Вибори 2012. Біла Церква. кандидати і партсписки. результати

 
 

Вибори 2012. Біла Церква. кандидати і партсписки. результати

черговий шанс для зневажених і принижених позитивно і результативно вплинути на своє життя. мажоритарники – http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP033?PT001F01=900&pf7331=90

партії – http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/wp400?PT001F01=900

 Результати.

По списках.

Україна: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp300pt001f01=900.html

Округи: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp005pt001f01=900.html

Біла Церква: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp304pt001f01=900pf7331=90.html

дільниці: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp304pt001f01=900pf7331=90.html

По мажоритарних.

Україна: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp039pt001f01=900.html

Біла Церква: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040pt001f01=900pf7331=90.html

дільниці: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp337pt001f01=900pf7331=90.html

  

Час розплати настав? Чи «какім ти бил, такім ти і остался»?

Як ви думаєте, чому ті політики котрі представляють політичні сили причетні до організації й здійснення в кінці другого на початку третього тисячоліття в Україні чергового акту найстрашнішого злочину проти людства – геноциду, знову пнуться до влади? Чи не для того щоб уникнути відповідальності за вже скоєне і забезпечення собі можливості продовжувати гнути ту ж саму лінію аж до повного нашого винищення?

А чому це в між виборчий період нам хоч за хмару хапайся, а тут на тобі, аж 47 «радєтєлєй» за наш інтерес. І це тільки «мажоритарщики», а ще ж 2643 «списочників» з 22 партблоків.

Чи не тому, що через нав’язування нам себе та своїх клонів нас фактично позбавлено вибору? Чи не тому, що МИ це не тільки тверезо мислячі люди котрі вже давно «розкусили» «прийомчики» вовків у овечих шкурах і жодним чином на них не «ведуться», а й бидло якому достатньо отримати раз на п’ять років купу папірців, прапорців, пухирців, послухати пісеньок, казочок, помилуватись біґмордами тощо і вони хоч батька рідного продадуть. Ну а БИДЛОЕЛІТА тримаючись під, при і у владі вже знає, як потім «подякувати» і виваженим і бидлу, без розбору та уникати при цьому за вчинюване відповідальності. До слова. От вам і відповідь на питання чому за часів незалежності владна еліта на всіх рівнях набула ознак БИДЛОЕЛІТИ? Та тому, що владу формує бидло. Саме ж бидло складається з тих, хто є такими по своїй природі і з тих, хто сам себе до такого стану опустив.

Усвідомлюючи, що щойно висловлене, м’яко кажучи, не сподобається ні теперішнім кандидатам, ні їхньому «лохторату» насамперед відсилаю їх до нарисів: Тігіпки; Комуналка-криміналка; Чорнобильські; ООН ІІ; НУ НаС і БЮТь; право вибору і його наслідки; нєт пророка в свойом отєчестве тощо. Потому прошу відповісти бодай на декілька запитань. Для прикладу.

А чому це «виморожування» мешканців щонайменше двох житлових масивів, Леваневського і Таращанського, на протязі двох з половиною сезонів не тільки «зійшло з рук» організаторам і виконавцям, а й забезпечило їм можливість мордувати постраждалих судовими позовами?

А як це так «єсть-проізошло», що комунальну сферу міста щонайменше з 2000-го року виведено поза межі закону і ні жодна політична сила чи політик цим не опікується?

А чому це щонайменше з 1997-го року і дотепер соціальні стандарти «не дотяглися» до межі виживання?

А чому це з 1991-го року і дотепер компенсаційні заходи щодо усунення наслідків Чорнобильської катастрофи поступово зведено нанівець тощо?

А чому ж це починаючи з 1992 року зупинився природний приріст населення та пішов зворотний процес. І куди ж це поділось 6.6 мільйона співвітчизників.

То хто все це творив, а хто, кого на це уповноважував? Думаю, що тут двох думок бути не може. Творила – БИДЛОЕЛІТА, а благословляло її на таке – бидло.

На разі я давно і наполегливо шукаю хоч би якусь, якщо не політичну партію то бодай громадську організацію котра б заопікувалась нашими проблемами і не знаходжу. Навіть попри оприлюднення на ввесь світ своїх спроб. Шановне панство згодне один раз осоромитись тільки б не наразитись на викриття своєї гнилої суті. З усього цього я маю лише один плюс, у мене не існує проблеми вибору. Не має з кого обирати. А й справді. Політичні партії у нас це не структуровані організації людей об’єднаних певною ідеологією котрі на підставі розробленої ними програми облаштування життя держави намагаються доступитись до влади для реалізації задекларованого та самореалізації найбільш здібних побратимів, а бандугрупування нелюдів котрі аби набити шлунки зживають нас зі світу. Оскільки вже й частина бидла почала усвідомлювати їхню анти людську суть то вони повернулись до формули 50/50 і ввели принцип обрання на підставі простої більшості голосів. Тобто. Половину місць «розігрують» так звані партії, а половину переважно їхні ж висуванці тільки не завжди відкрито. Виграє той, хто набирає більшість голосів. Якщо з 200 000 «голосувальників», один з двох кандидатів набере 2 голоси, а інший 1 то виграє перший.

А чому це бізнес йде у політику? Це що, у бізнесменів стільки вільного часу та стільки вільних коштів? А от і не вгадали. Просто у нас політика це не тільки захист, а й найефективніший бізнес. Можливість доступу до управління грошовими потоками тощо. А там де гроші і ті хто їх уже вміє заробляти там нашим інтересом і не пахне. Вочевидь через таке, бізнесмени і пхаються туди один поперед другого. На місцях і в столиці створюють нові чи очолюють існуючі осередки політичних партій, вступаючи в якусь з партій створюють там потужне лоббі тощо. Нажаль одне з гасел майдану «відділимо бізнес від влади», так і залишилось гаслом.

Велика кількість цих партій пояснюється доволі просто. Оскільки вибори виграють не виборці, а комісії то чим більше так звана партія напхає в комісії «своїх», тим вагомішим буде результат. Якась частина з кандидатів робить маленький «гешефт». Тобто. Хтось реєструється лише для того, щоб потім за енну суму зняти свою кандидатуру або хоча б тихцем переуступити своє право на подання кандидатів у члени комісій тощо. А ви небораки думали, що ці пани кинулись ніби Олександр Матросов на амбразуру, щоб захистити ваші права? Гай, гай нерозумні. Та ви вже давно ці вибори програли. Тож розслабтесь.

І декілька слів про так звані партії. Чому з усіх зареєстрованих партій бере участь у виборах лише їх десята частина? А чому у партійних списках стільки безпартійних? А чому головний «фронтовик» Яценюк і головний «порядний реформатор» Соболєв та «іже с німі» покидали булави та побігли до «сердешних»? То в нас є блоки чи ні? А інші? І кого ми дуримо? Лохторат? Ну, ну. На разі ця ситуація мені нагадує проституцію тільки політичну і на відміну від звичайної, коли таке приховується, тут безсоромники не тільки чинять таке на очах у всього світу, а ще й хизуються наскільки вправно вони зійшлися в екстазі. Та тьху на вас, збоченьці.

Для того аби з’ясувати їх суть нагадаю реакцію на моє звернення щодо факту повного виведення комунальної сфери міста поза межі закону щонайменше з 2000-го року зовсім протилежних політичних сил – партії регіонів (т.зв. бандитів) і ВО «Свобода» (т.зв. патріотів). Ні ті, ні ті, попри запевнення, навіть відповіді не надали. Я вже не кажу про народних, біло сердечних, демократичних і не зовсім, войовничих, цивілізовано-європейських тощо. Одні з них так само не надали відповіді. Інші відбулись відписками. А дехто і відверто погрожував. І що? Тепер я, щоб нібито не допустити приходу до влади тих самих повинен підтримати таких самих? «Щас». Уже побіг. Навіть попри те, що мене вже загнано у глухий кут і не сьогодні-завтра «з’їдять».

  

Одномандатний виборчий округ №90 (Київська область) Центр виборчого округу: місто Біла Церква

Опис меж виборчого округу: місто Біла Церква. Кількість зареєстрованих кандидатів 47

Кількість кандидатів, реєстрацію яких скасовано до дня виборів 0

Кількість кандидатів, які беруть участь у балотуванні всього 47

   в тому числі висунуто партіями 21

   в тому числі шляхом само висування 26

Кількість кандидатів, які зняли свої кандидатури (вибули) після дня виборів 0

Прізвище, ім'я та по батькові Основні відомості Висування Програма Декларація Дата реєстрації Дата та причина скасування або відмови в реєстрації

Адвена Олексій Володимирович 10.10.2012

Атаманський Роман Михайлович 05.10.2012р.

Балас Вадим Миколайович 11.10.2012

Бойко Василь Васильович 02.10.2012р.  

Болтасова Ірина Віталіївна 05.10.2012р. 

Галабурда Олександр Васильович 12.10.2012

Галас Вячеслав Павлович 16.10.2012Т

 

З 8697 набраних голосів, 1150 «перетекли» до скарбнички Чудновського. Григоришин Роман Мирославович

Темна конячка. Представник безробітних м. Києва і політ сили ліберального (захист інтересів багатіїв) спектру котра на місцевому рівні діє на користь влади. У списку мається така одіозна фігура, як Віктор Михайлович Пинзеник – «батько» одного з найкорумпованіших законів «Про податок на додану вартість». Цей же закон він «притягнув» з собою і в «ударну» програму. Неодноразово представляв КМУ на переговорах по встановленню соціальних стандартів і розміру мінімальної заробітної плати, як базового нормативу для нарахування заробітку кожного, зокрема. Відстоював встановлення соціальних нормативів у розмірах часами у рази нижчих від прожиткового мінімуму тощо. Соціальну складову законодавства вважає популізмом. Колишній очільник політичної партії Реформи і Порядок також ліберального спрямування.

Один з двох обраних за списком цієї політ сили депутатів міськради одразу ж перейшов до регіоналів та балотується нині. Той, що залишився фактично також їх підтримує.

Кандидат, попри обіцянку, «збайдужів» до бодай висловлення свого ставлення стосовно стану комунальної сфери міста і проблем чорнобильської тематики. Також відкинув руку допомоги подану мною після його жорстокого побиття невідомими особами.

народився 10 березня 1991 року в селі Пістинь Косівського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".  09.08.2012 

 Програма 

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток в України.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

За рахунок цих коштів: сприяти забезпеченню будівництва і ремонту доріг в нашому регіоні, розв’язанню  проблем газо- та водопостачання, екології та інших.

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо. Настав час УДАРу!

  

Набрала 12557 голосів. Дригало Людмила Борисівна

 Лідер цієї політ сили обслуговуючи олігархію, згідно плівок М. Мельниченка, брав участь в організації вбивства Георгія Ґонґадзе. Двічі, як керівник парламенту та разом з фракцією сприяв формуванню антисоціального законодавства. Дана політ сила є прихвоснями олігархії. 

Міський осередок і фракція на мої звернення щодо факту виведеної поза межі закону комунальної сфери міста не реагує.

Кандидат двічі безрезультатно претендувала на посаду міського голови. Як депутат і голова фракції, разом з фракцією, у міськраді співпрацюють з владою. Припускаю, що і документи на доплату «чорнобильських» своїм працівникам у належному розмірі, вона не подає. Представник бізнесу. Також відкинула руку допомоги подану мною після підпалу невідомими особами, одного з підрозділів її, з «нуля» створеного підприємства.

народилася 14 листопада 1954 року в місті Балта Балтського району Одеської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Дригало", член Народної Партії, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Народна Партія. 03.08.2012 

 

Програма

Вважаю, що запорука європейського розвитку нашої держави  полягає в усуненні глибокого розколу – як між народом і владою, коли влада живе в благополучній, багатій країні, а народ за межею бідності, так і по мовному бар’єру. Тож головним завданням нового парламенту має стати: повернення України від беззаконня й деградації в русло економічного та соціального прогресу; підвищення життєвого рівня громадян; консолідація нації на платформі єдиної державної мови.

З цією метою буду наполягати на прийнятті Законів, спрямованих на вирішення таких проблем:

1. Право кожної людини працювати і гідно заробляти. Відродження підприємств і створення сприятливого інвестиційного клімату для вітчизняного виробника допоможе розвитку внутрішнього й зовнішнього ринків, зменшенню безробіття та підвищення зарплат, в тому числі для працівників бюджетної сфери.

2. Подолання корупції. Наполягатиму на усуненні депутатської та суддівської недоторканості, скороченні витрат на утримання влади і спрямування цих коштів на соціальні потреби.

Вимагатиму, аби поіменне голосування в Верховній Раді було закріплене не лише законодавчо, а й фактично.

Зміни до законодавства унеможливлять чиновницьке хабарництво, повернуть до бюджету державні кошти, які були незаконно використані для особистого збагачення можновладців.

3. Соціальний захист. Збереження статусу 4-ї зони радіоактивного забруднення, пільг і компенсацій постраждалим від Чорнобильської катастрофи, воїнам-інтернаціоналістам, інвалідам, сиротам, багатодітним родинам.

Першочергове працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт. Встановлення реального прожиткового мінімуму, який забезпечить не фізіологічну норму, а повноцінне життя громадян.

Встановлення однакових правил нарахування пенсій для всіх громадян, у тому числі й високопосадовців та відміна збільшення вікового цензу при призначенні пенсії.

Вважаю, що у нас ще не створені необхідні умови для реалізації потенціалу жінки-трудівниці, тому буду сприяти широкому залученню жінок до керування виробничою, культурною та соціальною сферами.

4. Впровадження нових стандартів в галузі ЖКГ, освіти й медицини. Удосконалення законодавства в житлово-комунальній сфері дозволить запобігти підняттю тарифів та усунути вплив підприємств-монополістів на  вартість комунальних послуг.

Реформування галузі охорони здоров’я забезпечить безкоштовні: ургентну допомогу та лікування дітей. Кожен працедавець буде зобов’язаний гарантувати найманому робітникові пакет медичного страхування.

Буду добиватися виконання збільшення бюджетних місць у навчальних закладах. Вважаю, що кращу освіту повинен мати не той, у кого більше коштів, а той, хто має більші здібності.

У виборчому окрузі залучатиму бюджетні та недержавні кошти на:

1. Своєчасне забезпечення ремонту доріг, побудова об’їзної дороги, реконструкція Горбатого та дерев’яного мостів.

2. Державне фінансування соціального житла, податкове заохочення бізнесу для цього, надання кредитів для будівництва житла усім, хто його потребує та державного житла для малозабезпечених.

 3. Розвиток матеріальної бази медичних установ, закладів освіти, культури. Перенесення туберкульозного диспансеру згідно приписів санітарної служби міста. Комплектація онкодиспансера апаратом променевої терапії. Завершення будівництва дитсадка на Таращанському масиві та освітнього комплексу на Піщаному масиві.

Прискорення передачі ПК «Росава» у комунальну власність. Збільшення кількості загальнодоступних дитячо-юнацьких спортивних секцій. Реконструкція центральної частини міста. Відродження музею космонавтики. Відкриття міської картинної галереї.

4. Поліпшення екологічного стану річок Рось і Протока. Побудова міської набережної. Створення туристичного маршруту містом Біла Церква.

 

Зав’ялова Тетяна Анатоліївна 11.10.2012

 

Набрав 4079 голосів. Зозуля Руслан Петрович Темна конячка. Політодинак. Нардеп-«Списочник» (93) БЮТу. 18.10.2011р. вийшов з фракції. Член бюджетного комітету ВРУ. Представник Білгород-Дністровського політикуму. Чомусь декларує свою приналежність до ПАТ «Росава»  

 

народився 17 серпня 1966 року в смт. Липовець Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, секретар Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, безпартійний, проживає в місті Білгород-Дністровський Одеської області, судимість відсутня, самовисування. 11.08.2012 

Програма

 Розвинуте та міцне вітчизняне виробництво – запорука нашої впевненості у майбутньому!

Шановні виборці!

Разом з вами ми набули досвіду розбудови власними силами нашого славетного міста. Слід визнати, що АТ «РОСАВА» – візитна картка нашого міста, бюджетоутворююче підприємство, завдяки якому підтримується інфраструктура міста Біла Церква. Останні роки ми постійно приймаємо участь у соціально-культурних проектах міста та Київській області. Однак, як вказує досвід нашої держави, стабільний розвиток економіки регіону неможливий без представництва у законодавчій владі. Повністю усвідомлюючи свою моральну та громадянську відповідальність перед Вами, вважаю справою честі і гідності продовжити відстоювати інтереси регіону у Верховній Раді.

Для розвитку регіону:

Створити Благодійний фонд «Росава» на території міста Біла Церква;

Запровадити фінансування програми «Соціальна медицина» з метою технічного переобладнання медичних закладів регіону;

Запровадити фінансування програми «Оновлене місто» з метою технічного переобладнання шкіл та дитячих садочків на території регіону;

Продовжити фінансування програми «Подяка ветеранам та першопрохідцям»;

Продовжити фінансування програми «Соціальний автобус» та залучитись до впровадження тролейбусного сполучення вулицями нашого міста;

Продовжити підтримку конкурсними грантами та стипендіями навчання обдарованої молоді округу;

Продовжити матеріальну підтримку дитячих притулків, притулків для людей похилого віку та інвалідів;

Продовжити фінансову підтримку духовних, спортивних та культурних осередків регіону тощо;

Створити Громадську організацію «Росичі за справедливість» для контролю використання бюджетних коштів міста та виконання соціальних програм.

Для всієї країни

Усвідомлюючи відповідальність за майбутнє країни в цілому, вважаю необхідним в законодавчий спосіб відстоювати у сфері державотворення і становлення громадянського суспільства:

У сфері економіки буду підтримувати:

законодавче закріплення соціальної відповідальності власників підприємств за добробут населення територій, прилеглих до виробництва;

створення внутрішнього сприятливого середовища для вітчизняних товаровиробників;

унеможливлення рейдерських захоплень підприємств незалежно від розміру та форми власності;

неухильність курсу на мінімізацію енергозалежності економіки України від імпорту енергоносіїв;

вирішення проблеми безробіття;

кредитно-фінансову підтримку розвитку малого та середнього бізнесу;

У сфері соціальної політики і духовного відродження:

Сприяти законодавчому забезпеченню:

збільшення доходів працюючих громадян та платоспроможності населення;

захисту громадянських прав малозахищених верств населення: молодих родин, дітей, інвалідів, ветеранів війни та праці тощо;

добиватися збільшення розмірів мінімальної пенсії і заробітної плати за рахунок відміни спецпенсій і пільг чиновникам та народним депутатам, скорочення непомірно роздутого державного апарату, контролюючих органів; 

розвитку накопичувальної системи пенсійного забезпечення працівників;

реформуванню системи судочинства шляхом введення суспільного контролю за діяльністю суддів і посилення відповідальності за неправомірні рішення;

впровадження механізмів виборності та відзиву суддів на регіональному рівні та створення інституту суду присяжних;

обмеження пропаганди насильства та моральної розбещеності, котрі підточують етнічні та духовні підвалини нації;

Для мене завжди були і будуть головними завданнями – питання економічного, соціального розвитку та духовного відродження міста Біла Церква.

Досягнення виробництва – на благо людей!

 

Зубарєв Василь Якович 06.10.2012р. 

Коверда Вадим Миколайович 09.10.2012р.

 

Набрав 815 голосів. Костельнюк Олександр Васильович

 Темна конячка. Політодинак. Столичний десант. Середньоосвічений представник столичного бізнесу. 

 народився 12 червня 1977 року в місті Вінниці, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. 13.08.2012 

Програма

Я, як незалежний кандидат у депутати, стурбований багатьма питаннями, що їх кожного дня ставлять білоцерківці.

Гарантую:

По-перше, взявши на себе зобов’язання перед громадянами міста Біла Церква, дотримуватися своїх обіцянок.

По-друге, проявляти політичну волю, яку маю, для вирішення нагальних питань усіх верст населення регіону.

По-третє, ставити інтереси громади на перше місце.

По-четверте, сприяти розвитку благоустрою міста і захищати права громадян, гарантовані їм Конституцією і місцевими законами.

Найцінніше – це життя, тому обіцяю поставити його збереження і охорону на перше місце.

Декілька цілей, які я ставлю перед собою:

Сприятиму розвитку медичної сфери міста, дотримання жорстких вимог щодо лікарського професіоналізму та реагування на прикрі випадки недбалості, контроль за продажем лікарських засобів і зведення до нуля можливість фальсифікацій життєвонеобхідних лікарських засобів, які розповсюджуються на території міста. Обов’язок влади – зберегти здоров’я нації.

Введу покарання лікарям-хабарникам з одночасним підвищенням заробітньої платні медичним працівникам.

Братиму безпосередню участь у будівництві нових лікарень і вдосконаленні медичної та фармацевтичної мереж міста. Кожен має право бути обслугованим найкращим чином та отримати точний діагноз і чесну ціну на ліки.

Забезпечу школярам, студентам і працівникам бюджетної сфери – якісний медичний огляд із професійними висновками лікарів. Попередити захворювання – найкращий спосіб зберегти здоров’я.

Сприятиму впровадженню спортивних гуртків при закладах дітей та юнацтва, які змогли б виховати любов до спорту та здорового образу життя у підростаючого покоління. Зробити їх послуги максимально доступними для усіх, навіть малозабезпечених верст населення. Найкраща профілактика – спорт і здоровий спосіб життя.

Сприятиму підвищенню рівня викладання для здобуття якісним знань у навчальних закладах всіх рівнів міста Біла Церква.

Зобов’яжу перевізників міста дотримуватися правил безкоштовного перевезення пільгових верст населення. Відповідно мотивувати перевізників і зробити схему компенсації прозорою.  Бізнес і влада – єдині у процесі будівництва справедливого та гідного життя білоцерківців.

Буду домагатися встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Зроблю процес отримання пенсії за інвалідністю максимально прозорим і простим. Люди з обмеженими можливостями не повинні страждати від хабарництва і бюрократії медичних комісій.

Підтримуватиму державні або приватні програми, спрямовані на задоволення нагальних потреб малозабезпечених громадян, як-от, соціальні магазини, аптеки та служби. Допомагати людям – завдання для громади, політикуму та бізнесу.

Полегшу можливість отримання субсидій для тих сімей, дохід яких не перевищує прожиткового мінімуму. І навпаки, зробити жорсткішим контроль за оплатою комунальних платежів заможними людьми. Соціальна справедливість починається із свого під’їзду.

Забезпечу введення громадського контролю за діяльністю міліції у місті.

Гарантую особисте втручання у ті судові рішення, які мають ознаки хабарництва.

Дата                                                                                         Підпис

 

Котенко Олексій Володимирович 02.10.2012р. 

 

Набрав 382 голосів, ОВК додала ще 16. Коча Ігор Юрійович

 Темна конячка. Політодинак. Місцеві вибори 2010р. Кандидат на посаду міського голои. 1 - у списку Громадянської партії «ПОРА», Вища, Безпартійний, Білоцерківська міська громадська організація «Фан-клуб футбольного клубу «Динамо» (м. Київ)», Голова правління

Припускаю, що він не має, чи не хоче мати жодної уяви стосовно стану комунальної сфери міста, а як керівник, документи на доплату «чорнобильських» своїм працівникам у належному розмірі, він не подає. Представник бізнесу.

народився 20 квiтня 1985 року в місті Біла Церква Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "Дарйен кепітал", безпартійний, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, самовисування. 13.08.2012

Програма

Час робити зміни, час обирати молодих!

Парламент нового скликання має оновитися молодими обличчями та освіченими людьми нової формації, здатними конструктивно мислити та приймати закони для людей, а не для політиків і бізнесменів. Молода зміна повинна дотримуватися принципів та чіткої послідовної позиції, вміти працювати консолідовано та результативно. Свій потенціал хочу раціонально використати задля процвітання мого рідного міста Білої Церкви та моїх земляків.

Змінити все й одразу не реально, тому в своїй роботі я не обіцяю неможливого, а беру на себе конкретні зобов'язання.

Соціальна захищеність громадян може бути лише в економічно розвиненій державі, тому як молодий спеціаліст я виступатиму за розвиток економіки в країні в цілому та на Київщині зокрема:

пільги малому та середньому бізнесу мають бути не на словах, а на ділі;

утримання із заробітної плати мають бути скорочені до мінімуму для збільшення фактичних доходів працівників та мінімізації зарплати «в конвертах»;

 внесення змін до Податкового кодексу має бути пріоритетним завданням нової Верховної Ради - це реально прискорить темпи розвитку промисловості в межах країни.

Рівність у правах і свободах громадян має бути законодавчо закріплена:

влада повинна виконувати рішення судів щодо надбавок пенсіонерам, проживаючим у Чорнобильській зоні;

необхідно припинити всі спекуляції навколо статусу зони радіоактивного забруднення в Київській області та зберегти всі наявні пільги її мешканцям;

тарифи на комунальні послуги мають відповідати їхній якості та пропорційно залежати від рівня доходів громадян.

Екологічну ситуацію в Білій Церкві необхідно тримати під парламентським контролем:

контроль недопущення будівництва в регіоні шкідливих підприємств;

регулярний моніторинг якості питної води;

очищення річок та жорсткий нагляд щодо викидів у ґрунт та підземні води забруднюючих речовин.

Роль громади у вирішенні повсякденних проблем має укріплюватися:

необхідно розробити механізм, при якому рішення референдуму буде носити не рекомендований характер, як на сьогоднішній день, а прийняте до виконання радами всіх рівнів;

законодавчо поліпшити інструмент громадських слухань;

розробити поправки до законів про вибори щодо відкликання депутата громадою та переобрання його.

За своє життя я навчився слухати і розуміти людей, захищати скривджених і знаходити розумні шляхи вирішення їх проблем.

Так, я вмію працювати, розумно використовуючи сили і час, і знаю як вибудовувати ефективні системи управління та економіки.

Моя стратегія - планування роботи таким чином, щоб представництво депутата від нашого міста дало можливість максимально сприяти підвищенню рівня життя громадян Київщини.

Біла Церква -  місто, де я народився, де я ходив до школи, технікуму та університету, живу і працюю поруч із вами. Тут мешкають мої батьки, бабуся та дідусь. Для мене це найдорожча в світі земля. Тому я сповна відчуваю свою велику відповідальність перед вами.

 

Кошеленко Олександр Анатолійович 12.10.2012

Кривий Сергій Андрійович 11.10.2012

Кропивницький Вадим Васильович 12.10.2012

 

З 3924 набраних голосів, 348 «перетекли» до скарбнички Чудновського. Ліневич Олександр Станіславович

 Колишній депутат міськради від партії регіонів і від партії «Рідне місто». Кандидат на міського голову. Працівник міськвиконкому. Припускаю, що ні він, ні політ сила не мають, чи не хочуть мати жодної уяви стосовно стану комунальної сфери міста та чорнобильської тематики.

народився 6 серпня 1976 року в місті Біла Церква Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова ради, Київська обласна громадська організація "Рідне місто", член Політичної партії "Рідне місто", проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, самовисування. 06.08.2012 

 

Програма

 «Разом відродимо рідне місто – Білу Церкву»

Шановні земляки!

Я народився і виріс у місті Біла Церква, тут пройшло моє дитинство, тут живе моя сім’я, живуть батьки, родичі та друзі. У цьому місті я сформувався як особистість, як лідер, тому це місто для мене найрідніше і я роблю та робитиму усе, щоб воно стало процвітаючим.

Все своє життя я дотримуюсь правила, що краще пообіцяти менше, а зробити більше, аніж навпаки.

Виходячи з внутрішніх переконань і власного набутого досвіду, представляю свою програму:

при виконанні своїх депутатських обов¢язків буду керуватись Конституцією України, її законами і власною освітою;

захищатиму інтереси Білої Церкви на всеукраїнському рівні;

лобіюватиму питання щодо отримання нашим містом статусу столиці Київської області;

недопущу будівництво екологічно-небезпечних підприємств у Білій Церкві та поблизу міста;

сприятиму ліквідації сміттєзвалища у місті Біла Церква;

всебічно сприятиму розвитку добросусідських відносин з усіма державами, встановленню творчого партнерства, співробітництва.

Гідний рівень життя – кожному

Буду домагатися виконання державою конституційних гарантій безкоштовної освіти, медичного обслуговування, відповідного пенсійного забезпечення, встановлення мінімальних зарплат, пенсій та стипендій вище прожиткового мінімуму.

Приведення цін на квартплату, електроенергію, газ та інші комунальні послуги у відповідність до реальних затрат на них та доходів населення. Зниження податкового тиску, відміна ПДВ з комунальних платежів населення, відміна абонентської плати за теплопостачання у місті Біла Церква.

Економічне зростання та захист національних інтересів України

Буду сприяти прийняттю законів по впровадженню справедливої пенсійної реформи, про допомогу інвалідам, багатодітним сім¢ям, малозабезпеченим громадянам.

Вимагатиму чіткої підтримки молоді з боку держави, надання їй кредитів на навчання і придбання житла, створення належних умов життя й праці.

Створення умов для ефективного розвитку підприємств усіх форм власності, захист вітчизняного виробника.

Стимулювання малого та середнього бізнесу, збереження системи спрощеного оподаткування.

Реформування Збройних Сил, яке б не ставило під загрозу обороноздатність України, перехід до професійної армії, відродження престижу професії військовослужбовця.

Створення умов для відродження духовності та національних традицій, звільнення національного інформаційного простору від пропагування жорстокості, насильства та порнографії.

Закон - єдиний для всіх

Прийняття законів, які спрямовані на захист інтересів народу, а не купки олігархів.

Захист прав та свобод людини, особистої безпеки, цивільний контроль над діяльністю силових структур.

Підвищення ефективності роботи правоохоронних органів, посилення карної відповідальності за посягання на людське життя, приватне майно, хабарництво.

Актуальні проблеми Білої Церкви

Відновлення в повному обсязі виробництва на всіх підприємствах міста, створення нових робочих місць.

Оздоровлення екологічної ситуації в місті та збереження історичних цінностей.

Використання місцевих радонових джерел для організації курортного комплексу всеукраїнського масштабу.

Проведення повної комп’ютеризації шкіл міста, підключення їх до мережі Інтернет.

Сприятиму комплексному очищенню річки Рось та будівництву нового мосту за сучасними технологіями.

Якщо ви, шановні білоцерківці, надасте мені право відстоювати ваші інтересі на вищому законодавчому рівні, саме за такими принципами я і буду працювати у Верховній Раді України.

 

 

Набрав 34857 голосів, виграв вибори, але перемогу не втримав. Марченко Олександр Олександрович

 Місцеві вибори 2010р.: вища, Всеукраїнське об'єднання «Свобода», голова правління ВАТ «Білоцерківський кар'єр» 1 у списку. Депутат міськради 2002 – 2006р.р., 2010р. - …. Претендував на посаду міського голови. Кандидат і фракція у міськраді, за два роки так і не спромігся бодай висловити своє ставлення стосовно стану комунальної сфери міста. Документи на доплату «чорнобильських» своїм працівникам у належному розмірі, він не подає. Представник бізнесу.

народився 14 сiчня 1965 року в селі Рибчинці Хмільницького району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, ТДВ "Білоцерківський кар’єр", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода". 10.08.2012  

Програма

Своя влада – Своя власність – Своя гідність

на СВОїй, БОгом ДАній землі

Моєю метою є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Для досягнення цієї мети необхідно виконати два завдання:

І. Негайно конституційними методами усунути від влади режим олігархічної диктатури, ліквідувати наслідки його правління та не допустити реваншу.

ІІ. Утілити в життя чіткий план всеосяжних докорінних перетворень у державі згідно з ключовими положеннями Програми захисту українців за принципом: Своя влада – Своя власність – Своя гідність.

І. Усунення від влади режиму олігархічної диктатури та ліквідація наслідків його правління

Зупинити наступ олігархічної диктатури та не допустити узурпації влади режимом кримінально-олігархічних кланів. Унеможливити будь-які спроби конституційного перевороту. Протидіяти політичній корупції – купівлі народних депутатів.

Ухвалити закон про імпічмент Президента України.

Висловити недовіру та відправити у відставку Уряд Азарова-Тігіпка-Табачніка у повному складі.

Скасувати зрадницькі «Харківські угоди».

Розслідувати законність приватизаційних процесів, ініційованих Урядом Азарова. Повернути у власність держави стратегічні підприємства.

Протидіяти запровадженню ринку землі сільськогосподарського призначення.

Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики». Ухвалити натомість Закон «Про захист української мови».

Відмінити несправедливу пенсійну реформу та грабіжницький Податковий кодекс.

ІІ. План всеосяжних докорінних перетворень

1. Своя влада: Докорінне очищення держапарату та відповідальне народовладдя замість свавілля можновладців і бутафорної «демократії»

Провести люстрацію влади.

Запровадити в кримінальному законодавстві принцип «що вища державна посада, то вищий рівень відповідальності за скоєний злочин».

Запровадити обрання місцевих суддів громадою строком на 5 років.

Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів рад усіх рівнів, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпорядникові й керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму.

2. Своя власність: Могутній середній клас і соціальний захист замість панування олігархії та грабунку країни

Повернути до комунальної власності підприємства електро-, газо-, тепло- і водопостачання та водовідведення.

Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними, стимулюючи розвиток середнього класу, який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення.

Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки».

Забезпечити пільгові умови повернення на Батьківщину всіх українських заробітчан. Зароблені ними гроші і майно вважати інвестиціями, які не оподатковуються.

Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя. Встановити пряму залежність розміру пенсії від стажу роботи.

3. Своя гідність: Збереження національної ідентичності та відновлення історичної справедливості замість розгулу українофобії та реваншу радянської імперії

Ухвалити Закон «Про захист української мови».

Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України.

Заборонити рекламу тютюнових виробів та алкогольних напоїв на всій території України. Запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду наркоманії та сексуальних збочень.

 

Масюк Сергій Миколайович 11.10.2012

Матюшко Вадим Михайлович 11.10.2012

Мельничук Сергій Васильович 11.10.2012

Миргородченко Микола Васильович 02.10.2012р.

Міхеєв Олександр Сергійович 02.10.2012р.

 

З 716 набраних голосів, 51 «перетекли» до скарбнички  Чудновського.  Музика Григорій Дмитрович

 Темна конячка. Гарно співає. «Підспівує» Р.П. Зозулі. Вочевидь ні він, ні політ сила не має жодної уяви стосовно стану комунальної сфери міста та чорнобильської тематики.

народився 12 червня 1948 року в селі Матвіїха Володарського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, актор-вокаліст, Київський обласний театр імені Саксаганського, безпартійний, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія "ВІДРОДЖЕННЯ". 11.08.2012 

 

Програма

Шановні співвітчизники!

Я, Музика Григорій Дмитрович, вважаю, що Україна потребує реформ, які б здійснювалися в інтересах народу.  За 20 років незалежності влада не змогла забезпечити людям гідний рівень життя, і цю кричущу несправедливість необхідно негайно виправити!

Тому я вирішив балотуватися до Верховної Ради України, щоб з парламентської трибуни відстоювати та захищати права своїх земляків. Вихований у християнських традиціях, вважаю, що прийшов час повернути чесність та порядність в українську політику. Ми повинні дати відсіч зажерливим олігархам, які намагаються провести до Верховної Ради своїх слухняних маріонеток. До парламенту мають бути обрані чесні та відповідальні політики, які працюватимуть не для того, щоб набити власного гаманця, а заради добробуту своїх виборців.

Економічна політика влади має ґрунтуватися на принципах свободи підприємництва і недопущення тиску на бізнес. Будь-які соціальні ініціативи підприємців, які виходять за межі здійснення ними визначених законом зобов’язань перед суспільством, мають додатково стимулюватися шляхом застосування відповідних інструментів державного регулювання. Інноваційні галузі економіки повинні стати беззаперечним пріоритетом промислової політики. Податкові пільги та інші заохочувальні заходи мають застосовуватися для всіх підприємств, діяльність яких сприяє зміцненню глобальної конкурентоспроможності України. Державні інвестиції повинні спрямовуватися лише у проекти, які стануть каталізаторами економічного зростання відповідних галузей чи територій. Дітям нашої держави – гідний розвиток їх особистості, доступне навчання, захист їх прав та інтересів.

В основу соціальної політики влади має бути покладений принцип адресності матеріальної допомоги, монетизації та систематизації всіх пільг. Необхідно припинити зловживання чиновників при нарахуванні пенсій та визначенні розміру соціальних виплат. Пенсії мають бути підвищені до 80 % середньої по країні заробітної плати, а їх сума повинна встановлюватися відповідно до заслуг людини. Жінки повинні мати право самостійно обирати, в якому віці йти на пенсію, не втрачаючи при цьому гроші через зменшення відповідних виплат. Працівники бюджетної сфери повинні отримувати заробітну плату на рівні середньої по промисловості, обов’язково одержувати соціальне житло, яке переходитиме у їхню власність після 15-річного стажу роботи на відповідних посадах. Допомога на дітей має бути збільшена у 2 рази. Держава має гарантувати безкоштовну та якісну середню освіту, а також забезпечити всі родини з дітьми місцями у дитячих садочках. Інваліди повинні мати змогу обирати виробника технічних засобів реабілітації. Держава має жорстко регулювати ціни на продукти харчування та ліки першої необхідності. Сфери науки та культури мають бути забезпечені цільовим бюджетним фінансування, відповідні статті бюджети мають бути захищені від секвестру.

Всі ці принципи мають бути терміново впроваджені у практику роботи влади. В якості народного депутата України я зобов’язуюсь добитися відповідних перетворень  та змінити життя українців на краще!

 

З 431 набраних голосів, 18 «перетекли» до скарбнички Чудновського.  Найвельт Едуард Михайлович

Провладний кандидат. Середньоосвічений будівничий металургійного комбінату. 

Місцеві вибори 2010р.: загальна середня, член Партії регіонів, генеральний директор, приватне підприємство «Еркер». Округ – 27. місце – 4. 149 «за» 2.94%. Представник бізнесу. Припускаю, що документи на доплату «чорнобильських» своїм працівникам у належному розмірі, він не подає.

народився 14 жовтня 1941 року в селі Олексіївка Кузнецького району Кемеровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, керівник, ПП "Еркер", безпартійний, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, самовисування. 15.08.2012 

 

Програма

Я, Найвельт Едуард Михайлович, балотуючись до Верховної Ради України своєю основною задачею вбачаю розбудову нашого міста, відновлення, могутньої колись, будівельної галузі, адже, відновлення житлового будівництва надасть можливість створити нові робочі місця, забезпечити житлом молоді сім’ї, військових пенсіонерів, лікарів, вчителів, чорнобильців, зрушити з місця квартирну чергу.

Тисячі молодих людей не мають ані роботи, ані можливості поліпшити свої житлові умови  та не мають умов для створення нових сімей.

Люди, які роками працювали на державу, служили в Збройних Силах України, ліквідували наслідки Чорнобильської катастрофи, вимушені роками стояти на черзі для отримання свого власного житла.

Підприємство, яке я очолюю, єдине у нашому регіоні, яке працює по програмі за ініціативою Президента України по будівництву соціального та доступного житла. Я докладу всі свої зусилля, щоб такого житла будувалось у нашому місті якнайбільше.

Глибоко переконаний, що досвід і знання набуті за більш, як 50 років безперервної роботи на будівництві житлових і виробничих приміщень, десятки  кілометрів вуличних та магістральних мереж і доріг, дають мені можливість розуміти всі проблеми нашого міста і представляти його жителів у Верховній Раді.

З повагою, Найвельт Едуард Михайлович

 

Набрав 89 голосів. Нечас Олександр Вікторович

Темна конячка. Припускаю, що ні він, ні його політсила поняття не має стосовно проблем житлово-комунальної сфери міста і чорнобильської тематики.

народився 24 грудня 1969 року в місті Тетіїв Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Партії "НАРОДНИЙ БЛОК", проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.   10.08.2012 

 

Програма

Наша ненька Україна за більше, ніж двадцять років незалежності пройшла нелегкий шлях творення самостійної, незалежної держави. Сьогодні можна констатувати, що попереду - ще не один рік кропіткої роботи.

Вважаю, що саме професійні юристи, повинні стати основою майбутнього складу вищого законодавчого органу держави.

Маючи не малий життєвий та професійний досвід я готовий з повною мірою відповідальності стати Вашим представником у Верховній Раді України.

Моя головна мета:

Розробка та прийняття таких Законів, які забезпечать Україні стабільний розвиток та процвітання.

Мої головні життєві принципи:

Не обіцяти, а робити все з Божого благословення щиро, від чистого серця і заради людей;

Я виступаю за:

верховенство Права понад усіма політичними, економічними та соціальними відносинами;

підвищення професійного рівня кадрів правоохоронних органів, прокурорів  та суддів;

проведення судової реформи;

розвиток національної економіки;

вільний доступ до влади;

збереження духовності та моральних принципів;

підтримку інвалідів та малозабезпечених верств населення;

пенсійну реформу – на користь людям, а не на шкоду;

очищення влади від корумпованості, клановості та корисливих інтересів;

Буду добиватися того, щоб конституційні права та свободи були реально забезпечені!

Я гарантую, що буду постійно працювати заради розвитку м. Біла Церква та сприяти вирішенню усіх нагальних проблем мешканців міста.

Прикладу всіх зусиль щоб забезпечити Білій Церкві – якісні дороги, розвинену інфраструктуру.

Гарантую, що у місті працюватиме моя громадська приймальня, через яку кожен з вас буде почутий, а проблеми будуть вирішуватися.

Шановні виборці, оберімо спільно краще життя!

Олександр Нечас .

 

Олійник Костянтин Анатолійович 12.10.2012

 Паламаренко Олександр Володимирович 02.10.2012р.

Набрав 932 голосів. Пензарєв Олексій Якович

Після мого письмового звернення від 27.07.2012р. до голови обласної партійної організації Україна вперед А.С. Шаблієнка, нарис Комуналка-криміналка звернення до депутатів міськради, стосовно комунальних проблем міста та чорнобильської проблематики, керівник міського партосередку одразу ж зорганізував зустріч з їхнім фахівцем, начальником юридичного відділу ЖЕК № 6 - Альоною Іванівною Федоренко. Між нами відбулась довірлива розмова під час котрої я пояснив суть піднятих у зверненні проблем та запропонував ряд конкретних пропозицій для їх вирішення тощо. АІФ все ретельно занотувала і я окрилений пішов. Нажаль відповіді мені не надано дотепер. Однак 08.10.2012р. мені надійшов рекомендований лист з судовим наказом про стягнення з мене «боргів» за більше десяти попередніх років та копією заяви АІФ від 31.07.2012р. про його видачу. До слова.

В їхньому офісі висить плакат з запевненням Королевської «допоможемо кожному». От і допомагають. І це ще тільки перед виборами.

Даний приклад є показовим з тої підстави, що висвітлює «нутро» наших політичних партій і громадських організацій.

народився 27 травня 1984 року в місті Біла Церква Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Білоцерківська міська громадська організація "Центр з питань захисту прав споживачів", член Партії Наталії Королевської – "Україна – Вперед!", проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Наталії Королевської – "Україна – Вперед!". 11.08.2012 

 

Програма

Моя мета – це щасливе майбутнє Білої Церкви – міста добра, комфортного для життя, в якому зручно працювати, навчатися та відпочивати.

Задля цього необхідно сприяти розвитку різних сфер життя мешканців, інфраструктури та галузей господарства.

Виступаю за надання безкоштовної юридичної допомоги та консультацій  громадянам по питанням, що стосуються сфери захисту прав споживачів за рахунок ефективної роботи очолюваного мною «Центру з питань захисту прав споживачів».

Основними напрямками передвиборчої програми є:

• юридична допомога малозабезпеченим верствам населення, зокрема сприяння у відстоюванні у Європейських інстанціях законних прав, пов’язаних з перерахунком та доплатою до пенсії відповідно Законів України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та «Про соціальний захист дітей війни»;

•контроль за ефективним використанням бюджетних та позабюджетних коштів, комунальної власності, земельних та інших ресурсів;

• сприяння діяльності дитячих, шкільних, учбових закладів, науково-просвітницьких та молодіжних організацій;

• забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики;

•охорона довкілля та раціональне використання природних ресурсів. Очистка річки Рось - є першочерговим та пріоритетним завданням на найближчі роки;

•охорона культурного спадку міста та захист історичного центру;

• сприяння розширенню туристичного потенціалу міста за рахунок розвитку інфраструктури європейського рівня;

Пріоритетним напрямком для розвитку туристичного потенціалу має стати залучення інвестицій та компаній для розвитку туристичних можливостей міста, розробка проектів будівництва рекреаційно-розважальних і спортивно-оздоровчих комплексів.

Я впевнений, що разом ми зробимо наше місто чистим, зеленим, комфортним, перспективним і туристично привабливим.

01 серпня 2012 року  О.Я. Пензарєв

 

З 262 набраних голосів, 16 «перетекли» до скарбнички ЧудновськогоПідпалий Юрій Миколайович

Темна конячка. Припускаю, що ні він, ні його політсила поняття не має стосовно проблем житлово-комунальної сфери міста і чорнобильської тематики. Представник бізнесу. Припускаю, що документи на доплату «чорнобильських» своїм працівникам у належному розмірі, він не подає.

народився 27 серпня 1974 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Трейнвел", безпартійний, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Українська морська партія. 11.08.2012 

 

Програма

Я, Підпалий Юрій Миколайович, вважаю, що Україна потребує реформ, які б здійснювалися в інтересах народу. За 20 років незалежності влада не змогла забезпечити людям гідний рівень життя, і цю кричущу несправедливість необхідно негайно виправити! Тому я вирішив балотуватися до Верховної Ради України, щоб з парламентської трибуни відстоювати та захищати права своїх земляків. Вихований у християнських традиціях, вважаю, що прийшов час повернути чесність та порядність в українську політику. Ми повинні дати відсіч зажерливим олігархам, які намагаються провести до Верховної Ради своїх слухняних маріонеток. До парламенту мають бути обрані чесні та відповідальні політики, які працюватимуть не для того, щоб набити власного гаманця, а заради добробуту своїх виборців.

Головним джерелом матеріального забезпечення людини, як і споконвіку, мають бути праця, талант, завзяття, а не злодійство, шахрайство, безчестя. Саме з цього необхідно виходити, формуючи політику в духовній і економічній сфері.

Громадяни України повинні мати гідні умови життя та праці. Працездатні – достойно оплачувану роботу, непрацездатні – соціальну підтримку. Плата за працю має забезпечувати реальний споживчий кошик, мінімальна пенсія – реальний прожитковий мінімум. Це потребує створення умов для стійкого економічного зростання, розвитку конкурентоспроможної ринкової економіки, агропромислового комплексу.

В основу соціальної політики влади має бути покладений принцип адресності матеріальної допомоги, монетизації та систематизації всіх пільг. Необхідно припинити зловживання чиновників при нарахуванні пенсій та визначенні розміру соціальних виплат. Пенсії мають бути підвищені до 80 % середньої по країні заробітної плати, а їх сума повинна встановлюватися відповідно до заслуг людини. Жінки повинні мати право самостійно обирати, в якому віці йти на пенсію, не втрачаючи при цьому гроші через зменшення відповідних виплат. Працівники бюджетної сфери повинні отримувати заробітну плату на рівні середньої по промисловості, обов’язково одержувати соціальне житло, яке переходитиме у їхню власність після 15-річного стажу роботи на відповідних посадах. Допомога на дітей має бути збільшена у 2 рази. Держава має гарантувати безкоштовну та якісну середню освіту, а також забезпечити всі родини з дітьми місцями у дитячих садочках. Інваліди повинні мати змогу обирати виробника технічних засобів реабілітації. Держава має жорстко регулювати ціни на продукти харчування та ліки першої необхідності. Сфери науки та культури мають бути забезпечені цільовим бюджетним фінансування, відповідні статті бюджети мають бути захищені від секвестру.

Економічна політика влади має ґрунтуватися на принципах свободи підприємництва і недопущення тиску на бізнес. Будь-які соціальні ініціативи підприємців, які виходять за межі здійснення ними визначених законом зобов’язань перед суспільством, мають додатково стимулюватися шляхом застосування відповідних інструментів державного регулювання. Інноваційні галузі економіки повинні стати беззаперечним пріоритетом промислової політики.

У разі обрання мене депутатом Верховної Ради України буду добиватися:

 прийняття зважених ринкових законів та податкових норм, які б стимулювали розвиток усіх галузей народного господарства,

удосконалення земельних та майнових відносин на основі нового Земельного кодексу,

розвитку переробної та харчової промисловості;

дешевого довготермінового кредитування, податкових пільг для сільськогосподарських товаровиробників,

забезпечення стабільної зайнятості працездатних людей;

проведення пенсійної реформи, індексації пенсій відповідно до зростання рівня життя.

Я гарантую, що мої наміри чисті, а воля до перемоги незламна.

 

Піскарьова Людмила Олексіївна 06.10.2012р.

З 1682 набраних голосів, 140 «перетекли» до скарбнички ЧудновськогоПоляруш Олександр Олексійович

Місцеві вибори 2010р. вища, член партії регіонів, 30 у списку, директор споживчого товариства "Настуся" Округ – 26. місце – 2(1). 389 + 100 підкинутих від комісії, 7.62%. Встиг побувати депутатом допоки його «взашей» не випер дійсний переможець. Припускаю, що документи на доплату «чорнобильських» своїм працівникам у належному розмірі, він не подає.

 

народився 26 травня 1966 року в місті Біла Церква Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, споживче товариство "Настуся", безпартійний, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Пенсіонерів України. 14.08.2012 

Програма

Україна має шанс не тільки розв'язати свої власні проблеми та протиріччя, але й стати взірцем для інших країн. І цю віру мусить народити нова національна ідея та Український прорив, які стануть предметом гордості нашого народу.

1. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОРИВ

Визначимо пріоритетні наукові розробки, які є важливими для інтелектуального прориву країни, та забезпечимо їх повний державний супровід.

Створимо національну ефективну систему управління інноваційним розвитком. Звільнимо від оподаткування кошти, що спрямовуються на наукові розробки та розвиток галузевої науки.

Кожна дитина отримає вільний доступ до високоякісної освіти незалежно від рівня заможності родини.

Створимо якісну систему незалежного контролю рівня знань учнів, започаткуємо прийняття студентів у ВУЗи за результатами шкільних іспитів, а вступні іспити скасуємо. Піднімемо стипендії до рівня прожиткового мінімуму.

 2. ТРАНЗИТНИЙ ПРОРИВ

Україна повинна скористатися перевагами свого геополітичного розташування. Перетворимо Україну на міжнародний транзитний коридор, розбудуємо шляхом державно-приватного партнерства автомобільні магістралі і залізницю, побудуємо нові нафто - і газопроводи, аеропорти, інтегруємося у європейську енергетичну систему, лібералізуємо транзитний режим для пасажирів і товарів.

3. ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ ПРОРИВ

Змінимо пріоритети влади з тіньової підтримки монопольних корпорацій на сприяння середньому та малому бізнесу.

Започаткуємо систему податкових пільг для банків в залежності від обсягу наданих початковому бізнесу кредитів та візьмемо на державу частину ризиків від надання „стартових" кредитів.

Реалізуємо політику зменшення кредитних ставок до європейського рівня.

Перейдемо до системи довгострокового (10-20 років) кредитування бізнесу.

Законодавчо забезпечимо щоквартальну виплату прибутку в повному обсязі власникам дрібних пакетів акцій підприємств.

 4. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ПРОРИВ

 Реалізуємо програму енергозбереження та енергетичної незалежності. Інтегруємося у Європейський ринок електроенергії, модернізуємо ТЕЦ, створимо власний замкнений ядерно-паливиий цикл.

 5. ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОРИВ

Тільки масовий прихід інвестицій в Україну створить робочі місця. При побудові нових виробничих потужностей на п'ять років звільнимо обладнання, технології та комплектуючі, аналоги яких не виробляються в Україні, від податків при імпорті; запровадимо швидку та без корупції аукціонну систему продажу та оренди несільськогосподарських земель.

Передбачимо у соціально-депресивних регіонах спрощений порядок інвестування та п'ятирічні податкові канікули з метою організації масового виробництва товарів на експорт та створення додаткових робочих місць.

6. БУДІВЕЛЬНИЙ ПРОРИВ

Відновимо виконання програми «Територія якісного життя». Здійснимо комплексну реконструкцію міст України з сучасною соціальною інфраструктурою та дорогами європейського рівня, забезпечимо розвиток іпотечного кредитування на житло, збільшимо держзамовлення на соціальне житло. Докорінно реформуємо житлово-комунальне господарство.

 7. АГРАРНИЙ ПРОРИВ

Земля належатиме тільки громадянам України, які живуть і працюють на ній. Власники отримають не лише сертифікати, а й стануть власниками реальних ділянок землі. Ефективні господарі, які орендують с/г землю, отримають податкові та кредитні пільги. Перейдемо від несистемного фінансування села до розробки типових бізнес-проектів з включенням переробки сільгосппродукції.

Такі проекти будуть фінансуватись інвесторами або банками під державні гарантії.

 

Рижиков Руслан Костянтинович 12.10.2012

Самчук Віктор Федорович 06.10.2012р.

Свердлик Костянтин Володимирович 12.10.2012

Стамбуляк Святослав Іванович 11.10.2012

Струк Любов Юріївна 11.10.2012

Урсол Валерій Іванович 02.10.2012р.

Хайлов Анатолій Іванович 02.10.2012р.

Червона Леся Миколаївна 11.10.2012

Набрав 33464 голосів. ОВК, за мовчазної згоди деяких з кандидатів та за впливу розбишак-«журналістів» і бабла, додала ще 1715. ЦВК все це неподобство узаконила. Таким чином було подолано останню сходинку. І ось він «переможець». З огляду на мовчазне схвалення лохторатом такого «розкладу» можна стверджувати про правильність моїх тверджень викладених на початку виборчої епопеї. І стосовно морально-інтелектуальних даних, як претендентів, так і кандидатів. І стосовно нашої здатності вибирати зпоміж себе щонайгірше, а потім зпоміж щонайгіршого – вибрати най-найгіршого. Чудновський Віталій Олегович Не берусь стверджувати, але тільки-но набрав у пошуковику прізвище та ім'я, як зарябіло в очах від публікацій. Та хай БОГ милує з таким кандидатом. Звичайно ж вірити такому чи ні, тут вирішувати кожному. Однак чим керуватись, якщо переважна більшість кандидатів, що називається повискакували перед виборами, як «Грицько з конопель», або, як «чйорт із табакєркі».

На разі кандидат безсоромно позиціонує себе єдиним кандидатом від нашого міста. Саме єдиним. Не найкращим чи одним з кращих а єдиним. Це неправда. Він є одним з 14.

Позиціонуючи себе членом і представником ВО "Батьківщина" та людиною Ю.В. Тимошенко, одночасно набув ознак представника партії регіонів. На разі знаючи рівень моральності та порядності тієї публіки, такому не слід дивуватись. Тим більше, що ВО "Батьківщина" дотепер на таке не реагує. Але офіційно, згідно інформації ЦВК, ВО "Батьківщина" свого кандидата по нашому округу не висувала. Більше того. Єдиним кандидатом від так званої об’єднаної опозиції офіційно є кандидат від ВО Свобода О.О. Марченко. Не витримує критики і твердження кандидата щодо його опозиційності. Достатньо промовистими є такі факти. Представляв кандидата на окрузі не хто інший, як «губернатор» нашої області. Всім відомий будинок культури «БілоцерківМАЗу» обліплений також агітматеріалами «опозиціонера». 

Відзначається він і масовим підкупом «а ля – Черновецький». Відтак девізом його лохторату є «бидло-кияни продавали столицю за кіло гречки, а ми що, гірші?»

народився 8 листопада 1969 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. 13.08.2012 

 

Програма

Я беру участь у виборах до Верховної Ради в надзвичайно складний для країни час, коли Україна, її незалежність і суверенітет перебувають перед реальною загрозою. Замість пенсійної реформи народ отримав підвищення пенсійного віку, замість розвитку чесного підприємництва – здирництво та хабарництво, замість дієвого соціального захисту – знущання над людьми. Держава, яка покликана піклуватися про своїх громадян, перетворилася на суворого і несправедливого вітчима для власних дітей.

Верховна Рада України не віддзеркалює народного волевиявлення. Вона перетворилася на інструмент обслуговування олігархічних груп, на засіб лобіювання приватних інтересів. Країна опинилася в багні корупції, бандитизму, кругової чиновницької поруки. Посеред Європи, у ХХІ столітті ми являємо світові середньовічну державу. Так не повинно бути, бо Україна – сильна і багата земля, яка може дати народові заможність, радість від праці та впевненість у майбутньому.

Я йду до Верховної Ради, щоб очистити країну від корупції, сваволі чиновників і байдужості можновладців. Я прагну бути депутатом для будівництва по-справжньому незалежної, вільної, справедливої і демократичної країни. Досягнення Україною рівня розвиненої європейської країни можливе лише за наявності чесної, відповідальної, ефективної влади, яка приймає рішення на принципах прозорості.

Я пропоную:

Забезпечити притягнення до відповідальності осіб, винних у тотальному розкраданні державного майна за всі роки незалежності України.

Провести антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Запровадити суворе покарання за корупційні дії для всіх, незалежно від рангів, посад та регалій.

Скасувати депутатську недоторканість.

Скоротити чиновницький аппарат на 50 %.

Повернути престиж праці вчителя, лікаря, інженера та робітника у спосіб підвищення зарплат на рівні середньої по промисловості.

Скасувати так звану пенсійну реформу та підвищення пенсійного віку.

Розробити і втілити в життя державну програму створення нових робочих місць.

Скасувати довічне призначення суддів на посади та запровадити виборність суддів.

Сприяти створенню державної банківської установи, яка здійснюватиме весь комплекс обслуговування сільськогосподарської сфери, усунути численних посередників між селом та ринком сільськогосподарської продукції.

Підвищити вдвічі державні видатки на охорону здоров’я і закріпити цей рівень законодавчо.

Забезпечити справжню свободу слова, запровадити механізми упередження скуповування олігархами засобів масової інформації та маніпулювання громадською думкою.

Ввести в українське законодавство норми Європейської хартії про місцеве самоврядування: 30% податків та зборів перераховується до державного бюджету, 70% – залишається в місцевих бюджетах.

Провести податкову реформу з метою створення чесних і комфортних умов для малого та середнього бізнесу.

Створити програму дієвої екологічної безпеки України, запровадити систему попередження онкозахворювань і виявлення хвороби на ранніх етапах.

Владу мають формувати ті, хто висловлює думку народу і суспільства, а не олігархічних кланів.

На місцевому рівні:

1. Розв’язати проблеми водогінної, каналізаційної мереж та очисних споруд.

2. У зв’язку зі зростанням рівня онкозахворювань сприяти будівництву нового приміщення Білоцерківського онкодиспансера.

3. Забезпечити ремонт доріг та сприяти благоустрою міста – зокрема, Державного дендропарку «Олександрія».

4. Проводити щоквартальні звіти народного депутата перед виборцями, а також опитування населення щодо назрілих проблем і сприяти їхньому розв’язанню.

10 серпня 2012 р.                                                   Чудновський В.О.

 

 Шаравара Юрій Вікторович 05.10.2012р. 

Шилов Іван Петрович  04.09.2012р.

 Щербак Наталія Анатоліївна 09.10.2012р.


Політичні партії
 

Комуністична партія України добровільно, з меркантильних інтересів відмовилась від всевладдя та реалізації принципів своєї ідеології. Зруйнувала блок Ради Економічної Взаємодопомоги (соцтабір) та Союз Радянських Соціалістичних Республік. Породила олігархію і останніми роками відверто співпрацює з найбільш заможною її частиною. Силовим методом. Проливши ріки крові. Знищивши цвіт нації – інтелігенцію і господарів-хліборобів, виплекала «ґомо совєтікус». Тобто. Людей, заляканих уже на генетичному рівні, не здатних не те, що самостійно мислити для наведення порядку у власній державі, місті, а й в будинку чи квартирі. Потім, з метою тотального пограбування, кинула їх, абсолютно не підготовлених, у вир нових економічних взаємовідносин. Тепер же розповідають як гарно при них було і як погано стало. При цьому вочевидь з природної сором’язливості замовчують, а хто ж це все наробив? Ув’язнений В. Чорновіл з ув’язненим Л. Лук’яненком? Оце вони «інакомислящіе» мали такий вплив і можливості? Та побійтесь бога «товаріщі». Все це стало можливим через те, що у ваших руках набралась критична маса накопиченого за роки радянської влади, капіталу котрим фактично не було можливості скористатись. А ще ж була, «бєрі нє хочу» колосальна частина народної власності, трудових заощаджень людей тощо. Відтак маючи в руках ще й абсолютну владу, як казав КОБЗАР – задумали й сталось. І ніхто їм не став на заваді. Навіть пов’язані присягою КДБ, військо, міліція тощо. Чи хтось все ще думає, що таку «махіну» спромоглися здолати декілька в’язнів. Гай, гай нерозумні.

Але про таке «лохторату» ні, ні. Тому і надалі лунає «ми комуністи … ».

Чому я з претензіями до цієї нібито незначної політсили котра сповідує близькі мені принципи соціальної справедливості? Ну насамперед, вона є базовою політсилою. Всі інші то утворені і керовані нею політ проекти або так звана «шушера». Про керованість усіх політ сил свідчить їх реакція на відміну місцевих виборів призначених на травень 2010 року. Нариси «Узурпація влади». Тоді, постановою ВРУ було відмінено місцеві вибори. Саме відмінено, а не перенесено. І ніхто ні гу-гу. Коли ж влітку ці вибори призначили на осінь, всі дружно кинулись брати в них участь. На разі ні вона, ні тим більше «шушера» до дієвого сповідування принципів соціальної справедливості не мають жодного відношення. Щоб спростувати посилання на їх малу чисельність у ВРУ наведу декілька прикладів її легальної діяльності. Пригадайте дії фракції комуністів при розгляді питання вступу до світової організації торгівлі або про спільні навчання наших військовиків з військовиками НАТО. Тобто. Попри їх невелику чисельність вони тоді зуміли здійняти такий лемент у залі, що аж ну. Однак такого жодного разу не спостерігалось при розгляді законів про держбюджет та іншої маси законів котрими людей обдирали до нитки. Свого часу вони були більшістю і неодноразово були, як і тепер, у складі парламентської більшості. І що?

 39999 – Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

18213 –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

17257 –  політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

13872 –  Партія регіонів

7128 –  Комуністична партія України

2044  – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"

1448 –  Радикальна Партія Олега Ляшка

666  – Партія Пенсіонерів України

598 –  Політична партія "Наша Україна"

443  – Соціалістична партія України

402  – Партія Зелених України

380  – Українська партія "Зелена планета"

255  – Політична партія "Зелені"

163 –  Політична партія "Україна майбутнього"

157  – Партія "Руський блок"

116 –  партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"

82 –  Політична партія "Народно-трудовий союз України"

62 –  Ліберальна партія України

62 –  Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"

60 –  Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"

57 –  політична партія Українська Національна АсамблеяОбновлен 07 фев 2013. Создан 25 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником