Вибори 2012 -1 Ми не бидло. Ми не раби. Ми України доньки й сини.

 
 

Вибори 2012 -1 Ми не бидло. Ми не раби. Ми України доньки й сини.

Таблиця. Зрадники, гендлярі, заробітчани, мають честь  Таращанська  161: 4    звернення відправлено по електронній пошті і рекомендованим з повідомленням, листом.

  

Голові Центральної виборчої комісії України

Охендовському Михайлу Володимировичу

01196, м. Київ-196, площа Лесі Українки, 1

 Тел./факс: (044) 286-82-88, е-mail: post@cvk.gov.ua

 

Виборця:      .                                                                                                                 .

                                                                                          (прізвище, ім’я та по батькові)

09106, вул. Таращанська: 161, кв.           ,

м. Біла Церква Київської області, тел.: 04563                      .

 

Заява

щодо встановлення обставин спотворення волевиявлення громадян по одномандатному виборчому окрузі на дільниці № 321182 округу № 90 та відкликання голосу виборця котрий 28.10.2012р. брав участь у виборах народних депутатів України шляхом голосування

Згідно положень Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є НАРОД. Народ здійснює владу БЕЗПОСЕРЕДНЬО і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Ніхто не може узурпувати державну владу. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. Громадяни мають право вільно обирати і бути обраними до органів державної влади. Вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Виборцям гарантується вільне волевиявлення. Право голосу на виборах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України тощо.

Згідно положень ч.2 ст. 10 Закону України Про державну службу від 16.12.93р. N 3723-XII Державний службовець повинен діяти в межах своїх повноважень. У разі одержання доручення, яке суперечить чинному законодавству, державний службовець зобов'язаний невідкладно в письмовій формі доповісти про це посадовій особі, яка дала доручення, а у разі наполягання на його виконанні - повідомити вищу за посадою особу.

Згідно положень ч.3 ст. 36 Закону України Про вибори народних депутатів України від 17.11.2011 року № 4061-VI Член окружної, дільничної виборчої комісії на першому засіданні виборчої комісії, в якому він бере участь, в обов'язковому порядку ознайомлюється зі змістом частин сьомої - дванадцятої цієї статті, після чого складає таку присягу члена комісії: "Я, (прізвище, ім'я та по батькові), беручи на себе повноваження члена виборчої комісії та усвідомлюючи свою високу відповідальність перед Українським народом, присягаю додержуватися Конституції України та виборчих законів України, чесно і сумлінно виконувати свої обов'язки, виходячи з принципів верховенства права, законності, об'єктивності та неупередженості, забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян України".

28.10.2012р. я брав участь у виборах народних депутатів України голосуючи на дільниці № 321182 округу № 90.

За невідомих мені підстав оприлюднений одразу ж по закінченні підрахунку бюлетенів дільничною виборчою комісією № 321182 округу № 90 протокол, містив дані котрі співпадають з даними копії протоколу № 3248411 розміщеного на сайті http://komunal-social.io.ua/ у розділі «Фото», але суперечать раніше офіційно оприлюдненому на сайті ЦВК України у кількості 50 голосів. На таку кількість голосів у цих даних відрізняються результати кандидатів Григоришина Романа Мирославовича і Чудновсього Віталія Олеговича. При цьому офіційно, результат Григоришина Романа Мирославовича зменшився, а в Чудновсього Віталія Олеговича збільшився саме на таку кількість голосів.

Згідно тих же джерел подібне сталось ще на 39 дільницях округу № 90. В результаті такого на користь офіційно визнаного ЦВК України переможця було «перерозподілено» 1715 голосів котрі мали вирішальне значення. Загалом на 15 дільницях нашого округу відносно тих самих учасників офіційний результат Григоришина Романа Мирославовича зменшився на 1150 голосів, а в Чудновсього Віталія Олеговича відповідно збільшився саме на таку кількість голосів.

Таке, має ознаки злочину узурпації влади вчинене шляхом спотворення волевиявлення громадян.

З аналізу ситуації обґрунтовано вважаю, що до цього «приклали руку» криміналізована влада (насамперед прокуратура, міліція, суди) та недолугі політ сили і політики.

Даний факт підтверджено і письмовими зверненнями: голови ДВК № 321108 округу № 90 Пензарєвої Валентини Олексіївни; заступника голови ДВК № 321116 округу № 90 Шевчук Інни Анатоліївни; секретаря виборчої дільниці № 321142 округу № 90 Пензарєвої Галини Сергіївни; голови ДВК № 321171 округу № 90 Льотка Петра Івановича; голови ДВК № 321175 округу № 90 Степаненко Світлани Павлівни; секретаря виборчої дільниці № 321182 округу № 90 Романчук Діани Андріївни; секретаря виборчої дільниці № 321183 округу № 90 Сидорянської Інни Вадимівни котрі, як вбачається, мали громадянську мужність виконати свій обов’язок і не порушити дану при вступі на посаду, клятву.

Таким чином виборці округу № 90, в їх числі і я, нібито в легітимний спосіб делегували до законодавчого органу свого представника чим де-факто стали і постраждалими, і посібниками. Тобто. Співучасниками цих злочинів. Воістину «з ким поведешся від того й наберешся». Природньо виникає питання – заради чого? Щоб і надалі над нами панували ґвалтівники? Перепрошую. Мене такі «розклади» не влаштовують. Отже ж. Спочатку, я маю намір відкликати свій голос. З огляду на таємницю голосування, що унеможливлює доведення факту конкретно мого волевиявлення, то реалізація моєї волі має здійснитись шляхом зменшення сумарної кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в одномандатному окрузі № 90 на виборчій дільниці № 321182 зазначене в п.5, (6), 7, 9, (10), 11, 13 (Кількість голосів поданих за кандидата Чудновського Віталія Олеговича) протоколу має бути зменшене на одиницю, а зазначене в п.8, 12 має бути збільшене на одиницю.

Наскільки мені відомо ні Григоришин Роман Мирославович, ні політична партія «УДАР (український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка» котра його висувала, не вчиняла належних дій для спротиву фальсифікаторам та повернення відданих за цього висуванця голосів. На разі розцінюю таке, як зговір даного кандидата і цієї політ сили з фальсифікаторами.

Відтак реалізація моєї волі має здійснитись шляхом зменшення на одиницю сумарної кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в багатомандатному окрузі № 90 на виборчій дільниці № 321182. Так само має бути зменшено на одиницю кількість голосів відданих за кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії «УДАР (український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка».

Для зведення балансу в уточненому протоколі стосовно інших диспозицій покладаюсь на розсуд членів ЦВК України.

Припускаючи, що виборча кампанія обійшлася в «кругленьку суму» державних коштів тож відповідна їх частина «капнула» і як на округ № 90, так і на дільницю № 321182 округу № 90 зокрема. Отож хотілось би дізнатись їх фактичні розміри.

Оскільки дана виборча кампанія мала таку особливість, як технічне фіксування виборчого процесу то вважаю за доцільне і виправдане просити про розміщення на сайті ЦВК України файлів технічного фіксування перебігу виборчого процесу, а надто під час оголошення підсумкових протоколів на окружній виборчій комісії округу № 90, та на дільниці № 321182 округу № 90 зокрема.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Не вважати мене виборцем, котрий отримував бюлетені і брав участь у голосуванні на виборчій дільниці № 321182 округу № 90.

2. Скласти уточнений протокол з врахуванням зменшення на одиницю даних зазначених в п.5, (6), 7, 9, (10), 11, 13 (Кількість голосів поданих за кандидата Чудновського Віталія Олеговича) протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 321182 одномандатного виборчого округу № 90.

3. Скласти уточнений протокол з врахуванням збільшення на одиницю даних зазначених в п. 8, 12 протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 321182 одномандатного виборчого округу № 90.

4. Скласти уточнений протокол з врахуванням зменшення на одиницю даних зазначених в п.8, 10, 12, пп.17 п.16 (кількість голосів відданих за кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії «УДАР (український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка») протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 321182 багатомандатного виборчого округу № 90.

5. Скласти уточнений протокол з врахуванням збільшення на одиницю даних зазначених в п.11, 14, 15 протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 321182 багатомандатного виборчого округу № 90.

6. Повідомити фактичні розміри державних коштів витрачених на організацію і проведення виборчої кампанії на окрузі № 90, та на виборчій дільниці № 321182 округу № 90 зокрема;

7. Розмістити на сайті ЦВК України файли технічного фіксування перебігу виборчого процесу в частині оголошення протоколів про підсумки голосування встановлені дільничною виборчою комісією № 321182 одномандатного та багатомандатного виборчого округу № 90;

8. Розмістити на сайті ЦВК України файли технічного фіксування перебігу виборчого процесу в частині оголошення протоколів про підсумки голосування встановлені окружною виборчою комісією одномандатного та багатомандатного виборчого округу № 90;

9. Розмістити на сайті ЦВК України фотокопії протоколів про підсумки голосування встановлені дільничною виборчою комісією № 321182 одномандатного та багатомандатного виборчого округу № 90;

10. Розмістити на сайті ЦВК України фотокопію протоколів про підсумки голосування встановлені окружною виборчою комісією одномандатного та багатомандатного виборчого округу № 90;

9. Здійснити перерахунок голосів на дільниці № 321182 округу № 90.

Примітка:

- інформацію котру вважаю достовірною переважно отримав на сайті ЦВК України, http://komunal-social.io.ua тощо;

- дані дії хоч і не внормовані прямими положеннями чинного законодавства, але є суголосними йому з огляду на існуючий стан речей та є найм’якшою з необхідних дій;

- дане звернення постараюсь віднайти спосіб направити електронною поштою, а потім звичайною поштою.

 

.         жовтня 2013 року                                                                                             .

                                                                        (підпис)              (І.Б. Прізвище)

 

 

Виділене жовтим кольором це внесені мною тексти норм на котрі посилався автор відповіді.

УКРАЇНА

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01196, м. Київ, пл. Лесі Українки, 1 тел./факс: (+380 44) 286-82-88, www.cvk.gov.ua

11.11.2013р. № 21-30-2125                                                                

на № від                                                  вул. Таращанська, 161, кв.   , м. Біла Церква, Київська обл., 09106

На Ваше звернення від 26 жовтня 2013 року, що надійшло до Центральної виборчої комісії 30 жовтня 2013 року, за дорученням Голови Комісії повідомляю.

Відповідно до частини третьої статті 77 Конституції України порядок проведення виборів народних депутатів України встановлюється законом.

ч.3 ст. 77 Порядок проведення виборів народних депутатів України встановлюється законом.

Підготовка і проведення виборів народних депутатів України регламентуються Законом України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Частиною першою статті 5 Закону встановлено, що участь громадян України у виборах народних депутатів України є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у виборах.

ст. 5 Добровільність участі у виборах. ч. 1. Участь громадян України у виборах депутатів є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у виборах.

Згідно з пунктом 9 частини другої статті 32, частиною восьмою статті 91 Закону складання протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, у тому числі з поміткою "Уточнений", віднесено до повноважень дільничної виборчої комісії.

ст. 32. Повноваження дільничної виборчої комісії. ч.2. Дільнична виборча комісія: п.9) проводить підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, складає протоколи про підрахунок голосів на виборчій дільниці та передає їх та іншу виборчу документацію відповідній окружній виборчій комісії у порядку, встановленому цим Законом;

ст. 91. Протоколи дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці

ч. 8. Якщо після підписання протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі, але до відправлення цих протоколів разом із виборчою документацією до окружної виборчої комісії, дільнична виборча комісія виявила в одному з них або в обох неточності (описку чи помилку у цифрах), вона на тому ж засіданні розглядає питання про внесення змін до встановлених результатів голосування виборців на виборчій дільниці шляхом складення нового (нових) протоколу (протоколів) про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та (або) в одномандатному окрузі з усуненням неточностей, на якому (яких) робиться помітка "Уточнений". При цьому перерахунок виборчих бюлетенів не проводиться. Протокол з поміткою "Уточнений" складається у кількості примірників, зазначеній у частині четвертій цієї статті, та підписується у порядку, встановленому частинами п'ятою та шостою цієї статті. Про складення протоколу з поміткою "Уточнений" зазначається у протоколі засідання дільничної виборчої комісії.

Частиною дванадцятою статті 94 Закону встановлено, що повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці здійснюється окружною виборчою комісією з обов'язковою участю членів дільничної виборчої комісії, які передають виборчу документацію.

ст. 94. Порядок прийняття та розгляду документів дільничних виборчих комісій окружною виборчою комісією. ч. 12. Повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці здійснюється окружною виборчою комісією з обов'язковою участю членів дільничної виборчої комісії, які передають виборчу документацію, після розгляду і прийняття протоколів та інших документів від усіх дільничних виборчих комісій. У повторному підрахунку окружною виборчою комісією голосів виборців на виборчій дільниці мають право бути присутніми усі члени цієї дільничної виборчої комісії; при цьому можуть бути присутніми кандидати у депутати, їх довірені особи, уповноважені особи партій, офіційні спостерігачі.

Підрахунок голосів виборців та встановлення підсумків голосування, припинення повноважень окружних та дільничних виборчих комісій - це окремі етапи виборчого процесу, передбачені пунктами 8, 10 частини п'ятої статті 11 Закону.

ст. 11. Виборчий процес. ч. 5. Виборчий процес включає такі етапи: п.8) підрахунок голосів виборців та встановлення підсумків голосування; п.10) припинення повноважень окружних та дільничних виборчих комісій.

Виборчий процес, завершується через п'ятнадцять днів після дня офіційного оприлюднення Центральною виборчою комісією результатів виборів народних депутатів України (частина сьома статті 11 Закону).

ст. 11. Виборчий процес. ч. 7. Виборчий процес завершується через п'ятнадцять днів після дня офіційного оприлюднення Центральною виборчою комісією результатів виборів депутатів.

Відтак складання протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, зокрема з поміткою "Уточнений", а також повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці поза межами відповідного виборчого процесу суперечать встановленим вимогам Закону.

Відповідно до частини дванадцятої статті 98 Закону зміст протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, а також зміст протоколів Комісії про результати виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року в одномандатних виборчих округах оприлюднено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

ст. 98. Встановлення результатів виборів депутатів у загальнодержавному окрузі. ч. 12. Протокол Центральної виборчої комісії про результати виборів депутатів у загальнодержавному окрузі складається у двох примірниках. Протокол підписується Головою, заступниками Голови, секретарем та іншими членами Центральної виборчої комісії, присутніми на засіданні Центральної виборчої комісії, та засвідчується печаткою Центральної виборчої комісії. У протоколі зазначаються дата і час (година і хвилини) його підписання членами Центральної виборчої комісії. Член Центральної виборчої комісії, присутній на засіданні, зобов'язаний підписати протокол про результати виборів депутатів. У разі своєї незгоди із встановленими результатами виборів, зафіксованими у протоколі Центральної виборчої комісії, член Центральної виборчої комісії підписує протокол із приміткою "З окремою думкою". Письмовий виклад окремої думки додається до протоколу про результати виборів депутатів. У разі відсутності у протоколі підпису члена Центральної виборчої комісії проти його прізвища зазначається причина відсутності члена Центральної виборчої комісії на її засіданні. Перший примірник протоколу мають право підписати кандидати у депутати, представники партій у Центральній виборчій комісії, уповноважені особи партій у загальнодержавному окрузі, які були присутні при встановленні результатів виборів народних депутатів України. Зміст протоколу невідкладно оприлюднюється на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Розміщення на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії фотокопій протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці та протоколів окружних виборчих комісій про встановлення підсумків голосування Законом не передбачено.

Що стосується державних коштів, витрачених на організацію та проведення виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 90, зазначаю. Частиною дев'ятою статті 46 Закону встановлено, що звіт про надходження та використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів народних депутатів України, складає та подає до Комісії відповідна окружна виборча комісія.

Згідно з фінансовим звітом окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 90 про надходження та використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, розмір фактичних видатків указаної окружної комісії, з урахуванням видатків для потреб дільничних виборчих комісій, становить 2 780 052,10 гривень. Надання окружною виборчою комісією відповідної інформації щодо окремих виборчих дільниць Законом не передбачено.

Статтею 1 Закону України "Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року" зі змінами і доповненнями, внесеними Законом України від 2 жовтня 2012 року № 5401-VI, визначено, що система відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення, яка у передбаченому цим Законом порядку забезпечує створення інформації, використовується у приміщенні для голосування звичайної виборчої дільниці. У приміщеннях окружних виборчих комісій така система відеоспостереження не встановлюється.

ст. 1. Встановити, що для підвищення рівня довіри суспільства до виборів, публічності та відкритості виборчого процесу, доступу громадськості до спостереження у режимі реального часу під час голосування, а також створення відеозапису підрахунку голосів виборців у приміщенні для голосування звичайної виборчої дільниці використовується система відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення (далі - система відеоспостереження), яка у передбаченому цим Законом порядку забезпечує створення інформації, передачу зображення з приміщення для голосування звичайної виборчої дільниці з можливістю його перегляду на відповідному веб-сайті у мережі Інтернет та подальше збереження створеної в процесі відеоспостереження інформації. Система відеоспостереження не встановлюється у приміщеннях Центральної виборчої комісії, окружних виборчих комісій, дільничних виборчих комісій закордонних та спеціальних виборчих дільниць.

Крім того інформую, що Порядком надання інформації, створеної з використанням системи відеоспостереження, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 27 жовтня 2012 року № 1906, із змінами, внесеними постановою Комісії від 23 липня 2013 року № 177, розміщення інформації, створеної за допомогою системи відеоспостереження, на будь-яких веб-сайтах не передбачено.

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОСТАНОВА від 27 жовтня 2012 року № 1906

Про Порядок надання інформації, створеної з використанням системи відеоспостереження {Із змінами, внесеними згідно з Постановою Центральної виборчої комісії № 177 від 23.07.2013}

 Відповідно до частини другої статті 4 Закону України "Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року", керуючись статтями 11 - 13, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

 1. Затвердити Порядок надання інформації, створеної з використанням системи відеоспостереження (додається).

 2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Заступник Голови Центральної виборчої комісії А.МАГЕРА

 

Додаток до постанови Центральної виборчої комісії від 27 жовтня 2012 року № 1906

ПОРЯДОК надання інформації, створеної з використанням системи відеоспостереження

1. Загальні положення

 1.1. Інформація, створена з використанням системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення (далі відповідно - відеоматеріал, система відеоспостереження), - це запис зображення, отриманого в ході проведення відеоспостереження в приміщенні для голосування звичайної виборчої дільниці на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року відповідно до Закону України "Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року" та Порядку здійснення відеоспостереження на виборчих дільницях з використанням засобів відеоспостереження, доступу та контролю за функціонуванням системи відеоспостереження під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 892.

 1.2. Запит на отримання відеоматеріалу (далі - запит) - це запит правоохоронних органів, судів, політичних партій - суб'єктів виборчого процесу та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах (далі - кандидати у депутати).

 1.3. Строки розгляду запитів залежать від технічної можливості і обсягу запитуваного матеріалу.

2. Строки розгляду запитів

 2.1. Центральною виборчою комісією розглядаються запити:

 правоохоронних органів та судів, що надійшли до Комісії протягом одного року з дня офіційного оприлюднення результатів виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі;

 політичних партій - суб’єктів виборчого процесу та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах, що надійшли до Комісії до завершення виборчого процесу.

 Запити можуть подаватися до Центральної виборчої комісії після складення протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на відповідній виборчій дільниці, у тому числі з поміткою "Уточнений".

 З урахуванням технічних можливостей Центральна виборча комісія розглядає запити та надає відеоматеріали протягом п’яти робочих днів.{Пункт 2.1 в редакції Постанови Центральної виборчої комісії № 177 від 23.07.2013}

3. Порядок розгляду запитів

 3.1. Центральна виборча комісія надає відеоматеріали на DVD-R-дисках.

 Носії для запису відеоматеріалів Центральній виборчій комісії надає запитувач (диски типу DVD-R 16x speed 4,7 Gb в упаковці виробника). Запитувач надає диски із розрахунку: не більше 24 годин відеозапису з однієї дільниці - один диск. Центральна виборча комісія розглядає запит, готує відеоматеріали та видає їх особисто запитувачу або представнику запитувача за довіреністю.{Абзац другий пункту 3.1 із змінами, внесеними згідно з Постановою Центральної виборчої комісії № 177 від 23.07.2013}

 Оплата за виготовлення відеоматеріалів не стягується.

 3.2. Відеоматеріали надаються Центральною виборчою комісією політичним партіям - суб'єктам виборчого процесу та кандидатам у народні депутати України в одномандатних виборчих округах до завершення виборчого процесу. Кандидатам у народні депутати України в одномандатних виборчих округах відеоматеріали надаються щодо звичайних виборчих дільниць, утворених у межах відповідного виборчого округу.

 3.3. Запити політичних партій - суб'єктів виборчого процесу та кандидатів у народні депутати України подаються до Центральної виборчої комісії у письмовій формі.

 3.4. Запити політичних партій - суб'єктів виборчого процесу та кандидатів у народні депутати України повинні містити:

 - прізвище, ім'я, по батькові запитувача, а якщо запит подається від політичної партії, - найменування політичної партії, прізвище, ім'я, по батькові керівника цієї партії;

 - номер виборчої дільниці, на отримання відеоматеріалів з якої подано запит;

 - період відеоспостереження із зазначенням дати та часу (приблизно) початку та закінчення запису;

 - номер контактного телефону;

 - дату;

 - підпис керівника політичної партії (або особи, яка виконує його повноваження), засвідчений печаткою цієї партії, кандидата у народні депутати України.

 3.5. Центральна виборча комісія розглядає запит, поданий у встановлені пунктом 2.1 цього Порядку строки, за умови дотримання запитувачем вимог, передбачених пунктом 3.4 цього Порядку.{Пункт 3.5 в редакції Постанови Центральної виборчої комісії № 177 від 23.07.2013}

 3.6. Запит, поданий з порушенням строків, установлених пунктом 2.1 цього Порядку, або вимог, передбачених пунктом 3.4, повертається запитувачу Головою Центральної виборчої комісії або іншим членом Центральної виборчої комісії за дорученням Голови Центральної виборчої комісії без розгляду протягом п’яти робочих днів з дня надходження цього запиту.{Пункт 3.6 в редакції Постанови Центральної виборчої комісії № 177 від 23.07.2013}

 3.7. У разі якщо запит стосується надання відеоматеріалів щодо більше ніж трьох звичайних виборчих дільниць, різних проміжків часу, Центральна виборча комісія може продовжити строк його розгляду до двадцяти днів з відповідним обґрунтуванням, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти днів з дня отримання запиту.

 3.8. За запитами судів та правоохоронних органів відеоматеріали надаються відповідно до чинного законодавства України.

Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ

Секретар Центральної виборчої комісії  Т. ЛУКАШ

 

 

 З жалем маю визнати, що мої аргументи задекларовані на минулих виборах щонайбільше не мали вирішального впливу на відношення виборців нашого округу до претендентів на булаву відтак значна їх кількість таки взяла участь у виборах. Як результат, їх волевиявлення було брутально спотворено. Від міської громади до «корита» знову доступились політ сили і політики дуже далекі від наших проблем. Тобто. ҐВАЛТІВНИКИ-БІДОНОСЦІ.

Переконавшись, що піднята опозиціонерами «буря в стаканє» вщухла. Що лише деякі особи зі складу виборчих комісій причетних до спотворення волевиявлення виборців виконали належним чином свій обов’язок. Що зґвалтовані виборці одразу ж вкотре збайдужіли. Одним словом «поплакала, поґорєвала птічка, а на утро снєсла яічко». І це при тому, що для опозиційних політ сил і міської громади було створено ситуацію котра свого часу підняла людей на ПОМАРАНЧЕВУ РЕВОЛЮЦІЮ. За таких обставин я і втрутився у цей процес. Оскільки для цього знадобилась належна інформація, як от – склади виборчих комісій, підсумкові протоколи ДВК і ОВК (в їх числі і з окремими думками, уточнених) та відеоматеріалів з фіксацією моментів оприлюднення підсумкових протоколів насамперед на сорока ДВК з «подвійною бухгалтерією» і ОВК, матеріалів судової справи тощо.

На моє прохання відгукнувся осередок народної партії де мені надали можливість сфотографувати наявні у них протоколи. Нажаль свободівці мені такої можливості не надали. На підставі отриманого я склав зразок звернення до Генеральної Прокуратури України і запропонував його свободівцям. Оскільки воно їх не зацікавило то я направив його від себе. Справедливості раді маю зазначити, що за час, що минув свободівці надали мені неофіційні списки складу ДВК і копії заяв семи членів ДВК котрі з честю виконали свій обов’язок. До інших моїх пропозицій котрі вважаю є важливими з точки зору розміру «подяки» опонентам за вкрадену перемогу вони залишаються байдужими. На мої письмові звернення також чомусь не вважають за потрібне відповідати.

 

Чергова пропозиція свободівцям.

Супровідний лист:

Рекомендації до вже наданих матеріалів.

Прошу розглянути. При потребі відредагувати на свій погляд і інтерес. Розмістити текст на своєму сайті. Розробити шлях реалізації цього напряму. Для прикладу.

Надрукувати декілька сотень заготовок заяв. Загітувати людей для їх заповнення. Готові заяви копіювати, а оригінали відправляти до ЦВК України. Ну і так далі. Відправляти одним з прийнятних способів – через Махніцького Олега Ігоровича, поштовий ящик у приймальні ЦВК України, поштою тощо.

Інформацію на сайті робити наступним чином.

Про заявників, виборців багатоквартирного будинку – зазначати адресу будинку і кількість поданих заяв.

Про заявників, виборців приватного будинку – зазначати вулицю і кількість поданих заяв.

Заголовок для цієї теми на сайті. Ми не бидло. Ми не раби. Ми України доньки й сини.

 

Оскільки навіть свободівський комітет на котрий мене було запрошено так само не зацікавився жодною з моїх пропозицій то я вже традиційно розміщую пропоноване їм, на своєму сайті.

 

Зразок

Голові Центральної виборчої комісії України

Охендовському Михайлу Володимировичу

м. Київ-196, площа Лесі Українки, 1 

 

                                                                                  Виборця:  .                                                          .

                                                                                                                 (прізвище, ім’я та по батькові)

09106, вул.                                                              , кв.           ,

м. Біла Церква Київської області, тел.: 04563                      .

 

Заява

Згідно положень Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є НАРОД. Народ здійснює владу БЕЗПОСЕРЕДНЬО і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Ніхто не може узурпувати державну владу. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. Громадяни мають право вільно обирати і бути обраними до органів державної влади. Вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Виборцям гарантується вільне волевиявлення. Право голосу на виборах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України тощо.

Згідно положень ч.2 ст. 10 Закону України Про державну службу від 16.12.93р. N 3723-XII Державний службовець повинен діяти в межах своїх повноважень. У разі одержання доручення, яке суперечить чинному законодавству, державний службовець зобов'язаний невідкладно в письмовій формі доповісти про це посадовій особі, яка дала доручення, а у разі наполягання на його виконанні - повідомити вищу за посадою особу.

Згідно положень ч.3 ст. 36 Закону України Про вибори народних депутатів України від 17.11.2011 року № 4061-VIЧлен окружної, дільничної виборчої комісії на першому засіданні виборчої комісії, в якому він бере участь, в обов'язковому порядку ознайомлюється зі змістом частин сьомої - дванадцятої цієї статті, після чого складає таку присягу члена комісії: "Я, (прізвище, ім'я та по батькові), беручи на себе повноваження члена виборчої комісії та усвідомлюючи свою високу відповідальність перед Українським народом, присягаю додержуватися Конституції України та виборчих законів України, чесно і сумлінно виконувати свої обов'язки, виходячи з принципів верховенства права, законності, об'єктивності та неупередженості, забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян України".

28.10.2012р. я брав участь у виборах народних депутатів до Верховної ради України на дільниці № 3211      округу № 90.

За невідомих мені підстав оприлюднений результат волевиявлення оприлюднений дільничною виборчою комісією № 3211       округу № 90 та результат первинно оприлюднений окружною виборчою комісією округу № 90 суперечить оприлюдненому пізніше окружною виборчою комісією округу № 90 та вже як доконаний факт оприлюдненому Центральною виборчою комісією України. Таким чином було узаконено розбіжність у        голосів на користь одного з кандидатів котрому врешті-решт і було «намальовано» перемогу.

З відомого мені подібне сталось ще на 39 дільницях округу № 90. З огляду на таке було спотворено результат волевиявлення на окрузі № 90. З аналізу ситуації обґрунтовано вважаю, що до цього «приклали руку» криміналізована влада (насамперед прокуратура, міліція, суди) та недолугі політ сили і політики.

Даний факт підтверджено і письмовими зверненнями: голови ДВК № 321108 округу № 90 Пензарєвоїі Валентини Олексіївни; заступника голови ДВК № 321116 округу № 90 Шевчукі Інни Анатоліївни; секретаря виборчої дільниці № 321142 округу № 90 Пензарєвоїі Галини Сергіївни; голови ДВК № 321171 округу № 90 Льоткаі Петра Івановича; голови ДВК № 321175 округу № 90 Степаненкоі Світлани Павлівни; секретаря виборчої дільниці № 321182 округу № 90 Романчукі Діани Андріївни; секретаря виборчої дільниці № 321183 округу № 90 Сидорянськоїі Інни Вадимівни котрі, як вбачається, мали громадянську мужність виконати свій обов’язок і не порушити дану при вступі на посаду, клятву. 

Таким чином виборці округу № 90 нібито в легітимний спосіб делегували до законодавчого органу свого представника.

На разі такі дії мають ознаки кримінального злочину щонайменше такого, як узурпація влади. Відтак виборці і в їх числі я, де-факто стали і постраждалими, і посібниками. Тобто. Співучасниками цих злочинів. Воістину «з ким поведешся від того й наберешся». Природньо виникає питання – заради чого? Щоб і надалі над нами панували ґвалтівники? Перепрошую. Мене такі «розклади» не влаштовують. Отже ж. Спочатку, я маю намір відкликати свій голос. З огляду на таємницю голосування, що унеможливлює доведення факту конкретно мого волевиявлення, то реалізація моєї волі має здійснитись шляхом зменшення сумарної кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в одномандатному окрузі № 90 на виборчій дільниці № 3211      зазначене в п.7 протоколу, а саме                (інформація з копії протоколу №         ) має бути зменшене на одиницю і дорівнюватиме                  .

Між тим, спотворення волевиявлення виборців в одномандатному окрузі № 90 на виборчій дільниці № 3211       викликає сумнів у достовірності встановлених результатів волевиявлення виборців і у загальнодержавному окрузі № 90 на виборчій дільниці № 3211       . Відповідно, я маю намір і тут відкликати свій голос. З огляду на таємницю голосування, що унеможливлює доведення факту конкретно мого волевиявлення, то реалізація моєї волі має здійснитись шляхом зменшення сумарної кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в загальнодержавному окрузі № 90 на виборчій дільниці № 3211      зазначене в п.7 відповідного протоколу (його копії нажаль не маю) має бути зменшене на одиницю.

Для зведення балансу в уточненому протоколі покладаюсь на розсуд членів ЦВК України. У разі, якщо подібних заяв виборців дільниці № 3211      округу № 90 буде декілька то для зведення балансу в уточненому протоколі слід застосувати пропорційний підхід для відповідного зменшення зазначеного в протоколах результату голосування.

Припускаючи, що виборча кампанія обійшлася в «кругленьку суму» державних коштів тож відповідна їх частина «капнула» і як на округ № 90, так і на дільницю № 3211      округу № 90 зокрема. Отож хотілось би дізнатись їх фактичні розміри.

Оскільки дана виборча кампанія мала таку особливість, як технічне фіксування виборчого процесу та вважаю за доцільне і виправдане просити про розміщення на сайті ЦВК України файлів технічного фіксування перебігу виборчого процесу на окружній виборчій комісії округу № 90, та на дільниці № 3211      округу № 90 зокрема.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Зменшити сумарну кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в одномандатному окрузі № 90 на виборчій дільниці № 3211      зазначене в п.7 протоколу, а саме                (інформація з копії протоколу №         ) має бути зменшене на одиницю і дорівнюватиме                   ;

2. Зменшити сумарну кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в загальнодержавному окрузі № 90 на виборчій дільниці № 3211      зазначене в п.7 відповідного протоколу (його копії нажаль не маю) має бути зменшене на одиницю;

3. Для зведення балансу в уточненому протоколі покладаюсь на розсуд членів ЦВК України. У разі, якщо подібних заяв виборців дільниці № 3211      округу № 90 буде декілька то для зведення балансу в уточненому протоколі слід застосувати пропорційний підхід для відповідного зменшення зазначеного в протоколах результату голосування;

4. Повідомити фактичні розміри державних коштів витрачені на організацію і проведення виборчої кампанії на окрузі № 90, та на виборчій дільниці № 3211      округу № 90;

5. Розмістити на сайті ЦВК України файли технічного фіксування перебігу виборчого процесу на окружній виборчій комісії округу № 90, та на дільниці № 3211      округу № 90;

6. Розмістити на сайті ЦВК України фотокопії підсумкових протоколів окружної виборчої комісії округу № 90, та дільничної виборчої комісії № 3211      округу № 90;

7. Здійснити перерахунок голосів на дільниці № 3211      округу № 90.

Примітка:

- інформацію котру вважаю достовірною переважно отримав на сайтах ЦВК України, http://komunal-social.io.ua тощо;

- дані дії хоч і не внормовані прямими положеннями чинного законодавства, але є суголосними йому з огляду на існуючий стан речей та є найм’якшою з необхідних дій;

- наперед повідомляю, що надалі мною передбачається вчинення більш жорстких дій.

 

.         вересня 2013 року                       /                              /                             

                                                                        (підпис)              (Прізвище, І.Б.)

  

 

 

 

Довідкова інформація для заповнення заяви (номери дільниць, адреси будинків, розбіжності підрахунків тощо) розміщено нижче. Розміщається на одному аркуші ф.А4 методом двостороннього друку (технологію описано у нарисі "ДОВІДКА").

 

МАЮТЬ ЧЕСТЬ

Голові ЦВК України

Шаповалову Володимиру Михайловичу

Отримала 01.11.12 /О.І. Дерега/ заст. нач. упр.

голови ДВК № 321108 округу № 90

Пензарєвоїі Валентини Олексіївни

Заява

У зв’язку з висвітленням на сайті ЦВК викривленої інформації про результати виборів на дільниці № 321108 округу № 90 по кандидатах в депутати до Верховної Ради України Чудновського В.О. та Поляруш О.О. з метою убезпечити себе від кримінальної відповідальності засвідчую, що відповідно до оригіналів протоколів з мокрою печаткою по дільниці № 321108 округу № 90 за Чудновського В.О. проголосувало 350 виборців, а на сайті ЦВК висвітлюється інформація 370 виборців, що не відповідає дійсності. Різниця в 20 голосах, які добавлені Чудновському В.О. зменшені від кількості проголосованих виборців за кандидата в депутати Поляруша О.О.

31.10.2012р.

Голова ДВК № 321108 Пензарєваі В.О.

 

Голові ЦВК України

Шаповалову Володимиру Михайловичу

Отримала 01.11.12 /О.І. Дерега/ заст. нач. упр.

заступника голови ДВК № 321116 округу № 90

Шевчукі Інни Анатоліївни

Заява

У зв’язку з висвітленнями на сайті ЦВК викривленої інформації про результати виборів на дільниці № 321116 округу № 90 по кандидатах в депутати до Верховної Ради України Чудновського В.О. та Григоришина Р.М. з метою убезпечити себе від кримінальної відповідальності засвідчую, що відповідно до оригіналів протоколів з мокрою печаткою по дільниці № 321116 округу № 90 за Чудновського В.О. проголосувало 474 виборців, а на сайті ЦВК висвітлюється інформація 524 виборців, що не відповідає дійсності різниця в 50 голосах, які добавлені Чудновському В.О. зменшені від кількості проголосувавших виборців за кандидата в депутати Григоришина Р.М.

01.11.2012р.

Заступник голови ДВК № 321116 Шевчукі І.А.

 

Голові ЦВК України

Шаповалову Володимиру Михайловичу

Отримала 01.11.12 /О.І. Дерега/ заст. нач. упр.

секретаря виборчої дільниці № 321142 округу № 90

Пензарєвоїі Галини Сергіївни

Заява

У зв’язку з висвітленням на сайті ЦВК викривленої інформації про результати виборів на дільниці № 321142 округу № 90 по кандидатах в депутати до Верховної Ради України Чудновського В.О. та Ліневича О.С., та Поляруша О.О. з метою убеспечити себе від кримінальної відповідальності засвідчую, що відповідно до оригіналів протоколів з мокрою печаткою по дільниці № 321142 округу № 90 за Чудновського В.О. проголосувало 418 виборців на сайті ЦВК висвітлюється інформація 434 виборців, що не відповідає дійсності. Різниця 16 голосів, які добавлені Чудновському В.О. зменшені від кількості проголосованих виборців за кандидата в депутати Ліневича О.С. – 14 голосів, та у кандидата в депутати Поляруша О.О. – 2 голоси

31.10.2012р.

Секретар ДВК № 321142 Пензарєваі Г.С.

 

Голові ЦВК України

Шаповалову Володимиру Михайловичу

Отримала 01.11.12 /О.І. Дерега/ заст. нач. упр.

голови ДВК № 321171 округу № 90

Льоткаі Петра Івановича

Заява

У зв’язку з висвітленням на сайті ЦВК викривленої інформації про результати виборів на дільниці № 171 округу № 90 по кандидатах в депутати до Верховної Ради України Чудновського В.О. та Григоришина Р.М. з метою убезпечити себе від кримінальної відповідальності засвідчую, що відповідно до оригіналів протоколів з мокрою печаткою по дільниці № 171 округу № 90 за Чудновського В.О. проголосувало 306 виборців, а на сайті ЦВК висвітлюється інформація 356 виборців, що не відповідає дійсності. Різниця в 50 голосів, які добавлені Чудновському В.О. зменшені від кількості проголосованих виборців за кандидата в депутати Григоришина Р.М.

31.10.2012р.

Голова ДВК № 321171 Льоткаі П.І.

 

Голові ЦВК України

Шаповалову Володимиру Михайловичу

Отримала 01.11.12 /О.І. Дерега/ заст. нач. упр.

голови ДВК № 321175 округу № 90

Степаненкоі Світлани Павлівни

Заява

У зв’язку з висвітленням на сайті ЦВК викривленої інформації про результати виборів на дільниці 321175 округу № 90 по кандидатах в депутати до Верховної Ради України Чудновського В.О. та Григоришина Р.М. з метою убезпечити себе від кримінальної відповідальності засвідчую, що відповідно до оригіналів протоколів з мокрою печаткою по дільниці 321175 округу № 90 за Чудновського В.О. проголосувало 397 виборців, а на сайті ЦВК висвітлюється інформація 447 виборців, що не відповідає дійсності. Різниця в 50 голосів, які добавлені Чудновському В.О. зменшені від кількості проголосованих виборців за кандидата в депутати Григоришина Р.М.

Голова ДВК № 321171 Степаненкоі С.П.

31.10.2012р.

 

Голові ЦВК України

Шаповалову Володимиру Михайловичу

Отримала 01.11.12 /О.І. Дерега/ заст. нач. упр.

секретаря виборчої дільниці № 321182 округу № 90

Романчукі Діани Андріївни

Заява

У зв’язку з висвітленням на сайті ЦВК викривленої інформації про результати виборів на дільниці № 321182 округу № 90 по кандидатах в депутати до Верховної Ради України Чудновського В.О. та Григоришина Р.М. з метою убезпечити себе від кримінальної відповідальності засвідчую, що відповідно до оригіналів протоколів з мокрою печаткою по дільниці № 321182 округу № 90 за Чудновського В.О. проголосувало 362 виборців, а на сайті ЦВК висвітлюється інформація 412 виборців, що не відповідає дійсності. Різниця 50 голосів, які добавлені Чудновському В.О. зменшені від кількості проголосованих виборців за кандидата в депутати Григоришина Р.М.

31.10.2012р.

секретар ДВК № 321182 Романчукі Д.А.

 

Голові ЦВК України

Шаповалову Володимиру Михайловичу

Отримала 01.11.12 /О.І. Дерега/ заст. нач. упр.

секретаря виборчої дільниці № 321183 округу № 90

Сидорянськоїі Інни Вадимівни

Заява

У зв’язку з висвітленням на сайті ЦВК викривленої інформації про результати виборів на дільниці № 321183 округу № 90 по кандидатах в депутати до Верховної Ради України Чудновського В.О., Ліневича О.С. та Музики Г.Д. з метою убезпечити себе від кримінальної відповідальності засвідчую, що відповідно до оригіналів протоколів з мокрою печаткою по дільниці № 321183 округу № 90 за Чудновського В.О. проголосувало 373 виборців на сайті ЦВК висвітлюється інформація 398 виборців, що не відповідає дійсності. Різниця в 25 голосів, які добавлені Чудновському В.О. зменшені від кількості проголосованих виборців за кандидатів в депутати Ліневича О.С. та Музики Г.Д.

Секретар ДВК № 321183 Сидорянськаі І.В.

31.10.2012р.

 

Склад Центральної виборчої комісії

Охендовський Михайло Володимирович – Голова Центральної виборчої комісії

Магера Андрій Йосипович – Заступник Голови Центральної виборчої комісії

Усенко-Чорна Жанна Іванівна – Заступник Голови Центральної виборчої комісії

Лукаш Тетяна Леонідівна – Секретар Центральної виборчої комісії

Члени Центральної виборчої комісії:

Астахова Тамара Валеріївна

Данилевський Юрій Миколайович

Донченко Юрій Григорович

Жиденко Ігор Григорович

Копиленко Олександр Любимович

Осадчук Олександр Кузьмич

Райковський Броніслав Станіславович

Чупахін Олександр Михайлович

Швець Юлія Вікторівна

Шелестов Олександр Миколайович

Шелудько Валерій Євгенович

 

Представники партій у ЦВК

Вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Загальна кількість представників партій у ЦВК 21

Партія. Представник партії. Дата рішення про реєстрацію. Номер рішення про реєстрацію.

Комуністична партія України Герасименко Євген Станіславович 03.08.2012 134

Партія регіонів Забарський Владислав Валерійович 06.08.2012 151

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Князевич Руслан Петрович 06.08.2012 152

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" Карпунцов Валерій Віталійович 06.08.2012 153

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Махніцький Олег Ігорович 07.08.2012 182

Політична партія "Зелені" Чернявський Володимир Федорович 07.08.2012 183

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада" Савченко Іван Семенович 10.08.2012 234

Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА" Янчук Олександр Сергійович 10.08.2012 238

Ліберальна партія України Галенко Олег Анатолійович 11.08.2012 274

політична партія "Наша Україна" Оніщук Микола Васильович 11.08.2012 288

Українська партія "Зелена планета" Слободкін Петро Петрович 14.08.2012 348

Партія Зелених України Луговик Сергій Миколайович 14.08.2012 357

Політична партія "Народно-трудовий союз України" Зломинога Валерій Михайлович 14.08.2012 358

Радикальна Партія Олега Ляшка Голдовський Андрій Григорович 14.08.2012 359

партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна" Мицканюк Іван Петрович 15.08.2012 398

Соціалістична партія України Голуб Віталій Євгенович 15.08.2012 399

Партія "Руський блок" Данилов Олександр Юрійович 15.08.2012 400

Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" Павленко Олександра Сергіївна 18.08.2012 510

Партія Пенсіонерів України Кіхтенко Олександр Сергійович 23.08.2012 561

політична партія Українська Національна Асамблея Мельник Богдан Вікторович 29.08.2012 625

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО" Демченко Сергій Олексійович 08.09.2012 818

 

Одномандатний виборчий округ № 90

Список членів ОВК

Кількість членів комісії: 17

Прізвище, ім'я, по батькові. Посада. Суб'єкт подання кандидатури до складу ОВК.

Підгайна Валентина Григорівна Голова окружної виборчої комісії Політична партія "Руська Єдність"

Куницька Надія Михайлівна Заступник голови окружної виборчої комісії Християнсько-демократична партія України – НЕ ПІДПИСУВАЛА офіційний протокол.

Задорожний Олександр Зіновійович Секретар окружної виборчої комісії Політична партія "Народно-трудовий союз України"

Члени окружної виборчої комісії:

Данилюк Ярослав Миколайович Українська Народна Партія

Запаскін Максим Романович Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" – НЕ ПІДПИСУВАВ офіційний протокол.

Іваніцький Михайло Петрович Політична партія України "РУСЬ ЄДИНА"

Ілемська Ірина Михайлівна Всеукраїнська політична партія "БРАТСТВО"

Климчук Костянтин Вікторович Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" – НЕ ПІДПИСУВАВ офіційний протокол.

Липова Людмила Михайлівна фракція Блоку "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни

Липовий Сергій Анатолійович Українська партія "Зелена планета"

Манузіна Олена Володимирівна партія Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина"

Пастушенко Володимир Борисович Партія "Руський блок"

Пекарчук Ігор Анатолійович Політична партія "Союз анархістів України"

Сириця Сергій Олександрович фракція Партії регіонів

Стамбуляк Світлана Анатоліївна Ліберальна партія України

Удовена Ірина Андріївна фракція Комуністичної партії України

Ямкова Людмила Іванівна фракція Народної Партії у Верховній Раді України – НЕ ПІДПИСУВАЛА офіційний протокол.

 

Примітка П.С. Діхтяра.

Член ОВК присутній на засіданні комісії не має права не ставити свого підпису під протоколом. У разі своєї незгоди з прийнятим рішенням він має зробити помітку «окрема думка» і підписати протокол. Окрема думка викладена членом комісії є невід’ємною частиною протоколу. Відтак відсутність чотирьох підписів членів ОВК та їх окремих думок потребує пояснення.

Всього підозрюваними є 13 членів ОВК. З них голова ОВК та секретар – 2.

Покрили себе соромом представники 21-єї політ сили.

 

Список членів ДВК

1. № п/п. 2. Суб’єкт висування. 3. Кількість презентованих представників у комісіях. 4. Кількість презентованих представників у комісіях з «подвійною бухгалтерією». 5. Кількість презентованих представників у комісіях з «подвійною бухгалтерією» обраних головами цих комісій. 6. Кількість презентованих представників у комісіях з «подвійною бухгалтерією» обраних заступниками голів цих комісій. 7. Кількість презентованих представників у комісіях з «подвійною бухгалтерією» обраних секретарями цих комісій. 8. Кількість презентованих представників у комісіях з «подвійною бухгалтерією» та їх статус котрі звернулись до ЦВК з повідомленням про невідповідність оголошених результатів з їх фактичними даними.

1

2

3

4

5

6

7

8

1

фракція "БЮТ - "Батьківщина"

95

40

2

1

5

0

2

Всеукраїнська політична партія "БРАТСТВО"

10

5

 

1

 

0

3

Партія вільних демократів

28

12

 

 

1

0

4

Партія "Віче"

67

34

1

2

 

0

5

Партія "Громадянська солідарність"

53

23

1

1

1

0

6

Українська партія "Зелена планета"

14

7

 

1

 

0

7

фракція комуністів

97

39

2

2

 

0

8

Комуністична партія України

21

10

1

1

1

0

9

Політична Партія "Козацька Українська Партія"

37

19

1

1

 

0

10

Ліберальна партія України

63

32

 

1

2

0

11

Ліберально-демократична партія України

18

6

 

2

 

0

12

Політична партія малого і середнього бізнесу України

31

15

1

 

1

0

13

Молодіжна партія України

88

35

1

 

3

0

14

фракція Народної Партії у Верховній Раді України

94

38

3

1

2

З-1, Г-1, С-2

15

фракція "Наша Україна - Народна Самооборона"

95

38

2

 

2

Г-1

16

Наша Україна

3

1

 

 

 

0

17

Українська народна партія

 

 

 

 

 

0

18

Політична партія "Народна ініціатива"

86

33

 

1

2

0

19

Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"

65

26

 

2

1

0

20

політична партія Українська Національна Асамблея

61

30

1

2

2

0

21

Політична партія "Народна воля"

7

2

 

 

 

0

22

Патріотична партія України

23

10

1

 

 

0

23

Партія Пенсіонерів України

1

 

 

 

 

0

24

Політична партія "Права воля України "

17

8

 

 

 

0

25

фракція Партії регіонів

97

39

2

1

3

0

26

Партія регіонів

8

3

 

 

 

0

27

Політична партія "Рідна Вітчизна"

40

20

2

1

1

0

28

Політична партія "Руська Єдність"

9

4

 

1

 

0

29

Слов’янська партія України

1

1

 

 

 

0

30

Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна."

82

31

2

4

1

0

31

Політична партія "Справедлива Україна"

13

7

 

 

 

0

32

Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!"

23

10

1

 

1

Г-1, С-1

33

Балас Вадим Миколайович - Самовисування

69

35

1

2

2

0

34

Дригало Людмила Борисівна – Народна Партія

16

6

 

 

 

0

35

Зозуля Руслан Петрович –Самовисування

2

 

 

 

 

0

36

Коверда Вадим Миколайович – Партія регіонів

82

36

2

1

2

0

37

Кошеленко Олександр Анатолійович – Самовисування

96

40

4

 

1

0

38

Кривий Сергій Андрійович – Слов'янська партія.

92

38

2

1

1

0

39

Кропивницький Вадим Васильович – Самовисування 

90

35

1

1

 

0

40

Марченко Олександр Олександрович –політична партія ВО «Свобода»

19

7

 

1

 

0

41

Масюк Сергій Миколайович – Самовисування 

1

 

 

 

 

0

42

Матюшко Вадим Михайлович – Самовисування

89

37

2

2

1

0

43

Нечас Олександр Вікторович – Самовисування

7

3

 

 

 

0

44

Олійник Костянтин Анатолійович – Самовисування

81

36

2

2

1

0

45

Пензарєв Олексій Якович – Партія «Україна - Вперед!»

3

2

 

 

 

0

46

Свердлик Костянтин Володимирович – Самовисування

5

3

 

 

 

0

47

Струк Любов Юріївна – Самовисування

89

37

2

2

3

0

 

Всього

2088

883

40

38

39

Г-3, З-1, С-3

Всього підозрюваними є 883 – 7 = 876 з 2088 членів ДВК. З них голів ДВК їх заступників та секретарів – 120 – 7 = 113.

Покрили себе соромом представники 43-ох політ сил та їх висуванців і 10-ти «самовисуванців».

10 з 15-ти «самовисуванців» котрі взяли активну участь у формуванні дільничних комісій познімали свої кандидатури. Відтак вони були «технічними» і такими дії котрих мають ознаки участі у виборчій кампанії у якості «троянських коней» та «заробітчан».

З 14-ти кандидатів котрі дійшли до фіналу, участь у формуванні дільничних комісій взяли лише 5. Загалом ними було делеговано 47 членів ДВК. 4 з них делегували 19 представників для роботи у комісіях з «подвійною бухгалтерією». Одного з таких «трудяг» було обрано заступником ДВК. Ніхто з них не звертався до ЦВК з повідомленням про невідповідність оголошених результатів з їх фактичними даними. Як не дивно  – навіть представники переможця, Марченка Олександра Олександровича ???!!!

Між тим сумнівний переможець офіційно виграв вибори офіційно не маючи ЖОДНОГО представника в дільничних, окружній чи центральній виборчих комісіях ???!!! Український феномен чи узурпація влади ???!!!

 

321100: 1457/20 – вул. Матросова, вул. Січневого прориву: 29, 31, 35, 43–43Б, 45–45А, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул. Турчанінова: 12–29; Без реєстрації; вул. Турчанінова, 33/35

321103: 1629/100 – вул. Гвардійська, вул. Крижанівського: 8–17/17; вул. Січневого прориву: 6/1–26, 28, 30, 32, 34, 37–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–70; вул. Суворова, вул. Турчанінова: 4–8, 11; вул. Чехословацька; вул. Крижанівського, 7

321107: 1051/20  – бульв. 50-річчя Перемоги: 54Г, 84, 86, 88, 92, 159–217; вул. Колодязна, вул. Червонофлотська: 126–143; пров. Червоноармійський 1-й; бульв. 50-річчя Перемоги, 94, м.

321108: 1309/20 – вул. Миру, вул. Щорса; вул. Щорса, 65А, Голова Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!"

321111: 1446/34 – бульв. 50-річчя Перемоги: 58–60, 62, 64, 66, 113–129, 137, 143–145; ; бульв. 50-річчя Перемоги, 54Г,

321112: 1592/100 – вул. Славіна: 10, 20, 23–34, 44, 50, 52, 70–76; вул. Червонофлотська: 118–121; вул. Чкалова: 5–9, 12–31; ; бульв. 50-річчя Перемоги, 149,

321114: 1415/30 – бульв. 50-річчя Перемоги: 131–135, 141; вул. Зелена: 28–42; вул. Славіна: 3–5; вул. Червонофлотська: 70–105; ; вул. Зелена, 21,

321115: 1656/50 – бульв. 50-річчя Перемоги: 111; вул. Зелена: 3–26; вул. Лазаретна, вул. Набережна, вул. Славіна: 13–19/2, 21, 39–43, 45–49, 51, 53–69, 88–106; вул. Червонофлотська: 30–37, 38, 40, 41А–69; пров. Гірський, пров. Зелений, пров. Лазаретний 1-й, пров. Лазаретний 2-й, пров. Річковий 1-й, пров. Яровий, тупик Глухий; вул. Зелена, 21

321116: 1465/50 – бульв. 50-річчя Перемоги: 61–61А, 63, 65, 67–69, 79; вул. Запорізька, вул. Озерна, вул. Партизанська, вул. Річкова: 3, 5А–40; вул. Червонофлотська: 5–29; пров. Партизанський 1-й, пров. Партизанський 2-й, пров. Річковий 2-й; вул. Водопійна, 40, Заступник фракція Народної Партії у Верховній Раді України

321121: 1662/10 – бульв. 50-річчя Перемоги: 44/2; вул. Вокзальна: 22; вул. Кірова: 37, 39, 41, 43–62; вул. Олеся Гончара: 2–6, 7–79; вул. Першотравнева: 41, 43, 45, 47, 51, 53А, 55–69, 70–82; вул. Привокзальна: 16, 26, 36, 55–91; вул. Чуйкова: 70; пров. Курсовий: 12А; ; вул. Олеся Гончара, 11

321122: 1595/20 – вул. Водопійна: 1А–9, 11–25; вул. Курсова: 59А–78А/78Б; вул. Лермонтова, вул. Олеся Гончара: 6А; вул. Першотравнева: 37–37/7, 39–39/12, 49, 52, 54/10; вул. Привокзальна: 51/1–53/2; вул. Чуйкова: 59, 69; ; вул. Водопійна, 22, ,

321123: 247/15 – вул. Першотравнева: 69А; вул. Чуйкова: 34–34/13, 48–58, 60–66, 75–83; ; вул. Водопійна, 22, ,

321124: 1004/25 – вул. Курсова: 18–40; ; вул. Чуйкова, 3

321128: 1630/100 – бульв. 1-го Травня: 6–40; вул. Пролетарська, пров. Жовтневий; вул. Ярослава Мудрого, 54

321132: 1240/20 – вул. Павліченко: 12А–20Б, 22, 26–34, 38, 40; ; вул. Павліченко, 30

321135: 1506/40 – вул. Павліченко: 37, 39, 43, 44; вул. Шолом-Алейхема: 33, 35, 62–2260А; пров. Рокитнянський 2-й; вул. Павліченко, 22

321137: 1022/30 – вул. Голубина, вул. Надрічна, вул. Нечуя-Левицького, вул. Піонерська, вул. Смоляно-Рокитнянська, вул. Шевченка: 4–90, 92, 94, 96; вул. Шолом-Алейхема: 2–20, 21А–32, 34, 36–60; пров. Піонерський, пров. Шевченка 1-й, пров. Шевченка 2-й; вул. Шевченка, 33,

321139: 1597/30 – вул. Шевченка: 91, 93, 95, 108А–112А, 120–200; просп. Князя Володимира; вул. Шевченка, 91,

321140: 316/10 – вул. Шевченка: 97–99; ; вул. Шевченка, 91

321141: 1516/50 – вул. Гризодубової, вул. Громової, вул. Приміська, вул. Прорізна, вул. Раскової: 4–61; вул. Робітнича, вул. Робітнича 2-га, вул. Роз’їздна, вул. Томилівська: 1–46; пров. Гризодубової 1-й, пров. Гризодубової 2-й, пров. Леваневського 1-й, пров. Леваневського 2-й, пров. Проточний, пров. Раскової 1-й, пров. Раскової 2-й, пров. Томилівський; вул. Гризодубової, 84

321142: 992/16 – вул. Раскової: 61А–67; вул. Томилівська: 48–71; ; вул. Гризодубової, 84А Секретар Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!"

321146: 1656 – вул. Леваневського: 30–32; вул. Радгоспна, вул. Східна: 26–28, 32; пров. Леваневського; вул. Східна, 20, ,

321148: 1166/50 – вул. Заводська, вул. Леваневського: 75; вул. Митрофанова: 9–12/18; вул. Молодіжна: 20–34; ; вул. Молодіжна, 12

321151: 1749/20 – вул. Леваневського: 47/1, 55, 57, 65; ; вул. Леваневського, 55

321155: 1729/100 – бульв. Комсомольський: 13–15; вул. Некрасова: 46–46А, 99; ; бульв. Комсомольський, 11,

321156: 357/10 – вул. Леваневського: 41, 45; ; бульв. Комсомольський, 11, , Київська обл., 09108; бульв. Комсомольський, 11, , 321157:  – вул. Грибоєдова: 24–28, 40–66А; вул. Комсомольська: 45–54; вул. Некрасова: 15; ; вул. Некрасова, 139

321157: 1613/50 – вул.  Грибоєдова: 24–28, 40–66А; вул.  Комсомольська: 45–54; вул.  Некрасова: 15; ;  вул.  Некрасова, 139,

321161: 1457/100 – вул. Грибоєдова: 10; вул. Зінченка, вул. Некрасова: 80–82; вул. Рибна: 8; вул. Чехова: 19–23, 25, 27, 29–35, 37, 41, 47–51; ; вул. Некрасова, 127

321163: 1450/25 – вул. Кириленка, вул. Мельника, вул. Петра Запорожця: 154, 156–359; вул. Храпачанська; вул. Петра Запорожця, 195

321164: 784/241 – вул. Петра Запорожця: 125, 127, 129, 133, 135, 136–139, 140–141, 142–152, 155–155А; ; вул. Петра Запорожця, 131,  

321166: 1429/100 – вул. Ватутіна, вул. Залізнична: 2–70, 74, 76, 78; вул. Калініна: 3–71А, 73–73Б, 75, 77, 79–79А, 81, 83, 85, 87&nquot;times new romandash;89, 91, 93; вул. Лесі Українки: 1–29А; вул. Лесі Українки 2-га, вул. Олени Теліги: 2&ndash/span;60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–82, 86, 88, 90, 94; вул. Островського: 2–48, 50, 52, 54, 56, 60, 62–62А; вул. Панфілова, вул. Польова: 1–38, 40, 42, 44–44А, 46, 50, 52; вул. Сквирське шосе: 2, 6/1, 10, 14, 16, 18, 30–38, 40, 42–44, 52–60; вул. Чайковського: 1–16, 19, 21, 23, 25; вул. Чайковського 2-га, вул. 40 років Жовтня: 1–11, 13–13А; вул. 40 років Жовтня 2-га, пров. Горького, пров. Селищний; вул. Калініна, 20

321168: 685/15 – вул. Інтернаціональна 2-га, вул. Карбишева: 1–6, 9А–21, 23–29, 31–53; вул. Коцюбинського 2-га; вул. Карбишева, 9А,

321170: 1612/20 – вул. Залізнична: 71–73, 75, 77, 79–172; вул. Калініна: 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 95–137; вул. Лесі Українки: 30–78/12; вул. Механізаторська, вул. Олени Теліги: 61А, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83–85, 87, 89, 91–93, 95–136; вул. Островського: 49–49А, 51, 53, 55, 57–59, 61, 63–120; вул. Польова: 39, 41, 43, 45, 47–49, 51, 53–164/6; вул. Сквирське шосе: 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–25, 62–176; вул. Толстого, вул. Чайковського: 18, 20, 22, 24, 26–110/18; пров. Залізничний, пров. Механізаторський; вул. Польова, 70

321171: 1455/50 – вул. Докучаєва: 30/59–65/266; вул. Зоряна, вул. Кобзаря, вул. Кошового, вул. Лісова, вул. Макаренка, вул. Новосельська, вул. Пархоменка, вул. Піщана: 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65–65А, 69–71, 73–73А, 75, 77, 79, 81, 83/30, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–105, 107–109А, 111–119, 121–125, 127А–127/75, 264–314; вул. Піщана 2-га: 61, 63, 65, 73А–73Б, 79, 81А–81/29, 83, 85, 93, 98А–146А; вул. Радонова, вул. Радужна, вул. Травнева, вул. Учгоспна, пров. Докучаєва, пров. Новосельський, пров. Піщаний: 67; пров. Учгоспівський, Учгосп 1, Учгосп 2; пров. Піщаний 67, , Київська обл., 09111; пров. Піщаний 67 Голова фракція Народної Партії у Верховній Раді України

321175: 1551/50 – вул. Академіка Вула, вул. Героїв Чорнобиля: 5/2–5/8, 8/8; вул. Піщана: 120, 126, 128–190Б; пров. Академічний: 1; пров. Інститутський: 1–2; пров. Студентський: 1–2; ; вул. Ставищанська, 126 Голова депутатська фракція "Наша Україна - Народна Самооборона"

321176: 1067/100 – вул. Героїв Чорнобиля: 3–5; вул. Піщана: 6–12, 14, 16–16А, 18, 20, 22А, 24, 26, 28–34, 36, 38, 40, 42/80, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62А–64А, 66–68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 110–110Б; вул. Ставищанська: 103–128; ; вул. Ставищанська, 126

321177: 1367/50 – вул. Будьонного, вул. Дружби, вул. Котляревського, вул. Осводівська, вул. Примакова, вул. Ставищанська: 5–102; вул. Українська, вул. Чапаєва: 3–81; пров. Будьонного 2-й, пров. Колгоспний, пров. Осводівський, пров. Чапаєвський 1-й, пров. Чапаєвський 2-й, пров. Чапаєвський 3-й, пров. Чапаєвський 4-й; вул. Котляревського, 42/2

321179: 1212/35 – вул. Заярська, вул. Заярська 2-га, вул. Кільцева, вул. Ключова, вул. Колгоспна, вул. Лугова, вул. Провальна, вул. Таращанська: 1–114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144–150; вул. Шкільна, пров. Будьонного 1-й, пров. Таращанський; вул. Таращанська, 18,

321182: 1602/50 – вул. Вернадського: 4–6; вул. Таращанська: 161; Секретар фракція Народної Партії у Верховній Раді України

321183: 1526/97 – вул. Вернадського: 10; вул. Таращанська: 163; вул. Тімірязєва: 8, 16, 18; ; вул. Таращанська, 167 Секретар фракція Народної Партії у Верховній Раді України

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

000001

Упр.  МВС, Ізол.

200

18

18

4

2

3

0

0

0

0

0

0

0

0

1

2

6

321097

ЗОШ №8

1966

0966

1289

79

165

54

8

4

53

279

17

7

1

6

5

33

578

321098

ЗОШ №8

1808

1808

1158

71

125

34

9

5

57

236

8

7

0

9

1

47

549

321099

ДЮСШ «Олімп»

1729

1729

 

1135

84

100

20

15

14

31

167

14

7

0

59

6

14

604

321100

ВПТУ №13

2328

2290

1400

136

186

42

13

4

71

447

12

7

5

9

6

2020

42220

321101

ВПТУ №13

468

468

300

26

36

8

4

0

12

101

3

0

1

4

2

6

97

321102

БЦ Медколедж

2349

2432

1486

148

201

58

16

5

64

321

10

5

2

5

1

8

642

321103

ЗОШ №5

2496

2475

1581

137

228

51

4

7

88

533

19

7

3

25

5

32

442100

321104

ЗОШ №5

318

321

211

15

45

6

0

1

28

73

3

0

0

2

0

0

38

321105

Дит. стомат.пол.

2419

2367

1501

107

190

42

12

11

76

561

11

6

8

27

4

26

420

321106

Юр. Фак БНАУ

1877

1877

1107

103

160

38

14

3

38

397

8

6

1

8

4

16

311

321107

Готель «Рось»

1472

1473

1035

86

140

34

2

5

37

384

9

110

3

9

3

610

29620

321108

Пол.Заг.Сім.Мед.

1932

1913

1284

94

152

35

10

11

32

542

6

2

1

22

5

220

35020

321109

ЗОШ №6

2474

2443

1510

125

220

49

11

11

69

528

16

7

2

17

3

22

430

321110

ЗОШ №6

1349

1349

988

58

49

19

17

8

19

57

12

5

3

8

7

7

719

321111

7 спортклуб

2265

2246

1406

110

230

36

11

6

68

469

05

33

0

20

0

226

41734

321112

БЦ колегіум

2448

2437

1560

158

212

44

14

7

55

578

12

7

2

18

1

30

422100

321113

БЦ колегіум

733

733

509

32

60

24

0

3

12

220

1

3

1

14

4

18

117

321114

СШ №16

2131

2131

1392

101

188

30

8

3

3120

635

11

55

1

12

15

25

31130

321115

СШ №16

2479

2483

1632

9050

203

33

13

11

36

681

11

5

1

15

5

35

44350

321116

Ст. Швидк. Доп.

2150

2140

1440

4150

231

52

15

0

55

451

17

10

2

18

4

20

47450

321117

Міськархитектура

441

441

317

22

57

12

2

0

8

94

3

8

0

5

1

5

100

321118

ЗОШ №7

2376

2376

1564

96

196

36

11

3

52

545

10

8

0

34

4

18

551

321119

ЗОШ №7

2415

2415

1551

104

178

44

9

4

60

559

10

5

3

27

5

28

515

321120

Ред.«Нов.Київщ.»

392

392

244

19

39

13

5

3

8

56

1

3

0

4

0

3

90

321121

Шах. Шашк. Клуб

2414

2412

1627

120

183

49

16

6

75

538

210

3

1

16

4

18

58610

321122

2-Спец. ЗОШ №9

2319

2319

1560

115

270

37

16

4

41

540

1010

610

1

14

7

10

46920

321123

Спец .ЗОШ №9

367

367

244

17

20

4

2

0

510

85

1

1

0

0

0

05

9415

321124

Гурт. Тех.екон.Ф-т

1490

1490

987

97

135

37

5

8

1415

294

5

7

1

6

05

35

35025

321125

Буд. Худ.Творчсті

2257

2241

1504

105

230

62

8

4

48

515

12

5

0

16

5

21

473

321126

Гімназія №2

1320

1312

866

47

110

24

4

0

23

355

6

5

0

9

5

7

271

321127

ЗОШ №1

2448

2449

1529

131

221

38

16

3

63

512

22

5

1

11

3

23

480

321128

Гімназія №1

2266

2266

1595

155

223

38

12

4

56

476

12

14

0

19

9

30

547100

321129

Гімназія №1

423

415

285

21

39

11

1

2

6

77

2

3

0

5

2

4

112

321130

Клуб  УСП

1804

1793

1184

105

119

34

4

4

44

390

6

7

1

10

5

13

442

321131

СЕС

1708

1709

1113

98

114

29

3

4

26

417

5

5

0

8

3

9

392

321132

Держ. Юр. Ліцей

1827

1827

1207

92

169

33

6

6

2020

473

11

7

1

12

1

7

34920

321133

КО Інст.дипл. осв.

1589

1589

1113

94

208

24

8

4

31

332

10

4

0

7

1

18

372

321134

К-тр «Довженка»

1107

1109

699

66

100

12

3

3

36

238

5

3

0

3

2

12

216

321135

ЗОШ №3

2363

2363

1459

120

162

55

5

5

2625

515

11

12

0

11

3

415

49040

321136

Тех.Коледж.БНАУ

1490

1490

913

64

145

25

12

2

31

319

3

5

2

11

1

13

280

321137

ЗОШ №18

1580

1569

1000

76

161

23

4

8

820

331

25

5

2

10

2

35

33530

321138

СЗОШ №19

2133

2133

1386

116

155

46

7

7

51

628

6

5

1

4

9

16

335

321139

2-Коледж сервісу

2460

2430

1566

127

183

66

5

3

3820

546

010

3

1

11

4

14

53530

321140

Коледж сервісу

444

441

312

16

27

15

3

0

210

117

2

2

0

3

0

4

11110

321141

Навч. Вир.комб.

2346

2346

1491

6350

132

70

10

3

39

604

6

2

0

3

3

19

48750

321142

Дитбуд.Материнка

1755

1755

976

68

74

54

7

1

1414

292

4

3

0

4

5

162

41816

321143

ДНЗ БЦ ВМЕУ

2061

2061

1289

142

143

62

4

6

46

415

6

8

0

13

1

10

433

321144

ДНЗ БЦ ВМЕУ

1760

1676

1072

105

78

64

4

1

29

243

2

4

2

12

0

6

522

321145

Буд. Юн.техн.

2445

2445

1638

151

165

136

9

3

98

471

4

4

1

6

1

22

567

321146

ЗОШ №11

2406

2406

1605

7150

225

103

4

4

70

547

10

7

0

6

1

19

48850

321147

ЗОШ №11

488

487

323

27

46

20

1

0

15

109

0

1

0

1

1

5

97

321148

ЗОШ №4

1967

1967

1138

2450

104

143

6

3

42

293

4

1

1

9

0

9

44950

321149

ЗОШ №4

952

952

682

43

76

56

3

0

36

216

6

1

0

5

0

8

232

321150

ЗОШ №4

2400

2320

1580

129

183

124

5

5

69

461

8

6

0

9

5

18

558 width=

321151

Бібл. №8

2476

2440

1715

132

198

97

10

5

3420

531

11

5

1

11

6

14

64020

321152

БК «Росава»

2500

2475

1634

148

181

87

3

3

85

541

8

4

0

14

2

13

545

321153

Муз. школа №3

383

383

269

23

29

14

3

3

14

86

5

0

0

1

1

2

88

321154

Унів.«Україна"

2333

2333

1537

148

174

71

8

6

76

538

6

10

2

17

2

16

463

321155

ЗОШ №4

2500

2462

1690

181

206

73

12

10

56

584

1font-family: 3

8

1

17

0

22

507100

321156

ЗОШ №4

509

509

350

47

46

22

2

1

810

104

2

1

1

2

0

6

9810

321157

ЦДЮТ«Соняшник»

2486

2472

1578

133

243

110

9

3

3140

523

7

6

1

8

3

1210

43950

321158

ЗОШ №20

2402

2402

1552

171

173

89

22

4

79

525

5

4

0

9

1

22

448

321159

ЗОШ №20

455

455

298

32

36

8

0

0

13

109

1

1

0

3

0

4

91

321160

ЗОШ №20

2446

2447

1552

125

170

109

11

5

114

459

10

3

1

10

1

14

520

321161

ЗОШ №21

2119

2112

1419

130

193

81

12

3

69

483

8

2

0

5

3

17

413100

321162

ЗОШ №21

858

853

556

65

70

38

8

3

33

144

1

3

0

3

2

4

182

321163

ЗОШ №23

2338

2358

1423

119

141

52

12

3

1515

554

9

0

0

7

2

010

48425

321164

Бібл. №6

1221

1221

770

67

76

42

7

216

234

245

0 4

2

0

5

1

33

27725

321165

КО шк.вищ.спорт.

2352

2326

1389

113

167

59

16

1

50

536

12

7

1

10

2

9

406

321166

Веч. Школа №6

2208

2209

1369

127

154

59

10

3

36

561