ,що склалася, а також враховуючи Вашу переписку з одних і тих же питань, постійні скарги та листи на адресу підприємства, складається враження, що Ви умисно та бепідставно ухиляєтесь від оплати спожитих послуг.

Щодо надання решти витребовуваної інформації та документів, зазначених в Вашому листі, то зазначаємо, що згідно п.2 ст. 20. «Права та обов'язки споживача» Закону України «Про житлово-комунальні послуги», визначено перелік інформації , яку споживач має право одержувати в установленому законодавством порядку, а саме: перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни/тарифу, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості.

Перелічена Вами в листі інформація не зазначена в переліку вказаної вище статті, а тому її надання є незаконним.

Розрахунковий лист абонента додається.

Директор В.В.Черненко

Вик. Юридичний відділ Тел.6-54-21

 

Міському голові м. Біла Церква Савчуку Василеві Петровичу

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456353232

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584; Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява

З часу введення будинку в експлуатацію у 1992-му році, я і моя сім’я мешкаємо в ньому. Звідтоді і дотепер централізоване гаряче водопостачання будинку та обслуговування відповідних внутрішньо будинкових мереж (далі - послуга) здійснюється/надається абияк. Тобто. Фактично її більше не має ніж вона є.

Оскільки наявність послуги є життєво необхідною то ми спочатку пристосували для цієї мети 40-ка літровий бідон, обладнавши його ТЕНом, а потім почергово придбали і установили два бойлери.

Таким чином з незалежних від нас підстав, понісши додаткові затрати, ми позбулись необхідності в послузі.

Одночасно виникла необхідність в убезпеченні від аварій внаслідок наявності в квартирі тепер уже непотрібних нам мереж послуги. Однак підприємство котре нібито потерпає від моїх довготривалих платежів за увесь цей час спромоглося лише розпломбувати лічильники. І це при тому, що я сам неодноразово просив їх здійснити відключення моєї квартири від внутрішньобудинкових мереж послуги.

На сьогодні ситуація в цьому питанні є наступною. Мною знято розпломбовані лічильники. На виході ввідного крана стоїть заглушка. Мої спроби вирішити дану проблему самотужки, завершились невдало. Тобто. Зателефонувавши у виконком, мене перенаправили до УЖКГ. Звідти до якогось начальника дотелефонуватись до котрого, як і до його підлеглих, мені так і не вдалось. Не зарадив цій біді, попри обіцянку, і депутат міськради Хмельницький В'ячеслав Вікторович.

На разі я з сім’єю незабаром плануємо на невизначений час залишити помешкання. Відтак виникає проблема з убезпеченням від послуги. Маю на увазі ще й ту обставину, що після подачі послуги самозване підприємство почне вважати, моє споживання послуги по максимуму.

З огляду на таке просив би дати вказівку або на відключення моєї квартири від послуги, або хоч би на опломбування ввідних вентилів.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Посприяти у відключенні моєї квартири від мереж централізованого гарячого водопостачання або ж в опломбуванні ввідних вентилів централізованого гарячого водопостачання.

27 серпня 2013 року                                                          П.С. Діхтяр

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Я.Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел. (04563) 5-40-82, E-mail: bc_mvk@bel.com.ua, Код ЕДРПОУ 04055009

16.09.2013 № Д-1585 на №_ від

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська 163 А, кв.130,м. Біла Церква, Київська обл.,09100

Розглянувши Вашу заяву від 27 серпня 2013 р., повідомляємо наступне.

Відповідно до п.п.24, 25 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року N 630, споживачі можуть відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої вода. Відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влада з питань житлово-комунального господарства.

На виконання «Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України 22.11.2005 N 4 для реалізації прав споживачів на відмову від отримання послуг з центрального опалення та гарячого водопостачання, у місті Біла Церква створена комісія Білоцерківського міськвиконкому з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Для вирішення питання відключення Вашого помешкання від мереж гарячого водопостачання, Ви повинні звернутися до вищевказаної Комісії з письмовою заявою про і надання дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП. Прийом заяв проводиться у Центрі надання адміністративних послуг за адресою м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого,38/12.

Заступник міського голови  В.В. Гнатюк

Сінчук 5-10-47

 

До комісії Білоцерківського міськвиконкому з розгляду питань,

пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого

опалення і централізованого гарячого водопостачання

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584; Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява

про надання дозволу на відключення від мереж централізованого гарячого водопостачання квартири і

на влаштування індивідуальної (автономної) системи гарячого водопостачання шляхом установки у

туалетних кімнатах квартири бойлерів з електричним живленням

Нещодавно я отримав відповідь Білоцерківської філії з експлуатації газового господарства від 24.04.2013р. вих. № 744 в котрій крім іншого надано дані щодо відсутності централізованого гарячого водопостачання у багатоквартирних будинках міста (далі - послуга). Отже. Наведу витяг з наявної в ньому таблиці:

 

 

1998

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

7

 

16

1

15

5

 

 

21

 

19

13

 

 

15

26

31

2

21

17

31

6

2

10

30

 

19

15

18

14

30

30

30

23

30

30

30

7

31

5

31

20

 

14

31

30

31

31

31

31

31

31

31

8

31

 

31

31

17

20

13

31

31

31

31

31

31

31

5

9

4

23

10

29

 

 

 

31

30

30

30

20

30

30

 

10

 

24

23

 

14

 

 

 

31

28

20

 

18

11

 

Вс

68

62

146

80

69

62

62

106

168

188

180

107

177

155

112

 

В даній таблиці мною додано останній стовпчик і останній рядок.

Не дивлячись на те, що дана інформація не зовсім конкретизована стосовно саме мого будинку, але з наведеного вбачається грубе порушення з наданням послуги.

На разі повз увагу укладачів цієї довідки зовсім чомусь випав факт організації на протязі двох з половиною опалювальних сезони (15.10.1998р. – 18.12.1998р., 15.10.1999р. – 15.04.2000р., 15.10.2000р. – 15.04.2001р.) на масивах «Леваневського» і «Таращанський» - «блокади Ленінграда». Тобто. Шляхом подачі в цей період теплоносія з параметрами достатніми аби убезпечити інфраструктуру від розмерзання.

З іншого боку. Дану інформацію надано Білоцерківській ФЕГГ для стягнення з мешканців багатоквартирних будинків  (далі - споживачі) подвійної норми споживання газу. До слова. При цьому нікого не цікавить, а на скільки ж насправді зростає споживання холодної води і газу в означені періоди.

На разі самозване підприємство в протизаконний спосіб нав’язуване споживачам у якості виконавця послуги насправді має статус щонайбільше її ВИРОБНИКА. А от плату зі споживачів воно стягує ще й як з абонентів. Хоча статус абонентів мають власники або орендарі приватних будинків. Таким чином для виконання послуги задіяно аж три підприємства. Таке суперечить вимогам чинного законодавства котрим визначено, що житлово-комунальні послуги (газо-, електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення тощо) споживачам має надавати лише одне підприємство.

Протидіючи цьому варварству я послідовно вирішив проблему відсутності необхідних знань. «Вбравшись в пірячко» я дійшов обґрунтованої думки, що комунальну сферу міста вже давно виведено поза межі закону. Однак опоненти не маючи законних підстав для права вимоги почали спекулювати моїми бодай частковими проплатами. Тобто. Якщо я проплачую, то визнаю їх легітимність. Відтак я зробив демарш і перестав платити.

За наявності в державі ефективних засобів захисту свого порушеного права споживачі могли би стягнути з порушників ой які суми моральних збитків, а призвідці позбулись би власного майна та вже б відмотали по половині строків ув’язнення. Однак в нашій державі все відбувається з точністю до навпаки. Тобто. Саме ґвалтівники використовуючи важелі узурпованої ними влади продовжують свою чорну справу.

Відтак вони через свої суди приймають прийнятні для них рішення та стягують все зростаючі претензії до мене. А тепер уже хижо поглядають на моє помешкання.

На разі плачучи «гіркою сльозою» від нібито завданих мною збитків, опоненти чомусь втратили інтерес до моїх неодноразових пропозицій убезпечитись від несення бодай їх частини в майбутньому.

З огляду на таке я самостійно встановив у туалетних кімнатах бойлери з електричним живленням, а тепер знову ж таки самостійно намагаюсь офіційно позбутись непотрібної мені послуги.

Інші аргументи наведено у зверненні до міського голови м. Біла Церква Савчука В.П. від 27.09.2013р. № 1585 дод.5

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Дати дозвіл на відключення моєї квартири від мереж централізованого гарячого водопостачання і на влаштування індивідуальної (автономної) системи гарячого водопостачання шляхом установки у туалетних кімнатах квартири бойлерів з електричним живленням.

Додатки:

1. Копія 1, 2, 11 сторінок паспорта.

2. Копія дублікату довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

3. Копія свідоцтва на право власності на житло від 26.05.1998р. № 23181.

4. Копія-витяг з технічного паспорта квартири (план квартири).

5. Копія звернення до міського голови м. Біла Церква Савчука В.П. від 27.09.2013р. № 1585

Примітка:

1. Проти залишення стояків централізованого гарячого водопостачання в межах квартири в туалетних кімнатах та на кухні, не заперечую.

06 вересня 2013 року                                                            П.С. Діхтяр

 

Витяг з протоколу № 97 засідання постійно діючої комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання (ЦО і ГВП).

від 16.09.2013 року                                                         м. Біла Церква

Постійно діюча комісія виконавчого комітету міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж ЦО і ГВП вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на відключення від системи гарячого водопостачання квартири:

Діхтяр Петро Семенович                                           вул. Таращанська, 163а, кв. 130

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1268 від 31.10.2007р. «Про внесення змін до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Голова комісії                                       В.І. Сокол

Виконавець Капінус Л.О. 39-28-58

 

АКТ

прийняття в експлуатацію (зняття з експлуатації) вузла обліку водопостачання

Дійсний акт складено « 4 10 2013. р. про те, що представником підприємства КП БМР«БЦТМ» Савельєв О.І.

(П.І.Б. № телефону)

в присутності і за згодою «Замовника» Діхтяр П.С. Таращанська 163-а кв. 130

(П.І.Б. № телефону)

змонтовано і опломбовано (проведено технічний огляд вузла обліку та демонтовано) лічильники води після Державної повірки (для технічного обслуговування та Державної повірки). В результаті огляду встановлено.

лічильники демонтовано господарем квартири до мого приходу. ним поставлені заглушки на ГВП. Від підпису відмовився.   (вказати дефекти)

«Замовнику» роз'яснено порядок і правила експлуатації вузла обліку, зняття показників лічильника та порядок розрахування за використану воду. Вузол обліку перевірено на герметичність з'єднань при робочому тиску води. Дефектів та зауважень не виявлено. «Замовник» несе відповідальність за збереження пломб вузла обліку.

№ № пломб

 

№ п/п

Тип лічильника

Заводський номер

Дата Держповірки

Показники лічильника, м3

Місце встановлення лічильника

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представник підприємства КП БМР «БЦ ТМ» (підпис) (П.І.Б.)

«Замовник»  (підпис) (П.І.Б.)

ТОВ «Білоцерківдрук». 2010. з. 970

 

Акт

про опломбування перших вхідних вентилів від стояків централізованого гарячого

водопостачання квартири № 130 по вул. Таращанська 163-а

04 жовтня 2013 року                                                                                      м. Біла Церква

Ми, що нижче підписались:

1. Діхтяр Петро Семенович, співвласник кв. № 130 по вул. Таращанська 163-а;

2. Хмельницький В’ячеслав Вікторович, депутат Білоцерківської міської ради, член постійної комісії Білоцерківської міської ради з питань житлово-комунального господарства;

3. А. М.А., співвласник кв. № 133 по вул. Таращанська 163-а;

4. Г. Л.В., співвласник кв. № 125 по вул. Таращанська 163-а,

підтверджуємо наступне.

В туалетних кімнатах квартири № 130, розташованій по вул. Таращанська 163-а, знаходяться два стояки централізованого гарячого водопостачання.

В туалетній кімнаті умовно позначеній № 1 пластиковою пломбою якорного типу № 0946400 опломбовано перший вхідний від стояка вентиль централізованого гарячого водопостачання і заглушка на ньому. Дану пломбу встановлено таким чином, щоб запобігти несанкціонованому відбору гарячої води. При цьому функціонування внутрішньо будинкової мережі централізованого гарячого водопостачання, не порушується. Відтак інтереси мешканців інших квартир не постраждають.

В туалетній кімнаті умовно позначеній № 2 пластиковою пломбою якорного типу № 0946398 опломбовано перший вхідний від стояка вентиль централізованого гарячого водопостачання і заглушка на ньому. Дану пломбу встановлено таким чином, щоб запобігти несанкціонованому відбору гарячої води. При цьому функціонування внутрішньо будинкової мережі централізованого гарячого водопостачання, не порушується. Відтак інтереси мешканців інших квартир не постраждають.

Примітка:

працівник КП БМР «БЦ ТМ» О.І. Савельєв, після огляду даних вузлів, визнав достатність вчинених заходів, але від підпису даного акту відмовився;

міський голова м. Біла Церква і КП БМР «БЦ ТМ» на пропозицію прислати уповноважених осіб для фіксації повноти заходів щодо унеможливлення несанкціонованого відбору гарячої води мешканцями квартири, або для здійснення належних заходів для такого та складення відповідного акту не відреагували;

постійно діюча комісія виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання у наданні дозволу на відключення відмовила.

04 жовтня 2013 року                                                                                   П.С. Діхтяр .

14 жовтня 2013 року                                                                                  В.В. Хмельницький.

13 жовтня 2013 року                                                                                   М.А. А.

13 жовтня 2013 року                                                                                   Л.В. Г. 

 

Договір.

Чергова спроба встановлення цивільно-правових відносин

Україна

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

вул. Мережна.З, м. Біла Церква, Київська обл. 09109 тел. 8(04463) 6-31-55, тел/факс 8(04463) 6-42-15 e-mail bctm@maqnus.kiev.ua

                                                                                 Діхтяр Петро Семенович

«  »                                   2012р.                                 вул. Таращанська 163-а, кв. 130

Направляємо Вам два примірника Договору про надання населенню послуг з централізованого опалення та підігріву води, розроблений на підставі типового договору «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМУ від 21.07.2005 року № 630 (зі змінами від 03.09.2009 р. № 933) для підписання.

Просимо в 10-денний термін розглянути, підписати та повернути, один примірник в абонвідділ дільничому бухгалтеру за адресою: б-р 50 р. Перемоги, 94 (готе/и, «Рось» 2-й поверх).

Додаток: договір про надання послуг з централізованого опалення та підігріву води в 2-х примірниках;

Заст. директора КП БМР «БЦТМ»  С.О. Ходань

 

о/р № 40036-2

ДОГОВІР

про надання послуги з централізованого опалення та підігріву води

м. Біла Церква                                                                             «          »                              201   р.

КП БМР «БЦТМ» в особі заступника директора Ходаня С.О., який діє на підставі Довіреності № 1680 від 10.11.2011р. (далі - виконавець), з однієї сторони, і громадянин (ка) Діхтяр Петро Семенович який (яка) є власником (наймачем, орендарем) квартири за адресою: м. Біла Церква вул. Таращанська 163-а, кв. 130 (далі - споживач), з другої сторони, уклали цей договір про нижченаведене:

В ході виконання даного договору, сторони керуються Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 року № 1875-ІV, «Правиламp class=и надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, Постановою від 17.02.2010 р. № 151 «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості», Законом України «Про місцеве самоврядування» від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР.

Предмет договору

1. Виконавець зобов'язується надавати споживачеві вчасно та відповідної якості послуги з централізованого опалення та підігріву води, а споживач зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених договором.

2. Суб'єкти користування послугами:

1) власник (наймач, орендар) квартири та члени його сім'ї - 4 (кількість осіб)

3. Характеристика об'єкта надання послуг:

1) опалювальна площа квартири (будинку) 123,50 кв. метрів;

4. Характеристика засобів обліку підігріву води:

 

№ п/п

Вид та тип засобів обліку

Заводський номер

Місце встановлення лічильника

Примітка

1

КВ – 1,5

549407

 

 

2

КВ – 1,5

617019

 

 

 

Тарифи на послуги та їх загальна вартість

5. Тарифи на житлово-комунальні послуги для споживачів від централізованих джерел теплопостачання визначаються згідно додатку № 1 до даного Договору.

6. Тарифи на послуги та їх загальна вартість, що вказані в додатку № 1 до Договору змінюються Рішеннями виконавчого органу Білоцерківської міської ради і є обов'язковими для сторін за даним Договором з моменту введення їх в дію.

7. Плата за надані послуги за наявності засобів обліку води і теплової енергії справляється за їх показаннями згідно з пп. 10-13 «Правил надання послуг з центра лізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (далі -«Правила»).

8. Наявність пільг з оплати послуг:

Оплата спожитих послуг

9. Розрахунковим періодом є календарний місяць. Оплата послуг здійснюється споживачем не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. . За згодою сторін можуть застосовуватись визначені авансові платежі.

10. Послуги оплачуються готівковою та безготівковою формою. Оплата в безготівковій формі здійснюється споживачем шляхом надання доручення банку або іншій організації на щомісячне перерахування визначеної суми платежу з рахунку споживача на розрахунковий рахунок виконавця

11. Плата за послуги вноситься в касу, або на розрахункові рахунки підприємства та іншими способами, не забороненими чинним законодавством

12. За несвоєчасне внесення плати із споживача стягується пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діяла на момент нарахування пені за кожен день просрочки платежу; сума, на яку збільшилася заборгованість внаслідок інфляційних процесів та 3% річних.

13. За наявності у квартирі засобів обліку води і теплової енергії справляння плати за нормативами (нормами) не допускається, крім випадків, передбачених даним договором.

Прийняття на облік лічильника ГВП проводиться шляхом пломбування та видачі акту про прийняття в експлуатацію приладу обліку.

Засоби обліку води і теплової енергії, встановлені у квартирі та на вводі у бага­токвартирний будинок, підлягають періодичній повірці.

Періодична повірка засобів обліку води і теплової енергії проводиться у строк, що не перевищує одного місяця. За цей час споживач оплачує відповідні послуги у такому порядку:

з централізованого постачання підігріву води - згідно із середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці;

з централізованого опалення - згідно із середньомісячними показаннями засобів обліку за попередній опалювальний період.

У разі несправності засобів обліку води і теплової енергії, що не підлягає усуненню, плата за послуги з моменту її виявлення вноситься згідно з нормативами (нормами) споживання.

14. За централізоване опалення квартири плата справляється за нормативами (нормами) споживання, в разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі (об'єму) квартири

15. У разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних виконавець здійснює перерахунок розміру плати згідно «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» далі «Правил»

Права та обов'язки сторін

16. Споживач має право на:

1) отримання вчасно та відповідної якості послуг згідно із законодавством та умовами договору;

2) отримання в установленому законодавством порядку інформації про перелік послуг, їх вартість, загальну суму місячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм) споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості;

3) відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, завданої його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання послуг або їх ненадання;

4) зменшення розміру плати в разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання;

5) усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг протягом строку, встановленого у «додатку-1 до Правил»;

6) несплату вартості послуг за період тимчасової відсутності споживача і членів його сім'ї у разі опломбування запірних вентилів у квартирі за свій рахунок та відновлення надання цих послуг шляхом зняття пломб виконавцем протягом доби згідно з письмовою заявою;

7) зменшення розміру плати за послуги з підігріву води у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї на підставі його письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує його/їх відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання);

8) перевірку кількісних і якісних показників надання послуг (якість і тиск води, температура підігріву води, температура повітря у приміщеннях тощо) у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України в присутності виконавця. Витрати, пов'язані з перевіркою кількісних і якісних показників надання послуг, відшкодовуються виконавцем у разі обґрунтованості звернення споживача та споживачем - у разі необґрунтованості такого звернення;

9) установлення квартирних засобів обліку води і теплової енергії та взяття їх на абонентський облік;

10) періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку;

11) ознайомлення з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;

12) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін (зміна кількості зареєстрованих осіб, опалювальної площі), що впливають на розмір плати за послуги;

13) звільнення від плати за послуги у разі їх ненадання та отримання компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;

14) укладення з виконавцем договору про заміну або ремонт технічно несправних санітарно-технічних приладів, пристроїв, обладнання та квартирних засобів обліку.

17. Споживач зобов'язаний:

1) оплачувати послуги в установлені договором строки; квитанції про сплату за послуги теплової енергії зберігати на протязі 3-х років (Головне архівне управління при Кабінеті Міністрів України наказ № 41 від 20.07.1998 р. розділ 7 п.7.3 ст.791) та в разі необхідності надавати бухгалтеру абонвідділу для звірки;

2) повідомляти виконавця про осіб, строк тимчасового проживання яких у квартирі (будинку садибного типу) перевершив місяць, а також про зміну зареєстрованих осіб по особовому рахунку;

3) повідомляти про зміну опалювальної площі в разі переобладнання житлового приміщення та санітарно-технічного обладнання протягом місяця;

4) забезпечити доступ до мережі, арматури, квартирних засобів обліку води і теплової енергії представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення:

для ліквідації аварій — цілодобово;

для встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, про­ведення технічного та профілактичного огляду, зняття контрольних показань засо­бів обліку води і теплової енергії - згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

5) дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово- комунальних послуг;

6) забезпечувати цілісність квартирних засобів обліку води і теплової енергії, пломб та не втручатися в їх роботу;

7) у разі несвоєчасного внесення плати за послуги сплачувати пеню у розмірі, встановленому законом та п.12 договору;

8) у разі втрати права на пільги повідомляти про це виконавця у 10-ти денний строк; в іншому разі споживач несе відповідальність в порядку, установленому чинним законодавством;

9) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

10) за власний рахунок проводити ремонт та заміну санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання, що вийшли з ладу з його вини;

11) своєчасно проводити підготовку квартири і його санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;

12) у разі виявлення виконавцем несанкціонованого втручання в роботу засобів обліку води і теплової енергії відшкодовувати вартість робіт з проведення їх експертизи, метрологічної повірки та ремонту згідно із законодавством;

13) відшкодовувати виконавцю витрати з проведення аналізу якісних показників послуг у разі необґрунтованості претензій.

18. Виконавець має право:

1) нараховувати пеню у разі несвоєчасного внесення споживачем плати за надані послуги;

2) вносити за погодженням із споживачем зміни у договір, що впливають на розмір плати за послуги (зміна кількості зареєстрованих осіб, опалювальної площі і т.д.);

3) вимагати від споживача дотримання нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

4) вимагати від споживача своєчасного усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача,або відшкодування вартості відповідних робіт;

5) доступу в приміщення споживача для ліквідації аварій, у тому числі несанкціонованого, відповідно до встановленого законом порядку, усунення недоліків у роботі санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічного та профілактичного огляду і перевірки показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії відповідно до законодавства;

6) у разі виникнення сумнівів щодо правильності показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії звернутися до акредитованої лабораторії для проведення експертизи їх технічного стану та метрологічної повірки;

7) припиняти надання послуг у разі несплати вартості наданих послуг понад три місяці.

19. Виконавець зобов'язаний:

1) своєчасно надавати споживачу послуги в установлених обсягах, належної якості, безпечні для його життя, здоров'я та які не спричиняють шкоди його майну, відповідно до вимог законодавства, Правил та цього договору;

2) інформувати споживача про адресу та номер телефону диспетчерської, аварійної або аварійно-диспетчерської служби (зазначаються в договорі і рахунках на сплату послуг, а також розміщуються на дошках оголошень в усіх під'їздах багатоквартирного будинку, а також на дошках оголошень, розташованих поблизу житлового будинку);

3) надавати споживачеві в установленому порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифів, нормативи (норми) споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості, якісні показники надання послуг, граничні строки усунення аварій або інших порушень порядку надання послуг, а також інформацію про Правила (зазначається у цьому договорі, а також розміщується на дошці оголошень у приміщенні виконавця);

4) контролювати установлені міжповірочні інтервали, проводити періодичну повірку квартирних засобів обліку, їх обслуговування та ремонт, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж;

5) проводити два рази на рік перевірку стану внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку із складанням відповідного акта;

6) узгодити із споживачем не пізніше, ніж за три робочих дні до проведення планових робіт всередині житлового приміщення час доступу до такого приміщення з наданням йому відповідного письмового повідомлення;

7) повідомляти споживача про планову перерву в наданні послуг через засоби масової інформації, а також письмово не пізніше ніж за 10 днів до її настання (крім перерви, що настає внаслідок аварії або дії непереборної сили) із зазначенням причини та часу перерви в наданні послуг;

8) відновлювати надання послуг за письмовою заявою споживача шляхом зняття протягом доби пломб із запірних вентилів у квартирі (будинку садибного типу);

9) забезпечувати за заявою споживача взяття у тижневий термін на абонентський облік квартирних засобів обліку;

10) вести облік скарг (заяв, вимог, претензій) споживачів щодо кількості та якості надання послуг, а також облік їх виконання;

11) зменшувати розмір плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї на підставі письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує йогоЛ'х відсутність (довідка з тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання);

12) звільняти від плати за послуги у разі їх ненадання та виплачувати компенсацію за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;

13) проводити перерахунок розміру плати за послуги у разі їх надання не в повному обсязі, відхилення від кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання у порядку, визначеному Правилами, іншими норма­тивно-правовими актами та цим договором;

14) своєчасно проводити за власний рахунок роботи з усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

15) відшкодовувати збитки, завдані майну та/або приміщенню споживача та/або членів його сім'ї, шкоду, що заподіяна його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання або ненадання послуг, а також моральну шкоду в порядку та розмірі, які визначаються відповідно до законодавства і цього договору;

16) сплачувати споживачу неустойку (штраф, пеню) у разі ненадання послуг або надання послуг неналежної якості у порядку та у випадках, передбачених законодавством і цим договором;

17) виконувати інші обов'язки відповідно до законодавства та цього договору».

Відповідальність сторін

20 Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за:

1) недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

2) несвоєчасне внесення платежів за послуги - згідно умов договору;

3) втручання у роботу засобів обліку води і теплової енергії;

4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством.

21. Виконавець несе відповідальність у разі:

1) неналежного надання або ненадання послуг, що призвело до заподіяння збитків майну та/або приміщенню споживача, шкоди його життю чи здоров'ю, - шляхом відшкодування збитків;

2) зниження кількісних і якісних показників послуг, надання послуг не в повному обсязі по вині виконавця - шляхом зменшення розміру плати та виплати споживачеві компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт в розмірі, встановленому законодавством;

3) порушення прав споживачів згідно із законодавством;

4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством.

Точки розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві

22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є

у багатоквартирному будинку:

з централізованого опалення - до межі балансової належності теплових мереж (балансоутримувача) - цоколя будинку;

з постачання підігріву води - водорозбірні крани (душова сітка);

Порядок розв'язання спорів

23. У разі неналежного надання або ненадання послуг виконавцем споживач повідомляє про це виконавця в усній формі за допомогою телефонного зв'язку чи у письмовій формі за адресами, що зазначені в цьому договорі. У повідомленні зазначається прізвище, ім'я та по батькові, точна адреса проживання споживача, а також найменування виду неналежно наданої або ненаданої послуги. Повідомлення споживача незалежно від його форми (усна або письмова) обов'язково реєструється представником виконавця у журналі реєстрації заявок споживачів. Представник виконавця зобов'язаний повідомити споживачеві відомості про особу, яка прийняла повідомлення (ПІБ), реєстраційний номер повідомлення та час його прийняття.

24. Представник виконавця, якому відомі причини неналежного надання або ненадання послуг, зобов'язаний невідкладно повідомити про це споживача та зробити відповідну відмітку в журналі реєстрації заявок, що є підставою для визнання виконавцем факту неналежного надання або ненадання послуг.

25. Представник виконавця, якому не відомі причини неналежного надання або ненадання послуг, зобов'язаний узгодити з виконавцем точний час та дату встановлення факту ненадання послуг, надання їх не у повному обсязі або перевірки кількісних та/або якісних показників надання послуг. У разі необхідності проведення такої перевірки у приміщенні споживача представник виконавця повинен з'явитися до споживача не пізніше визначеного у договорі строку.

26. У разі незгоди з результатами перевірки кількісних та/або якісних показників надання послуг споживач і виконавець визначають час і дату повторної перевірки, для проведення якої запрошується представник уповноваженого органу виконавчої влади та/або органу місцевого самоврядування, а також представник об'єднання споживачів. За результатами проведення повторної перевірки складається акт про неналежне надання або ненадання послуг, який підписується споживачем (його представником), представником виконавця, представниками уповноваженого органу виконавчої влади та/або органу місцевого самоврядування, а також представником об'єднання споживачів.

27. За результатами перевірки складається акт-претензія про неналежне надання або ненадання послуг (далі - акт-претензія), який підписується споживачем та представником виконавця згідно з «додатком-2 до Правил». Акт-претензія складається у двох примірниках по одному для споживача та виконавця.

28. У разі неприбуття представника виконавця в установлений договором строк для проведення перевірки кількісних та/або якісних показників або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії такий акт вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.

29. Акт-претензія реєструється уповноваженими особами виконавця у журналі реєстрації актів-претензій згідно з «додатком-3 до Правил». Виконавець зобов'язаний розглянути такий акт і повідомити протягом трьох робочих днів споживача про її задоволення або про відмову у задоволенні з обґрунтуванням причин такої відмови. У разі ненадання протягом установленого строку виконавцем відповіді вважається, що він визнав викладені в акті-претензії факти неналежного надання або ненадання послуг. Спори щодо задоволення претензій споживачів розв'язуються у суді. Споживач має право на досудове розв'язання спору шляхом задоволення пред'явленої претензії».

Форс-мажорні обставини

30. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), яка унеможливлює надання відповідної послуги згідно з умовами договору.

Строк дії договору

31. Цей договір укладається на 5 років і набирає чинності з дня його укладання. Договір вважається пролонгованим, якщо за місяць до закінчення строку його дії однією із сторін не буде письмово заявлено про його розірвання або необхідність перегляду.

32. Договір може бути розірваний достроково у разі: зникнення потреби в отриманні послуги або відмови споживача від користування послугами виконавця; переходу права власності (користування) на квартиру до іншої особи; невиконання умов договору сторонами договору, в порядку чинного законодавства

33. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця

Довідкові відомості. Телефони спеціального виклику у разі виникнення аварій та інших надзвичайних ситуацій

Аварійна служба КП БМР «БЦТМ»: тел. 5-62-10, вул. Чуйкова, 23А; аварійна служба УЖКХ- тел. 15-77.

Органи, які відповідно до законодавства здійснюють контроль за дотриманням правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення:

Головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комітету Київської обласної державної адміністрації: м. Київ, вул. Хрещатик, 6 тел. 279-92-62 (63).

Київське обласне територіальне відділення антимонопольного комітету, м. Київ, пл. Л. Українки, 1 тел. 296-14-40.

Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, вул. Ш. Алейхема, 31 тел. 5-10-47.

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради, вул. Я. Мудрого, 15 тел. 39-28-60.

Представник виконавця - теплова інспекція, вул. Дачна, 14 тел. 34-90-42; пров. Комсомольський, 42 тел. 38-75-74.

Тел. гарячої лінії КП БМР «БЦТМ» 34-11-69, 34-11-59.

Тел. абонвідділу «Рось» 6-54-21 (б-р 50 р. Перемоги, 94); тел. абонвідділу «Масив Леваневського» 38-80-97 (пров. Комсомольський, 42).

Адреси і підписи сторін:

Виконавець:                                                                   Споживач:

КП БМР «БЦТМ»                                                   Діхтяр Петро Семенович

м. Біла Церква,Київська область,                           (прізвище ім'я та по батькові)

вул. Мережна,3                                              Паспорт серія                             

тел. 6-31-55                                        Підпис споживача

р/р 2603204006889 в Ощадбанку м. Біла Церква                 Постійне місце реєстрації

МФО 320047 Код ЗКПО 04654336                                     вул. Таращанська 163-а, кв. 130

Заст. директора

 

Додаток № 1 до Договору про надання послуг з централізованого опалення та підігріву води від « »  201 р.

Згідно рішення міськвиконкому від 21.06.2012 р. № 646-27-VІ «Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 жовтня 2011 р. № 451 «Про встановлення тарифів на послуги з опалення та підігріву холодної води» з 01.09.2012 року тарифи за опалення та підігрів води для споживачів від централізованих джерел теплозабезпечення:

5.1.1. Плата за опалення при відсутності ліч-ка, в м-ць за 1 м2:

за спожиту теплову енергію - 4,99 грн.

абонентська плата - 1,00 грн.

плата за 1 ГКал факт. спожитої теплової енергії - 269,75 грн.

5.2.1. Підігрів холодної води, за відсутністю лічильника

- плата за спожиту воду з одного мешканця при наявності

а) ванн довж. від 1,5-1,7 м, обладнаної душем - 54,46 грн.

б) сидячих ванн, обладнаних душами - 40,84 грн.

в) будинки вище 12-ти поверхів -52,19 грн.

5.2.2. Підігрів холодної води, при наявності лічильника: плата за 1 куб.м фактично спожитої води за показниками лічильника -14,92 грн.

Даний додаток є невід'ємною частиною Договору про надання послуг з централізованого опалення та підігріву води.

  

Міському голові м. Біла Церква

Савчуку Василеві Петровичу

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456353232

Директорові комунального підприємства

Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

В.В. Черненку

09109, вул. Мережна. 3, м. Біла Церква Київської області

тел. 8(04463) 6-31-55, тел/факс 8(04463) 6-42-15, e-mail bctm@maqnus.kiev.ua

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584; Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява

щодо укладення попереднього договору

З часу введення будинку в експлуатацію у 1992-му році, я – Діхтяр Петро Семенович (далі – споживач)  і моя сім’я мешкаємо в ньому.

Звідтоді і дотепер централізоване гаряче водопостачання будинку надається переважно лише в опалювальний сезон. Але так було не завжди.

У 1998-му році приватизувавши квартиру ми стали співвласниками відповідної частки всього майнового комплексу будинку і прибудинкової території.

У періоди: 15.10.1998р. – 18.12.1998р.; 15.10.1999р. – 15.04.2000р.; 15.10.2000р. – 15.04.2001р. теплоносій на масиви «Леваневського» і «Таращанський»подавався з параметрами достатніми аби убезпечити інфраструктуру від розмерзання. Таке мало наслідком, з одного боку – зародження проблеми неплатежів. З іншого боку – продовження мордування владою, котра руками теперішніх КП БМР ЖЕК-6 (далі – ЖЕК) і КП БМР «Білоцерківтепломережа» (далі – ТМ) своїх жертв цькуванням та судами здираючи з постраждалих плату за перенесене жахіття. Іще з іншого. Таке мало наслідком започаткування процесу установлення споживачами приладів автономного підігріву води та опалення. До такого частково спонукали і мене. Я встановив бойлери. Однак за довгі роки мені, попри неодноразові звернення, так і не вдалось офіційно відключитись від мереж централізованого гарячого водопостачання (далі – ГВП). І це при тому, що вони вважають мене злісним неплатником, а з 03.09.2009р. спільна суміжна власність мешканців квартири взагалі розпочинається після першої водозапірної арматури на відгалуженні від стояка розташованого у квартирі. За таких обставин, з метою унеможливлення несанкціонованого відбору гарячої води, я самостійно демонтував лічильник, заглушив і опломбував перші від стояків ввідні вентилі. При цьому функціонування внутрішньо будинкової мережі ГВП, не порушено. Відтак інтереси мешканців інших квартир будинку не постраждають. Для оформлення такої дії належить до кінця тижня в період часу від 10:00 до 12:00 прислати уповноважену особу для фіксації повноти здійснених заходів, або здійснити належні заходи та скласти відповідний акт. В противному разі такий акт буде складено з двом-трьома сусідами.

У період з 30.05.2000р. і до 31.08.2005р. міськвиконкомом було прийнято і утаємничено рішення № 163 від 30.05.2000 року "Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в місті Біла Церква", а надто додатки до нього. В їх числі і додаток 1 «Розрахунок вартості 1м2 загальної площі в будинках з ліфтами в м. Біла Церква» (з розписом вартості 24 видів робіт). Таке свідчить про відсутність в цей період обслуговування багатоквартирних будинків, а відтак і про відсутність житлово-комунальних послуг (далі – Послуга), як таких.

У 2001-му році завершено нав’язування споживачам замість одного, п’яти підприємств. Звідтоді і дотепер вони привласнили собі право встановлення цивільно-правових відносин зі споживачами, мешканцями багатоквартирних будинків, а відтак і стягнення з них коштів.

У 2005-му році ЖЕК і ТМ визнано виконавцями. Однак звідтоді і дотепер вони не набули цих ознак. Що стосується статусу ТМ то це підприємство-виробник. Тобто. Не тільки не виконавець, а й не постачальник.

Спекулювання комунальників моїми проплатами, як фактом визнання їх легітимності мало наслідком мій демарш у формі припинення платежів.

29.09.2013р. мені надіслано завірений ТМ проект договору про надання населенню послуг з централізованого опалення та підігріву води з вказівкою на протязі десяти днів розглянути, підписати та повернути один примірник.

У разі, якщо в період від 29.09.2013р. до 29.10.2013р. між нами буде укладено договір, то початок відліку наявності між нами цивільно-правових відносин має здійснюватись з 29.09.2013р. і тривати до кінця строку визначеного новоукладеним договором.

Оскільки на протязі стільки довгого часу ні ТМ, ні будь-яке інше підприємство в місті не набувало права на встановлення цивільно-правових відносин зі споживачами, але рано чи пізно цьому має бути покладено край то пропоную розпочати даний процес уже сьогодні шляхом укладення попереднього договору (далі – ПД) з ТМ зі строком дії в пів року.

На протязі цього часу житлово-експлуатаційні контори (далі – ЖЕК-1-8) чи інші підприємства (взяти хоча б ТМ), мають укласти зі споживачами співвласниками відповідних часток цілісних майнових комплексів багатоквартирних будинків, угоди про передачу на їх баланс для обслуговування/балансоутримання та надання Послуги набувши таким чином статусу балансоутримувача. Міська рада, своїм рішенням, має визнати ці підприємства виконавцями Послуги (далі – Виконавець).

Потому, Виконавці мають укласти договори з підприємствами постачальниками комунальних послуг.

І нарешті. Виконавці мають укласти договори зі споживачами на надання їм Послуги.

На сьогодні пропоную і мої пропозиції є істотними умовами до проекту договору, наступне.

Істотні умови

Назва проекту договору: попередній договір про надання послуги з централізованого опалення

ПРЕАМБУЛА: ПД укладається між ТМ, як виробником послуги з централізованого опалення та споживачем, строком на шість місяців і передує укладенню договору на надання споживачеві Послуги (далі – Договір) з Виконавцем;

ТМ знімає зі свого обліку лічильники гарячої води: КВ – 1,5 № 549407 і № 617019 та опломбовує ввідні вентилі ГВП споживача або визнає належними встановлені пломби № 0946398 і № 0946400, як такі, котрі запобігають несанкціонованому відбору гарячої води, та визнає, що функціонування внутрішньо будинкової мережі централізованого гарячого водопостачання при цьому не порушується і інтереси мешканців інших квартир не страждають. В майбутньому споживач не заперечуватиме проти відшкодовування витрат за обслуговування внутрішньобудинкових мереж ГВП;

право на отримання відшкодування понесених затрат, ТМ набуває з 29.09.2013р. якщо у період з 29.09.2013р. до 29.10.2013р. буде укладено зі споживачем ПД з централізованого опалення (далі – ЦО);

відшкодування понесених ТМ затрат, здійснюється споживачем в межах з 29.09.2013р., якщо у період з 29.09.2013р. до 29.10.2013р. з ним буде укладено ПД, а далі до кінця дії ПД за існуючим тарифом встановленим уповноваженим органом. У разі, якщо після сплину цього строку ТМ не набуде статусу балансоутримувача і виконавця ЖКП то вона знову втрачає право вимоги до споживача щодо відшкодування несених затрат;

Договір між Виконавцем і споживачем має укладатись в межах дії ПД плюс іще один місяць;

попередньо відшкодоване споживачем та стягнене ТМ згідно рішень суду починаючи з часу привласнення ТМ собі права на таке є наперед проплаченою споживачем послугою, на такий само строк помножений на два.

Легітимізація взаємовідносин споживача і ТМ.

я готовий провести переговори з підприємствами комунальної сфери міста і з ТМ у їх числі котрі протиправно привласнили собі право вимоги до споживачів і до мене зокрема, на предмет встановлення з ними цивільно-правових відносин за умови легітимності їх діяльності. Тобто. Коли укладувані ними зі споживачами договори відповідали чинному на час їх дії, законодавству. Для прикладу.

Надаю проекти договорів (дод. 1-4) (в статусі істотних умов) щодо лише тієї складової частини Послуги до котрої має відношення ТМ. Дані проекти належить доповнити відсутньою, з підстави приховування від мене, інформацією котра має статус істотних умов до договорів (дод. 1-4):

додати копії документів на підставі котрих ТМ чи будь-яке інше підприємство, набуло статусу Виконавця Послуги;

додати повні копії відповідних рішень щодо тарифів на надання послуги ЦО, ГВП і обслуговування внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП із структурою цих тарифів та економічним обґрунтуванням їх складових;

додати первинні бухгалтерські документів щодо виконаних робіт, наданих послуг стосовно послуги ЦО, ГВП і обслуговування внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП;

додати план-схеми внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП з зазначенням точок розподілу та точок обслуговування;

назвати структурний підрозділ підприємства (далі – Котельня) котре виробляє теплоносій та здійснює підігрів води для масиву «Таращанський» в період з 1998р. ;

назвати прилади якими послуговувалася і послуговується Котельня для обліку кількості спожитого енергоносія та виробленого теплоносія і гарячої води в період з 1998р. ;

надати інформацію щодо обсягу енергоносія і на яку суму (помісячно) спожито Котельнею в період з 1998р. ;

надати інформацію щодо кількості (помісячно) теплоносія і гарячої води в період з 1998р. було вироблено Котельнею;

надати інформацію щодо сум, які (помісячно) виставляло ТМ до споживачів в період з 1998р. ;

надати інформацію щодо громадян котрих було притягнуто до відповідальності, а кого й покарано за варварство вчинюване в період 1998р. – 2001р. тощо.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Підготувати проект попереднього договору з врахуванням істотних умов Діхтяра Петра Семеновича і надати його для вивчення.

2. Підготувати проекти договорів на надання житлово-комунальних послуг з врахуванням істотних умов Діхтяра Петра Семеновича стосовно складової частини житлово-комунальних послуг до котрої має відношення комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» за період, починаючи з 1998р. і надати їх для вивчення та у разі врахування внесених мною істотних умов – підписання і виконання без огляду на строк давності.

3. Прислати уповноважених осіб для фіксації повноти заходів щодо унеможливлення несанкціонованого відбору гарячої води мешканцями квартири, або для здійснення належних заходів для такого та складення відповідного акту.

Додатки:

1. Копія проекту договору на підставі Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 1997 р. № 1497.

2 – 4. Копії проектів договорів на підставі Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної /strongта гарячої води і водовідведення затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. №630 зі змінами.

Примітка:

1. Проти залишення стояків централізованого гарячого водопостачання в межах квартири в туалетних кімнатах та на кухні, не заперечую.

09 жовтня 2013 року                                                              П.С. Діхтяр

 

 

дод.1

Проект 1998р. … 20.07.2005р.р.

Згідно додатку N 1 (Типовий договір) до Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та

водовідведення затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 1997 р. N 1497

ДОГОВІР

про надання послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення і обслуговування внутрішньо-будинкових мереж

м. Біла Церква Київської області вул. Таращанська 163а, кв. 130, 21 липня 2005р. … 02.09.2012р.)

.                                                                                                                                          .

(найменування житлообслуговуючого або іншого підприємства, яке безпосередньо надає споживачеві комунальні послуги)

в особі начальника                       що діє на підставі Статуту № ,                  затвердженого          р.                    . (посада, прізвище, ім'я та по батькові)                               (назва статуту, положення), яке рішенням Білоцерківської міської ради від                 р. №        визначено балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг (далі - ВИКОНАВЕЦЬ), з однієї сторони, і громадянин Діхтяр Петро Семенович, що діє на підставі свідоцтва на право власності на квартиру від 26.05.1998 р. № 23181 виданого комунальною службою приватизації м. Біла Церква (далі - СПОЖИВАЧ), з другої сторони, уклали цей Договір про таке:

Предмет Договору

1. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язується надавати СПОЖИВАЧЕВІ - співвласнику квартири та членам його сім'ї співвласникам квартири, які фактично проживають у квартирі, послуги з: водо-, теплопостачання та водовідведення; обслуговування внутрішньобудинкових та внутрішньо квартирних мереж водо-, теплопостачання та водовідведення, а СПОЖИВАЧ зобов'язується своєчасно здійснювати оплату за споживання і користування послугами на умовах цього Договору.

2. Предметом Договору є безперервне надання таких послуг: 1) централізоване холодне водопостачання; 2) централізоване гаряче водопостачання; 3) центральне опалення; 4) централізоване водовідведення; 5) обслуговування внутрішньобудинкових та внутрішньо квартирних мереж водо-, теплопостачання та водовідведення.

3. Суб'єкти користування послугами: 1) мешканці 5 чоловік;

4. Характеристика об'єкта надання послуг: (Згідно плану-схеми під’їзду та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення ). Наприклад. 1) тип будинку – панельний, поверхів – 10; 2) тип квартири – окрема; 3) розташування квартири – на 10 поверсі; 4) площа квартири, що опалюється – 125 кв. метрів.

5. Характеристика житлових і підсобних приміщень для визначення обсягів надання послуг: (Згідно плану-схеми під’їзду та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення )

5.1. Квартира (Згідно плану-схеми під’їзду та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення ): Наприклад.

-ізольовані приміщення з однією зовнішньою стіною: кухня – 12.5 м. кв.; зовнішня стіна – 8 м. кв.; 1-а кімната – 18 м. кв.; зовнішня стіна – 8.5 м. кв.; 2-а кімната – 12.5 м. кв.; зовнішня стіна – 8.5 м. кв.; 3-я кімната – 13 м. кв.; зовнішня стіна – 8.5 м. кв.; 4-а кімната – 8.5 м. кв. зовнішня стіна – 8.5 м. кв.; балкон – 2 м. кв.;, а також допоміжні приміщення без зовнішніх стін: 2 санвузли – 2 м. кв.; 2 ванні кімнати – 5 м. кв.; комора – 6 м. кв.; коридори – 45.5 м. кв.; загальна площа – 125 м. кв.; висота – 2.65 м.; вікна і двері на балкон – 10.5 м. кв.; зовнішні стіни – 42 м. кв.

-опалення (труби 16, батареї – зігнуті труби 20 зі стальними пластинами): вводи – 5; виводи – 5; батареї – 5; стояки – 3;

-холодна і гаряча вода (труби 16) та каналізація (труби 40, стояки труби 100): вводи – 3; зливні бачки – 2; унітази –2 ; запірні крани – 8; змішувачі – 3; змійовики – 2; ванни – 2; сифони – 4; умивальник – 1; каналізаційні труби 40 – 8; каналізаційні кути – 4; каналізаційні труби-стояки 100 – 3; (своїм коштом придбані, змонтовані, оформлені і опломбовані лічильники з нульовими показами КВ-1,5 попарно встановлені з 2001р в санвузлах; фільтри – 2; зворотні клапани – 2; розгалужувачі – 2; згони – 2; перехідні пристрої – 8; заглушки – 2); замінено вікна та вихід на балкон на метало-пластикові; встановлено пристрій електропідігріву води;

1. КВ-1.5 №617019              м. куб., СВ 1, ГВП            р.;

2. КВ-1.5 №630412              м. куб., СВ 1, ХВП            р.;

3. КВ-1.5 №549407              м. куб., СВ 2, ГВП             р.;

4. КВ-1.5 №541589              м. куб., СВ 2, ХВП            р.;

5.                                       Гкал.,   ПП     БЛТ             р.

СВ – санвузол. ПП – підвальне приміщення. ГВП – гаряче водопостачання. ХВП – холодне водопостачання. БЛТ – будинковий лічильник тепла.

5.2. Під’їзд: (Згідно плану-схеми під’їзду та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення )

.                                                                                                                                                                         .

5.3. Будинок: (Згідно плану-схеми будинку та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення )

.                                                                                                                                                                         .

5.4. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення - стояки в межах квартири;

- з постачання холодної та гарячої води - водорозбірні крани (душова сітка);

- з водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів.

5.4.1. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від постачальника виконавцеві згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення – ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку;

- з постачання холодної та гарячої води – ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку;

- з водовідведення – перший від фундаменту будинку, каналізаційний колодязь.

5.4.2. Точками розподілу, в межах яких здійснюється обслуговування виконавцем внутрішньо-будинкових мереж згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення: ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку - стояки в межах квартири;

- з постачання холодної та гарячої води: ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку - водорозбірні крани (душова сітка);

- з водовідведення: перший від фундаменту будинку, каналізаційний колодязь - зливний отвір санітарно-технічних приладів.

Обсяги, режими та терміни виконання послуг

7. ВИКОНАВЕЦЬ надає СПОЖИВАЧЕВІ послуги з дотриманням таких споживчих властивостей, якісних показників і режимів:

1) централізоване холодне водопостачання: безперебійне цілодобове водопостачання при складі і властивості води - згідно з нормативами, встановленими органами Держстандарту і МОЗ;

2) централізоване гаряче водопостачання: безперебійне гаряче водопостачання зі складом і властивостями гарячої води згідно з нормативами, встановленими quot;timesорганами Держстандарту і МОЗ; забезпечення нормативної температури гарячої води у точці розбору не менш як +500 С та не більш як +750 С;

3) центральне опалення: своєчасний початок та закінчення опалювального сезону – три доби з середньою добовою температурою +80 С або з15.10.1998р. … 2004р. до 15.04.1999р. … 2005р.; безперебійне теплопостачання протягом усього опалювального сезону; забезпечення температури повітря в житлових приміщеннях за умови утеплення цих приміщень (згідно з діючими нормами і правилами): +18 - 230 С, у наріжних кімнатах +18 – 200 С ;

4) водовідведення - безперебійне, цілодобове протягом року.

8. ВИКОНАВЕЦЬ терміново після подання заявки усуває витікання води із санітарно-технічних трубопроводів, ліквідує причини, що привели до витікання води, протягом однієї доби.

8.1. ВИКОНАВЕЦЬ здійснює регламентні роботи з обслуговування внутрішньобудинкових та внутрішньоквартирних мереж водо-, теплопостачання та водовідведення згідно затвердженого графіка.

9. ВИКОНАВЕЦЬ усуває несправності і витікання води із запірної та водорозбірної арматури, приладів опалення протягом однієї доби з моменту подання заявки.

Вартість послуг

10. Розмір щомісячної плати за надані послуги на момент укладення цього Договору становить:

2) за встановленими тарифами та нормами:

холодне водопостачання 0.72 гривень за 1 куб. метр;

гаряче водопостачання 4.87 гривень за 1 куб. метр, у тому числі: - за водопостачання 0.3 гривень за 1 куб. метр;

- за водовідведення 0.42 гривень за 1 куб. метр;

- за підігрівання води 4.15 гривень за 1 куб. метр;

- центральне опалення ________ гривень за м. кв. (з 2002р.                      1 Гкал, при цьому:

- за показаннями будинкового лічильника теплової енергії пропорційно займаній площі.)

- обслуговування внутрішньобудинкових та внутрішньо квартирних мереж водо-, теплопостачання та водовідведення            . грн. / м. кв.

Порядок розрахунків

11. Розрахунковий період оплати послуг - один календарний місяць. Термін внесення платежів - не пізніше останнього числа наступного за розрахунковим місяця.

12. Стягнення плати за послуги, обсяги яких підраховуються з допомогою квартирних лічильників за нормами (без урахування показань засобів обліку), не допускається. ВИКОНАВЕЦЬ і СПОЖИВАЧ не мають права відмовитися від врахування показань засобів обліку.

13. За опалення квартири за нормами СПОЖИВАЧ додатково сплачує:

1) за перевищення розрахункової потужності приладів опалення - на ______ відсотків ___ гривень;

2) за неналежне утеплення - на ______ відсотків ___________гривень.

17. ВИКОНАВЕЦЬ здійснює перерахунок розміру плати за фактично надані послуги за показаннями засобів обліку. Періодичність перерахунку встановлюється один раз на ________місяців.

18. СПОЖИВАЧ вносить плату за послуги на розрахункові рахунки (субрахунки) виконавця:

за холодне водопостачання - на розрахунковий рахунок N _____ субрахунок N            ;

за гаряче водопостачання - на розрахунковий рахунок N _____ субрахунок N __________________;

за водовідведення - на розрахунковий рахунок N ____________ субрахунок N __________________;

за центральне опалення - на розрахунковий рахунок N _______ субрахунок N __________________

______________________________ через ___________________________________________.

(банківські реквізити виконавця)                 (касу банківської установи або виконавця послуг)

20. Оплата послуг здійснюється готівкою

Оплата готівкою здійсquot;, нюється через каси банківських установ або ВИКОНАВЦЯ послуг з видачею платіжного документа, оформленого у встановленому порядку (відбиток реєстратора розрахункових операцій, печатки тощо).

23. За відхилення нарахованих платежів за фактично отримані послуги від сум зарахованих платежів, у разі застосування авансової форми оплати, санкції між ВИКОНАВЦЕМ та СПОЖИВАЧЕМ (пеня, кредиторські відсотки) не застосовуються.

Якість послуг

24. У разі відхилення якості послуг від встановленої цим Договором ВИКОНАВЕЦЬ здійснює перерахунок розміру плати за послуги у бік зменшення, а саме:

1) за перерви в наданні послуг з холодного водопостачання понад 6 год. на добу при цілодобовому водопостачанні – на 25 відсотка місячної плати за кожну добу з перевищенням допустимого терміну зазначеного відхилення;

2) за перерви в наданні послуг з гарячого водопостачання понад 6 год. на добу при цілодобовому водопостачанні – на 30 відсотка місячної плати за кожну добу з перевищенням допустимого терміну зазначеного відхилення;

3) за перерви в наданні послуг з водовідведення понад одну добу - на 25 відсотка місячної плати за кожну добу з перевищенням допустимого терміну зазначеного відхилення;

4) за відхилення якості холодної води від вимог ГОСТу 2874-82 "Вода питьевая. Гигиенические требования и контроль за качеством" - на 50 відсотків за весь термін відхилення;

5) за відхилення якості гарячої води від вимог ГОСТу 2874-82 - на 70 відсотків за весь термін відхилення;

6) за зниження температури гарячої води за весь термін відхилення:

до +45-490 С - на 10 відсотка плати за підігрівання води;

до +40-440 С - на 20 відсотка плати за підігрівання води;

нижче +400 С - СПОЖИВАЧ сплачує за витрачену воду як за холодну;

7) за прострочення початку або дострокове закінчення опалювального сезону понад одну добу - на 10 відсотка місячної плати за кожну добу відхилення;

8) за перерви у теплопостачанні понад 12 год. на добу - на 10 відсотків місячної плати за кожну добу з перевищенням допустимого терміну зазначеного відхилення;

9) за зниження температури повітря в житлових приміщеннях:

нижче + 180 С - за кожний градус відхилення до +160 С на 50 відсотків плати за опалення за весь термін відхилення;

зниження температури повітря в житлових приміщеннях нижче +160 вважається фактом замаху ВИКОНАВЦЯ на життя і здоров’я СПОЖИВАЧА і членів його родини.

25. Плата за надання послуг також зменшується:

за перевищення терміну ліквідації витікання води із санітарно-технічних трубопроводів (виконується терміново після подання заявки та усувається протягом однієї доби) - на 10 відсотків за кожну добу наявності витікання води, але не більш як на 50 відсотків місячної плати за відповідну послугу.;

за перевищення термінів усунення несправності запірної арматури на вводах у квартиру, витікання води із водопровідних кранів, змішувачів, змивних бачків, приладів опалення понад 3 години після подання заявки ВИКОНАВЦЮ - на 10 відсотка за кожну добу перевищення терміну усунення несправності, але не більш як на 25 відсотків місячної плати за відповідну послугу.

Права та обов'язки Виконавця

26. ВИКОНАВЕЦЬ має право:

у разі порушення СПОЖИВАЧЕМ терміну внесення платежів стягувати неустойку (пеню) згідно із законодавством або цим Договором (за винятком неплатежів через неякісне надання та перерви у наданні послуг - до прийняття рішення про задоволення або відхилення претензій СПОЖИВАЧА відповідно до цих Правил);

здійснювати контроль за одержанням послуг шляхом проведення огляду технічного стану санітарно-технічного обладнання у СПОЖИВАЧА та перевірки показань засобів обліку і вносити відповідні зміни до Договору, пов'язані з виявленням нових даних, які впливають на розмір платежів (підвищення рівня благоустрою квартири тощо);

припиняти надання послуг у разі прострочення оплати понад 2 місяці або порушення вимог пункту 31 цього Договору (до ліквідації заборгованості чи усунення виявлених порушень та оплати СПОЖИВАЧЕМ робіт з припинення та відновлення надання послуг).

27. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язаний:

1) ознайомити СПОЖИВАЧА з Правилами користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, цими Правилами і витягами з:

Правил користування системами комунального водопостачання і водовідведення в містах і селищах України (зазначити реквізити);

Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України (зазначити реквізити);

Правил користування системами теплопостачання (зазначити реквізити);

Правил обліку відпуску теплової енергії (зазначити реквізити);

Правил технічної експлуатації тепловикористовуючих установок і теплових мереж (зазначити реквізити);

інших нормативних актів і документів, які регламентують надання послуг(з зазначенням їх реквізитів);

1.1.) надати графік заміни обладнання, строк експлуатації якого закінчився;

2) забезпечувати надання СПОЖИВАЧЕВІ послуг згідно з пунктами 7, 8 і 9 цього Договору та виконувати з додержанням положень, правил і норм роботи з технічного обслуговування і ремонту санітарно-технічних систем житлового будинку, в тому числі технічне обслуговування та ремонт внутрішньо квартирного санітарно-технічного обладнання:

проведення періодичного огляду санітарно-технічного обладнання, засобів обліку і регулювання споживання води і теплової енергії (один раз на 3 місяці);

ремонт водопровідних кранів, вентилів, засобів обліку і регулювання споживання води і теплової енергії, змішувачів тощо;

укріплення та прочищення раковин, унітазів, умивальників;регулювання та ремонт змивних бачків;

усунення витікання води із з'єднань санітарно-технічних приладів з трубопроводами;

ремонт і регулювання систем центрального опалення;випускання повітря та промивання системи центрального опалення;

ремонт окремих секцій опалювальних приладів та ділянок труб з усуненням витікань;

3) у 5-добовий термін після одержання акта про зниження якості наданих послуг розглянути претензії СПОЖИВАЧА до якості послуг та зробити відповідні перерахунки щодо зменшення розміру плати за надані послуги (або видати СПОЖИВАЧЕВІ обґрунтовану відмову);

4) своєчасно надавати СПОЖИВАЧЕВІ інформацію (письмово або через засоби масової інформації) про зміни режиму надання послуг, нормативів їх споживання, тарифів на них, термін планового відключення гарячого водопостачання для проведення ремонтних робіт і обслуговування зовнішніх мереж, вмикання та вимикання центрального опалення, термін проведення огляду та ремонтних робіт;

5) у разі планових перерв у наданні послуг або перерв, пов'язаних з аваріями на зовнішніх чи внутрішніх санітарно-технічних мережах, понад допустимі терміни перераховувати розмір плати за ці послуги і повідомляти про це СПОЖИВАЧА до 5 числа наступного за розрахунковим місяця;

6) своєчасно вживати заходів до запобігання та ліквідації аварійних ситуацій, пов'язаних з технічним станом систем водо-, теплопостачання та водовідведення;

7) припиняти надання послуг з холодного і гарячого водопостачання, центрального опалення (у разі наявності технічної можливості) та водовідведення на період тимчасової відсутності СПОЖИВАЧА та членів його сім'ї з опломбуванням запірних вентилів на вводі у квартиру за письмовою заявкою СПОЖИВАЧА;

8) поновлювати надання послуг у одноденний термін після ліквідації заборгованості, усунення порушень та оплати СПОЖИВАЧЕМ робіт з припинення та відновлення надання послуг і подання відповідної заявки СПОЖИВАЧА;

9) відшкодовувати збитки, завдані майну, житловому приміщенню, та шкоду, заподіяну життю чи здоров'ю СПОЖИВАЧА внаслідок наявності недоліків у наданні послуг, у розмірі і порядку, визначених законодавством;

10) сплачувати СПОЖИВАЧЕВІ неустойку (пеню) за ненадання послуг згідно з абзацом третім пункту 32 цього Договору.

Записи про проведені ВИКОНАВЦЕМ роботи з технічного обслуговування та ремонту внутрішньоквартирного обладнання вносяться до картки обліку технічного обслуговування за такою формою:

КАРТКА ОБЛІКУ технічного обслуговування внутрішньо квартирних систем водо-, теплопостачання та водовідведення: Дата. Роботи, виконані представником виконавця. Роботи виконав - прізвище, ім'я та по батькові підпис. Підпис споживача про прийняття робіт.

Права та обов'язки Споживача

28. СПОЖИВАЧ має право на:

одержання послуг, що повинні відповідати вимогам актів законодавства, нормативних документів та цього Договору;

відшкодування в повному обсязі збитків, завданих майну, житловому приміщенню, та шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання послуг, відповідно до законодавства;

несплату вартості послуг, не наданих понад термін, установлений пунктом 24 Договору, та одержання неустойки (пені) згідно з пунктом 32 цього Договору. При цьому припинення оплати не звільняє ВИКОНАВЦЯ від усунення недоліків (або вжиття заходів для їх усунення), які спричинили перерви у наданні послуг, та відшкодування завданих збитків;

усунення ВИКОНАВЦЕМ виявлених недоліків у наданні послуг протягом термінів, установлених пунктами 24-25 цього Договору;

зменшення розміру плати за послуги у разі зниження їх якості згідно з пунктами 24-25 цього Договору;

несплату вартості послуг з холодного і гарячого водопостачання та водовідведення за час тимчасової відсутності СПОЖИВАЧА та членів його сім'ї (за умови відключення ВИКОНАВЦЕМ холодної та гарячої води і опломбування запірних вентилів на вводі у квартиру, а також послуг з центрального опалення (за наявності технічної можливості);

перевірку якості послуг, що надаються (якість питної та температура гарячої води, температура у приміщеннях тощо), обсягу наданих послуг та їх вартості. Витрати, пов'язані з експертизою, відшкодовуються у встановленому законодавством порядку.

29. СПОЖИВАЧ зобов'язаний:

своєчасно, в установлений Договором термін, оплачувати надані послуги;

згідно показів засобів обліку холодної і гарячої води та тепла щомісяця оплачувати надані послуги за встановленими тарифами;

повідомляти ВИКОНАВЦЯ про всі зміни у стані санітарно-технічного обладнання квартири протягом місяця;

раціонально використовувати воду та теплову енергію за прямим призначенням, дбайливо користуватися санітарно-технічним обладнанням квартири;

не допускати підключення і використання побутових приладів та обладнання, які не відповідають вимогам безпеки експлуатації та санітарно-гігієнічним нормативам, а також використання теплоносія із систем опалення не за прямим призначенням;

допускати у приміщення представників ВИКОНАВЦЯ послуг, а також спеціалізованих підприємств (за наявності відповідних посвідчень) для проведення оглядів технічного стану санітарно-технічного обладнання, виконання ремонтних робіт у попередньо узгоджений час, а для ліквідації аварій - цілодобово.

30. СПОЖИВАЧ не має права самовільно переобладнувати з порушенням проектних рішень, використовувати не за призначенням та псувати інженерне обладнання житлових приміщень, житлових будинків за винятком виконання робіт та встановлення якіснішого чи заміну на нове обладнання.

Відповідальність Сторін

31. Споживач несе відповідальність:

за порушення правил користування житловими будинками і житловими приміщеннями та правил експлуатації внутрішньо будинкових (квартирних) систем водо-, теплопостачання і водовідведення - шляхом сплати штрафу відповідно до законодавства;

за збитки, завдані з його вини співвласникам будинку та іншим споживачам (залиття водою тощо), - згідно із законодавством.

32. Виконавець несе відповідальність:

у разі невиконання своїх обов'язків, яке призвело внаслідок аварії до завдання СПОЖИВАЧЕВІ та іншим особам збитків, - шляхом відшкодування завданих збитків, невідкладного виконання необхідних ремонтних робіт або (за вимогою споживача) оплати документально підтверджених витрат;

у разі зниження якості послуг, порушення установлених Договором термінів усунення несправностей або перевищення допустимих перерв у наданні послуг – згідно умов зазначених у п.24;

у разі порушення прав СПОЖИВАЧІВ ВИКОНАВЕЦЬ несе відповідальність згідно із законом та цим договором.

33. ВИКОНАВЕЦЬ не несе відповідальності за ненадання або недоліки в якості наданих послуг, якщо доведе, що вони виникли з вини самого СПОЖИВАЧА або внаслідок дії непереборної сили.

Термін дії Договору

34. Договір діє протягом одного року.

35. Якщо за місяць до закінчення терміну дії Договору жодна із сторін не висловила наміру внести до нього зміни або доповнення, він продовжується на наступний рік за умови його повторного підписання Сторонами.

36. Договір може бути розірваний достроково у разі зміни споживача або переходу права власності на квартиру до іншої особи, якій надаються послуги з централізованого водопостачання, теплопостачання та водовідведення у житловому фонді та підсобних приміщеннях.

36а. У разі втрати чинності Постанови КМУ N 1497 Договір діє ще протягом одного місяця.

у разі, якщо на протязі цього строку не буде укладено новий Договір, таке вважатиметься відсутністю цивільно правових відносин між СПОЖИВАЧЕМ і ВИКОНАВЦЕМ, а відтак і відсутністю у ВИКОНАВЦЯ права на стягнення плати за надавані послуги.

Інші умови

37. У разі порушення ВИКОНАВЦЕМ умов Договору СПОЖИВАЧ викликає представника виконавця для складання та підписання акта - претензії, в якому зазначаються терміни, види, відхилення показників у наданні послуг тощо (форму типового акта-претензії наведено у додатку N 3 до цих Правил).

38. Акт-претензія складається СПОЖИВАЧЕМ та представником ВИКОНАВЦЯ і скріплюється їхніми підписами.

У разі неприбуття представника ВИКОНАВЦЯ в термін від 0.5 до 3 діб (в залежності від характеру виниклої проблеми) або відмови від його підписання акт-претензія вважається дійсним, якщо його підписали не менш як три споживачі, що проживають у будинку.

39. Акт-претензія СПОЖИВАЧА надсилається ВИКОНАВЦЮ, який у п'ятиденний термін приймає рішення про перерахунок розміру платежів або про відмову в задоволенні претензій СПОЖИВАЧА з обґрунтуванням її причин.

40. Відмову в задоволенні претензій СПОЖИВАЧА щодо відхилення показників надання послуг згідно з умовами Договору ВИКОНАВЕЦЬ може здійснити на основі даних реєстраційних технічних засобів, атестованих і опломбованих відповідними органами Держстандарту, та аналізу якості води на підставі проб, узятих безпосередньо відповідними органами санітарно-епідемічного нагляду.

40.1. При зниженні встановлених параметрів довше ніж на три дні, ВИКОНАВЕЦЬ припиняє надання послуги і несе за її відсутність кримінальну відповідальність.

у разі внесення змін до Постанови КМ N 1497, які покращують умови Договору для споживача, ВИКОНАВЕЦЬ повідомляє про них споживача і за відсутності його заперечень вносить відповідні зміни у чинний Договір.

41. Спори, що виникають з цього договору, розв'язуються в порядку, встановленому законодавством.

41.1. Цей Договір є невід’ємною частиною Договору на обслуговування будинку.

41.2. Невід’ємною частиною Договору є копії рішень відповідного органу про: структуру тарифу робіт і послуг; визначення виконавця балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг.

41.3. Невід’ємною складовою договору є:

план-схема будинку та внутрішньо-будинкових мереж;

зазначення строку експлуатації елементів внутрішньо-будинкових мереж згідно Технічних Умов;

графік заміни зношених елементів внутрішньо-будинкових мереж та тих, строк експлуатації яких згідно Технічних Умов, збіг;

графік поточного обслуговування елементів внутрішньо-будинкових мереж та обслуговування і повірки лічильників;

42. Цей Договір складено у двох примірниках котрі мають одинакову юридичну силу, один з яких знаходиться у СПОЖИВАЧА, другий - у ВИКОНАВЦЯ .

Юридична адреса і підписи Сторін

ВИКОНАВЕЦЬ                                                                                      СПОЖИВАЧ

_______________________________                                                                            /Діхтяр Петро Семенович/

(посада, підпис, прізвище, ім'я та по батькові)                                     (підпис, прізвище, ім'я та по батькові)

Адреса ________________________                                                        Адреса вул. Таращанська 163-а кв. 130

_______________________________                                                         м. Біла Церква, Київської області

Телефон _______________________                                                     Телефон 8046330584

Підпис СПОЖИВАЧА засвідчую                                                                                                 /П.С. Діхтяр/

ВИКОНАВЕЦЬ _____________________(підпис)

                                       МП                                                                                                  МП

Довідкові відомості

Телефони спеціального виклику у разі виникнення аварій та інших надзвичайних ситуацій

Аварійні та ремонтні служби внутрішньобудинкових мереж

водопостачання: телефон ______ адреса _________ водовідведення: телефон ________ адреса __________

                                                       (виконавця послуг)                                                          (виконавця послуг)

теплопостачання: телефон _______ адреса __________________________

                                                   (виконавця послуг)

Місцеві органи, які контролюють виконання цих Правил

Міська санітарно-епідемічна станція телефон __________________ адреса ________________________

Міське відділення Антимонопольного комітету України телефон ____________ адреса _______________

Міське відділення Держспоживзахисту України телефон ___________ адреса _______________________

Міське управління житлового господарства телефон __________ адреса __________________________

ПАМ'ЯТАЙТЕ !

Струмінь завтовшки з сірник призводить до витікання 500 літрів води на добу.

Несправний змішувач у ванній спричиняє витікання 1200 літрів води на добу.

Несправний змивний бачок призводить до витікання майже 12000 літрів води на добу.

Для виробництва 1 куб. метра води витрачається близько 1 кВт.год електроенергії.

Зниження температури в приміщенні на 10С дає змогу зекономити 7 відсотків палива.

Неутеплені вікна знижують температуру в житловому приміщенні на 20 відсотків.

Неутеплені вхідні двері знижують температуру в житловому приміщенні на 8 - 12 відсотків.

Незачинені двері і розбите скло на сходовій клітці знижують температуру на 60 - 70 відсотків.

Встановлення побудинкових засобів обліку дає змогу зекономити до 30 відсотків коштів споживачів на плату за послуги.

Встановлення поквартирних засобів обліку дає змогу зекономити до 50 відсотків коштів споживачів на плату за послуги.

 

дод.2

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 03.09.2009р. N 933 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630

Проект 21.07.2005 … 02.09.2009р.р.

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630

Обліковий код споживача м. Біла Церква Київської області вул. Таращанська 163а кв. 130

ДОГОВІР про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та обслуговування внутрішньо-будинкових мереж

м. Біла Церква Київської області вул. Таращанська 163а, кв. 130, 21 липня 2005р. … 02.09.2009р.)

.                                                                                                                                                                             .

(найменування житлообслуговуючого або іншого підприємства, яке безпосередньо надає споживачеві комунальні послуги)

в особі начальника                        що діє на підставі Статуту № ,                       затвердженого          р.               . (посада, прізвище, ім'я та по батькові)                               (назва статуту, положення), яке рішенням Білоцерківської міської ради від                 р. №        визначено балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг (далі - ВИКОНАВЕЦЬ), з однієї сторони, і громадянин Діхтяр Петро Семенович, що діє на підставі свідоцтва на право власності на квартиру від 26.05.1998 р. № 23181 виданого комунальною службою приватизації м. Біла Церква (далі - СПОЖИВАЧ), з другої сторони, уклали цей Договір про таке:

Предмет договору

1. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язується надавати СПОЖИВАЧЕВІ вчасно та відповідної якості послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а також обслуговувати внутрішньо-будинкові мережі, а споживач зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених договором.

2. Суб'єкти користування послугами:

1) СПОЖИВАЧ та члени його сім'ї - 4;

3. Характеристика об'єкта надання послуг: (Згідно плану-схеми під’їзду та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення )

Наприклад. 1) тип будинку – панельний, поверхів – 10; 2) тип квартири – окрема; 3) розташування квартири – на 10 поверсі; 4) площа квартири, що опалюється – 125 кв. метрів.

3.1. Квартира (Згідно плану-схеми під’їзду та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення ): Наприклад.

-ізольовані приміщення з однією зовнішньою стіною: кухня – 12.5 м. кв.; зовнішня стіна – 8 м. кв.; 1-а кімната – 18 м. кв.; зовнішня стіна – 8.5 м. кв.; 2-а кімната – 12.5 м. кв.; зовнішня стіна – 8.5 м. кв.; 3-я кімната – 13 м. кв.; зовнішня стіна – 8.5 м. кв.; 4-а кімната – 8.5 м. кв. зовнішня стіна – 8.5 м. кв.; балкон – 2 м. кв.;, а також допоміжні приміщення без зовнішніх стін: 2 санвузли – 2 м. кв.; 2 ванні кімнати – 5 м. кв.; комора – 6 м. кв.; коридори – 45.5 м. кв.; загальна площа – 125 м. кв.; висота – 2.65 м.; вікна і двері на балкон – 10.5 м. кв.; зовнішні стіни – 42 м. кв.

-опалення (труби 16, батареї – зігнуті труби 20 зі стальними пластинами): вводи – 5; виводи – 5; батареї – 5; стояки – 3;

-холодна і гаряча вода (труби 16) та каналізація (труби 40, стояки труби 100): вводи – 3; зливні бачки – 2; унітази –2 ; запірні крани – 8; змішувачі – 3; змійовики – 2; ванни – 2; сифони – 4; умивальник – 1; каналізаційні труби 40 – 8; каналізаційні кути – 4; каналізаційні труби-стояки 100 – 3; (своїм коштом придбані, змонтовані, оформлені і опломбовані лічильники з нульовими показами КВ-1,5 попарно встановлені з 2001р в санвузлах; фільтри – 2; зворотні клапани – 2; розгалужувачі – 2; згони – 2; перехідні пристрої – 8; заглушки – 2); замінено вікна та вихід на балкон на метало-пластикові; встановлено пристрій електропідігріву води;

3.2. Під’їзд: (Згідно плану-схеми під’їзду та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення )

.                                                                                                                                                                           .

3.3. Будинок: (Згідно плану-схеми будинку та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення )

.                                                                                                                                                                .

4. Характеристика засобів обліку води і теплової енергії:

1. КВ-1.5 №617019              м. куб., СВ 1, ГВП            р.;

2. КВ-1.5 №630412              м. куб., СВ 1, ХВП            р.;

3. КВ-1.5 №549407              м. куб., СВ 2, ГВП             р.;

4. КВ-1.5 №541589              м. куб., СВ 2, ХВП            р.;

5.                                       Гкал.,   ПП     БЛТ             р.

СВ – санвузол. ПП – підвальне приміщення. ГВП – гаряче водопостачання. ХВП – холодне водопостачання. БЛТ – будинковий лічильник тепла.

Тарифи на послуги та їх загальна вартість

5. Тарифи на послуги становлять:

1) з централізованого постачання холодної води              гривень/куб. метр;

2) з централізованого постачання гарячої води             гривень/куб. метр;

3) з централізоваMsoNormalногоnbsp; опаленnbsp;ня             гігакалорія (гривень/кв. метр);

3а) з підігріву води             (гривень/куб. метр);

4) з водовідведення             гривень/куб. метр спожитої води;

4а) обслуговування внутрішньо-будинкових мереж                .

7. Плата за надані послуги справляється за показаннями засобів обліку води і теплової енергії згідно з пунктами 10-13 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - Правила);

8.а СПОЖИВАЧ не є абонентом, відтак абонентську плату з нього не справляють.

Оплата спожитих послуг

9. Розрахунковим періодом є календарний місяць. Платежі вносяться не пізніше останнього числа місяця, що настає за розрахунковим.

10. Послуги оплачуються готівкою

11. Справляння плати за нормативами (нормами) споживання не допускається. На час повірки чи ремонту лічильників плата справляється з розрахунку середнього значення показів за останніх 3 місяці.

13. Плата вноситься за послуги на розрахунковий рахунок – _____________________________________

                                                                                            (банківські реквізити єдиного розрахункового центру або виконавця) через _____________________________________________.

 (найменування банківської установи або виконавця)

15. У разі відхилення кількісних і якісних показників послуги від нормативних параметрів на 10%, ВИКОНАВЕЦЬ здійснює перерахунок розміру плати згідно з додатком до Правил. При перевищенні на більше 10%, послуга вважається не наданою. При ненаданні послуги опалення більше трьох днів підряд, ВИКОНАВЕЦЬ несе кримінальну відповідальність.

Права та обов'язки сторін

16. СПОЖИВАЧ має право на:

1) отримання вчасно та відповідної якості послуг згідно із законодавством та умовами договору;

2) отримання в установленому законодавством порядку інформації про перелік послуг, їх вартість, загальну суму місячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм) споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості;

3) відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, завданої його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання послуг або їх ненадання;

4) зменшення розміру плати в разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання;

5) усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг протягом строку, встановленого у додатку до Правил;

8) перевірку кількісних і якісних показників надання послуг (якість і тиск води, температура гарячої води, температура повітря у приміщеннях тощо) у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Витрати, пов'язані з перевіркою кількісних і якісних показників надання послуг, відшкодовуються виконавцем у разі обґрунтованості звернення споживача та споживачем - у разі необґрунтованості такого звернення;

9) установлення квартирних засобів обліку води і теплової енергії та взяття їх на абонентський облік;

10) періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку;

11) ознайомлення з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;

12) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги;

13) звільнення від плати за послуги у разі їх ненадання та отримання компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;

14) укладення з виконавцем договору на заміну або ремонт санітарно-технічних приладів, пристроїв, обладнання та квартирних засобів обліку, що вийшли з ладу;

14а) на безоплатний ремонт, обслуговування та повірку квартирних засобів обліку.

17. СПОЖИВАЧ зобов'язаний:

1) оплачувати послуги в установлені договором строки;

3) забезпечити доступ до мережі, арматури, квартирних засобів обліку води і теплової енергії представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення:

для ліквідації аварій - цілодобово;

для ремонту, встановлення чи заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення технічного та профілактичного огляду, зняття контрольних показань засобів обліку води і теплової енергії - згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

4) дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

5) забезпечувати цілісність квартирних засобів обліку води та не втручатися в їх роботу;

8) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

9) за власний рахунок проводити ремонт та заміну санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання, що вийшли з ладу з його вини;

11) у разі виявлення виконавцем несанкціонованого втручання в роботу засобів обліку води і теплової енергії відшкодовувати вартість робіт з проведення їх експертизи, метрологічної повірки та ремонту згідно із законодавством;

12) відшкодовувати виконавцю витрати з проведення аналізу якісних показників послуг у разі необґрунтованості претензій.

18. ВИКОНАВЕЦЬ має право:

2) вносити за погодженням із споживачем зміни у договір, що впливають на розмір плати за послуги;

3) вимагати від споживача дотримання нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

4) вимагати від споживача своєчасного усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості відповідних робіт;

5) доступу в приміщення споживача для ліквідації аварій, у тому числі несанкціонованого, відповідно до встановленого законом порядку, усунення недоліків у роботі санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічного та профілактичного огляду і перевірки показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії відповідно до законодавства;

6) у разі виникнення сумнівів щодо правильності показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії звернутися до акредитованої лабораторії для проведення експертизи їх технічного стану та метрологічної повірки.

19. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язаний:

1) забезпечувати вчасне та відповідної якості надання послуг згідно із законодавством та умовами договору;

2) надавати споживачеві в установленому законодавством порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну суму місячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм) споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості;

3) контролювати установлені міжповіркові інтервали, проводити періодичну повірку квартирних засобів обліку води і теплової енергії, забезпечувати їх обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж);

5) відновлювати надання послуг за заявою споживача шляхом зняття пломб протягом доби;

6) забезпечувати за заявою споживача взяття на абонентський облік у тижневий строк квартирних засобів обліку води і теплової енергії;

7) проводити два рази на рік перевірку стану внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку із складенням відповідного акта;

8) здійснювати контроль за технічним станом санітарно-технічного та інженерного обладнання квартир;

9) своєчасно проводити підготовку будинку і його санітарно-технічного та інженерного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;

10) розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги споживача і проводити відповідний перерахунок розміру плати за послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження кількісних і якісних показників;

11) утримувати внутрішньобудинкові мережі та обладнання квартир в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень кількісних і якісних показників надання послуг у строки, встановлені згідно із законодавством;

12) звільняти від плати за послуги у разі їх ненадання та виплачувати компенсацію за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;

13) своєчасно проводити за власний рахунок роботи з усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

14) ознайомлювати споживача з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг.

Відповідальність сторін

20. СПОЖИВАЧ несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за:

1) недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

2) несвоєчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені;

3) втручання у роботу засобів обліку води і теплової енергії;

4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством.

21. ВИКОНАВЕЦЬ несе відповідальність у разі:

1) неналежного надання або ненадання послуг, що призвело до заподіяння збитків майну та/або приміщенню споживача, шкоди його життю чи здоров'ю, - шляхом відшкодування збитків;

2) зниження кількісних і якісних показників послуг, надання послуг не в повному обсязі - шляхом зменшення розміру плати та виплати споживачеві компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт в розмірі, встановленому законодавством, 50 відсотка місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;

3) порушення прав споживачів згідно із законодавством;

4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством.

Точки розподілу, в яких здійснюється передача послуг та обслуговування внутрішньо-будинкових мереж

22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення - стояки в межах квартири;

- з постачання холодної та гарячої води - водорозбірні крани (душова сітка);

- з водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів.

22-а. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від постачальника виконавцеві згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення – ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку;

- з постачання холодної та гарячої води – ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку;

- з водовідведення – перший від фундаменту будинку, каналізаційний колодязь.

22-б. Точками розподілу, в межах яких здійснюється обслуговування виконавцем внутрішньо-будинкових мереж згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення: ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку - стояки в межах квартири;

- з постачання холодної та гарячої води: ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку - водорозбірні крани (душова сітка);

- з водовідведення: перший від фундаменту будинку, каналізаційний колодязь - зливний отвір санітарно-технічних приладів.

Порядок розв'язання спорів

23. У разі порушення виконавцем умов договору споживач викликає представника виконавця для складання та підписання акта-претензії споживача, в якому зазначаються строки, види порушень кількісних і якісних показників послуг тощо.

Представник виконавця повинен з'явитися на виклик споживача не пізніше двох робочих днів.

Акт-претензія складається споживачем та представником виконавця і скріплюється їх підписами. У разі неприбуття представника виконавця у визначений договором строк або необґрунтованої відмови від підписання акт-претензія вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.

24. Акт-претензія подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів або видає споживачеві обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.

25. Виконавець може відмовити споживачеві в задоволенні його претензій щодо відхилення кількісних і якісних показників послуг на підставі:

показань реєстраційних технічних засобів, атестованих і опломбованих відповідними органами Держспоживстандарту;

правильності показань засобів обліку води і теплової енергії;

аналізу якості води.

У разі обґрунтованості претензій споживача витрати, пов'язані з їх перевіркою, відшкодовуються виконавцем, у разі необґрунтованості - споживачем.

26. Спори між сторонами розв'язуються шляхом переговорів або у судовому порядку.

Форс-мажорні обставини

27. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), яка унеможливлює надання відповідної послуги згідно з умовами договору.

Строк дії договору

28. Цей договір укладається на один рік і набирає чинності з дня його укладення. Договір вважається щороку продовженим, за умови його повторного підписання Сторонами, якщо за місяць до закінчення його строку однією із сторін не буде письмово заявлено про розірвання або необхідність перегляду.

29. Договір може бути розірваний достроково у разі:

зникнення потреби в отриманні послуги або відмови споживача від користування послугами виконавця;

переходу права власності (користування) на квартиру до іншої особи;

невиконання умов договору сторонами договору;

у разі втрати чинності Постанови.

29.1. У разі внесення змін до Типового Договору котрі покращують умови укладеного Договору, виконавець невідкладно повідомляє про них споживача і узгоджує з ним внесення відповідних змін в укладений Договір.

30. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця.

Інші умови

Цей Договір є невід’ємною частиною Договору на обслуговування будинку.

Невід’ємною частиною Договору є копії рішень відповідного органу про: структуру тарифу робіт і послуг; визначення виконавця балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг.

Невід’ємною складовою договору є:

план-схема будинку та внутрішньо-будинкових мереж;

зазначення строку експлуатації елементів внутрішньо-будинкових мереж згідно Технічних Умов;

графік заміни зношених елементів внутрішньо-будинкових мереж та тих, строк експлуатації яких згідно Технічних Умов, збіг;

графік поточного обслуговування елементів внутрішньо-будинкових мереж та обслуговування і повірки лічильників.

Довідкові відомості

Телефони спеціального виклику у разі виникнення аварій та інших надзвичайних ситуацій

Аварійні та ремонтні служби внутрішньобудинкових мереж: _______________________________

                                                                                                         (адреса і телефон виконавця послуг)

Органи, які відповідно до законодавства здійснюють контроль за дотриманням правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення:

Центральний орган виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства адреса___ телефон____

Територіальний орган Держспоживстандарту назва___ _ адреса_ __ телефон_ _

Антимонопольний комітет та його органи на місцях назва___ адреса__ телефон __

Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради: вул. Павлюченко 9, телефон 58768

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради: вул. Ярослава Мудрого 15, телефон 92860

Адреси і підписи сторін

Виконавець                                                                        Споживач

_________________________                .                                          /Діхтяр Петро Семенович/

(прізвище, ім'я та по батькові)                                                      вул. Таращанська 163-а кв. 130

 адреса __                                                                      телефон: 30584

 МП

Договір подовжено: На 2007р. … На 2009р.

 

Примітка: в Договір додатково внесено обслуговування виконавцем внутрішньо-будинкових мереж та положення про те, що цей договір є невід’ємною складовою договору на обслуговування будинку та прибудинкової території. Таке випливає з логіки п.1 Правил. В такому випадку, для Споживача не є принциповим в якому з договорів розписати дану роботу.

 

дод.3

Проект 03.09.2009р. … 16.02.2010р.

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630 ( 630-2005-п ) (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2009 р. N 933)

ДОГОВІР про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення

м. Біла Церква Київської області вул. Таращанська 163а, кв. 130, 03 вересня 2009р. … 16.02.2010р.)

.                                                                                                                                                                             .

(найменування житлообслуговуючого або іншого підприємства, яке безпосередньо надає споживачеві комунальні послуги)

в особі начальника                  що діє на підставі Статуту № ,                    затвердженого          р.                . (посада, прізвище, ім'я та по батькові)                               (назва статуту, положення), яке рішенням Білоцерківської міської ради від                 р. №        визначено балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг (далі - ВИКОНАВЕЦЬ), з однієї сторони, і громадянин Діхтяр Петро Семенович, що діє на підставі свідоцтва на право власності на квартиру від 26.05.1998 р. № 23181 виданого комунальною службою приватизації м. Біла Церква (далі - СПОЖИВАЧ), з другої сторони, уклали цей Договір про таке:

Предмет договору

1. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язується надавати СПОЖИВАЧЕВІ - співвласнику квартири та членам його сім'ї співвласникам квартири, які фактично проживають у квартирі, послуги з: водо-, теплопостачання та водовідведення; обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення, а СПОЖИВАЧ зобов'язується своєчасно здійснювати оплату за споживання і користування послугами на умовах цього Договору.

1.1. Предметом Договору є безперервне надання таких послуг: 1) централізоване холодне водопостачання; 2) централізоване гаряче водопостачання; 3) центральне опалення; 4) централізоване водовідведення; 5) обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення.

2. Суб'єкти користування послугами: 1) споживачі 3 чоловіки;

3. Характеристика об'єкта надання послуг: (Згідно плану-схеми будинку та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення )

.                                                                                                                                                                                  .

4. Характеристика засобів обліку води і теплової енергії:

1. КВ-1.5 №617019              м. куб., ТК 1, ГВП            р.;

2. КВ-1.5 №630412              м. куб., ТК 1, ХВП            р.;

3. КВ-1.5 №549407              м. куб., ТК 2, ГВП             р.;

4. КВ-1.5 №541589              м. куб., ТК 2, ХВП            р.;

5.                                       Гкал.,              БЛТ             р.

 

Тарифи на послуги та їх загальна вартість

5. Тарифи на послуги становлять:

1) з централізованого постачання холодної води             гривень/куб. метр;

2) з централізованого постачання гарячої води              гривень/куб. метр;

3) з централізованого опалення _____________ гігакалорія (гривень/кв. метр)

3.1.) з підігріву води             гривень/куб. метр;

4) з водовідведення              гривень/куб. метр спожитої води

4.1.) з обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення гривень/кв. метр

7. Плата за надані послуги справляється за показаннями засобів обліку води і теплової енергії згідно з пунктами 10-13 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі -Правила).

8.а Споживач не є абонентом, відтак абонентську плату з нього не справляють.

Оплата спожитих послуг

9. Розрахунковим періодом є календарний місяць. Термін внесення платежів - не пізніше останнього числа наступного за розрахунковим місяця.

10. Послуги оплачуються готівкою.

11. Стягнення плати за послуги, обсяги яких підраховуються з допомогою лічильників за нормами (без урахування показань засобів обліку), не допускається. ВИКОНАВЕЦЬ і СПОЖИВАЧ не мають права відмовитися від врахування показань засобів обліку.

13. Плата за послуги вноситься на розрахунковий рахунок ________________________________________

                                                                   (банківські реквізити єдиного розрахункового центру або виконавця)

через ____________________________________________.

          (найменування банківської установи або виконавця)

14. За несвоєчасне внесення плати із споживача стягується пеня у розмірі, встановленому законом, _____ відсотків.

15. У разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання або з перервами, що перевищують встановлену згідно з додатком 1 до Правил тривалість, виконавець здійснює перерахунок розміру плати.

Права та обов'язки сторін

16. Споживач має право на:

1) отримання своєчасно та належної якості послуг згідно із законодавством та умовами цього договору;

2) отримання в установленому законодавством порядку інформації про перелік послуг, їх вартість, загальну суму місячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм) споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості;

3) відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання або ненадання послуг;

4) зменшення розміру плати в разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання;

5) усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг протягом строку, встановленого у додатку 1 до Правил;

6) несплату вартості послуг за період тимчасової відсутності споживача і членів його сім'ї (у разі відключення виконавцем холодної та гарячої води і опломбування запірних вентилів у квартирі та відновлення надання відповідних послуг шляхом зняття пломб за власний рахунок протягом доби згідно з письмовою заявою;

7) зменшення розміру плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї на підставі письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує його/їх відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання);

8) перевірку кількісних та/або якісних показників надання послуг (якість і тиск води, температура гарячої води, температура повітря у приміщеннях тощо) у порядку, встановленому Правилами, іншими актами законодавства України та цим договором. Витрати, пов'язані з перевіркою кількісних і якісних показників надання послуг, відшкодовуються виконавцем у разі обґрунтованості звернення споживача та споживачем - у разі необґрунтованості такого звернення;

9) установлення квартирних засобів обліку води і теплової енергії та взяття їх на абонентський облік;

10) періодичну повірку, обслуговування та ремонт квартирних засобів обліку, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж;

11) ознайомлення з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;

12) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги;

13) звільнення від плати за послуги у разі їх ненадання та отримання компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;

14) укладення з виконавцем договору про заміну або ремонт технічно несправних санітарно-технічних приладів, пристроїв, обладнання та квартирних засобів обліку.

17. Споживач зобов'язаний:

1) оплачувати послуги в установлений договором строк;

2) повідомляти виконавця про зміни, що відбулися у стані санітарно-технічного та інженерного обладнання;

3) забезпечити доступ до відповідної інженерної мережі, арматури, квартирних засобів обліку води і теплової енергії представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення для:

ліквідації аварій - цілодобово;

встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення технічного та профілактичного огляду, зняття контрольних показань засобів обліку води і теплової енергії - згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг, за попереднього узгодження ;

4) дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

5) забезпечувати цілісність квартирних засобів обліку води і теплової енергії та не втручатися в їх роботу;

6) у разі несвоєчасного внесення плати за послуги сплачувати пеню в установленому законом та цим договором розмірі;

8) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

9) за власний рахунок проводити ремонт та заміну санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання, що вийшли з ладу з його вини;

10) своєчасно проводити підготовку квартири і його санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;

11) у разі встановлення виконавцем факту несанкціонованого втручання в роботу засобів обліку води і теплової енергії відшкодовувати вартість робіт з проведення їх експертизи, метрологічної повірки та ремонту згідно із законодавством;

12) відшкодовувати виконавцю витрати з проведення аналізу якісних показників послуг у разі необґрунтованості претензій.

18. Виконавець має право:

1) нараховувати у разі несвоєчасного внесення споживачем плати за надані послуги пеню у розмірі, встановленому законодавством і цим договором;

2) вносити за погодженням із споживачем зміни у цей договір, що впливають на розмір плати за послуги з оформленням додатка до нього;

3) вимагати від споживача дотримання нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

4) вимагати від споживача своєчасного усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості відповідних робіт;

5) доступу до приміщення споживача для ліквідації аварій, у тому числі несанкціонованого, відповідно до встановленого законом порядку усунення недоліків у роботі санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, а проведення технічного та профілактичного огляду і перевірки показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії відповідно до законодавства та за умови попереднього узгодження;

6) у разі виникнення сумнівів щодо правильності показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії звернутися до акредитованої лабораторії для проведення експертизи їх технічного стану та метрологічної повірки.

19. Виконавець зобов'язаний:

1) своєчасно надавати споживачу послуги в установлених обсягах, належної якості, безпечні для його життя, здоров'я та які не спричиняють шкоди його майну, відповідно до вимог законодавства, Правил та цього договору;

2) інформувати споживача про адресу та номер телефону диспетчерської, аварійної або аварійно-диспетчерської служби (зазначаються в договорі і рахунках на сплату послуг, а також розміщуються на дошках оголошень в усіх під'їздах багатоквартирного будинку, а також на дошках оголошень, розташованих поблизу житлового будинку);

3) надавати споживачеві в установленому порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифів, нормативи (норми) споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості, якісні показники надання послуг, граничні строки усунення аварій або інших порушень порядку надання послуг, а також інформацію про Правила (зазначається у цьому договорі, а також розміщується на дошці оголошень у приміщенні виконавця);

3.1.) надати споживачеві план-схему будинку та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення, їх строк експлуатації та графік заміни відповідних елементів.

4) контролювати установлені міжповіркові інтервали, проводити своїм коштом, періодичну повірку квартирних засобів обліку, їх обслуговування та ремонт, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж;

5) проводити два рази на рік перевірку стану внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку із складенням відповідного акта;

6) узгодити із споживачем не пізніше ніж за три робочих дні до проведення планових робіт всередині житлового приміщення час доступу до такого приміщення з наданням йому відповідного письмового повідомлення;

7) повідомляти споживача про плановану перерву в наданні послуг через засоби масової інформації, а також письмово не пізніше ніж за 10 днів до її настання (крім перерви, що настає внаслідок аварії або дії непереборної сили) із зазначенням причини та часу перерви в наданні послуг;

8) відновлювати надання послуг за письмовою заявою споживача шляхом зняття протягом доби пломб із запірних вентилів у квартирі;

9) забезпечувати за заявою споживача взяття у тижневий строк на абонентський облік квартирних засобів обліку;

10) утримувати внутрішньобудинкові мережі у належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт;

11) інформувати споживача протягом доби з дня виявлення недоліків у роботі внутрішньобудинкових інженерних систем та/або інженерного обладнання, що розташовані за межами багатоквартирного будинку (у разі його особистого звернення - невідкладно), про причини та очікувану тривалість зупинення надання послуг або обмеження їх кількості, а також про причини порушення якісних показників надання послуг;

12) усувати аварії та інші порушення порядку надання послуг, а також виконувати заявки споживачів у строк, установлений законодавством і цим договором;

13) вести облік скарг (заяв, вимог, претензій) споживачів щодо кількості та якості надання послуг, а також облік їх виконання;

14) зменшувати розмір плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї на підставі письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує його/їх відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання);

15) звільняти від плати за послуги у разі їх ненадання та виплачувати компенсацію за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;

16) проводити перерахунок розміру плати за послуги у разі їх надання не в повному обсязі, відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання у порядку, визначеному Правилами, іншими нормативно-правовими актами та цим договором;

17) своєчасно проводити за власний рахунок роботи з усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

18) відшкодовувати збитки, завдані майну та/або приміщенню споживача та/або членів його сім'ї, шкоду, що заподіяна його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання або ненадання послуг, а також моральну шкоду в порядку та розмірі, які визначаються відповідно до законодавства і цього договору;

19) сплачувати споживачу неустойку (штраф, пеню) у разі ненадання послуг або надання послуг неналежної якості у порядку та у випадках, передбачених законодавством і цим договором;

20) виконувати інші обов'язки відповідно до законодавства та цього договору.

Відповідальність сторін

20. Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за:

1) недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

2) несвоєчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені;

3) втручання у роботу засобів обліку води і теплової енергії;

4) порушення зобов'язань, установлених законодавством і цим договором.

21. Виконавець несе відповідальність у разі:

1) неналежного надання або ненадання послуг, що призвело до заподіяння збитків, завданих майну та/або приміщенню споживача, шкоди, що заподіяна його життю чи здоров'ю, - шляхом відшкодування збитків;

2) зниження кількісних та/або якісних показників послуг, надання послуг не в повному обсязі - шляхом зменшення розміру плати та виплати споживачеві компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт у розмірі, встановленому законодавством, ______ відсотків місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;

3) порушення прав споживачів згідно із законодавством;

4) порушення зобов'язань, установлених цим договором або законодавством.

Точки розподілу, в яких здійснюється передача послуг

22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення - відгалуження від стояків у межах квартири споживача;

- з постачання холодної та гарячої води - після першої водозапірної арматури на відгалуженні від стояка у квартирі споживача;

- з водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів квартири.

22.1. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від постачальника виконавцеві згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення – ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку;

- з постачання холодної та гарячої води – ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку;

- з водовідведення – перший від фундаменту будинку, каналізаційний колодязь.

22.2. Точками розподілу, в межах яких здійснюється обслуговування виконавцем внутрішньо-будинкових мереж згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення: ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку - відгалуження від стояків у межах квартири;

- з постачання холодної та гарячої води: ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку - після першої водозапірної арматури на відгалуженні від стояка у квартирі споживача;

- з водовідведення: перший від фундаменту будинку, каналізаційний колодязь - зливний отвір санітарно-технічних приладів у квартирі споживача;

Порядок встановлення факту неналежного надання або ненадання послуг та розв'язання спорів

23. У разі неналежного надання або ненадання послуг виконавцем споживач повідомляє про це виконавця в усній формі за допомогою телефонного зв'язку чи у письмовій формі за адресами, що зазначені в цьому договорі.

У повідомленні зазначається прізвище, ім'я та по батькові, точна адреса проживання споживача, а також найменування виду неналежно наданої або ненаданої послуги. Повідомлення споживача незалежно від його форми (усна або письмова) обов'язково реєструється представником виконавця у журналі реєстрації заявок споживачів. Представник виконавця зобов'язаний повідомити споживачеві відомості про особу, яка прийняла повідомлення (прізвище, ім'я та по батькові), реєстраційний номер повідомлення та час його прийняття.

24. Представник виконавця, якому відомі причини неналежного надання або ненадання послуг, зобов'язаний невідкладно повідомити про це споживача та зробити відповідну відмітку в журналі реєстрації заявок, що є підставою для визнання виконавцем факту неналежного надання або ненадання послуг.

25. Представник виконавця, якому не відомі причини неналежного надання або ненадання послуг, зобов'язаний узгодити з виконавцем точний час та дату встановлення факту ненадання послуг, надання їх не у повному обсязі або перевірки кількісних та/або якісних показників надання послуг. У разі необхідності проведення такої перевірки у приміщенні споживача представник виконавця повинен з'явитися до споживача не пізніше визначеного у договорі строку.

26. У разі незгоди з результатами перевірки кількісних та/або якісних показників надання послуг споживач і виконавець визначають час і дату повторної перевірки, для проведення якої запрошується представник уповноваженого органу виконавчої влади та/або органу місцевого самоврядування, а також представник об'єднання споживачів. За результатами проведення повторної перевірки складається акт про неналежне надання або ненадання послуг, який підписується споживачем (його представником), представником виконавця, представниками уповноваженого органу виконавчої влади та/або органу місцевого самоврядування, а також представником об'єднання споживачів.

27. За результатами перевірки складається акт-претензія про неналежне надання або ненадання послуг (далі - акт-претензія), який підписується споживачем та представником виконавця згідно з додатком 2 до Правил. Акт-претензія складається у двох примірниках по одному для споживача та виконавця.

28. У разі неприбуття представника виконавця в установлений договором строк для проведення перевірки кількісних та/або якісних показників або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії такий акт вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.

29. Акт-претензія реєструється уповноваженими особами виконавця у журналі реєстрації актів-претензій згідно з додатком 3 до Правил. Виконавець зобов'язаний розглянути такий акт і повідомити протягом трьох робочих днів споживача про її задоволення або про відмову у задоволенні з обґрунтуванням причин такої відмови. У разі ненадання протягом установленого строку виконавцем відповіді вважається, що він визнав викладені в акті-претензії факти неналежного надання або ненадання послуг. Спори щодо задоволення претензій споживачів розв'язуються у суді. Споживач має право на досудове розв'язання спору шляхом задоволення пред'явленої претензії.

Форс-мажорні обставини

30. Сторони звільняються від відповідальності згідно з цим договором у разі настання дії непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), яка унеможливлює надання відповідної послуги згідно з умовами договору.

Строк дії договору

31. Цей договір укладається на один рік і набирає чинності з дня його укладення. Договір вважається щороку продовженим, якщо за місяць до закінчення строку його дії однією із сторін не буде письмово заявлено про його розірвання або необхідність перегляду за умови його повторного підписання Сторонами.

32. Договір може бути розірваний достроково у разі:

зникнення потреби в отриманні послуги або відмови споживача від користування послугами виконавця;

переходу права власності на квартиру до іншої особи;

невиконання умов договору сторонами договору.

33. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця.

Інші умови

Цей Договір є невід’ємною частиною Договору на обслуговування будинку.

Невід’ємною частиною Договору є копії рішень відповідного органу про: структуру тарифу робіт і послуг; визначення виконавця балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг.

Невід’ємною складовою договору є:

план-схема будинку та внутрішньо-будинкових мереж;

зазначення строку експлуатації елементів внутрішньо-будинкових мереж згідно Технічних Умов;

графік заміни зношених елементів внутрішньо-будинкових мереж та тих, строк експлуатації яких згідно Технічних Умов, збіг;

графік поточного обслуговування елементів внутрішньо-будинкових мереж та повірки лічильників;

Телефони спеціального виклику у разі виникнення аварій та інших надзвичайних ситуацій

Аварійні та ремонтні служби внутрішньобудинкових мереж ______ ______________________________

                                                                                                               (адреса і телефон виконавця послуг)

Органи, які відповідно до законодавства здійснюють контроль за дотриманням правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення:

центральний орган виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства: адреса ___ телефон ___

Державна житлово-комунальна інспекція: адреса ___ телефон ___

територіальний орган Держспоживстандарту: назва ________ адреса ___ телефон ___

структурний підрозділ з питань житлово-комунального господарства місцевої державної адміністрації:

назва ________ адреса ___ телефон ___

територіальний орган Державної житлово-комунальної інспекції: назва ________ адреса ___ телефон ___

виконавчий комітет міської, сільської, селищної ради: назва ________ адреса ___ телефон ___

Адреси і підписи сторін

ВИКОНАВЕЦЬ                                                                                      СПОЖИВАЧ

_______________________________                                                                            /Діхтяр Петро Семенович/

(посада, підпис, прізвище, ім'я та по батькові)                                                    (підпис, прізвище, ім'я та по батькові)

Адреса ________________________                                                        Адреса вул. Таращанська 163-а кв. 130

_______________________________                                                         м. Біла Церква, Київської області

Телефон _______________________                                                     Телефон 0456330584

Підпис СПОЖИВАЧА засвідчую                                                                                                /П.С. Діхтяр/

ВИКОНАВЕЦЬ _____________________(підпис)                                                  (підпис)

                                       МП                                                                                                  МП

 

дод.4

Проект 17.02.2010р.

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630 ( 630-2005-п )

(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 р. N 151)

ДОГОВІР про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення

м. Біла Церква Київської області вул. Таращанська 163а, кв. 130, 17 лютого 2010р. …

.                                                                                                                                                     .

(найменування житлообслуговуючого або іншого підприємства, яке безпосередньо надає споживачеві комунальні послуги)

в особі начальника                 що діє на підставі Статуту № ,                   затвердженого          р.                   . (посада, прізвище, ім'я та по батькові)                               (назва статуту, положення), яке рішенням Білоцерківської міської ради від                 р. №        визначено балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг (далі - ВИКОНАВЕЦЬ), з однієї сторони, і громадянин Діхтяр Петро Семенович, що діє на підставі свідоцтва на право власності на квартиру від 26.05.1998 р. № 23181 виданого комунальною службою приватизації м. Біла Церква (далі - СПОЖИВАЧ), з другої сторони, уклали цей Договір про таке:

 

Предмет договору

1. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язується надавати СПОЖИВАЧЕВІ - співвласнику квартири та членам його сім'ї співвласникам квартири, які фактично проживають у квартирі, послуги з: водо-, теплопостачання та водовідведення; обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення, а СПОЖИВАЧ зобов'язується своєчасно здійснювати оплату за споживання і користування послугами на умовах цього Договору.

1.1. Предметом Договору є безперервне надання таких послуг: 1) централізоване холодне водопостачання; 2) централізоване гаряче водопостачання; 3) центральне опалення; 4) централізоване водовідведення; 5) обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення.

2. Суб'єкти користування послугами: 1) споживачі 3 чоловіки;

3. Характеристика об'єкта надання послуг: (Згідно плану-схеми будинку та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення )

.                                                                                                                                                                              .

4. Характеристика засобів обліку води і теплової енергії:

1. КВ-1.5 №617019              м. куб., ТК 1, ГВП            р.;

2. КВ-1.5 №630412              м. куб., ТК 1, ХВП            р.;

3. КВ-1.5 №549407              м. куб., ТК 2, ГВП             р.;

4. КВ-1.5 №541589              м. куб., ТК 2, ХВП            р.;

5.                                       Гкал.,              БЛТ             р.

 

Тарифи на послуги та їх загальна вартість

5. Тарифи на послуги становлять:

1) з централізованого постачання холодної води             гривень/куб. метр;

2) з централізованого постачання гарячої води              гривень/куб. метр;

3) з централізованого опалення _____________ гігакалорія (гривень/кв. метр)

3.1.) з підігріву води             гривень/куб. метр;

4) з водовідведення              гривень/куб. метр спожитої води

4.1.) з обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення   гривень/кв. метр

7. Плата за надані послуги справляється за показаннями засобів обліку води і теплової енергії згідно з пунктами 10-13 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі -Правила).

8.а Споживач не є абонентом, відтак абонентську плату з нього не справляють.

Оплата спожитих послуг

9. Розрахунковим періодом є календарний місяць. Термін внесення платежів - не пізніше останнього числа наступного за розрахунковим місяця.

10. Послуги оплачуються готівкою.

11. Стягнення плати за послуги, обсяги яких підраховуються з допомогою лічильників за нормами (без урахування показань засобів обліку), не допускається. ВИКОНАВЕЦЬ і СПОЖИВАЧ не мають права відмовитися від врахування показань засобів обліку.

13. Плата за послуги вноситься на розрахунковий рахунок ______________________________________

                                                          (банківські реквізити єдиного розрахункового центру або виконавця)

через ____________________________________________.

          (найменування банківської установи або виконавця)

14. За несвоєчасне внесення плати із споживача стягується пеня у розмірі, встановленому законом, _____ відсотків.

15. У разі ненадання послуг, надання їх не в повному обсязі, зниження якості, зокрема відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання, виконавець проводить перерахунок розміру плати.

Права та обов'язки сторін

16. Споживач має право на:

1) отримання своєчасно та належної якості послуг згідно із законодавством та умовами цього договору;

2) отримання в установленому законодавством порядку інформації про перелік послуг, їх вартість, загальну суму місячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм) споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості;

3) відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання або ненадання послуг;

4) зменшення розміру плати в разі ненадання послуг, надання їх не в повному обсязі, зниження якості, зокрема відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання;

5) усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг протягом установленого Кабінетом Міністрів України строку;";

6) несплату вартості послуг за період тимчасової відсутності споживача і членів його сім'ї (у разі відключення виконавцем холодної та гарячої води і опломбування запірних вентилів у квартирі та відновлення надання відповідних послуг шляхом зняття пломб за власний рахунок протягом доби згідно з письмовою заявою;

7) зменшення розміру плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї на підставі письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує його/їх відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання);

8) перевірку кількісних та/або якісних показників надання послуг (якість і тиск води, температура гарячої води, температура повітря у приміщеннях тощо) у порядку, встановленому Правилами, іншими актами законодавства України та цим договором. Витрати, пов'язані з перевіркою кількісних і якісних показників надання послуг, відшкодовуються виконавцем у разі обґрунтованості звернення споживача та споживачем - у разі необґрунтованості такого звернення;

9) установлення квартирних засобів обліку води і теплової енергії та взяття їх на абонентський облік;

10) періодичну повірку, обслуговування та ремонт квартирних засобів обліку, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж;

11) ознайомлення з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;

12) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги;

13) звільнення від плати за послуги у разі їх ненадання та отримання компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;

14) укладення з виконавцем договору про заміну або ремонт технічно несправних санітарно-технічних приладів, пристроїв, обладнання та квартирних засобів обліку.

17. Споживач зобов'язаний:

1) оплачувати послуги в установлений договором строк;

2) повідомляти виконавця про зміни, що відбулися у стані санітарно-технічного та інженерного обладнання;

3) забезпечити доступ до відповідної інженерної мережі, арматури, квартирних засобів обліку води і теплової енергії представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення для:

ліквідації аварій - цілодобово;

встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення технічного та профілактичного огляду, зняття контрольних показань засобів обліку води і теплової енергії - згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг, за попереднього узгодження ;

4) дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

5) забезпечувати цілісність квартирних засобів обліку води і теплової енергії та не втручатися в їх роботу;

6) у разі несвоєчасного внесення плати за послуги сплачувати пеню в установленому законом та цим договором розмірі;

8) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

9) за власний рахунок проводити ремонт та заміну санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання, що вийшли з ладу з його вини;

10) своєчасно проводити підготовку квартири і його санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;

11) у разі встановлення виконавцем факту несанкціонованого втручання в роботу засобів обліку води і теплової енергії відшкодовувати вартість робіт з проведення їх експертизи, метрологічної повірки та ремонту згідно із законодавством;

12) відшкодовувати виконавцю витрати з проведення аналізу якісних показників послуг у разі необґрунтованості претензій.

18. Виконавець має право:

1) нараховувати у разі несвоєчасного внесення споживачем плати за надані послуги пеню у розмірі, встановленому законодавством і цим договором;

2) вносити за погодженням із споживачем зміни у цей договір, що впливають на розмір плати за послуги з оформленням додатка до нього;

3) вимагати від споживача дотримання нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

4) вимагати від споживача своєчасного усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості відповідних робіт;

5) доступу до приміщення споживача для ліквідації аварій, у тому числі несанкціонованого, відповідно до встановленого законом порядку усунення недоліків у роботі санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, а проведення технічного та профілактичного огляду і перевірки показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії відповідно до законодавства та за умови попереднього узгодження;

6) у разі виникнення сумнівів щодо правильності показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії звернутися до акредитованої лабораторії для проведення експертизи їх технічного стану та метрологічної повірки.

19. Виконавець зобов'язаний:

1) своєчасно надавати споживачу послуги в установлених обсягах, належної якості, безпечні для його життя, здоров'я та які не спричиняють шкоди його майну, відповідно до вимог законодавства, Правил та цього договору;

2) інформувати споживача про адресу та номер телефону диспетчерської, аварійної або аварійно-диспетчерської служби (зазначаються в договорі і рахунках на сплату послуг, а також розміщуються на дошках оголошень в усіх під'їздах багатоквартирного будинку, а також на дошках оголошень, розташованих поблизу житлового будинку);

3) надавати споживачеві в установленому порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифів, нормативи (норми) споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості, якісні показники надання послуг, граничні строки усунення аварій або інших порушень порядку надання послуг, а також інформацію про Правила (зазначається у цьому договорі, а також розміщується на дошці оголошень у приміщенні виконавця);

3.1.) надати споживачеві план-схему будинку та мереж водо-, теплопостачання та водовідведення, їх строк експлуатації та графік заміни відповідних елементів.

4) контролювати установлені міжповіркові інтервали, проводити своїм коштом, періодичну повірку квартирних засобів обліку, їх обслуговування та ремонт, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж;

5) проводити два рази на рік перевірку стану внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку із складенням відповідного акта;

6) узгодити із споживачем не пізніше ніж за три робочих дні до проведення планових робіт всередині житлового приміщення час доступу до такого приміщення з наданням йому відповідного письмового повідомлення;

7) повідомляти споживача про плановану перерву в наданні послуг через засоби масової інформації, а також письмово не пізніше ніж за 10 днів до її настання (крім перерви, що настає внаслідок аварії або дії непереборної сили) із зазначенням причини та часу перерви в наданні послуг;

8) відновлювати надання послуг за письмовою заявою споживача шляхом зняття протягом доби пломб із запірних вентилів у квартирі;

9) забезпечувати за заявою споживача взяття у тижневий строк на абонентський облік квартирних засобів обліку;

10) утримувати внутрішньобудинкові мережі у належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт;

11) інформувати споживача протягом доби з дня виявлення недоліків у роботі внутрішньобудинкових інженерних систем та/або інженерного обладнання, що розташовані за межами багатоквартирного будинку (у разі його особистого звернення - невідкладно), про причини та очікувану тривалість зупинення надання послуг або обмеження їх кількості, а також про причини порушення якісних показників надання послуг;

12) усувати аварії та інші порушення порядку надання послуг, а також виконувати заявки споживачів у строк, установлений законодавством і цим договором;

13) вести облік скарг (заяв, вимог, претензій) споживачів щодо кількості та якості надання послуг, а також облік їх виконання;

14) зменшувати розмір плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї на підставі письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує його/їх відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання);

15) звільняти від плати за послуги у разі їх ненадання та виплачувати компенсацію за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;

16) проводити перерахунок розміру плати за надання послуг у разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості, зокрема відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України та визначеному цим договором;

17) своєчасно проводити за власний рахунок роботи з усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;

18) відшкодовувати збитки, завдані майну та/або приміщенню споживача та/або членів його сім'ї, шкоду, що заподіяна його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання або ненадання послуг, а також моральну шкоду в порядку та розмірі, які визначаються відповідно до законодавства і цього договору;

19) сплачувати споживачу неустойку (штраф, пеню) у разі ненадання послуг або надання послуг неналежної якості у порядку та у випадках, передбачених законодавством і цим договором;

20) виконувати інші обов'язки відповідно до законодавства та цього договору.

Відповідальність сторін

20. Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за:

1) недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;

2) несвоєчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені;

3) втручання у роботу засобів обліку води і теплової енергії;

4) порушення зобов'язань, установлених законодавством і цим договором.

21. Виконавець несе відповідальність у разі:

1) неналежного надання або ненадання послуг, що призвело до заподіяння збитків, завданих майну та/або приміщенню споживача, шкоди, що заподіяна його життю чи здоров'ю, - шляхом відшкодування збитків;

2) надання послуг не в повному обсязі, зниження їх якості, зокрема зниження їх кількісних та/або якісних показників - шляхом зменшення розміру плати та виплати споживачеві компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт у розмірі, встановленому законодавством, ______ відсотків місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;

3) порушення прав споживачів згідно із законодавством;

4) порушення зобов'язань, установлених цим договором або законодавством.

Точки розподілу, в яких здійснюється передача послуг

22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення - відгалуження від стояків у межах квартири споживача;

- з постачання холодної та гарячої води - після першої водозапірної арматури на відгалуженні від стояка у квартирі споживача;

- з водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів квартири.

22.1. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від постачальника виконавцеві згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення – ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку;

- з постачання холодної та гарячої води – ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку;

- з водовідведення – перший від фундаменту будинку, каналізаційний колодязь.

22.2. Точками розподілу, в межах яких здійснюється обслуговування виконавцем внутрішньо-будинкових мереж згідно схеми внутрішньо-будинкових мереж, є:

- з централізованого опалення: ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку - відгалуження від стояків у межах квартири;

- з постачання холодної та гарячої води: ввідні трубопроводи в межах фундаменту будинку - після першої водозапірної арматури на відгалуженні від стояка у квартирі споживача;

- з водовідведення: перший від фундаменту будинку, каналізаційний колодязь - зливний отвір санітарно-технічних приладів у квартирі споживача;

Порядок встановлення факту неналежного надання або ненадання послуг та розв'язання спорів

23. У разі неналежного надання або ненадання послуг виконавцем споживач повідомляє про це виконавця в усній формі за допомогою телефонного зв'язку чи у письмовій формі за адресами, що зазначені в цьому договорі.

У повідомленні зазначається прізвище, ім'я та по батькові, точна адреса проживання споживача, а також найменування виду неналежно наданої або ненаданої послуги. Повідомлення споживача незалежно від його форми (усна або письмова) обов'язково реєструється представником виконавця у журналі реєстрації заявок споживачів. Представник виконавця зобов'язаний повідомити споживачеві відомості про особу, яка прийняла повідомлення (прізвище, ім'я та по батькові), реєстраційний номер повідомлення та час його прийняття.

24. Представник виконавця, якому відомі причини неналежного надання або ненадання послуг, зобов'язаний невідкладно повідомити про це споживача та зробити відповідну відмітку в журналі реєстрації заявок, що є підставою для визнання виконавцем факту неналежного надання або ненадання послуг.

25. Представник виконавця, якому не відомі причини неналежного надання або ненадання послуг, зобов'язаний узгодити з виконавцем точний час та дату встановлення факту ненадання послуг, надання їх не у повному обсязі або перевірки кількісних та/або якісних показників надання послуг. У разі необхідності проведення такої перевірки у приміщенні споживача представник виконавця повинен з'явитися до споживача не пізніше визначеного у договорі строку.

26. У разі незгоди з результатами перевірки кількісних та/або якісних показників надання послуг споживач і виконавець визначають час і дату повторної перевірки, для проведення якої запрошується представник уповноваженого органу виконавчої влади та/або органу місцевого самоврядування, а також представник об'єднання споживачів. За результатами проведення повторної перевірки складається акт про неналежне надання або ненадання послуг, який підписується споживачем (його представником), представником виконавця, представниками уповноваженого органу виконавчої влади та/або органу місцевого самоврядування, а також представником об'єднання споживачів.

27. За результатами перевірки складається акт-претензія про неналежне надання або ненадання послуг (далі - акт-претензія), який підписується споживачем та представником виконавця згідно з додатком 2 до Правил. Акт-претензія складається у двох примірниках по одному для споживача та виконавця.

28. У разі неприбуття представника виконавця в установлений договором строк для проведення перевірки кількісних та/або якісних показників або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії такий акт вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.

29. Акт-претензія реєструється уповноваженими особами виконавця у журналі реєстрації актів-претензій згідно з додатком 3 до Правил. Виконавець зобов'язаний розглянути такий акт і повідомити протягом трьох робочих днів споживача про її задоволення або про відмову у задоволенні з обґрунтуванням причин такої відмови. У разі ненадання протягом установленого строку виконавцем відповіді вважається, що він визнав викладені в акті-претензії факти неналежного надання або ненадання послуг. Спори щодо задоволення претензій споживачів розв'язуються у суді. Споживач має право на досудове розв'язання спору шляхом задоволення пред'явленої претензії.

Форс-мажорні обставини

30. Сторони звільняються від відповідальності згідно з цим договором у разі настання дії непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), яка унеможливлює надання відповідної послуги згідно з умовами договору.

Строк дії договору

31. Цей договір укладається на один рік і набирає чинності з дня його укладення. Договір вважається щороку продовженим, якщо за місяць до закінчення строку його дії однією із сторін не буде письмово заявлено про його розірвання або необхідність перегляду за умови його повторного підписання Сторонами.

32. Договір може бути розірваний достроково у разі:

зникнення потреби в отриманні послуги або відмови споживача від користування послугами виконавця;

переходу права власності на квартиру до іншої особи;

невиконання умов договору сторонами договору.

33. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця.

Інші умови

Цей Договір є невід’ємною частиною Договору на обслуговування будинку.

Невід’ємною частиною Договору є копії рішень відповідного органу про: структуру тарифу робіт і послуг; визначення виконавця балансоутримувачем та виконавцем житлово-комунальних послуг.

Невід’ємною складовою договору є:

схема внутрішньо-будинкових мереж;

зазначення строку експлуатації елементів внутрішньо-будинкових мереж згідно Технічних Умов;

графік заміни зношених елементів внутрішньо-будинкових мереж та тих, строк експлуатації яких згідно Технічних Умов, збіг;

графік поточного обслуговування елементів внутрішньо-будинкових мереж та повірки лічильників;

Додаток 1 до Правил ( 630-2005-п ) виключити.

Телефони спеціального виклику у разі виникнення аварій та інших надзвичайних ситуацій

Аварійні та ремонтні служби внутрішньобудинкових мереж _______________________________

                                                                                                        (адреса і телефон виконавця послуг)

Органи, які відповідно до законодавства здійснюють контроль за дотриманням правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення:

центральний орган виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства: адреса ___ телефон ___

Державна житлово-комунальна інспекція: адреса ___ телефон ___

територіальний орган Держспоживстандарту: назва адреса ________ телефон _____________

структурний підрозділ з питань житлово-комунального господарства місцевої державної адміністрації: назва ________ адреса ___ телефон ___

територіальний орган Державної житлово-комунальної інспекції: назва ________ адреса ___ телефон ___

виконавчий комітет міської, сільської, селищної ради: назва ________ адреса ___ телефон ___

Адреси і підписи сторін

ВИКОНАВЕЦЬ                                                                    СПОЖИВАЧ

_______________________________                                                          /Діхтяр Петро Семенович/

(посада, підпис, прізвище, ім'я та по батькові)                                   (підпис, прізвище, ім'я та по батькові)

Адреса ________________________                                                        Адреса вул. Таращанська 163-а кв. 130

_______________________________                                                      м. Біла Церква, Київської області

Телефон _______________________                                                     Телефон 0456330584

Підпис СПОЖИВАЧА засвідчую                                       

 

                                                        /П.С. Діхтяр/

ВИКОНАВЕЦЬ _____________________(підпис)                                                  (підпис)

                                       МП                                                                                                  МП

 

Україна

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

вул. Мережна,3, м. Біла Церква, Київська обл. 09109 тел. (04563) 6-31-55, тел/факс (04563) 6-42-15 , e-mail bctm@maqnus.kiev.ua

№ 187 «23» 10 2013р.                                                    Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163а кв. 130, м. Біла Церква, 09100

Шановний Петро Семенович!

На Вашу заяву № з/311Д від 09.10.2013 р. КП БМР «БЦТМ» повідомляє наступне.

КП БМР «БЦТМ» рекомендованим листом 26.09.2013 р. на Вашу адресу було направлено 2 примірники договору про надання послуг з централізованого опалення та підігріву води. Відповідно до повідомлення про вручення поштового відправлення вказані примірники договорів були отримані Вами 01.10.2013р. При цьому, направлений Вам договір про надання послуг відповідає Типовому договору, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення». Підписати надісланий Вами договір КП БМР «БЦТМ» не має підстав, так як є виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання , відповідно до рішення Білоцерківської міської ради №388 від 23.12.2005 р., і не може надавати послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій та постачання холодної води та централізованого водовідведення.

Крім того, доводимо до Вашого відома, що 4.10.2013 р. КП БМР «БЦТМ» було направлено представника для зняття лічильника обліку гарячої води на проведення державної повірки, проте було виявлено , що лічильники були Вами самовільно демонтовані до прибуття представника КП БМР «БЦТМ». Тому нарахування по Вашому особовому рахунку за підігрів води будуть проводитись у відповідності до вимог п.21 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N630 Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення: «У разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку води і теплової енергії плата за надані послуги справляється згідно з установленими нормативами (нормами) споживання: з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення - з розрахунку на одну особу та на ведення особистого підсобного господарства.»

Щодо документів, які Ви просите надати , то КП БМР «БЦТМ» визначено виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання в м. Біла Церква Рішенням Білоцерківської міської Ради № 388 від 23.12.2005 року, а також даним Рішенням визначено виконавця послуг з централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води, централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква.

З 01.09.2012 р. набрало чинності Рішення Білоцерківської міської ради № 646-27-VI від 21 червня 2012 р. «Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 жовтня 2011 року № 451 «Про встановлення тарифів на послуги з опалення та підігріву холодної води», яким затверджено тариф на послуги з централізованого опалення та підігріву води. Вказане рішення на даний час є чиним.

Стосовно інших документів, то Ваше прохання, щодо надання цієї інформації, не може бути задоволено, так як у відповідності до п.2 ч. 2 ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.2004 р. № 1875-4 та ч. 3 п.32 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, чітко передбачено надання споживачеві в установленому законодавством порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифів, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо.

Додатки:

1. Копія Рішенням Білоцерківської міської ради № 646-27-VI від 21 червня 2012 р. Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 жовтня 2011 року № 451 «Про встановлення тарифів на послуги з опалення та підігріву холодної води»

2. Копія Рішення Білоцерківської міської Ради № 388 від 23.12.2005 року Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, послуг з ремонту приміщень будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води, централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква

З повагою, Директор         Скурідіна Н.В.

Вик. Юридичний відділ Тел.6-54-21

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Я. Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел. (04563) 5-40-82 E-mail: bc_mvk@bel.com.ua, Код ЕДРПОУ 04055009

11.11. 2013 № Д-1926 На № від

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська,163а кв.130 м. Біла Церква, 09100

На Вашу заяву № Д-1926 від 09.10.2013 р. повідомляємо.

За інформацією комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» 26. 10.2013 р. рекомендованим листом Вам було направлено два примірники договору про надання послуг з централізованого опалення та підігріву води.

Направлений Вам договір про надання послуг відповідає Типовому договору, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» є виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання , відповідно до рішення Білоцерківської міської ради №388 від 23.12.2005 р., підприємство не надає послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, постачання холодної води та централізованого водовідведення. Копія даного рішення Вам надіслана комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

З 01.09.2012 р. набрало чинності рішення Білоцерківської міської ради № 646-27-УІ від 21 червня 2012 р. «Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 жовтня 2011 року № 451 «Про встановлення тарифів на послуги з опалення та підігріву холодної води», яким затверджено тариф на послуги з централізованого опалення та підігріву води. Вказане рішення є чинним на даний час. Копія даного рішення Вам надіслана комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

Щодо інформації на Вашу заяву, то відповідно до п.2 ч. 2 ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги " від 24.06.2004 р. № 1875-4, ч. З п.32 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630 - передбачено надання споживачеві в установленому законодавством порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифів, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо.

В подальшому з питань надання послуг з централізованого опалення та підігріву води рекомендуємо Вам звертатися до комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» за адресою: м. Біла Церква, вул. Мережна, 3, тел. 6-31-55.

Заступник міського голови В.І. Сокол

 

Міському голові м. Біла Церква

Савчуку Василеві Петровичу

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456353232

Директорові комунального підприємства 

Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

Наталі Вікторівні Куригіній

09109, вул. Мережна. 3, м. Біла Церква Київської області

тел.: 0456363155, тел/факс: 0456364215, e-mail: bctm@maqnus.kiev.ua

Директорові товариства з обмеженою відповідальністю 

«БІЛОЦЕРКІВВОДА» Ользі Андріївні Бабій

09109, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 14, тел.: 0456368212;

код ЄДРПОУ 38010130, п/р 26003013016498 в АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ», МФО 320627

Начальникові комунального підприємства 

Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6,

Кошляку Юрію Миколайовичу

09106, Київська обл. м. Біла Церква, вул. Вернадського,10, тел.: 0456330851,

р/р 26001725186035 в К Р Д "Райффайзенбанк Аваль" м. Київ, МФО 322904, код 19420911.

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584; Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява

Згідно зазначеного в дев’ятому реченні абз.13 зустрічної уточненої позовної заяви від 26.06.2009р. у справі №3049/2009 а/с 95-97 «я вже давно встановив автономний пристрій підігріву води тому потреби в даній послузі не маю» випливає, що я щонайменше чотири роки не можу відкараскатись від такої складової житлово-комунальних послуг (далі – Послуга), як централізоване гаряче водопостачання (далі – ГВП). І це попри те, що КП БМР «Білоцерківтепломережа» (далі – ТМ) нібито потерпає від моїх неплатежів.

Неодноразово звертаючись звідтоді і дотепер в різні інстанції, мені лише нещодавно вдалось добитись розпломбування лічильників.

Згідно абз.2 пп.1 п.22 Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення затвердженого постановою КМУ від 21 липня 2005 р. N 630 (в редакції постанови КМУ від 03 вересня 2009 р. N 933 ( 933-2009-п ) «22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є: 1) у багатоквартирному будинку послуги з: постачання холодної та гарячої води - після першої водозапірної арматури на відгалуженні від стояка у квартирі споживача». З цього випливає, що межа спільної сумісної власності між співвласниками моєї квартири та співвласниками інших квартир знаходиться в точці розподілу. Таким чином незважаючи на непотрібність тепер уже стояків ГВП розташованих в межах моєї квартири я не маю права їх чіпати оскільки така дія порушить безперебійну роботу інженерного обладнання будинку, а відтак порушить право співвласників інших квартир. І з іншого боку. Все, що знаходиться після першої водозапірної арматури на відгалуженні від стояка у моїй квартирі – є моєю власністю. А з нею я маю повне право робити все, що захочу. І ні в кого питати дозволу на таке я не зобов’язаний. Що я й зробив. Тобто. Зняв лічильник зі всією вкруг нього обв’язкою. Однак, попередньо аби «випити помиї до дна» я звернувся ще й в, так званий, дозвільний центр. Однак згідно витягу з протоколу від 16.09.2013р. № 97 засідання постійно діючої комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і ГВП дод.1 мені було відмовлено у наданні дозволу на відключення від системи ГВП квартири. Це так, нібито я все ще наймач, а не співвласник квартири, відповідної частки будинку і прибудинкової території тощо. І нарешті. Я не маю обов’язку споживати, чи не споживати.

Тепер залишилось здійснити належні заходи для унеможливлення несанкціонованого відбору гарячої води мешканцями моєї квартири та належне оформлення такої дії.

Оскільки шановне панство, як і раніше «тримало паузу» то на час прибуття 04.10.2013р. представника ТМ О.І. Савельєва (далі - представник) для нібито демонтажу лічильників, перші водозапірні крани вже було заглушено і опломбовано. На разі представник після огляду даних вузлів, визнав достатність вчинених заходів, але проконсультувавшись з керівництвом, від підпису акту про опломбування перших від стояків вхідних вентилів централізованого гарячого водопостачання квартири № 130 по вул. Таращанська 163-а від 04.10.2013р. відмовився. Ба більше, представник аби не допустити викладу мною окремої думки, вніс неправдиві відомості стосовно нібито моєї відмови підписувати складений ним акт прийняття в експлуатацію (зняття з експлуатації) вузла обліку водопостачання від 04.10.2013р. дод.3

Згідно змісту мотивувальної і п.3 прохальної частини звернення від 09.10.2013р. я пропонував до кінця тижня в період часу від 10:00 до 12:00 прислати уповноважених осіб для фіксації повноти здійснених заходів і підписання акту, або для здійснення інших належних заходів та складення відповідного акту. Також повідомив, що в противному разі такий акт буде складено з двома-трьома сусідами.

Оскільки шановне панство, як і раніше продовжило «тримати паузу» то я звернувся до сусідів та до представника міської влади і акт про опломбування перших від стояків вхідних вентилів ГВП квартири № 130 по вул. Таращанська 163-а від 04.10.2013р. дод.2 було складено і завізовано.

17.10.2013р. товариство з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» (далі – БВ) надіслало мені попередження від 15.10.2013р. № 04-07/183. З його змісту випливає, що і БВ вважає себе причетним як до якоїсь частини Послуги, так і до ГВП моєї квартири зокрема. Припускаючи, що ще в більшій мірі та в ще більшій частині Послуги і до ГВП моєї квартири зокрема вважає себе причетним комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 (далі – ЖЕК № 6). Відтак аби урівняти БВ і ЖЕК № 6 в цій ситуації я додатково направляю такий само пакет документів аналогічний зверненню від 09.10.2013р. (далі – Заява) з метою сприйняття й виконання прохальної частини Заяви.

У разі, якщо такий підхід сприйметься то до даного процесу належить підключити і інші підприємства комунальної сфери міста для введення її врешті-решт в межі закону.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Зняти з обліку лічильники гарячої води КВ-1.5: № 617019; № 549407.

2. Вважати, що опломбуванням перших від стояків вхідних вентилів централізованого гарячого водопостачання квартири № 130 по вул. Таращанська 163-а здійснено всі належні заходи для унеможливлення несанкціонованого відбору гарячої води мешканцями цієї квартири.

3. Вважати, що складенням акта про опломбування перших від стояків вхідних вентилів ГВП квартири № 130 по вул. Таращанська 163-а від 04.10.2013р. здійснено належне оформлення такої дії.

4. Вважати неправдивими відомості стосовно відмови Діхтяра Петра Семеновича підписувати акт прийняття в експлуатацію (зняття з експлуатації) вузла обліку водопостачання від 04.10.2013р.

Додатки:

1. Копія витягу з протоколу від 16.09.2013р. № 97

2. Копія попередження від 15.10.13 № 04-07/183

3. Копія акту про прийняття в експлуатацію (зняття з експлуатації) вузла обліку водопостачання від 04.10.2013р.

4. Копія акту про опломбування перших від стояків вхідних вентилів ГВП квартири № 130 по вул. Таращанська 163-а від 04.10.2013р.

5. Копії звернення з усіма додатками від 09.10.2013р. для начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6, Кошляка Юрія Миколайовича і для директора товариства з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Ольги Андріївни Бабій.

 22 жовтня 2013 року                                                                       П.С. Діхтяр

 

Україна

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

вул. Мережна,3, м. Біла Церква, Київська обл. 09109 тел. (04563) 6-31-55, тел/факс (04563) 6-42-15, e-mail bctm@maqnus.kiev.ua

№ 2000                                                                                              9100, м. Біла Церква

05.11.2013 р.                                                                                    вул. Таращанська,163а кв.130

Шановний Петро Семенович!

На Вашу заяву № з/332Д від 23.10.2013 р. КП БМР «БЦТМ» повторно повідомляє, що у відповідності до п.25 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» -«25. Відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства. Самовільне відключення від мереж: централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється».

Зважаючи на те, що внутрішньобудинкові системи опалення та підігріву води перебувають на балансі КП БМР «ЖЕК № 6», то роботи по від»єднанню Вашої квартири від централізованої системи подачі гарячого водопостачання повинні проводитись саме працівниками балансоутримувача.

Повторно повідомляємо, що у зв»язку з тим, що Вами самовільно було демонтовано лічильники обліку гарячої води, нарахування по Вашому особовому рахунку за підігрів води будуть проводитись у відповідності до вимог п.21 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання1 холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» « п.21 У разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку води і теплової енергії плата за надані послуги справляється згідно з установленими нормативами (нормами) споживання: з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення - з розрахунку на одну особу та на ведення особистого підсобного господарства».

З повагою, Директор        Скурідіна Н.В.

Вик. Юридичний відділ. Тел.6-54-21

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Я.Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел. (04563) 5-40-82, E-mail: bc_mvk@bel.com.ua    Код ЕДРПОУ 04055009

18.11.2013р. № Д-2030          На № від                                   Діхтяр П.С.

вул. Таращанська№163 А, кв.130, м. Біла Церква, Київська область, 09100

Розглянувши Вашу заяву від 22 жовтня 2013 року, повідомляємо наступне.

Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року N 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" п.24 Споживачі можуть відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. п.25. Відключення споживачів від мереж; централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

На виконання «Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України 22.11.2005 N 4 для реалізації прав споживачів на відмову від отримання послуг з центрального опалення та гарячого водопостачання, у місті Біла Церква створена комісія Білоцерківського міськвиконкому з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Лише після отримання позитивного рішення вищевказаної Комісії, Ви можете звернутися для отримання технічних умов для розробки проекту індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Відключення стояка житлового будинку від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання здійснюється виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання за умови отримання відповідного дозволу та виконання всіх технічних умов.

Тому, для вирішення питання відключення Вашого помешкання від мереж гарячого водопостачання, пропонуємо Вам звернутися до постійно діючої комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання для отримання позитивного рішення на відключення від мереж ЦО і ГВП. Прийом заяв проводиться у Центрі надання адміністративних послуг за адресою м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого,38/12.

Заступник міського голови   В.В.Гнатюк

Сінчук 5-10-47

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Я.Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел./факс (0456) 39-21-59, тел. (04563) 5-40-82, E-mail: bc_mvk@bel.com.ua,  Код ЕДРПОУ 04055009

02.12.2013 № Д-382/3 на № від

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська 163 А, кв.130, м. Біла Церква, Київська обл.,09100

Розглянувши питання, підняте Вами на особистому прийомі громадян 20 листопада 2013 року, повідомляємо наступне.

Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року N 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" п.24 Споживачі можуть відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. п.25. Відключення споживачів від мереж: централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

На виконання «Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України 22.11.2005 N 4 для реалізації прав споживачів на відмову від отримання послуг з центрального опалення та гарячого водопостачання, у місті Біла Церква створена комісія Білоцерківського міськвиконкому з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Лише після отримання позитивного рішення вищевказаної Комісії, Ви можете звернутися для отримання технічних умов для розробки проекту індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Відключення стояка житлового будинку від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання здійснюється виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання за умови отримання відповідного дозволу та. виконання всіх технічних умов.

Тому, для вирішення питання відключення Вашого помешкання від мереж гарячого водопостачання, пропонуємо Вам звернутися до постійно діючої комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання для отримання позитивного рішення на відключення від мереж ЦО і ГВП. Прийом заяв проводиться у Центрі надання адміністративних послуг за адресою м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого,38/12.

Міський голова   В.П.Савчук

Ореховський   5-10-47

 

 Обновлен 04 дек 2013. Создан 12 июн 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником