Комуналка-криміналка. ГАЗ ІІ. Може годі уже тату Вам соплі жувати. Продовження

 
 

Комуналка-криміналка. ГАЗ ІІ. Може годі уже тату Вам соплі жувати. Продовження

договір газопостачання і обслуговування мереж, фактично спожите без лічильників 

Міському голові міста Біла Церква Київської області

Геннадію Анатолійовичу Дикому

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,

тел.: (04563)53232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

Начальнику комунального підприємства Білоцерківської міської ради

«житлово-експлуатаційна контора № 6»

Юрію Миколайовичу Кошляку

09106, вул. Вернацького, 10, м. Біла Церква Київської області, тел.: 0456330851,

Начальникові Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства

публічного акціонерного товариства «Київоблгаз»

Кищуку Борису Павловичу

09107, вул. Ярослава Мудрого 61, м. Біла Церква Київської області

Начальникові Білоцерківського територіального відділу реалізації

товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз збут»

Кухарській Наталі Володимирівні

09107, вул. Ярослава Мудрого 61, м. Біла Церква Київської області

споживача: Діхтяра Петра Семеновича

Таращанська 163-а кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Пропозиція щодо

започаткування процесу укладення попередніх договорів на постачання природного газу та

обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання

газопостачання, а також отримання пов’язаної з ним інформації

Як співвласник приватизованої квартири, а відтак і пропорційної частки в багатоповерховому будинку, я свідомий свого обов’язку укласти з виконавцем житлово-комунальних послуг і найнебезпечнішої її складової послуги постачання природного газу (далі - постачання) та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання (далі - обслуговування) зокрема, договір.

Попри всі мої намагання на протязі над тривалого періоду укласти договір на постачання і обслуговування, мені це не вдалось. Наразі всі здійснювані мною проплати було вчинено в силу важких життєвих обставин створених шановним панством в особі владоносців і керівництва підприємств комунальної сфери міста (далі – ш.пан.). Відповідно за увесь цей час мені не вдалось роздобути в них інформацію пов’язану бодай з постачанням і обслуговуванням, котрою я не володію, але котра є мінімально необхідною для складення повного тексту проекту договору. Для прикладу.

Підприємства і їх статус. Законність, обґрунтування здійснюваних ними стягнень. Величина розміру фактично спожитого природного газу та її відмінність від виставленого до оплати і стягненого. Перелік і вартість фактично виконаних робіт пов’язаних з обслуговуванням та їх відмінність від виставленого до оплати і стягненого тощо.

За час, що минув взаємовідносини у цій сфері так і не було внормовано, що унеможливлює укладення договору.

Відтак пропоную укласти попередній договір бодай на постачання і обслуговування зі строком дії до пів року. Маю надію, що за цей час цю сферу буде внормовано належним чином, що дозволить скласти повноцінний проект договору та укласти його на більш тривалий строк.

Для прискорення процесу внормування взаємовідносин у цій частині житлово-комунальних послуг я, на підставі наявної в мене інформації та керуючись чинним законодавством і власним інтересом, склав проект договору на постачання і обслуговування дод.1. У разі якщо нині надання послуги постачання і обслуговування розподілено між декількома підприємствами то наданий мною проект прошу вважати істотною умовою для складення відповідних проектів договорів в межах їх компетенції. Це ж саме стосується і внесення в них чи надання відсутньої у мене інформації. В тому числі і пов’язаної з компенсацією попередньо невиконаного чи незаконно стягнутого.

Виходячи з вище викладеного, Прошу:

1. Зобов’язати балансоутримувача, виконавця житлово-комунальних послуг по будинку розташованому на вул. Таращанська № 163-А укласти з співвласником квартири № 130 П.С. Діхтярем договір на надання послуги газопостачання та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання на основі підготовленого ним проекту зі строком дії в один рік.

2. У разі відсутності у місті балансоутримувача, виконавця житлово-комунальних послуг по будинку розташованому на вул. Таращанська № 163-А зобов’язати підприємство котре має змогу надати ці послуги укласти з співвласником квартири № 130 П.С. Діхтярем попередній договір на надання послуги газопостачання та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання на основі підготовленого ним проекту зі строком дії у пів року.

3. Зобов’язати балансоутримувача, виконавця житлово-комунальних послуг чи інше підприємство котре попередньо стягало плату за надання послуги газопостачання та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання з мешканців будинку розташованому на вул. Таращанська № 163-А довиконати не виконане раніше та зробити перерахунок у метрах кубічних, на предмет повернення різниці між фактично спожитим і оплаченим у період з часу здійснення останнього такого перерахунку тощо.

4. Вважати попередньо здійснювані мною проплати такими, котрі було вчинено в силу тяжких життєвих обставин створених владою та керівництвом підприємств комунальної сфери міста.

5. Надати підготовленому мною проекту договору статусу істотних умов споживача та внести в нього відсутні в мене дані і провести зі мною переговори на предмет складення прийнятного тексту договору чи попереднього договору.

Додаток: проект договору

20 червня 2016 року                                               П.С. Діхтяр

 

Проект

Договір про постачання природного газу та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання

09106 вул. Таращанська № 163-а м. Біла Церква Київської області 14 червня 2016 року.

І. Загальні положення

Сторони. Сторонами «Договору про постачання природного газу та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання» (далі - Договір) є:

Товариство з обмеженою відповідальністю "КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ" Білоцерківський ВР Код ЄДРПОУ: 39592941, 07600, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 61, р/р: 26033300008084 АТ "Ощадбанк", МФО: 322669, Телефон: (045-76) 5-48-95, котре на підставі:

- договорів зі співвласникам багатоквартирних будинків і будинку розташованого по вул. Таращанська № 163-а в м. Біла Церква Київської області зокрема, про передачу ними на баланс та в управління підприємству внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж та обладнання газопостачання й споживання (додається їх електронна копія);

- ліцензії від _________ року, виданої ___________, серія ___, № ________ про дозвіл на постачання природного газу (додається її копія);

- ліцензії від _________ року, виданої ___________, серія ___, № ________ про дозвіл на обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання багатоквартирних будинків (додається її копія);

- рішення Білоцерківської міської ради Київської області «  __________________» від _______ № _________ щодо визнання виконавцем послуги з постачання природного газу та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання багатоквартирних будинків в м. Біла Церква Київської області (далі - Виконавець) (додається його електронна копія);

співвласником приватизованої чотирикімнатної квартири № 130 (далі - квартира) розміщеної в 3 під’їзді на 10 поверсі в дев’яти-, десятиповерховому на 4 під’їзди багатоквартирному будинку розташованому по вул. Таращанська № 163-а в м. Біла Церква Київської області (далі - будинок) є Діхтяр Петро Семенович (далі - Споживач). Крім нього, іншими співвласниками квартири котрі в ній проживають є ще три особи і одна малолітня дитина.

1.1. Договір укладено з огляду на обопільний інтерес Споживача і Виконавця (далі - Сторони) одна з котрих має намір внормувати право на ведення господарської діяльності в межах будинку з метою отримання відшкодування понесених затрат, а інша має намір внормувати право на отримання якісної послуги газопостачання і споживання. Усвідомлюючи при цьому потенційну небезпеку пов’язану з використання даного енергоносія, Сторони вчинять цілий ряд запобіжних заходів для мінімізації небезпечних наслідків.

1.2. Умови Договору розроблені відповідно до чинного законодавства та типового договору затвердженого постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015р. № 2500, зокрема з врахуванням пропозицій Споживача.

1.3. В процесі укладення і виконання Договору Сторони визнають одне одного рівноправними. Відтак обмінявшись проектами договорів, Сторони проводять консультації після котрих або складається прийнятний для них текст, який Виконавець друкує в двох примірниках для підпису Сторонами, або ж складається протокол розбіжностей і з узгодженими положеннями проекту договору, за позовом Виконавця кінцевий текст визначається судом. При цьому тягар відповідальності по судових витратах покладається на Виконавця. Строк дії укладеного у такий спосіб договору починається з зафіксованої дати отримання однією зі Сторін проекту договору.

Процедура укладення договору триває не довше одного місяця. У разі затягування цього процесу на довший час початок строку дії договору визначає суд, але не довше ніж починаючи з зафіксованої дати отримання Споживачем проекту договору надісланому Виконавцем. Спожите Споживачем за період укладення договору регулярно оплачується ним. У разі зміщення судом строку початку дії договору, Виконавець невідкладно робить відповідний перерахунок.

За попередній час у період з вересня 1992 року і до грудня 2010 року Виконавець надає Споживачеві помісячну інформацію про фактичний розмір поданого на місто газу, розмір виставленого до оплати споживачам, розмір перерахунку в м/куб на підставі фактично спожитого споживачами та робить відповідний перерахунок якщо виявиться перевищення розміру стягненого зі Споживача.

За попередній час Виконавець надає Споживачеві помісячну інформацію про фактичний розмір витрат понесених ним на обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж та обладнання газопостачання й споживання та розмір виставленого до оплати Споживачеві за таке. З огляду на минування строку, але не здійснення капітального ремонту (заміни):

внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж, Виконавець невідкладно міняє їх на нові. Оскільки таку дію належало вчинити вже більше ніж один раз то Виконавець невідкладно компенсує Споживачеві зібрані на це, але не реалізовані кошти з врахуванням вартості доставки, установки та його оформлення у цінах, котрі складуться на момент укладення Договору;

газової плити, Виконавець невідкладно компенсує Споживачеві зібрані на це, але не реалізовані кошти з врахуванням вартості доставки, установки та оформлення у цінах, котрі складуться на момент укладення Договору.

Правомірність стягнень за попередній час Виконавець підтверджує пред’явленням відповідного договору між Сторонами. У разі відсутності такого вважається, що проплати Споживачем здійснено наперед у вигляді переплати за природний газ, а також внесеної наперед плати за обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж та обладнання газопостачання й споживання і Виконавець оформляє їх в м/куб за тарифом котрий діяв у відповідний період. При цьому попередні проплати Споживача вважаються такими, що вчинені під дією важких життєвих обставин створених владою і Виконавцем.

1.4. Терміни, що використовуються в цьому Договорі, мають такі значення:

ЕІС-код - персональний код ідентифікації Споживача, присвоєний йому в установленому порядку Виконавцем;

особистий кабінет - особиста веб-сторінка Споживача  _________ на веб-сайті Виконавця _________, що містить персоніфіковані дані Споживача, статистичні дані про ціни та нарахування і сплату за Договором та іншу інформацію, пов’язану з виконанням Договору;

персоніфіковані дані - персоніфіковані дані щодо Споживача (П.І.Б., ЕІС-код, види та способи розрахунку тощо), зазначені в Договорі, які є достатніми для проведення розрахунків за природний газ та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж та обладнання газопостачання й споживання;

сайт Виконавця (сайт) - веб-сайт  Виконавця в мережі Інтернет _________, який містить:

- чинну редакцію Договору;

- тексти нормативних актів пов’язаних з захистом прав споживачів, постачанням природного газу, обслуговуванням мереж та обладнання газопостачання й споживання;

- структуру тарифів та їх складових на постачання природного газу побутовим споживачам, обслуговування мереж та обладнання газопостачання й споживання;

- загальний обсяг і вартість додатково закупленого для задоволення потреб побутових споживачів, імпортованого природного газу;

- загальний обсяг та вартість помісячно видобутого в Україні природного газу;

- обсяг та вартість помісячно видобутого в Україні природного газу спрямованого на потреби побутових споживачів;

- загальний обсяг та вартість помісячно спожитого побутовими споживачами природного газу;

- загальний обсяг та вартість помісячно спожитого природного газу побутовими споживачами міста;

- загальний обсяг та вартість помісячно виставленого до сплати побутовим споживачам міста за природний газ;

- наявні способи досудового вирішення спорів та іншу необхідну інформацію.

побутові споживачі – споживачі, фізичні особи, котрі отримують послуги для задоволення власних потреб не пов’язаних з комерційною діяльністю;

визначення Договір, Виконавець, Споживач, Сторони, будинок, квартира наведено вище тощо.

Інші терміни, що не визначені в Договорі, мають значення, передбачені Законом України "Про ринок природного газу" та Правилами постачання тощо.

ІI. Предмет Договору

2.1. Виконавець зобов'язується постачати природний газ Споживачу в необхідних для задоволення власних побутових потреб Споживача об’ємах (обсягах) та обслуговувати внутрішньо будинкові, внутрішньо квартирні мережі і обладнання газопостачання й споживання, а Споживач зобов'язується своєчасно відшкодовувати Виконавцю вартість природного газу і виконаних робіт у розмірі, в строки та в порядку визначені Договором.

2.2. Характеристика об'єкта надання послуг:

дев’яти-, десятиповерховий багатоквартирний будинок на 4 під’їзди;

окрема квартира в якій зареєстровано чотири дорослих і одна малолітня особи;

власним коштом придбано і встановлено у 2007р. і у 2014р. пристрої для автономного електропідігріву води;

власним коштом придбана у 2007р. і підключена гнучкою трубою чотириконфоркова з духовою шафою та електронним підпалом пальників, газова плита RSG 6632 B «Rainford», виробник Туреччина, 12.02.2007 року випуску (далі - плита) замість експлуатованої, але необслуговуваної з 1992 року плити строк експлуатації котрої закінчився. Строк експлуатації плити, згідно інструкції по експлуатації складає 15 років. Після чого вона, коштом Виконавця, підлягає заміні;

в грудні 2010 року Виконавцем встановлено лічильник: G1.6; U01080423; GALLUS 2000; рік випуску 2005р. (далі - лічильник); станом на 03.02.2016р. - 1040 м/куб;

2.3. Відносини Сторін, що є предметом Договору, але не врегульовані ним, регулюються згідно із Законом України «Про ринок природного газу», Правилами постачання, Кодексом газотранспортної системи, затвердженим постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2493, Кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494 тощо.

IІI. Надійність та якість газопостачання

3.1. Виконавець зобов’язується безперервно постачати Споживачу якісний природний газ та вчасно і якісно обслуговувати внутрішньо будинкові, внутрішньо квартирні мережі і обладнання газопостачання й споживання. Відтак невід’ємною частиною Договору є схема внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирної мереж та графік їх обслуговування.

3.1.1. Якість газу перевіряється чотири рази на рік (кожної пори року) незалежною спеціалізованою лабораторією у визначений нею час, за заявкою та коштом Виконавця.

3.1.2. Якість газу перевіряється незалежною спеціалізованою лабораторією за заявою і коштом Споживачів за їх ініціативою. У разі виявлення нижчої від нормативної якості газу, спожите споживачами міста у даному місяці відшкодуванню не підлягає, а витрати пов’язані з даною перевіркою покладаються на Виконавця.

3.1.3. Примірна якість газу перевіряється шляхом встановлення кількості газу витраченого на підігрів 20 літрів води від кімнатної температури на ще + 50 градусів. При цьому заява подається Споживачем в робочий день і не пізніше ніж за 5 годин до означеної перевірки. У разі неявки представника Виконавця чи виникнення у Споживача сумнівів щодо якості поставленого газу у вихідні чи святкові дні, перевірка здійснюється за участі не менше 2 сусідів зі складенням відповідного акта. Подібна перевірка також здійснюється за 2 години до початку перевірки незалежною спеціалізованою лабораторією.

3.1.4. Виконавець зобов’язується за рахунок попередньо стягнутих зі споживачів коштів невідкладно здійснити капітальний ремонт (заміну) внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання строк експлуатації котрих закінчився. У період з часу настання строку здійснення капітального ремонту (заміни) відповідних елементів внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання і до його фактичного здійснення вважається оплатою споживачами наперед на дану кількість місяців цієї складової послуги.

3.1.5. Виконавець зобов’язується на підставі відповідних нормативних актів скласти графік обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання з зазначенням у ньому граничних строків експлуатації окремих елементів і виконувати його. У разі невиконання графіка у даному місяці ця складова послуги відшкодуванню не підлягає.

3.1.6. Виконавець зобов’язується невідкладно здійснювати капітальний ремонт (заміну) внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання строк експлуатації котрих закінчиться.

3.1.7. Акти перевірок та повідомлення про звільнення від обов’язку оплати в даному місяці оприлюднюються на сайті                 Виконавця. При цьому розрахункові квитанції надсилаються споживачам з зазначенням розміру спожитого за рахунок Виконавця.

3.2. Виконавець зобов’язується забезпечити якість комерційних послуг, які надаються Споживачу, що передбачає вчасне та повне інформування Споживача про умови постачання, ціни на природний газ та вартість надаваних послуг, роз’яснення значення актів законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків із Споживачем тощо шляхом розміщення даної інформації на своєму сайті               та у інший спосіб, докладання всіх можливих зусиль для вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання. Відтак Виконавець, для задоволення потреб побутових споживачів зобов’язується закупляти увесь обсяг видобутого в Україні природного газу. У разі якщо видобутого в Україні природного газу буде недостатньо для задоволення потреб побутових споживачів то Виконавець зобов’язується додатково закупляти імпортований. У такому разі вартість закупленого для побутових споживачів природного газу міститиме дві складових – обсяг і вартість видобутого в Україні та обсяг і вартість додатково закупленого для задоволення потреб побутових споживачів, імпортованого.

IV. Ціна, порядок обліку та оплати природного газу

4.1. Споживач розраховується з Виконавцем за постачання природного газу та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання.

4.1.1. Відшкодування за:

постачання природного газу здійснюється згідно показів встановленого у квартирі лічильника з урахуванням субсидії та наявності переплат;

обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання здійснюється за конкретно виконані роботи визначені структурою тарифу з урахуванням субсидії та наявності переплат.

4.2. Відшкодування за спожитий газ здійснюється за затвердженим уповноваженим на те органом тарифом з урахуванням диференційованих цін, субсидії та наявності переплат.

4.2.1. У разі виявлення нижчої від нормативної якості природного газу, спожите у даному місяці відшкодуванню не підлягає. При цьому розрахункові квитанції надсилаються споживачам з зазначенням розміру спожитого, як спожите за рахунок Виконавця.

4.2.2. У разі недотримання Виконавцем графіку обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання чи невчасне здійснення капітальних ремонтів (заміни) внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання строк експлуатації котрих закінчився, споживачі повністю звільняються від обов’язку здійснювати відшкодування Виконавцю по виставлених ним рахунках у період часу починаючи з часу закінчення визначеного графіком чи в порядку завершення капітальних ремонтів (заміни) до дня їх фактичного виконання. При цьому розрахункові квитанції надсилаються споживачам з зазначенням розміру фактично спожитого/виконаного, як спожите/виконане за рахунок Виконавця.

4.3. Розрахунковим періодом є календарний місяць.

4.4. Виконавець постачає природний газ Споживачеві у межах його потреби.

4.5. Розрахунки Споживача здійснюються за рахунками Виконавця у межах відшкодування фактично отриманої послуги постачання природного газу та обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання. При цьому Споживач не обмежується у праві здійснювати оплату через банківську платіжну систему, шляхом он-лайн переказу, поштового переказу, внесення готівки через касу Виконавця та в інший не заборонений чинним законодавством спосіб.

4.6. Оплата рахунку Виконавця щодо відшкодування послуги постачання природного газу та обслуговування внутрішньо будинкових,

внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання здійснюється Споживачем не пізніше двох наступних за розрахунковим місяців.

4.7. Оплата вартості послуги з газопостачання та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання здійснюється Споживачем згідно показів лічильника та за конкретно виконані роботи визначені структурою тарифу з урахуванням субсидії та наявності переплат шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця                     .

4.8. У разі набуття або позбавлення права на пільги Споживач повинен невідкладно звернутися до Виконавця з письмовою заявою та документами, що підтверджують чи скасовують це право. Станом на момент складення проекту Споживачеві нараховується субсидія.

4.9. Якщо Споживач на протязі двох наступних за розрахунковим місяців не відшкодував витрати на послуги постачання природного газу та обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання Виконавець надсилає йому попередження про припинення постачання природного газу і пропозицію реструктурувати утворену заборгованість.

4.10. У разі виникнення у Споживача заборгованості щодо відшкодування за послугу постачання природного газу та обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання він повинен звернутися до Виконавця із заявою про складення графіка погашення заборгованості на строк не більше 12 місяців. Графік погашення заборгованості оформлюється додатком до цього Договору або окремим договором про реструктуризацію заборгованості. Укладення Сторонами та дотримання Споживачем графіка погашення заборгованості не звільняє Споживача від здійснення поточних платежів.

У разі недотримання графіка погашення заборгованості або прострочення оплати поточних платежів Виконавець має право здійснити заходи з припинення постачання природного газу Споживачу.

4.11. Якщо Споживач не погоджується з рахунком Виконавця (не згоден із розрахованою сумою тощо) та має намір оскаржувати його, Споживач сплачує рахунок у тій частині, що ним не оспорюється.

При цьому Споживач у зручний для нього спосіб (за телефоном                     , визначеним на сайті Виконавця                     , через особистий кабінет або письмово) має звернутися до Виконавця за відповідними роз’ясненнями.

У разі отримання такого звернення Виконавець зобов’язується невідкладно та у термін, достатній для його аналізу (не перевищуючи терміни, встановлені законодавством), надати відповідне роз’яснення чи здійснити перерахунок Споживачу.

До вирішення спору по суті Споживач сплачує рахунки у тій частині, що ним не оспорюється.

4.12. Якщо Споживач обере на відповідний розрахунковий період іншого Виконавця або буде ініціювати розірвання чи припинення Договору, він має в установленому Правилами постачання порядку попередити про це Виконавця та повністю розрахуватися з ним відповідно до умов Договору.

V. Права та обов'язки Споживача

5.1. Споживач має право:

1) отримувати послугу постачання природного газу та обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання на умовах, зазначених у Договорі;

2) у чіткий та прозорий спосіб безоплатно отримувати всю інформацію стосовно його прав та послуг, що надаються Виконавцем, та інформацію про ціну природного газу, порядок оплати за спожитий природний газ, а також іншу інформацію, що має надаватись Виконавцем відповідно до чинного законодавства та/або Договору;

3) безоплатно отримувати інформацію про обсяги та інші показання власного споживання природного газу та щодо обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання за поточний і попередній період;

4) звертатися до Виконавця для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з виконанням Договору;

5) вимагати від Виконавця надання двох примірників узгодженого тексту Договору виготовлених у письмовій формі для підписання. Надалі, після їх підписання Виконавцем та скріплення його печаткою, один з завірених примірників повертається Споживачу. ;

6) вимагати від Виконавця пояснень щодо отриманих рахунків і у випадку незгоди з порядком розрахунків або розрахованою сумою вимагати проведення звірки розрахункових даних та/або оскаржувати їх в установленому цим Договором порядку;

7) проводити звіряння фактичних розрахунків з підписанням відповідного акта;

8) перейти на постачання природного газу до іншого Виконавця та/або достроково призупинити чи розірвати Договір;

9) оскаржувати будь-які несанкціоновані, неправомірні чи інші дії Виконавця, що порушують права Споживача, та брати участь у розгляді цих скарг на умовах, визначених чинними нормативно-правовими актами та Договором;

10) отримувати відшкодування збитків від Виконавця, що понесені Споживачем у зв’язку з невиконанням або неналежним виконанням Виконавцем своїх зобов’язань перед Споживачем, відповідно до чинних нормативно-правових актів та/або Договору;

11) мати інші права, передбачені чинними нормативно-правовими актами та Договором.

5.2. Споживач зобов’язаний:

1) забезпечувати своєчасне і повне відшкодування за фактично спожитий природний газ та обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання згідно з умовами Договору;

2), 3) не враховано;

4) раціонально використовувати природний газ, обережно поводитися з газовими приладами і пристроями та використовувати отриманий природний газ виключно для власних побутових потреб;

5) не допускати несанкціонованого відбору природного газу;

6) у разі продажу квартири або повного припинення споживання природного газу не пізніше ніж за сім днів письмово повідомити Виконавця про розірвання цього Договору та розрахуватися за спожитий природний газ;

7) проводити звіряння фактично використаних Споживачем обсягів природного газу за попередній період (до встановлення лічильника) з підписанням відповідних актів в котрих має бути відзначено:

- реквізити чинного між Сторонами на той час договору;

- загальна кількість помісячно спожитого споживачами міста природного газу згідно показів лічильника встановленого на ГРМ;

- загальна кількість у метрах кубічних помісячно виставленого споживачам міста до оплати за природний газ;

- формула та інші дані котрі використовувались для визначення частки фактично спожитого природного газу Споживачем, у метрах кубічних, у кожному конкретному місяці;

8) відшкодовувати Виконавцю збитки, понесені ним у зв’язку з невиконанням або неналежним виконанням Споживачем своїх зобов’язань перед Виконавцем, відповідно до чинних нормативно-правових актів та/або Договору;

9) в установленому порядку своєчасно повідомити Виконавця про перехід на поставку природного газу до іншого Виконавця та остаточно розрахуватись з Виконавцем за цим Договором;

10) здійснити відповідні заходи з укладання договору постачання природного газу з іншим Виконавцем у разі отримання від Виконавця повідомлення про неможливість подальшого виконання Договору;

11) безперешкодно допускати у кухню квартири, де розташовані газові прилади і пристрої, лічильники газу, представників Виконавця після пред'явлення ними відповідних службових посвідчень зразки котрих є додатками до Договору, для перевірки та технічного обслуговування плити, лічильника та внутрішньо квартирної мережі газопостачання, звіряння показань фактично використаних обсягів природного газу після попереднього узгодження дати та часу такого візиту, а під час аварій – невідкладно;

12) виконувати інші обов’язки, покладені на Споживача чинними нормативно-правовими актами та цим Договором.

VІ. Права і обов'язки Виконавця

6.1. Виконавець має право:

1) отримувати від Споживача повне відшкодування за фактично спожитий природний газ та обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання з урахуванням субсидії та наявності переплат;

2) контролювати правильність оформлення Споживачем платіжних документів;

3) ініціювати припинення постачання природного газу Споживачу у порядку та на умовах, визначених Договором та чинним законодавством;

4) безперешкодного доступу до лічильника газу Споживача для звіряння показань фактично використаних обсягів природного газу, після попереднього узгодження дати та часу такого візиту

5) проводити разом зі Споживачем звіряння фактично використаних обсягів природного газу з підписанням відповідного акта;

6) отримувати відшкодування збитків від Споживача, що понесені Виконавцем у зв’язку з невиконанням або неналежним виконанням Споживачем своїх зобов’язань перед Виконавцем, відповідно до умов Договору та чинного законодавства;

7) мати інші права, передбачені чинними нормативно-правовими актами і Договором.

6.2. Виконавець зобов’язується:

1) забезпечити безперервне постачання якісного природного газу в порядку та на умовах, передбачених чинними нормативно-правовими актами і Договором, а також своїм коштом обслуговувати і повіряти лічильник;

2) забезпечувати належну якість надання послуг з постачання якісного природного газу та обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання шляхом виконання графіка та здійснення вчасної заміни чи капітального ремонту елементів, строк експлуатації котрих закінчився відповідно до вимог чинного законодавства та Договору ;

3) обчислювати і виставляти рахунки щодо відшкодування Споживачем фактично спожитого якісного природного газу та за конкретно виконані роботи визначені структурою тарифу і графіком обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання відповідно до вимог, передбачених передбачені чинними нормативно-правовими актами і Договором з урахуванням субсидії та наявності переплат;

4) надавати Споживачу інформацію про свої послуги: структуру тарифу і ціну на природний газ за поточний і попередній період; хімічний склад природного газу та його якість; кількість природного газу необхідну для підігріву у закритій ємності 20 л. води на 50 градусів за Цельсієм; графік, результати та місця проведення щоквартальних, коштом Виконавця, перевірок якості природного газу незалежними лабораторіями; порядок відшкодування за фактично спожитий природний газ та структуру тарифу і ціну за обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання за поточний і попередній період передбачені чинними нормативно-правовими актами і Договором з урахуванням субсидії та наявності переплат; графіки обслуговування та заміни чи капітального ремонту внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання на поточний і фактично виконані у попередній період та іншу інформацію, що вимагається чинними нормативно-правовими актами, а також інформацію про ефективне споживання природного газу. Така інформація оприлюднюється на сайті Виконавця                           і безкоштовно надається Споживачу на його запит;

5) у разі оприлюднення уповноваженим органом рішення про зміну тарифу на постачання якісного природного газу та обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання публікувати на сайті Виконавця                     . (і в передбачених законодавством випадках в засобах масової інформації) детальну інформацію про структуру нового тарифу і ціну кожної з його складових, зміни в хімічному складі природного газу та його якості і направити Споживачеві письмову пропозицію щодо внесення відповідних змін до Договору;

6) надсилати Споживачеві безоплатно платіжні документи та форми звернень;

7) належним чином розглядати в установленому законодавством порядку звернення Споживача і за наявності відповідних підстав задовольняти вимоги прохальної частини його звернення;

8) забезпечувати належну організацію власної роботи для можливості передачі та обробки звернення Споживача таким чином, щоб в результаті він отримав обґрунтовану відповідь на окремішньо кожне питання прохальної частини свого звернення. В противному разі дії Виконавця вважаються такими, котрі спрямовані на протиправне приховування важливої для Споживача інформації з метою принизити його честь і гідність та нанести йому матеріальну шкоду;

9) без комісії приймати плату щодо відшкодування за фактично спожитий природний газ та за обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання будь-яким із способів передбачених Договором;

10) відшкодовувати збитки, понесені Споживачем за наступних підстав, у випадку:

- відсутності у попередній період укладених між Сторонами належних договорів – здійснені Споживачем проплати щодо відшкодування за спожитий природний газ та за обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання вважаються вчиненими наперед на ту ж саму кількість місяців починаючи з дати набуття чинності Договором;

такий само період починаючи з часу закінчення строку дії попереднього чинного договору;

- відсутності у попередній період до грудня 2010 року підтвердження здійснення перерахунків пов’язаних з фактично спожитим відповідно до розрахунків побудованих на кількості помісячно спожитого споживачами міста природного газу згідно показів лічильника встановленого на ГРМ  – фактично здійснені Споживачем проплати щодо відшкодування за спожитий природний газ у ці місяці, вважаються вчиненими наперед на ту ж саму кількість кубічних метрів, починаючи з дати набуття чинності Договором;

- відсутності у попередній період документального, помісячного підтвердження повного обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання  – фактично здійснені Споживачем проплати щодо відшкодування за обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання, вважаються вчиненими наперед на ту ж саму кількість місяців починаючи з дати набуття чинності Договором;

- відсутності у попередній період документального, помісячного підтвердження здійснення вчасної заміни чи капітального ремонту елементів, внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання строк експлуатації котрих закінчився і до їх повної заміни чи капітального ремонту – фактично здійснені Споживачем проплати щодо відшкодування за обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання, вважаються вчиненими наперед на ту ж саму кількість місяців починаючи з дати набуття чинності Договором;

- при виявленні наявності неякісного чи з невідповідними параметрами природного газу в межах дії Договору – вважається, що спожите у такі місяці Споживачем постачалось за кошти Виконавця починаючи з дати попередньої позитивної перевірки якості чи параметрів природного газу і до наступної позитивної перевірки. У разі, якщо Споживач уже здійснив проплату, то вона вважається вчиненою наперед на ту ж саму кількість місяців;

- при виявленні наявності неякісного, невчасного обслуговування внутрішньо будинкових, внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання або не здійснення вчасної заміни чи капітального ремонту елементів, строк експлуатації котрих закінчився в межах дії Договору – вважається, що у виявлені таким чином місяці послуга надавалась за кошти Виконавця. У разі, якщо Споживач уже здійснив проплату, то вона вважається проплатою за ту ж саму кількість місяців у майбутньому;

11) інформувати Споживача про умови гарантованого постачання природного газу Виконавцем, на якого в установленому законодавством порядку покладені спеціальні обов’язки із постачання природного газу побутовим споживачам;

12) забезпечувати конфіденційність даних, які отримуються від Споживача та не використовувати їх всупереч його інтересів;

13) невідкладно інформувати Споживача про неспроможність продовжувати постачання йому природного газу та повідомити про його право:

на відшкодування збитків, завданих у зв’язку з неможливістю подальшого виконання Виконавцем своїх зобов’язань за Договором;

вибрати іншого Виконавця;

перейти до Виконавця, на якого в установленому порядку покладені спеціальні обов’язки (за його наявності), який не має права відмовити Споживачу в укладанні договору постачання природного газу;

14) виконувати інші обов’язки, покладені на Виконавця чинним законодавством та/або Договором.

VIІ. Порядок припинення та відновлення газопостачання

7.1. За умови порушення Споживачем строків оплати за Договором, у тому числі за графіком погашення заборгованості та після встановленого Договором терміну, за умови відсутності між Сторонами не завершеного судового спору, Виконавець має право на вчинення дій з припинення постачання природного газу Споживачу.

7.2. Припинення газопостачання не звільняє Споживача від обов’язку сплачувати заборгованість, за умови відсутності між Сторонами не завершеного судового спору предметом якого є заборгованість однієї чи обох Сторін.

7.3. Відновлення газопостачання Споживачу може бути здійснено за умови повного розрахунку Споживача за послуги з газопостачання за Договором або після складання Сторонами графіка погашення заборгованості на умовах Договору та відшкодування витрат Виконавця на припинення та відновлення газопостачання.

7.4. Якщо за ініціативою Споживача необхідно припинити газопостачання до його квартири чи до окремих газових приладів для проведення ремонтних робіт, реконструкції чи технічного переоснащення тощо, Споживач має звернутися до Виконавця.

VIIІ. Відповідальність Сторін

8.1. За невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань за Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену Договором та чинним законодавством.

8.2. Виконавець має право вимагати від Споживача відшкодування збитків, а Споживач відшкодовує збитки, понесені Виконавцем, виключно у разі:

порушення Споживачем строків розрахунків з Виконавцем - в розмірі, погодженому Сторонами в Договорі;

відмови Споживача надати представнику Виконавця доступ до квартири, що завдало Виконавцю збитків, - в розмірі фактичних збитків Виконавця.

8.3. Виконавець відшкодовує Споживачу збитки, понесені Споживачем у зв’язку з неправомірним припиненням постачання Виконавцем природного газу Споживачу, в обсягах, передбачених Правилами постачання, Договору та зазначеному в пп. 10) п. 6.2. Роз. VІ зокрема.

8.4. Виконавець не відповідає за будь-які перебої у транспортуванні або розподілі природного газу, які стосуються функціонування, обслуговування та/або розвитку газотранспортної та/або газорозподільної системи, а також за будь-яке погіршення якості природного газу, що сталося з вини відповідального системного оператора у тому разі, якщо невідкладно повідомить про таке Споживача та зменшить для нього на обґрунтовану величину розмір відшкодування.

8.5. Порядок документального підтвердження порушень умов цього Договору, а також відшкодування збитків встановлюється Правилами постачання та Договором. При цьому Виконавець зобов’язаний надати Споживачу інформацію пов’язану з обставинами ймовірного нанесення шкоди Споживачу. У разі відмови Виконавця надати Споживачу інформацію пов’язану з обставинами ймовірного нанесення шкоди Споживачу вважається, що Виконавець погодився своїм коштом постачати Споживачу природний газ та обслуговувати внутрішньо будинкові, внутрішньо квартирні мереж і обладнання газопостачання й споживання.

ІХ. Порядок розв'язання спорів

9.1. Сторони намагаються вирішити всі спори та розбіжності стосовно укладення, переукладення та виконання умов Договору шляхом переговорів.

9.2. У разі недосягнення згоди щодо спірних питань шляхом переговорів Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення спору до

                                                                        . (далі – Регулятор) чи його територіального підрозділу                                                                         . (далі – т.п. Регулятора) та/або передати спір на вирішення суду.

9.3. Врегулювання спорів Регулятором чи т.п. Регулятора здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи т.п. Регулятора не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

У разі виникнення спірних питань на стадії укладення Договору

X. Форс-мажор

10.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за цим Договором, якщо це невиконання є наслідком непереборної сили (форс-мажорних обставин).

10.2. Під форс-мажорними обставинами розуміють надзвичайні та невідворотні обставини, що об'єктивно унеможливлюють виконання зобов'язань, передбачених умовами цього Договору.

10.3. Строк виконання зобов'язань за цим Договором відкладається на строк дії форс-мажорних обставин.

10.4. Сторони зобов'язані негайно повідомити про форс-мажорні обставини та протягом чотирнадцяти днів з дня їх виникнення надати підтвердні документи щодо їх настання відповідно до законодавства.

10.5. Виникнення форс-мажорних обставин не є підставою для відмови Споживача від сплати Виконавецьу за послуги, які були надані до їх виникнення.

XІ. Строк дії Договору та інші умови

11.1. У разі виникнення спірних питань на стадії укладення Договору Сторони проводять переговори шляхом особистого спілкування та за допомогою Інтернету обмінюючись електронними листами та використовуючи матеріали розміщені на своїх сайтах.

Неузгоджені питання переносяться на розгляд до т.п. Регулятора.

Неузгоджені питання за допомогою т.п. Регулятора переносяться на розгляд до Регулятора.

Щодо питань котрі все ж не вдалось узгодити, то складається протокол розбіжностей і разом з узгодженою частиною проекту Договору Виконавець своїм коштом, звертається до суду де й завершується процес укладення Договору зі строком дії один рік.

11.2. У разі внесення в установленому законодавством порядку змін до змісту Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого Регулятором, Сторони узгоджують доцільність внесення у Договір певних змін і їх зміст.

11.3. За умови відсутності заборгованості та виконання своїх зобов’язань перед Виконавцем Споживач має право розірвати Договір в будь-який час без сплати будь-яких штрафних санкцій чи іншої фінансової компенсації Виконавцю шляхом надання Виконавцю одностороннього письмового повідомлення щонайменше за три тижні до бажаної дати розірвання.

11.4. За умови відсутності заборгованості та виконання своїх зобов’язань перед Споживачем Виконавець має право розірвати Договір лише у разі припинення газопостачання Споживачу у випадках, передбачених Договором та Правилами постачання, шляхом надання Споживачу письмового повідомлення про намір розірвати Договір щонайменше за тридцять днів до бажаної дати розірвання.

11.5. Дія Договору також припиняється у разі:

1) втрати Виконавцем ліцензії на постачання;

2) банкрутства або припинення господарської діяльності Виконавцем;

3) зміни власника квартири Споживача.

11.6. Співвласниками квартири є п’ять осіб. Договір укладається зі Споживачем, котрий зі сторони співвласників і несе одноособово тягар відповідальності передбачених умовами наявними в Договорі. Інші співвласники квартири звільнені від відповідальності передбаченої умовами наявними в Договорі. Письмову згоду з його змістом і даним положенням вони декларують своїми підписами.

11.7. У разі звільнення квартири (остаточного припинення користування природним газом) Споживач зобов'язаний повідомити про це Виконавця не пізніше ніж за двадцять робочих днів. До вказаної дати між Сторонами здійснюється повний розрахунок згідно чинного законодавства та Договору. 

11.8. Усі повідомлення за Договором вважаються зробленими належним чином у разі, якщо вони здійснені в письмовій формі та надіслані рекомендованим листом, вручені кур’єром або особисто за зазначеними в Договорі адресами Сторін. Датою отримання таких повідомлень буде вважатися дата їх особистого вручення або дата поштового штемпеля відділу зв'язку за місцезнаходженням одержувача.

Споживач зобов’язується у місячний строк повідомити Виконавця про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в Договорі.

 

 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КИЇВОБЛ ГАЗ"

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ФІЛІЯ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВОГО ГОСПОДАРСТВА

09107, Київська обл. м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 61   тел. (04563) 9-21-44, факс 9-29-43

№ KV 0.4.3 – ЛВ – 3776 – 0616

від "24" червня 2016р.

на вх..№ ЗГ-4549-КV1.0-0616 від 21.06.16р.

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163-а кв.130 м. Біла Церква

На Вашу пропозицію від 20.06.16р. повідомляю наступне.

Згідно Кодексу газорозподільних систем, договір розподілу природного газу с публічним та укладається з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України за формою Типового договору розподілу природного газу.

Оператор ГРМ ПАТ «Київоблгаз» на головній сторінці свого веб-сайту - електронна адреса - https://kv.l04ua/ua/files/10478/1 , власних центрах обслуговування споживачів розмістило редакцію договору розподілу природного газу та роз'яснення щодо укладення та приєднання споживача до договору розподілу природного газу.

Договір розподілу природного газу між Оператором ГРМ та споживачем укладається шляхом підписання заяви-приєднання споживача до умов договору розподілу природного газу, що відповідає Типовому договору розподілу природного газу, розміщеному на офіційному веб-сайті Регулятора та Оператора ГРМ та/або в друкованих виданнях, що публікуються на території його ліцензованої діяльності з розподілу газу, і не потребує двостороннього підписання сторонами письмової форми договору.

Для забезпечення приєднання до договору розподілу природного гачу всіх фактично підключених до/через ГРМ Вам направлено сформовану заяву-приєднання до умов договору розподілу природного газу з Вашими персоніфікованими даними та Вашого об'єкта.

Оператор ГРМ може надати споживачу підписану його уповноваженою особою письмову форму договору розподілу природного газу.

У разі незгоди споживача приєднуватися до умов договору розподілу природного газу споживач не має права використовувати природний газ із ГРМ та має подати до Оператора ГРМ письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

Якщо в результаті реконструкції чи технічного переоснащення вже підключеного до Г'РМ об'єкта та/або зміни форми власності чи власника цього об'єкта є необхідність внесення змін до персоніфікованих даних споживача або укладання договору розподіл) природного газу з новим власником, споживач (замовник) повинен самостійно звернутися до Оператора ГРМ з відповідною заявою про внесення змін до персоніфікованих даних або укладання договору розподілу природного газу.

Нові власники об'єктів, підключених в установленому законодавством порядку до ГРМ, разом із заявою про укладання договору розподілу природного газу (формування заяви-приєднання до умов договору розподілу природного газу) подають Оператору ГРМ такі документи:

1) копії документів, якими визначено право власності чи користування замовника на його об'єкт (приміщення);

2) копії документів замовника на право укладання договорів, а саме документів, які посвідчують фізичну особу або її представника (для фізичних осіб), документів, які посвідчують статус юридичної особи чи фізичної особи - підприємця та її представника (для юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців), та копію документа про взяття на облік або реєстрацію у територіальних органах Державної фіскальної служби;

3) копію належним чином оформленої довіреності на представника замовника, уповноваженого представляти інтереси замовника під час процедури укладання договору розподілу природного газу (за потреби).

Якщо додані до заяви про внесення змін до персоніфікованих даних споживача або про укладання договору розподілу природного газу з новим власником об'єкта дані потребують уточнення, Оператор ГРМ протягом п'яти робочих днів з дня реєстрації заяви направляє споживачу (замовнику) письмовий запит щодо уточнення даних.

За відсутності зауважень або після їх усунення Оператор ГРМ протягом десяти робочих днів з дня реєстрації заяви (або дати усунення зауваження) повідомляє споживача про коригування персоніфікованих даних, а для нового споживача надає (підтверджує) сформовану заяву-приєднання до умов договору розподілу природного газу.

Фактом приєднання споживача до умов договору розподілу природного газу (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти договір розподілу природного газу, зокрема повернення підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка Оператора ГРМ та/або документально підтверджене споживання природного газу.

Оператор ГРМ не маг права відмовити споживачу, власні об'єкти якого підключені до/через ГРМ, в укладанні договору розподілу природного газу за умови дотримання споживачем вимог щодо укладення договору розподілу природного гачу, передбачених Кодексом газорозподільних систем.

У разі звільнення займаного об'єкта або приміщення (остаточного припинення користування природним газом) споживач зобов'язаний повідомити про це Оператора ГРМ не пізніше ніж за 20 робочих днів до дня звільнення об'єкта або приміщення (остаточного припинення користування природним газом) та остаточно розрахуватись з ним за договором розподілу природного газу до вкачаного споживачем дня звільнення об’єкта або приміщення (остаточного припинення користування природним газом) включно.

Оператор ГРМ зобов'язаний припинити розподіл (газопостачання) природного газу споживачу із заявленого ним дня звільнення об'єкта або приміщення (остаточного припинення користування природним газом).

У разі неповідомлення або несвоєчасного повідомлення споживачем Оператора ГРМ про звільнення об'єкта або приміщення (остаточне припинення користування природним газом) споживач зобов'язаний здійснювати оплату послуг за договором розподілу природною гачу. як випливає з умов договору.

Договір розподілу природного гачу з новим споживачем укладається після припинення договору розподілу природного газу із споживачем, який звільняє об'єкт або приміщення.

Згідно Правил постачання природного газу, договір постачання природного газу побутовим споживачам укладається з урахуванням статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного . кодексу України шляхом заявочного приєднання побутового споживача до умов договору постачання природного гачу побутовим споживачам, що розміщений на офіційному веб-сайті Регулятора та постачальника і не потребує двостороннього підписання письмової форми договору.

Постачальники ТОВ «Київоблгаз збут» на власному сайті https://kvgaszbut.l04ua/ua/files/10309/1 розмістив редакцію договору постачання природного газу, яка має відповідати типовому договору постачання природного газу побутовим споживачам.

Для забезпечення приєднання до умов договору постачання природного гачу побутовим споживачам усіх діючих побутових споживачів, об'єкти яких знаходяться в межах закріпленої території постачальника із спеціальними обов'язками, останній в установленому порядку надсилає кожному побутовому споживачу заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам з персоніфікованими даними щодо споживача та його об'єкта за встановленою формою.

За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її зміст)' побутовий споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та повернути один її примірник постачальнику. Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання. фактом згоди споживача про приєднання до умов договору (акцептування заяви-приєднання) є сплачений споживачем рахунок (квитанція) постачальника за поставлений природний газ, а щодо постачальника із спеціальними обов'язками - і факт фактичного споживання природного газу після офіційного опублікування договору таким постачальником відповідно до вимог цих Правил, що має підтверджуватися документально, за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

У разі незгоди споживача укладати договір з постачальником із спеціальними обов'язками та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

Якщо в результаті реконструкції чи технічного переоснащення об'єкта побутового споживача, зміни його власника та щодо нових побутових споживачів, що будуть приєднані до газорозподільних систем Оператора ГРМ, є необхідність внесення змін до персоніфікованих даних споживача або укладання договору постачання природного газу з новим власником, побутовий споживач (новий власник) повинен самостійно звернутися до постачальника із спеціальними обов'язками з відповідною заявою про внесення змін до персоніфікованих даних або укладання договору постачання природного газу.

Нові власники об'єктів (нові споживачі) разом із заявою про укладання договору постачання природного газу пред'являють постачальнику із спеціальними обов'язками оригінали таких документів:

документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення);

документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства - національний паспорт або документ, що його замінює), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті. - серія та номер паспорта);

належним чином оформлена довіреність на представника побутового споживача, уповноваженого представляти його інтереси під час процедури укладання договору на постачання природного газу (за необхідності).

Якщо подані до заяви про внесення змін до персоніфікованих даних споживача або про укладання договору на постачання природного газу з новим власником об'єкта (новим споживачем) дані потребують уточнення, постачальник із спеціальними обов'язками протягом п'яти робочих днів з дня реєстрації заяви надсилає споживач) письмовий запит щодо уточнення даних.

За відсутності зауважень або після їх усунення постачальник із спеціальними обов'язками протягом десяти робочих днів з дня реєстрації заяви (або з дати усунення зауваження) повідомляє споживача про корегування персоніфікованих даних або укладання договору постачання природного газу.

Процедура укладання споживачем договору постачання природного газу побутовим споживачам з іншими постачальниками (відмінними від постачальника із спеціальними обов'язками) с аналогічною, як для постачальника із спеціальними обов'язками, крім вимоги щодо припинення споживачем власного газоспоживання за наявності діючого постачальника.

При цьому при укладанні договору постачання природного газу побутовим споживачам з іншим постачальником договір постачання природного  газу з  постачальником  із спеціальними обов'язками (за його наявності) на період постачання гачу новим постачальником не розривається, а лише призупиняється в частині постачання природного газу на період поставки газу новим постачальником.

Договір постачання природного газу побутовим споживачам з новим постачальником має бути укладений на весь очікуваний обсяг споживання природного газу, необхідний побутовому споживачу, та на строк, який кратний величині розрахункового періоду.

У разі невиконання зобов'язань з постачання природного газу побутовому споживачу діючим постачальником (за умови відсутності простроченої заборгованості споживача перед цим постачальником) постачання природного газу споживачу постачальником із спеціальними обов'язками відновлюється у повному обсязі з першого дня, наступного після дня припинення виконання зобов'язань діючим постачальником.

За власної ініціативи постачальник має право надати споживачу підписану його уповноваженою особою письмову форму договору на постачання природного газу.

У разі звільнення займаного приміщення (остаточного припинення користування природним газом) побутовий споживач зобов'язаний повідомити про це діючого постачальника не пізніше ніж за двадцять робочих днів до дня звільнення приміщення (остаточного припинення користування природним газом) та остаточно з ним розрахуватись за договором на постачання природного газу до вказаного споживачем дня звільнення приміщення (остаточного припинення користування природним газом) включно.

У разі неповідомлення або несвоєчасного повідомлення споживачем діючого постачальника про звільнення приміщення (остаточне припинення користування природним газом) споживач зобов'язаний здійснювати оплату за договором на постачання природного газу, виходячи з умов договору. При цьому договір постачання природного газу з новим споживачем укладається після розірвання договору па постачання із споживачем, який звільняє приміщення.

За однією поштовою адресою укладається один договір постачання природного газу.

У разі коли об'єкт побутового споживача перебуває у власності (користуванні) кількох осіб, укладається один договір з одним із співвласників (користувачів) за умови письмової згоди всіх інших співвласників (користувачів), про що робиться відмітка в заяві-приєднанні.

Постачання природного газу побутовим споживачам здійснюється за вільними цінами, крім ціни постачальника із спеціальними обов'язками, яка встановлюється відповідно до законодавства.

Порядок оплати за поставлений газ визначається в заяві-приєднанні.

Споживач не обмежується у праві здійснювати оплату за договором на посіачання природного газу через - банківську платіжну систему, он-лайн переказ, поштовий переказ. внесення готівки через касу постачальника та в інший не заборонений законодавством спосіб.

Розрахунки за послуги з газопостачання можуть провадитися на підставі даних Оператора ГРМ про об'єм (обсяг) газу, визначений за підсумками місяця за договором розподілу природного газу, укладеного між побутовим споживачем та Оператором ГРМ. або за плановою величиною середньомісячного споживання в опалювальний та міжопалювальний період.

Порядок розрахунків та планові величини середньомісячного споживання (якщо по них будуть здійснюватися розрахунки) визначаються в заяві-приєднанні.

Якщо об'єм (обсяг) постачання та споживання природного газу буде визначатись за плановими величинами середньомісячного споживання. їх значення не можуть використовуватися постачальником при здійсненні балансування газотранспортної системи України. При цьому постачальник зобов'язується не рідше одного разу на шість місяців здійснювати звіряння фактичного об'єму (обсягу) споживання природного газу з даними Оператора ГРМ та здійснювати відповідний перерахунок споживачу. За відхилення нарахованих сум за плановими величинами та фактичним споживанням за даними Оператора ГРМ пеня не стягується.

Розрахунковим періодом для визначення розміру оплати послуг з газопостачання побутовим споживачем є календарний місяць.

При розрахунку за платіжними документами (рахунками постачальника) оплата за послуги з газопостачання має бути здійснена споживачем у терміни, визначені в рахунку, який не може бути меншим п'яти робочих днів з моменту отримання споживачем цього рахунку.

У разі переплати сума переплати зараховується в рахунок оплати па наступний розрахунковий період або повертається на поточний рахунок споживача на його письмову вимогу.

У разі виникнення у споживача заборгованості за договором постачання природного газу за домовленістю сторін (постачальника та споживача) може бути укладений графік погашення заборгованості, який оформлюється додатком до договору або окремим договором про реструктуризацію заборгованості.

У разі відсутності графіка погашення заборгованості постачальник мас право грошові кошти, отримані від споживача в поточному розрахунковому періоді, зарахувати в рахунок погашення існуючої заборгованості споживача відповідно до черговості її виникнення.

Укладення сторонами та дотримання споживачем узгодженого графіка погашення заборгованості не звільняє споживача від виконання поточних зобов'язань за договором.

У разі відсутності графіка погашення заборгованості або його недотримання чи неоплати поточних платежів постачальник має право у порядку, визначеному цим розділом та договором постачання природного газу, припинити або обмежити постачання природного газу на об'єкт споживача до повного погашення заборгованості.

Якщо побутовий споживач відповідно до законодавства мас пільги з оплати природного газу, у заяві-приєднанні постачальника із спеціальними обов'язками має міститися відповідна інформація.

У разі отримання права на пільги з оплати природного газу побутовий споживач повинен звернутися до постачальника із спеціальними обов'язками з письмовою заявою та документами, що підтверджують його право на пільги.

У разі отримання адресної субсидії або іншого виду державної соціальної допомоги побутовий споживач вносить плату за надані послуги з газопостачання в установленому порядку.

Якщо побутовий споживач не здійснив оплату за спожитий природний газ протягом десяти днів після строку, визначеного договором постачання природного газу, постачальник має право здійснити заходи з припинення постачання природного газу споживачу шляхом направлення споживачу письмового повідомлення (з відміткою про вручення) з вимогою самостійно припинити споживання природного газу за рахунок перекриття запірного пристрою перед газовим приладом та допустити представника постачальника за пред'явленням службового посвідчення на об'єкт для пломбування запірних пристроїв, що має здійснюватися з дотриманням техніки безпеки. При цьому в повідомленні про припинення споживання природного газу постачальник мас зазначити підстави та дату припинення газоспоживання, яка не може бути раніше ніж за три дні до дати отримання повідомлення.

Постачальник має право здійснити заходи з припинення газопостачання споживачу через залучення до цих робіт Оператора ГРМ. Для цього постачальником має бути укладений з Оператором ГРМ договір на виконання робіт, пов'язаних з припиненням/обмеженням газопостачання споживачам. При необхідності здійснення заходів з обмеження чи припинення газопостачання споживачу Оператором ГРМ постачальник надсилає Оператору ГРМ відповідне письмове повідомлення (з позначкою про вручення), копію якого надсилає споживачу (з позначкою про вручення), в якому повинен зазначити підстави припинення, дату та час, коли необхідно припинити розподіл природного газу на об'єкт споживача. У такому разі Оператор ГРМ відповідно до умов укладеного договору на виконання робіт,  пов'язаних  з припиненням/обмеженням  газопостачання, здійснює в установленому порядку припинення розподілу природного газу на об'єкт споживача, після чого повідомляє про це постачальника.

Побутовий споживач, що має прострочену заборгованість перед постачальником за послуги з газопостачання, не має права протидіяти постачальнику та/або Оператору Г'РМ у заходах із припинення газопостачання та на письмову вимогу постачальника має самостійне) припинити власне газоспоживання.

У разі оплати простроченої заборгованості за договором на постачання природного газу до зазначеного в повідомленні про припинення газопостачання часу та завчасного (до дня припинення) надання постачальнику підтвердних платіжних документів (а Оператору ГРМ - копій) газопостачання побутовому споживачу не припиняється.

Якщо в результаті відмови в доступі до об'єкта побутового споживача постачальник не здійснив опломбування запірних пристроїв перед газовими приладами споживача-боржника або Оператор Г'РМ не здійснив припинення розподілу природного газу на об'єкт побутового споживача, постачальник має право вимагати від споживача-боржника оплати вартості природного газу, фактично спожитого ним (поставленого постачальником) за договором постачання природного газу, та за ціною, визначеною в договорі, а також вимагати від споживача відшкодування збитків, які розраховуються відповідно до пункту 6 розділу VI Правил постачання природного газу.

Припинення газопостачання не звільняє побутового споживача від обов'язку сплатити заборгованість за фактично спожитий природний газ.

Відновлення газопостачання споживачу здійснюється за умови оплати простроченої заборгованості за природний газ за договором або складання між постачальником і а споживачем графіка погашення заборгованості та відшкодування витрат постачальника на припинення та відновлення газопостачання.

Побутовий споживач має право на:

вільний вибір постачальника та безоплатну зміну постачальника;

безперервне отримання природного газу за умовами договору постачання природного газу;

зменшення розміру плати в разі погіршення наданих постачальником послуг:

отримання інформації про загальні умови постачання (у тому числі ціни), порядок плати за спожитий природний газ. права та обов'язки постачальника та побутового споживача, зазначення актів законодавства, якими регулюються відносини між постачальником і побутовим споживачем, наявні способи досудового вирішення спорів з постачальником тощо;

розірвання договору та/або відшкодування збитків в установленому законодавством порядку, зокрема цими Правилами:

проведення звіряння розрахунків з підписанням відповідного акта;

безоплатне отримання інформації про обсяги та інші показання власного споживання природного газу:

інші права, передбачені цими Правилами та чинним законодавством.

Побутовий споживач зобов'язаний:

укласти договір постачання природного газу з постачальником, а за відсутності укладеного договору припинити відбір (споживання) природного газу з газорозподільної системи;

забезпечувати своєчасну та повну оплату вартості природного газу згідно з умовами договору;

раціонально використовувати природний газ, обережно поводитися з га юними приладами і пристроями;

не пізніше ніж за двадцять робочих днів до звільнення приміщення або повного припинення газоспоживання письмово повідомити діючому постачальнику про розірвання договору та розрахуватися за спожитий природний газ;

безперешкодно допускати у свої житлові та підсобні приміщення, де розташовані газові прилади і пристрої, лічильник газу, представників постачальника після пред'явлення ними відповідних службових посвідчень для звіряння показань фактично використаних обсягів природного газу;

проводити на вимогу постачальника звіряння фактично використаних обсягів природного газу з підписанням відповідного акта та пред'являти платіжні документи на вимогу постачальника для перевірки правильності оплати;

виконувати інші обов'язки, передбачені цими Правилами та чинним законодавством.

Постачальник має право:

укласти договір постачання природного газу в порядку, визначеному цими Правилами;

отримувати від побутового споживача плату за поставлений природний газ;

вимагати від побутового споживача відшкодування збитків у передбачених цими Правилами випадках;

ініціювати припинення постачання природного газу побутовому споживачеві;

безперешкодного доступу до лічильників газу, встановлених у побутового споживача, для перевірки показань фактично використаних побутовим споживачем обсягів природною газу;

проводити разом із побутовим споживачем звіряння фактично використаних обсягів природного газу з підписанням відповідного акта;

інші права, передбачені цими Правилами та чинним законодавством.

Постачальник зобов'язаний:

забезпечити безперервне постачання газу в порядку, передбаченому договором;

публікувати в засобах масової інформації та на власному сайті чинну редакцію цих Правил та договору постачання природного газу, а також перелік послуг, що надаються побутовому споживачеві;

публікувати в засобах масової інформації та на власному сайті детальну інформацію про зміну цін на природний газ за п'ять днів до введення їх у дію (норма діє для постачальників із спеціальними обов'язками);

надавати побутовим споживачам інформацію щодо ціпи природного газу, порядку плати за спожитий природний газ тощо;

видавати побутовому споживачеві безоплатно платіжні документи або абонентські книжки з бланками квитанцій (якщо за умовами договору вони є способом розрахунку):

розглядати в установленому порядку претензії побутового споживача щодо нарахувань за спожитий природний газ і за наявності відповідних підстав задовольняти його вимоги:

укладати з побутовим споживачем договір постачання природного газу, якщо він с постачальником із спеціальними обов'язками;

відкрити в уповноваженому банку поточний рахунок із спеціальним режимом використання для зарахування грошей за спожитий природний газ та зазначати його помер у договорі (норма діє для постачальників із спеціальними обов'язками);

у разі перерахування побутовими споживачами грошей за спожитий природний газ на інші рахунки постачальника (крім поточного рахунку із спеціальним режимом використання для зарахування грошей за спожитий природний газ) повернути їх за заявою побутового споживача або з власної ініціативи в триденний строк з моменту надходження (норма діс для постачальників із спеціальними обов'язками);

визначати ціну на природний газ з урахуванням вимог чинного законодавства;

дотримуватися мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів природного газу;

виконувати інші обов'язки, передбачені цими Правилами та чинним законодавством.

Побутовий споживач є відповідальним за:

несвоєчасне та/або не в повному обсязі внесення плати за надані послуги з газопостачання;

відмову в доступі до об'єкта споживача представникам постачальника для виконання ними функцій, передбачених цими Правилами та договором;

порушення інших вимог цих Правил.

Про порушення, допущені побутовим споживачем під час постачання природного газу, відповідальні представники постачальника складають акт-претензію у двох примірниках, один з яких залишається в побутового споживача.

Постачальник є відповідальним за:

порушення вимог цих Правил;

несвоєчасне надання інформації або надання недостовірної інформації;

безпідставне припинення газопостачання.

У разі порушення постачальником цих Правил та умов договору постачання природного газу побутовий споживач подає постачальнику претензію, складену в доцільній формі. Постачальник повинен протягом п'яти робочих днів усунути порушення чи надати побутовому споживачеві обґрунтовану відмову.

Постачальник не відповідає за ненадання або неякісне надання послуг з газопостачання, якщо це сталося з вини побутового споживача (відмова в доступі до об'єкта споживача представникам постачальника у випадках, передбачених цими Правилами) або внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру.

У разі коли між побутовим споживачем і постачальником не досягнуто згоди про надання послуг з газопостачання, розмір їх оплати, відшкодування збитків, спірні питання вирішуються в судовому порядку.

Споживач та постачальник не обмежуються в праві звернутися до Регулятора чи його територіальних підрозділів за відповідними роз'ясненнями щодо тлумачення цих Правил та правовідносин на ринку природного газу.

Начальник Білоцерківської філії ПАТ «Київоблгаз» Кищук Б.П.

Начальник Білоцерківського територіального відділу реалізації ТОВ «Київоблгаз збут» Кухарська Н.В.

Вик.:Мордатенко К.Л. 39-24-30

  

Н2 Начальникові Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства

публічного акціонерного товариства «Київоблгаз»

Кищуку Борису Павловичу

09107, вул. Ярослава Мудрого 61, м. Біла Церква Київської області

Н3 Начальникові Білоцерківського територіального відділу реалізації

товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз збут»

Кухарській Наталі Володимирівні

09107, вул. Ярослава Мудрого 61, м. Біла Церква Київської області

споживача: Діхтяра Петра Семеновича

Таращанська 163-а кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо

ненадання належної відповіді на звернення

Пропозиція щодо започаткування процесу укладення попередніх договорів на постачання природного газу та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання, а також отримання пов’язаної з ним інформації.

21.06.2016р. я звернувся (далі – з.1) до:

міського голови міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого (далі – мГ) вх. № 7812

начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» Юрія Миколайовича Кошляка (далі – Н1) вх. № 183

начальника Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Київоблгаз» Кищука Бориса Павловича (далі – Н2) вх. № ЗГ – 45 49 – КV1.0 – 0616

начальника Білоцерківського територіального відділу реалізації товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз збут» (далі – Н3) вх. № ЗГ – 1171 – КVг1.0 – 0616

03.07.2016р. я отримав спільну відповідь Н2 і Н3 від 24.06.2016р. № KV 0.4.3 – ЛВ – 3776 – 0616 (далі – в.1) на з.1 до Н2 виконану Мордатенком Костянтином Леонідовичем.

Ознайомившись зі змістом в.1 вважаю її некоректною. Для прикладу.

Набравши рекомендовані сайти: https://kv.l04ua/ua/files/10478/1 і https://kvgaszbut.l04ua/ua/files/10309/1 я отримав відповідь «По вашому запиту нічого не знайшлось».

Нав’язуваний Вами публічний договір і підготовлений мною проект різняться між собою, як будинок розпусти і житловий будинок.

Оскільки мова йде про надзвичайно небезпечну та високовартісну складову житлово-комунальних послуг то так легковажити вважаю, що є недопустимим.

Надалі прошу виходити з того, що я є РІВНОПРАВНОЮ СТОРОНОЮ і пропоноване мною набуває статусу ІСТОТНИХ УМОВ до ДОГОВОРУ. З огляду на таке переконливо прошу з повагою віднестись до моїх пропозицій.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Виконати належним чином звернення Діхтяра Петра Семеновича від 21.06.2016р. до:

- міського голови міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого вх. № 7812;

- начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» Юрія Миколайовича Кошляка вх. № 183;

- начальника Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Київоблгаз» Кищука Бориса Павловича вх. № ЗГ – 45 49 – КV1.0 – 0616;

- начальника Білоцерківського територіального відділу реалізації товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз збут» вх. № ЗГ – 1171 – КVг1.0 – 0616 в межах своєї компетенції;

2. В межах своєї компетенції внести відповідні відомості до проекту договору «Про постачання природного газу та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання» підготовленого Діхтярем Петром Семеновичем;

3. Початком процедури укладення договору вважати дату належного виконання звернення Діхтяра Петра Семеновича від 21.06.2016р. до:

- міського голови міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого вх. № 7812

- начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» Юрія Миколайовича Кошляка вх. № 183

- начальника Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Київоблгаз» Кищука Бориса Павловича вх. № ЗГ – 45 49 – КV1.0 – 0616

- начальника Білоцерківського територіального відділу реалізації товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз збут» вх. № ЗГ – 1171 – КVг1.0 – 0616 та цього звернення.

11 липня 2016 року                                               П.С. Діхтяр

«Київоблгаз» вх. № ЗГ – 5114 – КV1.0 – 0716

«Київоблгаз збут» вх. № ЗГ – 1260 – КVг1.0 – 0716

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

вул. Ярослава Мудрого, 15. м. Біла Церква, Київська область. 09117. тел/факс (0456) 39-21-59. тол. (0456) 5-40-82 E-mail: bc_mvk@belom.ua.  Код ЕДРПОУ 04055009

18.07.16р. № Д 7812

Діхтяр П.С.

вул. Таращанська, 163-А, кв.130, м. Біла Церква, Київська обл., 09100

Розглянувши Вашу пропозицію від 21 червня 2016 року, повідомляємо наступне.

Відповідно до рішення Білоцерківської міської ради від 23.12.2005 року № 388, комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 6 визначено виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинку № 163-А по вул. Таращанська. Тарифом на вказані послуги для житлових будинків комунальної власності, які обслуговуються даним підприємством, витрати на обслуговування внутрішньобудинкових та внутрішньоквартирних газових мереж не передбачені.

Враховуючи вищевикладене, для вирішення даного питання рекомендуємо звернутись безпосередньо до Білоцерківського територіального відділу реалізації ТОВ «Київоблгаззбут».

Заступник міського голови С.І. Пахольчук

Соцков (04563)5-10-47

 

Міському голові міста Біла Церква Київської області

Геннадію Анатолійовичу Дикому

09117, вул. Ярослава Мудрого 19, м. Біла Церква, Київська обл.,

тел.: (04563)53232, сайт: http://www.bc-rada.gov.ua/

споживача: Діхтяра Петра Семеновича

Таращанська 163-а кв. 130, м. Біла Церква Київської області, п. ін.: 09106,

Сайт: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net

Заява щодо 

ненадання належної відповіді на звернення

23.07.2016р. я отримав підготовлену Соцковим та завізовану заступником міського голови Сергієм Івановичем Пахо-льчуком відповідь від 18.07.2016р. № Д 7812 (далі - в.2) на свою Пропозицію щодо започаткування процесу укладення попередніх договорів на постачання природного газу та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання, а також отримання пов’язаної з ним інформації від 20,21.06.2016р. (далі – з.1).

Ознайомившись зі змістом в.2 вважаю її некоректною. Для прикладу.

Посилання на рішення Білоцерківської міської ради від 23.12.2005 року № 388 містить його довільне тлумачення та позбавлено логіки формулювання думки. Відтак наведу витяги з нього.

Назва: Про визначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд. А також визначення виконавця централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води централізованого водовідведення у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква (далі – Р.388).

Преамбула: Розглянувши лист комунального підприємства "Білоцерківтепломережа" від 11.11.2005 року за № 1614 "Про визначення виконавця послуг у сфері житлово-комунальних послуг", на виконання п.п. 4 п. 1 ст.7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.2004 року за № 1875-ІV та Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженого Наказом Держжитлокомунгоспу України від 25.04.2005 року за № 60„ зареєстрованого в Мінюсті України 19 травня за № 541/10821 міська рада вирішила:

п.1: Визначити виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква - житлово-експлуатаційні контори № № 1 -8 - балансоутримувачі житлового фонду.

Отже. Жодного будинку і будинку по вул. Таращанська 163-а (далі – будинок), в Р.388 не зазначено. Разом з тим житлово-експлуатаційні контори і в числі інших й житлово-експлуатаційну контору № 6 (далі – ЖЕК-6) визначено виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква як балансоутримувача житлового фонду.

Для підтвердження приналежності будинку до Р.388 нажаль не існує жодних документів, або ж вони приховуються, котрими внормовано оформлення ЖЕК-6 чи будь-якого іншого підприємства, у якості балансоутримувача будинку і внутрішньобудинкових та внутрішньоквартирних газових мереж, зокрема.

Таким чином ЖЕК-6 не є балансоутримувачем будинку. Відтак він не міг, як то визначено чинним законодавством, бути виконавцем ні житлово-комунальних послуг, ні якоїсь з їх складових, по будинку. Тож ні ЖЕК-6, ні будь-яке інше підприємство не мало жодного права здійснювати господарську діяльність в його межах. Ото саме з цієї підстави я й пропоную укласти не договір, а попередній договір.

Незаконно здійснюючи господарську діяльність в межах будинку, ЖЕК-6 жодного разу документально не звітувала перед споживачами стосовно фактично виконаних ним робіт та не робив перерахунків при їх не виконанні. Однак з власних спостережень та зі стану будинку і окремих його елементів видно, що певну частину закладених в тариф робіт ЖЕК-6 не виконувала, а певну частину робіт взагалі не міг виконати (технічне обслуговування електричних плит, чистка приямків дворових туалетів тощо). І лише якусь, достеменно невідому споживачам, частину робіт, виконувала.

Наразі будинок це цілісний майновий комплекс тому подивовує твердження щодо виокремлення кимось з нього внутрішньобудинкових та внутрішньоквартирних газових мереж.

І нарешті. З якої підстави мене відіслано до Білоцерківського територіального відділу реалізації ТОВ «Київоблгаззбут» і це при тому, що я одночасно туди ж звертався про що свідчить зазначення адресатів з.1. Тим більше, що дане утворення ніяким обслуговуванням мереж не займається.

Так само подивовує підстава висловлення позиції ЖЕК-6 замість неї адже я так само згідно зазначення адресатів з.1 звертався й до неї. Отже. Попри те, що у з.1 мова йде про надзвичайно небезпечну та високовартісну складову житлово-комунальних послуг розглянуто її неналежно. Таке вважаю, що є недопустимим.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Виконати належним чином звернення Діхтяра Петра Семеновича від 21.06.2016р. до:

- міського голови міста Біла Церква Київської області Геннадія Анатолійовича Дикого вх. № 7812;

- начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «житлово-експлуатаційна контора № 6» Юрія Миколайовича Кошляка вх. № 183;

- начальника Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Київоблгаз» Кищука Бориса Павловича вх. № ЗГ – 45 49 – КV1.0 – 0616;

- начальника Білоцерківського територіального відділу реалізації товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз збут» вх. № ЗГ – 1171 – КVг1.0 – 0616 в межах своєї компетенції;

2. В межах своєї компетенції внести відповідні відомості до проекту договору «Про постачання природного газу та обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньо квартирних мереж і обладнання газопостачання й споживання»

підготовленого Діхтярем Петром Семеновичем.

26 липня 2016 року                     П.С. Діхтяр

 

 

Начальникові Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства 

публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз»

Ходаню Олексію Михайловичу

09100 вул. Ярослава Мудрого 61, м Біла Церква Київської обл., р/р 26003727186019

Київська регіональні дирекція "Райфайзен Банк Аваль" МФО 321121,

Поточний рахунок із спеціальним режимом використання 26033301105306 в

АТ Ощадбанку, МФО 322669 код ЄДРПОУ 25298224, тел.: 0456392144, факс: 0456392943 

Діхтяра Петра Семеновича

09106, вул. Таращанська 163-а, кв. 130, м. Біла Церква Київської області,

тел.: 0456330584, Інтернет-сторінка: http://komunal-social.io.ua, E-mail: pravo4@bigmir.net 

Заява

10.12.2012р. у поштовій скринці я виявив «пропозицію укласти договір» від 01.12.2012р. (далі - пропозиція) підкинуту оператором Юлією Миколаївною Черненко.

На разі пропозиція за своїм змістом мала ознаки ультиматуму оскільки містила погрозу припинення газопостачання моєї квартири.

Наданням мені відповіді-ультиматуму від 17.04.13р. вих. №718 з тією ж необґрунтованою вимогою укладення не відповідного чинному законодавству «Типового договору «Про надання населенню послуг з газопостачання»» від 18.04.2013р. № 3083453-5 (далі – тип.дог), а відтак нав’язуванням мені, за відсутності права вимоги, цивільно-правових відносин та додатково наданою довідкою-розрахунком від 24.04.2013р. вих. № 744 завершено більш ніж чотиримісячний цикл переговорів щодо спроби законодавчого внормування відшкодувань споживачем несених публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» (далі - татко) і Білоцерківською філією по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» (далі - доня) затрат, закінчилось тим самим ультиматумом.

За цей час не було встановлено права вимоги до мене за попередній час, як у татка, так і у доні. Адже.

Ні татко ні доня не є балансоутримувачами мого будинку. Їх не визначено виконавцем не те, що житлово-комунальних послуг а й послуги з газопостачання та обслуговування мереж газопостачання мого будинку і квартири зокрема. Відтак між нами не було і не могло бути цивільно-правових відносин. Татко й доня не були і не могли бути стороною в договорі зі мною. Всупереч такому, не спростувавши ознак нікчемності договору від 28.12.2001 року., як такого, а понад те, з 01.01.2006р. татко й доня дотепер послуговуються цим, з дозволу сказати «правочином». Разом з тим ними відкинуто усну домовленість щодо розробки й укладення попереднього договору котрий дозволяв започаткувати процес введення взаємовідносин у комунальній сфері міста в межі закону та легітимізувати відшкодування татові й доні несених затрат. Жодної з моїх пропозицій не внесено до тексту затвердженого ними і пропонованого до підписання мною тип.дог та вчинено застережні заходи проти такого.

За надуманої підстави відмовлено в наданні інформації щодо структури тарифів згідно котрих робились нарахування. Це що? Я маю задовольнятись навіть не таким «сорок і сорок – руб сорок. Пиво брав? Ні? – два сорок.», а просто рахунком, без пояснень, на тих-таки «два сорок».

Так само відмовлено в наданні інформації щодо фактично спожитої мною кількості газу. Тобто. Оскільки ближнім до моєї квартири лічильником котрим обліковується споживання і моєї квартири є лічильник розташований на ГРС (далі - лічильник) котрим обліковуються взагалі всі споживачі міста, то я, на думку татка й доні, не маю права на отримання такої інформації. Керуючись таким підходом мені не тільки не надано інформації згідно котрої я міг би перевірити дійсність розрахунків котрими визначалось фактично спожите мною, а й не надано їх результату котрий, як вбачається, належало відобразити у стовпчику «Бухгалтерський показник лічильника». На разі припускаю, що з підстави не вигідності для них, татко й доня взагалі НІКОЛИ ОФІЦІЙНО такі розрахунки не робили. За тих самих підстав котрі перебувають в межах дії кримінального законодавства, не надається мені навіть загальна інформація стосовно помісячної кількості газу виставленого до сплати споживачам міста та фактично спожите ними згідно показів лічильника. І таке вчиняється незважаючи на те, що з підведення підсумків взаємовідносин за попередній період розпочинається процес укладення договору. Нажаль зловживаючи своїм обов’язком складення проекту договору татко й доня відображають у проектах лише свій інтерес. Тобто. У разі недоплати ЇМ там є спеціальний пункт для зазначення розміру заборгованості та порядку відшкодувань за спожите. У разі переплати здійсненої споживачем – зась.

І це при тому, що на моє глибоке переконання фактично спожито було значно менше від нормативно визначеної кількості.

Згідно наданої інформації стосовно послуги з обслуговування мереж газопостачання мого будинку і квартири маю зазначити. Вперше за весь час з дня вселення до мене завітав майстер лише 27.12.2012р. З огляду на встановлений татком і донею порядком щодо знищення документів за попередній період одразу після оформлення майстром поточного обходу тож ненадання мені відповідних документів у період з 1992 і до 27.12.2012р. свідчить про їх відсутність, а відтак і є неспростовним підтвердженням відсутності послуги з обслуговування газової мережі мого будинку й квартири у цей період. Тобто. В той період обслуговування, як таке не здійснювалось. Отже. З одного боку. Татко й доня стягали плату за невиконані роботи. З іншого боку. Вони взагалі не мали права ні обслуговувати, ні тим більше стягати за обслуговування кошти. Адже. Не тільки моєї квартири, а й будинку у них не було на балансі. Та й дотепер не має. Для прикладу.

Це якби стороння особа самовільно заходилася порпатись в сейфах будь-яких банків. Звичайно ж сейфи, тим більше сучасні, є складними технічними пристроями котрі потребують обслуговування. Але ж не будь-ким. І на відповідних умовах. З цілим рядом застережень типу (козел – капуста, лисиця – кури) тощо.

На разі. Незважаючи на апріорі агресивно-недружню позицію татка й доні та прояв дикунсько-людожерського відношення до правозахисника, знаної в місті, та врешті похилого віку, серйозно хворої людини. Попри спробу в такому ж ключі здійснити розправу й зі мною, я пішов на компроміс і віднайшовши спосіб законодавчого виходу з ситуації котра склалась і триває на протязі стільки довгого часу запропонував його до реалізації. Більше того. Запропонував, за певну винагороду скласти проект попереднього договору. Потім запропонував скористатись вже напрацьованим мною проектом договору і проектом розробленим громадською організацією «Масив» розміщених на моїй Інтернет-сторінці. Насамкінець запропонував текст з поясненням початкового розділу договору. І все, як вода в пісок. Тож в результаті – звідки вибігли, туди й прибігли.

Вважаю, що з огляду на викладені вище обставини позицію татка й доні з’ясовано в повній мірі, як от. 

Ігнорування правами споживачів. Нав’язування їм протизаконного способу взаємовідносин тощо.

Ну і як мені за цих обставин діяти? Вважати себе упокореним без офіційно оголошеної і програної війни і здатись на милість переможця? Тоді маю потребу в роз’ясненні – хто ж є тим переможцем і над ким? Кримінал над громадянами? Тоді чому дотепер не легалізовано «ПОНЯТІЯ» котрим він послуговується та чому офіційно не скасовано законодавство? Припускаю, що дієте «тихою сапою». Так от повідомляю, що допоки «ПОНЯТІЯ» не легалізовано, я по них жити НЕ БАЖАЮ. Забігаючи дещо наперед повідомляю, що навіть у разі легалізації «ПОНЯТІЙ», жити по них я НЕ БУДУ. Ото прошу «зарубати собі це на носі». Та повернемось знову «на кругі своя».

З огляду на таке вкотре задекларую свою позицію.

Оскільки щонайменше з 1998 року між нами не існувало цивільно-правових відносин то проплачена мною кількість газу у розмірі 7743,34 кубічних метрів є наперед проплаченою. Відтак у новоукладеному договорі належить внести ці відомості у вигляді заборгованості татка й доні переді мною.

Оскільки щонайменше з 1998 року між нами не існувало цивільно-правових відносин, а до 27.12.2012р. послуга з обслуговування внутрішньобудинкової і внутрішньо квартирної мереж газопостачання не надавалась то проплачена мною послуга є наперед проплаченою з 27.12.2012р. до 2026 року.

Оскільки з дня заселення у 1992 році і до 27.12.2012р. послуга за обслуговування внутрішньобудинкової і внутрішньо квартирної мереж газопостачання мною проплачувалась, але не надавалась, що призвело до дочасного виходу з ладу газової плити та примусило понести додаткові фінансові витрати на придбання 13.05.2007р. і установку нової то татко й доня, з підстави невиконання самовільно взятого на себе обов’язку з надання цієї послуги мають відшкодувати мені понесені витрати у цінах на такої якості плиту переведеної у кубічні метри вартості газу для населення за тарифами котрі діяли на той час і додати до зазначеної вище кількості наперед проплаченого мною газу.

Оскільки щонайменше з 1998 року татку й доні вдається нав’язувати споживачам протизаконні взаємовідносини, а мені навпаки, не вдається цьому запобігти то я, аби не бігати по кругу, зупинюсь і зачекаю допоки татко й доня не спом’януться.  

На разі якби таке трапилось нині то татку й доні належало би адаптувавши Типовий договір та врахувавши задеклароване мною і іншими споживачами, розробити проект попереднього договору з строком дії пів року. За цих пів року, використовуючи свої можливості, добитись визначення в місті підприємств балансоутримувачів багатоквартирних будинків та виконавців житлово-комунальних послуг по цих будинках. Розробити і укласти з цими підприємствами договори на постачання газу з врахуванням зазначених вище, здійснених споживачами переплат.

В такому разі, як черговий жест доброї волі, я погоджусь на подовження терміну встановленого законом в один місяць, на період від 10.12.2012р. і до укладення узгодженого тексту попереднього договору.

Виходячи з викладеного вище

Прошу:

1. Врахувати, що «договір про надання послуг з газопостачання» від 28.08.2001р. є нікчемним правочином з моменту його укладення та з додатковим підтвердженням його таким в період з 01.01.2006р. законом.

2. Врахувати, що заповнений і завірений бланк «Типового договору «Про надання населенню послуг з газопостачання»» від 18.04.2013р. № 3083453-5 має статус заповненого і завіреного бланку зразка договору тож, як договір він не може бути сприйнятий.

3. Врахувати, що для укладення між нами «договору про безоплатне надання житлово-комунальних послуг» чи «договору про надання послуги з газопостачання та обслуговування внутрішньо будинкових мереж газопостачання» неможливо з підстави відсутності у публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» і Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» статусу балансоутримувача й виконавця послуги з газопостачання та обслуговування внутрішньо будинкових мереж газопостачання будинку по вул. Таращанська 163-а.

4. Розробити проект попереднього договору з врахуванням усіх моїх раніше і тепер задекларованих пропозицій.

5. Надати розрахунки бухгалтерського показника лічильника в період з 01.01.1998р. до 01.12.2010р. або додаткову інформацію стосовно недоданої згідно задекларованого у попередніх звернення щодо можливості встановлення фактичного спожитого в період з 01.01.1998р. до 01.05.2013р.

6. Надати структуру тарифів на надавані мені послуги в період з 01.01.1998р. до 01.05.2013р.

7. Надати імена та по батькові членів моєї родини на котрі робились розрахунки за надавані послуги в період з 01.01.1998р. до 01.05.2013р.

 08 травня 2013 року                                                                            П.С. Діхтяр

 

 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "К И І В О Б Л Г А З"

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ФІЛІЯ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВОГО ГОСПОДАРСТВА

09100, Київська обл. м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 61 тел. (04563) 9-24-30, факс 9-29-43

№743 від "24" квітня 2013р.

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163-а кв.130 м. Біла Церква

На Вашу заяву від 15.03.13р. вх.№28 із доповненнями до неї 21.03.13р. вх.№30 повідомляю.

1. 18.04.2013р. під час отримання відповіді №718 від 17.04.2013 Вами були уточнені характеристики даних таблиці, зокрема Ви просите надати, починаючи з 01.01.1998 року до 01.03.2013р., щомісяну кількість газу яка:

а) обліковувалось по «ГРС Біла Церква», тобто вказати кількість газу, яке споживало місто Біла Церква щомісяця;

б) споживалась в місті Біла Церква усіма юридичними особами (усіма промисловими підприємствами, бюджетними та релігійними організаціями) та населенням, в якого газ обліковувався газовим лічильником, разом узяті;

в) споживалась в місті Біла Церква населенням без газових лічильників (обліковувалась згідно Норм- споживання) - загальна кількість таких споживачів і загальна кількість спожитого ними газу; з цієї кількості виокремити тих споживачів, які спожили газ, користуючись лише:

плитою - кількість таких споживачів по місту Біла Церква і загальна кількість газу спожитого ними;

плитою, колонкою - кількість таких споживачів по місту Біла Церква і загальна кількість газу спожитого ними;

плитою, колонкою, котлом - кількість таких споживачів по місту Біла Церква і загальна кількість газу спожитого ними,

загальна кількість людино-днів відсутності гарячого водопостачання в місті Біла Церква;

загальна кількість газу, яка була додатково нарахована в місті Біла Церква під час відсутності гарячого водопостачання -

при цьому Ви послались на статтю 4 Закону України «Про захист прав споживачів». Але цим Законом визначено, що споживач - фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб , безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника. Тому Ваше прохання отримати інформацію про усіх споживачів міста Біла Церква, посилаючись на Закон України „Про захист прав споживачів", є таким, що не відповідає нормі цього закону.

Крім того, у листі №718 від 17.04.2013р. у пункті 1 - надано роз'яснення, чому Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" не може надавати вищевказані дані про інших споживачів.

2. Окремою Довідкою-розрахунком по Вашому особовому рахунку №3083453 надаю щомісячні дані з 01.01.1998р. по 08.04.2013р. по:

кількості спожитого газу (в тому числі нарахованого у разі за відсутності гарячого водопостачання) в кількісному і грошовому вимірі,

оплаті за газ,

субсидії,

кількості чоловік на яких здійснювалось нарахування за газ,

- кількості днів відсутності гарячого водопостачання в будинку 163-а по вулиці Таращанські,

залишок боргу на початок і кінець місяця.

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання стосовно даних Довідки-розрахунку (в тому числі, на Ваш погляд, вона буде неповною чи потрібна деталізація, чи буде виявлено неточність), прошу звернутися за роз'ясненнями та отриманням інформації безпосередньо в Абонентний відділ за адресою м. Біла Церква вул.. Шевченка, 118; кабінет №8 до начальника служби розрахунків - Пренковської Наталії Станіславівни з понеділка по п'ятницю із 08 год. 00 хв. до 17год. 00 хв., у п'ятницю до 15 год. 45 хв., перерва із 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв. У разі, якщо роз'яснення Абонентного відділу Вас не влаштують, прошу Вас звернутися безпосередньо до заступника начальника Білоцерківської філії ПАТ „Київоблгаз" Савельєва Ігоря Володимировича за адресою м. Біла Церква вул.. Я. Мудрого, 61 (телефон приймальні 39-24-30).

В будь-якому разі Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" бажає надати Вам розгорнуту і повну інформацію з усіх питань, що Вас цікавить в межах чинного законодавства відповідно до своїх повноважень.

Додаток:

Довідка-розрахунок на чотирьох аркушах вих. № 744 від 24.04.2013р.

З повагою, Заступник начальника Білоцерківської філії ПАТ „Київоблгаз  Савельєв І.В.

вик. Мордатенко К.Л. 39-24-30

 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КИЇВОБЛГАЗ"

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ФІЛІЯ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВОГО ГОСПОДАРСТВА

09100, Київська обл. м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 61 тел. (04563) 9-24-30, факс 9-29-43

№ 718 від "17" квітня 2013р.

Діхтяру П.С.

вул. Таращанська, 163-а кв.130 м. Біла Церква

На Вашу заяву від 15.03.13р. вх. №28 із доповненнями до неї 21.03.13р. вх. №30 повідомляю наступне.

1. По першому питанню, стосовно заповнення таблиці та надання інформації про кількість газу, яке споживали з 01 січня 1998 року до 01.03.2013 року жителі, умовно кажучи, Таращанського масиву, вашого будинку, в т.ч. Вашої квартири, із розподілом на споживачів із лічильником і без лічильнику газу, визначення питомої ваги спожитого Вами газу від загальної по м. Біла Церква повідомляю, що весь газ, який споживає місто Біла Церква, обліковується однією газорозподільною станцією (одним вузлом обліку). Газового лічильника на вашому будинку немає; також відсутній єдиний вузол обліку газу на масиві Таращанському. Тому показники „ГРС Біла Церква" - включають весь газ, що споживає населення, промислові споживачі, бюджетні та релігійні організації; отже, виокремити споживання газу так, як Ви запропонували, технічно неможливо - це одна причина, чому Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" не може надати Вам заповнену зведену таблицю, як Ви зазначили в пункті 1 заяви від 15.03.2013р. та поясненнями до неї від 21.03.2013р.

Згідно Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою КМУ від 09.12.99р. №2246, газопостачальне підприємство зобов'язане (п.32 Правил):

надавати споживачам інформацію щодо тарифів на постачання газу, ціни газу, порядку плати за спожитий газ, переліку послуг з газопостачання і виконавців послуг, розміру плати за виконання додаткових робіт, правил підключення до газових мереж та методики розрахунку плати за підключення до газових мереж, нормативних та фактичних параметрів якісних показників газу та його тиску в газовій мережі тощо;

газорозподільне підприємство зобов'язане (п.33 Правил):

надавати інформацію щодо тарифів на транспортування газу, ціни газу, порядку плати за спожитий газ, переліку послуг з газопостачання і виконавців послуг, розміру плати за виконання додаткових робіт, правил підключення до газорозподільних мереж та порядку розрахунку плати за підключення до газорозподільних мереж, нормативних та фактичних якісних показників газу та його тиску в газорозподільній мережі тощо.

Отже, відповідно до Правил надання населенню послуг з газопостачання - Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" не зобов'язана надавати інформацію споживачам - фізичним особам про кількість газу, яке споживає (спожив) населений пункт з розбивкою на категорії споживачів та по способу обліку газу (з лічильниками і без лічильників), а також вираховувати питому вагу споживання споживача від загальної кількості спожитого газу в населеному пункті - це друга причина, чому Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" не може надати Вам заповнену зведену таблицю, як Ви зазначили в пункті 1 заяви від 15.03.2013р. та поясненнями до неї від 21.03.2013р.

2. По другому питанню стосовно технічного обслуговування повідомляю, що згідно п.4.11 Положення про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення, затвердженого наказом ДАХК „Укргаз" від 30 липня 1997 р. N 35, термін зберігання відомості з технічного обслуговування — до наступного технічного обслуговування. Тому надсилаю останню відомість від 27.12.2012 року з вашим підписом, який підтверджує проведення ПТО, задовільний стан внутрішньо-будинкової системи газопостачання та проведення інструктажу.

Також повідомляю, що о вашому будинку 163-а по вулиці Таращанська планове технічне обслуговування внутрішньо будинкової системи газопостачання здійснюється у відповідності з Правилами безпеки систем газопостачання та вище названого Положення.

3. Стосовно третього питання щодо статусу, то наше підприємство є виконавцем послуги; в це поняття входять визначення „газопостачальне підприємство" і „газорозподільне підприємство" - відповідно до п. 1, 2 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою КМУ №2246 від 09.12.99р.

Реквізити підприємства, як сторони в договорі:

ПАТ „Київоблгаз", Білоцерківська філія Банк АТ „Ощадбанк", МФО 322669

рахунок 2603 33 011 053 06, адреса: вул. Я. Мудрого, 61, м. Біла Церква, Київська обл. 09107

Документи, які підтверджують статус ПАТ „Київоблгаз" - надавалися Вам у відповіді №2431 від 24.12.2012р., а саме: Статут публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації; Довідку АА №559591 з ЄДРПОУ Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства ПАТ „Київоблгаз"; Довідку АА №452504 з ЄДРПОУ публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації „Київоблгаз"; Дозвіл №298.11.32, виданий Держпромгірнагляд; Дозвіл №266.11.32, виданий Держпромгірнагляд; Дозвіл №280.11.32, виданий Держпромгірнагляд; Ліцензія №507469 від 30.06.2011р.; Ліцензія №507470 від 30.06.2011р. Усі перелічені документи є у Вас на руках.

Підкреслюю, що Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" надавала і надає послуги з газопостачання Дігтяру Петру Семеновичу відповідно до договору від 28.12.2001 року. Зважаючи на те, що усі попередні пропозиції переукласти договір 28.12.2001р. відповідно до Типового, затвердженого Постанова КМУ від 05.07.2006р. №938 „Про затвердження Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 1999 р. №2246", Постанови КМУ від 22.02.2012р. №119 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 р. №2246 та від 5 липня 2006 р. № 938", - проігноровані (листи: №2676 від 14.12.2012р. разом з двома примірниками Типового договору, №2431 від 24.12.2012р., №97 від 14.01.2013р., №316 від 20.02.13р., №420 від 12.03.2013р.), -Пропоную:

Укласти з 18 квітня 2013 року новий Типовий договір №3083453-5 про надання населенню послуг з газопостачання; з цією метою - два примірники Типового договіру №3083453-5 про надання населенню послуг з газопостачання, які підписані заступником начальника Білоцерківської філії ПАТ „Київоблгаз" Савельєвим І.В. та завірені печаткою Білоцерківської філії ПАТ „Київоблгаз", - надаються Діхтяру Петру Семеновичу разом з цим листом для вивчення, підписання та повернення одного примірника на адресу Білоцерківської філії ПАТ „Київоблгаз": вул. Я. Мудрого, 61 м. Біла Церква (2-ий поверх, приймальня). Після підписання Типового договору від 18.04.2013 року - дія договору від 28.08.2001р. припиняє свою дію.

У разі, якщо Вами:

вшосте буде проігнорована пропозиція укласти новий Типовий договір, або до 08 травня 2013 року включно Вами не буде повернуто підписаний один примірник отриманого Типового договору, або причина непідписання нового Типового договору буде надуманою чи необгрунтованою, - Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" трактуватиме цей факт, як підтвердження Діхтярем Петром Семеновичем дії договору на газопостачання від 28.08.2001 року. В такому разі Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" знімає себе усі можливі звинувачення щодо небажання укладати договір про надання послуг з газопостачання та усі інші пов'язані з цим питанням звинувачення і претензії.

Підкреслюю, що Білоцерківська філія ПАТ „Київоблгаз" налаштована на співпрацю з Вами, Петре Семеновичу. У разі, якщо Ви матимете додаткові запитання чи зауваження, які можна вирішити оперативно, пропоную звертатися безпосередньо до заступника начальника філії Савельєва Ігоря Володимировича, узгодивши зустріч попередньо за телефоном 39-24-30.

Додаток:

два оригінали примірників Типового договору №3083453- 5 від 18.04.2013р.

копія довіреності №1-9 від 24.01.2013р.

З повагою, Заступник начальника Білоцерківської філії ПАТ „Київоблгаз" Савельєв І.В.

вик.Мордатенко К.Л. 39-24-30

 

18.04.2013р. отримав під розпис на кожній сторінці копії одного з двох підписаних заступником начальника Білоцерківської філії ПАТ „Київоблгаз" Савельєвим І.В. і завірених печаткою наданих мені оригіналів примірників Типового договору №3083453- 5 від 18.04.2013р. виконаного на таких самих бланках, як і попередньо надавані. До змін порівняно з попередніми можна віднести зміну строку дії договору (один рік), відображення теперішнього стану з претензіями до мене (відсутні) і зміна повноважного представника.

 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВОБЛГАЗ»

08150, Київська обл., м. Боярка, вул. Шевченка, 178, т/ф(04598)3-52-52, e-mail oblgaz@ukr.net

04210, м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20а, тел. 205-53-41

24.01.13 № 1 – 9

ДОВІРЕНІСТЬ

Цією довіреністю публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз», в особі голови правління Тітова Віталія Івановича, який діє на підставі Статуту, доручає заступнику начальника Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» Савельєву Ігорю Володимировичу, паспорт серія -- № ------, виданий міським відділом № 1 Білоцерківського МУГУ МВС України в Київській області ----- р., укладати договори та додаткові угоди про надання послуг з газопостачання населенню, підписувати акти прийому-передачі поставленого природного газу із Споживачами, а також вчиняти інші дії, необхідні для виконання цієї довіреності.

Довіреність дійсна по 31 грудня 2013 року (тридцять перше грудня дві тисячі тринадцятого року) без права передовіри.

Голова правління                            В.І. Тітов

 

Довідка-розрахунок

Білоцерківська філія ЕГГ від 24.04.2013р. вих. № 744

Діхтяр Петро Семенович о/р № 3083453

м. Біла Церква вул. Таращанська 163-а кв. 130

1. Рік.

2. Місяць.

3. Спожито (м. куб) (Примітка споживача. Згідно норм споживання на одну людину в місяць: 9.8 м. куб – тільки плита; 18.3 м. куб – плита + підігрів води).

4. Бухгалтерський показник лічильника (Примітка споживача. Фактично спожите у м. куб. Згідно показників індивідуального засобу обліку. У разі його відсутності мало би вираховуватись згідно показників лічильника на ГРС. як відповідна частка спожитого одним споживачем моєї категорії).

5. Кількість чоловік. (Примітка споживача. З 01.98р. до 09.01р. – 5. 10.01р. – 3. З 11.01р. до 10.10.05р. З 11.10.05р. – 3)

6. Кількість днів відсутності гарячого водопостачання в будинку 163-а.

7. Нараховано (грн).

8. Оплата (грн).

9. Субсидія (грн).

10. Оплата всього.

11. Залишок на початок

12. Залишок на кінець.

 

1

1998

2

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

3

49

49

49

49

49

49

49

49

49

142.5

49

49

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

6

 

 

 

 

 

2

31

31

4

 

 

 

7

6.35

6.35

6.35

6.35

6.35

7.55

7.55

7.55

7.55

21.96

7.55

7.55

8

 

 

 

 

 

 

20.00

 

 

 

18.40

 

9

 

2.97

2.97

2.97

2.97

2.97

2.97

2.95

2.95

2.95

2.95

2.95

10

0.00

2.97

2.97

2.97

2.97

2.97

22.97

2.95

2.95

2.95

21.35

2.95

11

 

6.35

9.73

13.11

16.49

19.87

24.45

9.03

13.63

18.23

37.24

23.44

12

6.35

9.73

13.11

16.49

19.87

24.45

9.03

13.63

18.23

37.24

23.44

28.04

1

1999

3

49

49

49

49

49

49

49

49

49

49

49

49

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

7

7.55

7.55

7.55

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

8

 

6.00

 

 

 

34.00

 

 

 

 

 

 

9

2.95

8.37

1.82

1.82

3.58

3.58

 

 

8.68

2.55

2.55

2.55

10

2.95

14.37

1.82

1.82

3.58

37.58

0.00

0.00

8.68

2.55

2.55

2.55

11

28.04

32.64

25.82

31.55

39.03

44.75

16.47

25.77

35.07

35.69

42.44

49.19

12

32.64

25.82

31.55

39.03

44.75

16.47

25.77

35.07

35.69

42.44

49.19

55.94

1

2000

3

49

49

49

49

49

49

49

49

49

49

138.34

49

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

6

 

 

 

 

 

10

5

 

23

24

 

 

7

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

26.33

9.30

8

40.56

 

 

27.72

 

14.00

 

 

11.00

 

 

11.00

9

2.55

2.38

2.58

2.48

2.48

2.48

2.48

 

11.28

5.64

5.64

5.64

10

43.11

2.38

2.58

30.20

2.48

16.48

2.48

0.00

22.28

5.64

5.64

16.64

11

55.94

22.13

29.05

35.77

14.87

21.69

14.51

21.33

30.63

17.65

21.31

42.00

12

22.13

29.05

35.77

14.87

21.69

14.51

21.33

30.63

17.65

21.31

42.00

34.66

1

2001

3

49

49

49

49

49

49

49

49

49

223.47

39.2

64.16

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

3

4

4

6

 

 

 

 

21

30

31

31

10

23

 

 

7

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

9.30

42.56

7.44

12.20

8

 

 

 

22.50

 

 

 

43.45

 

 

 

 

9

5.64

3.68

3.68

3.68

3.68

0.62

0.62

0.62

0.62

0.62

6.16

3.50

10

5.64

3.68

3.68

26.18

3.68

0.62

0.62

44.07

0.62

0.62

6.16

3.50

11

34.66

38.32

43.94

49.56

32.68

38.30

46.98

55.56

20.89

29.57

71.51

72.79

12

38.32

43.94

49.56

32.68

38.30

46.98

55.56

20.89

29.57

71.51

72.79

81.49

1

2002

3

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

130.2

39.2

39.2

39.2

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

6

 

 

 

 

 

 

20

31

29

 

 

 

7

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

8

 

 

20.00

8.00

 

 

 

22.35

 

14.90

 

15.00

9

3.50

3.50

3.50

3.50

3.50

 

 

 

 

 

 

 

10

3.50

3.50

23.50

11.50

3.50

0.00

0.00

22.35

0.00

14.90

0.00

15.00

11

81.49

85.43

89.37

73.31

69.25

73.19

80.63

88.07

73.16

97.95

90.49

97.93

12

85.43

89.37

73.31

69.25

73.19

80.63

88.07

73.16

97.95

90.49

97.93

90.37

1

2003

3

39.2

38.11

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

115.56

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

6

 

 

 

 

19

19

 

17

 

14

 

 

7

7.44

7.23

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

22.00

8.10

0.00

0.00

32.00

0.00

8.00

8.00

16.00

0.00

0.00

15.00

7.50

0.00

11

90.37

97.81

105.04

80.48

87.92

87.36

86.80

78.24

85.68

93.12

85.56

85.50

12

97.81

105.04

80.48

87.92

87.36

86.80

78.24

85.68

93.12

85.56

85.50

107.50

1

2004

3

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

51.26

94.59

39.2

39.2

39.2

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

6

 

 

 

 

13

15

14

20

 

 

 

 

7

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

9.74

18.00

7.44

7.44

7.44

8.10

7.44

7.44

14.88

14.88

14.88

0.00

7.44

0.00

94.92

25.44

0.00

0.00

11

107.50

107.50

107.50

100.06

92.62

85.18

102.36

25.44

7.44

14.88

22.32

14.88

12

107.50

107.50

100.06

92.62

85.18

102.36

25.44

7.44

14.88

22.32

14.88

22.32

1

2005

3

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

39.2

101.22

29.4

29.4

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4. 3

3

3

6

 

 

 

 

 

18

31

13

 

 

 

 

7

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.44

7.60

7.52

19.45

5.64

5.64

8

14.88

 

22.30

7.44

7.44

7.44

 

13.90

16.00

 

5.60

 

10

14.88

0.00

22.30

7.44

7.44

7.44

0.00

13.90

16.00

0.00

5.60

0.00

11

22.32

14.88

22.32

7.46

7.46

7.46

7.46

14.90

8.60

0.12

19.57

19.61

12

14.88

22.32

7.46

7.46

7.46

7.46

14.90

8.60

0.12

19.57

19.61

25.25

1

2006

3

29.4

29.4

29.4

29.4

29.4

29.4

29.4

29.4

118.23

29.4

29.4

29.4

5

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

6

 

 

 

 

 

14

30

31

31

 

 

 

7

5.64

5.64

5.64

5.64

7.05

7.05

13.05

13.05

44.81

13.05

10.14

10.14

8

 

5.60

5.60

5.60

11.20

 

 

18.65

41.36

 

 

 

10

0.00

5.60

5.60

5.60

11.20

0.00

0.00

18.65

41.36

0.00

0.00

0.00

11

25.25

30.89

30.93

30.97

31.01

26.86

33.91

46.96

41.36

44.81

57.86

68.00

12

30.89

30.93

30.97

31.01

26.86

33.91

46.96

41.36

44.81

57.86

68.00

78.14

1

2007

3

29.4

29.4

29.4

29.4

41.73

54.9

54.9

54.9

29.4

54.9

29.4

60.85

5

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

6

 

 

 

 

15

30

31

31

30

31

7

 

7

10.14

10.14

10.14

10.14

14.40

18.94

18.94

18.94

10.14

18.94

10.14

21.00

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200.00

 

 

10

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

200.00

0.00

0.00

11

78.14

88.28

98.42

108.56

118.70

133.1.0

152.04

170.98

189.92

200.06

19.00

29.14

12

88.28

98.42

108.56

118.70

133.1.0

152.04

170.98

189.92

200.06

19.00

29.14

50.14

1

2008

3

29.4

29.4

29.4

44.7

45.69

54.9

54.9

54.9

54.9

29.4

52.44

29.4

5

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

6

 

 

 

12

26

30

31

31

30

28

 

 

7

10.14

10.14

10.14

15.42

15.78

18.94

18.94

18.94

21.61

11.57

20.64

15.63

11

50.14

60.28

70.42

80.56

95.98

111.76

130.70

149.64

168.58

190.19

201.76

222.40

12

60.28

70.42

80.56

95.98

111.76

130.70

149.64

168.58

190.19

201.76

222.40

238.03

1

2009

3

29.4

29.4

29.4

29.4

60.85

54.9

54.9

54.9

54.9

45.85

29.4

29.4

5

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

6

 

 

 

7

31

30

31

31

30

20

 

 

7

15.63

15.63

15.63

15.63

32.34

29.18

29.18

29.18

29.18

24.38

15.63

15.63

11

238.03

253.66

269.29

284.92

300.55

332.69

362.07

391.25

420.43

449.61

473.99

489.62

12

253.66

269.29

284.92

300.55

332.69

362.07

391.25

420.43

449.61

473.99

489.62

505.25

1

2010

3

29.4

29.4

29.4

29.4

29.4

29.4

76.09

54.9

46.4

29.4

29.4

7

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

5

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

6

 

 

 

 

2

23

31

31

20

 

 

 

7

15.63

15.63

15.63

15.63

15.63

15.63

40.45

43.81

37.03

23.46

23.46

5.08

8

 

 

 

 

 

 

50.14

 

 

 

 

717.10

10

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

50.14

0.00

0.00

0.00

0.00

717.10

11

505.25

520.88

536.51

552.14

567.77

583.40

599.03

589.34

633.15

670.18

693.64

717.10

12

520.88

536.51

552.14

567.77

583.40

599.03

589.34

633.15

670.18

693.64

717.10

5.08

1

2011

3

7

16

16

14

19

22

15

11

13

10

27

8

4

7

14

30

46

60

79

101

116

127

140

150

177

5

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

6

 

 

 

16

21

30

31

31

30

18

 

 

7

5.08

11.61

11.61

10.16

13.78

15.96

10.88

7.98

9.43

7.25

19.59

5.80

8.10

5.08

5.08

11.61

11.61

10.16

13.78

0.00

26.84

7.96

9.45

7.25

19.59

11

5.08

5.08

11.61

11.61

10.16

13.78

15.96

26.84

7.98

9.45

7.25

19.59

12

5.08

11.61

11.61

10.16

13.78

15.96

26.84

7.98

9.45

7.25

19.59

5.80

1

2012

3

45

14

25

8

37

24

10

24

23

21

11

24

4

185

230

244

269

277

314

338

348

372

395

416

427

5

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

6

 

 

 

1

17

30

31

31

30

11

1

 

7

32.64

10.16

18.14

5.80

26.84

17.41

7.25

17.41

16.68

15.23

7.98

17.41

8.10

5.80

32.64

10.16

18.14

5.80

26.84

17.41

7.25

17.41

16.68

0.00

23.21

11

5.80

32.64

10.16

18.14

5.80

26.84

17.41

7.25

17.41

16.68

15.23

23.21

12

32.64

10.16

18.14

5.80

26.84

17.41

7.25

17.41

16.68

15.23

23.21

17.41

1

2013

3

12

25

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

451

463

488

506

 

 

 

 

 

 

 

 

5

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

7

8.70

18.14

13.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.10

17.41

8.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

17.41

8.70

18.14

31.20

 

 

 

 

 

 

 

 

12

8.70

18.14

31.20

0.00