ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗЛОЧИН. Ліченко Володимир Максимович

 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗЛОЧИН. Ліченко Володимир Максимович

Правозахист 

10. 09. 2012 гражданином Личенко В. М. зарегистрировано заявление на имя Генерального прокурора Украины о доказательном факте явных признаков нарушения статьи 375 УК Украины судьями специализированной коллегии ВАСУ в состав которой входит судья М. М. Олексиенко, который вынес определение об отказе в рассмотрении иска Яценюка А.П. к Президенту Украины.

Не позже чем до 20. 09. 2012 Генеральный прокурор Украины или один из его заместителей обязаны вынести и подписать постановление об возбуждении уголовного дела против судей ВАСУ или вынести и подписать мотивированное с обоснованием доказательствами постановление об отказе в возбуждении уголовного дела.

Копии, названого выше заявления о преступлении, 10.09.2012 на акции возле ВАСУ лично заявителем даны народным депутатам К. Ляпиной и координатору акции Одарченко.

 

Генеральному прокурору України

Ліченка Володимира Максимовича

м. Біла Церква Київської області

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗЛОЧИН

в порядку статті 97 Кримінально-процесуального кодексу, згідно нормі частини 3 статті 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

09 серпня 2011 року я звернувся до Вищого адміністративного суду України (надалі ВАС У) з позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (надалі ВККСУ), який був оформлений для розгляду в порядку скороченого провадження.

Усупереч описово-обгрунтувальній частині позову, вимогам, повноті надання необхідних документів, змісту статті 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі КАСУ) було призначено відкритий розгляд справи (справа № П/9991/448/11).

Будучи вимушеним приймати участь у відкритому судовому засіданні,  21 вересня 2011 року я подав змінену позовну заяву.

Судове засідання 05 жовтня 2011 року було відкладене за ініціативою суду з підстави «для належної підготовки представника відповідача» до 19 жовтня 2011 року.

Спонуканням до звернення із зазначеним вище позовом стало отримання мною листа-повідомлення на бланку ВККСУ від 29 червня 2011 року № 8вк-952511, 963811, 964811 за підписом члена ВККСУ В. Мікуліна наступного змісту: «Повідомляємо, що вивченням  матеріалів скарги відомостей про наявність ознак дисциплінарного проступку у діях вказаних суддів не встановлено».

19 жовтня 2011 року колегія суддів ВАСУ у складі:

- головуючого, судді Олексієнка М.М,

- суддів: Зайцева М.П.,

- Рецебуринського Ю.Й.,

- Сороки М.О.,

- Черпака Ю.А. у справі в зазначеному вище позові ухвалила постанову про відмову у повному задоволенні позову, мотивуючи своє рішення тим, що: «Про прийняте Рішення позивачу повідомлено листом від 29 вересня 2011 року, в якому зазначено, що підстав до відкриття дисциплінарної справи відносно суддів, дії яких оскаржувалися, немає».

Тобто, суд у зазначеному складі мотивував своє рішення явно неналежним доказом, створеним ,,заднім числом» з ознаками умисного створення судом умов для фабрикування цього доказу з метою забезпечення прийняття завідомо неправосудного рішення.

Позивачем була оскаржена відмова про відкриття дисциплінарного провадження стосовно дій та бездіяльності голів Білоцерківського міськрайонного суду Київської області та апеляційного суду Київської області про яку позивач отримав повідомлення від 29 червня 2011 року, позовна заява направлена до суду 09 серпня 2011 року, суд же мотивував своє рішення, начебто, здійсненням оскарженої бездіяльності 29 вересня 2011 року.

З позиції процесуального адміністративного права суд, очевидно, порушив правила, визначені частинами 2, 3 статті 11 КАСУ, тобто, порушив принцип диспозитивності у спосіб не розгляду, ігнорування заявлених позовних вимог.

Натомість, начебто, розглянув схожі, але не ті, що заявлені позивачем позовні вимоги, за якими і прийняв рішення.

Таким чином, суд не прийняв рішення за позовними вимогами, але підмінив прийняття рішення за позовними вимогами завідомо неправосудним рішенням, для винесення якого надав можливість відповідачу сфабрикувати документи виключно з метою застосування їх, як доказів для недолугого аргументування завідомо неправосудного рішення суду.

Судом не ухвалено рішення щодо бездіяльності ВККСУ, яка підтверджується листом-повідомленням на бланку ВККСУ від 29 червня 2011 року № 8вк-952511, 963811, 964811 за підписом члена ВККСУ В. Мікуліна.

Судом ухвалено рішення про правомірність дій ВККСУ від 29 вересня 2011 року, котрі у даному позові не оскаржувалися, оскільки на час звернення з даним позовом до суду ( 09 серпня 2011 року ) дій, які визнані судом правомірними не відбулося, бо фізично не могло відбутися.

Про неправосудність постанови колегії суддів ВАСУ у складі: головуючого, судді Олексієнка М.М, суддів: Зайцева М.П., Рецебуринського Ю.Й., Сороки М.О., Черпака Ю.А. у справі № П/9991/448/11 свідчить безспірне порушення частин 2, 3 статті 11 КАСУ.

Про умисність фабрикування мотивувальної та резолютивної частин даної постанови свідчить, щонайперше, професійний рівень зазначених суддів, затягування розгляду з не передбачених КАСУ підстав, відсутність станом на 05 жовтня 2011 року рішення ВККСУ від 29 вересня 2011 року, ряд інших ознак, які можуть бути вказані при відібранні пояснення за даним повідомленням про злочин.

Сукупність процесуальної неправосудності рішення суду та умисності при створенні мотивувальної та резолютивної частин такого рішення вказують на наявність складу злочину, передбаченого статтею 375 Кримінального кодексу України.

Ґрунтуючись на наведеному вище, наявністю належних та дійсних доказів, які підтверджують наведене вище, керуючись статями 52-1, 97 Кримінально-процесуального кодексу України, частиною 3 статті 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»,

ПРОШУ

1. Здійснити у передбачених об’ємах та строки перевірку даного повідомлення про злочин та порушити кримінальну справу проти суддів Вищого адміністративного суду України: Олексієнка М.М, Зайцева М.П., Рецебуринського Ю.Й., Сороки М.О., Черпака Ю.А.

2. Забезпечити безпеку мого життя, здоров’я, майна та немайнової власності.

3. Здійснити інші дії щодо забезпечення дотримання Конституції та законів України.

10 вересня 2012 року                                                                                         В.М. Ліченко

 Обновлен 12 ноя 2016. Создан 11 сен 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 2 года назад
buzjuk 11 ноя 2016 ответить
Рецебуринський Ю. Й. - знайома пика.
Десь у 2003 спробував посадити через прокуратуру (корупція, дискримінація дитини за етнічною українською ознакою) - марна справа.
Тоді ще він - української - ні в зуб. Складалось враження, що в нас він після зальоту, що в нього сильна волохата "лапа". Єдиний, щодо якого була відсутня інформація про перше призначення.
Під час спроб посадки його усунули в Донецький апеляційний разом з Літвіновим Є. В., який виплив в Київі.
Пройшов всі можливі інстанції, одержав брутальну відмову від Європейського (500 аркушів разом з досиланнями) від К. Джунгверт (англійськими літерами) - здалось з конверту визирнула морда Рецебуринського.
Бажаю успіхів у добрих справах.
Знаю, це "Создан 11 сен 2012" закінчилось нічим.
Зараз перевіряю на вошивість Луценка - молоде прокурорсько-поліцайське-судівське кодло дістало.
Попереду - кануститутсія (як в армії писав краянин з Ізмаїлу) і, можливо, знов займуся Рецебурькой.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником