Голос майдану

 
 

Голос майдану

Реальні кроки. Спонукання до дії. Небесна сотня http://news.bigmir.net/nebesnaya_sotnya

РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ

  http://banderivets.org.ua/

 

http://grytsenko.com.ua/video/view-hrytsenko-na-hromads-komu-tb-17-02-2014.html


 

Анатолій Гриценко ·ЗАХИСТИМО КРАЇНУ ВІД БАНДИТІВ! ОЦІНКА СИТУАЦІЇ

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=490355821084863&id=100003313481489&stream_ref=10

 

 

Олексій Арестович, військовий експерт, психолог

 

 

 

http://svoboda-bila.org.ua/

 

Майдан після Майдану

Майдан - це найдемократичніший принцип, найсправедливіший природній засіб суспільства управляти суспільством.

Відома сентенція про те, що революції здійснюють романтики, а її результатами користуються політики і пройдисвіти - вступила в силу.

Всесвіт тримається на рівновазі та гармонії, Україна частина всесвіту і зараз знаходиться в такому стані, коли рівновага та гармонія їй потрібні понад усе. Та є сили всередині і зовні, яким це не потрібно .Протиріччя роздирають суспільство і порушують рівновагу. Політичний егоїзм прагне розтоптати людину. Зло проявляє свою силу, як аргумент. Йде відверта війна проти українців, їх історії, традицій, культури, мови. Питання збереження ідентичності вийшло на перше місце і вимагає відповіді на запитання - хто ми, звідки прийшли на цю землю, для чого прийшли і куди йдемо?

Товпоелітарноолігархічна модель суспільства породила товпоелітарну модель влади. Владу відверто злу і безпринципну.

Щоб змінити модель влади, треба змінити закони і правила по яким розвивається суспільство.

У нашому питанні - це змінити закони, які були створені «для себе» на закони «для всіх». Треба повернутися до законів, завдяки яким людина взагалі з'явилася у цьому світі і на землі. Це закони Природи, закони Всесвіту. Виходячи з них, ми повинні визначать, яка влада нам потрібна і чи потрібна влада взагалі в сучасному вигляді в сучасному суспільстві?

Наша Земля живе і розвивається по законам Всесвіту. По законам Природи і Всесвіту в кожному суспільстві 1-2% людей відповідають критеріям БОГА ВСЕСВІТУ, його програмі розвитку всесвіту. БОГ ВСЕСВІТУ - це не Єгова, Ісус чи Аллах, - земні боги придумані групою людей для гноблення інших людей суспільства. Цими богами залякують нерозумну несвідому частину суспільства, вимагають віри в царів, королів, президентів, міністрів, олігархів і у всіх фізичних і духовних експлуататорів. Покори їм і їх нащадкам. Це заради того, щоб одні працювали на інших, щоб годували, одягали, розважали їх, бо вони від бога.

Так звані еліти України, уявивши себе богами, людським суспільством граються, як м'ячем, який ганяють «від позиції» до «опозиції» і навпаки. Без бажання і дозволу самого суспільства.

Поза волею суспільства вони узаконили для себе такий спосіб гри - виривать одне у одного людське суспільство як м'яч і заганять його у свої ворота до стійла, створюючи ілюзію в очах і свідомості людей, що це і є справжня демократія і що це по-європейськи. Тільки якщо в Англії чи Європі позиція і опозиція національна, то у нас одна нація протистоїть іншій. Російська нація протистоїть Українській.

Корінна нація України-Руси , яка на землях України живе тисячоліттями захищається від навали іншої нації, а ця інша не хоче жити ні в демократії, ні в дружбі, ні в тій самій християнській любові. На майдані йшла відверта війна росіян проти українців. Вона продовжується. її очолюють нащадки тих, хто прийшов в Україну з більшовиками в 1918 році. Вони катували і розстрілювали, заганяли в ГУЛАГи і створювали голодомори. Це януковичі, клюєви, захарченки, лукаші, ефремови та інші. Був Час для них, але вони не стали Українцями. Вони залишилися росіянами-поневолювачами. Вони хочуть володіти українцями. Для цього застосовуються силові, економічні, духовні, соціальні методи впливу і тиску на українців. Вони - скрізь.

Конституція України стала не конструкцією суспільства, а скелетом народу, шкіру з якого здирає ненародна влада, задовольняючи свої потреби. Скелет України вибілений до полірованої гладкості воронами-чиновниками місцевої та центральної влади. Вони торжественно злобствують під декларативною силою своїх конституційно-своїх законів. Бандити стали чиновниками, а чиновники - бандитами. Бруд суспільства став владою. А влада - духовним брудом. Деградація інтелекту доходить межі тваринного світосприйняття. Суспільство фізично захлинається в отруйному морі цигарок, пива, горілки, амфітаміну, наркотиків, хімічнонасичених продуктів, духовної безпринципності, нечесності, підлості, брехні і зрадах. Корито стає ціллю життя. Міліони тон грошового паперу засипали суспільний мозок математичними знаками. Грошова магія Сатани взяла в свої руки управління темно чорними душами чиновників державно владної структури і направила їх, як би законні дії, на знищення залишків світлого, чесного, але безправного і не маючого сили на адекватну сильну відповідь для захисту свого життя. Деспотизм оголошується загальнонаціональним святом. Деспотизм - це коли людина почуває себе покірним знаряддям царя, короля, імператора, президента, депутата, олігарха і загалом влади, а вони заявлені заступниками бога на землі. Всяка влада від бога - як говорять попи.

З праці людської зростають незчисленні багатства, а купка дармоїдів на вершині суспільної піраміди всі ці багатства проголошує своєю власністю. Вони ці самозванці вчора називали себе богами і тому сьогодні стверджують, що небесна благодать приходить тільки для них. Вони недоторканні. Що зроблено ними на цій Землі? Нічого, окрім в'язниць, ГУЛАГів, голодоморів і казарм. Працюємо ми, а вони багатіють. Питання рівноправ'я стояло з часів створення світу. Як тільки з'явились люди і суспільство розділилось на багатих і бідних, зникла рівновага і гармонія. Матеріальне рівноправ'я у суспільстві це цементуючий компонент природи і всесвіту. В середині суспільства питання багатих і бідних лежить в області моралі, а не в області економіки та політики. Мораль - це засіб прогресу. Де знайти таких людей, щоб їх мораль відповідала критеріям всесвіту? Люди без моралі використовують політику як засіб експлуатації в економічній і духовній сферах. Політика стала злим засобом збагачення за рахунок людей. Політичні партії стали енергетичними вампірами суспільства, а народ - донором для їх енергетичного функціонування.

Красива назва, що джерелом влади є народ регламентує те, що джерелом влади над самим народом є його сліпа віра демагогам та дилетантам, які обіцяють гарне життя в майбутньому. Виробники вартості годують та забезпечують виробників ілюзій. Чому так? Тому що люди сприймають державний навколишній світ і себе в ньому як закономірне природне утворення. І помиляються. Держава складається із суспільства і державної структури, яка управляє суспільством. Часто як диктатор. Але держава тільки тоді є державою, коли державна структура живе в гармонії із суспільством. Коли гармонії немає, тоді державна структура - це просто хомут на шиї суспільства, який одягається для того, щоб експлуатувати народ. А щоб суспільство, люди не усвідомлювали цього, їм нав'язують ілюзію демократії, свободи, прав людини. Для цього використовуються партії і блоки партій, які як би борються за їх права, а насправді за свої інтереси. Вони розколюють і розпорошують суспільство на дрібні частини (150 партій), щоб не дать людям об'єднатися і скинути з шиї хомута. Розділяй і володарюй.

Сучасні свобода і демократія, свобода слова і свобода вибору, права людини, економічна і фінансово-грошова системи, телебачення і преса, соціально-політичні маніпуляції - це скрита хитра форма економічного і духовного рабства. Через ілюзію сприйняття себе як вільних. Партія Регіонів благословила Януковича і він почав віддавати злочинні накази. Тому якщо влада від партії Регіонів перейшла до партії Батьківщина, то суті експлуатації державною структурою українського суспільства це не міняє. Відмовиться від експлуатації суспільства вона не може, тому що вона нічого не виробляє і живе за рахунок податків з народу, як царі і королі в минулому.

Вся боротьба партій це боротьба за бюджет. Ціль - дорватися до нього, щоб поділить. А щоб було що ділить - треба побільше податків. Процес ділить те, що інші заробили це і є головна ціль влади, бо це вони називають роботою і призначають собі за це величезні зарплати. І вони не хочуть вникати в суть проблеми економічної і фінансової систем. їм і так комфортно. А між тим сучасна фінансова система є інфляційною по своїй природі.

Після того, як гроші стали товаром, їх друкують тонами для продажу і отримання прибутку, як за товар. Рентабельність виробництва грошей - найвища у світі. Жоден економіст у світі не дасть відповіді, як можна при нестабільній фінансовій системі побудувать стабільну економіку. Запозичення під процент провокують нові запозичення і нові проценти. І так без кінця. До прірви. Якщо не ми - то наші діти. Кому це вигідно? Тим хто друкує і направляє ці потоки незароблених, фактично фальшивих грошей в усі кінці, створюючи нестабільність суспільств, а потім приходячи «спасителями», надають кредити під ті ж таки відсотки. Весь світ у відсотках. Весь світ платить відсотки, віддаючи таким чином частину додаткової вартості добровільно. Багатотисячолітня мрія всіх рабовласників і пройдисвітів. Щоб ця система працювала, треба створювати кризові ситуації в економіці потенційних кредиторів, збурюючи суспільство до протистоянь на економічній, фінансові, грошовій, національній, релігійній та інших підставах. В нашому випадку це роблять як Росія, так і Захід - розділяй та володарюй. Ця система побудована винахідливим, але підступним і злим розумом. Щоб вона працювала, треба людей інтелектуально опустить щоб вони думали лише про їжу і тілесні розваги.

Щоб позбутися такої залежності потрібно змінить систему виробництва додаткової вартості в економічній сфері. Зараз одна частина суспільства, яка живе за рахунок бюджету, з'їдає частину додаткової вартості, яку виробляє інша частина суспільства. Яка ступінь користі від тих, хто живе за рахунок виробників додаткової вартості? Цього ніхто не визначає. Виробників додаткової вартості у суспільстві повинно бути більше 60%. У нас їх немає і 40%. Чи можливо це змінити? Так. Але не кредитами.

1 - Виробників додаткової вартості у суспільстві повинно бути мінімум 60%

2 - Замінити державну та приватну власність на засоби виробництва на колективну власність на засоби виробництва. Приватна власність на засоби виробництва – до установленої межі.

3 - Самокредитування підприємств. Колектив сам себе кредитує.

Враховуючи вимоги життя, суспільству необхідно створити Верховну Владу України у

складі:

1 - Рада Старійшин України

2 - Рада Громадських Організацій України

3 - Рада Національностей України

Ради формуються з представників областей України.

Її функції:

Нагляд, консультації, погодження для законодавчої, виконавчої та судової влади 

Ярослав Чорний

 

Вшанування п'амяті героїв

Шановні Білоцерківці!

22.01.2014 року пішов з життя наш друг,брат,знайомий,чудова людина - Локі (Михайло Жизневський)!

Його жорстоко вбили з вогнепальної зброї. Лікарі рятували його життя, проте не впоралися.

В пам'ять всіх загиблих людей,наших героїв та нашого брата Локі, пропоную зробити в нашому місті ходу з смолоскипами та свічками.

Весь цей захід буде відбуватися в п'ятницю о 20:00.Збір та підготовка в 19.00 біля пам'ятника Леніну.Ми будемо намагатися зв'язатися з всіма знайомими,підключимо УНСО,також планується запросити телебачення.Люди,брати та сестри українці,не будьте байдужими,збирайтеся,поширюйте цю інформацію.

Бажано з собою мати свічки,смолоскипи,прапори України,стрічки,роздруковані фото загиблого нашого героя.Також нам потрібні добровольці, які будуть допомагати поширювати інформацію,фотограф,відеооператор.Будемо сподіватися, що ми зможемо домовитися з 5 каналом і запросити їх до нас.

Це Війна,браття!!!!Вони вбивають наших братів,сестер,нам просто не можна сидіти склавши руки!

Прохання поширити цю інформацію по всіх групах,форумах, розповідати людям.Хочеться побачити багато людей, які не байдужі і які не будуть заплющувати очі на ці події.

За інформацією звераттися за телефоном 0639602650 та писати сюди - сторінка в вк http://vk.com/hennessi_ua

 

 

Службі Безпеки України

(Для вирішення заяви про злочин за належністю в порядку КПК України з урахуванням підслідності, встановленої ст. 216 КПК України)

 

Генеральній прокуратурі України

(Для вирішення заяви про злочин за належністю в порядку КПК України з урахуванням підслідності, встановленої ст. 216 КПК України)

 

Народним депутатам України Верховної Ради України А. Яценюку, В. Кличко, О. Тягнибоку

(Для виконання в порядку ст. 89 Конституції України контрольних функцій відповідно до Конституції України зі створенням тимчасової слідчої комісії з метою забезпечення вирішення заяви про злочин тими, кого визначить Народне віче, в умовах, які склались, а саме в умовах не легетивних узурпованої провладної більшості у Верховній Раді України, узурпованих виконавчої та судової гілок влади, узурпованого Генерального прокурора України, інших узурпованих органів державної влади та місцевого самоврядування)

Заява про злочин

Прошу заяву про злочин зареєструвати в Єдиному обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

Прошу надати (надіслати) мені у відповідності до ст. 60 (Заявник) КПК України, документ що підтверджує прийняття і реєстрацію заяви про злочин в Єдиному обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

Прошу, зважуючи на викладені в цій заяві про злочин обставини кримінальних правопорушень, з завданням мені моральної шкоди та матеріальних збитків, зареєструвати її в Єдиному реєстрі досудових розслідувань та надати (надіслати) мені документ, що підтверджує її прийняття та реєстрацію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Прошу внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань необхідні відомості із цієї заяви про злочин, які приведені нижче.

Прошу визнати мене потерпілою та забезпечити мені та моїм близьким безпеку і, у разі будь яких посягань, винним вважати ’’ гаранта ’’ Конституцїї України.

Прошу не обмежувати мої права потерпілого, встановлені ст. 56. Права потерпілого КПК України.

Обставини є такими.

На даний час вся Україна на Майданах, бо Україна є в небезпеці, в т. ч. і я, чим мені завдається моральної та матеріальної шкоди і стосовно чого були подані заяви про злочин від

грудня 2013 р. в кількості штук з текстом - додаток 1.

З засобів масової інформації 21.12.2013 р., а саме безпосередньо з вуст народного депутата Верховної Ради України І. Богословської, народу України, в т. ч. і мені стало відомо про те, що на свята запланована зачистка з арештом п’яти депутатів, попри їх мандати, а також стало відомо, що на депутатів провладної більшості, які намагались вийти з провладної більшості і лідером якої є Єфремов чиниться тиск з погрозами розправи, що є ознаками злочинів, передбачених КК України, в т. ч. ст. ст. 129. Погроза вбивством, 344. Втручання у діяльність державного діяча, 346. Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча, 350. Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок, 351. Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради, 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань

Прошу вжити заходів по попередженню вчиненню злочинів на свята і притягнути організаторів вчинення злочину на свята до кримінальної відповідальності в порядку встановленому законодавством, а також притягнути до кримінальної відповідальності в порядку встановленому законодавством безпосередньо лідера провладної більшості у Верховній Раді України Єфрємова та Голову Верховної Ради України.

Підпис (П.І.П.)

Дата

 

Службі Безпеки України

(Для вирішення заяви про злочин за належністю в порядку КПК України з урахуванням підслідності, встановленої ст. 216 КПК України)

 

Генеральній прокуратурі України

(Для вирішення заяви про злочин за належністю в порядку КПК України з урахуванням підслідності, встановленої ст. 216 КПК України)

 

Народним депутатам України Верховної Ради України А. Яценюку, В. Кличко, О. Тягнибоку

(Для виконання в порядку ст. 89 Конституції України контрольних функцій відповідно до Конституції України зі створенням тимчасової слідчої комісії з метою забезпечення вирішення заяви про злочин тими, кого визначить Народне віче, в умовах, які склались, а саме в умовах нелегітимних узурпованої провладної більшості у Верховній Раді України, узурпованих виконавчої та судової гілок влади, узурпованого Генерального прокурора України, інших узурпованих органів державної влади та місцевого самоврядування)

Заява про злочин

Прошу заяву про злочин зареєструвати в Єдиному обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

Прошу надати (надіслати) мені у відповідності до ст. 60 (Заявник) КПК України, документ що підтверджує прийняття і реєстрацію заяви про злочин в Єдиному обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

Прошу, зважуючи на викладені в цій заяві про злочин обставини кримінальних правопорушень, з завданням мені моральної шкоди та матеріальних збитків, зареєструвати її в Єдиному реєстрі досудових розслідувань та надати (надіслати) мені документ, що підтверджує її прийняття та реєстрацію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Прошу внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань необхідні відомості із цієї заяви про злочин, які приведені нижче.

Прошу визнати мене потерпілою та забезпечити мені та моїм близьким безпеку і, у разі будь яких посягань, винними вважати ’’ гаранта ’’ Конституцїї України - Президента України Януковича В.Ф., Прем’єр - міністра України Азарова М.Я. та Міністрів Кабінету Міністрів України.

Обставини є такими, які випливають із актів, в т. ч. з акту від грудня 2013 р. на 3-х стор. – додаток 1 і з акту від грудня 2013 р. на 25-и стор. – додаток 2.

Прошу не обмежувати мої права потерпілого, встановлені ст. 56. Права потерпілого КПК України, в т. ч. виконати вимоги про які йдеться у актах – (додатки 1, 2).

Прошу притягнути до кримінальної відповідальності в порядку встановленому законодавством, на підставі протиправних дій з ознаками злочинів, зазначених в актах – додатки 1, 2 тих, хто їх вчинив, в т. ч. Генерального прокурора України, Президента України, Прем’єр - міністра України, членів Кабінету Міністрів України, народних депутатів України з провладної більшості Верховної Ради України, Голову Верховної Ради України та інших посадовців органів державної влади, в т. ч. виконавчої та судової влади та місцевого самоврядування, які сприяли протиправним діям з ознаками злочинів.

Підпис (П.І.П.)

Дата

 

Додаток 1 до заяви про злочин

А К Т

’’_______’’___________________.2013 р. м. Київ

Про вчинення протиправних дій з ознаками злочину, передбаченого ст. 258. Терористичний акт КК України та інші протиправні дії з ознаками злочинів.

Підстава: Залякування населення з наміром вплинути на право людей України на мирні зібрання з застосуванням самозахисту – застосування засобів протидії, які не заборонені законом та не суперечать моральним засадам суспільства.

Умисна зміна курсу щодо євроінтеграції України є діями на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, економічній та інформаційній безпеці України і разом з захоплення державної влади шляхом її узурпації є ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 109, 111 КК України.

В листопаді 2013 р. із засобів масової інформації люди дізнались про провалення владою, в т. ч. з боку Прем’єр - Міністра України Азарова М.Я. та Президента України Януковича В.Ф. курсу України на євроінтеграцію, що є реальною загрозою суверенітету, незалежності і демократії в Україні і у якій гілки законодавчої, виконавчої та судової влади узурповані Президентом України зі створенням неправової держави, з порушення соціальних стандартів, на кшталт порушення встановленого ст. 3 Конституції України, за якою людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, що змусило людей, яким зазначеними вище діями продовжується завдаватись моральна та матеріальна шкода, здійснити, в порядку вимог ст. 39 Конституції України ст. ст. 19, 20, 1158 ЦК України, право на мирні зібрання з застосуванням самозахисту – застосування засобів протидії, які не заборонені законом та не суперечать моральним засадам суспільства.

У відповідь влада, узурпована ’’гарантом ’’ Конституції України, який за правилами ст. 102 Конституції України є главою держави та виступає від її імені, в порушення вимог, в т. ч. ст. ст. 6,19, 27, 29, 28, 39, 57, 59, 60, 62 Конституції України, ст. 19, 20 ЦК України, ст. ст. 182,183 КАС України вчинила протиправні дії з ознаками злочинів, передбачених ст. ст. ст. 260. Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань, 340. Незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, 343. Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, 364. Зловживання владою або службовим становищем, 365. Перевищення влади або службових повноважень, 366. Службове підроблення, 367 Службова недбалість, 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, 376. Втручання в діяльність судових органів, КК України, КПК України КУ про АП та міжнародного права незаконно застосувала до людей України, які діяли законно, репресії (подавлення), каральну міру, шляхом вчинення протиправних дій з ознаками злочинів, в т. ч. передбаченого ст. 258. Терористичний акт КК України.

Так 30.04.2013 р. розпочалися репресії (подавлення), каральні міри, щодо студентів з різних куточків України, які на законних підставах мирно зібрались з застосуванням самозахисту – застосування засобів протидії, які не заборонені законом та не суперечать моральним засадам суспільства на Майдані Незалежності в столиці України - Києві.

Працівники міліції в порушення ст. 10. Обов’язки міліції Закону України ’’Про міліцію’´ не забезпечили безпеку студентів, захист їх прав і свобод, законних інтересів, не запобігли правопорушенням (провокаціям) та їх припиненням поблизу місця реалізації студентами права на мирні збирання в порядку ст. 39 Конституції України з використанням самозахисту в порядку ст. ст. 19, 20 ЦК України та допустили близько 4-ї години 30.11.2013 р. протиправні дії з ознаками злочину, передбаченого ст. 258. Терористичний акт КК України, озброєним спецпідрозділом МВС України „Беркут”, який у великій кількості раптово напав на мирних студентів та представників засобів масової інформації, які освітлювали процес проведення мирного зібрання студентів, застосовував спеціальні засоби, в т. ч. вибухи (світлозвукові пристрої відволікаючої дії), гумові кийки, сльозоточиві речовини та фізичну силу, що створило небезпеку для життя та здоров’я людей і призвело до тяжких наслідків, заподіяло значної майнової шкоди, з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, міжнародного ускладнення, з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або не вчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об’єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних поглядів з погрозами вчинення зазначених дій з тією самою метою.

Організовані владою протиправні дії 30.11.2013 р. мали ознаки злочинів, передбачених ст. ст. 28. Вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією, 121. Умисне тяжке тілесне ушкодження, 122. Умисне середньої тяжкості тілесні ушкодження, 125. Умисне легке тілесне ушкодження, 126. Побої і мордування, 127. Катування, 129. Погроза вбивством, 135. Залишення в небезпеці, 136. Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані 170. Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій або їх органів, 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, 255. Створення злочинної організації, 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності, 257. Бандитизм, 258. Терористичний акт, 371. Завідомо незаконне затримання, привід, або арешт, 343. Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, 372. Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, 373. Примушування давати показання, 374. Порушення права на захист, 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, 376. Втручання в діяльність судових органів, 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, 384. Завідомо неправдиве показання КК України.

Людей: мирних студентів та представників засобів масової інформації, які освітлювали процес проведення мирного зібрання студентів жорстоко били ногами, кийками по життєво важливим органам до крові, їх топтали ногами і затоптаних і побитих до крові людей, в т. ч. які лежали на землі без руху продовжували бити по життєво важливих органах до крові, а тих хто намагався втекти від бойні і уже був далеко від місця мирного зібрання ’’Беркут’’доганяв і жорстоко добивав

Під час терористичного акту та інших протиправних дій з ознаками злочинів 30.11.2013 р. зникли, люди які приймали участь у мирній акції.

Поки зниклі люди не будуть найдені, не можна виключати факт їх вбивства та укриття їх вбивства (ознаки злочину, передбаченого ст. ст.115. Умисне вбивство, 119. Вбивство через необережність, 396. Приховування злочину).

За правилами ст.174. ЦК України відповідальність за зобов’язання держави, а відтак ’’гаранта ’’ Конституції України держава в особі ’’гаранта’’ Конституції України відповідає за своїми зобов’язаннями майном ’’гаранта’’ Конституції України, крім майна, на яке відповідно до закону не може бути звернення стягнення.

За правилами ст. 2. Завдання кримінального провадження КПК України завданням кримінального провадження є, в т. ч. те, що кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення повинен бути притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Примітки:

За правилами ст. 7 Закону України ’’Про міліцію’´ для забезпечення громадського порядку на об’єктах і територіях, які мають особливе народногосподарське значення або які постраждали від стихійного лиха, екологічного забруднення, катастрофи, Міністерством внутрішніх справ України з дозволу Кабінету Міністрів України створюються спеціальні підрозділи міліції.

Відтак законодавством України не передбачено за рахунок податків людей створювати і утримувати спецпідрозділи МВС України, на кшталт „Беркуту” для ’’живої озброєної огорожі’’ узурпованої влади та її чільника - ’’гаранта’’ Конституції України, для здійснення залякування людей, для вчинення репресій (подавлення), каральних заходів, тобто для вчинення протиправних дій з ознаками злочинів.

За правилами ст. 12 Закону України ’’Про міліцію’´ міліція має право застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і вогнепальну зброю у випадках і в порядку, передбачену Законом України ’’Про міліцію’´ .

Застосування сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї повинно передувати попередження про намір їх використання, якщо дозволяють обставини. Без попередження фізична сила, спеціальні засоби і зброя мажуть застосовуватись, якщо виникла безпосередня загроза життю або здоров’ю громадян чи працівників міліції.

У разі неможливості уникнути застосування сили вона не повинна перевищувати міри, необхідні для виконання покладених на міліцію обов’язків і має зводитись до мінімуму завдання шкоди здоров’ю правопорушників та інших громадян. При завданні шкоди міліція забезпечує подання необхідної допомоги потерпілим в найкоротший строк.

Про застосування фізичної сили, спеціальних засобів примусу працівник міліції рапортом доводить до відома безпосереднього начальника.

Про поранення або смерть, що сталися внаслідок застосування фізичного впливу і спеціальних засобів, а також про всі випадки застосування зброї працівник міліції зобов’язаний негайно і письмово повідомити своєму начальнику для сповіщення прокуророві.

Перевищення повноважень або застосуванню сили, в тому числі спеціальних засобів і зброї, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Підпис (П. І. П.)

 

Додаток 2 до заяви про злочин

АКТ

’’_______’’________________2013 р. м. Київ

Про наслідки невжиття заходів у відповідь на організовані владою в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. терористичний акт та інші протиправні дії з ознаками злочинів щодо учасників мирного зібрання без зброї для проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій на Майдані Незалежності у м. Києві.

Підстава: Вимоги науково-технічного коментаря ЦК України, в т. ч. ст. 1158. Право на вчинення дій в майнових інтересах іншої особи, якою встановлено:

’’ 1. Якщо майновим інтересам іншої особи загрожує небезпека настання невигідних для неї майнових наслідків, особа має право без доручення вчинити дії спрямовані на їх попередження, усунення або зменшення.’’

та ст. 1164. Наслідки неусунення загрози життю, здоров’ю та майну фізичної особи або майну юридичної особи, якою встановлено:

’’У разі неусунення загрози життю, здоров’ю та майну фізичної особи або майну юридичної особи заінтересована особа має право вимагати:

вжиття невідкладних заходів щодо усунення загрози;

відшкодування завданої шкоди;

заборони діяльності, яка створює загрозу.

Закон передбачає низку засобів заохочення того, хто створив загрозу життю, здоров’ю та майну фізичної особи до дій спрямованих на усунення небезпеки. …’’

Громада Майдану Незалежності – частина народу України, яка за правилами ст. 5 Конституції України є єдиним джерелом влади в Україні встановила зазначене нижче.

Зміна курсу щодо євроінтеграції України - дії без попередження на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, економічній та інформаційній безпеці України та захоплення Президентом України державної влади шляхом узурпації законодавчої, виконавчої та судової гілок влади є ознаками протиправних дій з ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, 111. Державна зрада КК України і загрожує людині, її життю, здоров’ю, честі, гідності, недоторканості і безпеці, які за правилами ст. 3 Конституції України визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, а також загрожує майну фізичних осіб.

Зазначене порушене право спричинило наслідки, а саме самозахист в порядку вимог ст. ст.19, 20 ЦК України, який відповідав змісту права, що порушено, характерові дій, якими воно порушено, без звернення до суду або іншого органу, який здійснює захист цивільного права (неюрисдикційна форма захисту) у вигляді мирного зібрання без зброї для проведенням зборів, мітингів, походів і демонстрацій в порядку вимог ст. ст. 8, 22, 39 Конституції України і яка за правилами ст. ст. 8, 22 має найвищу юридичну силу, норми якої є нормами прямої дії та звуження змісту якої не допускається, а також спричинило неадекватні дії влади, очільником якої є Президент України, а саме, яка замість вжиття невідкладних заходів щодо усунення зазначеної вище загрози, відшкодування завданої шкоди, заборони діяльності, яка створює загрозу, були вчинені протиправні дії з ознаками злочину, передбаченого ст. 340. Незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій КК України шляхом вчинення терористичного акту та інших протиправних дій з ознаками злочинів в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. і за які винних не було притягнуто до відповідальності в порядку, передбаченому законодавством.

Незабезпечення Президентом України, в порушення вимог ст. 102 Конституції України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, завдало шкоди, яка за правилами ст. ст. 1173, 1174 ЦК України відшкодовується державою, главою якої є Президент України, який виступає від її імені та відтак за правилами ст. ст. 13, 56 Конституції України, ст. 174. Відповідальність за зобов’язання держави ЦК України несе відповідальність за зобов’язання держави - відповідає за своїми зобов’язаннями своїм майном, крім майна, на яке відповідно до закону не може бути звернено стягнення, а також за правилами ст. 2. КПК України як і кожний, хто вчинив протиправні дії з ознаками злочинів - кримінальне правопорушення, повинен бути притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Неадекватні дії влади і невжиття владою заходів по припиненню протиправних дій з ознаками злочинів та притягненню винних до відповідальності, спричинила нові хвилі самозахисту людей, в порядку вимог ст. ст. 19, 20 ЦК України, який відповідав змісту права, що порушено, характерові дій, якими воно порушено під час мирних без зброї зібрань для проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій, Народних віче в порядку вимог ст. 39 Конституції України.

Незважаючи ні на що влада продовжувала вчиняти і далі неадекватні дії з застосуванням до людей України, які діяли законно, різноманітних провокацій з боку ’’ тітушок ’’ (переодітих міліціонерів та ’’Беркутівців ’’), терористичних актів та інших протиправних дій з ознаками злочинів, тобто продовжувала репресії (подавленння), каральні міри, під час яких людей жорстоко били до крові з навмисним пошкодженням життєво-важливих органів і під час чого постраждали багато людей, в т. ч. постраждало більше п’ятдесяти журналістів.

Влада забруднила кров’ю людей свої руки, в т. ч. в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. на майдані Незалежності кров’ю студентів, і ще не виключено, те, що зниклі люди під час звірячого погрому не є вбитими і схованими, 01.12.2013 р. на вул. Банковій, в т. ч. коли закривавлені люди намагались втекти з вул. Банкової і сховатись від озвірілих ’’ Беркутівців ’’ у будинку письменників, і де їм надавалась перша медична допомога лікарями, озвірілі ’’Беркутівці’’, в т. ч. штурмом увірвались у будинок письменників і добивали побитих та тих, хто їм надавав першу медичну допомогу, в ніч з 10 на 11 та вдень 11 грудня 2013 р. в різних місцях Києва, в т. ч. біля будинку КМДА та Київської обласної ради.

Свавілля тих, хто вважає, що вони є влада змусило людей збудувати барикади та захищатись, люди владі більше не вірять ..., що за правилами ст. ст. 18, 90 ЦК України відповідає змісту права, що порушено, характерові дій, якими воно порушено під час мирних без зброї зібрань людей для проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій, Народних віче в порядку вимог ст. 39 Конституції України.

Влада давно переступила межу, узурпувавши всі гілки влади (здійснила захват влади, що є ознаками злочину, передбаченого ст. 109 КК України ) і яка за правилами ст. 5 Конституції України належить народу та яку ніхто не може узурпувати та розпочала у відкриту з листопада 2013 р., в т. ч. з 24.11.2013 р. криваву розправу над народом України.

За правилами ст. 5 Конституції України єдиним джерелом влади в Україні є народ і ніхто не може узурпувати владу, про це говорить Конституція України, про це говорю я, і це прозвучало на Народних віче у грудні 2013 р. і за це винні мають понести відповідальність у порядку, встановлену законодавством України, і в першу чергу кримінальну.

За явно злочинні накази та розпорядження з забезпеченням виконання явно злочинних наказів має наступити юридична відповідальність, передбачена законодавством (ст. 60 Конституції України).

Влада, яка вчиняє протиправні дії з ознаками злочинів проти свого народу втратила право на легітимність, що прозвучало і в Резолюціях Народних віче в грудні 2013 р. на Майдані Незалежності у м. Києві. Тому далі буде буде використовуватись термін ’’ влада’’.

Через створення загрози життю, здоров’ю та майну фізичної та юридичної особи заінтересована особа за правилами ст. 1164. Наслідки неусунення загрози життю, здоров’ю та майну фізичної особи або майну юридичної особи ЦК України має право вимагати:

вжиття невідкладних заходів щодо усунення загрози;

відшкодування завданої шкоди;

заборони діяльності, яка створює загрозу.

Закон передбачає низку засобів заохочення того, хто створив загрозу життю, здоров’ю та майну фізичної особи до дій спрямованих на усунення загрози, на які вказано нижче.

Проте ті, хто створив загрозу, на це не пішли, а відтак загроза має бути знята шляхом притягнення останніх до відповідальності, в т. ч. кримінальної в порядку передбаченому законодавством з відшкодуванням ними завданої шкоди, заборони діяльності, яка створює загрозу, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, в т. ч. балотуватись у Верховну Раду України … на строки встановлені відповідними статтями КК України.

До осіб, які створили загрозу, через вчинення протиправних дій з ознаками злочинів та через злочинну бездіяльність після вчиненого терористичного акту в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р., відносяться Президент України, Верховний Головнокомандуючий Збройними силами Україні в особі Президента України ( п. 17 ч. 1 ст. 106 Конституції України), Голова Ради національної безпеки і оборони України, яким за правилами ч. 3 ст. 107 Конституції України є Президент України і яку очолює Президент України ( п. 18 ч. 1 ст. 106 Конституції України) і рішення якої вводяться в дію указами Президента України (ч. 7 ст. 107 Конституції України), узурповані особи Служби безпеки України, узурпований Голова Верховної Ради України та члени узурпованої провладної більшості у Верховній Раді України, узурповані особи виконавчої влада в особі керівника Прем’єр-міністра України та осіб, які є членами Кабінету Міністрів України, узурповані особи інших органів виконавчої влади, в т. ч. узурповані особи місцевих державних адміністрацій, узурповані особи органів місцевого самоврядування, узурпований Генеральний прокурор України та інші узурповані особи всієї вертикалі прокуратури, узурпован і особи Конституційного суду та узурповані особи інших судів.

Відтак, за обставин, які склались в Україні, зазначені вище особи підлягають терміновому притягненню до відповідальності, в т. ч. до кримінальної, в порядку передбаченому законодавством України, з урахуванням підслідності, встановленої ст. 216 КПК України шляхом безпосереднього подання за належністю заяв про злочин до Служби безпеки України та до Генеральної прокуратури України.

Встановлено, що ’’ влада ’’, узурпована ’’ гарантом ’’ Конституції України, який за правилами ст. 102 Конституції України є главою держави та виступає від її імені, в порушення вимог, в т. ч. ст. ст. 6, 17, 19, 27, 28, 29, 39, 57, 59, 60, 62 Конституції України, ст. 19. Самозахист цивільних прав, 20. Здійснення права на захист ЦК України, ст. ст. 182. Особливості провадження у справах за адміністративними позовами суб’єктів вадних повноважень про обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання,183. Особливості провадження у справах за адміністративними позовами про усунення обмежень у реалізації права на мирні зібрання КАС України, вчинила протиправні дії з ознаками злочинів, передбачених ст. ст. ст. 260. Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань, 340. Незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, 343. Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань, 364. Зловживання владою або службовим становищем, 365. Перевищення влади або службових повноважень, 366. Службове підроблення, 367. Службова недбалість, 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, 376. Втручання в діяльність судових органів, КК України, КПК України, КУ про АП та міжнародного права неодноразово безкарно незаконно застосувала до людей України, які діяли законно, репресії (подавлення), каральну міру, шляхом вчинення протиправних дій з ознаками злочинів, в т. ч. передбаченого ст. 258. Терористичний акт КК України і під час якого були вчинені інші протиправні дії з ознаками злочинів.

Проте жоден з тих хто вчинив протиправні дії з ознаками злочинів не притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Встановлено, що міліція в Україні як державний озброєний орган виконавчої влади за правилами ст. 1. Закону України ’’ Про міліцію ’’ захищає життя здоров’я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань, проте в порушення ст. 10. Обов’язки міліції Закону України ’’ Про міліцію ’´ не забезпечила безпеку людей, захист їх прав і свобод, законних інтересів, не запобігла правопорушенням (диверсіям - провокаціям ) ’’ тітушок ’’ (переодягнених працівників державного озброєного органу виконавчої влади, та найманців) та їх припиненням під час реалізації людьми права на мирні зібрання без зброї в порядку ст. 39 Конституції України з використанням самозахисту в порядку ст. ст. 19, 20 ЦК України та допустили в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. на майдані Незалежності, 01.12.2013 р. на вул. Банковій м. Києва, в ніч з 10 на 11 та вдень 11 грудня 2013 р. в різних місцях Києва, в т. ч. біля будинку КМДА та Київської обласної ради протиправні дії з ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 113. Диверсія, 258. Терористичний акт КК України, ’’ тітушками ’’ (переодітими працівниками державного озброєного органу виконавчої влади та найманцями ), озброєним спецпідрозділом МВС України „ Беркут ”, який застосовував спеціальні засоби, в т. ч. вибухи (світлозвукові пристрої відволікаючої дії), гумові кийки, сльозоточиві речовини та фізичну силу, що створило небезпеку для життя та здоров’я людей і призвело до тяжких наслідків, заподіяло значної майнової шкоди і що робилось з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, міжнародного ускладнення, з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або не вчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об’єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних поглядів з погрозами вчинення зазначених дій з тією самою метою.

Примітки:

Статтею 113. Диверсія КК України встановлено:

’’ Вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю … а також вчинення з тією самою метою дій спрямованих на …. поширення епідемій …, -

Карається позбавленням волі від восьми до п’ятнадцяти років.’’

Народний депутат Олійник залякував підкиданням трупів, що справдилося, труп хворої людини на туберкульоз був підкинутий на Майдан Незалежності в грудні 2013 р., а відтак дії Олійника мали ознаки злочинів, передбачених ст. ст. 28. Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією, 113. Диверсія, 325. Порушення правил боротьби з епідеміями КК України.

Разом з тим не найдені всі зниклі люди в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. і поки вони не знайдені, виключати можливість, що вони можуть бути вбитими ’’ Беркутівцями ’’ з прихованням слідів злочину виключати не можна.

Ст. 258. Терористичний акт КК України, в т. ч. встановлено:

’’1. Терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпал, чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров’я людини або заподіяння значеної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення або з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або не вчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об’єднання громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою –

караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони призвели до заподіяння значної майнової шкоди чи інших тяжких наслідків, -

караються позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

3. Дії, передбачені частинами першої або другої цієї статті, що призвели до загибелі людини, -

караються позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років, або довічним позбавленням волі.

4. Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такої групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації –

карається позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років …. ’’

Встановлено, що організовані владою зазначені вище протиправні дії мали ознаки злочинів, передбачених ст. ст. 28. Вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією, 29. Кримінальна відповідальність співучасників, 30. Кримінальна відповідальність організаторів та учасників організованої групи чи злочинної організації, 32. Повторюваність злочинів, 33. Сукупність злочинів, 34. Рецидив злочинів, 113. Диверсія, 121. Умисне тяжке тілесне ушкодження, 122. Умисне середньої тяжкості тілесні ушкодження, 125. Умисне легке тілесне ушкодження, 126. Побої і мордування, 127. Катування, 129. Погроза вбивством, 135. Залишення в небезпеці, 136. Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані 170. Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій або їх органів, 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, 255. Створення злочинної організації, 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності, 257. Бандитизм, 258. Терористичний акт, 371. Завідомо незаконне затримання, привід, або арешт, 343. Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, 372. Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, 373. Примушування давати показання, 374. Порушення права на захист, 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, 376. Втручання в діяльність судових органів, 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, 384. Завідомо неправдиве показання КК України.

Мирних людей, в т. ч. представників засобів масової інформації, які освітлювали процес проведення мирного зібрання без зброї, ’’ Беркутівці ’’ жорстоко били ногами, кийками по життєво важливим органам до крові, їх топтали ногами і затоптаних і побитих до крові людей, в т. ч. які лежали на землі без руху, продовжували бити по життєво важливих органах до крові, а тих хто намагався втекти від бойні і уже був далеко від місця мирного зібрання, а також, які сховались у будинку письменників ’’Беркут’’ доганяв і жорстоко добивав

Під час терористичного акту та інших протиправних дій з ознаками злочинів в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. зникли, люди які приймали участь у мирній акції.

Поки зниклі люди не будуть найдені, не можна виключати факт їх вбивства та укриття їх вбивства (ознаки злочину, передбаченого ст. ст. 115. Умисне вбивство, 119. Вбивство через необережність, 396. Приховування злочину).

За правилами ст. 174. Відповідальність за зобов’язання держави ЦК України відповідальність за зобов’язання держави, а відтак ’’ гаранта ’’ Конституції України держава в особі ’’ гаранта ’’ Конституції України відповідає за своїми зобов’язаннями майном ’’ гаранта ’’ Конституції України, крім майна, на яке відповідно до закону не може бути звернення стягнення, а також, в порядку передбаченому законодавством, відповідає і за правилами ст. 2. Завдання кримінального провадження КПК України, що кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення повинен бути притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Проте, жоден з тих хто вчинив протиправні дії з ознаками злочинів не притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Встановлено, що по відношенню до по-звірячому побитих людей мало місце перевищення заходів, які були незаконно застосовані для затримання людей, шляхом умисного заподіяння людям тяжкої шкоди, яка явно не відповідала небезпечності людей та обстановці, при яких їх затримували, масового завідомо незаконного затримання, приводу, та арешту побитих, притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, примушування давати показання, порушення права на захист, що є ознаками протиправних дій з ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 371. Завідомо незаконне затримання, 372.Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, 373. Примушування давання показання, 374. Порушення права на захист КК України для приховування організованих ’’ владою ’’ злочинів із фальшуванням кримінальних справ на невинних і не без втручання в діяльність працівника правоохоронного органу та в діяльність судових органів для постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, і не без завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину та не без завідомо неправдивих показань (наклепів) на мирних людей по-звірячому побитих ’’ Беркутом ’’, що є ознаками протиправних дій з ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 343. Примушування давати показання, 375. Порушення права на захист, 376. Втручання в діяльність судових органів, 383, Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, 384. Завідомо неправдиве показання, 396. Приховування злочину КК України і без урахування обставин, встановлені ст. 36. Необхідна оборона, 37. Уявна оборона, 38. Затримання особи, що вчинила злочин, 39. Крайня необхідність. 40. Фізичний або психічний примус, 41. Виконання наказу або розпорядження, 42. Діяння пов’язані з ризиком, 43. Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації, а також застосуванням до людей, незаконно притягнутих до кримінальної відповідальності, звільнення від кримінальної відповідальності з залишенням за ними незаконного статусу як таких, які притягувались до кримінальної відповідальності та обіцяного помилування з залишенням за ними незаконного статусу як таких, які притягувались до кримінальної відповідальності.

Встановлено, що залишення статусу у людей, що вони притягувались до кримінальної відповідальності, після їх незаконного затримання, арешту, побиття з метою вибиття показів та інших протиправних дій, вчинених з порушення вимог Конституції України, КПК України, а потім з наступним звільненням їх від кримінальної відповідальності є нікчемними правочинами, які за правилами ст. ст. 203, 204, 215, 216, 228, 236 ЦК України, не підлягають визнанню судом недійсними, вони не створюють юридичних наслідків, крім тих, що пов’язані з їх недійсністю і є недійсними з моменту їх вчинення.

Тому винні у зазначених вище протиправних діях з ознаками злочинів мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності, а невинні потерпілі мають бути звільнені від статусу притягнутих до кримінальної відповідальності з відшкодуванням їм майнової та моральної шкоди, а якщо винних ’’не найдуть’’, відшкодування має бути зроблено за рахунок держави, тобто за рахунок ’’ гаранта ’’ Конституції України, який виступає від її імені …. і терміново, в порядку передбаченому законодавством.

З застосування амністії, помилування до людей, які приймали участь у мирних зібраннях без зброї, має бути одночасно вжито заходів щодо визнання їх невинними (зняття з них статусу як такого, що вони притягувались до кримінальної відповідальності), щодо визнання їх потерпілими з відшкодуванням ’’ владою ’’, яка вчинила свавілля, потерпілим майнової та моральної шкоди з притягненням ’’ влади ’’ до відповідальності у відповідності з законодавством України, в т. ч. до кримінальної.

Встановлено, що винні у вчиненні зазначених вище нікчемних правочинів з боку органів виконавчої влади, судової влади, прокуратури на чолі з ’’гарантом ’’ Конституції мають бути притягнуті до відповідальності в порядку передбаченому законодавством, в т. ч. до кримінальної, а потерпілі від свавілля всіх гілок влади, в т. ч. за протиправні дії з ознаками злочинів та злочинну бездіяльність мають бути звільнені і без статусу, як таких, які притягувались до кримінальної відповідальності, з відшкодуванням їм матеріальної та моральної шкоди у порядку, передбаченому законодавством, в т. ч. з урахуванням вимог ст. ст. 1176. Відшкодування шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльності органу дізнання, попереднього (досудового) слідства, прокуратури або суду, 1177. Відшкодування майнової шкоди фізичній особі, яка потерпіла від злочину ЦК України.

Встановлено, що в порушення ст. 121 Конституції України

посадові особи Генеральної прокуратури України на чолі з Генеральним прокурором України не виконують: ….

3) нагляд за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукаву діяльність, дізнання, досудове слідство;

4) нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистоє свободи громадян;

5) нагляд за додержанням прав і свабод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами,

що є ознаками злочинів, передбачених КК України.

Через таку злочинну бездіяльність посадових осіб Генеральної прокуратури України на чолі з Генеральним прокурором України, в Україні узурповані всі гілки влади та безнаказно процвітає терор - безнаказно б’ють і нищать людиниу, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпеку, які за правилами ст. 3 Конституції України визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Весь світ наглядно побачив докази свавілля узурпованих посадових осіб Генеральної прокуратури України, з їх очільником - узурпованим Генеральним прокурором України, коли вони не тільки ’’переступали ’’, ’’переступають ’’ через закони, тобто не ведучі нагляд за додержанням законів, які потрібно виконувати, а декілька днів переступали через людей України, які змушені були вдатися до лежачого протесту в грудні 2013 р. перед Генеральною прокуратурою України

Проте жоден з тих хто вчинив протиправні дії з ознаками злочинів, в т. ч. з посадових осіб узурпованої верикалі прокуратури України, які не виконують не тільки Закон України ’’ Про прокуратуру’’, а і Конституцію України і допустили свавілля влади в Україні не притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

За правилами ст. 2. Завдання кримінального провадження КПК України завданням криміналного провадження є, в т. ч. те, що кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення повинен бути притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Встановлено, що за правилами ст. 122 Конституції України прокуратуру України очолює Генеральний прокурор України, який призначається на посаду та звільняється з посади за згодою Верховної Ради України Президентом України Верховна Рада України може висловити недовіру Генеральному прокурору України, що має наслідком його відставку з посади. …’’

Однак, більшість у Верховній Раді України проявляє злочинну бездіяльність, тримаючи Генерального прокурора України, який переступає через людей України і не веде нагляд, передбачений Конституцією України та законом України ’’Про прокуратуру’’ …

Встановлено, що узурпована провладна більшість у Верховній Раді України на чолі з узурпованим Головою Верховної Ради України не забезпечила, в порушення п. 13 ч. 1 ст. 85 Конституції України здійснення контролю за діяльністю Кабінету Міністрів України відповідно до Конституції Україну та закону, в т. ч. не забезпечила прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України, що за правилами ч. 3 ст. 115 Конституції України мало б наслідком відставку всього складу узурпованого Кабінету Міністрів України., що є підставою для притягнення узурпованої провладної більшості у Верховній Раді України на чолі з узурпованим Головою Верховної Ради України до відповідальності у порядку, встановленому законодавством, в т. ч. до кримінальної відповідальності.

Встановлено, що узурпована провладна більшість у Верховній Раді України на чолі з узурпованим Головою Верховної Ради України, в порушення вимог п. 13 ч. 1 ст. 85 Конституції України, не здійснює контролю за виконанням Кабінетом Міністрів України ст. 26. Контроль за діяльністю міліції Закону України ’’ Про міліцію ’’, якою встановлено:

’’ Контроль за діяльністю міліції здійснюють Кабінет Міністрів України, Міністр внутрішніх справ України і в межах своєї компетенції Ради народних депутатів.

Ради народних депутатів, здійснюють контроль за роботою міліції, не втручаються в її оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну та адміністративну діяльність . ’’

Відтак, в Україні має місце свавілля, в т. ч. в листопаді і грудні 2013 р. яке побачив весь світ, допущене Кабінетом міністрів України, а відтак і провладною більшістю у Верховній Раді України.

Так за правилами ст. 7. Організація міліції та її підпорядкованість Закону України ’’ Про міліцію ’´ для забезпечення громадського порядку на об’єктах і територіях, які мають особливе народногосподарське значення або які постраждали від стихійного лиха, екологічного забруднення, катастрофи, Міністерством внутрішніх справ України з дозволу Кабінету Міністрів України створюються спеціальні підрозділи міліції.

Відтак законодавством України не передбачено за рахунок податків людей створювати і утримувати спецпідрозділи МВС України, на кшталт „ Беркуту ” для ’’ живої озброєної огорожі ’’ узурпованої влади та чолі з ’’ гарантом ’’ Конституції України, який узурпував – захопив всю владу в Україні для здійснення за рахунок податків людей свавілля з залякуванням людей з допомогою ’’ Беркуту ’’ шляхом репресій (подавлення), каральних заходів, тобто для вчинення протиправних дій з ознаками злочинів.

На протязі листопада та грудня 2013 р. весь світ спостерігав свавілля ’’ Беркутівців ’’ та ’’ живі ’’, у декілька рядів огорожі із ’’ Беркутівців ’’ біля домівки ’’ гаранта ’’ у Межигір’ї, на Банковій, біля Верховної Ради України, біля Кабінету Міністрів України, …, куди прийшли мирні люди без зброї, щоб отримати відповідь на свавілля, яке чиниться в державі і яких там жорстоко били, … і, незважаючи на обставини, що виключають злочинні діяння (розділ VІІІ КК України обставини), в т. ч. 24.11.2013 р. біля Кабінету Міністрів України, з боку потерпілих, потерпілих незаконно притягували до кримінальної відповідальності …

При цьому провладна більшість у Верховній Раді України до цього часу не притягнута до відповідальності в порядку передбаченому законодавством, в т. ч. до кримінальної. …

Встановлено, що за правилами ст. 12. Умови і межі застосування заходів фізичного впливу, спеціальних заходів і вогнепальної зброї Закону України ’’ Про міліцію ’’ міліція має право застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і вогнепальну зброю у випадках і в порядку, передбачену Законом України ’’ Про міліцію ’’ .

Застосування сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї повинно передувати попередження про намір їх використання, якщо дозволяють обставини. Без попередження фізична сила, спеціальні засоби і зброя мажуть застосовуватись, якщо виникла безпосередня загроза життю або здоров’ю громадян чи працівників міліції.

У разі неможливості уникнути застосування сили вона не повинна перевищувати міри, необхідні для виконання покладених на міліцію обов’язків і має зводитись до мінімуму завдання шкоди здоров’ю правопорушників та інших громадян. При завданні шкоди міліція забезпечує подання необхідної допомоги потерпілим в найкоротший строк.

Про застосування фізичної сили, спеціальних засобів примусу працівник міліції рапортом доводить до відома безпосереднього начальника.

Про поранення або смерть, що сталися внаслідок застосування фізичного впливу і спеціальних засобів, а також про всі випадки застосування зброї працівник міліції зобов’язаний негайно і письмово повідомити своєму начальнику для сповіщення прокуророві.

Перевищення повноважень або застосуванню сили, в тому числі спеціальних засобів і зброї, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Проте жоден з тих, хто вчинив кримінальні правопорушення, в т. ч. з перевищенням вимог ст. 12. Умови і межі застосування заходів фізичного впливу, спеціальних заходів і вогнепальної зброї Закону України ’’ Про міліцію ’’, не притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Встановлено, що провладна більшість у Верховній Раді України, в порушення вимог п. 13 ч. 1 ст. 85 Конституції України, не контролює виконання Кабінетом Міністрів України Закону України ’’ Про міліцію ’’, в т. ч. виконання ст. 27. Нагляд за додержанням законності у діяльності міліції Закону України ’’ Про міліцію ’’:

’’ Нагляд за додержанням законності у діяльності міліції здійснюють Генеральний прокурор України і підлеглі йому прокуратури. ’’,

що спричинило свавілля узурпованого Кабінету Міністрів України зі створенням, в порушення вимог Закону України ’’ Про міліцію ’’, незаконного спецпідрозділу ’’ Беркут ’’ та свавілля узурпованого Генерального прокурора України, який замість нагляду за додержанням законності у діяльності міліції безкарно проявляє злочинну бездіяльність та вчиняє протиправні дії з ознаками злочинів, діючи в зговорі, та приховуючи злочини, що є ознаками злочинів, передбачених, в т. ч. ст. 28, 395, …. КК України .

Проте провладна більшість у Верховній раді України до цього часу не притягнута до відповідальності в порядку передбаченому законодавством, в т. ч. до кримінальної. …

Встановлено, що саме протиправні дії з ознаками злочинів, а також злочинна бездіяльність ’’ влади ’’ змусила людей вчинити дії за правилами ст. 39 Конституції України та застосовувати самозахист в порядку ст. ст. 19, 20 ЦК України., в т. ч. збудувати барикади.

Узурповані посадовці намагались і намагаються в узурпованих судах добитися, в умовах які склались, знищення барикад для продовження навмисного безперешкодного і безкарного биття мирних людей, яких на вулиці та на Майдан Незалежності м. Києва вивела ’’ влада ’’.

Зазначені намагання суперечить принципу ч . 2 ст. 39 Конституції України, бо саме барикади, в умовах які склались, є в інтересах національної безпеки та громадського порядку і які встановлені з метою запобігання правопорушенням та злочинам з боку ’’ влади ’’, яка безкарно вчиняє свавілля.

Саме зухвале і цинічне затягуванням агонії ’’влади’’, в т. ч. Президентом України, монолітною і єдиною більшістю у Верховній Раді України, Кабінетом Міністрів України шляхом відмови від низки заохочень для пом’якшення їм покарання за протиправні дії з ознаками злочинів, в т. ч. щодо відставки Президента України поданням ним особисто заяви про відставку на засіданні Верховної Ради України в порядку вимог ст. 109 Конституції України, щодо усунення Президента України з поста в порядку вимог особливої процедури (імпічменту ), а саме Верховною Радою України в порядку вимог п. 10 ч. 1 ст. 85 ст. 111 Конституції України, щодо подання Президентом України до Верховної Ради України пропозиції про розгляд питання про відповідальність Кабінету Міністрів України та прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України більшістю від конституційного складу Верховної Ради України в порядку вимог ст. 87 Конституції України, щодо подання пропозиції не менш як однією третиною народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України про розгляд питання про відповідальність Кабінету Міністрів України та прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України більшістю від конституційного складу Верховної Ради України в порядку вимог ст. 87 Конституції України, щодо подання Прем’єр-міністром України, іншими членами Кабінету Міністрів заяви Верховній Раді України про свою відставку, при цьому відставка Прем’єр-міністра України і прийняття Верховною Радою України резолюції недовіри Кабінету Міністрів України мають наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України в порядку ст. 115 Конституції України, щодо звільнення Верховною Радою України з посад Прем’єр-міністра України, інших членів Кабінету Міністрів України, вирішення питання про відставку Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України в порядку вимог п. 12 ч. 1 ст. 85 Конституції України, заявлення недовіри Генеральному прокурору України, що має наслідком його відставку з посади, в порядку вимог п. 25 ч. 1 ст. 85 Конституції України, щодо висловлення Верховною Радою України недовіри Генеральному прокурору України, що має наслідком його відставку з посади в порядку вимог ст. 122 Конституції України і висловлення недовіри якої не обмежено більшістю від конституційного складу Верховної Ради України, щодо ініціювання не менш як третиною народних депутатів України проведення позачергової сесії Верховної Ради України в порядку вимог ч. 2 ст. 83 Конституції України для розгляду питання про відповідальність Кабінету Міністрів України та прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністів України в порядку вимог ст. 87 Конституції України, щодо складання повноважень народними депутатами за особистими заявами, в порядку вимог п. 1 ч. 2 ст. 81 Конституції України, щодо вжиття термінових заходів для дострокового припинення повноважень народних депутатів України з провладної більшості у Верховній Раді Україна в порядку п. 2 ч. 2 ч. 3 ст. 81 Конституції України, шляхом притягнення їх до кримінальної відповідальності, набрання законної сили обвинувальним вироком суду, за їх протиправні дії з ознаками злочинів, в т. ч. за незабезпечення ними контрою за виконанням Конституції України, законів України, що призвело до узурпації законодавчої, виконавчої та судової влади з перетворенням їх у органи для вчиненням протиправних дій з ознаками злочинів, в т. ч. терористичного акту та інших протиправних дій з ознаками злочинів щодо учасників мирного зібрання, без зброї для проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій на Майдані Незалежності у м. Києві, та інших місцях України, для захисту в порядку вимог ст. ст. 3, 5 Конституції України безпосередньо народом, як єдиним джерелом влади України, через узурпацію державної влади в України (’’Чао’’ такій ’’владі’’), людини, її життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканості і безпеки, яка визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, примушує людей в нелюдських умовах законно жити на барикадах для охорони населення та захисту прав і свобод інших людей.

Рішення узурпованих судів щодо заборони мирних зібрань, без зброї на барикадах від свавілля влади та виконання такого рішення є нікчемними правочинами, які за правилами ст. ст. 203, 204, 215, 216. 228, 236 ЦК України, не підлягають визнанню судом недійсними, вони не створюють юридичних наслідків, крім тих, що пов’язані з їх недійсністю і є недійсними з моменту їх вчинення.

Узурпована провладна більшість у Верховній Раді України на чолі з узурпованим Головою Верховної Ради України не забезпечила, в порушення п. 13 ч. 1 ст. 85 Конституції України, здійснення контролю за виконанням Кабінетом Міністрів України в порядку вимог п. 1 ч. 1 ст. 116 Конституції Україну Конституції Україну та законів України, забезпечення Кабінетом Міністрів України, в т. ч. Міністром юстиції України виконання Конституції України та законів України судовою владою і тому замість верховенство права, в Україні діє узурпована судова влада, узаконюючи свавілля влади в судовому порядку.

Проте жоден із узурпованої провладної більшості у Верховній Раді України на чолі з узурпованим Головою Верховної Ради України, узурпованого Кабінету Міністрів України, узурпованої судової влади не притягнутий до відповідальності в порядку передбаченому законодавством, в т. ч. до кримінальної.

Встановлено, що саме протиправні дії з ознаками злочинів, а також злочинна бездіяльність всіх гілок влади змусила людей вчинити дії за правилами ст. 39 Конституції України та застосовувати самозахист в порядку ст. ст. 19, 20 ЦК України., в т. ч. збудувати барикади.

В Україні узурповані всі гілки влади тими, кому народ делегував свої повноваження, тобто узурповані гілки влади перестали служити народу України, у народу ’’ не стало ’’ міліції, прокуратури, судів, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України …, що є прямим захоплення державної влади, тобто є зрадою по відношенню до народу України з безкарним посяганням на громадську безпеку держави, диверсіями, бандитизмом, терористичними актами, спланованими масовими безпорядками шляхом провокацій, влаштованих самою владою і в якій влада сама і брала участь, з метою компромату мирних зібрань людей, а потім незаконного і жорстокого їх побиття, незаконно їх арешту та незаконного притягнення їх до кримінальної відповідальності з наступним звільненням їх від кримінальної відповідальності та незаконним залишенням за ними статусу як таких, які нібито притягувались до кримінальної відповідальності, хоч незаконно притягнуті були просто потерпілими, а також частина з них була потерпілими за обставин, які виключали злочинність їх діяння, що передбачено розділом VІІІ Обставини, що виключають злочинність діяння КК України. ( Свавілля з залякуванням людей шляхом репресій (подавлення), каральних заходів).

Саме тому, через зазначені вище протиправні дії з ознаками злочинів та злочинну бездіяльність ’’ влади ’’ змусила людей - народ України, який за правилами ст. 5 Конституції України є єдиним джерелом влади в Україні з цим не погодитись та вчинити дії, які йому за законом залишилось в порядку вимог ст. 39 Конституції України з застосуванням самозахисту в порядку ст. ст. 19, 20 ЦК України., в т. ч. збудувати барикади і мужньо мирно на них триматись для захисту себе та інших від свавілля влади.

Встановлено, що узурповані посадовці від ’’ влади ’’ разом з узурпованим Генеральним прокурором України, в порушення вимог ст. 68 Конституції України намагались здійснити і продовжують намагатись здійснити з допомогою нікчемних правочинів (рішень) узурпованих судів звільнення нібито захоплених державних та громадських будівель та припинити їх блокування.

Нікчемні правочини за правилами ст. ст. 203, 204, 215, 216, 228, 236 ЦК України не підлягають визнанню судом недійсними, вони не створюють юридичних наслідків, крім тих, що пов’язані з їх недійсністю і є недійсними з моменту їх вчинення.

Ст. 341. Захоплення державних або громадських будівель чи споруд КК України встановлено:

’’ Захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій …’’

Блокування - фіксація робочих органів (елементів) апарата, машини або пристрою в певному положенні (стані); попередження виникнення аварійної ситуації.

На всю України з вуст узурпованого Генерального прокурора України прозвучала цинічна брехня про захоплення будівель та споруд, а також погрози про притягнення до відповідальності у разі не припинення блокування нібито захоплених державних та громадських будівель.

З підстав зазначених нижче не є захопленням будівель та споруд людьми, якщо людям належать ці будівлі та споруди.

Люди, під час проведення мирних зібрань, без зброї, і яких ’’ влада ’’ змусила прийти до будівель і споруд і не з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій, а для того щоб влада, яка їх не чує і не хоче чути, вийшла до них і дізналась що ж хоче народ України.

За правилами ст. 40 Конституції України, яка має найвищу юридичну силу, а її норми є нормами прямої дії люди мають право направляти індивідуальні чи колективні звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлених законом строк.

Як поступили ті, хто називає себе ’’ владою ’’, коли люди мирно прийшли до будівель і споруд, щоб їх прочула влада ?

Пустили вони людей у будівлі і споруди ?

Люди під кожною будівлею та спорудою натикались на незаконний державний озброєний орган виконавчої влади - спецпідрозділ ’’Беркут’’, в деяких місцях стіна із ’’Беркутівців’’ (’’ жива озброєна огорожа ’’) сягала декілька рядів, підкріплених провокаторами - ’’тітушками’’ (переодітими працівниками державного озброєного органу виконавчої влади та найманцями ), …, що побачив увесь світ. ...

Встановлено, що люди змушені і мають права бути на законних підставах в порядку вимог ст. 40 Конституції України у будівлях і спорудах, а також у палатках для тих хто не помістився у будинках і спорудах і чекати, поки їх не почує в порядку вимог ст. 40 Конституції України ’’ влада ’’, яка у тих будинках і спорудах нормально не працює не з тих причин, що їй нібито перешкоджають ті, кого вони протягом тривалого часу прирікають на нелюдські мови чекання ….,, а з тих причин, що вона уже давно є нелегітимною .

За правилами ст. 5 Конституції Україна єдиним джерелом влади в Україні є народ, а ті, кому народ делегував свої повноваження, не виконали волю народу, зрадили народ, державу, узурпувавши владу, що є поза законом і тому вона є нелегітимною, Народ мирно, без збої терпляче чекає в будинках і спорудах, які належать йому, коли до ’’ влада ’’ це дійде і за чим спостерігає весь світ.

Скільки ще ’’ влада ’’ буде ігнорувати мирну зібрання без зброї, в т. ч. Народних віче, невідомо, але навіть маленькі дітки України розуміють, що їм ’’ йолка ’’ від ’’ влади ’’ з закривавленими руками не потрібна.

Що зробив з цього приводу Генеральний прокурор України на очах всього світу?

Цинічно збрехав про захоплення будівель і споруд … !

Не допустив у приміщення Генеральної прокуратури Україна, яке належить територіальній громаді людей України та які за правилами ст. 40 Конституції України зібрались мирно, без зброї, щоб їх почули, не почув їх та змусив людей вдатись до лежачого протесту. …

Декілька днів у грудні 2013 р. разом з своїми підлеглими переступав, як до цього ’’ переступав ’’ через закони, в т. ч. через - ст. 40 Конституції України, через людей, які змушені були влаштувати мовчазний лежачий протест просто на землі, поки їх побачать і почують, але хами з будинку Генеральної прокуратури України так і не почули, хоч за правилами ст. 3 Конституції України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Хам - в біблійській міфології один із 3-х синів Ноя, від яких ’’ населилась вся земля ’’ після всесвітнього потопу; проклятий богом за те, що насміявся над голизною батька.

Такі дії Генерального прокурора України є протиправними діями з ознаки злочинів, злочинної бездіяльності та злочинної самовпевненості.

Злочинна бездіяльність це різновид злочинного діяння, що полягає в соціальній пасивності особи в умовах, які вимагають активних суспільно корисних дій, а протиправність полягає в тому, що особа уникає дій, які вона могла й зобов’язана була вчинити в силу покладених на неї правових обов’язків, в т. ч. в умовах злочинів проти держави, в т. ч. з посяганням на внутрішню громадську безпеку держави .

Злочинна самовпевненість - один із видів необережної вини, коли особа передбачає настання суспільно небезпечних наслідків своєї дії чи бездіяльності, але легковажно розраховує на відведення цих наслідків. При злочинній самовпевненості відсутнє свідоме допущення шкідливих наслідків, оскільки винний сподівається (легковажно), що певні конкретні обставини здатні їх відвернути.

Встановлено, якщо у народу ’’ не стало ’’ міліції, прокуратури судів, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України … і при цьому влада діяла без попереджень, що вона узурповує владу, делеговану їй народом то люди мають право в порядку вимог ст. ст. 19, 20 Науково - практичного коментаря ЦК України застосувати самозахист своїх конституційних і цивільних прав від порушень і протиправних посягань шляхом застосування засобів протидії, які не заборонені законом та не суперечать моральним засадам суспільства і способи захисту мають відповідати змістові права, що порушено, характерові дій, якими воно порушено, а також наслідкам, що спричинені цим порушенням.

Для цього способу захисту цивільних прав характерним є те, що суб’єкт цивільного права захищає себе власними діями.

Самозахист допускається за таких умов: наявність порушення цивільного права або протиправного посягання на своє право або право третьої особи; відсутність законодавчої заборони застосування обраного стороною способу самозахисту та його відповідність моральним засадам суспільства; адекватність обраного механізму самозахисту характеру правопорушення (протиправного посягання); спрямованості на протидію правопорушенню.

Суб’єктами права на самозахист можуть бути як фізичні так і юридичні особи, самозахист може здійснюватись і колективно у разі захисту спільного права….

Узурпована ’’влада’’ та узурпований Генеральний прокурор України ’’ забули ’’, що ЦК України встановлено наступне:

’’ Стаття 318. Суб’єкти права власності

Суб’єктами права власності є Український народ та інші учасники цивільних відносин, визначені ст. 2 цього Кодексу.

2. Усі суб’єкти права власності є рівними перед законом

Стаття 2. Учасники цивільних відносин

Учасниками цивільних відносин є фізичні особи та юридичні особи (далі - особи).

Учасниками цивільних відносин є держава Україна, Автономна Республіка Крим, територіальні громади, іноземні держави та інші суб’єкти публічного права.

Стаття 167. Правові форми участі держави у цивільних відносинах

1. Держава діє у цивільних відносинах на рівних правах з іншими учасниками цих відносин.

Стаття 169. Правові форми участі територіальних громад у цивільних відносинах

1. Територіальні громади діють у цивільних відносинах на рівних правах з іншими учасниками цих відносин.

177. Види об’єктів цивільних прав

1. Об’єктами цивільних прав є речі, у тому числі гроші та цінні папери, інше майно, майнові права, результати робіт, послуги, результати інтелектуальної, творчої діяльності, інформація, а також інші матеріальні і нематеріальні блага.’’

Статтею 142. Конституції України встановлено:

’’Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухомке майно …, що є у власності територіальних громад, а також об’єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад. …’’

Статтею 60 Право комунальної комунальної власності Закону України ’’Про місцеве самоврядування в Україні ’’ встановлено, що територіальнам громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих б’юджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства та організації, в т. ч. банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров’я, науки, соціального обслуговування та іншке майно і майнові права, рухомі та нерухомі об’єкти, визначені відповідно до закону як об’єкти права комунальної власності, а також кошти за їх відчуження, а також, що право комунальної власності територіальної громади захищається законом на рівних умовах з правами власності інших суб’єктів.

Підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальнам громадам безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності, а також майнових прав, створення, придбання майна органами місцевого самоврядування в порядку, встановленому законом.

Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальної громади відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами права комунальної власності, в т. ч. виконують усі майнові операції, можуть передавати об’єкти права комунальної власновті у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам.

При цьому органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами права власності ….’’

За правилами ч. 2 ст. 326. Науково-практичного коментаря ЦК України від імені та в інтересах держави право власності здійснюють відповідно органи державної влади. До них насамперед належать глава держави – президент України, який виступає від імені держави в різних правовідносинах, у тому числі здійснює права державної власності. Нарівні з президентом право державної власності здійснює Верховна Рада України, яка затверджує державний б’юджет України і забезпечує контроль за його використанням, а також має низку інших повноважень. Повноваження Верховної ради України закріплені у ст. 85 Конституції україни. Право державної власності здійснює також Кабінет Міністрів, який управляє державною власністю (ст. 116 Конституції України).

Пунктом 5 ч. 1 ст. 116 Конституції України встановлено: ’’Кабінет Міністрів України: 5) ….здійснює управління об’єктами державної власності відповідно до закону.

Встановлено 19.12.2013 р. із засобів масової інформації, в т. ч. з вуст ’’ гаранта ’’ Конституції України про факти втручання в діяльність правоохоронного органу, що є протиправними діями з ознаками злочину, передбаченого ст. 343. Втручання в діяльність правоохоронного органу КК України, якою встановлено:

’’1. Вплив у будь якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконних рішень -

Карається штрафом від п’ятдесяти до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Ті самі дії, якщо вони перешкодили запобіганню злочину чи затриманню особи, яка його вчинила, або вчинені службовою особою з використанням свого службового становища, -

- караються позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років . …’’,

а саме встановлено, безпосереднє втручання в слідство, яке безпосередньо нібито веде, а саме ’’ веде ’’ з порушеннями норм Конституції України, законів України, в т. ч. КПК України Генеральна прокуратура України, Президента України, який за правилами п. 18 ч. 1 ст. 106, ст. 107 Конституції України очолює Раду національної безпеки і оборони України, є головою Ради національної безпеки і оборони України, має секретаря Клюєва та його заступника Сінкевича, а також який разом з ними з першого дня слідкує за ходом подій, які відбуваються в Києві, в т. ч. на Майдані Незалежності в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р.

До складу Ради національної безпеки і оборони України входить Прем’єр-міністр України, Міністр оборони, голова служби безпеки України, Міністр внутрішніх справ України, Міністр закордонних справ та рішення якої вводяться в дію указами Президента України.

Зі слів Президента України встановлено, що коли вони дізнались про допити в Генеральній прокуратурі і на яких було вказано ’’ звідки ноги ростуть ’’, в т. ч. було вказано на Клюєва та Сінкевича - секретаря, заступника секретаря голови Ради національної безпеки і оборони України в особі Президента України, Президент України разом з Клюєвим поспілкувались стосовно подій, які стались в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. і встановили, що це робилось: ’’Для стабілізації….’’. І що Клюєв піде в Генеральну прокуратуру України і все розповість .

Встановлено, що після втручання в зазначений вище спосіб в діяльність працівника правоохоронного органу ( Генеральної прокуратури Україна, з боку Президента України і Клюєва, Клюєву, було заявлено, що він не винний

За правилами ст. 9. Законність КПК України:

’’1. Під час кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов’язані неухильно додержуватись вимог Конституції України, КПК України, міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною радою України, вимог інших актів законодавства.

Прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобов’язані всебічно, повно, неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, виявити як ті обставини, що викривають, так і ті, що виправдовують підозрюваного, а також обставини, що пом’якшують чи обтяжують його покарання, надати їм належну правову оцінку та забезпечити прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень…. ’’

Встановлено, що після виявлення 19.12.2013 р. втручання в зазначений вище спосіб в діяльність працівника правоохоронного органу ( Генеральної прокуратури Україна), з боку Президента України і Клюєва, 20.12.2013 р. Генеральний прокурор України почав ’’ діяти ’’ – в доповнення до ’’ визнання ’’ підозрюваного Клюєва, а відтак і ’’ гаранта ’’ Конституції України ’’не винним’’, а саме почав фальшувати речові докази, в т. ч. фільм з кадрами, який запропонував для перегляду Верховній раді України, під час свого звіту, що є ознаками злочинів, в т. ч. передбаченого ст. 366. Службове підроблення КК України, які не відображують протиправні дії з ознаками злочинів, допущені з боку влади та приховують обставини, що виключають злочинність діяння з боку студентів (р. VІІІІ КК України), приховують масовий жорстокий напад озвірілих ’’ Беркутівців ’’ саме на студентів, які знаходились мирно, без зброї на Майдані Незалежності, де кількість ’’ Берутівців ’’, які напали, в багато разів перевищувала кількість студентів і яких (декілька ’’Беркутівців’’ на одного студента) по звірячому били спецзасобами (гумовими кийками ) по життєво важливим органам та ще й по декілька разів в одне і те ж саме місце…., застосовували фізичну силу та гумові кийки як ’’ на знищення ’’, що побачив увесь світ, що вивело людей у грудні 2013 р. на Майдани країни, яка не в силі більше терпіти далі постійні протиправні дії з ознаками злочинів узурпованої влади.

Встановлено, що з урахуванням зазначених в цьому акті протиправних дій з ознаками злочинів, допущених Генеральною прокуратурою України під керівництвом Генерального прокурора України і самим Генеральним прокурором України, Генеральний прокурор України не має права здійснювати свої повноваження і має бути терміново притягнутий до відповідальності у порядку, передбаченому законодавством України, в т. ч. до кримінальної з відшкодуванням потерпілим майнової та моральної шкоди.

Із засобів заохочення, за правилами п. 25 ч. 1 ст. 85, ст. 122 Конституції України з боку Верховною Радою України є надання згоди на звільнення з посади Президентом України Генерального прокурора України, що має наслідком його відставку з посади є висловлення недовіри Генеральному прокурору України, що має наслідком його відставку з посади, з боку ’’ гаранта ’’ Конституції України, в порядку п. 1 ч.1 ст. 106 Конституції України звільнення з посади за згодою Верховної Ради України Генерального прокурора України,.

За правилами ст. 1174. Відшкодування шкоди, завданої посадовою або службовою особою органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування ЦК України завдана щкода відшкодовується державою.

За правилами ст. 102 Конституції України Президент України є главою держави і виступає від її імені.

Згідно ст.174. Відповідальність за зобов’язання держави ЦК України

’’1. Держава віжповідає за своїми зобов’язаннями своїм майном, крім майна, на яке відповідно до закону не може бути звернення стягнення.’’

Відтак ’’ гарант ’’ Конституції України має відповісти і всім своїм майном, крім майна, на яке відповідно до закону не може бути звернення стягнення за завдану і яка продовжує завдаватись ним майнову і моральну шкоду народові України.

Встановлено 19.12.2013 р., 2012.2013 р. із засобів масової інформації, а саме безпосередньо з вуст самого ’’ гаранта ’’ Конституції України, а саме, що ’’ гарант ’’ Конституції України категорично проти того, щоб хтось з Європейського союзу приїзджав до нас в Україну і на Майдані Незалежності вчиняв на нас тиск ….

’’ Гарант ’’ Конституції України ’’ дістав ’’ і Євросоюз, що є протиправними діями з ознаками злочинів …

За правилами ст. ст. 2, 318, 1158 ЦК України, ст. ст. 26, 33 Конституції України в Україні:

- іноземні держави, мають цивільну правосуб’єктивність, є учасниками цивільних відносин ;

- іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов’язки, як і громадяни України, - за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України ;

- кожному, хто на законних підставах перебуває на території україни, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлені законом

- у разі, якщо майновим інтересам іншої особи загрожує небезпека настання невигідних для неї майнових наслідків, особа має право без доручення вчиняти дії, спрямовані на їх попередження, усунення або зменшення .

Україна це Європа ! Так що Україна вставай ! Європа вставай !

Встановлено 20.12.2013 р. із засобів масової інформації, що в Україні за 2012 і 2013 р. зазнали тису 200 журналістів, в т. ч. у 2012 р. 80 чоловік, в 2013 р. - 120 чоловік та безпосередньо тільки в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. та в грудні 2013 р. близько 60 журналістів зазнали тиску, в т. ч. шляхом їх жорстокого побиття, що є ознаками злочинів, не тільки, передбаченого ст. 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів ЦК Україні …

Іх речових доказів, які транслювалися по телебаченню і на яких була зафіксована жорстока бойня ’’ Беркутівцями ’’ мирних людей в Києві, видно було, що журналістів били навмисно, зазнали трав і журналісти з Європи.

Так що Україна вставай ! Європа вставай !

Встановлено 20.12.2013 р. із засобів масової інформації, що Президент України разом з Клюєвим, поспілкувавшись, вирішили втрутитись в діяльність правоохоронного органу, що є протиправними діями з ознаками злочинів, в т. ч. передбаченого ст. 343. Втручання в діяльність правоохоронного органу КК України, якою встановлено:

’’1. Вплив у будь якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконних рішень -

карається штрафом від п’ятдесяти до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців ...’’,

для приховання зговору по ’’ стабілізації ситуації в Україні ’’ і прийняття в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. на Майдані Незалежності в м. Києві заходів по ’’ стабілізації ситуації в Україні ’’

Встановлено 20.12.2013 р. із засобів масової інформації як Клюєв намагався пояснити наслідки візиту Президента України до Росії, щ о нібито знову все робилось тільки для ’’ стабілізації ситуації в Україні ’’.

Наслідки ’’ стабілізації ситуації в Україні ’’ в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. побачив увесь світ !

Вірити не можна ’’ владі ’’ з ознаками криміналітету, на кшталт ’’ гаранта ’’ Конституції України, який за круглим столом говорить, що до людей, які мирно зібрались не будуть застосовуватись фізична сила і спецзасоби, а на другий день його слова є пустими словами, бо на другий день до людей застосували фізичну силу та спецзасоби.

Вірити не можна ’’ владі ’’ в особі Клюєву, який за правилами ч. 7 ст. 107 Конституції України уповноважений виконувати рішення Ради національної безпеки і оборони України, тільки на підставі указу Президента України, який очолює Раду національної безпеки і оборони України, є головою Ради національної безпеки і оборони України, в т. ч. і рішення в ніч з 30.11.2013 р. на 01.12.2013 р. жорстоко застосовувати фізичну силу та спецзасоби до людей, частину з яких до цього часу не знайдено, для ’’ стабілізації ситуації в Україні ’’.

Встановлено 20.12.2013 р. із засобів масової інформації стосовно переговорів 17.12.2013 р. … і те, що мова йшлася, про якусь заставу за знижку ціни за газ і кредит у 15 млд. доларів, який надала Росія Україні і який нібито наданий тільки під 5 % річних, проте не було пояснено, що повинне було бути заставою, а також почалося замовчування, що мова йшла і про аудит газотранспортної системи України, в т. ч. для її оцінки, можливо чи для її ’’ здачі … ’’, чи для продажі Росії по вигідній для Росії ціни, чи для застави, а також не важко було зрозуміти, що була мова і про відмову від Євросоюзу, …, і вже точно робилось все не на користь українському народу, тому і чекає людей України сюрприз, десь уже в січні 2014 р.

Тому Україна вставай ! Євросоюз вставай !

Єдиним джерелом влади в Україні на даний час залишається Український народ, у якого узурпували всю владу і народу належить самому притягнути узурпаторів до відповідальності у порядку встановленому законодавством, в т. ч. до кримінальної, а також заборонити, в т. ч. в порядку передбаченому КК України займати посади, які вони не виправдали своїми протиправними діями з ознаками злочинів, в т. ч. з табу на вибори.

Народ на Народних віче в грудні 2013 р. проголосив про те, що він є єдиним джерелом влади в України і тільки йому вирішувати як жити українцям на даний час.

З візиту депутатів Верховної Ради України 20.12.2013 р. до Захорченка випливло, що Захарченко не збирається у відставку, що йому відомі тайни слідства у кримінальному провадженні, а саме про речові докази, які показували у Россії, які показував Генеральний прокурор України 20.12.20123 р. у Верховній Раді України та на яких були приховані масові і жорстокі побиття ’’Беркутівцями’’ мирних людей, тобто, що йому відомо про фальшування …

Ось так царює ’’ влада ’’ в Україні …

Встановлено 20.12.2013 р. із засобів масової інформації, що Клюєв вів мову про якийсь розкол України на три частини. Нехай не мріє на тому місці, де він зараз знаходиться, нехай мріє в іншому місці !

На свято святого Миколая 19.12.2013 р. живий ланцюжок який побачила вся Україна між ’’Маріїнкою’’ і центром Майдану Незалежності в м. Києві не розірвати нікому!

Декілька днів на ’’Маріїнку’’ в м. Києві звозили людей, в т. ч. звучало і про 27 рейсів по 20 вагонів ( а це приблизно близько 29 тисяч людей ). …

Маріїнці і ті хто їх охороняв говорили Майданівцям, що їх не кормлять так як обіцяли, що їм не платять так як обіцяли, а у разі переходу до Майданівців погрожували їм, що вони додому не повернуться …., тобто добряче принизували їх гідність …

Маріїнці це теж Майдан і це доказав живий ланцюжок.

Україна єдина !

Для чого і як з’явилась ’’ Маріїнка ’’, - для розколу ? Не вийде !

Вся Україна дізналась як провладна більшість у Верховній Раді України примушувала до виконання цивільно-правових зобов’язань у незаконний спосіб, шляхом погроз та підкупу людей, доведених до відчаю узурпованою владою, що є ознаками злочинів, передбачених, в т. ч. ст. 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань КК України, якою, в т. ч. встановлено:

’’1. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань, тобто вимога виконати, чи не виконати договір, угоду, чи інше цивільно-правове зобов’язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна за відсутності ознак вимагання, -

Карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

2. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб, або із погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або поєднане з насильством, що є небезпечним для життя і здоров’я, або з пошкодженням чи знищенням майна, -

Карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань, вчинене організованою групою або поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я, або таке, що завдало великої шкоди чи спричинило інші тяжкі наслідки, -

караєтьс я позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.’’,

а також фактично людей примушували до страйку, з застосуванням погроз, що звільнять з роботи у разі відмови їхати у Київ і нібито для захисту економічних і соціальних інтересів, яким нібито загрожують мирні зібрання людей без зброї на Майдані Незалежності у м. Києві, що є ознаками злочинів, в т. ч. передбаченого ст. 174.Примушування до участі у страйку або перешкоджання участі у страйку КК України, за що передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Відтак провладна більшість має ’’підти у відставку’’ в незвичний спосіб, тобто за протиправні дії з ознаками злочинів, в т. ч., передбаченого ст. ст. 174, 355 КК України, а з урахуванням допущених інших протиправних дій з ознаками злочинів взагалі забути на довгий час про їх право вибору у Верховну Раду України, що передбачено КК України…

Крапка і далі буде …

Встановлене у цьому акті є підставою для подання заява про злочин, яка має бути вирішена в порядку, передбаченому законодавством України, в т. ч. КПК України.

Так як на даний час в Україні залишився при владі тільки народ України, а узурпована влада не є легітимною, на Народному віче потрібно врегулювати питання, щодо вибору від народу тимчасових представників, які будуть заміняти повноваження нелегітимної влади, для термінового вирішення в першу чергу заяви про злочин на підставі встановленого у цьому акті.

За правилами КПК України народ України є потерпілим, а відтак має права, встановлені ст. 56. Права потерпілого КПК України і протягом кримінального провадження має право, встановлене п. п. п. 1-14 ч. 1, п. п. 1-5 ч. 2, п. п. 1-7 ч. 3, ч. 4 ст. 56 КПК України.

Примітки: Статтею 34 Конституцї України встановлено:

’’ Кожному гарантується право на свободу думки і сбова, на вільне вираження своїхпоглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір. …’’

Статтею 40 Конституції України встановлено:

’’ Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк. ’’

Підпис (П. І. П.)

 Обновлен 12 апр 2014. Создан 12 янв 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником