Місцеві вибори 2015. м. Біла Церква, Київська область

 
 

Місцеві вибори 2015. м. Біла Церква, Київська область

Кандидати, перспективи, пріоритети, обрані 

Голові Київської обласної державної адміністрації

Максиму Дмитровичу Мельничуку

01196, м. Київ-196, площа Лесі Українки, 1 тел.: (044) 286-82-30,

факс: (044) 286-15-10, сайт: http:// koda.gov.ua

Петра Семеновича Діхтяра 

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Скарга

на бездіяльність міського голови міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого,

проявленої у вигляді неналежного реагування на звернення Петра Семеновича Діхтяра щодо

встановлення обставин, пов’язаних з виведеною поза межі закону комунальною сферою міста

та неналежним обслуговуванням і станом внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання

будинку по вул. Таращанська 163-а, зокрема

За часи багатолітнього протистояння з «шановним панством», тобто владою і керівництвом підприємств житлово-комунальної сфери міста (далі – ш.пан), я дійшов обґрунтованого висновку про виведення цієї сфери поза межі закону.

Нещодавно оглянувши лише внутрішньо будинкові мережі водо-, теплопостачання (далі - мережі) свого будинку. розташованого по вул. Таращанська 163-а (далі - будинок), виявив не утепленими більше семисот погонних метрів труб різного діаметру загальною площею поверхні, такого собі своєрідного радіатора, біля ста квадратних метрів, контактуючого з відкритим ґрунтом та навколишнім середовищем, а також сто десять непридатних, несправних розукомплектованих кранів тощо.

На той час якраз саме у розпалі були передвиборчі перегони пошуковців мандатів у представницькі органи місцевого самоврядування. Вирішивши використати момент, я зробив чергову спробу привернути увагу певної кількості окремих кандидатів та політ сил до цієї сфери. Тексти документів, пов’язані з цією спробою, я розмістив на своєму сайті у розділі Нарисинарис «Місцеві вибори 2015», а в розділі Відео розмістив відео «Комуналка 1,2».

Згідно чинного законодавства співвласниками будинку мали би бути його мешканці, котрі приватизували в ньому квартири. Однак насправді, ш.пан узурпували це право і розпоряджались нашою власністю на свій розсуд. Аналогічно й надавали житлово-комунальні послуги, в їх числі і послуги з обслуговування будинку з мережами включно, а також комунальних послуг з централізованого водо-, теплопостачання.

Згідно чинного законодавства право ведення господарської діяльності в кожному окремо взятому багатоквартирному будинку, а відтак і набуття права вимоги щодо відшкодування витрат, може набути лише одне підприємство, котре у визначений законом спосіб набуло статусу юридичної особи, балансоутримувача, виконавця житлово-комунальних послуг та уклало з співвласниками відповідні договори. При дотриманні даних умов не існує протиріч у наданні комунальних послуг з централізованого водо-, теплопостачання. Як в сенсі набуття права обслуговувати мережі будинку і надавати означені послуги, так і набуття права вимоги до споживачів на відшкодування несених витрат.

Нажаль, єдине з колишніх підприємств, котре було і мало підстави претендувати на таке, щонайменше з 25.10.2007р. і дотепер не набуло навіть статусу юридичної особи. Наразі мова йде про КП БМР ЖЕК-6 (далі - ЖЕК). Підставою для цього твердження є відсутність реєстраційних документів, відповідних зазначеному засновником місцезнаходженню ЖЕК, а саме вул. Вернацького 10. Іншими словами. Відомий літературний герой Мартин Боруля не набув бажаного статусу дворянина через описку в прізвищі. Замість «о», написали «е».

При введенні у 1992 році будинку в експлуатацію, орган місцевого самоврядування (далі – о-м-с) мав ухвалити рішення про передачу будинку на баланс щойно створеної ним ЖЕК. Однак таке рішення стосовно ЖЕК чи будь-якого іншого підприємства або приховується, або його не існує взагалі, що несе одні й ті самі юридичні наслідки.

При оформленні мешканцями будинку права власності на квартиру, підприємство, на балансі котрого перебував будинок, повинно було спочатку зняти з свого балансу відповідну частку будинку і тут же укласти договір з новим співвласником будинку про передачу ним на баланс підприємства тієї частки. Наразі, з великою долею вірогідності можна стверджувати, що ЖОДНЕ підприємство комунальної сфери міста таких договорів з мешканцями будинку не укладало. Відтак такого суб’єкта, як балансоутримувач будинку, НЕ ІСНУЄ, а твердження про його наявність є голослівними.

Така складова комунальних послуг, як централізоване водо-, теплопостачання передбачає використання, а відтак і обслуговування мереж будинку. Однак, за відсутності власне доступу до будинку (відсутність його на балансі), таке не є можливим. Наразі дана обставина унеможливлює визначення виконавця житлово-комунальних послуг і такої її складової, як централізоване водо-, теплопостачання, зокрема. Відтак такого суб’єкта, як виконавець житлово-комунальних послуг по будинку НЕ ІСНУЄ, а рішення о-м-с про надання окремим підприємствам статусу виконавців окремих складових житлово-комунальних послуг чи взагалі відсутність таких рішень, однаковою мірою позбавляє ці підприємства права ведення господарської діяльності в кожному окремо взятому багатоквартирному будинку, а відтак і набуття права вимоги щодо відшкодування несених ними витрат.

А тепер декілька цитат з надісланих мені відповідей:

заступника міського голови Валерія Володимировича Гнатюка з подачі заступника начальника управління житлово-комунального господарства Євгена Вікторовича Сінчука від 03.12.2015р. № Д-4106 на звернення від 11.11.2015р. № Д – 4092 «Оскільки ЖЕК є самостійним суб'єктом господарської діяльності, питання внесення змін до Статуту повинно ініціювати зазначене підприємство» це щодо ефекту Берулі. З огляду на те, що ЖЕК не набув статусу ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ він не набув, та й не мав права набути статусу БАЛАНСОУТРИМУВАЧА, ВИКОНАВЦЯ ЖИТЛОВОКОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ чи бодай ПОСЛУГИ з ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДИНКУ та ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ тож він не мав права вести будь-яку господарську діяльність в межах будинку; 

директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» (далі – ТМ) Н.В. Скурідіної з подачі її заступника Сергія Олексійовича Ходаня від 06.11.2015 р. № 146 на звернення від 28.10.2015р. № з/328 «Таким чином, повторюємось, що мережі централізованого опалення і централізованого гарячого водопостачання в житловому будинку № 163-а по вул. Таращанська ( починаючи від фундаменту будинку, як Вами зазначено ) знаходяться на балансі КП БМР ЖЕК № 6, який їх утримує та обслуговує» це щодо відсутності можливостей у ТМ вести будь-яку господарську діяльність в межах будинку, а відтак і обґрунтованості набуття статусу ВИКОНАВЦЯ бодай послуг з ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ та ОПАЛЕННЯ. І декілька зауважень. Мешканці будинку є СПОЖИВАЧАМИ, а не АБОНЕНТАМИ. А ПІДІГРІВ ХОЛОДНОЇ ВОДИ і ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ це, як кажуть в Одесі «двє большіє разніци»;

директора Товариства з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» (далі – БВ) О.А. Бабій з подачі І.М. Лучинської від 06.10.15р. № 1-07/09-3388 на звернення від 05.10.2015 р. «Виробник обслуговує тільки ті вуличні, квартальні та дворові мережі водопостачання та водовідведення, а також технологічні прилади й пристрої до них, які перебувають у нього на балансі, або на які є відповідний договір на обслуговування із споживачами. Тобто, БВ не обслуговує та не експлуатує внутрішньобудинкові мережі Вашого будинку» це щодо відсутності можливостей у БВ вести будь-яку господарську діяльність в межах будинку, а відтак і обґрунтованості набуття статусу ВИКОНАВЦЯ бодай послуги з ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ХОЛОДНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ. Крім того. БВ сама себе позиціонує ВИРОБНИКОМ, що відповідає дійсності. А от її позиціонування самої себе ще й ВИКОНАВЦЕМ, принаймні співвідносно до будинку є необґрунтованим. Отже.

ЖЕК, ТМ і БВ здійснюють господарську діяльність в межах будинку незаконно та ще й поводячи себе при цьому, «как слон в посудной лавкє». Для прикладу.

ЖЕК і ТМ вкупі з владою у період з 15.10.1998р. і до 18.12.1998р. та наступні два опалювальні сезони подавали опалення з параметрами, достатніми аби вберегти інфраструктуру від розмерзання. Пізніше, з середини 2002 року започаткували судові переслідування тих, хто пережив оте жахіття і не погодився платити за не отриману послугу.

ЖЕК вкупі з владою у період з 01.05.2000р. і до 31.08.2000р. стягнув плату за роботи, котрі жодного стосунку до будинку не мають, як от – технічне обслуговування електричних плит, чистка дворових туалетів та приямків тощо, приховавши від мешканців структуру того тарифу.

ТМ вкупі з владою придумала нові послуги – підігрів холодної води і абонентська плата і стягають по них плату.

ЖЕК, ТМ і БВ та інші вкупі з владою з середини 2001 року вже повністю роздробили житлово-комунальні послуги і протиправно перейшли на прямі розрахунки зі споживачами, мешканцями багатоквартирних будинків.

Не так давно БВ пробувала поширити запровадження «спрутів» (блокування каналізації в певних квартирах), але щось там у них вочевидь «нє срослось» і нині про таке мовчать.

Наразі, повертаючись до мереж будинку, варто навести ще декілька цитат з надісланих мені відповідей:

виконуючого обов’язки начальника ЖЕК Шапоренко Олександра Миколайовича від 05.02.2016 № 58 на звернення від 11.01.2016р. вхід. № 1, в котрому стверджується, що послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинку надаються в повному обсязі, щомісячне нарахування за них складає 38822,00 грн. та зазначено, що останнім часом скарг від інших мешканців будинку на якість наданих послуг не надходило.

Згідно додатку 4.24 до рішення о-м-с від 09.09.2014р. № 332 «Структура та тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків комунальної власності, які обслуговуються комунальним підприємством Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційною конторою № 6» стосовно будинку:

Прибирання прибудинкової території – 0.5062;

Прибирання сходових кліток – 0.6259;

Вивезення побутових відходів (збирання,зберігання, перевезення, перероблення, утилізація, знешкодження та захоронення – 0.3687; Технічне обслуговування ліфтів – 0.2972;

Технічне обслуговування внутнішньобудинкових систем: гарячого водопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації – 0.3141;

Дератизація – 0.0191;

Дезінсекція – 0.0217;

Обслуговування димовентиляційних каналів – 0.0512;

Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території – 1.0179;

Освітлення місць загального користування – 0.0453;

Електропостачання ліфтів – 0.0532;

Вартість послуги з ПДВ грн./м2 – 3.3205.

Звідси спробуємо визначити загальну площу будинку котра використовується при розрахунках:

38822,00 грн. : 3.3205 грн. = 11891,6 м2

Тепер визначаємо місячну вартість обслуговування мереж будинку:

11891,6 х 0.3141 = 3735,01 грн.

Отже. ЖЕК вкупі з владою з вересня 2014 року і дотепер стягнули з мешканців на обслуговування мереж будинку:

3735,01 грн. х 19 місяців = 70965,19 грн.

На ділі ж ЖЕК, за пособництва ш.пан, звів свою діяльність до участі в подачі параметрів та інколи усуваючи аварії. І при цьому всьому, знищивши ефективні на практиці засоби правового захисту свідченням чому є і моя довголітня, безрезультатна боротьба, ш.пан дозволяє собі покепкувати над іншими мешканцями будинку, що ті не оскаржують таку безгосподарність і свавілля.

директора БВ О.А. Бабій з подачі І.М. Лучинської від 28.10.15р. № 1-07/09-3703 на звернення від 12.10.2015 р. «В свою чергу, наказом державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005 р. затверджено Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0927-05) Ці Правила визначають порядок надання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій балансоутримувачами (управителями) будинків, споруд, житлових комплексів або комплексів будинків і споруд. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем тепло-, водопостачання, водовідведення і зливової каналізації є складовою послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.»

Додаток 2 до пункту 2.1.5 задекларованих Правил. Витяг:

1. Елементи жилих будівель. 2. Тривалість експлуатації до капремонту (заміни), років. 3. Коефіцієнт кількості комплектів для заміни та коштів на виконання робіт з часу введення будинку в експлуатацію (1992 – 2016 = 24 роки)

 

1

2

3

1

Трубопроводи холодної води з оцинкованих труб

30

0,8

2

Трубопроводи холодної води з газових чорних труб

15

1,6

3

Водозбірні та туалетні крани. Засувки. Вентилі. Засувки і вентилі з чавуну

10

2,4

4

Трубопровід гарячої води з газових оцинкованих труб при закритих схемах теплопостачання

20

1,2

5

Трубопровід гарячої води з газових чорних труб при закритих схемах теплопостачання

10

2,4

6

Трубопроводи (стояки) у закритих схемах

30

0,8

7

Трубопроводи (будинкові магістралі) у закритих схемах

20

1,2

8

Ізоляція трубопроводів

10

2,4

9

Елеватори

20

1,2

10

Водомірні вузли

10

2,4

11

Сушилки для рушників із чорних чавунних труб

15

1,6

12

Конвектори

30

0,8

13

Калорифери (стальні)

15

1,6

14

Умивальники і унітази керамічні, змивні бачки пластмасові

20

1,2

15

Ванни стальні

25

0,96

 

З огляду на викладене станом на сьогодні з мешканців зібрано коштів на те, щоб:

повністю замінити магістральні та інші трубопроводи та ще й назбирано частину грошей на наступну заміну;

двічі повністю замінити всю ізоляцію та ще й назбирано частину грошей на наступну заміну;

двічі повністю замінити всі водозбірні та туалетні крани, засувки, вентилі, засувки і вентилі з чавуну та ще й назбирано частину грошей на наступну заміну;

повністю замінити елеватори, сушилки для рушників та ще й назбирано частину грошей на наступну заміну тощо;

майже повністю замінити трубопроводи холодної води з оцинкованих труб, трубопроводи (стояки) у закритих схемах, конвектори, стальні ванни тощо.

Але куди при цьому поділись зібрані кошти коли нічого з цього не придбано, не замінено, не виконано? І чому за все це ніхто дотепер не поніс відповідальності? Наразі через таке «господарювання» мережі будинку «дихають на ладан». Понад те. Наявність неізольованих труб вже нанесло мешканцям будинку значних фінансових втрат. І знову таки про компенсацію за таке ш.пан якось сором’язливо мовчить. В їх числі і теперішній міський голова, котрий не тільки очолив команду свого попередника, а й продовжує його лінію.

Нині ш.пан взялося завзято підштовхувати власників квартир до набуття статусу співвласників будинку.

З огляду на таке, аби все не звелося до банального приховування «кінців в воду», «впарювання» мешканцям «убітих» будинків, офіційне нав’язування рабських взаємовідносин тощо необхідно підвести підсумки попередніх взаємовідносин, витребувати повернення незаконно стягнених коштів та спонукати до виконання оплачених робіт тощо.

Не знаю, як хто, але я не маю наміру дарувати ш.пан ні не виконане, ні недовиконане, ні скоєне. Оскільки попереду «світить» перспектива залишитись біля «розбитого корита», то цього разу маю намір звертатись з роз’ясненням та за підтримкою до мешканців будинку.

Нажаль міський голова уникає відповідей навіть на особисті до нього звернення.

З огляду на те, що подібне має місце і в інших містах області то рекомендую викладеним не нехтувати.

Виходячи з викладеного вище, 

прошу:

1. Зобов’язати міського голову міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого до використання наявних у нього повноважень для організації й здійснення належного виконання звернень Діхтяра Петра Семеновича по питанню встановлення обставин, пов’язаних зі складенням акту-претензії щодо неналежного обслуговування та стану внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а, як от, звернення від:

5,6.10.2015р. № 3297;

29.10.2015р. № Д-3892;

02.11.2015р. № Д-3935;

11.11.2015р. № Д-4092;

11.01.2016р. № Д-0027;

18.01.2016р. Д-0053

2. Зобов’язати міського голову міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого до використання наявних у нього повноважень для спонукання керівництва:

- комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» 09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851;

- комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» 09109, вул. Мережна. 3, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456363155, факс: 0456364215, сайт: http://bctm.com.ua/ua/, E-mail: bctm@maqnus.kiev.ua

- товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» 09109, вул. Сухоярська, 14, м. Біла Церква Київської області, тел.: (0456) 301112, факс: (04563) 68212; http://bcvoda.com.ua/, Email: office@bcvoda.com.ua - до підтвердження правомірності стягнень відшкодувань зі споживачів, мешканців багатоквартирних будинків і будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а за увесь попередній період.

3. Зобов’язати міського голову міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого до використання наявних у нього повноважень для спонукання керівництва:

- комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» 09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851;

- комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» 09109, вул. Мережна. 3, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456363155, факс: 0456364215, сайт: http://bctm.com.ua/ua/, E-mail: bctm@maqnus.kiev.ua

- товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» 09109, вул. Сухоярська, 14, м. Біла Церква Київської області, тел.: (0456) 301112, факс: (04563) 68212; http://bcvoda.com.ua/, Email: office@bcvoda.com.ua - до здійснення перерахунку на предмет повернення незаконно стягнутих зі споживачів, мешканців багатоквартирних будинків і будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а, а також компенсувати нанесені збитки за увесь попередній період.

4. Зобов’язати міського голову міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого до використання наявних у нього повноважень для спонукання керівництва комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» 09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851 до організації здійснення заміни елементів внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а тривалість експлуатації котрих закінчився.

5. Зобов’язати міського голову міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого до використання наявних у нього повноважень для спонукання керівництва комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» 09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851 видати в натурі не встановлені свого часу елементи внутрішньо будинкових мереж водо-, теплопостачання багатоквартирних будинків і будинку по вул. Таращанська 163-а котрі належало встановити замість тих, тривалість експлуатації котрих закінчилась.

6. Опублікувати на сайті Київської обласної державної адміністрації розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 19.04.2000р. № 195 "Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в Київській області" та розрахунки на підставі котрих тоді ним було визначено розмір плати за користування житлом (квартирну плату) ) та за утримання житла в м. Біла Церква, м. Бориспіль, м. Боярка, м. Бровари, м. Васильків, м. Вишневе. м. Ірпінь, м. Обухів, м. Славутич, м. Українка, м. Фастів та інших населених пунктах Київської області.

7. Опублікувати на сайті Київської обласної державної адміністрації рішення органів місцевого самоврядування м. Біла Церква, м. Бориспіль, м. Боярка, м. Бровари, м. Васильків, м. Вишневе. м. Ірпінь, м. Обухів, м. Славутич, м. Українка, м. Фастів та інших населених пунктів Київської області, з усіма невід’ємними додатками до них та відповідними розрахунками кожної зі складових задекларованих там тарифів, котрі було ухвалено на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 19.04.2000р. № 195 "Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в Київській області"

8. Зобов’язати міського голову міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого опублікувати на офіційному сайті Білоцерківської міської ради Київської області: http://www.bc-rada.gov.ua/ дотепер приховуване рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 30.05.2000р. № 163 «Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в місті Біла Церква» з усіма невід’ємними додатками до нього, а надто додатку № 1 «Розрахунок вартості 1 м2 загальної площі в будинках з ліфтами по м. Біла Церква», зокрема та помісячно підтверджуючі документи щодо фактично виконаних житлово-експлуатаційними конторами робіт, їх вартості і переліку згідно структури даного тарифу по кожному будинку і будинку по вул. Таращанська 163-а зокрема

9. Опублікувати на сайті Київської обласної державної адміністрації перелік суб’єктів господарської діяльності (житлово-експлуатаційних контор чи інших) котрі послуговувались в своїй діяльності рішеннями органів місцевого самоврядування м. Біла Церква, м. Бориспіль, м. Боярка, м. Бровари, м. Васильків, м. Вишневе, м. Ірпінь, м. Обухів, м. Славутич, м. Українка, м. Фастів та інших населених пунктів Київської області, з усіма невід’ємними додатками до них та відповідними розрахунками кожної зі складових задекларованих там тарифів, котрі було ухвалено на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 19.04.2000р. № 195 "Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в Київській області" та помісячно підтверджуючі документи щодо фактично виконаних житлово-експлуатаційними конторами робіт, їх вартості і переліку згідно структури даного тарифу по кожному будинку.

10. Розгляд даного звернення здійснити за моєї участі в попередньо узгоджений час та надати мені право здійснювати технічне фіксування за допомогою відеокамери.

 З повагою                                                                               П. Діхтяр. 17 травня 2016 року.

 отримали 23.05.2016р. і зареєстрували  №Д27.2004.2

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Департамент з питань взаємодії з правоохоронними органами, внутрішнього аудиту,

антикорупційної діяльності та оборонної роботи

01196, м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, тел. (044) 286-83-00, audit@koda.gov.ua, код ЄДРПОУ 40452177

21.06.2016 №Д-27

на №Д27.2004.2 від 23.05.2016

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-А, кв.130 м. Біла Церква, Київська область, 09100

Про розгляд звернення

Департаментом з питань взаємодії з правоохоронними органами, внутрішнього аудиту, антикорупційної діяльності та оборонної роботи Київської обласної державної адміністрації розглянуто, в межах компетенції, Ваше звернення, щодо скарги на бездіяльність міського голови міста Біла Церква щодо встановлення обставин, пов'язаних із виведеною поза межі закону комунальною сферою міста та неналежним обслуговуванням і станом внутрішньо будинкових мереж водо та теплопостачання будинку по вул. Таращанська, 163-А, та повідомляємо.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Враховуючи складність, порушених у зверненні питань, департамент з питань взаємодії з правоохоронними органами, внутрішнього аудиту, антикорупційної діяльності та оборонної роботи Київської обласної державної адміністрації направлено запит до Білоцерківської міської ради.

За інформацією, наданою Виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради, Ви отримали відповіді на зареєстровані заяви за № 3297 від 05.06.2015 року, № Д-3892 від 29.10.2015 року, № Д-3935 від 02.11.2015 року, № Д-4092 від 11.11.2015 року, № Д-0027 від 11.01.2016 року, № Д-0053 від 18.01.2016 року.

Також, Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомив, що технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем: гарячого водопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації є складовою структури тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинку № 163-А по вулиці Таращанська. Зазначений будинок перебуває на балансі комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6.

У разі неналежного надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно зі ст. 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач має викликати представника житлово-експлуатаційної контори для складання та підписання акта-претензії споживача, в якому зазначаються строки, види, показники порушень та термін їх усунення.

Акт-претензія складається споживачем та представником виконавця і скріплюються їхніми підписами. У разі не прибуття представника виконавця в погоджений умовами договору строк або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії, він вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.

Акт-претензія споживача подається виконавцю, який вирішує питання про перерахунок платежів або видає письмово споживачу обґрунтовану відмову в задоволенні його претензій.

Отже, департамент з питань взаємодії з правоохоронними органами, внутрішнього аудиту, антикорупційної діяльності та оборонної роботи Київської обласної державної адміністрації рекомендує у разі неотримання, або отримання не в повному обсязі зазначених послуг, викликати представника балансоутримувача Вашого будинку для складання акта-претензії відповідно до вимог чинного законодавства.

Рішення Білоцерківської міської ради від 20 червня 2013 року за № 1009-43-УІ «Про визначення виконавця послуг з централізованого постання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква» та рішення Білоцерківської міської ради від 23 грудня 2005 року за № 388 «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових централізованого опалення, - централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» прийнятті у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в України», наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25 квітня 2005 року № 60 та їх поширюються на житловий фонд комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква.

Для отримання технічної документації балансової належності мереж централізованого опалення і централізованого гарячого водопостачання з зазначенням точками розподілу між споживачами, комунальним підприємством Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 та комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»), необхідно звернутись безпосередньо до перелічених Вами комунальних підприємств.

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25 квітня 2005 року № 60, рішення про визначення виконавця послуг з постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква, приймається міськими депутатами на засіданні Білоцерківської міської ради.

Також повідомляємо, що виконавчий комітет Білоцерківської міської ради не має повноважень визначати обґрунтованість претензій щодо прибуття або не прибуття представників товариства з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» для складання акту-претензії. Порядок встановлення факту неналежного надання або ненадання послуг Вам роз'яснено вище.

Також зазначаємо, що оскільки комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 є самостійним суб'єктом господарської діяльності, питання внесення змін до Статуту даного підприємства повинно ініціювати зазначене підприємство.

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 надає послуги та виконує роботи відповідно до затвердженого переліку періодичності та  строків  надання  послуг з  утримання  будинків  і  споруд та

прибудинкових територій для житлових будинків комунальної власності, затвердженого додатком 6 до рішення виконавчого комітету від 09 вересня 2014 року № 332.

За інформацією, наданою виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради, місячне нарахування за послуги утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинку № 163-А по вулиці Таращанська складає 38822,00 грн.

Відповідно ст. 19 Закону України «Про звернення громадян», розгляд Вашої заяви щодо обставин виведення комунальної сфери міста поза межі закону відбувся 05 лютого 2016 року.

За інформацією, наданою виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради, у відповідності ст. 18 Закону України «Про звернення громадян», Ви як заявник були присутні під час розгляду вказаної вище заяви та здійснювали відеофіксацію її розгляду. Під час розгляду заяви посадовими особами управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради Вам надано відповіді на питання, зазначенні у зверненні від 18.01.2016 року.

Також зазначаємо, що з діючими тарифами на житлово-комунальні послуги в мсті Біла Церква Ви можете ознайомитись на офіційному сайті управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради за посиланням: http://www.be-ujkg.org.ua/.

Опублікувати на офіційному сайті Білоцерківської міської ради рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 30 травня 2000 року № 163 «Про оплату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в місті Біла Церква» не доцільно, оскільки відповідно до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 264 від 24 червня 2005 року «Про тарифи на житлово-комунальні послуги», вказане вище рішення втратило чинність.

Директор департаменту В.М. Коваленко

Куслій О.В. 285-56-42

Міському голові міста Біла Церква Київської області 

Геннадію Анатолійовичу Дикому

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,тел.: (04563)53232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/ 

(забезпечення контролю за належним виконанням звернення)

Члену постійної комісії Білоцерківської міської ради з питаньінвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності комунального майна та приватизації, 

Голові тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та інших суб'єктів господарювання,

в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади міста Біла Церква, та перевірки, відповідно

до чинного законодавства України, інших підприємств та організацій, що надають комунальні послуги населенню 

Олександру Миколайовичу Руссу

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл., тел.: (04563)53232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/ 

(забезпечення належного виконання звернення)

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

обставин виведення комунальної сфери міста поза межі закону

До 1992 року багатоквартирні будинки переважно перебували у власності держави. Мешканці котрі займали в них квартири на підставі ордерів були наймачами. Після введення будинків в експлуатацію держава, в особі органів

місцевого самоврядування, передавала їх на баланс та в управління ЖЕКам.

Після 1992 року мешканці багатоквартирних будинків котрі приватизовували займані на підставі ордерів квартири, ставали їх власниками та співвласниками пропорційної частки будинку й прибудинкової території і набували статусу споживачів житлово-комунальних послуг. Оскільки багатоквартирний будинок є цілісним майновим комплексом котрий складається з: квартир; допоміжних приміщень; внутрішньобудинкових мереж газо-, електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення; підбудинкової і прибудинкової території тощо то власники квартир, співвласники будинку ставали володільцями у якості власників і у якості співвласників на правах спільної сумісної власності. До відома.

Спільна сумісна власність це майно двох і більше власників котре неможливо виділити в натурі. Для прикладу. Ліфт. Вхідні двері під’їзду. Несучі частини конструктивних елементів будинку. Стояки газо-, водо- теплопостачання та водовідведення і витяжні шахти в межах квартир. Внутрішньо будинкові мережі газо-, електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення. Витяжні та ліфтові шахти тощо неможливо розділити і передати кожному з власників квартири і співвласників будинку. Відтак при оформленні права передачі у власність квартири і частки будинку належало документально розмежувати елементи будинку на ті, які відносяться до спільної сумісної власності і ті, які передаються у повну власність володільців. До останніх можна віднести внутрішньоквартирні мережі водопостачання починаючи з першого, від стояка, запірного вентиля, перестінки й перекриття котрі не відносяться до несучих частин конструктивних елементів будинку тощо. До слова. Батареї опалення та внутрішньо квартирні мережі електропостачання слід віднести до конструктивних елементів будинку котрі належать власнику квартири.

При оформленні права власності уповноважений власник квартири повинен був отримати:

свідоцтво на право власності на будинок з копією (допустимо в електронному вигляді) технічного паспорта будинку з зазначенням меж спільної сумісної власності;

копію державного акта на підбудинкову і прибудинкову територію з копією (допустимо в електронному вигляді) її плану;

свідоцтво на право власності на квартиру та технічний паспорт на квартиру з зазначенням внутрішньоквартирних мереж газо-, електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення та з зазначенням меж спільної сумісної власності.

Після оформлення права власності, належну новому власнику частку, ЖЕК мала зняти зі свого балансу і одночасно провести переговори з новим власником на предмет укладення письмового договору про передачу на баланс та в управління ЖЕКу тієї частки. Подібну процедуру ЖЕК мала оперативно вчиняти з усіма іншими новими власниками.

В сенсі надання споживачам житлово-комунальних послуг ЖЕК мала спочатку укласти договори з постачальниками комунальних послуг, а потім адаптувавши типові договори під конкретний будинок, врахувавши пропозиції споживача, переконавшись у його можливості зробити свідомий вибір тощо мав запропонувати споживачеві укласти договір на надання житлово-комунальних послуг. На укладення такого договору законом встановлено термін в один місяць.

Невід’ємними додатками до такого договору мали бути:

копія (допустимо в електронному вигляді) поповерхового плану будинку з зазначенням меж спільної сумісної власності і графіком обслуговування конструктивних елементів та строків їх експлуатації;

копія (допустимо в електронному вигляді) внутрішньобудинкових мереж газо-, електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення будинку з зазначенням меж спільної сумісної власності, точок розподілу та графіком обслуговування і строків експлуатації окремих її елементів;

монтажна схема електропостачання квартири;

копія (допустимо в електронному вигляді) плану підбудинкової і прибудинкової території з зазначенням розташованих на ній об’єктів;

копії (допустимо в електронному вигляді) договорів співвласників про передачу на баланс та в управління ЖЕКу належної їм частки будинку;

копія рішення органу місцевого самоврядування про визначення ЖЕКу виконавцем житлово-комунальних послуг;

копії рішень уповноважених органів про тарифи на житлово-комунальні послуги зі структурою тарифів;

узгоджений зі споживачем перелік робіт і наданих послуг включених до оплати вибраних зі структури тарифів;

копія квитанції та порядок зазначення в ній фактично виконаних робіт і наданих послуг;

копія акта претензії;

перелік реквізитів нормативних актів котрими внормовано права споживача та надання житлово-комунальних послуг тощо.

У разі відмови однієї зі сторін від укладення даного договору він укладається через суд. В цьому випадку визначальним для суду є факт та дата пропозиції укласти договір.

У разі виникнення у сторін незгоди по певних пунктах договору чи стосовно внесення в нього додаткових умов котрі інша сторона не визнає, складається протокол розбіжностей і ці неузгодженості вирішуються в судовому порядку.

Порушення в подальшому умов укладеного договору будь-якою зі сторін фіксується складенням акта претензії і вирішується шляхом переговорів або в суді за спрощеною процедурою розгляду (наказне провадження).

З 2004 року для внормування взаємовідносин зі споживачем введено новий суб’єкт – виконавець житлово-комунальних послуг. Основними ознаками його є: наявність на його балансі цілісного майнового багатоквартирного будинку; можливість у нього безпосередньо надати споживачам житлово-комунальні послуги; затвердження його в такому статусі органом місцевого самоврядування тощо. При цьому на кожний окремо взятий будинок повинен бути лише один виконавець усього комплексу робіт і послуг котрі входять в поняття житлово-комунальні послуги.

Все викладене вище в достатній мірі внормовано чинним законодавством у вигляді прямих норм закону та інших нормативних актів, за аналогією закону та права.

Нажаль на практиці майже все було зреалізовано протизаконно. Як в сенсі оформлення і забезпечення прав власників квартир, так і в сенсі оформлення і забезпечення прав споживача житлово-комунальних послуг. Для прикладу.

Реалізацію права власності мешканців багатоквартирних будинків було обмежено наданням лише свідоцтва на право власності на житло та технічного паспорта на квартиру.

На такому ж рівні реалізовано право споживачів на отримання належних житлово-комунальних послуг.

На протязі ДВОХ З ПОЛОВИНОЮ ЛЮТИХ ЗИМ, у період: з 15.10.1998р. до 18.12.1998р.; з 15.10.1999р. до 15.04.2000р.; з 15.10.2000р. до 15.04.2001р. опалення на масиви «Леваневського» і «Таращанський» подавалось з параметрами, достатніми аби лишень зберегти інфраструктуру від розмерзання.

До 2001 року було завершено протизаконне переведення підприємств комунальної сфери міста на прямі розрахунки зі споживачами.

У період з 30.05.2000р. і до 31.08.2005р. приховали структуру тарифу на обслуговування будинків. В числі робіт нав’язаних споживачам для оплати були і такі як – технічне обслуговування побутових електроплит, очищення дворових туалетів та приямків, експлуатація номерних знаків тощо.

У кінці 2005 року протизаконно визначено виконавців окремих послуг. У 2013 році такий підхід знову застосували щодо концесіонерів. При цьому від послуги централізованого гарячого водопостачання залишилась лише згадка про обслуговування мереж ЦГВП. Натомість з’явились незрозумілі рахунки за абонплату та підігрів води.

Договірний процес побудовано на умовах ультиматумів. Наявність чи відсутність договорів нікого не цікавить.

Внутрішньо будинкові мережі обслуговуються на рівні аварійних служб і переважно за додаткову плату.

Про внутрішньо будинкові мережі електро-, газопостачання взагалі ніде не згадується.

Жодних повідомлень, звітів та перерахунків щодо фактично виконаних робіт не практикувалось тощо.

За таких обставин не можливо встановити хто, що виконує та які і у який спосіб надає послуги. Якими висхідними даними послуговується при визначенні тарифів та розмірів оплати.

Попри те, що таке нічого спільного не має з чинним законодавством та триває вже занадто довго, нажаль ознак його припинення, а тим більше притягнення до відповідальності призвідців, дотепер не спостерігається. Чи я помиляюсь?

Наразі обґрунтування викладеного, значною мірою є в текстах документів розміщених на моєму сайті. Самі ж документи чи їх копії я надам на вимогу задекларовану при підготовці до розгляду у моїй присутності, даного звернення. Так само, у разі виникнення потреби в додатковому підтвердженні висловленого просив би завчасно повідомити про таке, для підготовки додаткових документів.

З метою майбутнього оприлюднення перебігу засідання комісії в частині розгляду даного звернення, вважаю за доцільне запропонувати здійснення відео зйомки.

З огляду на викладене вище

Прошу:

1. Встановити правомірність реєстрації Комунального підприємства  Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 6 у якості юридичної особи.

2. Встановити правомірність надання статусу виконавців послуг теперішнім Комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційним конторам, «Білоцерківтепломережа» і Товариству з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» та обставини фактичного набуття ними цього статусу.

3. Встановити перелік та вартість фактично виконуваних робіт та надаваних споживачам теперішніми Комунальними підприємствами Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційній конторі № 6 і «Білоцерківтепломережа», Товариством з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» послуг у попередній період.

4. Встановити правомірність встановлення цивільно-правових відносин між споживачами і теперішніми Комунальними підприємствам Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційними конторами, «Білоцерківтепломережа» і Товариством з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» у попередній період.

5. Розгляд звернення Діхтяра Петра Семеновича від 18.01.2016р. здійснити за його участі і при наданні йому права здійснювати технічне фіксування за допомогою відеокамери.

18 січня 2016 року                                                П.С. Діхтяр 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел/факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЕДРПОУ 04055009

10.02.16р. №Д-0053

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-а, кв.130, м. Біла Церква, 09100

На Вашу заяву від 18 січня 2016 року повідомляємо наступне.

Згідно ст.19 Закону України «Про звернення громадян», розгляд Вашої заяви щодо обставин виведення комунальної сфери міста поза межі закону відбувся 05 лютого 2016 року.

У відповідності до ст.18 вказаного Закону, Ви як заявник були присутні під час розгляду вказаної вище заяви та здійснювали відеофіксацію її розгляду.

Під час розгляду заяви посадовими особами управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради Вам надано відповіді на питання зазначені у зверненні від 18 січня 2016 року.

Заступник міського голови В.В. Гнатюк

Сінчук (04563)5-10-47

 

 

 

Міському голові міста Біла Церква Київської області

Геннадію Анатолійовичу Дикому

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,тел.: (04563)53232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/ 

(забезпечення контролю за належним виконанням звернення)

Начальнику комунального підприємства Білоцерківської міської ради«житлово-експлуатаційна контора № 6»,

члену постійної комісії Білоцерківської міської ради з питань житлової політики, комунального 

господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження 

Юрію Миколайовичу Кошляку

09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851, 09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл., тел.: (04563)53232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/ 

(забезпечення належного виконання звернення)

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

отримання інформації про фактично надані споживачам, мешканцям багатоквартирного будинку

по вул. Таращанська 163-а послуги та виконані комунальним підприємством Білоцерківської

міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» роботи у період часу

починаючи з моменту останнього повідомлення споживачів про таке

З часу заснування теперішнього комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» (далі - ЖЕК-6) котрий збігся в часі з введенням в експлуатацію будинку по вул. Таращанська 163-а (далі - будинок) ЖЕК-6 стягала плату з мешканців будинку за житлово-комунальні послуги чи їх частину.

З відомого мені, розмір плати по кожній з окремо взятих квартир визначався згідно загальної площі квартири та кількості зареєстрованих в ній мешканців, наявності лічильників тощо згідно діючих тарифів. Для прикладу.

У період часу з 30.05.2000р. і до 01.09.2005р. згідно тарифу плата за обслуговування будинку складала 0.39 грн/м.кв. загальної площі квартири. Наразі дотепер структуру того тарифу приховано. Припускаю, що то неспроста.

В результаті нещодавно здійсненого огляду внутрішньо будинкових мереж водо,- теплопостачання будинку мною було виявлено, що загальна довжина труб різного діаметру, з котрих знято теплоізоляцію або котрі не утеплено, складає 702.78 погонних метрів. Відтак не утепленим є своєрідний радіатор опалення контактуючий з навколишнім природним середовищем та відкритим ґрунтом, загальною площею – 98.97 квадратних метрів.

З щонайменше 365 кранів: повністю виведеними з ладу, крім продубльованих додатковими кранами, замінено заглушками або заглушено 17 шт.; нових, невідомо чиїм коштом придбаних і встановлених 82 шт.; всього старих, встановлених з часу введення будинку в експлуатацію 266 шт.; старих розукомплектованих 93 шт. Таким чином унеможливлено використання 110 кранів. Стан 173 кранів викликає великий сумнів.

Наразі таких прикладів є чимало, але й з наведеного вбачається, що «нє всйо в порядкє в нашєм королєвствє».

Розвіяти сумнів було б можливо, якби мешканцям завчасно повідомляли про плановані та виконані роботи, їх вартість і місце виконання тощо, однак про таке мені невідомо. Ба більше. Навіть звертаючись на протязі довгого часу у різні інстанції та у різний спосіб, мені так і не вдалось отримати ЖОДНОЇ інформації про таке.

З огляду на викладене вище

Прошу:

1. Надати помісячну інформацію про фактично надані комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» споживачам, мешканцям багатоквартирного будинку по вул. Таращанська 163-а послуги та виконані ним роботи у період часу починаючи з моменту останнього повідомлення споживачів про таке.

2. Надати помісячну інформацію про вартість фактично наданих комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» споживачам, мешканцям багатоквартирного будинку по вул. Таращанська 163-а послуг та виконаних ним робіт у період часу починаючи з моменту останнього повідомлення споживачів про таке.

3. Надати помісячну інформацію про розмір виставлених комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» рахунків споживачам, мешканцям багатоквартирного будинку по вул. Таращанська 163-а у період часу починаючи з моменту останнього повідомлення споживачів про таке.

11 січня 2016 року                                                                                             П.С. Діхтяр

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел/факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЕДРПОУ 04055009

08.02.16р. №Д-0028 на №

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-а, кв.130, м. Біла Церква, 09100

На Вашу заяву від 11 січня 2016 року повідомляємо наступне.

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 надає послуги та виконує роботи відповідно до затвердженого переліку періодичності та строків надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків комунальної власності, затвердженого додатком 6 до рішення виконавчого комітету від 09 вересня 2014 року № 332 (додається).

Місячне нарахування за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинку № 163-А по вулиці Таращанська, складає 38822,00 грн.

Заборгованість мешканців за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинку № 163-А по вулиці Таращанська, без урахування поточного нарахування, складає 48222,54 грн., в тому числі заборгованість, яка рахується по особовому рахунку квартири № 130 даного будинку -21748,06 грн.

Додаток: - копія додатку 6 до рішення виконавчого комітету від 09.09.14 р.№332-2 арк.

Заступник міського голови В.В.Гнатюк

Сінчук (04563)5-10-47

 

Міському голові міста Біла Церква Київської області

Дикому Геннадію Анатолійовичу (особисто)

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл., тел.: (04563)53232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Скарга

щодо неналежного реагування на звернення

11.01.2016р. я звернувся до Вас і Начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6», члена постійної комісії Білоцерківської міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження Юрія Миколайовича Кошляка зі зверненням № Д-0027 щодо отримання інформації про фактично надані споживачам, мешканцям багатоквартирного будинку по вул. Таращанська 163-а послуги та виконані комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» роботи у період часу починаючи з моменту останнього повідомлення споживачів про таке в котрому попрохав Вас забезпечити контроль за належним виконанням звернення.

11.01.2016р. я отримав відповідь в.о. начальника КП БМР ЖЕК № 6 О.М. Шапоренка котру вважаю необґрунтованою.

З огляду на таке

Прошу:

1. Зобов’язати керівництво комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» виконати належним чином звернення Діхтяра Петра Семеновича від 11.01.2016р. № Д-0027 та надати в повному обсязі запитувану ним інформацію

11 лютого 2016 року                            П.С. Діхтяр

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел/факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЕДРПОУ 04055009

11.03.2016р. № Д-0470 на №

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-а, кв.130, м. Біла Церква, Київська область, п/і 09100

На Вашу скаргу від 11 лютого 2016 року повідомляємо наступне.

За інформацією комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6, протягом 2015 року на поточний ремонт мереж холодного, гарячого водопостачання, водовідведення та централізованого опалення будинку № 163-А по вулиці Таращанська було використано 30937,15 грн.

За більш детальною інформацією по витратам на даний будинок рекомендуємо безпосередньо звернутись до його балансоутримувача. контактна особа Шапоренко Олександр Миколайович, телефон для довідок 33-08-51.

Одночасно зазначаємо, що заборгованість мешканців будинку № 163-А по вулиці Таращанська за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території по будинку, складає 48222,54 грн., в тому числі заборгованість, яка рахується по особовому рахунку квартири № 130 даного будинку - 21748,06 грн., що значно ускладнює надання вчасних та якісних послуг.

Заступник міського голови В.В. Гнатюк

Сінчук (04563)5-10-47 

 

 

Міському голові міста Біла Церква Київської області

Дикому Геннадію Анатолійовичу

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,

тел.: (04563)53232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

встановлення обставин надання послуги централізованого гарячого водопостачання

21.09.15р. я звернувся з аналогічним письмовим зверненням до тодішнього Голови Київської обласної ради Бабенка Миколи Вікторовича, але окрім прилюдного, необгрунтованого поливання мене брудом, нічого більше дотепер від нього не отримав.

Згідно протоколу постійно діючої комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання (ЦО і ГВП) від 16.09.2013р. № 97 мені було відмовлено у наданні дозволу на відключення від системи гарячого водопостачання квартири.

Реалізуючи своє невід’ємне право власника квартири, а відтак і співвласника будинку, я зняв лічильники, заблокував перші від стояків крани і опломбував їх. Потім запросив зацікавлені особи до оформлення актом такої дії. Нажаль «шановне панство» не забажало брати участь в такому тож відповідний акт було складено без їх участі. Надіславши пізніше його копію зацікавленим особам я отримав повідомлення про невизнання ними такої дії та погрозу нарахувань по нормах споживання. Звідтоді і дотепер встановити наявність якихось стягнень з мене та їх розміру, навіть з матеріалів судових справ, все ніяк не вдається. До слова. Мені, як споживачу, а не абоненту, та співвласнику квартири і будинку не зрозуміло підстави стягнень довгий час зі споживачів, мешканців багатоквартирних будинків і мого будинку зокрема «АБОНПЛАТИ». В якому нормативному акті існує визначення такої комунальної послуги, як «ПІДІГРІВ ВОДИ». На підставі яких нормативних актів та виконавцем яких комунальних послуг визначених тими актами, Білоцерківська міська рада визначила Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» (далі - ТМ). У який спосіб та які комунальні послуги ТМ надавала споживачам, мешканцям багатоквартирних будинків і мого будинку зокрема тощо.

Між тим маю потребу встановити підприємства, спосіб та документальне оформлення надання цієї складової комунальної послуги по моєму будинку.

На одній зі звітних зустрічей Вашого попередника в кінці 2013 року перед мешканцями мікрорайонів міста (мікрорайон залізничний) я запитав приблизно таке «коли, виведену поза межі закону ще щонайменше з 1998 року житлово-комунальну сферу міста буде повернуто в межі закону». Через декілька днів, за його вказівкою, у мене відбулась фахова дискусія з незмінним дотепер, заступником міського голови м. Біла Церква Валерієм Володимировичем Гнатюком по цьому питанню. Її результатом була відповідь «НЕ СКОРО». Вже на наступній зустрічі я прилюдно повідомив Вашого попередника про такий результат. Той ще порадив звернутись до профільної комісії міськради, але коли я повідомив, що таке звернення вже було ще два роки тому і комісія на нього не відреагувала то на тому все й закінчилось.

З часу вчинюваного комунальниками на протязі двох з половиною опалювальних сезонів варварства над споживачами починаючи з 1998 року («холодні зими» - постачання теплоносія з параметрами, аби не порозмерзались труби) мене змусили звернути увагу на цю сферу.

Звідтоді і дотепер, які тільки «пороги» я не «оббивав». Відтак у мене назбиралось значна кількість документів. З огляду на таке, обґрунтування своїх звернень я вже почав викладати на електронних носіях та посилатись на викладене на моєму сайті. Так пов’язані з даним зверненням тексти попереднього кола митарств розміщено в нарисі «Місцеві вибори 2015». У разі виникнення потреби готовий надати електронні копії будь-яких документів розміщених на моєму сайті і не тільки. Адже ще значну їх частину я, за браком часу, поки що не розмістив.

Наразі маючи вже певний досвід, виходячи з аналізу результатів недавніх виборів котрі, що називається «не надихають» я не сподіваюсь на позитивні зміни в ближчому майбутньому, але керуючись принципом «допоки живеш - борись» та з огляду на обіцянку дану свого часу Вашим виваженим агітаторам, започатковую чергове коло митарств.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Повідомити про розмір виставленого споживачам по вул. Таращанська 163-а, кв. 130 до сплати за централізоване гаряче водопостачання з 15.10.2013р. та про підстави для такого;

2. Повідомити реквізити підприємств котрі постачають споживачам по вул. Таращанська 163-а, кв. 130 централізоване гаряче водопостачання з 15.10.2013р. та про спосіб і підстави у котрі вони це роблять;

3. Повідомити підстави для стягнень на протязі довгого часу Комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» зі споживачів, мешканців багатоквартирних будинків і будинку по вул. Таращанська 163-а зокрема, таких комунальних послуг, як. «АБОНПЛАТА» і «ПІДІГРІВ ВОДИ».

4. Повідомити ймовірний час введення житлово-комунальної сфери міста в межі закону.

25 грудня 2015 року                                П.С. Діхтяр

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел/факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЕДРПОУ 04055009

22.01.16р. №Д-4517

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-а, кв.130, м. Біла Церква, 09100

На Ваше звернення по питанням надання послуг централізованого гарячого водопостачання повідомляємо:

за інформацією комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», 4.10.2013 р. на Вашу адресу вул. Таращанська, 163-а, кв.130 підприємством було направлено представника для зняття лічильника гарячої води для проведення державної повірки, проте було виявлено, що лічильники були самовільно демонтовані заявником до прибуття представника КП БМР «БЦТМ», що є порушенням вимог Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (надалі по тексту - Правила).

Нарахування за послуги гарячого водопостачання по Вашому особовому рахунку за адресою вул. Таращанська, 163-а, кв.130 проводились у відповідності до вимог п.21 Правил, де зазначено що «у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку води і теплової енергії плата за надані послуги справляється згідно з установленими нормативами (нормами) споживання: з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення - з розрахунку на одну особу та на ведення особистого підсобного господарства.».

Повірка вимірювальної техніки - це встановлення придатності засобів вимірювальної техніки, на які поширюється державний метрологічний нагляд, до застосування на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик.

Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» - засоби вимірювальної техніки, на які поширюється державний метрологічний нагляд, дозволяється застосовувати, випускати з виробництва, ремонту та у продаж і видавати напрокат лише за умови, якщо вони пройшли повірку або державну метрологічну атестацію. Також, згідно абз. 1 п. 15 Правил вбачається, що лічильники води, встановлені у квартирі (будинку садибного типу) підлягають обов'язковій періодичній повірці.

На виконання даної норми, тепловою інспекцією підприємства направляються повідомлення споживачам про закінчення міжповірочного інтервалу та про необхідність проведення державної повірки лічильників. Отримавши таке повідомлення, споживач повинен виконати державну повірку лічильника, оскільки Законом України «Про метрологію....» не допускається комерційних облік по вузлах обліку, що не пройшли державну метрологічну повірку.

Строки проходження повірки вказуються в технічний документації, яка додається до кожного лічильника, і становлять не більше 3 років.

У випадку, коли споживач не здійснив повірку свого облікового засобу, дані щодо обліку води не можуть бути прийняті і споживачам нараховується плата за спожиті комунальні послуги згідно з нормативами (нормами) споживання, затвердженими органом місцевого самоврядування ( „Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630. Щоб уникнути застосування норм споживання, власники лічильників на воду в обов'язковому порядку повинні здати їх на повірку або замінити на новий. Строки проведення повірки визначаються для кожного засобу обліку окремо державними органами метрології та метрологічними установами. На період проходження цієї повірки, споживач оплачує послуги постачання води згідно середньомісячних показань засобу обліку за попередні три місяці, що передбачено п.21 Правил надання Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", затверджених Постановою КМ України від 21 липня 2005 р. N 630.

Відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води у квартирах багатоквартирних будинків з ініціативи споживача шляхом демонтажу абонентського вводу гарячої води в квартирі здійснюється за наявності проектної документації.

Отримати дозвіл на відключення від послуги централізованого гарячого водопостачання можливе лише за умови звернення до відповідної постійно-діючої комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води згідно зазначених Правил, забороняється.

З 2001 року і до 01.07.2014 р. в місті Біла Церква діяли двоставкові тарифи на послуги з централізованого опалення та підігріву води, що були затверджені органом місцевого самоврядування на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про теплопостачання» «Правил розрахунку двоставкового тарифу на теплову енергію та гарячу воду», ;що затверджені Наказом Державного комітету будівництва архітектури та житлової політики України № 191 від 08.09.2000р. та зареєстровані в Міністерстві юстиції України за №776/4997 від 02.11.2000року.

Відповідно, двоставковий тариф - це тариф на послуги теплопостачання, який складається з річної вартості обслуговування одиниці приєднаного теплового навантаження (абонентської плати) та вартості одиниці спожитої теплової енергії. За статтею 1 Закону України «Про теплопостачання» - «теплова енергія -. товарна продукція, що виробляється на об'єктах сфери теплопостачання для опалення, підігріву питної води, інших господарських і технологічних потреб споживачів, призначена для купівлі-продажу».

Починаючи з 01.07.2014 року, Національно комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг було прийнято одноставкові тарифи на послуги для населення з централізованого опалення та гарячого водопостачання для КП БМР «БЦТМ», оскільки згідно п.1 ст. 1 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» від 09.07.2010 р. № 2479-6, органом державного регулювання у сфері комунальних послуг є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - НКРЕКШ. до повноважень якої відноситься формування та встановлення тарифів на комунальні послуги суб'єктам природних монополій та суб'єктам господарювання на суміжних ринках, ліцензування діяльності яких здійснюється національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

Враховуючи, що КП БМР «БЦТМ» є суб'єктом господарювання, що підпадає під визначення вищезазначеної статті Закону, тарифи на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для КП БМР «БЦТМ» формуються та затверджуються НКРЕКП.

Відповідно, з документами НКРЕКП, якими затверджені та врегульовані тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води Ви, як споживач можете ознайомитись на офіційному сайті НКРЕКП , а саме на веб-сайті: www.nerc.gov.ua.

В даний час, з 01.05.2015 року діють тарифи на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання , що затверджені Постановою НКРЕКП № 1171 від 31.03.2015 року для КП БМР «БЦТМ».

Щодо розміру нарахувань за послуги теплопостачання , виставлених споживачам кв. № 130 по вул. Таращанській, № 163-а, то підприємством щомісячно надсилаються квитанції всім споживачам на оплату послуг , яка містить вичерпну інформацію щодо розміру нарахування та ін. Заборгованість гр. Діхтяра П.С. Станом на 01.02.2016 року за послуги становить 25 113,42 грн., котру боржник ігнорує та не сплачує, незважаючи га постійні попередження та звернення підприємства до суду за стягненням заборгованості.

Згідно Рішення Білоцерківської міської ради №388 від 25.12.2005 року про визначення виконавця послуг (на підставі «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМ України від 21 липня 2005 р. N 630, Наказу Держжитлокомунгоспу України №60 від 25.04.2005р. «Про затвердження порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді») Виконавцем послуги з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання було визначено КП БМР «Білоцерківтепломережа», а з 10.04.2014 року на підставі пункту 4 ст.19 Закону України «Про житлово- комунальні послуги» визначено виконавцем послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для об'єктів усіх форм власності суб'єкта господарювання з постачання теплової енергії -теплопостачальну організацію, якою в м. Біла Церква є КП БМР «БЦТМ».

В подальшому з питань надання послуг гарячого водопостачання, теплопостачання рекомендуємо Вам звертатися до комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» вул. Мережна, 3 твл.6-31-55, 6-42-15.

Заступник міського голови В.В. Гнатюк

Карпенко 5-40-03

Скурідіна 6-31-55

 

 

 Довідкова інформація

Перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їх місцевих організацій у місцевих виборах

http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM109?PT001F01=100

Кандидати на посаду міського голови:

http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM106?PT001F01=100&pid100=32&rej=0&pid102=1552

Кандидати в депутати облради:

http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM056?PID102=884&PF7691=884&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100

Кандидати в депутати міськради:

http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM056?PID102=1552&PF7691=1552&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100

Київська обласна виборча комісія

http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM054?PID112=12&PID102=884&PF7691=884&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100

Білоцерківська міська виборча комісія

http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM054?PID112=30&PID102=1552&PF7691=1552&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100

Первинні списки членів ДВК в розділі фото. Проводитиме ж вибори суттєво змінений склад членів ДВК.

http://www.cvk.gov.ua/wvm2015/pvm057pid112=30pid102=1552pf7691=1552pt001f01=100rej=0pt00_t001f01=100.html

  Обрані депутатами Київської обласної ради

http://www.cvk.gov.ua/wvm2015/pvm057pid112=12pid102=884pf7691=884pt001f01=100rej=0pt00_t001f01=100.html

Обрані депутатами Білоцерківської міської ради

http://www.cvk.gov.ua/wvm2015/pvm057pid112=30pid102=1552pf7691=1552pt001f01=100rej=0pt00_t001f01=100.html

 http://www.bc-rada.gov.ua/node/1836

 

 

Міський голова Дикий Геннадій Анатолійович Заступники м-г: ЖКГ - Гнатюк Валерій Володимирович, межі міста - Яровий Віктор Петрович, керуючий справами - Антонюк Микола Анатолійович

 

1. № п/п. 2. Список депутатів міської ради. 3. Партія. 4. Посада. Постійна комісія міської ради з питань:

1. дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

2. земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури охорони пам’ятників, історичного середовища та благоустрою

3. планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

4. житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження

5. освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства

6. інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності комунального майна та приватизації

 

1

2

3

4

1

Бабенко Володимир Миколайович

УКРОП

1

2

Бабенко Олександр Миколайович

УКРОП

6

3

Балас Юрій Миколайович

БП

4

4

Беркут Сергій Григорович

Бю

3

5

Вовкотруб Володимир Григорович

РПЛ

2 Г

6

Гейло Ігор Вікторович

РПЛ

5 Г

7

Гламазда Володимир Михайлович

Оп

3

8

Гончар Анатолій Анатолійович

Сп

6

9

Гончаренко Юрій Анатолійович

Сп

5

10

Даліба Олександр Анатолійович

БП

6

11

Дашкевич Микола Володимирович

Сп

5

12

Джегур Геннадій Васильович

БП

6

13

Денисенко Ігор Олександрович

Бю

2

14

Іщенко Павло Дмитрович

ЕВ

3

15

Ковальова Вікторія Леонідівна

Сп

3

16

Колосенко Микола Павлович

Бю

4 Г

17

Корнійчук Віталій Леонідович

Сп

2

18

Коробчук Володимир Васильович

Бю

6

19

Король Андрій Петрович

Оп

6

20

Кошель Вадим Олегович

ВОС

5

21

Кошляк Юрій Миколайович

БП

4

22

Лєонов Андрій Савінович

Сп

2

23

Мазуревич Дмитро Володимирович

РПЛ

2

24

Мартинюк Сергій Іванович

УКРОП

6 Г

25

Музальов Олег Олександрович

БП

6

26

Наконечний Сергій Павлович

Сп

27

Олійник Таїсія Іванівна

ВОС

4

28

Ореховський Олександр Петрович

ЕВ

4

29

Оселедько Юрій Павлович

ВОС

2

30

Панасов Володимир Олексійович

ВОС

1

31

Петрик Юрій Федорович

Бю

5

32

Підопригора Віталій Володимирович

ВОС

4

33

Підпалий Сергій Миколайович

РПЛ

2

34

Подольський Олександр Михайлович

Оп

6

35

Поліщук Дмитро Андрійович

Сп

3 Г

36

Русс Олександр Миколайович

Сп

6

37

Савчук Василь Петрович

ЕВ

1

38

Сербин Тетяна Сергіївна

ЕВ

5

39

Смуток Борис Михайлович

Сп

секретар

40

Тищенко Андрій Сергійович

БП

2

41

Хозєєв Олександр Анатолійович

ВОС

3

42

Шевченко Олена Олексіївна

Сп

6

 

  

Довгий час я намагаюсь опиратись новоутвореній орді котра поїдає країну зсередини, як іржа залізо.

Дуже швидко зрозумівши, що один в полі не воїн я кинувся по допомогу до представників національно-демократичного табору. Влився у їх ряди (2002р. – 2007р.), але отримав одкоша і звідтоді «пішов у вільне плавання» намагаючись налагодити співпрацю для ефективного опору орді з суб’єктами громадського чи політичного спрямування.

Надалі, за час, що минув, отримав одкоша і від представників бандитської і від представників не бандитської влади. І від регіоналів, і від бютівців, і від свободівців, і від фронтозмінювачів, і від правосеків, і від самопомагайців, і від радикалів, і від громадянськопозиційованих, і від борців з корупцією тощо.

Однак попри все рук не опускаю.

Спостерігаючи за теперішніми виборчими перегонами з жахом вимушений констатувати, що політики (читай ново ординці) та претенденти на такий статус знову зробили ставку на не виважених, а простіше на бидло котрому оці, раз на п’ять років, безкоштовні папірці, прапорці, пухирці, великі лиця, пісеньки, казочки тощо є дорожчими за відібрані права та добробут, потоптану гідність, відібране майбутнє у дітей та онуків тощо. Отже ж, перші свідомо, а другі через свою розумову обмеженість і впертість варту іншого застосування ведуть країну до розвалу, тотального зубожіння співгромадян, пролиття тепер уже рік крові.

Ново ординці нині зосередились переважно під прапорами Солідарності, партії економічного відродження, Батьківщини, опозиційного блоку та в меншій кількості «розчинились» в інших партіях. У перегонах на міського голову вони «поставили» на Костянтина Єфименка.

Продовжуючи свій промисел я «попробував на зуб» іще деяких учасників перегонів.

Ознайомившись з непростою долею теперішнього очільника облради я, попри негативне ставлення до мене представників презентованої ним політ сили, письмово звернувся (заява від 21.09.2015р.) до нього через щойно відкриту приймальню, а потім пішов на особистий прийом.

Наразі мої пояснення він слухати не став пояснивши, що здатен розібратись самостійно.

Забігаючи дещо наперед зазначу, що відповідати на це звернення він навідріз відмовився.

Між тим 05.10.2015р. я письмово звернувся до Міського голови Василя Петровича Савчука, Начальника ЖЕК-6 Юрія Миколайовича Кошляка, Директора «Білоцерківтепломережі» Наталії Вікторівні Скурідіні і Директора «Білоцерківвода» Ольги Андріївни Бабій щодо складення акта-претензії та встановленні відповідальних за виявлені порушення. Одночасно, в різний спосіб, запрошував цілий ряд представників різних політичних сил та окремих політиків прохаючи їх надати мені в цьому політичну і фахову підтримку.

Підставою для залучення настільки широкого кола представників господарюючих суб’єктів, міського голови та претендентів на доступ до влади, насамперед стало моє глибоке переконання стосовно давнього виведення комунальної сфери міста поза межі закону та чергова спроба вкотре привернути увагу, скориставшись теперішнім політичним моментом, ще ширшого кола організованих груп і активних людей.

Зі змісту звернення вбачалось, що керівники комунальних підприємств мають підтвердити їх легітимність та право здійснювати господарську діяльність стосовно даного будинку і в сенсі обслуговування, а відтак і можливості використання внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання. Для визначення часу зняття теплоізоляції з елементів мереж потребувалось отримати дані про час виконання на них робіт. Для визначення стану кранів і вентилів належало залучити сантехніка та підготувати відповідні інструменти. Для визначення понесених затрат на обслуговування мереж та порівняння з заявленим до оплати належало надати відповідні документи. Для здійснення замірів і фіксації результатів належало підготувати відповідні інструменти, план внутрішньбудинкової території та схему мереж тощо.

Наступного дня я завітав до приймальні голови облради і залишив йому копію письмового звернення від 05.10.2015р. та запросив прибути особисто або прислати представника для надання політичної і фахової підтримки при складенні акта-претензії. Забігаючи дещо наперед зазначу, що ні він, ні його представник в означений час не з’явились. Справедливості ради зазначу, що 27.10.2015р. мені надійшло повідомлення від 20.10.2015 № 11-02/35 про направлення ним запиту до міського голови. Подальші ж мої з ним спілкування супроводжувались привселюдним паплюженням мене так, нібито це не він, а я балотуюсь на цих виборах. Вочевидь такі поняття, як повага до людей їхньої гідності та прав, порядність, честь у нього відсутні. Для прикладу. 

Через декілька днів Микола Вікторович Бабенко проводив зустріч з виборцями у нас на масиві «біля фонтану». Щойно я підійшов, як він запропонував присутнім ставити запитання. Я запитав про підстави відсутності його реагування на запрошення прибути на 10:00 08.10.2015р. У відповідь на це той почав поливати мене брудом пояснюючи присутнім щось на кшталт, що я не сплачую комунальні платежі і бігаю за його підтримкою в цьому. Я спочатку спробував спростовувати, потім присоромити, але безрезультатно. Присутні дружно стали на його бік. Це саме повторилось у нього в приймальні коли я прийшов туди 22.10.2015р. аби отримати письмову відповідь. Пополивавши мене брудом в присутності двох жіночок-прохачок допомоги на лікування він повідомив, що письмової відповіді він надавати не буде. Таким чином підтверджується відома теза про те, що в систему випадкові люди не потрапляють. Іншими словами – чорти до диявола, ангели до БОГА. Тільки так і не інакше.

З цим же проханням я звертався і до представників Радикальної партії Олега Ляшка, до представників партії «нові обличчя» і Артема Зайцева, до кандидатів на міського голову Людмили Дригало і Геннадія Прищепчука, до представників Миколи Котушенка, а потім ще й до Дмитра Яроша.

По великому рахунку 08.10.2015р. мав відбутись «момент істини». Тобто. Комуналка таки криміналка чи я пустодзвін. Адже у разі якби зацікавлені сторони у присутності відеокамер документально підтвердили б легітимність КП БМР ЖЕК-6, КП БМР «Білоцерківтепломережа», ТОВ «Білоцерківвода» та відповідність понесених ними витрат до виставлених споживачам рахунків тощо то я був би, м’яко кажучи, «посрамлйон» наперед до сьомого коліна. Але не сталось.

Нажаль з усіх зацікавлених і запрошених в означений час прибув лише Геннадій Іванович Прищепчук котрий, як і обіцяв, забезпечив явку кореспондента з відеокамерою. Пізніше, представники Радикальної партії Олега Ляшка повідомили, що то була їх спільна з Прищепчуком дія.

З огляду на таке, я 15.10.2015р. письмово звернувся до Голови Білоцерківської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Вікторовича Гейло, а потім 19.10.2015р. ще й до самого Голови Радикальної партії Олега Ляшка, Народного депутата України Олега Валерійовича Ляшка і 09.11.2015р. отримав від них обнадійливу відповідь від 06.11.2015р.  

Наразі не дочекавшись запрошення стосовно початку реалізації схвалених пропозицій, я 27.11.2015р. вкотре завітав у офіс міської організації РПЛ. Оскільки знову не застав керівника то поспілкувався з працівниками юридичної групи котрі, що називається накрили мене «мокрим рядном» перевівши спілкування на нецензурну лайку. Відтак прийшлось знову звертатись письмово «заява від 30.11.2015р.».  

Натомість шановне панство перевело все на епістолярний жанр намагаючись чи то обдурити, чи то заговорити. В результаті окреслилась наступна диспозиція.

ТОВ «Білоцерківвода» визнає себе виробником. Від приналежності до внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання будинку відкараскалась, але посилаючись на рішення міськради декларує себе виконавцем зокрема й стосовно мого будинку.

КП БМР «Білоцерківтепломережа» визнає себе виробником і постачальником. Від приналежності до внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання будинку відкараскалась, але натякає на якийсь таємний договір з КП БМР ЖЕК-6. Крім того, посилаючись на рішення міськради декларує себе виконавцем зокрема й стосовно мого будинку.

КП БМР ЖЕК-6 зголосився допустити мене до ознайомлення з технічною документацією.

Заступник міського голови Валерій Володимирович Гнатюк бездоказово повідомив, що КП БМР ЖЕК-6 є балансоутримувачем будинку, а відтак він його обслуговує та стягає за це плату. Рішення міськради про визначення виконавцями КП БМР ЖЕК-6, КП БМР «Білоцерківтепломережа» і ТОВ «Білоцерківвода» є легітимні і їх дія поширюється на мій будинок зокрема.

Таким чином з отриманого вбачається відсутність необхідної для складення акта-претензії інформації про що я і задекларував у своєму останньому зверненні від 11.11.2015р. Отримані відповіді є відписками. Неявка представників міського голови, КП БМР ЖЕК-6, КП БМР «Білоцерківтепломережа» і ТОВ «Білоцерківвода» для складення акта-претензії свідчить про відсутність у них спростувань моїх тверджень. 

20.10.2015р. на зустрічі народних депутатів Самопомочі я передав записку Єгору Соболєву:

Шановний п. Єгоре.

Одним з напрямів моєї правозахисної діяльності є комунальна сфера міста котру щонайменше з 1998 року виведено поза межі закону. Таке має ознаки особливо тяжкого злочину з нанесеною шкодою в особливо великих розмірах. Причетними до нього є «шірокій круг товаріщєй». Від звичайних представників у суді і аж до президентів України.

Візьмемо інше. «Гробові». У період лише з червня 1996 року кожного працюючого чи пенсіонера проживаючого весь цей час у місті, вже обікрали щонайменше на 692307 грн. І знову Причетними до нього є «шірокій круг товаріщєй». Від роботодавців чи тих самих звичайних представників пенсійного фонду у суді і аж до президентів України.

Нажаль таких складових тотального пограбування людей «нєсть чісла» і вони тільки множаться.

Наразі я не бачу сенсу в удосконаленні законодавства чи в створенні додаткових структур оскільки тим законодавством ніхто не послуговується, не послуговувався і не факт, що хтось, ближчим часом, ним буде послуговуватись.

На моє глибоке переконання таке вчиняється через нав’язування людям аж дотепер рабської психології та їх низька правосвідомість.

Нажаль жодна партія чи громадська організація і Самопоміч не є винятком, навіть не дивиться в цей бік. Для прикладу.

В середині минулого року на одній з акцій пов’язаних з передачею Президенту проекту розробленого Вашою командою антикорупційного закону, біля «будинку з химерами» я передав особисто Вам реквізити свого сайту і коротко пояснив, крім інших і дані обставини. Нажаль жодного реагування дотепер не спостеріг.

В кінці минулого, на початку цього року я намагався «сподвигнути на дію» чи бодай зацікавити місцевий осередок – безрезультатно.

Відтак прошу відповісти коли можна сподіватись, що політики почнуть спрямовувати свої зусилля на підвищення правосвідомості громадян та на завоювання симпатій у виважених співгромадян?

З повагою Петро Семенович Діхтяр. 20.10.2015р.          09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області, тел.: ……., Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net 

У відповідь мені було повідомлено лишень, що реквізити мого сайту ймовірно загубились у великій кількості інших звернень.

По закінченню, вже на вулиці, до мене підійшла кореспондент і оператор з камерою та попрохали відповісти на декілька питань пов’язаних з ймовірністю моєї участі у виборах. Однак, як тільки я, обґрунтовуючи свою, поки що, невизначеність, відсутністю у теперішніх кандидатів інтересу до факту виведення комунальної сфери міста поза межі закону, кореспондент на півслові припинила інтерв’ю. 

Підводячи підсумок зазначу. На сьогодні маю певну надію на налагодження співпраці з «розгрібання Авгієвих стаєнь» комунальної сфери міста на презентовану у міськраді Радикальну партію Олега Ляшка та небайдужого і завзятого (як мені здалось) Геннадія Івановича Прищепчука.

  

Голові Київської обласної ради

Миколі Вікторовичу Бабенку

 (через громадську приймальню)

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

встановлення обставин надання послуги централізованого гарячого водопостачання

Згідно протоколу постійно діючої комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання (ЦО і ГВП) від 16.09.2013р. № 97 мені було відмовлено у наданні дозволу на відключення від системи гарячого водопостачання квартири.

Реалізуючи своє невід’ємне право власника квартири, а відтак і співвласника будинку, я зняв лічильники, заблокував перші від стояків крани і опломбував їх. Потім запросив зацікавлені особи до оформлення актом такої дії. Нажаль «шановне панство» не забажало брати участь в такому тож відповідний акт було складено без їх участі. Надіславши пізніше його копію зацікавленим особам я отримав повідомлення про невизнання ними такої дії та погрозу нарахувань по нормах споживання. Звідтоді і дотепер встановити наявність якихось стягнень з мене та їх розміру, навіть з матеріалів судових справ, все ніяк не вдається.

Між тим маю потребу встановити підприємства, спосіб та документальне оформлення надання цієї складової комунальної послуги.

Загалом, приблизно в той же час заступник міського голови м. Біла Церква Валерій Володимирович Гнатюк відповідаючи на питання про введення житлово-комунальної сфери міста в межі закону, сказав НЕ СКОРО. Тепер вимушений звернутись з цим самим і до Вас.

Виходячи з викладеного вище,

Прошу:

1. Повідомити про розмір виставленого споживачам по вул. Таращанська 163-а, кв. 130 до сплати за централізоване гаряче водопостачання з 15.10.2013р. та про підстави для такого;

2. Повідомити реквізити підприємств котрі постачають споживачам по вул. Таращанська 163-а, кв. 130 централізоване гаряче водопостачання з 15.10.2013р. та про спосіб і підстави у котрі вони це роблять;

3. Повідомити ймовірний час введення житлово-комунальної сфери міста в межі закону.

Додатки на першу адресу:

1. Копія витягу з протоколу від 16.09.2013р. № 97;

2. Копія акту від 04.10.2013р. № 97.

21 вересня 2015 року                                                          П.С. Діхтяр

 

Г.1. Міському голові міста Біла Церква Київської області

Василю Петровичу Савчуку

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,

тел.: 0456353232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

Г.2 Начальнику комунального підприємства Білоцерківської міської ради

«житлово-експлуатаційна контора № 6»

Юрію Миколайовичу Кошляку

09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851

Г.3 Директору Комунального підприємства

Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

Наталії Вікторівні Скурідіній

09109, вул. Мережна. 3, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456363155,

факс: 0456364215, сайт: http://bctm.com.ua/ua/, E-mail: bctm@maqnus.kiev.ua

Г.4 Директору Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода»

Ользі Андріївні Бабій:

09109, вул. Сухоярська, 14, м. Біла Церква Київської області, тел.: (0456) 301112,

факс: (04563) 68212; сайт: http://bcvoda.com.ua/, Email: office@bcvoda.com.ua

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

складення акту-претензії пов’язаного з незадовільним обслуговуванням

внутрішньо будинкових мереж водо теплопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а

Двадцять три роки ЖЕК-6, крім іншого, стягає плату за обслуговування внутрішньо будинкових мереж водотеплопостачання будинку (далі - мережі) розташованого по вул. Таращанська 163-а (далі - будинок). За цей час державна влада в Україні та підприємства комунальної сфери міста надають споживачам інформацію про надавані послуги, на свій розсуд. Все інше, утаємничили. Через таке ні мені, ні іншим мешканцям будинку дотепер не вдалось отримати цілий ряд особливо необхідних документів чи їх належно завірених копій. Для прикладу. Утаємничено від споживачів:

статус підприємств комунальної сфери міста та правомірність їх претензій до споживачів щодо стягнення плати за будь-яку складову частину житлово-комунальних послуг;

схеми внутрішньо будинкових мереж водо,- теплопостачання з зазначеними точками розподілу між постачальниками, виконавцем і споживачами та з графіками їх обслуговування і заміни елементів строк експлуатації котрих закінчився;

інформацію про фактично виконані роботи пов’язані з обслуговуванням внутрішньо будинкових мереж водо,- теплопостачання, їх вартість та вартість замінених приладів і комплектуючих до них тощо.

З огляду на таке, намагаючись убезпечити себе та інших мешканців будинку від тяжких матеріальних втрат при виникненні аварійних ситуацій тощо, я самостійно виготовив схему внутрішньо будинкових мереж водо,- теплопостачання та оглянув мережі будинку.

В результаті огляду було виявлено кричущі факти безгосподарності адже з’ясувалось, що загальна довжина труб різного діаметру з котрих знято теплоізоляцію або котрі не утеплено, складає 702.78 погонних метрів. Відтак не утепленим є своєрідний радіатор опалення контактуючий з навколишнім природним середовищем та відкритим ґрунтом, загальною площею – 98.97 квадратних метрів.

З щонайменше 365 кранів: повністю виведеними з ладу, крім продубльованих додатковими кранами, замінено заглушками або заглушено 17 шт.; нових, невідомо чиїм коштом придбаних і встановлених 82 шт.; всього старих, встановлених з часу введення будинку в експлуатацію 266 шт.; старих розукомплектованих 93 шт.

Таким чином унеможливлено використання 110 кранів. Стан 173 кранів викликає великий сумнів.

Наразі закривати на це очі я не збираюсь, ні в сенсі почуття самоповаги, ні в сенсі нав’язаних «драконівських» тарифів.

Оскільки відповідальних за надання житлово-комунальних послуг і даної їх складової зокрема, мені достеменно встановити поки-що не вдалось, то вбачаю за можливе для складення акта-претензії запросити зазначених вище Г.1-4.

Алгоритм складення акта-претензії вважаю за доцільне запропонувати наступний:

1. Г.1 – 4 підтверджують свої повноваження посадовим посвідченням;

2. Уповноважені представники Г.1 – 4 підтверджують свої повноваження посадовим посвідченням та нотаріально завіреною довіреністю; 

3. Г.1,2 підтверджують достовірність місця знаходження Комунального підприємства (далі КП) Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 6 (далі ЖЕК 6) згідно зазначеного в п.1.12 статуту ЖЕК 6 затвердженого Рішенням 23 сесії п'ятого скликання Білоцерківської міської ради (далі БМР) від 25.10.2007р. № 524, а саме: вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, Україна, 09100; 

4. Г.2, чи Г.3, або Г.4 документально підтверджують передачу ЖЕК 6, чи КП БМР «Білоцерківтепломережа» (далі ТМ), або Товариству з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» (далі БВ), усіма співвласниками будинку на баланс та в управління належної їм частку будинку; 

5. Г.1 і Г.2, чи Г.1 і Г.3, або Г.1 і Г.4 документально підтверджують передачу усіма співвласниками будинку права БМР, чи ЖЕК 6, чи ТМ, або БВ від їх імені визначати виконавця житлово-комунальних послуг; 

6. Г.1 надає документально оформлені, приналежні до будинку, рішення БМР про визначення виконавця житлово-комунальних послуг у період з вересня 1992р. ; 

7. Г.2, чи Г.3, або Г.4 документально підтверджує: помісячно виконані роботи пов’язані з обслуговуванням мереж, заміну відповідних елементів, місця їх виконання й заміни та вартість такого у період з 09.1992р. ; 

8. Г.1, чи Г.2, чи Г.3, або Г.4 забезпечують наявність схеми мереж з зазначеними точками розподілу між постачальниками, виконавцем і споживачами; 

9. Г.1, чи Г.2, чи Г.3, або Г.4 забезпечують наявність підвалу та технічного поверху будинку;

10. Г.2, чи Г.3, або Г.4 забезпечують присутність уповноваженого обслуговувати мережі слюсаря сантехніка з необхідним інструментом для вибіркової перевірки стану кранів та вентилів, здійснення вимірів не утеплених частин мережі тощо. Об’єкти (крани, вентилі) для перевірки обиратиме заявник;

11. Після закінчення вибіркової перевірки стану кранів та вентилів, здійснення вимірів не утеплених частин мережі Г.2, чи Г.3, або Г.4, як балансоутримувач і виконавець житлово-комунальних послуг, в узгоджений період часу, але не більше трьох днів,  робить перерахунок послуги з технічного обслуговування мереж за увесь період виявленої невідповідності між фактичними витратами та розміром заявленого до оплати споживачам. До перерахунку вносяться дані щодо невчасно замінених кранів, вентилів, труб та вартість невиконаних робіт. До невчасно замінених кранів, вентилів, труб відносяться ті: строк експлуатації котрих закінчився; котрі знаходяться в незадовільному технічному стані; крани котрі замінені заглушками; крани та вентилі котрими без додаткових пристосувань неможливо скористатись тощо. При цьому час визначається починаючи з часу котрий наступив після сплину строку експлуатації або з початку встановленого часу набуття даними елементами незадовільного технічного стану;

12. Після закінчення вимірів не утеплених частин мережі Г.2, чи Г.3, або Г.4, як балансоутримувач і виконавець житлово-комунальних послуг, в узгоджений період часу, робить перерахунок послуги опалення та централізованого гарячого водопостачання за увесь період виявленої невідповідності заявленого до оплати споживачам, пов’язаної з необґрунтованими витратами теплової енергії. Утепленими вважаються труби з товщиною мінеральної вати обгорнутої склотканиною і зафіксованою дротом з товщиною шару наявного на аналогічного діаметру належно утеплених труб;

13. Виявлені недоліки оформляються «Актом виявлених недоліків» котрий підписується сторонами котрі брали участь у проведенні перевірки, або у разі їх відсутності, ще двома повнолітніми співвласниками будинку. Даний акт буде невід’ємною складовою акту-претензії;

14. В Акті-претензії буде відзначено: осіб та їх повноваження котрі брали участь у проведенні перевірки; узагальнені результати перевірки; розмір та вартість невиконаних робіт; розмір та вартість необґрунтованих витрат теплової енергії; розмір та суб’єкт котрому буде висунуто фінансові претензії тощо. Акт-претензію з усіма невід’ємними додатками до нього буде виготовлено на один більше примірників від кількості осіб котрі його підпишуть. Кожен з таких примірників матиме однакову юридичну силу.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Міського голову міста Біла Церква Київської області Василя Петровича Савчука, Начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» Юрія Миколайовича Кошляка, Директора Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» Наталію Вікторівну Скурідіну, Директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» Ольгу Андріївну Бабій, або їх повноважних представників прибути на 10:00 08.10.2015р. до четвертого під’їзду будинку по вул. Таращанська 163-а, м. Біла Церква Київської області, а також посприяти швидкому і об’єктивному складенню акту-претензії пов’язаного з незадовільним обслуговуванням внутрішньо будинкових мереж водо теплопостачання даного будинку згідно запропонованого алгоритму. 

05 жовтня 2015 року                                                                                             П.С. Діхтяр

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА РАДА VI СКЛИКАННЯ

пл. Лесі Українки, 1, м. Київ-196, 01196, тел. 286-83-59. факс. 286-83-48

E-mail: koblrada@ukr.net, Web: http://kor.gov.ua Код ЄДРПОУ 24572267

20.10.2015 № 11-02/35                             Білоцерківському міському голові

На №  від                                                      Савчуку В.П.

                                                                   вул. Ярослава Мудрого, 15 м. Біла Церква, Київська обл., 09117

                                                                   Діхтяр П.С.

                                                                   вул. Таращанська, 163-а м. Біла Церква, Київська обл.. 09106

Щодо розгляду звернення

Шановний Василю Петровичу !

Повідомляю Вас, що до мене на особистому прийомі громадян 07.10.2015 року звернулись мешканці буд. 163-а по вул. Таращанська в м. Біла Церква щодо незадовільного обслуговування внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення в даному житловому будинку.

Так, жителями будинку повідомлено про те, що Вам було направлено звернення з проханням направлення представників Білоцерківської міської ради для огляду технічного стану та складання акту-претензії пов'язаного з незадовільним обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення будинку по вул. Таращанська, 163-а та

У зв'язку з цим, прошу Вас поінформувати мене у 15-денний термін про результати перевірки, огляду внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання даного будинку та у разі складання відповідного акту направити його копію.

3повагою Голова ради М.В. Бабенко

Сірченко К.Г, 280-83-14

 

Голові Білоцерківської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка

Ігорю Вікторовичу Гейло

09107, вул. Логінова 39/2, м. Біла Церква Київської області

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Шановний Ігоре Вікторовичу!

Одним з напрямів моєї правозахисної діяльності є комунальна сфера міста.

На протязі довгих років владоможці та комунальники послідовно вчиняють дії по виведенню і утриманню цієї сфери поза межами закону. За цей час жодна політична сила так і не спромоглася заопікуватись вирішенням даної проблеми котра стосується інтересів переважної більшості білоцерківців.

Вважаю за доцільне нагадати, що ще два роки назад я доводив її суть, як до місцевого керівництва осередку, так і до лідера партії. Як усно, так і письмово. А також через Інтернет. Для прикладу.

19.11.2013р. Олегові Ляшку було вручено моє письмове звернення від 06.11.2013р. на цю тему. Нажаль тоді зацікавлення даною проблемою я не спостеріг.

З огляду на певні ознаки зацікавлення до даної проблеми проявлені останнім часом кандидатами від очолюваного Вами осередку пропоную використати з агітаційною метою та з метою сприяння підвищенню правосвідомості містян, підготовлений мною матеріал:

До 1992 року багатоквартирні будинки переважно перебували у власності держави. Мешканці котрі займали в них квартири на підставі ордерів були наймачами. Після введення будинків в експлуатацію держава, в особі органів місцевого самоврядування, передавала їх на баланс та в управління ЖЕКам.

Після 1992 року мешканці багатоквартирних будинків котрі приватизовували займані на підставі ордерів квартири, ставали їх власниками та співвласниками пропорційної частки будинку й прибудинкової території і набували статусу споживачів житлово-комунальних послуг. Оскільки багатоквартирний будинок є цілісним майновим комплексом котрий складається з: квартир; допоміжних приміщень; внутрішньобудинкових мереж газо-, електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення; підбудинкової і прибудинкової території тощо то власники квартир, співвласники будинку ставали володільцями у якості власників і у якості співвласників на правах спільної сумісної власності. До відома.

Спільна сумісна власність це майно двох і більше власників котре неможливо виділити в натурі. Для прикладу. Ліфт. Вхідні двері під’їзду. Несучі частини конструктивних елементів будинку. Стояки газо-, водо- теплопостачання та водовідведення і витяжні шахти в межах квартир. Внутрішньо будинкові мережі газо-, електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення. Витяжні та ліфтові шахти тощо неможливо розділити і передати кожному з власників квартири і співвласників будинку. Відтак при оформленні права передачі у власність квартири і частки будинку належало документально розмежувати елементи будинку на ті, які відносяться до спільної сумісної власності і ті, які передаються у повну власність володільців. До останніх можна віднести внутрішньоквартирні мережі водопостачання починаючи з першого, від стояка, запірного вентиля, перестінки й перекриття котрі не відносяться до несучих частин конструктивних елементів будинку тощо. До слова. Батареї опалення та внутрішньо квартирні мережі електропостачання слід віднести до конструктивних елементів будинку котрі належать власнику квартири.

При оформленні права власності уповноважений власник квартири повинен був отримати:

свідоцтво на право власності на будинок з копією (допустимо в електронному вигляді) технічного паспорта будинку з зазначенням меж спільної сумісної власності;

копію державного акта на підбудинкову і прибудинкову територію з копією (допустимо в електронному вигляді) її плану;

свідоцтво на право власності на квартиру та технічний паспорт на квартиру з зазначенням внутрішньоквартирних мереж газо-, електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення та з зазначенням меж спільної сумісної власності.

Після оформлення права власності, належну новому власнику частку, ЖЕК мав зняти зі свого балансу і одночасно провести переговори з новим власником на предмет укладення письмового договору про передачу на баланс та в управління ЖЕКу тієї частки.

Уклавши даний договір ЖЕК, адаптувавши типові (базові зразки договорів розроблені КМУ) договори під конкретний будинок, врахувавши пропозиції споживача, переконавшись у його можливості зробити свідомий вибір тощо мав запропонувати споживачеві укласти договір на надання житлово-комунальних послуг. На укладення такого договору законом встановлено термін в один місяць. Невід’ємними додатками до такого договору мали бути:

копія (допустимо в електронному вигляді) поповерхового плану будинку з зазначенням меж спільної сумісної власності і графіком обслуговування конструктивних елементів та строків їх експлуатації;

копія схем (допустимо в електронному вигляді) внутрішньобудинкових мереж газо-, електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення будинку з зазначенням меж спільної сумісної власності, точок розподілу та графіком обслуговування і строків експлуатації окремих її елементів;

монтажна схема електропостачання квартири;

копія (допустимо в електронному вигляді) плану підбудинкової і прибудинкової території з зазначенням розташованих на ній об’єктів;

копії (допустимо в електронному вигляді) договорів співвласників про передачу на баланс та в управління ЖЕКу належної їм частки будинку;

копія рішення органу місцевого самоврядування про визначення ЖЕКу виконавцем житлово-комунальних послуг;

копії рішень уповноважених органів про тарифи на житлово-комунальні послуги зі структурою тарифів;

узгоджений зі споживачем перелік робіт і наданих послуг включених до оплати вибраних зі структури тарифів;

копія квитанції та порядок зазначення в ній вартості фактично виконаних робіт і наданих послуг;

копія акта-претензії;

перелік реквізитів нормативних актів котрими внормовано права споживача та надання житлово-комунальних послуг тощо.

У разі відмови однієї зі сторін від укладення даного договору він укладається через суд. В цьому випадку визначальним для суду є факт та дата пропозиції укласти договір.

У разі виникнення у сторін незгоди по певних пунктах договору чи стосовно внесення в нього додаткових умов котрі інша сторона не визнає, складається протокол розбіжностей і ці неузгодженості вирішуються в судовому порядку.

Порушення в подальшому умов укладеного договору будь-якою зі сторін фіксується складенням акта-претензії і вирішується шляхом переговорів або в суді за спрощеною процедурою розгляду (наказне провадження).

На практиці ж через нашу байдужість, неосвідомленість, нерозбірливість в уповноваженні претендентів на виборні посади тощо наші візаві практично анулювали наше право, як власників квартир, як співвласників будинку, як споживачів житлово-комунальних послуг. При цьому нав’язують значну частину непотрібних споживачеві робіт і послуг. «Малюють» які заманеться розміри тарифів. Нині взялися наскільки заповзято «малювати», що вже всіх «садять на голку» і збираються виставляти на вулицю. Нав’язали замість одного – п’ять підприємств. Участь споживача у договірному процесі звужено до проставляння ним підпису. Проекти договорів лише частково відповідають змісту типових. Долучення додатків до договорів не практикується. Вся інформація про будинок приховується тощо.

Наразі важливою складовою тут є обізнаність та вміння споживачів оперативно й ефективно діяти під час виникнення аварійних ситуацій. Для цього виконавець послуг має за обов’язок не тільки надати споживачеві схеми мереж, а й показати і позначити їх на місці та навчити споживача елементарним правилам поведінки при виникненні аварій. І лише після того, упевнившись, що споживач готовий зробити свідомий вибір, пропонує йому до укладення проект договору.

Не менш важливим також є і принциповість споживачів в сенсі здійснення контролю за виконавцем, при виконанні ним покладених на нього обов’язків, що дозволяє мінімізувати наслідки, або й унеможливити взагалі аварії. Отже.

З метою започаткування процесу наведення ладу в цій царині та з огляду на життєву необхідність пропоную щонайменше декілька шляхів для отримання бодай схем внутрішньобудинкових мереж опалення та постачання ГВП і ХВП. Для прикладу.

Хтось з небайдужих в кожному під’їзді, складає схему за пропонованим зразком. Потім ініціатори об’єднують ці схеми в єдину на увесь будинок і оприлюднюють її в Інтернеті (можна на моєму сайті) для загального доступу. Або ж.

Ініціативні люди з кожного під’їзду йдуть до начальника ЖЕК-6 з вимогами надати або оприлюднити ці схеми в Інтернеті (можна на моєму сайті) для загального доступу. Не вдасться домовитись, допустимо застосувати силу. Для цього випадку, бабці мають прийти на прийом, з ціпками, а чоловіки – спочатку без зброї, але «на свіжу голову». При цьому силові дії мають розпочати бабці. Чоловіки – по ситуації.

Наразі підставами для започаткування таких дій є наступне.

Формована більшістю «голосувальників» влада в Україні фактично запровадила рабство і «бєспрєдєл». Здійснює політику геноциду стосовно власного народу. Знищує державність. Зруйнувала економіку. Надра та державна власність безбожно розкрадається. ПравоОхоронні органи перетворено в правоПохоронні тощо. Оце, власне в такому я і вбачаю причину наших бід. А от внаслідок такого вже втрачено частину території і то ще не кінець. Шаленими темпами знижується чисельність населення. У військовому протистоянні з РФ, переважно через злочинні дії влади загинули і продовжують гинути тисячі співгромадян. Людей пороблено старцями в квадраті (крім жебрацьких зарплат і пенсій одночасно зроблено боржниками ще й по все зростаючих валютних кредитах держави). Переможні революції мають наслідком лише значне посилення цих процесів. Так при наявності всіх «принад» т.зв. реформ котрі звалились на нашу голову, громада міста спромоглась (чи «проковтнула») лише повалення пам’ятника В.І. Лєніну.

Оскільки комунальники перебувають на боці влади то добитись покладення на них відповідальності за нанесену шкоду внаслідок ймовірних аварій, годі й мріяти. Тому компенсувати шкоду по претензіях сусідів прийдеться саме вам. Відтак може скластись така ситуація, що у вас не вистачить на це не тільки коштів, а й самої квартири з майном та ще й винні зостанетесь. Тож раджу не легковажити і дослухатись.

За таких обставин я вирішив поки-що частково відкрити завісу секретності і поспотикавшись по горищах й підвалах, поговоривши з деякими сусідами склав схему ГВП, ХВП і опалення будинку в межах спільної сумісної власності. Потім оглянув мережі будинку і результати подаю для ознайомлення. Таблиця:

1. № п/п, під’їзд І – ІV, V разом – шт., м, м/кв. Крани: 2. старий, без ручки, підвал; 3. старий, без ручки, горище. 4. старий, підвал; 5. старий, горище. 6. новий, підвал; 7. новий, горище. 8. заглушка замість кранів, підвал; 9. заглушка замість кранів, горище. Неутеплені труби. 15: 10 . підвал; 11. горище. 12. разом метрів. 13. площа м/кв. 20: 14 . підвал; 15. горище; 16. хол; 17. разом метрів; 18. площа м/кв. 25: 19. підвал, разом метрів; 20. площа м/кв. 32: 21. підвал, разом метрів; 22. площа м/кв. 40: 23 . підвал; 24. горище, тамбур; 25. разом метрів; 26. площа м/кв. 50: 27. підвал; 28. горище, тамбур; 29. разом метрів; 30. площа м/кв. 65: 31. мережі; 32. підвал;. 33. горище; 34. сходова клітина; 35. сміттєзбиральна камера; 36. разом метрів; 37. площа м/кв. 80: 38. мережі; 39. вимірювальний вузол.

 

1

I

II

III

IV

V

1

I

II

III

IV

V

1

I

II

III

IV

V

2

42

31

21

17

173

14

27.9

31.2

39.65

18.0

 

27

13.1

9.73

13.5

21,35

 

3

36

 

22

4

15

9.7

 

11.15

3.35

 

28

1.2

25.47

 

25.47

 

4

8

8

22

4

93

16

56.6

 

56.6

 

 

29

14.3

35.2

13.5

46.82

109.82

5

11

 

14

26

17

94.2

31.2

107.4

21.35

254.15

30

2.69

6.63

2.54

8.82

20.68

6

17

10

6

23

82

18

7.69

2.55

8.77

1.74

20.75

31

 

 

 

12.0

 

7

9

 

16

1

19

20.45

6.65

12.45

38.5

78.05

32

0.6

 

 

8.5

 

8

 

 

8

1

17

20

2.15

0.7

1.31

4.05

8.21

33

6.0

 

13.6

 

 

9

5

 

1

7

21

0.8

 

0.35

 

1.15

34

28.05

 

28.05

 

 

10

6.45

6.0

5.35

8.25

 

22

0.11

 

0.05

 

0.16

35

2.83

 

2.83

 

 

11

1.35

 

12.05

1.75

 

23

18.05

3.33

22.5

5.7

 

36

36.78

 

44.48

20.5

101.76

12

7.8

6.0

17.4

10.0

41.2

24

 

25.47

5.1

 

 

37

8.72

 

10.54

4.86

24.12

13

0.52

0.4

1.16

0.67

2.75

25

18.05

28.8

27.6

5.7

80.15

38

 

 

 

25.7

36.4

 

 

 

 

 

 

26

2.72

4.34

4.16

0.96

12.18

39

 

 

 

10.7

10.12

 

Таким чином не утепленими є труби, м: 15 – 41.2; 20 – 254.15; 25 – 78.05; 32 – 1.15; 40 – 80.15; 50 – 109.82; 65 – 101.76; 80 – 36.4. Загальна довжина труб різного діаметру з котрих знято теплоізоляцію або не утеплено, складає 702.78 погонних метрів. Відтак не утепленим є своєрідний радіатор опалення контактуючий з навколишнім природним середовищем та відкритим ґрунтом, загальною площею – 98.97 квадратних метрів.

З щонайменше 365 кранів: повністю виведеними з ладу, крім продубльованих додатковими кранами, замінено заглушками або заглушено 17 шт.; нових, невідомо чиїм коштом придбаних і встановлених 82 шт.; всього старих, встановлених з часу введення будинку в експлуатацію 266 шт.; старих розукомплектованих 93 шт.

Таким чином унеможливлено використання 110 кранів. Стан 173 кранів викликає великий сумнів. З часу введення в експлуатацію будинку і дотепер розташовані в квартирах 464 крани повністю перебувають поза увагою обслуговуючих підприємств.

До цього слід додати 4 елеваторних пристрої. Будинкові вузли обліку тепла і холодної води. 680 обігрівальних пристроїв (радіаторів). 240 «змієвиків» мережі ГВП і велика кількість труб різного діаметру тощо. Все це потребує ретельного обслуговування та вчасної заміни елементів строк експлуатації котрих закінчився або вони, з якихось підстав, достроково вийшли з ладу. Схеми: водо-, теплопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а.

Для встановлення наявності кримінальної складової у комунальній сфері міста слід встановити обставини пов’язані з:

опаленням мікрорайонів «Таращанський» і «Леваневського» у періоди: 15.10.1998р. – 18.12.1998р.; 15.10.1999р. – 15.04.2000р.; 15.10.2000р. – 15.04.2001р.;

прийняттям та оприлюдненням рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради "Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в місті Біла Церква" від 30.05.2000р. № 163, а надто додатків до нього. В їх числі і додатку 1 «Розрахунок вартості 1м2 загальної площі в будинках з ліфтами в м. Біла Церква» і послуговування ним підприємствами комунальної сфери міста у період з 30.05.2000р. і до 31.08.2005р. та встановлення сфери поширення його дії;

прийняттям Білоцерківською міською радою рішення «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» від 23 грудня 2005 року № 388 і послуговування ним підприємствами комунальної сфери міста у період звідтоді і дотепер та встановлення сфери поширення його дії;

прийняттям Білоцерківською міською радою рішення «Про визначення виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Білої Церкви» і послуговування ним товариства з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» від 20.06.2013р. № 1009-43-VI у період звідтоді і дотепер та встановлення сфери поширення його дії;

достовірністю місця знаходження Комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 6 зазначеного в п.1.12 статуту затвердженого Рішенням 23 сесії п'ятого скликання Білоцерківської міської ради від 25.10.2007р. № 524, а саме: вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, Україна, 09100;

документальним підтвердженням помісячного розміру фактично виконаних підприємствами комунальної сфери міста робіт, наданих послуг та виставлених ними споживачам рахунків, у період з 15.10.1998р. і дотепер тощо.

15 жовтня 2015 року                                                                                             П.С. Діхтяр

 

Голові Радикальної партії Олега Ляшка,

Народному депутату України

Олегові Валерійовичу Ляшку

(через приймальню: 09107, вул. Логінова 39/2, м. Біла Церква Київської області)

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584; Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява про

з’ясування позиції Радикальної партії Олега Ляшка щодо стану справ котрий склався

у комунальній сфері міста Біла Церква Київської області у період з 1998 року

Шановний Олеже Валерійовичу!

Одним з напрямів моєї правозахисної діяльності є комунальна сфера міста.

На моє глибоке переконання, на протязі довгих років владоможці та комунальники послідовно вчиняють дії по виведенню і утриманню цієї сфери поза межами закону. За цей час жодна політична сила так і не спромоглася заопікуватись вирішенням даної проблеми котра стосується інтересів переважної більшості білоцерківців.

Вважаю за доцільне нагадати, що ще два роки тому я доводив її суть, як до місцевого керівництва осередку, так і до Вас. Як усно, так і письмово. А також через Інтернет. Для прикладу.

Згідно поштового повідомлення 19.11.2013р. Вам було вручено моє письмове звернення у формі відкритого листа від 06.11.2013р. на цю тему. Відтак вважаю, що за час котрий минув Ви вже визначились стосовно викладеного в ньому, але за відсутності у мене письмового повідомлення про таке Ваша позиція, а отже й позиція очолюваної Вами політичної сили, дотепер мені невідома. Це прикро, оскільки в цій царині так нічого й не змінилось, а з огляду на теперішню ситуацію коли визначається перспектива на наступні щонайменше п’ять років, то відсутність інтересу у політичних «важковаговиків» до цієї складової життєдіяльності міста обласного підпорядкування, пригнічує.

Наразі наquot;timesмагаючись використати зацікавлення до даної проблеми проявлені останнім часом кандидатами до міської ради від очолюваної Вами політичної сили я письмово звернувся у формі відкритого листа від 15.10.2015р. до очільника міського осередку з пропозицією використати з агітаційною метою та з метою сприяння підвищенню правосвідомості містян, підготовлений мною матеріал пов'язаний з цією темою.

За порадою одного з кандидатів у депутати міськради та керуючись принципом «куй залізо допоки воно ще гаряче» я взяв флешку з, в електронному вигляді, листами і пішов на прийом до фахівців Вашої приймальні, що на вул. Логінова 39/2, м. Біла Церква Київської області. Попри те, що розмова «не склалась» я скористався їхньою вказівкою щодо обов’язковості звернення в письмовому вигляді у формі заяви, скарги чи клопотання. Що я й роблю.

З огляду на викладене вище

Прошу:

1. Висловити позицію Радикальної партії Олега Ляшка щодо стану справ котрий склався у комунальній сфері міста Біла Церква Київської області у період з 1998 року.

Додаток на першу адресу:

1. Копія поштового повідомлення від 18.11.2013р.

З повагою                                                                                               П.С. Діхтяр

19 жовтня 2015 року

 

 

ЛЯШКО

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА

Білоцерківська міська організація

09100 м. Біла Церква Шолом-Алейхема 40 e-mail: geilo@i.ua тел. 097-712-1509, 307-019

від 06.11.2015р. № 81-Д-81

Діхтяр Петру Семеновичу

Вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква, Київська область, 09106

У відповідь на Вашу пропозицію (вх. №І42-Д-142 від 19.10.2015 р.) повідомляємо, що викладені у Вашому зверненні матеріали опрацьовані юридичним відділом Білоцерківської міської організації РПЛ. На даний час багато звернень громадян стосуються саме питання житлово-комунальних послуг. Для роз'яснення прав споживачів; Ваші роз'яснення з даного питання будуть включені до роз'яснювальних відповідей заявником. До того ж, на даний час лідером Радикальної партії Олегом Ляшком ініційовано і проводиться мітинг біля приміщення Кабінету Міністрів України по вул. Грушевського 12. Однією з підстав для даного зібрання стало «грабіжницьке» встановлення тарифів на комунальні послуги. Ваше звернення було озвучено на даному мітингу нашим представником.

Нам дуже приємно, що ще є такі небайдужі та ініціативні люди, які намагаються відстоювати права простих громадян України. Дякуємо Вам за співпрацю.

З повагою Голова Білоцерківської міської організації РПЛ І.В. Гейло

 

Голові Радикальної партії Олега Ляшка,

Народному депутату України

Олегові Валерійовичу Ляшку

(через приймальню: 09107, вул. Логінова 39/2, м. Біла Церква Київської області)

Голові Білоцерківської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка

Ігорю Вікторовичу Гейло

09100, вул. Шолом-Алейхема 40, e-mail: geilo@i.ua тел. 097-712-1509, 307-019

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява про

отримання плану Радикальної партії Олега Ляшка щодо повернення комунальної сфери

міста Біла Церква Київської області у межі закону

Шановний Олеже Валерійовичу та Ігоре Вікторовичу!

Одним з напрямів моєї правозахисної діяльності є комунальна сфера міста.

На моє глибоке переконання, на протязі довгих років владоможці та комунальники послідовно вчиняють дії по виведенню і утриманню цієї сфери поза межами закону. На цей час лише ваша політична сила і то щойно заопікувалась вирішенням даної проблеми котра стосується інтересів переважної більшості білоцерківців.

Наразі не тільки тепер, а ще й до того, як завдяки вашим старанням, за короткий час РПЛ стала політичним важковаговиком на загальнодержавному та місцевому рівні я доводив суть задекларованої проблеми, як до тодішнього місцевого керівництва осередку, так і до вас. Як усно, так і письмово. А також через Інтернет.

Наразі письмово звертався:

06.11.2013р. і 19.10.2015р. № 141-Д-141 до Олега Валерійовича;

15.10.2015р. № 142-Д-142 до Ігоря Вікторовича.

За час, що минув, 09.11.2015р. я отримав обнадійливу письмову відповідь від 06.11.2015р. № 81-Д-81.

Надалі не дочекавшись запрошення стосовно продовження дій започаткованої реалізації схвалених пропозицій, я 27.11.2015р. вкотре завітав до приймальні Олега Валерійовича. Там поспілкувався з деякими працівниками юридичної групи котрі, що називається накрили мене «мокрим рядном». Відтак вирішив звернутись письмово.

З огляду на те, що задекларована мною проблема започаткована давно і супроводжувалась прийняттям цілого ряду незаконних рішень, вчиненням цілим рядом посадових осіб цілого ряду протизаконних дій то для повернення комунальної сфери міста у межі закону вочевидь необхідно визначити цілий ряд заходів і дій та спланувати їх послідовність, визначити виконавців тощо.

Звичайно ж я свідомий того, що у РПЛ є своя точка зору на задекларовану проблему та шляхи її вирішення. Припускаючи, що ні моя позиція, ні моя особа, або ж тільки моя особа не влаштовують РПЛ то повідомляю наступне.

У разі відсутності наміру вчиняти дії для повернення комунальної сфери міста у межі закону в сенсі:

поновлення повноцінного права власності мешканцям багатоквартирних будинків котрі приватизували квартири – на квартиру та певну частку будинку;

притягнення до відповідальності винних у організації і здійсненні у місті «холодних зим» та отримання компенсацій потерпілим від такого;

притягнення до відповідальності винних у приховуванні аж дотепер від споживачів, мешканців багатоквартирних будинків, навіть структури тарифу на обслуговування будинку і прибудинкової території у 2000 – 2005р.р. та отримання компенсацій потерпілим за таке;

визначення правомірності переходу постачальників комунальних послуг на прямі розрахунки з споживачами, мешканцями багатоквартирних будинків та щодо наслідків такого;

притягнення до відповідальності винних у приховуванні аж дотепер від споживачів, мешканців багатоквартирних будинків, щомісячних розмірів фактично понесених затрат на надання житлово-комунальних послуг та отримання компенсацій потерпілим за таке тощо, я не бачу підстав для подальшої співпраці.

У разі наявності наміру вчиняти дії для повернення комунальної сфери міста у межі закону я готовий до співпраці.

У разі якщо РПЛ не має наміру задіювати мене в процесі реалізації плану, але має потребу в отриманні наявних у мене матеріалів чи в поясненні будь-якої обставини з задекларованої мною позиції то я готовий і на таке.

З огляду на викладене вище

Прошу:

1. Надати для ознайомлення план дій Радикальної партії Олега Ляшка щодо повернення комунальної сфери міста Біла Церква Київської області у межі закону;

2. Повідомити про намір і форму залучення Діхтяра Петра Семеновича до реалізації плану Радикальної партії Олега Ляшка щодо повернення комунальної сфери міста Біла Церква Київської області у межі закону;

3. Повідомити про потребу та перелік наявних у Діхтяра Петра Семеновича документів необхідних для реалізації плану Радикальної партії Олега Ляшка щодо повернення комунальної сфери міста Біла Церква Київської області у межі закону.

З повагою                                                                                                       П.С. Діхтяр

30 листопада 2015 року

 

ЛЯШКО

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА

Білоцерківська міська організація

09100 м. Біла Церква Шолом-Алейхема 40 e-mail: geilo@i.ua тел. 097-712-1509, 307-019

від 10.12.2015р. № 88-Д-88

Дехтяр Петру Семеновичу

У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що на даний час станом на. 10 грудня 2015 року постійні контрольні комісії ради з профільних питань ще не затверджені. Керівний склад ради та виконавчого комітету також ще не сформований. Бюджет міста на 2016 рік ще не прийнятий. Тому, нами ще не визначено план дій на 2016 рік що до контролю за комунальною сферою у нашому місті. Отже, як наслідок, питання залучення Вас до участи у вирішенні даного питання також ще не визначена.

 Голова Білоцерківської міської організації РПЛ І.В. Гейло

 

Голові Радикальної партії Олега Ляшка,

Народному депутату України

Олегові Валерійовичу Ляшку

(через приймальню: 09107, вул. Логінова 39/2, м. Біла Церква Київської області)

Голові Білоцерківської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка,

Голові постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних

меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму,

соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства,

Члену тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних

підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та

інших суб'єктів господарювання, в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади

міста Біла Церква, та перевірки, відповідно до чинного законодавства України,

інших підприємств та організацій, що надають комунальні послуги населенню

Ігорю Вікторовичу Гейло

09100, вул. Шолом-Алейхема 40, e-mail: geilo@i.ua тел. 097-712-1509, 307-019

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

отримання належної відповіді на звернення від 30.11.2015р. № Д-159

17.12.2015р. я отримав відповідь від 10.12.2015р. № 88-Д-88 на звернення від 30.11.2015р. № Д-159 з котрої вбачалось, що з об’єктивних підстав, котрі на той час склались, належно виконати моє звернення не було можливим.

Оскільки за час, що минув, вже зникли перепони котрі перешкоджали належному виконанню мого звернення то

Прошу:

1. Надати належну відповідь на звернення Петра Семеновича Діхтяра від 30.11.2015р. № Д-159

З повагою                                                                                                       П.С. Діхтяр

18 січня 2016 року

 

 

ЛЯШКО

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА

Білоцерківська міська організація

09100 м. Біла Церква Шолом-Алейхема 40 e-mail: geilo@i.ua тел. 097-712-1509, 307-019

№ 11-Д-11 від 10.02.2016р.

Дехтяр Петру Семеновичу

У відповідь на Вашу заяву від 18 січня 2016 року повідомляємо, що депутати Радикальної партії Олега Ляшка увійшли до складу 2-х комісій: комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам»яток, історичного середовища та благоустрою та комісії з питань освіти, науки, культури, мови , прав національних меншин, міжнародного співробітництва , інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров»я, материнства та дитинства. До компетенції даних комісій не входить питання розгляду надання комунальних послуг населенню. Розгляд даного питання входить до компетенції комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв»язку, природокористування , охорони довкілля та енергозбереження.

Натомість, звертаємо Вашу увагу на те, що згідно затвердженого Регламенту Білоцерківської міської ради VII скликання статті 3 засідання постійних комісій є відкритими і гласними. Громадяни України , які бажають відвідати засідання ради та комісій , повинні зареєструватися для участі у даних засіданнях. Графік проведення засідань ради та постійних комісій Ви можете знайти на офіційному сайті Білоцерківської міської ради. Тому, брати участь у засіданнях постійної комісії з цікавлячих Вас питань Ви можете самостійно, попередньо зареєструвавшись.

Голова Білоцерківської міської організації РПЛ І.В. Гейло

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел/факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЕДРПОУ 04055009

03.11.15р. № Д-3297                               Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-а, кв.130, м. Біла Церква, Київська область, п/і 09100

На Вашу заяву від 05 жовтня 2015 року повідомляємо наступне.

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: гарячого водопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації є складовою структури тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинку № 163-А по вулиці Таращанська. Зазначений будинок перебуває на балансі комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6.

У разі неналежного надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових , територій згідно зі ст. 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач має викликати представника житлово-експлуатаційної контори для складання та підписання акта - претензії споживача, в якому зазначаються строки, види, показники порушень та термін їх усунення.

Акт - претензія складається споживачем та представником виконавця і скріплюється їхніми підписами. У разі не прибуття представника виконавця в погоджений умовами договору строк або необгрунтованої відмови від підписання акта-претензії, він вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.

Акт - претензія споживача подається виконавцю, який вирішує питання про перерахунок платежів або видає письмово споживачу обгрунтовану відмову в задоволенні його претензій.

Враховуючи викладене, у разі не отримання, або отримання не в повному обсязі зазначених послуг, рекомендуємо викликати представника балансоутримувача Вашого будинку для складання акту-претензії відповідно до вимог чинного законодавства.

Заступник міського голови В.В.Гнатюк

Савченко (04563)5-86-92

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Адреса: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Гординського, 24, тел. 0456307502

Поштова адреса: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 14 тел. 0456368212

Ідентифікаційний код 38010130 п/р 26008500074763 ПАТ«КРЄДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

Від 06.10.15р. № 1-07/09-3388                                                джерело життя мого міста

На                                                           Діхтяр П.С.

09106, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Таращанська, 163а кв. 130

На Вашу заяву щодо складення акту-претензії пов'язаного з незадовільним обслуговуванням внутрішньо будинкових мереж водо-теплопостачання будинку по вул. Таращанська 163а від 5.10.2015 р., повідомляємо наступне.

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» провадить у місті Біла Церква господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення на підставі ліцензії (серія АГ № 500099), виданої уповноваженим органом 07 червня 2013 року, яким є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Підприємство надає послуги згідно Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" № 2918-111 від 10.01.02 р., Закону України "Про житлово-комунальні послуги" № 1875-1У від 24.06.04 р., Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 р. (далі - Правила надання послуг) та Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України; затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 р. (далі - Правила користування), Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів, які регламентують порядок надання послуг. Також, ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» маючи статус підприємства питного водопостачання, веде бухгалтерську обліково-господарську діяльність, спрямовану на забезпечення споживачів послугами з холодного водопостачання та водовідведення вчасно та відповідної якості.

Відповідно до п. 1.3 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 р., Виробник обслуговує тільки ті вуличні, квартальні та дворові мережі водопостачання та водовідведення, а також технологічні прилади й пристрої до них, які перебувають у нього на балансі, або на які є відповідний договір на обслуговування із споживачами. Тобто, ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» не обслуговує та не експлуатує внутрішньобудинкові мережі Вашого будинку.

Порядок перевірки кількісних та/або якісних показників надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення затверджений постановою Кабінету Міністрів № 630 від 21.07.2005 р. «Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення». Згідно п. 33 даної постанови у разі неналежного надання або ненадання послуг виконавцем споживач повідомляє про це виконавця в усній формі за допомогою телефонного зв'язку чи у письмовій формі за адресами, що зазначені в договорі.

Згідно рішення Білоцерківської міської ради від 20 червня 2013 року № 1009-43-VI «Про визначення виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Білої Церкви» товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» визначено виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Білої Церкви.

З огляду на вищевикладене та те, що ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» є підприємством надавачем послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення, яке здійснює технічне обслуговування та експлуатацію лише тих мереж водопостачання та водовідведення, які знаходяться у нього на балансі, змушені відхилити Вашу пропозицію, в зв'язку з відсутністю відповідних повноважень.

Для складення акту-претензії пов'язаного з незадовільним обслуговуванням внутрішньо будинкових мереж Вашого будинку пропонуємо звернутися до підприємства, яке відповідно до своєї статутною діяльності і встановлених тарифів провадить господарську діяльність з утримання будинків і прибудинкових територій та яка спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством.

Директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»    О.А. Бабій

Вик. Лучинська Тел. 301114

 

Г.1. Міському голові міста Біла Церква Київської області

Василю Петровичу Савчуку

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,

тел.: 0456353232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

Г.2 Начальнику комунального підприємства Білоцерківської міської ради

«житлово-експлуатаційна контора № 6»

Юрію Миколайовичу Кошляку

09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851

Г.4 Директору Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода»

Ользі Андріївні Бабій:

09109, вул. Сухоярська, 14, м. Біла Церква Київської області, тел.: (0456) 301112,

факс: (04563) 68212; сайт: http://bcvoda.com.ua/, Email: office@bcvoda.com.ua

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

неналежного реагування на звернення та неповноти відповіді

05,06.10.2015р. я зареєстрував звернення щодо складення акта-претензії. Нажаль на зазначене в зверненні час та місце ніхто з ймовірно зацікавлених сторін не прибув. Із запрошених прибув лише кандидат на посаду міського голови м. Біла Церква Геннадій Іванович Прищепщук та представник преси з професійною знімальною камерою.

10.10.2015р. я отримав письмову відповідь Директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» (далі - БВ) Ольги Андріївни Бабій від 06.10.2015р. № 1-07/09-3388 (далі - відповідь) з котрої вбачається, що БВ жодного відношення до внутрішньо будинкових мереж водо,- теплопостачання будинку (далі - мережі) розташованого по вул. Таращанська 163-а (далі - будинок) не має, а відтак у неї відсутня можливість надання мешканцям будинку послуги централізованого холодного водопостачання (далі - ЦХВП).

З таким, частково можна погодитись, тільки тепер виникає потреба у встановленні підприємства котре має на своєму балансі частину водогону в межах – від фундаменту будинку до будинкового вузла обліку.

Для завершення встановлення даної обставини належить встановити підстави прийняття Білоцерківською міською радою (далі БМР) рішення про визначення БВ виконавцем послуг ЦХВП та водовідведення (далі - ЦХВП і Вв.) та належність поширення отриманого БВ статусу на будинок.

Як вбачається таке може бути підтверджено документами котрі підтверджують отримання на баланс певними підприємствами мереж централізованого гарячого водопостачання (далі - ЦГВП) і ЦХВП будинку та схему з зазначеними точками розподілу між тими підприємствами починаючи від фундаменту будинку.

Наразі вважаю, що подальше приховування схеми не є доцільним оскільки я її вже власноруч виготовив і оприлюднив. Єдине, що залишилось це зазначити на ній точки розподілу між постачальниками і виконавцем, між виконавцем і споживачами

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Міського голову міста Біла Церква Київської області Василя Петровича Савчука повідомити підстави поширення дії рішення Білоцерківської міської ради від 20 червня 2013 року № 1009-43-VI «Про визначення виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Білої Церкви» на будинок по вул. Таращанська 163-а.

2. Міського голову міста Біла Церква Київської області Василя Петровича Савчука повідомити підстави поширення дії рішення Білоцерківської міської ради тридцять першої сесії міської ради четвертого скликання «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» від 23 грудня 2005 року № 388 пунктом першим котрої комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» в числі інших визначено виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква, на будинок по вул. Таращанська 163-а.

3. Міського голову міста Біла Церква Київської області Василя Петровича Савчука, Начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» Юрія Миколайовича Кошляка, Директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» Ольгу Андріївну Бабій надати документи котрі підтверджують отримання на баланс підприємств мереж централізованого холодного водопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а та схему цих мереж з зазначеними точками розподілу між ними, між ними і споживачами в межах, починаючи від фундаменту будинку.

Додаток:

1. Власноруч виготовлена заявником схема централізованого гарячого водопостачання та централізованого холодного водопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а.

12 жовтня 2015 року                                                                                             П.С. Діхтяр

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел/факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЕДРПОУ 04055009

30.10.15р. № Д-3475                                            Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-а, кв.130, м. Біла Церква, Київська область, п/і 09100

На Вашу заяву від 12 жовтня 2015 року повідомляємо наступне.

Рішення Білоцерківської міської ради від 20 червня 2013 року за № 1009-43-VI «Про визначення виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква» та рішення Білоцерківської міської ради від 23 грудня 2005 року за №,388 «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» прийнятті у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Державного комітету України з питань житлоquot;; font-size: 12px;во-комунального господарства від 25 квітня 2005 року № 60 та їх дія пошиnbsp;рюються на житловий фонд комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква.

Заступник міського голови В.В. Гнатюк

Савченко (04563)5-86-92

 

УКРАЇНА

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЖИТЛОВО - ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА № 6

09106, Київська обл.. м. Біла Церква, вул. Вернадського, 10, тел.(04463) 330851, р/р 26003427291 в К Р Д "Райффайзенбанк Аваль" м. Київ, МФО 380805, код 19420911.

12. 11 2015 № 957                                   Гр. Діхтяру П.С.

09100, Київська область м. Біла Церква вул. Таращанська,163 а кв. 130

Про надання відповіді

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 розгл/януло Вашу заяву під вхід. № 211 від 12.10.2015 року та повідомляємо наступне.

Рішенням Білоцерківського міськрайонного суду від 01 жовтня 2015 року справа № 357/8639/15-ц 2/357/3248/15 встановлено, що рішенням Білоцерківської міської ради від 23.12.2005р. № 388 «Про визначення виконавця послуг» ЖЕК-6 визначено виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Також Білоцерківським міськрайонним судом було встановлено, що ЖЕК-6 є балансоутримувачем відповідного житлового фонду.

З приводу підстав поширення рішення Білоцерківської міської ради від 20 червня 2013 року № 1009-43 «Про визначення виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Білої Церкви знаходиться в компетенції ТОВ «Білоцерківвода».

Протягом останніх років, за Вашими зверненнями, Вам неодноразово були надані копії документів, як підтверджують отримання на баланс ЖЕК-6 житлового будинку за адресою вул. Таращанська, 163а, в складі якого знаходяться мережі централізованого холодного водопостачання та водовідведення, мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Для ознайомлення з схемами внутрішньо будинкових мереж, запрошуємо Вас до головного інженера ЖЕК-6 у прийомні години:

Понеділок з 09.00 до 13.00

Середа з 14.00 до 19.00

П'ятниця з 09.00 до 13.00

Згідно Постанови КМУ № 869 від 01.06.2011 року «Про порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», внутрішньо будинковою системою гарячого, холодного водопостачання та централізованого опалення є система від зовнішньої стіни будинку (крім транзитних трубопроводів) до першої запірної арматури на відгалуженні від стояка або (у разі її відсутності) трійника (врізки) включно, що знаходиться у квартирі споживача (житлового приміщення у гуртожитку).

Начальник КП БМР ЖЕК № 6 Ю.М. Кошляк

Вик.: Шапоренко О.М. 33-08-51

 

УКРАЇНА

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЖИТЛОВО - ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА № 6

09106, Київська обл.. м. Біла Церква, вул. Вернадського, 10, тел.(04463) 330851, р/р 26003427291 в К Р Д "Райффайзенбанк Аваль" м. Київ, МФО 380805, код 19420911.

12. 11 2015 № 958                                   Гр. Діхтяру П.С.

09100, Київська область м. Біла Церква вул. Таращанська,163 а кв. 130

Про надання відповіді

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово - експлуатаційна контора № 6 розгл/януло Вашу заяву під вхід. № 211 від 12.10.2015 року та повідомляємо наступне.

Рішенням Білоцерківського міськрайонного суду від 01 жовтня 2015 року справа № 357/8639/15-ц 2/357/3248/15 встановлено, що рішенням Білоцерківської міської ради від 23.12.2005р. № 388 «Про визначення виконавця послуг» ЖЕК-6 визначено виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Також Білоцерківським міськрайонним судом було встановлено, що ЖЕК-6 є балансоутримувачем відповідного житлового фонду.

З приводу підстав поширення рішення Білоцерківської міської ради від 20 червня 2013 року № 1009-43 «Про визначення виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Білої Церкви знаходиться в компетенції ТОВ «Білоцерківвода».

Протягом останніх років, за Вашими зверненнями, Вам неодноразово були надані копії документів, як підтверджують отримання на баланс ЖЕК-6 житлового будинку за адресою вул. Таращанська, 163 а, в складі якого знаходяться мережі централізованого холодного водопостачання та водовідведення, мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Згідно Постанови КМУ № 869 від 01.06.2011 року «Про порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», внутрішньо будинковою системою гарячого, холодного водопостачання та централізованого опалення є система від зовнішньої стіни будинку (крім транзитних трубопроводів) до першої запірної арматури на відгалуженні від стояка або (у разі її відсутності) трійника (врізки) включно, що знаходиться у квартирі споживача (житлового приміщення у гуртожитку).

Копію рішення тридцять першої сесії міської ради четвертого скликання від 23 грудня 2005 року за № 388 прикладаємо.

Начальник КП БМР ЖЕК № 6 Ю.М. Кошляк

Вик.: Шапоренко О.М. 33-08-51

 

АРХІВНА КОПІЯ

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рішення тридцять першої сесії міської ради четвертого скликання від " 23" грудня 2005р. №388 м. Біла Церква

Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква

Розглянувши лист комунального підприємства "Білоцерківтепломережа" від 11.11.2005 року за № 1614 "Про визначення виконавця послуг у сфері житлово-комунальних послуг", на виконання п.п. 4 п. 1 ст.7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.2004 року за № 1875-ІV та Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженого Наказом Держжитлокомунгоспу України від 25.04.2005 року за № 60„ зареєстрованого в Мінюсті України 19 травня за № 541/10821 міська рада вирішила:

1. Визначити виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква - житлово-експлуатаційні контори №№ 1 -8 - балансоутримувачі житлового фонду.

2. Визначити виконавцем послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання у житловому фонду комунальної власності м. Біла Церква – КП "Білоцерківтепломережа".

3. Визначити виконавцем послуг централізованого постачання холодної води централізованого водовідведення у житловому фонду комунальної власності м. Біла Церква КО КП ВКГ "Київоблводоканал".

4. Виконавцям визначеним в п. 1-3 даного рішення, здійснювати співпрацю по наданню населенню житлово-комунальних послуг на договірних засадах.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку.

Міський голова Г.В. Шуліпа

Підстава: ф.1, оп.3, спр.1068, арк. 100

Начальник архівного відділу Білоцерківської міської ради Н.В. Ніканорова

 

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Адреса: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Гординського, 24, тел. 0456307502

Поштова адреса: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 14 тел. 0456368212

Ідентифікаційний код 38010130 п/р 26008500074763 ПАТ«КРЄДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

БІЛОЦЕРКІВВОДА джерело життя мого міста

від 28.10.15р. № 1-07/09-3703

На                  

Діхтяр П.С.

09106, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Таращанська, 163а кв. 130

На Вашу заяву від 12 жовтня 2015 р., повідомляємо наступне.

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» з 01 липня 2013 року є виконавцем послуг централізованого водопостачання та водовідведення в місті Біла Церква. Згідно договору з Білоцерківською міською радою товариство має право здійснювати управління цілісним майновим комплексом комунального підприємства «Білоцерківводоканал» з метою задоволення громадських потреб в якісному наданні послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення.

Порядок визначення виконавця житлово-комунальних послуг затверджений наказом державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 60 від 25.04.2005 року «Про затвердження порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг». Пунктом 1.3 даного Порядку встановлено, що Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для об'єктів усіх форм власності є суб'єкт господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.

В свою чергу, наказом державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005 р. затверджено Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій. Ці Правила визначають порядок надання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій балансоутримувачами (управителями) будинків, споруд, житлових комплексів або комплексів будинків і споруд. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем тепло-, водопостачання, водовідведення і зливової каналізації є складовою послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Порядок обслуговування та витрати на виконання цих робіт здійснюються відповідно до законодавства.

Відповідно до п. 1.3 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 р., Виробник обслуговує тільки ті вуличні, квартальні та дворові мережі водопостачання та водовідведення, а також технологічні прилади й пристрої до них, які перебувають у нього на балансі, або на які є відповідний договір на обслуговування із споживачами.

З огляду на вищевикладене, в черговий раз повідомляємо, що ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» не обслуговує та не експлуатує внутрішньобудинкові мережі Вашого будинку в зв'язку з тим, що на баланс нашого підприємства вони не передавались договору на обслуговування також не укладалось.

Директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» О.А. Бабій

Вик. Лучинська Тел. 301114

 

Г.1. Міському голові міста Біла Церква Київської області

Василю Петровичу Савчуку

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,

тел.: 0456353232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

Петра Семеновича Діхтяра 

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

встановлення підприємства, виконавця послуги централізованого холодного водопостачання

будинку розташованого по вул. Таращанська 163-а

05,06.10.2015р. я письмово звернувся до ймовірно зацікавлених сторін, а це Міський голова міста Біла Церква Київської області Василь Петрович Савчук (далі – Г1), Начальник комунального підприємства Білоцерківської міської ради (далі – БМР) «житлово-експлуатаційна контора № 6» (далі – ЖЕК-6) Юрій Миколайович Кошляк (далі – Г2), Директор Комунального підприємства БМР «Білоцерківтепломережа» (далі – ТМ) Наталія Вікторівна Скурідіна (далі – Г3) і Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» (далі - БВ) Ольга Андріївна Бабій (далі – Г4), щодо складення акта-претензії та встановленні відповідальних за виявлені порушення. Одночасно, в різний спосіб, запрошував цілий ряд представників різних політичних сил та окремих політиків прохаючи їх надати мені в цьому політичну і фахову підтримку.

Нажаль в означені час та місце ніхто з ймовірно зацікавлених сторін не прибув. Із запрошених прибув лише кандидат на посаду міського голови м. Біла Церква Геннадій Іванович Прищепчук та представник преси з професійною знімальною камерою.

10.10.2015р. я отримав письмову відповідь Г4 від 06.10.2015р. № 1-07/09-3388 (далі – в.1).

Ознайомившись зі змістом в.1 у мене виникло декілька принципових питань і не тільки до Г4. Відтак.

12.10.2015р. я письмово звернувся до Г1, Г2, Г4 з проханням надати інформацію пов’язану з обставинами обслуговування внутрішньо будинкових мереж водо,- теплопостачання будинку (далі - мережі) розташованого по вул. Таращанська 163-а (далі - будинок).

23.10.2015р. я отримав письмову відповідь Г3 від 15.10.2015р. № 122 (далі – (далі – в.2).

Ознайомившись зі змістом в.2 у мене виникло декілька принципових питань і не тільки до Г3. Відтак 29.10.2015р. я письмово звернувся до Г1, Г2, Г3 з проханням надати інформацію пов’язану з обставинами обслуговування мереж будинку.

30.10.2015р. я отримав письмову відповідь Г4 від 28.10.15р. № 1-07/09-3703 (далі – в.3).

Ознайомившись зі змістом в.3 у мене залишились ті ж самі декілька принципових питань і не тільки до Г3, що й стало приводом для даного звернення. Адже.

Зі змісту в.1 і в.3 вбачається, що БВ обдаровано БМР цілісним майновим комплексом комунального підприємства «Білоцерківводоканал» котрий перебував у власності громади міста. Завдяки такій «доброті» обранців, БВ набула статусу виробника послуги водопостачання та водовідведення.

На завершення, «добряки» присвоїли обдарованим титул (не плутати зі статусом) «Виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення» повторивши при цьому попередній спосіб, як то було з «Білоцерківводоканал». Адже. 

Відсутність навіть згадки про надану мною схему з проханням зазначити на ній точки розподілу. Пряме визнання БВ про те, що вона не обслуговує і не експлуатує мережі будинку котрі не передавались їй на баланс. Відповідно не існує й  договору на їх обслуговування. Таке свідчить про безпідставність позиціонування БВ себе у якості виконавця послуги централізованого холодного водопостачання (далі - ЦХВП) та водовідведення стосовно будинку.

З огляду на таке, не прибуття БВ для складення акта-претензії слід визнати обґрунтованим.

Повертаючись до встановлення обставин неналежного реагування на звернення залишилось встановити хто ж все-таки має відношення до частини водогону від фундаменту будинку і до будинкового приладу обліку холодної води, а потім до першого від стояків в межах квартири, кранів.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Не вважати Товариство з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» виконавцем послуги централізованого холодного водопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а.

2. Не прибуття представників Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» для складення акта-претензії визнати обґрунтованим.

3. Повідомити реквізити підприємств у котрих перебувають на балансі частини водогону від фундаменту будинку по вул. Таращанська 163-а і до будинкового приладу обліку холодної води, а потім до першого від стояків в межах квартири, кранів.

 02 листопада 2015 року                                                                                             П.С. Діхтяр

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел/факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЕДРПОУ 04055009

02.12.15р. № Д-3935                                             Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-а, кв.130, м. Біла Церква, Київська область, п/і 09100

На Вашу заяву від 02 листопада 2015 року повідомляємо наступне.

1. У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25 квітня 2005 року № 60, рішення про визначення виконавця послуг з постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква, приймається міськими депутатами на засіданні Білоцерківської міської ради.

2. Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради не має повноважень визначати обґрунтованість претензій щодо прибуття або не прибуття представників товариства з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» для складання акту -претензії. Одночасно зазначаємо, що Порядок встановлення факту неналежного надання або ненадання послуг Вам роз'яснювався у попередніх відповідях.

3. Реквізити підприємств:

- комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6, м. Біла Церква, вул. Вернадського 10, тел. 33-08-51;

- товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА», м. Біла Церква, вул. Сухоярська,14, тел. 30-11-22.

Заступник міського голови В.В.Гнатюк

Сінчук (04563)5-10-47 

 

Україна

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

вул. Мережна, 3, м. Біла Церква, Київська обл. 09109

тел. (04563) 6-31-55, тел/факс (04563) 6-42-15 e-mail bctm@maqnus,kiev.ua

№ 122 « 15 » 10 2015 р.                                                   Діхтярю П.С.

вул. Таращанська ,163-а ,кв.130, м. Біла Церква, 09106

На Вашу заяву  щодо незадовільного обслуговування внутрішньо-будинкових мереж від 05.10.2015 року пояснюємо наступне.

Згідно з Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій , затверджених Наказом ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА від 17.05.2005 за N 76 , Виконавцем послуг є суб'єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору.

Утримання будинків і прибудинкових територій - господарська діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством.

Рішенням Білоцерківської міської Ради № 388 від 23 грудня 2005 року виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква було визначено житлово-експлуатаційні контори міста (ЖЕКи), як балансоутримувачів житлового фонду. Тобто, внутрішньо-будинкові системи будинку № 163-а по вул. Таращанська, де ви мешкаєте, знаходяться на балансі КП БМР «ЖЕК №6» , який здійснює їх обслуговування та ремонт.

При цьому, статтею 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об'єктів усіх форм власності є суб'єкт господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація). Відповідно, КП БМР «БЦТМ» є виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об'єктів усіх форм власності в м. Біла Церква.

Для забезпечення належного надання послуг, розмежування зобов'язань та відповідальності між КП БМР «БЦТМ» та ЖЕК у процесі надання споживачам послуг з централізованого постачання централізованого опалення та гарячого водопостачання , було укладено Договір , згідно з яким, межею балансової (експлуатаційної) належності з централізованого опалення та гарячого водопостачання було визначено зовнішню сторону цокольної частини стіни житлового будинку, а також визначено, що Сторони  несуть відповідальність перед споживачем за невиконання або неналежне виконання ними обов'язків по цьому Договору в межах визначеної балансової належності систем централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Таким чином, Виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, до обов»язків якого входять саме вказані Вами в заяві функції (обслуговування мереж, ремонт, заміна , теплоізоляція тощо) є балансоутримувач будинку - КП БМР ЖЕК № 6 , а їх обслуговування закладено до тарифу на квартирну плату.

Перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Директор Н.В. Скурідіна

Вик. заст. директора Ходань С. О. тел. 6-53-22

 

Г.1. Міському голові міста Біла Церква Київської області

Василю Петровичу Савчуку

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,

тел.: 0456353232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

Г.2 Начальнику комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» 

Юрію Миколайовичу Кошляку

09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851

Г.3 Директору Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

Наталії Вікторівні Скурідіній

09109, вул. Мережна. 3, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456363155,

факс: 0456364215, сайт: http://bctm.com.ua/ua/, E-mail: bctm@maqnus.kiev.ua

Петра Семеновича Діхтяра 

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

неналежного реагування на звернення та неповноти відповіді

05,06.10.2015р. я зареєстрував звернення щодо складення акта-претензії. Нажаль на зазначене в зверненні час та місце ніхто з ймовірно зацікавлених сторін не прибув. Із запрошених прибув лише кандидат на посаду міського голови м. Біла Церква Геннадій Іванович Прищепщук та представник преси з професійною знімальною камерою.

23.10.2015р. я отримав письмову відповідь Директора Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» (далі - ТМ) Наталії Вікторівни Скурідіної від 15.10.2015р. № 122 (далі – відповідь 2), з котрої вбачається, що ТМ жодного відношення до внутрішньо будинкових мереж водо,- теплопостачання будинку (далі - мережі) розташованого по вул. Таращанська 163-а (далі - будинок) не має, а відтак у неї відсутня можливість надання мешканцям будинку послуги централізованого гарячого водопостачання (далі - ЦГВП) та послуги централізованого опалення (далі - ЦО). В іншому випадку слід встановити на якій підставі, у який спосіб і коли ТМ забезпечувала своєчасне проведення підготовки мережі будинку до експлуатації в осінньо-зимовий період, утримувала в належному технічному стані, здійснювала їх технічне обслуговування та ремонт, вживала заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій, усувала порушення якості послуг у терміни, встановлені договором та/або законодавством, безпосередньо надавала споживачам будинку послугу ЦГВП і ЦО тощо.

З огляду на таке виникає потреба у встановленні підприємства, котре має на своєму балансі частину мережі теплопостачання в межах – від фундаменту будинку до будинкового вузла обліку і частину мережі гарячого водопостачання в межах – від фундаменту будинку до першого запірного вентиля будинку.

Для завершення встановлення даної обставини належить встановити підстави прийняття Білоцерківською міською радою (далі БМР) рішення про визначення ТМ виконавцем послуг ЦГВП і ЦО та належність поширення отриманого ТМ статусу на будинок.

Як вбачається, таке може бути підтверджено документами, котрі підтверджують отримання на баланс певними підприємствами мереж ЦГВП, ЦО і ЦХВП будинку та схемою з зазначеними точками розподілу між тими підприємствами, починаючи від фундаменту будинку.

Наразі вважаю, що подальше приховування схеми не є доцільним, оскільки я її вже власноруч виготовив і оприлюднив. Єдине що залишилось- це зазначити на ній точки розподілу між постачальниками і виконавцем, між виконавцем і споживачами.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Міського голову міста Біла Церква Київської області Василя Петровича Савчука повідомити підстави та час поширення дії пункту першого рішення Білоцерківської міської ради тридцять першої сесії міської ради четвертого скликання «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» від 23 грудня 2005 року № 388 згідно котрого комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» в числі інших визначено виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква, на будинок по вул. Таращанська 163-а.

2. Міського голову міста Біла Церква Київської області Василя Петровича Савчука повідомити підстави та час поширення дії пункту другого рішення Білоцерківської міської ради тридцять першої сесії міської ради четвертого скликання «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» від 23 грудня 2005 року № 388 згідно котрого комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» визначено виконавцем централізованого опалення та гарячого водопостачання у житловому фонді комунальної власності м. Біла Церква , на будинок по вул. Таращанська 163-а.

3. Міського голову міста Біла Церква Київської області Василя Петровича Савчука, Начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» Юрія Миколайовича Кошляка, Директора Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» Наталію Вікторівну

Скурідіну надати документи котрі підтверджують отримання на баланс підприємств мереж централізованого опалення і централізованого гарячого водопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а та схему цих мереж з зазначеними точками розподілу між ними, між ними і споживачами в межах, починаючи від фундаменту будинку.

4. Начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» Юрія Миколайовича Кошляка, Директора Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» Наталію Вікторівну Скурідіну надати документи котрі підтверджують помісячно фактично виконані роботи пов’язані з обслуговуванням мереж централізованого опалення і централізованого гарячого водопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а, їх вартість та розмір виставлених мешканцям будинку суми за таке у період з 1998 року.

Додатки:

1. Власноруч виготовлена заявником схема централізованого гарячого водопостачання та централізованого холодного водопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а.

2. Власноруч виготовлена заявником схема централізованого опалення будинку по вул. Таращанська 163-а.

 29 жовтня 2015 року                                                                      П.С. Діхтяр

  

 

Г.1. Міському голові міста Біла Церква Київської області

Василю Петровичу Савчуку або його наступнику

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,

тел.: 0456353232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

Петра Семеновича Діхтяра 

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява про

неможливість складення акта-претензії

05,06.10.2015р. я письмово звернувся до ймовірно зацікавлених сторін, а це Міський голова міста Біла Церква Київської області Василь Петрович Савчук (далі – Г1), Начальник комунального підприємства Білоцерківської міської ради (далі – БМР) «житлово-експлуатаційна контора № 6» (далі – ЖЕК-6) Юрій Миколайович Кошляк (далі – Г2), Директор Комунального підприємства БМР «Білоцерківтепломережа» (далі – ТМ) Наталія Вікторівна Скурідіна (далі – Г3) і Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» (далі - БВ) Ольга Андріївна Бабій (далі – Г4), щодо складення акта-претензії та встановленні відповідальних за виявлені порушення. Одночасно, в різний спосіб, запрошував цілий ряд представників різних політичних сил та окремих політиків прохаючи їх надати мені в цьому політичну і фахову підтримку.

Підставою для залучення настільки широкого кола представників господарюючих суб’єктів, міського голови та претендентів на доступ до влади, насамперед стало моє глибоке переконання стосовно давнього виведення комунальної сфери міста поза межі закону та деякі фактичні наслідки такого. Опосередковано і привселюдно мою позицію було підтверджено ще в кінці 2013 року на підсумкових звітах міської влади перед мешканцями мікрорайонів міста. Тоді Г1, відповідаючи вустами свого заступника Валерія Володимировича Гнатюка (далі – з.Г1) на моє запитання повідомив, що ще НЕ СКОРО комунальну сферу міста буде повернуто в межі закону.

І от тепер, через стільки часу, після тотальної і всеохопної навали на добробут та життя людей організованої тепер уже НЕ БАНДИТСЬКОЮ ВЛАДОЮ, належало встановити чи закінчилось таки оте НЕ СКОРО. Або кажучи іншими словами «чи напився врешті-решт, павук крові».

Нажаль в означені час та місце нікого з ймовірно зацікавлених сторін я не спостеріг. Із запрошених прибув лише кандидат на посаду міського голови м. Біла Церква Геннадій Іванович Прищепчук котрий представляв інтереси ще й радикальної партії Олега Ляшка та забезпечив присутність представника преси з професійною знімальною камерою.

Таке і наведені нижче відповіді Г1-4 свідчать, що оте НЕ СКОРО все ще продовжується. Отже по порядку.

Моє звернення від 05.10.2015р. у приймальні було зареєстровано 06.10.2015р. під № 3297 (далі – з.1). З його змісту вбачалось, що Г1-4 і я мали би прибути на 10:00 08.10.2015р. до четвертого під’їзду будинку № 163-А по вулиці Таращанська (далі – будинок) для складення акта - претензії споживача (далі – Акт). Оскільки складення Акта потребувало попередньої підготовки та дотримання певної процедури то я завчасно письмово повідомив про таке Г1-4. Як зазначено вище Г1-4, за невідомих мені дотепер підстав, в означені час та місце, не прибули.

Через це було унеможливлено встановлення розміру нанесеної шкоди та суб’єктів котрим належало виставити претензії. Натомість.

07.11.2015р. я отримав письмову відповідь з.Г1 від 03.11.15р. № Д-3297 (далі – в.1) на з.1 в котрій йшлося про те, що будинок перебуває на балансі ЖЕК-6 та ним же й обслуговується. Відтак технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: гарячого водопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації (далі – мережі) тощо здійснює виключно ЖЕК-6. Насамкінець з.Г1 проконсультував мене по питанню складення Акта.

07.11.2015р. я отримав письмову відповідь Г2 від 03.11.2015р. № 896 (далі – в.2) на з.1 в котрій йшлося про те, що мені нарешті дозволено ознайомитись з технічною документацією.

23.10.2015р. я отримав письмову відповідь Г3 від 15.10.2015р. № 122 (далі – в.3) на з.1 в котрій йшлося про те, що згідно якогось договору точкою розподілу мережі для ТМ є зовнішня сторона цокольної частини стіни будинку котрий перебуває на балансі ЖЕК-6 та ним же й обслуговується, з мережами включно. Вочевидь дана обставина й спричинила нез’явлення Г3 для складення Акта. Насамкінець Г3 повідомила мені зміст рішення БМР від 23.12.2005р. № 388 (далі – Р.388) і проконсультувала з пов’язаних з цією темою питань.

З огляду на таке виникла необхідність у з’ясуванні підстав та часу поширення дії пункту першого та другого Р.388 на будинок. У отриманні документів котрі підтверджують отримання на баланс підприємств відповідних мереж та схему цих мереж з зазначеними точками розподілу між ними, між ними і споживачами в межах, починаючи від фундаменту будинку. У отриманні документів котрі підтверджують помісячно фактично виконані роботи пов’язані з обслуговуванням даних мереж, їх вартість та розмір виставлених мешканцям будинку сум за таке у період з 1998 року. Тому 29.10.2015р. я підготував і під № Д-3892 зареєстрував відповідне звернення до Г1, Г2, Г3 (далі – з.2).

10.11.2015р. я отримав письмову відповідь Г3 від 06.11.2015р. № 146 (далі – в.4) на з.2 в котрій йшлося про те ж саме, що і у в.3.

10.10.2015р. я отримав письмову відповідь Г4 від 06.10.2015р. № 1-07/09-3388 (далі – в.5) на з.1 в котрій йшлося про те, що БВ є виробником послуги водопостачання, вона не обслуговує та не експлуатує мережі будинку котрих у неї немає на балансі. Наразі дана обставина й спричинила нез’явлення Г4 для складення Акта. Насамкінець Г4 повідомила мені зміст рішення БМР від 20.06.2013р. № 1009-43-VI (далі – Р.1009) і надала пораду по питанню складення Акта.

З огляду на таке виникла необхідність у з&rsбудинокquo;ясуванні підстав поширення дії Р.1009 і Р.388 на будинок та щодо отримання документів котрі підтверджують отримання на баланс підприємств мереж централізованого холодного водопостачання будинку, а також схеми цих мереж з зазначеними точками розподілу між ними, між ними і споживачами в межах, починаючи від фундаменту будинку. Тому 12.10.2015р. я підготував і під № 3475 зареєстрував відповідне звернення до Г1, Г2, Г4 (далі – з.3).

05.11.2015р. я отримав письмову відповідь з.Г1 від 30.10.15р. № Д-3475 (далі – в.6) на з.2 в котрій йшлося про те, що Р.388 і Р.1009 прийняті згідно чинного на той час і тепер законодавства.

30.10.2015р. я отримав письмову відповідь Г4 від 28.10.15р. № 1-07/09-3703 (далі – в.7) на з.2 в котрій йшлося про те, що БВ не обслуговує та не експлуатує мережі будинку в зв'язку з тим, що на баланс БВ вони не передавались і договору на їх обслуговування також не укладалось. Відтак цим ще раз було підтверджено обґрунтованість нез’явлення Г4 для складення Акта.

З огляду на таке виникла необхідність у отриманні реквізитів підприємств у котрих перебувають на балансі частини водогону від фундаменту будинку і до будинкового приладу обліку холодної води, а потім до першого від стояків в межах квартири, кранів. 02.11.2015р. я підготував і під № Д-3935 зареєстрував відповідне звернення до Г1 (далі – з.3).

07.11.2015р. я отримав письмову відповідь з.Г1 від 05.11.15р. № Д-3892 (далі – в.8) на з.3 в котрій йшлося про те, що більше інформації ніж було вже надано в попередніх відповідях, надаватись не буде.

Підводячи підсумок більш ніж за місяць переписки щодо спроби складення Акта маємо наступний результат.

Нез’явлення Г3 і Г4 для складення Акта можна вважати обґрунтованим, оскільки ТМ і БВ жодного відношення до будинку, а відтак і до мереж, не мають оскільки вони в різний спосіб набули статусу лише виробника і постачальника. Отже, поширення дії Р.1009 і п.2 Р.388 на будинок можна вважати безпідставним.

Нез’явлення Г1 і Г2 для складення Акта та неналежне виконання моїх звернень унеможливило його складення, оскільки не надано документи для підтвердження:

статусу ЖЕК-6 у якості юридичної особи. Відтак ЖЕК-6 не можна вважати юридичною особою, тож він не має права на здійснення будь-кого виду діяльності, а відтак унеможливлено встановити суб’єкта, котрому належить виставляти претензію;

передачі ЖЕК 6 усіма співвласниками будинку на баланс та в управління належної їм частки будинку. Відтак ЖЕК-6 не можна вважати балансоутримувачем будинку, а відтак унеможливлено встановити суб’єкта, котрому належить виставляти претензію; 

передачі ЖЕК 6 чи БМР усіма співвласниками будинку права від їх імені визначати виконавця житлово-комунальних послуг. Відтак поширення дії Р.1009 і п.1,2 Р.388 на будинок є безпідставним. Про таке можна стверджувати і за увесь період з вересня 1992р., а відтак унеможливлено встановити суб’єкта котрому належить виставляти претензію; 

помісячно виконаних робіт пов’язаних з обслуговуванням мереж, заміною відповідних елементів, місць їх виконання й заміни та вартості такого у період з вересня 1992р. Таким чином унеможливлено встановити час та місце зняття теплоізоляції і заміни відповідних елементів мереж, розміру витрат на таке у період з вересня 1992р., а відтак унеможливлено встановити час та розмір помісячних втрат теплової енергії у відповідний період; 

помісячного розміру заявлених до стягнення коштів, з субсидіями включно, на обслуговування мереж будинку у період з вересня 1992р. Таким чином унеможливлено встановити час та розмір помісячної різниці між фактично витраченими і заявленими до стягнення коштами на таке у період з вересня 1992р.; 

площі та об’єму підвалу, сходових кліток, тамбурів та технічного поверху будинку. Відтак унеможливлено встановити час та розмір помісячних втрат теплової енергії у відповідний період тощо. Отже.

При наявності кричущої безгосподарності та великого розміру втрат, встановити відповідальних за таке, ба бодай скласти Акт – НЕ МОЖЛИВО.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Не вважати Товариство з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» виконавцем послуги централізованого холодного водопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а.

2. Неприбуття представників Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» для складення акта-претензії визнати обґрунтованим.

3. Не вважати комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» виконавцем послуги централізованого гарячого водопостачання та централізованого опалення будинку по вул. Таращанська 163-а.

4. Неприбуття представників комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» для складення акта-претензії визнати обґрунтованим.

5. Не вважати комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» юридичною особою.

6. Винести на розгляд сесії Білоцерківської міської ради внесення зміни п.1.12 статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційної контори № 6» затвердженого Рішенням 23 сесії п'ятого скликання Білоцерківської міської ради від 25.10.2007р. № 524, а саме:

замість «Місцезнаходження Підприємства: вул. Вернацького, 10 м. Біла Церква Київської області, Україна, 09100.»

зазначити «Місцезнаходження Підприємства: вул. Вернадського, 10 м. Біла Церква Київської області, Україна, 09100.» та у визначений законом спосіб забезпечити оформлення комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» у якості юридичної особи.

7. Не вважати комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» балансоутримувачем будинку № 163-А по вулиці Таращанська з вересня 1992р.

8. Не вважати комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» виконавцем житлово-комунальних послуг будинку № 163-А по вулиці Таращанська з жовтня 1998р.

9. Неприбуття представників комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційної контори № 6» для складення акта-претензії визнати не обґрунтованим.

10. Неприбуття міського голови міста Біла Церква Київської області Василя Петровича Савчука або його представника для складення акта-претензії визнати не обґрунтованим.

11. Вважати, що п.1,2 рішення Білоцерківської міської ради від 23.12.2005р. № 388 не поширюється на будинок № 163-А по вулиці Тараspan lang=щанська з часу його ухвалення.

12. Вважати, що рішення Білоцерківської міської ради від 20.06.2013р. № 1009-43-VI не поширюється на будинок № 163-А по вулиці Таращанська з часу його ухвалення.

12. Вважати, що у місті Біла Церква відсутній господарюючий суб’єкт, до котрого можна виставити претензії пов’язані з неналежним обслуговуванням внутрішньобудинкових систем централізованого гарячого і холодного водопостачання та централізованого опалення будинку № 163-А по вулиці Таращанська.

 11 листопада 2015 року                                                           П.С. Діхтяр

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09117, тел/факс (0456) 39-21-59, тел. (0456) 5-40-82

E-mail: bc_mvk@bel.com.ua. Код ЕДРПОУ 04055009

03.12.2015р. № Д-4106 на №

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-а, кв.130, м. Біла Церква, Київська область, п/і 09100

На Вашу заяву від 11 листопада 2015 року повідомляємо наступне.

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25 квітня 2005 року № 60, рішення про визначення балансоутримувача а також виконавця послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та централізованого водовідведення, послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква, приймається депутатами міської ради на сесії Білоцерківської міської ради. Будь-які зміни до рішень Білоцерківської міської ради приймаються також депутатами на засіданнях міської ради.

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради не має повноважень визначати обґрунтованість претензій щодо прибуття або не прибуття представників товариства з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА», комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6, для складання акту-претензії. Одночасно зазначаємо, що Порядок встановлення факту неналежного надання або ненадання послуг Вам роз'яснювався у попередніх відповідях.

Оскільки комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора №6 є самостійним суб'єктом господарської діяльності, питання внесення змін до Статуту повинного ініціювати зазначене підприємство.

Заступник міського голови В.В. Гнатюк

Сінчук (04563)5-10-47

 

Народному депутату України

Олегові Валерійовичу Ляшку

Петра Семеновича Діхтяра

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584; Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

 

Шановний Олеже Валерійовичу!

Одним з напрямів моєї правозахисної діяльності є комунальна сфера міста.

На протязі довгих років владоможці та комунальники послідовно вчиняють дії по виведенню і утриманню цієї сфери поза межами закону. За цей час жодна політична сила, не кажучи вже про пересічних громадян, так і не спромоглася заопікуватись вирішенням даної проблеми котра стосується інтересів переважної більшості білоцерківців.

Фабула ж цієї проблеми мені вбачається наступною.

З прийняттям Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" від 19.06.1992р. № 2482-XII було започатковано: переведення взаємовідносин в цій сфері з адміністративних у цивільно-правові; зміну власників багатоквартирних будинків тощо.

Наймачі котрі приватизовували займані ними квартири формально набували статусу:

власників квартир;

співвласників відповідної до займаної площі квартири частки будинку, допоміжних приміщень, підбудинкової і прибудинкової території;

споживачів житло/pво-комунальних послуг (далі – послуга) тощо.

На разі багатоквартирний будинок, як цілісний майновий комплекс являє собою: квартири; допоміжні приміщення (сходові клітини, міжквартирні коридори, ліфтові шахти і ліфти, підвали, горища, mso-bidi-font-weight: normal;дах тощо); внутрішньобудинкові мережі електро-, газо-, водо-, теплопостачання та водовідведення; підбудинкова територія; прибудинкова територія тощо (далі – будинок).

Відтак вступаючому в права власнику належало було надати:

копію державного акта на землю підбудинкової та прибудинкової території з копією плану цієї території в статусі спільної сумісної власності;

копію плану будинку з зазначенням несучих конструктивних елементів будинку і квартир в статусі спільної сумісної власності;

копії схем внутрішньобудинкових і внутрішньоквартирних мереж електро-, газо-, водо-, теплопостачання та водовідведення з зазначенням меж спільної сумісної власності та власності власника тощо.

Для забезпечення своїх обов’язків з утримання в належному стані будинку та отримання послуг співвласники мали передати на баланс відповідного підприємства свою спільну сумісну власність.

Дане підприємство, для забезпечення можливості надавати послугу повинно було укласти договори з постачальниками тих складових послуги котрі воно самостійно не виробляє.

Орган місцевого самоврядування мав би затвердити таке підприємство балансоутримувачем житлового фонду та виконавцем послуги.

В даній сфері діють чотири суб’єкти кожен з котрих може бути одним або декількома з них, а той усіма одразу. Тобто. Виробник – підприємство котре має обладнання і кваліфікований персонал для стабільного вироблення якоїсь складової послуги. Постачальник – підприємство котре має обладнання і кваліфікований персонал для стабільного постачання якоїсь складової послуги. Виконавець – підприємство котре має обладнання і кваліфікований персонал для стабільного надання послуги споживачам. Споживач – мешканець будинку чи підприємство котре отримує або має намір отримувати послугу. Абонент – мешканець приватного будинку котрий отримує або має намір отримувати послугу чи її частину.

Цивільно-правові відносини між даними суб’єктами встановлюються виключно на договірній основі з врахуванням між договірного періоду не довше одного місяця на протязі котрого укладається договір. При цьому «перескакування через голову» не допускається. Тобто. Виробник укладає договір з Постачальником. Постачальник укладає договори з Виробником і Виконавцем. Виконавець укладає договори з Постачальниками і споживачами або з абонентами.

Виконавець на підставі типових, адаптованих під відповідної категорії споживачів та враховуючи їх пропозиції повинен був розробити проекти договорів на надання послуги і на протязі щонайбільше одного місяця укласти їх зі споживачами. Це якщо коротко. На разі таке, прямо чи опосередковано випливає з чинного законодавства та з огляду на здоровий глузд.

Нажаль на практиці все відбувається з точністю до навпаки і з ознаками не тільки кримінальних та економічних злочинів, а й найстрашнішого злочину проти людства – геноциду. Для прикладу.

Я і члени моєї родини в кінці травня 1998-ого року приватизувавши квартиру переформатувались з наймачів у її власників, а відтак і у співвласників будинку та споживачів послуги.

Однак порадіти зміною статусу довго не довелось.

У періоди: 15.10.1998р. – 18.12.1998р.; 15.10.1999р. – 15.04.2000р.; 15.10.2000р. – 15.04.2001р. теплоносій на масиви «Леваневського» і «Таращанський»подавався з параметрами достатніми аби убезпечити інфраструктуру від розмерзання. Таке мало наслідком, з одного боку – зародження проблеми неплатежів. З іншого боку – продовження мордування владою, котра руками теперішніх КП БМР ЖЕК-6 і КП БМР «Білоцерківтепломережа» (далі – ТМ) своїх жертв цькуванням та судами здираючи з постраждалих плату за перенесене жахіття. Іще з іншого. Тоді ж було започатковано процес встановлення споживачами приладів автономного опалення та підігріву води.

У період з 30.05.2000р. і до 31.08.2005р. міськвиконкомом було прийнято і утаємничено рішення № 163 від 30.05.2000 року "Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в місті Біла Церква", а надто додатки до нього. В їх числі і додаток 1 «Розрахунок вартості 1м2 загальної площі в будинках з ліфтами в м. Біла Церква» (з розписом вартості 24 видів робіт). Таке свідчить про відсутність в цей період обслуговування багатоквартирних будинків, а відтак і про відсутність послуги, як такої.

mso-bidi-font-weight: normal;

У 2001-му році завершено нав’язування споживачам замість одного, п’яти підприємств. Звідтоді і дотепер вони привласнили собі право встановлення цивільно-правових відносин зі споживачами, а відтак і стягнення з них коштів. Проекти договорів зі споживачами розробляються цими підприємствами на свій розсуд. Жодні пропозиції споживачів не сприймаються. Під жодну з категорій споживачів вони не адаптовані. Жодних додатків вони не містять. Нав’язуються ці ерзац-договори на умовах ультиматумів. Відмова споживачів, за цих підстав, укладати ці договори нікого не цікавить. На разі у мене, щонайменше, з 01.01.2006р. договори взагалі відсутні. Але з договором чи без, якщо не шантажем, то через їхні суди і виконавчу службу вони свого досягають.

У 2005-му році теперішні КП БМР ЖЕК-и (далі – ЖЕК 1-8), товариство з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» (далі – ВК) і ТМ визнано виконавцями. Однак звідтоді і дотепер вони не набули цих ознак. Що стосується статусу ТМ то це підприємство-виробник. Тобто. Не тільки не виконавець, а й не постачальник. Понад те. ТМ стягає зі споживачів абонентську плату.

Ще далі пішли підприємства котрі стягають плату за газ та електроенергію. Їх взагалі ніхто не визначав виконавцями.

Спекулювання комунальників моїми проплатами, як фактом визнання їх легітимності мало наслідком мій демарш у формі припинення платежів. Для розблокування проблеми платежів, я неодноразово пропонував комунальникам до приведення взаємовідносин у цій сфері у відповідність з чинним законодавством, укласти попередній договір строком на 6 місяців.

Для вирішення претензій за попередній період пропонував два варіанти:

у разі доведення підприємствами свого права вимоги до споживачів, відповідності змісту проектів договорів котрі укладались ними зі споживачами, мешканцями мого будинку, зазначеним вище критеріям та за умови підтвердження виконання робіт, надання послуг я готовий їх укласти і виконати за увесь період часу з моменту виникнення претензій і дотепер. Тобто. Без огляду на строки давності;

у разі доведення якимось з підприємств свого права вимоги до споживачів, мешканців мого будинку, на підставі зазначених вище критеріїв розробити договір на надання послуги котрий я готовий укласти і виконати за увесь період часу з моменту виникнення претензій і дотепер за умови підтвердження виконання робіт, надання послуг. Тобто. Без огляду на строки давності.

Однак і такі пропозиції не сприймаються.

На разі дана проблема має вигляд «неораного поля». Відтак, за наявності доброї і насамперед політичної волі пропоную розпочати зі з’ясування статусу підприємств комунальної сфери міста та їх взаємовідносин з мешканцями будинків, в період часу з 1998 року. Тобто:

в сенсі надання послуги або її частини (з зазначенням якої саме частини) вони були чи стали Виробниками, Постачальниками, Виконавцями (з зазначенням обставин та підстав набуття такого статусу);

в сенсі встановлення цивільно-правових відносин з іншими суб’єктами господарювання та мешканцями будинків шляхом надання зразків укладуваних ними договорів. Стосовно мешканців будинків, то має бути зазначено позиція підприємств щодо статусу мешканців будинків. Тобто. Кого з них і мене зокрема, з яких підстав і з якого часу вони вважали наймачами, споживачами, абонентами;

в сенсі встановлення цивільно-правових відносин зі мною то підприємства мають надати копії укладених зі мною договорів з усіма невід’ємними до них додатками та підтвердити дійсність виконаних робіт, наданих послуг;

в сенсі встановлення структури тарифів з обслуговування будинків у період часу з 30.05.2000р. і до 31.08.2005р., обставин їх оприлюднення і виконання тощо, підприємства і орган місцевого самоврядування має надати, як саме рішення міськвиконкому № 163 від 30.05.2000 року "Про плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла в місті Біла Церква" з усіма додатками та додатком 1 «Розрахунок вартості 1м2 загальної площі в будинках з ліфтами в м. Біла Церква» зокрема, так і підтвердження виконаних робіт зазначених у додатку 1 стосовно мого будинку зокрема;

в сенсі з’ясування підстав та обставин прийняття рішення тридцять першої сесії міської ради четвертого скликання «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» від 23.12.2005р. № 388 (дод.1) та набуття статусу виконавців зазначених у ньому підприємств, так само і стосовно мого будинку, ці підприємства мають надати відповідні документальні підтвердження тощо.

А тепер коротеньке обґрунтування моєї позиції.

Земельний Кодекс України від 18.12.1990р. № 561-XII: ст. 17. Передача земельних ділянок у колективну та приватну власність провадиться Радами народних депутатів, на території яких розташовані земельні ділянки.; ст. 23. Право власності або право постійного користування землею посвідчується державними актами, які видаються і реєструються міськими Радами народних депутатів.; ст. 30. При переході права власності на будівлю і споруду разом з цими об'єктами переходить у розмірах, передбачених статтею 67 цього Кодексу, і право власності або право користування земельною ділянкою без зміни її цільового призначення і, якщо інше не передбачено у договорі відчуження - будівлі та споруди. При переході права власності громадян на жилий будинок і господарські будівлі та споруди до кількох власників, а також при переході права власності на частину будинку в разі неможливості поділу земельної ділянки між власниками без шкоди для її раціонального використання земельна ділянка переходить у спільне користування власників цих об'єктів. Право власності або право користування земельною ділянкою у перелічених випадках посвідчується Радами народних депутатів відповідно до вимог статті 23 цього Кодексу.; ст. 42. Громадяни, яким жилий будинок, господарські будівлі та споруди і земельна ділянка належать на праві спільної сумісної власності, використовують і розпоряджаються земельною ділянкою спільно. Угода про порядок використання і розпорядження земельною ділянкою є обов'язковою для особи, яка згодом придбала відповідну частку в спільній власності на жилий будинок і господарські будівлі. Якщо згоди на використання та розпорядження спільною земельною ділянкою не досягнуто, спір вирішується судом.; ст. 63. До земель міста належать усі землі в межах міста. Землі міста перебувають у віданні міської Ради народних депутатів. Використання земель міста здійснюється відповідно до проектів планіровки та забудови міста і планів земельно-господарського устрою.; ст. 67. Розмір ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) повинен бути не більше: у містах - 0,1 гектара.

Земельний Кодекс України від 25.10.2001р. № 768-III: ст. 19. 1. Землі України за основним цільовим призначенням поділяються на такі категорії: б) землі житлової та громадської забудови; ст. ст. 20. 1. Віднесення земель до тієї чи іншої категорії здійснюється на підставі рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень.; ст. 42. 1. Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками. 2. У разі приватизації громадянами багатоквартирного жилого будинку відповідна земельна ділянка може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування об'єднанню власників. 3. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначається співвласниками. 4. Розміри та конфігурація земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначаються на підставі проектів розподілу території кварталу, мікрорайону та відповідної землевпорядної документації.; ст. 79. 1. Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.; ст. 81. 1. Громадяни України набувають права власності на земельні ділянки на підставі: б) безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності.

Житловий Кодекс Української РСР від 30.06.1983р. №5464-X: ч.3 ст. 24 Жилий будинок може експлуатуватися тільки однією житлово-експлуатаційною організацією. ст. 61 Користування жилим приміщенням у будинках державного і громадського житлового фонду здійснюється відповідно до договору найму жилого приміщення. Договір найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду укладається в письмовій формі на підставі ордера на жиле приміщення між наймодавцем — житлово-експлуатаційною організацією (а в разі її відсутності — відповідним підприємством, установою, організацією) і наймачем — громадянином, на ім’я якого видано ордер. Типовий договір найму жилого приміщення, правила користування жилими приміщеннями, утримання жилого будинку і придомової території затверджуються Радою Міністрів Української РСР. Умови договору найму жилого приміщення, що обмежують права наймача та членів його сім’ї порівняно з умовами, передбаченими законодавством Союзу РСР, цим Кодексом, Типовим договором найму жилого приміщення та іншими актами законодавства Української РСР, є недійсними.

Постанова КМ У від 30.12.1997р. № 1497 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення»: Ці Правила регулюють відносини між споживачами і виконавцями у наданні послуг з централізованого холодного та гарячого водопостачання, теплопостачання (центральне опалення) та водовідведення (далі - послуги). Правила обов'язкові для виконання усіма споживачами і виконавцями послуг незалежно від форм власності і підпорядкованості.; Терміни: споживач - власник квартири, якому надаються послуги з централізованого холодного та гарячого водопостачання, теплопостачання та водовідведення у житловому фонді та підсобних приміщеннях; виконавець - житлово-експлуатаційні та водо-, теплопостачальні, каналізаційні або інші підприємства і організації, які безпосередньо надають споживачеві комунальні послуги. Виконавця послуг у комунальному житловому фонді визначають місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування, в інших випадках - власник житлового будинку, об'єднання співвласників будинків тощо. При цьому в одному будинку може бути визначений лише один виконавець окремої послуги; виробник послуг - підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, комунальної енергетики та інші, що виробляють послуги з водо-, теплопостачання; постачальник послуг - підприємство, що одержує послуги від виробника та постачає їх виконавцеві або споживачеві; централізоване холодне (гаряче) водопостачання - подача холодної (гарячої) води споживачам спеціальними мережами; водовідведення - послуга, яка передбачає відведення стічних вод з кожної квартири за допомогою санітарно-технічних приладів та каналізаційної мережі; внутрішньобудинкові системи водо-, теплопостачання та водовідведення - санітарно-технічні трубопроводи, арматура на них, засоби обліку та регулювання витрати води та теплової енергії і санітарно-технічні прилади, які знаходяться в межах будинку; п. 8. Послуги надаються споживачеві згідно з договором надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення (далі - договір), який розробляється виконавцем згідно з типовим договором (додаток N 1 до цих Правил) і укладається за його ініціативою.; п.27. Форма оплати послуг (готівкова або безготівкова) визначається у договорі між споживачем і виконавцем.; пп.1 п.33. Споживач зобов'язаний: своєчасно, в установлений договором термін, оплачувати надані послуги…; пп.1, 2, 3, 5 п.36. Виконавець зобов'язаний: своєчасно укладати договори про надання послуг; надавати послуги відповідно до вимог актів законодавства, нормативних документів та умов договору; ознайомити споживача з Правилами користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, цими Правилами та витягами з Правил користування системами комунального водоп lang=остачання і водовідведення в містах і селищах України, Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України, Правил користування системами теплопостачання, Правил обліку відпуску теплової енергії, Правил технічної експлуатації тепловикористовуючих установок і теплових мереж та інших нормативних актів і документів, які регламентують надання послуг; здійснювати у терміни, передбачені договором, технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових (квартирних) систем водо-, теплопостачання та водовідведення, вживати своєчасних заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень якості послуг, які надаються споживачеві, та вести облік вимог (претензій), які пред'являє споживач у зв'язку з порушенням встановленої якості послуг і терміну усунення недоліків. Форму ведення журналу реєстрації вимог (претензій) споживачів наведено у додатку N 4 до цих Правил.

Типовий договір про надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення: п.1. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язується надавати СПОЖИВАЧЕВІ - власнику квартири та членам його сім'ї, а також іншим особам, які фактично проживають у квартирі, послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення, а СПОЖИВАЧ зобов'язується своєчасно здійснювати оплату за споживання і користування послугами на умовах цього Договору.; п.8. ВИКОНАВЕЦЬ терміново після подання заявки усуває витікання води із санітарно-технічних трубопроводів, ліквідує причини, що привели до витікання води, протягом _______. п.9. ВИКОНАВЕЦЬ усуває несправності і витікання води із запірної та водорозбірної арматури, приладів опалення протягом _____ з моменту подання заявки.; п.10 Розмір щомісячної плати за надані послуги на момент укладення цього Договору становить:…; п.27. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язаний: 1) ознайомити СПОЖИВАЧА з Правилами користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, цими Правилами і витягами з: Правил користування системами комунального водопостачання і водовідведення в містах і селищах України; Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України; Правил користування системами теплопостачання; Правил обліку відпуску теплової енергії; Правил технічної експлуатації тепловикористовуючих установок і теплових мереж; інших нормативних актів і документів, які регламентують надання послуг; 2) забезпечувати надання СПОЖИВАЧЕВІ послуг згідно з пунктами 7, 8 і 9 цього Договору та виконувати з додержанням положень, правил і норм роботи з технічного обслуговування і ремонту санітарно-технічних систем житлового будинку, в тому числі технічне обслуговування та ремонт внутрішньо квартирного санітарно-технічного обладнання: проведення періодичного огляду санітарно-технічного обладнання, засобів обліку і регулювання споживання води і теплової енергії (один раз на ___ місяців); ремонт водопровідних кранів, вентилів, засобів обліку і регулювання споживання води і теплової енергії, змішувачів тощо; укріплення та прочищення раковин, унітазів, умивальників; регулювання та ремонт змивних бачків; усунення витікання води із з'єднань санітарно-технічних приладів з трубопроводами; ремонт і регулювання систем центрального опалення; випускання повітря та промивання системи центрального опалення; ремонт окремих секцій опалювальних приладів та ділянок труб з усуненням витікань; п. 28. СПОЖИВАЧ має право на: одержання послуг, що повинні відповідати вимогам актів законодавства, нормативних документів та цього Договору; п. 29. СПОЖИВАЧ зобов'язаний: своєчасно, в установлений Договором термін, оплачувати надані послуги; п. 41. Спори, що виникають з цього договору, розв'язуються в порядку, встановленому законодавством.

Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004р. №1875-IV: ч.1 ст. 1 У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні: житлово-комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил; балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) – власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом; виконавець - суб'єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору; виробник - суб'єкт господарювання, який виробляє або створює житлово-комунальні послуги; власник приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - власник) - фізична або юридична особа, якій належить право володіння, користування та розпоряджання приміщенням, будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, зареєстроване у встановленому законом порядку; внутрішньобудинкові системи - мережі, арматура на них, прилади та обладнання, засоби обліку та регулювання споживання житлово-комунальних послуг, які знаходяться в межах будинку, споруди; комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи у забезпеченні холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, встановленому законодавством; споживач - фізична чи юридична особа, яка отримує або має намір отримати житлово-комунальну послугу; точка розподілу - місце передачі послуги від однієї особи до іншої, облаштоване засобами обліку та регулювання; управитель - особа, яка за договором з власником чи балансоутримувачем здійснює управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд (далі - управління будинком) і забезпечує його належну експлуатацію відповідно до закону та умов договору; утримання будинків і прибудинкових територій - господарська діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством; ст. 3 Предметом регулювання цього Закону є правовідносини, що виникають між виробниками, виконавцями, споживачами у процесі створення, надання та споживання житлово-комунальних послуг. 2. Суб'єктами цього Закону є органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, власники, виробники, виконавці та споживачі житлово-комунальних послуг. ст. 4 Законодавство України у сфері житлово-комунальних послуг базується на Конституції України і складається з нормативно-правових актів у галузі цивільного, житлового законодавства, цього Закону та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг. 2. Якщо міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені законами України, то застосовуються правила міжнародних договорів. п.6 ч.1 ст. 5 До повноважень центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства належить: розробка типових договорів; п.4 ч.1 ст. 7 До повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг належить: визначення виконавця житлово-комунальних послуг відповідно до цього Закону в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства; ч.1 ст. 13. Залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на: 1) комунальні послуги (централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо); 2) послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо); 3) послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання, укладання договорів на виконання послуг, контроль виконання умов /strongдоговору тощо); ч. 1. ст. 16 Порядок надання житлово-комунальних послуг, їх якісні та кількісні показники мають відповідати умовам договору та вимогам законодавства. ст. 19. 1. Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах. 2. Учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є: власник, споживач, виконавець, виробник. 3. Виробник послуг може бути їх виконавцем. 4. Особливими учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є балансоутримувач та управитель, які залежно від цивільно-правових угод можуть бути споживачем, виконавцем або виробником. ст. 20 Споживач має право: 1) одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг; ч. 2. Споживач має право на укладення договору з виконавцем відповідних послуг на профілактику, повірку, а також заміну або ремонт санітарно-технічних приладів, пристроїв, обладнання та засобів обліку, що вийшли з ладу. 3. Споживач зобов'язаний: 1) укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору; ч. 1 ст. 21 Виконавець має право: 4) вимагати від споживача дотримання вимог правил експлуатації жилих приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних і протипожежних правил та інших нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг; ч.2. Виконавець зобов'язаний: 3) підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором; 7) утримувати в належному технічному стані, здійснювати технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових мереж, вживати заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень якості послуг у терміни, встановлені договором та/або законодавством; п.4 ч.1 п.1 ч.2 ст. 22. 1. Виробник має право: 4) вимагати своєчасної і в повному обсязі оплати наданих послуг від виконавців; 2. Виробник зобов'язаний: 1) укласти договір з виконавцем (споживачем) про умови надання житлово-комунальних послуг; ч.3 ст. 23. Права власника 3. У разі спільної власності кількох співвласників рішення щодо утримання на балансі та/або управління майном приймається відповідно до закону. п.1, 3, 6 ч.1, п.1, 2, 4 ст. 24. 1. Балансоутримувач має право: 1) здійснювати функції утримання на балансі переданого йому за договором з власником майна та управляти їм чи передавати за договором повністю або частково функції управління управителю; 3) укладати договори на надання житлово-комунальних послуг; 6) звертатися до суду про звернення стягнення на майно осіб, які відмовляються оплачувати рахунки за споживання житлово-комунальних послуг або відшкодовувати завдані збитки майну, що перебуває в нього на балансі. 2. Балансоутримувач зобов'язаний: 1) укладати договір з власником (співвласниками) на утримання на балансі відповідного майна; 2) утримувати на балансі майно, визначене договором з власником (співвласниками); 4) забезпечувати управління майном власними силами або укладати договір з юридичною особою на управління майном; п.1, 2 ч.1, п.1-4 ст. 25. 1. Управитель має право: 1) здійснювати управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та забезпечувати їх належну експлуатацію; 2) укладати договори з виробниками, виконавцями, споживачами в порядку, встановленому законом; 2. Управитель зобов'язаний: 1) забезпечувати експлуатацію будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд та об'єктів благоустрою, розташованих на прибудинкових територіях, згідно з умовами укладених договорів, стандартами, нормативами, нормами і правилами; 2) дотримуватись умов договорів з учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг; 3) вимагати беззастережного виконання умов договору, стандартів, нормативів, норм і правил від виконавців послуг; 4) вимагати своєчасної і в повному обсязі оплати наданих житлово-комунальних послуг від споживачів; ст. 26. Істотні умови договору між виконавцем/виробником та споживачем 1. Істотними умовами договору на надання житлово-комунальних послуг є: 1) найменування сторін; 2) предмет договору; 3) вичерпний перелік житлово-комунальних послуг, тарифи та їх складові на кожну з цих послуг, загальна вартість послуг; 4) порядок оплати за спожиті житлово-комунальні послуги; 5) порядок перерахунків розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості; 6) права та обов'язки сторін; 7) порядок контролю та звіту сторін; 8) порядок вимірювання обсягів та визначення якості наданих послуг; 9) визначення точок розподілу, в яких відбувається передача послуг від виконавця/виробника споживачу; 10) порядок обслуговування мереж та розподіл повноважень щодо їх експлуатації та відновлення (ремонту); 11) умови доступу в квартиру, будинок, приміщення, на земельну ділянку для усунення аварій, неполадок, огляду мереж, зняття контрольних показників засобів обліку; 12) порядок здійснення ремонту; 13) відповідальність сторін та штрафні санкції за невиконання умов договору; 14) порядок вирішення спорів; 15) перелік форс-мажорних обставин; 16) строк дії договору; 17) умови зміни, пролонгації, припинення дії договору; 18) дата і місце укладення договору. 2. Крім істотних договір може містити інші умови за згодою сторін. 3. Договір на надання житлово-комунальних послуг набирає чинності з моменту його укладення. 4. У разі якщо виконавець не є виробником, відносини між ним та виробником регулюються окремим договором, який укладається відповідно до вимог цієї статті. 5. Процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін. ст. 29. 1. Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. 2. У разі якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг з іншим виконавцем. 3. Процедура погодження умов договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін. ст. 32. 1. Плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно відповідно до умов договору. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім частин четвертої, п'ятої, сьомої і восьмої статті 31 цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2005 року. Договори про надання житлово-комунальних послуг, укладені до набрання чинності цим Законом, мають бути приведені у відповідність із ним до 1 січня 2006 року. Договори, що не приведені у відповідність із цим Законом у зазначений строк, втрачають чинність.

Постанова КМ У «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» від 25.07.2005р.: п.1. Ці Правила регулюють відносини між суб'єктом господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальних послуг (далі - виконавець), і фізичною та юридичною особою (далі - споживач), яка отримує або має намір отримувати послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - послуги). п.2. У цих Правилах терміни вживаються у такому значенні: точка розбору - місце розташування водорозбірних кранів або змішувачів холодної та гарячої води у квартирі (будинку садибного типу); централізоване водовідведення - послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у відведенні стічних вод, яка надається виконавцем з використанням внутрішньо будинкових централізованих систем водовідведення; централізоване постачання холодної та гарячої води - послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у холодній та гарячій воді, яка надається виконавцем з використанням внутрішньобудинкових систем холодного та гарячого водопостачання; Інші терміни вживаються у значенні, наведеному у Законі України "Про житлово-комунальні послуги"; п.8. Послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - договір). п.30. Споживач зобов'язаний: 1) оплачувати послуги в установлені договором строки; п. 32. Виконавець зобов'язаний: 6) проводити два рази на рік перевірку стану внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку із складенням відповідного акта. Типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення: п. 1. Виконавець зобов'язується надавати споживачеві вчасно та відповідної якості послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а споживач зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених договором.; п.17. Споживач зобов'язаний: 1) оплачувати послуги в установлені договором строки; п.19. Виконавець зобов'язаний: 1) забезпечувати вчасне та відповідної якості надання послуг згідно із законодавством та умовами договору; 11) утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень кількісних і якісних показників надання послуг у строки, встановлені згідно із законодавством; п.20. Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за: 4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством.; п.21. Виконавець несе відповідальність у разі: 3) порушення прав споживачів згідно із законодавством; 4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством. п.22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є: у багатоквартирному будинку: - з централізованого опалення - стояки в межах квартири; - з постачання холодної та гарячої води - водорозбірні крани (душова сітка); - з водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів; у будинку садибного типу - місце підключення мереж будинку до мереж виконавця.

Наказ ДКУ ЖКГ «Правила користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України від 01.07.1994р. № 65: пп.1.3. п.1. Абонентами, що користуються послугами Водоканалу, можуть бути державні, колективні та інші підприємства, організації, установи (надалі - підприємства), а також окремі громадяни, що мають жилі будинки або їх частину на праві приватної власності (надалі - громадяни), на які відкрито особовий рахунок і які перебувають з Водоканалом у договірних відносинах тощо.

Цивільний Кодекс України від 16.07.03р. №435-IV ч.1 ст. 635 Попереднім є договір, сторони якого зобов'язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору.

На разі наді мною та моєю родиною вже давно чигає небезпека виселення і нащадки комуно-фашистів все голосніше таким погрожують. Розуміючи, що один в полі не воїн, але не маючи наміру здаватись на волю нелюдів я довго і наполегливо шукаю політ силу котра би заопікувалась бодай невеликою частиною біди котра звалилась на голови пр/strongактично беззахисних, з підстави нездатності протидіяти такому свавіллю, людей.

З огляду на значну кількість у мене матеріалів я, аби не завантажувати паперами зацікавлених, розмістив значну їх частину в Інтернеті, переважно на своєму сайті у вигляді текстів. Разом з тим. У разі потреби надам будь-який документ чи його копію, як в електронному вигляді, так і в паперовому.

Додаток:

1. Рішення Білоцерківської міської ради від 23.12.2005р. № 388

З повагою                                                                                               П.С. Діхтяр

06 листопада 2013 року

 

 

За часів незалежності державна влада в Україні та підприємства комунальної сфери міста надають споживачам інформацію про надавані послуги, на свій розсуд. Все інше, утаємничили.

Одноосібне виготовлення і оприлюднення мною схеми та результатів огляду мереж будинку дещо відривають завісу секретності. При цьому маю сподівання, що бодай після такого хоча б хтось зі споживачів змінить своє ставлення до цієї проблеми.

1. № п/п, під’їзд І – ІV, V разом – шт., м, м/кв. Крани: 2. старий, без ручки, підвал; 3. старий, без ручки, горище. 4. старий, підвал; 5. старий, горище. 6. новий, підвал; 7. новий, горище. 8. заглушка замість кранів, підвал; 9. заглушка замість кранів, горище. Неутеплені труби. 15: 10 . підвал; 11. горище. 12. разом метрів. 13. площа м/кв. 20: 14 . підвал; 15. горище; 16. хол; 17. разом метрів; 18. площа м/кв. 25: 19. підвал, разом метрів; 20. площа м/кв. 32: 21. підвал, разом метрів; 22. площа м/кв. 40: 23 . підвал; 24. горище, тамбур; 25. разом метрів; 26. площа м/кв. 50: 27. підвал; 28. горище, тамбур; 29. разом метрів; 30. площа м/кв. 65: 31. мережі; 32. підвал;. 33. горище; 34. сходова клітина; 35. сміттєзбиральна камера; 36. разом метрів; 37. площа м/кв. 80: 38. мережі; 39. вимірювальний вузол. 

 

1

I

II

III

IV

V

1

I

II

III

IV

V

1

I

II

III

IV

V

2

42

31

21

17

173

14

27.9

31.2

39.65

18.0

 

27

13.1

9.73

13.5

21,35

 

3

36

 

22

4

15

9.7

 

11.15

3.35

 

28

1.2

25.47

 

25.47

 

4

8

8

22

4

93

16

56.6

 

56.6

 

 

29

14.3

35.2

13.5

46.82

109.82

5

11

 

14

26

17

94.2

31.2

107.4

21.35

254.15

30

2.69

6.63

2.54

8.82

20.68

6

17

10

6

23

82

18

7.69

2.55

8.77

1.74

20.75

31

 

 

 

12.0

 

7

9

 

16

1

19

20.45

6.65

12.45

38.5

78.05

32

0.6

 

 

8.5

 

8

 

 

8

1

17

20

2.15

0.7

1.31

4.05

8.21

33

6.0

 

13.6

 

 

9

5

 

1

7

21

0.8

 

0.35

 

1.15

34

28.05

 

28.05

 

 

10

6.45

6.0

5.35

8.25

 

22

0.11

 

0.05

 

0.16

35

2.83

 

2.83

 

 

11

1.35

 

12.05

1.75

 

23

18.05

3.33

22.5

5.7

 

36

36.78

 

44.48

20.5

101.76

12

7.8

6.0

17.4

10.0

41.2

24

 

25.47

5.1

 

 

37

8.72

 

10.54

4.86

24.12

13

0.52

0.4

1.16

0.67

2.75

25

18.05

28.8

27.6

5.7

80.15

38

 

 

 

25.7

36.4

 

 

 

 

 

 

26

2.72

4.34

4.16

0.96

12.18

39

 

 

 

10.7

10.12

  

Таким чином не утепленими є труби, м: 15 – 41.2; 20 – 254.15; 25 – 78.05; 32 – 1.15; 40 – 80.15; 50 – 109.82; 65 – 101.76; 80 – 36.4. Загальна довжина труб різного діаметру з котрих знято теплоізоляцію або не утеплено, складає 702.78 погонних метрів. Відтак не утепленим є своєрідний радіатор опалення контактуючий з навколишнім природним середовищем та відкритим ґрунтом, загальною площею – 98.97 квадратних метрів.

З щонайменше 365 кранів: повністю виведеними з ладу, крім продубльованих додатковими кранами, замінено заглушками або заглушено 17 шт.; нових, невідомо чиїм коштом придбаних і встановлених 82 шт.; всього старих, встановлених з часу введення будинку в експлуатацію 266 шт.; старих розукомплектованих 93 шт.

Таким чином унеможливлено використання 110 кранів. Стан 173 краніwidth: 32.2pt; border-top: none; border-left: none; border-bottom: solid windowtext 1.0pt; border-right: solid windowtext 1.0pt; mso-border-top-alt: solid windowtext .5pt; mso-border-left-alt: solid windowtext .5pt; mso-border-alt: solid windowtext .5pt; padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;в викликає великий сумнів.

Для бажаючих перевірити правильність розрахунків оприлюднюю таблицю

"Трубний дюйм".

1. Діаметри в дюймах. 2. Прийняті умовні діаметри труб, мм. 3. Зовнішній діаметр стальної труби, мм. 4. Зовнішній діаметр стальної труби, м. 5. Зовнішня довжина кола стальної труби, мм. 6. Зовнішня довжина кола стальної труби, м. 

 

1

2

3

4

5

6

½"

15

21,3

0,0213

66,882

0,066882

¾"

20

26,

0,026

81,64

0,08164

1"

25

33,5

0,0335

105,19

0,10519

1¼"

32

42,3

0,0423

132,822

0,132822

1½"

40

48

0,048

150,72

0,15072

2"

50

60

0,060

188,4

0,1884

2½"

65

75,5

0,0755

237,07

0,23707

3''

80

88,5

0,0885

277,89

0,27789

4"

100

114

0,114

357,96

0,35796

 

 

 Обновлен 29 июн 2016. Создан 22 окт 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником